-- Adversting 9 --
-- Adversting 10 --
-- Adversting 1 --

Günün özeti

18:07:58 | 2017-03-11
-- Adversting 5 --

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Erdoğan’dan Hollanda’ya sert tepki
Hollanda’nın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun uçağının iniş iznini iptal etmesine sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sen istediğin kadar Dışişleri Bakanımızın uçağını kaldırma, bundan sonra senin uçakların bakalım Türkiye’ye nasıl gelecek" dedi.

Başbakan’dan Hollanda’ya: "Bunlar dostluğa sığmaz"
Başbakan Binali Yıldırım, Hollanda’nın tavrının dostluğa ve müttefikliğe sığmadığını belirterek, “Avrupa’yı bir kez daha uyarıyorum. Ey Avrupa Türkiye’nin iç işlerine, siyasetine burnunuzu sokmayın, taraf olmayın” dedi.

İstanbul’da terör operasyonu: 69 gözaltı
İstanbul’da DEAŞ ve Fetih El Şam Cephesi (FEC/ENC) isimli terör örgütlerine yönelik 16 adrese düzenlenen operasyonda 69 kişi gözaltına alındı.

4 terörist daha etkisiz hale getirildi
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Hakkari’nin Yüksekova kırsalına düzenlenen hava harekatında 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini ve 2 mevzinin imha edildiğini açıkladı.

Kahraman Mehmetçik Gabar’a huzur getirdi
Şırnak’taki Gabar Dağı’nda bulunan Yağızoymak taburundaki askerler, bölgede ayak basmadık yer bırakmadı. Daha önce teröristlerin yuvası halinde olan bölgeyi temizleyen Mehmetçikler, tedbiri elden bırakmadan kitap okuyup oyun oynayıp, bağlama eşliğinde türkü söyleyerek zaman geçiriyor.
(İHA)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  

Tümü