hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
81 İl Valiliğine Koronavirüs Salgını Konulu Ek Genelge Gönderildi EXPO Sakarya şehrin tanıtımına katkı sunacak Bisiklet Vadisi şampiyona öncesi test yarışlarına ev sahipliği yaptı Endüstriyel kenevirlerin hasadı başladı Deprem kredilerinin iptali mecliste resmen yasalaştı BU ÇİLEK DÜNYA MARKASI OLMALI Sakarya’da 200 Okul ‘Okulum Temiz' Belgesi Aldı 6. Intraders Uluslararası Ticaret Kongresi Tamamlandı ÖZKOǒTAN SERT ÇIKIŞ: “O KİŞİ, HALA DERS VERİYOR MU?!” Durmuş; 'Sınıflar sizinle güzel çocuklar'
81 İl Valiliğine Koronavirüs Salgını Konulu Ek Genelge Gönderildi
81 İl Valiliğine Koronavirüs Salgını Konulu Ek Genelge Gönderildi
 

EXPO Sakarya şehrin tanıtımına katkı sunacak
EXPO Sakarya şehrin tanıtımına katkı sunacak
 

Bisiklet Vadisi şampiyona öncesi test yarışlarına ev sahipliği yaptı
Bisiklet Vadisi şampiyona öncesi test yarışlarına ev sahipliği yaptı
 

Endüstriyel kenevirlerin hasadı başladı
Endüstriyel kenevirlerin hasadı başladı

düzce haberleri

SEDAŞ’tan “Habersiz Kalmayın” çağrısı

Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere, 1,8 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.), müşterilerine bilgi güncelleme çağrısında bulundu.
31 Ocak 2020 Cuma 20:30

SEN MUTLUYSAN BİZ GÜÇLÜYÜZ

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce bölgesinde 3,6 milyon nüfusa ve 1,8 milyon elektrik kullanıcısına hizmet veren SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.), çalışanlarına verdiği değeri her gün daha da üst seviyeye taşıyor.
31 Ekim 2019 Perşembe 22:40

SEDAŞ WhatsApp Hattı ile Size Daha Yakın

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce bölgesinde 45 ilçe, 1344 mahalle ve 766 köyde 3,6 milyon nüfusa ve 1,8 milyon elektrik kullanıcısına hizmet veren SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) müşteri memnuniyeti odaklı talep yönetimi çerçevesini genişletti.
9 Ağustos 2019 Cuma 02:07

SEDAŞ Kriz Masası Kurdu

SEDAŞ Düzce’de yaşanan doğal afetin olumsuz sonuçlarının yönetimi için kriz masası kurdu.
21 Temmuz 2019 Pazar 00:13

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ, SEL BÖLGESİNDE

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile birlikte son yılların en ağır sel felaketinin yaşandığı Düzce’yi ziyaret etti.
21 Temmuz 2019 Pazar 00:02

SEDAŞ Ekipleri, AFAD, Belediye, İtfaiye ile işbirliği sağlıyor

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de yaşanan aşırı yağış ve sel felaketlerinin, şarjlı hava ile oluşan yıldırımların, elektrik şebekesine yansıyan olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak ve enerjinin sürekliliğini sağlamak için SEDAŞ Ekipleri yağmur çamur demeden mücadele etmeye devam ediyorlar.
20 Haziran 2019 Perşembe 22:05

SEDAŞ 23 Nisan’da Çocukları Unutmadı

SEDAŞ İnsan Kaynakları Direktörlüğü Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de görev yapan çalışanlarının çocuklarını unutmadı ve çocuklar için yaptırdığı Bayram hediyelerini anne ve babalarına işyerlerinde teslim etti.
22 Nisan 2019 Pazartesi 23:22

SEDAŞ Terörü Lanetledi

Doğu Marmara da Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de elektrik dağıtım faaliyetini sürdüren SEDAŞ...
17 Mart 2019 Pazar 20:10

SEDAŞ’tan 2020’ye kadar 544 milyon TL yatırım

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’nin elektrik dağıtım şirketi SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) gerçekleştirdiği toplantıda 2018 yılını değerlendirerek,
5 Mart 2019 Salı 17:39

SEDAŞ KARA KIŞA HAZIR

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş) Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de enerji kesintisi olmaması ve dağıtım sisteminde olası enerji kesintilerine anında müdahale için gerekli önlemlerini aldı.
10 Ocak 2019 Perşembe 00:39

SEDAŞ’ta Bekir Sami Güven’e Duygusal Veda

Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli bölgesinde 1,8 milyon hanenin elektriğini dağıtan, SEDAŞ’ın emekliliğe ayrılan eski İcra Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven için veda töreni düzenlendi.
4 Ocak 2019 Cuma 23:47

