AGDAŞ’tan Müşterilerine Hatırlatma
 

AGDAŞ’tan Müşterilerine Hatırlatma

AGDAŞ, yetkisiz iç tesisat firmaları, kaçak/usulsüz doğal gaz kullanımı ve yeni uygulamaları hakkında açıklama yaptı.

11 Eylül 2020 Cuma 03:20
Yazdır

AGDAŞ’tan Müşterilerine Hatırlatma

AGDAŞ, yetkisiz iç tesisat firmaları, kaçak/usulsüz doğal gaz kullanımı ve yeni uygulamaları hakkında açıklama yaptı.

Doğal Gaz Tesisatını Yetkili Firmalara Yaptırın

 

Yapılan açıklamada doğal gaz kullanmak isteyenlerin mağdur olmaması için iç tesisat dönüşüm işlemlerini yetkili iç tesisat firmalarına yaptırmalarıuyarısında bulundu.Yetkisiz firmalara yaptırılan işlemlerin istenmeyen kötü sonuçlara sebep olabileceği hatırlatıldı. Yetkili iç tesisat firmalarının telefon ve adres bilgilerine AGDAŞ web sitesinden ulaşılabileceği belirtildi.

Kaçak ve Usulsüz Doğal Gaz Kullanımlarına Yasal İşlem Yapılıyor

Ülkemizde doğal gaz kazaların birçoğunun kaçak ve usulsüz doğal gaz kullanımlarından kaynaklandığı, kaçak veya usulsüz doğal gaz kullanımının hem kendimiz için hem de çevremiz için çok tehlikeli sonuçlara sebep olabileceği vurgulandı.Kaçak ve usulsüz kullanımı tespit edildiğinde derhal yasal işlem başlatılacağı, kaçak ve usulsüz kullanımı engellemek için titizlikle çalışmalar yürütüldüğü aktarıldı. Kaçak/usulsüz doğal gaz kullandığını düşünülen adreslerin AGDAŞ’a bildirilerek yaşanması olası can ve mal kayıplarını engellenebileceği belirtildi. Her türlü görüş ve ihbarların 444 54 99 numaralı çağrı merkezinin aranabileceği aktarıldı.

Tüm Doğal Gaz İşlemleri Online

 

AGDAŞ,müşterilerine kolay ve hızlı hizmet vermek için yıllardır abonelik başta olmak üzere birçok doğal gaz işleminionline işlemler sayfası üzerinden yapmakla birlikte “Abone İsteği İle Kapatma ve Tekrar Açım Randevusu” işlemlerinihem çağrı merkezi hem de online işlemler sayfasından gerçekleştiriyordu. Yapılan açıklamada bu iki işlemin 9 Eylül Çarşamba tarihinden sonra sadece online işlemler sayfasından yapılacağı belirtildi.Online işlemler sayfasından abonelik, geçmiş fatura görüntüleme, abonelik iptali ve başvuru sorgulama işlemlerinin kolayca yapılabildiği aktarıldı. Müşterilerin AGDAŞ Online İşlemler sayfasına e-devlet sistemi üzerindende bağlanılabileceği belirtildi.

Anahtar Kelimeler: agdaş, yetkisiz, tesisat, firmaları, kaçak/usulsüz, doğal
Bu haber toplam 34213 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler