hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
81 İl Valiliğine Koronavirüs Salgını Konulu Ek Genelge Gönderildi EXPO Sakarya şehrin tanıtımına katkı sunacak Bisiklet Vadisi şampiyona öncesi test yarışlarına ev sahipliği yaptı Endüstriyel kenevirlerin hasadı başladı Deprem kredilerinin iptali mecliste resmen yasalaştı BU ÇİLEK DÜNYA MARKASI OLMALI Sakarya’da 200 Okul ‘Okulum Temiz' Belgesi Aldı 6. Intraders Uluslararası Ticaret Kongresi Tamamlandı ÖZKOǒTAN SERT ÇIKIŞ: “O KİŞİ, HALA DERS VERİYOR MU?!” Durmuş; 'Sınıflar sizinle güzel çocuklar'
81 İl Valiliğine Koronavirüs Salgını Konulu Ek Genelge Gönderildi
81 İl Valiliğine Koronavirüs Salgını Konulu Ek Genelge Gönderildi
 

EXPO Sakarya şehrin tanıtımına katkı sunacak
EXPO Sakarya şehrin tanıtımına katkı sunacak
 

Bisiklet Vadisi şampiyona öncesi test yarışlarına ev sahipliği yaptı
Bisiklet Vadisi şampiyona öncesi test yarışlarına ev sahipliği yaptı
 

Endüstriyel kenevirlerin hasadı başladı
Endüstriyel kenevirlerin hasadı başladı

apek haberleri

Cevdet Koç; “Erenler’i Tarım ve Sanayi’de zirveye taşıyacağız”

APEK ve MÜSİAD’ı ziyaret eden Erenler Belediyesi Başkan Aday Adayı Cevdet Koç, Erenler İlçesini Tarım ve Sanayi’de zirveye taşıyacaklarını belirtti.
7 Aralık 2018 Cuma 22:41

APEK Düzce ortakları Aya’ya tam destek çıktı

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) eski yönetim kurulu başkanı Ahmet Aya’ya, kooperatifin Düzce ortakları tam destek çıktı.
23 Şubat 2017 Perşembe 22:44

Muhtarlardan Aya’ya tam destek

Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, yönetim kurulu üyeleri ve Erenler İlçesi mahalle muhtarları ile birlikte APEK eski Başkanı Ahmet Aya’ya tam desteklerini açıkladı. Dernek Başkanı Süleyman, “Bizler talimatla gelen bir başkan istemiyoruz. Yönetim derhal seçime gitmeli” ded
9 Şubat 2017 Perşembe 17:58

APEK üyeleri genel kurul istedi

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) yönetim kurulu üyesi Ahmet Aya, Kooperatifin Osmaneli’deki satış mağazasını ziyaret etti. Aya, satış mağazasında kooperatif üyelerinin büyük ilgi ile karşılaşırken, üyeler Aya’yı yeniden kooperatifin başında görmek istediklerini söylediler.
31 Ocak 2017 Salı 22:16

Aya üyelerin desteğini almaya devam ediyor

APEK yönetim kurulu eski Başkanı Ahmet Aya, çiftçilerin desteğini almaya devam ediyor. Aya Pamukova İlçesi Çardak ve Fevziye köyündeki kooperatif üyelerini ziyarette bulundu.
15 Ocak 2017 Pazar 17:46

Aya’dan APEK yönetimine ağır suçlama!

Aya’dan APEK yönetimine ağır suçlama! ‘Kumpasçılara taşeronluk yapmayın’
9 Aralık 2016 Cuma 18:20

Aya’dan APEK yönetimine ağır suçlama!

Aya’dan APEK yönetimine ağır suçlama! ‘Kumpasçılara taşeronluk yapmayın’
9 Aralık 2016 Cuma 18:09

APEK’te görevden alınan başkan Ahmet Aya pancar üreticileri ile bir araya geldi

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) eski Başkanı Ahmet Aya, Çaykışla’da pancar üreticileri ile bir araya gelerek,
29 Kasım 2016 Salı 23:37

APEK genel kurula gidecek!

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) yönetim kurulu başkanlığı görevinden, bir takım ayak oyunları ile alındığını ileri süren Ahmet Aya, en kısa zamanda APEK’i genel kurula götüreceğini belirterek, “Çiftçilerimiz bu oyunu bozacak” dedi.
13 Kasım 2016 Pazar 21:38

APEK üyeleri Demokrasi Meydanına yürüdü!

APEK üyeleri Demokrasi Meydanına yürüdü!
26 Temmuz 2016 Salı 03:30

APEK Genel Kurulu Atatürk Stadı’nda yapıldı

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) 65. Olağan Genel Kurulu Atatürk Stad’ın da yapıldı. 3 bin 327 ortağın katıldığı genel kurulda tek liste ile seçime giren Ahmet Aya ve ekibi, yeniden yönetime seçildi.
13 Nisan 2015 Pazartesi 01:15

APEK’ten bir yatırım da Yenipazar’a

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) 18 Şubat tarihinde ihaleye çıkardığı Yenipazar Satış Mağazası’nın temeli görkemli bir törenle atıldı. 2.061 m2 arsa üzerinde; 137 m2 idari bina, 400 m2 sinde depo ve 137 m2 sinde ise lojman yer alacak.
9 Nisan 2015 Perşembe 18:40

APEK’ten Akyazı’ya yatırım

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Akyazı İlçesi’nde satış mağazası açtı. 2495 m2 alan üzerine kurulan satış mağazasının 674 m2 si depo, 72 m2 ise idari bina olarak hizmet verecek.
8 Nisan 2015 Çarşamba 19:21

APEK’ten Kılıç’a ziyaret

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetimi, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Pazar günü yapılacak olan APEK’in olağan genel kuruluna davet ettiler.
8 Nisan 2015 Çarşamba 00:20

Apek Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin (APEK) geleneksel iftar yemeği Şeker Fabrikası Alakart Lokantası'nda 2 bin dolayında çiftçinin katılımı ile gerçekleşti.
15 Temmuz 2013 Pazartesi 02:39

APEK MALİ GENEL KURULU YAPILDI

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin (APEK) 63’üncü Olağan Mali Genel Kurulu Adapazarı Şeker Fabrikası’nda yapıldı. Genel kurulda konuşan APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, bir taraftan ortakların ihtiyaçlarını temin ederken, diğer taraftanda kooperatifin hizmetve yatırımlarını hızlı bir şekilde arttırdıklarını söyledi.
12 Mayıs 2013 Pazar 23:43

Akyel’den Aya’ya yanıt:Beşiniz bir tavukçu etmez

APEK yönetim kurulu başkan adayı Nuri Akyel, katıldığı radyo programında pancar çiftçisine seslenerek “Çaycılara, çorbacılara, mazotçulara ve tavukçulara prim vermeyin” diyen Ahmet Aya’ya yanıt verdi. Akyel, “Sizin beşiniz, bizim b
8 Haziran 2012 Cuma 23:22

APEK olağanüstü kongresi ertelendi!

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 11 Haziran 2012 Pazartesi günü yapılacağı duyurulan olağanüstü kongresi, APEK adayı Nuri Akyel’in Bakanlığa yaptığı itiraz ve Bakanlığın hafta içinde yapılacak kongrede personel görevlendirmesi yapama
5 Haziran 2012 Salı 20:05

Akyel’den iddia:Şeker yangını sabotaj olabilir!

APEK genel kurul seçimlerinde yönetim kurulu başkanlığına aday olan, seçimi kaybeden ancak, fabrikanın satışına izin vermeyen Nuri Akyel, Adapazarı Şeker Fabrikası’nda çıkan yangında sabotaj ihtimali olduğunu öne sürdü.
2 Haziran 2012 Cumartesi 20:05

Açıklayın, yoksa sonu iyi olmaz

Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, katıldığı radyo programında APEK’de yeniden seçimi alan Ahmet Aya ve yönetimine yüklendi.
28 Nisan 2012 Cumartesi 23:12

KONGREDE YUMRUKLAR KONUŞTU

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin (APEK) 62. Olağan Genel Kurulu'nda yumruklar konuştu. Adapazarı Şeker Fabrikası'nın satışının oylandığı kongrede, delegelerin oyları parmak ile sayılmak istenince ortaya ilginç görüntüler çıktı.
21 Nisan 2012 Cumartesi 14:00

Aya hizmetlerini anlatıyor

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, 21 Nisan’da yapılacak olan genel kurul öncesi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte köy gezilerine hız verdi.
11 Nisan 2012 Çarşamba 20:06

AYA VE YÖNETİMİ KOTAYI DOLDURAMADI

APEK Genel Kurulu öncesi Başkan adayı Nuri Akyel ve ekibini parti binasında ağırlayan Ak Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Şeker konusunda net konuştu:
7 Nisan 2012 Cumartesi 21:26

Tüm Sakarya bu fabrikaya sahip çıkmalı

Sakarya Yerel Kültür Derneği’ne iadeyi ziyarette bulunan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Ahmet Aya, Adapazarı Şeker Fabrikası’nın son derece kritik bir virajdan geçtiğini belirterek, “Zaman kalmadı.
29 Şubat 2012 Çarşamba 21:29

Kamil Özmen Şekerde Yeni Başkan

Adapazarı Şeker Fabrikası A.Ş.’nin 61. Olağan Genel Kurulu, Şeker Misafirhanesi’nde yapıldı. Genel kurulda Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Müdürü Kamil Özmen getirildi.
25 Şubat 2012 Cumartesi 18:29

Personeller Bir Araya Geldi

APEK, Tarım İl Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, Tarım İl Müdürü Abdullah Keskin, birim amirleri ve personelini Adaşeker Restaurant’ta ağırladı.
15 Aralık 2011 Perşembe 17:31

SKYD Ziyaretlerine devam ediyor

Sakarya Yerel Kültür Derneği yeni yönetimi APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya’yı ziyaret ederek, dernek olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade edip, Şeker Fabrikası’nı sahipsiz bırakan siyasileri eleştirdiler.
2 Aralık 2011 Cuma 17:26

Çok zamanımız kalmadı

Sakarya İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya ve yönetim kurulu üyelerini, Adapazarı Şeker Fabrikası’nda ziyaret etti.
18 Kasım 2011 Cuma 18:45

Aya, çiftçileri uyardı

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, kooperatife bağlı satış mağazaları personeli ile Şeker Fabrikası sosyal tesislerinde bir araya geldi. Toplantıda 18 gündem maddesi görüşüldü.
31 Ekim 2011 Pazartesi 03:30

Silaj paketleme tesisi açıldı

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) 2 yıl önce çiftçinin hizmetine soktuğu küspe paketleme tesisinin ardından, bugünde mısır silaj paketleme tesisisini hizmete açtı.
28 Eylül 2011 Çarşamba 01:26

Sözün bittiği yerdeyiz’

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adapazarı Şeker Fabrikası’nı ziyaret etti. MÜSİAD yönetimini ağırlayan APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, ‘Artık sözün bittiği yerdeyiz. Kota sorununu mutlaka aşma
14 Eylül 2011 Çarşamba 20:09

APEK'ten İftar Yemeği

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK), Tunatan Tesisleri’nde verdiği iftar yemeğinde Geyve ve Pamukova bölgesi muhtarları ve pancar üreticilerini ağırladı.
19 Ağustos 2011 Cuma 21:58

APEK’TEN FAİZLERE İNDİRİM

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK), ortaklarının vadesi geçen borçlarını kolay ödeyebilmeleri için, faiz oranlarını yüzde 50 indirdi.
3 Ağustos 2011 Çarşamba 23:07

Bizler Sakarya'da ortak hareket etmeyi bir türlü beceremiyo

Sakarya Esnaf Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Hasan Alişan, Adapazarı Şeker Fabrikası ve APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya'yı ziyaret etti.
18 Mayıs 2011 Çarşamba 00:48