Valilerden Rektör Savaşan’a Ziyaret

Bolu Valisi Aydın Baruş ve Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı ziyaret etti.
27 Temmuz 2018 Cuma 01:14

SEDAŞ’ın Sayaç Ayar Laboratuvarı Yatırımı Faaliyete Alındı

SEDAŞ bölgesindeki elektrik dağıtım faaliyetlerini 9 yıldır özel şirket statüsünde ve 4 il de (Sakarya, Kocaeli, Düzce ve Bolu’da) 3,5 milyon nüfus için 24 saat 365 gün esası ile sürdürürken, bölgesindeki 1.7 Milyona ulaşan abone yapısının sayaç okuma, arıza bakım onarım, genel aydınlatma, kaçak mücadelesi, alt yapı yatırımlarını, sayaç arıza, sayaç muayene ve laboratuvar kontrolü ile sayaç değişim çalışmalarını da gerçekleştiriyor.
16 Temmuz 2018 Pazartesi 21:14

SEDAŞ, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümünü Tebrik Etti

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) görev ve sorumluluk alanında bulunan 4 il Valilikleri ve Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İl Emniyet Müdürlükleri ile paylaştığı tebrik mesajında, Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutladı. SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;
11 Nisan 2018 Çarşamba 19:59

EPDK ve ETKB Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirlerine SEDAŞ’tan Nezaket Ziyareti

Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze bölgelerinde elektrik dağıtım faaliyetlerini yürüten SEDAŞ, etkin iletişim çalışmaları kapsamında paydaşlarına bir dizi ziyaretler gerçekleştiriyor.
24 Mart 2018 Cumartesi 21:18

SEDAŞ ve Elektrikçiler Odalarının başarılı iletişimi devam ediyor

SEDAŞ Yöneticileri’nin Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze Elektrikçiler Oda Başkanlarıyla yaptıkları başarılı iletişim çalışmaları devam ediyor.
4 Şubat 2018 Pazar 00:58

Düzce MÜSİAD’dan Sakarya MÜSİAD’a Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu ve yönetim kurulu üyelerinden bir heyet, MÜSİAD Sakarya Şubesine ziyarette bulundu.
3 Aralık 2017 Pazar 03:34

SEDAŞ KESİNTİSİZ ENERJİ İÇİN KAR MESAİSİNE BAŞLADI

SEDAŞ Sakarya, Düzce ve Bolu İllerinin yüksek mevkiilerinde oluşan arızalara anında müdahale etmek için SCADA Kumanda Merkezi ve Çağrı Merkezi ile koordinasyon içinde soğuk, kar, kış, gece, gündüz demeden çalıştılar.
24 Kasım 2017 Cuma 04:18

SEDAŞ elektrik faturası tahsilatı yapmadığını hatırlattı

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, Doğu Marmara’da yer alan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de son 5 yıldır SEDAŞ’ın sadece elektrik dağıtım hizmeti verdiğini açıkladı.
10 Kasım 2017 Cuma 18:24

SEDAŞ SAYACA MÜDAHALE EDİLMEMESİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ

SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyetini sürdürdüğü Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de yaşayan tüketicileri sayaç mülkiyeti ve sayaç arızalarına müdahale konusunda daha çok bilgilendirmeyi hedefliyor.
18 Ekim 2017 Çarşamba 21:12

Siyasetimizin sınırlarını ahlak belirliyor

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Yerelde parti disiplininden kopmadan çalışma yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi siyasetimizin sınırlarını ahlaki ilkelerimiz belirliyor. Üstlendiğimiz sorumluluk çerçevesinde dikkatli bir şekilde Sakarya'da çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
12 Ağustos 2017 Cumartesi 06:03

SEDAŞ TRAFO ARIZALARINI % 70 ORANINDA AZALTTI

SEDAŞ Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de verdiği elektrik dağıtım hizmetlerinde kullandığı trafolarda oluşan arıza sayısını son yıllarda giderek azaltırken 2016 yılında bu oran % 70’e kadar ulaştı.
1 Mart 2017 Çarşamba 22:56

APEK Düzce ortakları Aya’ya tam destek çıktı

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) eski yönetim kurulu başkanı Ahmet Aya’ya, kooperatifin Düzce ortakları tam destek çıktı.
23 Şubat 2017 Perşembe 22:44

Doğu Marmara Üniversiteleri ve Odalarından Yatırım ve Staj Çağrısı

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Bremen teşkilatının düzenlediği 1. Ekonomi ve Eğitim Buluşması’na, Sakarya Üniversitesi koordinatörlüğünde kurulan Doğu Marmara Üniversiteler ve Sanayi Konsorsiyumu (DUSK) proje ortakları Bolu, Sakarya ve Düzce illeri üniversiteleri ile ticaret ve sanayi odaları yetkililerinden oluşan 11 kişilik heyet katıldı.
6 Ocak 2017 Cuma 20:07

SEDAŞ, Sistemlerini “Hesap Verebilirlik” Üzerine Kuruyor

SEDAŞ’ın Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce de 3,4 milyon nüfusa ve 1,6 milyon tüketiciye verdiği elektrik dağıtım hizmeti kapsamında, kamu hizmeti veren özel şirket statüsünde görev yaptığını belirten, SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, “SEDAŞ'ta hesap verebilirlik ön planda geliyor.
15 Kasım 2016 Salı 17:50

SEDAŞ ÇALIŞANLARI GAZİ MUSTAFA KEMAL’İ ANDILAR

SEDAŞ çalışanları da Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce birimlerinde “Gazi'nin hatırasına sahip çıkmak, bağımsızlığımıza, vatanımıza, bayrağımıza, Cumhuriyete ve ülkemizin bin yıllık medeniyet birikimine, Kurtuluş Savaşı ruhuyla sahip çıkılması için 10 Kasımda ayaktayız” diyerek, Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 78.yıl dönümünde saat dokuzu beş geçe, saygı ve rahmetle anmak üzere saygı duruşunda bulundular.
11 Kasım 2016 Cuma 00:23

Büyükşehir Galibiyetle Başladı

Büyükşehir Basket, Düzce Belediyesini 59 – 55’lik skorla mağlup ederek lige galibiyetle başladı.
2 Ekim 2016 Pazar 00:29

ELEKTRİĞİN GÜVENLİ KULLANIMI İÇİN SEDAŞ BİLGİLENDİRDİ

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya illerinde elektrik dağıtım faaliyetlerini yürütürken, müşteri memnuniyetini sağlayarak, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak üzere, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yeniliyor.
24 Eylül 2016 Cumartesi 03:03

SEDAŞ, elektrik enerjisinin güvenli kullanımı için uyardı

Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya illerinde elektrik dağıtım faaliyeti yürüten SEDAŞ, elektrik enerjisinin güvenli kullanımı konusunda uyardı.
10 Haziran 2016 Cuma 22:56

Proje Fikri Yarışması’nda Ön Değerlendirmeler Yapılıyor…

SEDAŞ’ın, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerindeki üniversitelerle işbirliği geliştirerek, öğrencilere katma değer sağlamayı ve geleceklerine yatırım yapmayı hedeflediği Proje Fikri Yarışması’nda ön değerlendirmeler yapılıyor.
3 Mayıs 2016 Salı 20:55

SEDAŞ Bakım Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor

SEDAŞ’ın elektrik dağıtım bölgesinde bulunan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerindeki enerji nakil hatlarında, trafo merkezlerinde, aydınlatma tesislerinde ve dağıtım panolarındaki bakım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.
8 Kasım 2015 Pazar 20:49

Ziraat Türkiye Kupasına 2-1'le Veda

Spor Toto 3. Lig temsilcisi Düzcespor, Ziraat Türkiye Kupası eleme turunda karşılaştığı Sakaryaspor’u 2-1 mağlup ederek turu geçen taraf oldu.
10 Eylül 2015 Perşembe 13:08

TABGİS AKARYAKIT SEKTÖRÜ'NÜ SATSO'DA MASAYA YATIRDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde ve 20. Meslek Komitesi ve TABGİS, işbirliği ile Sakarya, Kocaeli, Düzce illerindeki akaryakıt bayileri ile bir araya geldi
30 Mayıs 2015 Cumartesi 03:00

(SAÜ) Tıp Fakültesi öğrencileri Taraklı ilçesinde gönüllü sağlık taraması yaptı

SAÜ Tıp Fakültesi öğrencileri, Türk Tıp Birliği’nin (TurkMSIC) projesi kapsamında İstanbul Tıp ve Düzce Tıp Fakülteleri öğrencilerinin de katılımı ile Sakarya’nın Taraklı ilçesinin 18 köyünde, toplam 600 kişi sağlık taramasından geçirildi
10 Nisan 2015 Cuma 18:35

Türkiye Diyanet Vakfı Yapılanma Süreci Sakarya'da Ele Alındı

Türkiye Diyanet Vakfı G(TDV) Genel Merkezi tarafından organize edilen Yurtiçi 9. Bölge Toplantısı Sakarya, Kocaeli, Bursa, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Bolu, Düzce, Zonguldak ve Bartın illerinde görev yapan il müftüleri, ilçe müftüleri, TDV Genel Merkezi Yöneticileri, Kagem Yetkilileri, Şube Temsilcileri, Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlilerinin katılımlarıyla, Sakarya Müftülüğü’nün ev sahipliğinde Reisoğlu Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
5 Şubat 2015 Perşembe 23:57

3 Fıtığı Aynı Ameliyatta Alındı Ertesi Gün Taburcu Oldu

Sakarya’da, 20 yıldır hizmet veren Özel Adatıp Hastanesi hekimlerinden Genel Cerrah Operatör Doktor Metin Şenol, 65 yaşındaki hastasının 3 fıtığını tek ameliyatta, kapalı olarak tabir edilen laparoskopik yöntemle aldı. Düzce’den gelen hasta ertesi gün hastaneden yürüyerek taburcu oldu.
22 Ocak 2015 Perşembe 20:21

Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Tanıtım Toplantısı Yapıldı

PwC Türkiye, CNN Türk, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. ortaklığında, Doğu Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve işbirliğinde başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla,
19 Kasım 2014 Çarşamba 06:11

Düzce?de Ölenler İçin Mevlid-i Şerif Okundu Aşure Dağıtıldı

Düzce Belediyesi tarafından 12 Kasım Düzce Depreminin yıldönümü dolayısıyla Merkez Cedidiye Camisinde Mevlid-i Şerif okundu ardından ise vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.12 Kasım Düzce depremi çeşitli etkinliklerle anılıyor. Bu kapsamda
13 Kasım 2014 Perşembe 02:52

Düzce Depreminin 15. Yıldönümü

Düzce Depremzedeler Derneği, saat 18.58?de Düzce depreminde ölenleri andı.Düzce Depremzedeler Derneği üyeleri, 12 Kasım 1999 tarihinde meydana gelen 7.2 büyülüğündeki depremin yıldönümünde, sarsıntının meydana geldiği saat olan 18.58?de
13 Kasım 2014 Perşembe 01:54

Düzce?de Mera?lar Islah Ediliyor

Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından, Mera Islahı ve Amenajmanı çalışmaları kapsamında meralar ıslah edilip otlatmaya açılmakta.Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Harun Kabaoğlu yaptığı açıklamada ?İlimizde m
12 Kasım 2014 Çarşamba 22:54

894 Kişin Öldüğü Depremi Fotoğraflarla Hatırlattılar

Zonguldak?ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Düzceliler Derneği 894 kişinin yaşamını yitirdiği Düzce depremini vatandaşlara fotoğraflarla yeniden hatırlattı.Düzce?de 12 Kasım 1999 yılında meydana gelen depremin 15. Yıl dönümünde Kdz.
12 Kasım 2014 Çarşamba 21:56

Acının üzerinden 15 yıl geçti!

Türkiye, 1999 yılında 17 Ağustos?ta meydana gelen Gölcük depreminin yaralarını sarmadan 12 Kasım günü saat 18.57de bir kez daha sallandı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 15:37

Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu

Düzce?de yaşlı bir kadın evinde ölü bulundu.Edinilen bilgiye göre, Düzce?de Yenimahalle?de yaşayan Tükez Sevim?den (70) dün geceden beri haber alamayan yakıları, polise haber verdi. Polis ekipleriyle birlikte eve giren yakınları yaşlı ka
12 Kasım 2014 Çarşamba 04:54

12 Kasım Depreminin 15.yılı

Düzce Depremzedeler Derneği (DEPDER) Başkanı Avukat Ayşegül Şenol Can, depremi unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını söyledi.12 Kasım düzce Depreminin 15. Yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan DEPDER Başkanı Can, ?12 Kasım 1999 tarihi
11 Kasım 2014 Salı 22:01

Başkan Taşlı?dan 12 Kasım Düzce Depremi Yıldönümü Mesajı

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı,12 Kasım 1999 Depreminin 15. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Başkan Taşlı mesajında ?Ekonomik ve sosyal açıdan büyük yıkımlara yol açan, tarifi mümkün ol
11 Kasım 2014 Salı 20:24

Yığılca?da Aşure İle Ağızlar Tatlandı

Düzce?nin Yığılca ilçesi İmam Hatip Lisesi?nde Aşure Günü etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinliğe Kaymakam Mehmet Özcan, Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kayrancıoğlu, protokol mensupları, öğrenciler, öğretme
10 Kasım 2014 Pazartesi 18:42

Düzce Valisi Ali İhsan Su?yun 10 Kasım Atatürk Anma Günü Mesajı

Düzce Valisi Ali İhsan Su, ?Gazi Mustafa Kemal Atatürk?ün ölümünün 76. Yıl dönümünde onu saygı ve minnetle anıyoruz? dedi.Vali Su, ?Atatürk ?Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kal
10 Kasım 2014 Pazartesi 15:54

Akçakoca?da Meskenlere Su Zammı Yapılmadı

Akçakoca Belediye Meclisi?nin Kasım ayı oturumu 3. birleşimi yapıldı.Belediye Meclis salonunda yapılan toplantıda, 2015 yılı mali bütçesi ile su kullanım bedellerine yapılan zamlar oylandı. Oylama sonucunda 2015 yılı tahmini bütçesiyle s
8 Kasım 2014 Cumartesi 22:36

Cumhuriyet İlkokulu Öğrencileri Kızılay?ı Ziyaret Etti

Kızılay Haftası olması sebebiyle Düzce Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Kızılay Düzce Şubesini ziyaret ettiler.Cumhuriyet İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinden oluşan 30 kişilik grup Kızılay Düzce Şubesini ziyaret ederek Kızılay Haftası?nı ku
8 Kasım 2014 Cumartesi 15:34

Emlak Vergisi 2. Taksit Ödemeleri Başladı

Düzce Belediyesi tarafından işlemi gerçekleştirilen Emlak Vergileri taksitlerinin ikinci ödemeleri başladı. Tahsilatların kredi kartı ya da nakit olarak 1 Kasım-1 Aralık 2014 tarihleri arasında yapılacağı ifade edildi.Düzce?ye ait Emlak
8 Kasım 2014 Cumartesi 14:40

Erdemliler Derneğinden Hz. Mevlana Konferansı

Çilimli Erdemliler Derneğinin kış etkinliklerinden Edep ve Edebiyat etkinlikleri Hz Mevlana konferansı yapıldı. Konferansa konuşmacı olarak Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Profesör Dr İlhan Genç katıldı.Çilimli Erdemlile
8 Kasım 2014 Cumartesi 14:36

Düzce Farabi Anadolu Lisesinde Seçim Heyecanı Yaşandı

Düzce Farabi Anadolu Lisesi öğrenci temsilciliği seçimini yapıldı. 10 adayın yarıştığı seçimlerde Başkan Ahmet Semih Akdoğan seçildi.Düzce Farabi Anadolu Lisesinde öğrenci temsilciliği seçimi adeta genel seçim havasında geçti. Öğrenci te
8 Kasım 2014 Cumartesi 14:34

Aktif Eğitim Sen?in Rafting Keyfi

Aktif Eğitim Sen Düzce İl temsilciliği, Düzce?de üyelerine rafting turu düzenledi. Adrenalini yüksek bu etkinliğe katılım beklenenden fazla oldu.Aktif Eğitim Sen tarafından yapılan etkinlikle öğretmenler eğitim öğretimin yoğun stresini b
8 Kasım 2014 Cumartesi 14:30

Soğuk Hava Artarların Satışını Artırdı

Düzce?de havanın soğumasıyla üst solunum yolları hastalıklarının artması aktarların satışlarını artırdı.Soğuk havanın Düzce?de de etkili olması alt ve üst solunum yolu hastalıklarının yayılmasına zemin hazırlarken, hastalanan vatandaşlar
8 Kasım 2014 Cumartesi 14:28

Müsiad Düzce Şube Başkanı Çakmak;

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, ?Biz biliyoruz ki Müslümanlar topyekun ayağa kalktığında sömürü sistemi son bulacak, Filistin özgür olacaktır? dedi.İsrail?in Müslümanlar için kutsal sayılan Mescid-i Aksa ?yı çiğnemesi ve Filisti
6 Kasım 2014 Perşembe 22:24

Kardeşini Öldüren Şahıs 13 Yıl Sonra Yakalandı

Düzce’de, 2001 yılında kardeşini öldüren şahıs 13 yıl sonra Sakarya Emniyet Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.
23 Ekim 2014 Perşembe 21:01

Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Batı Karadeniz'de Bartın, Zonguldak, Düzce, Karabük, Kastamonu ve Sakarya çevreleri için yarın kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.
17 Ekim 2014 Cuma 02:31

Kız evi Cenaze Evine Döndü

Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde, kızlarının düğününden Karasu'ya dönen anne ve baba ile akrabalarının bulunduğu otomobilin bir başka otomobille çarpışması 3 kişinin yaşamını yitirdiği kazanın ayrıntıları ortaya çıktı..
12 Ekim 2014 Pazar 23:10

Düzce’den Çaldığı Araçla Sakarya’ya Gelen Şahıs Yakalandı

Düzce ilinde araç çaldığı iddia edilen şahıs, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı güven timleri tarafından gözaltına alındı.
10 Eylül 2014 Çarşamba 03:41

Düğününe 9 Gün Kala Kazada Öldü

Düzce D-655 Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında yaralanan 5 kişiden biri, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Şahsın 31 Mayıs'ta düğününün olduğu öğrenildi.
23 Mayıs 2014 Cuma 01:14

Jandarma Hırsızlık Çetesini Çökertti

Çarşamba gecesi Kuzuluk’ta 4 iş yerini soyarak kayıplara karışan 4 kişi Düzce’nin Cumayeri ilçesinde Jandarma Ekipleri kıskıvrak yakalandı.
22 Nisan 2014 Salı 04:51

“GÜVENLİ BİR HAYAT VAR!” PROJESİ BAŞLADI

Avrupa Birliği ile Türkiye’nin finanse ettiği “Güvenli Bir Hayat Var! /There Is A Safe Life!” isimli projenin açılış toplantısı, Sakarya Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Proje kapsamında Kocaeli, Sakarya ve Düzce illerinde kadına yönelik şiddetle mücadelede 18 ay devam edecek sistemli çalışmalar geliştirilecek.
24 Şubat 2014 Pazartesi 21:57

UMKE EKİPLERİ GÜVEN VERDİ

Sakarya, Kocaeli ve Düzce UMKE (Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi) ekipleri 14-16 Şubat tarihleri arasında Sakarya’nın Sapanca İlçesi Yanık Sivil Savunma Merkezinde ortaklaşa bir tatbikat gerçekleştirdi. Ekiplerin üstün başarıları olası bir afet durumuna hazırlıklı olduklarını gösterdi.
18 Şubat 2014 Salı 20:01

SAĞLIK KURULUŞLARI DENETLENDİ

Sağlık Bakanlığı Düzce, İzmit, Sakarya İllerinden sorumlu Saha Koordinatörü Dr. Necdet Filiz, Hendek, Akyazı, Karasu, Kaynarca Toplum Sağlığı Merkezleri, Aile Sağlığı Merkezleri, Devlet Hastaneleri ve 112 Acil Yardım Hizmetleri İstasyonlarını denetledi.
3 Şubat 2014 Pazartesi 18:45

KARATE HAKEMİ ERDOĞAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Düzce’de geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Sakaryalı uluslararası karate hakemi Doğan Erdoğan son yolculuğuna uğurlandı.
28 Aralık 2013 Cumartesi 18:43

SAĞLIK TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Sağlık Bakanlığının Kocaeli, Düzce, Bolu ve Sakarya ilinden sorumlu saha gözlemcisi Dr. Necdet Filiz Sakarya’daki sağlık hizmetlerini yerinde gözlemlemek amacıyla hafta boyunca Sakarya’daki sağlık tesislerinde incelemeler yaptı.
26 Aralık 2013 Perşembe 22:27

Murat Saraç, son yolculuğuna sevenleriyle uğurlandı

Önceki akşam 54 EF 824 plakalı aracıyla Sakarya’dan Düzce istikametine giderken, Hacı Kadirler kavşağında sis ve buzlanma nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkan ve ağaca çarparak yaptığı elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Murat Ciddi Saraç (45),
22 Aralık 2013 Pazar 00:59

SEDAŞ'tan açıklama yarın elektrik kesintisi var

TEİAŞ’tan gelen bilgilendirme doğrultusunda 16 Aralık Pazartesi günü bölgemizde enerji kesintisine gidilecektir. Bu sebeple 16 Aralık Pazartesi günü Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Gebze’de 08.00 – 24.00 saatleri arasında 1’er saatlik dönüşümlü olarak zorunlu elektrik kesintileri yapılacaktır.
16 Aralık 2013 Pazartesi 03:51

MARKA Yeni Mali Destek Programlarını SATSO'da Açıkladı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), TR 42 Bölgesinde yer alan Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerine yönelik toplam bütçesi 25,1 Milyon TL olan altı yeni mali destek programını Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen bir programla açıkladı.
26 Kasım 2013 Salı 22:19

TAEKWONDO’DA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR FARKI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Takımı, Batı Karadeniz Liginde fırtına gibi esti. Düzce Kaynaşlı’da düzenlenen müsabakalarda yarışan Büyükşehir sporcuları; Ahmet Soysal 57 kiloda, Tarık Soysal ise 41 kiloda birinci oldu.
18 Kasım 2013 Pazartesi 22:38

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Sakarya'da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce temaslarının ardından Sakarya'nın Kocaali ve Karasu ilçesini ziyaret etti.
16 Kasım 2013 Cumartesi 22:01

KAMU HASTANELERİ FİNANS EĞİTİMLERİ, SAKARYA’DA YAPILDI

Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Finans Hizmetleri Başkanlığı, Sakarya, Kocaeli ve Düzce’deki sağlık kuruluşlarındaki mali personele Sakarya'da düzenlenen seminerlerle finans eğitimi verdi.
9 Kasım 2013 Cumartesi 02:07

ALKOLLÜ SÜRÜCÜ İKİ KİŞİYİ YARALAYIP KAÇTI

Sakarya’nın Erenler ilçesi D-100 karayolunda meydana gelen kazada, iki kişi yaralandı. Kazaya neden olup kaçan TIR sürücüsü, yapılan takip sonucu yakalandı. Pişkin sürücü, “Düzce’nin emniyet müdürü benim yeğenim” diyerek polisleri fırçaladı.
9 Kasım 2013 Cumartesi 01:55

SEDAŞ'dan Dolandırıcılık Uyarısı

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce'de elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ), dolandırıcılığa karşı abonelerini uyardı.
3 Kasım 2013 Pazar 01:01

KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ PERSONELİNE İHALE EĞİTİMİ

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından kendi personeline ve Düzce Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği personeline Kamu İhale Mevzuatı ve EKAP eğitimi düzenlendi
12 Ekim 2013 Cumartesi 03:08

Canbasoğlu nun eski öğrencileri memur oldu …

Türkiye de sadece Düzce Üniversitesin de kurulan 2 yıllık Meslek Yüksek okulu Sosyal Güvenlik bölümü ilk mezunlarını verererek Türkiye nin çeşitli illerine memur olarak atandılar.
14 Ağustos 2013 Çarşamba 10:57

Tb Sewtech Turkey Düzce'de Üretime Başladı

Otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Corporation, bölgesel otomobil üreticileri için koltuk kılıfı imalatını TB Sewtech Düzce'de gerçekleştirdiği açılış töreniyle başlattı.
27 Haziran 2013 Perşembe 21:52

GERÇEĞİNİ ARATMAYAN DEPREM TATBİKATI

Sakarya Sapanca Yanık Sivil Savunma Merkezi'nde Sakarya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE), Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü UMKE, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü UMKE ekipleri ile Sivil Savunma ekipleri tarafından gerçekleştirilen tatbikat gerçeğini aratmadı.
12 Mayıs 2013 Pazar 04:11

Baba Evinde Toprağa Verildi

Tüp Bebek tedavisi için yaşadıkları Düzce ilinden Bolu’ya tedaviye gelen ve karşıdan karşıya geçmek isterken hızla gelen bir minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybeden 30 yaşındaki Yadigar Gül baba evinin olduğu Sakarya’nın Hendek İlçesi Göksu Köyünde toprağa verildi.
12 Nisan 2013 Cuma 00:12

4 İLİN SAĞLIK YÖNETİCİLERİ SAKARYA’DA BULUŞTU

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü'nün koordinasyonunda, Sakarya, Kocaeli, Düzce ve Bolu ili sağlık müdürleri, halk sağlığı müdürleri ve kamu hastaneleri genel sekreterlerinin katılımıyla,
28 Mart 2013 Perşembe 19:26

Hava Durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun büyük bir bölümünde etkili olacak yağışların; öğle saatlerinde Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova, Sakarya, Düzce, Bolu, Karabük, Osmaniye ve İskenderun çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
28 Mart 2013 Perşembe 02:31

Kasaplar Odası Başkanına Bolu Valisinden Tepki

Türkiye Kasaplar ve Besiciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Sakarya Kasaplar Odası Başkanı Nihat Kopal’ın, “Tek tırnak eti Adapazarı'na Düzce ve Bolu illerinden birileri tarafından getirilmektedir” sözlerine Bolu Valisi İbrahim Özç
1 Mart 2013 Cuma 19:49

AĞAÇ SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümü Öğrencileri, Düzce İli Gölyaka İlçesi Aksu Köyünde Bölüm Başkanı Nurettin Kartal ve Öğretim Görevlisi Recep Özkır nezaretinde Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında..
27 Şubat 2013 Çarşamba 22:28

SİLAH YERİNE SAHTE PARA ÇIKTI

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi ekipleri, iki şahıs üzerinde silah olduğu ve silah kaçakçılığı yaptıkları istihbaratını aldı. Yakalanan şahısların üzerinden silah yerine yüklü miktarda sahte para çıktı.
22 Ocak 2013 Salı 23:38

Düzce Belediye Başkanı Katlı Pazarda

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Sakarya’nın Adapazarı İlçesi’nde bulunan Katlı Pazar yerini ziyaret etti.
4 Ocak 2013 Cuma 21:25

SEDAŞ ÇALIŞANLARINA SEPAŞ’I ANLATTI

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerindeki 808 çalışanıyla bir araya gelen SEDAŞ, “Ayrışma Projesi”nin detaylarını ve yeni kurulacak perakende satış şirketi SEPAŞ’ı çalışanlarına duyurdu.
19 Aralık 2012 Çarşamba 16:50

ALBA Aküden kış bakımı uyarısı

Çelik Akü Sakarya-Düzce-Bolu-Zonguldak ve Bartın Bölge Distribütörü Alba Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Alpagut’tan akü bakımı ile ilgili açıklama..
6 Aralık 2012 Perşembe 11:07

MARKA 2013 mali destek programını açıkladı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Bölgesinde bulunan Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerine yönelik toplam bütçesi 16 milyon TL olan iki yeni mali destek programını Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda(SATSO) düzenlenen programla açıkladı.
28 Kasım 2012 Çarşamba 20:28

SAKARYA’DA, DÜZCE DAMGASI

Sakarya’da düzenlenen trap ve skeet Cumhuriyet Kupasına Düzceli atıcılar damgasını vurdu. Düzce Atıcılık konusundaki uzmanlığını her turnuvada ve kupada gösteriyor.
16 Ekim 2012 Salı 19:17

Geçmişten Geleceğe Bithynia sergisi

Avrupa Birliği-Türkiye Kültürler Arası Diyalog Hibe Programı’nın Müzeler Bileşeni çerçevesinde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı koordinasyonluğunda, Bolu, Düzce Konuralp, Sakarya ve Kocaeli Müzeleri’nin katılımlarıyla oluşturulan...
21 Eylül 2012 Cuma 17:58

YURTTA HAVA DURUMU

İSTANBUL (İHA) - Genellikle parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden itibaren İstanbul'un Anadolu yakası, Kocaeli, Yalova, Düzce ve Sakarya çevrelerinin sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
6 Eylül 2012 Perşembe 19:45

Sakarya ziraat odasından Haydar Baş’a destek

Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, Düzce ve Sakarya'da üretilen fındığın çikolata üretiminde kullanıldığını belirterek, bölgenin 'çikolata vadisi' ilan edilmesi gerektiğini söyledi.
28 Ağustos 2012 Salı 17:27

YURTTA HAVA DURUMU

Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Samsun, Ordu, Ardahan ile öğle saatlerinde Edirne, Kırklareli, Bursa, Sakarya, Bilecik, Bolu, Karabük ve Düzce’nin sağanak
12 Ağustos 2012 Pazar 03:06

SAKARYASPOR 3 – 0 ŞANLIURFASPOR

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce Topuk Yaylasında sürdüren Sakaryaspor, buradaki ikinci maçında Bank Asya 1.Lig temsilcisi Şanlıurfaspor’u 3-0 yenerek moral buldu.
4 Ağustos 2012 Cumartesi 02:13

YENİ SGK MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI

SGK Sakarya İl Müdürü Kenan Tandoğan’ın Bolu İl Müdürü olarak atanmasının ardından Düzce İl SGK Müdürü iken Sakarya İl Müdürlüğüne atanan Nurten Canbasoğlu Sakarya’daki görevine başladı.
31 Temmuz 2012 Salı 20:56

hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın kuzeyi (İstanbul, Kırklareli, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bandırma) ile Zonguldak, Bartın, Düzce ve İnebolu çevrelerinin kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
18 Temmuz 2012 Çarşamba 00:33

DÜZCE POLİSİNDEN AKARYAKIT OPERASYONU

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından 6 ili kapsayan akaryakıt operasyonunda 100 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi, olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
20 Haziran 2012 Çarşamba 18:21

MARKA’DAN 11 BİN 713 KİŞİYE EĞİTİM

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA) Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova ’da düzenlediği eğitimlere katılanların sayısı 11 bin 713’e ulaştı.
20 Haziran 2012 Çarşamba 18:11

Ramazan Akça Düzce İl Jandarma Komutanı olarak atand

Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığı ve Sakarya Jandarma Komutanı olarak görev yapan Albay Ramazan Akça Düzce İl Jandarma Komutanı olarak atandı ve göreve başladı.
22 Mayıs 2012 Salı 01:36

Nisan Dönemi Teknik Destek programı sonuçları açıklandı.

MARKA Teknik Destek Programı; Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerinden oluşan Doğu Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren yerel aktörlerin bölgesel kalkınmaya katkıda bulunabilecek,
18 Mayıs 2012 Cuma 17:11

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free