APEK DÜZCE MAĞAZASINI AÇTI

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) 9 ay gibi kısa bir sürede inşaatı tamamlanan Düzce Satış Mağazası'nın açılışını yaptı. APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, kirada olan mağazalara kalıcı yer kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
15 Mayıs 2011 Pazar 19:51

APEK Kurulu Şeker Fabrikasında Yapıldı

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) 2010 faaliyet yılına ait 61. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
7 Mayıs 2011 Cumartesi 21:01

Kredi kartı protokolü imzalandı.

Denizbank ile Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) arasında kredi kartı protokolü imzalandı.
27 Kasım 2010 Cumartesi 03:13

ALİŞAN SAVCILARI GÖREVE ÇAĞIRDI

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Vakfı Başkanı Ayhan Alişan, Adapazarı Şeker Fabrikası'nda yolsuzluk yapılıyor iddiası ile Cumhuriyet Savcılarını göreve çağırdı.
8 Temmuz 2010 Perşembe 12:38

Apek Kurulunda Sert Tartışma

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin (APEK) kongresinde yuhalanan başkan adayı Ayhan Alişan...
23 Mayıs 2009 Cumartesi 21:19

(APEK) Kongresinde Gerginlik

Adapazarı Pancar Ekicileri (APEK) kongresinde erzak gerginliği yaşandı.
23 Mayıs 2009 Cumartesi 21:08

Seçime takviye kuvvet

Yarın Atatürk Stadı'na yapılacak APEK Genel Kurulu öncesinde emniyet kırmızı alarma geçti. Vali Yardımcısı Uğur Aladay ise adaylarla toplantı yapıp genel kurulun sağduyu içinde geçmesini istedi.
22 Mayıs 2009 Cuma 08:36

Apek Eski Başkanı Alişan'dan Açıklama

Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından görevini kötüye kullandığı iddiasıyla 2 yıl 2 ay hapis cezası çarptırılan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) eski Başkanı Ayhan Alişan, görevine kötüye kullanmadığını söyledi.
22 Kasım 2008 Cumartesi 12:55

APEK Müdürü kazada öldü

Sakarya'da meydana gelen kazada, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Müdürü Cihangir Demirel hayatını kaybetti.
15 Kasım 2008 Cumartesi 19:03

Şeker Fabrikasına baskın

Adapazarı Şeker Fabrikasına gerçekleştirilen baskında, Şeker Fabrikası ve Apek Yönetim Kurulu üyelerinin gözaltına alındığı bildirildi.
29 Mayıs 2008 Perşembe 08:37

APEK Genel Kurulu Yapıldı

APEK'in 2006 yılı faaliyet dönemine ait 57. olağan genel kurulu, Adapazarı Şeker Fabrikası'nda kalabalık bir katılımla yapıldı.
20 Haziran 2007 Çarşamba 04:53

APEK'te Yönetim Değişecek mi ?

Bir süre önce olaylı bir şekilde gerçekleştirilen ve ardından mahkemelik olan Apek kongresiyle ilgili yargıtay kararı yarın birinci icra mahkemesinde görüşülecek.
20 Aralık 2006 Çarşamba 15:50

7 yıl sonra yeniden Şeker

Marmara depreminde büyük hasar gören Adapazarı Şeker Fabrikası'nı Özelleştirme İdaresi'nden satın alan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK), fabrikayı 7 yıl aradan sonra yeniden üretime geçirdi.
20 Kasım 2006 Pazartesi 13:29

Şeker'de Mutlu Gün

Özelleştirme İdaresi Tarafından (APEK) Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'ne satılan Adapazarı Şeker Fabrikası 17 Ağustos l999 Marmara Depreminden sonra ilk kez pancar alımlarına başladı.
29 Eylül 2006 Cuma 04:13

Ahmet Mülayim yeniden başkan

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Olağan Genel Kurulu'nda, mevcut başkan Ahmet Mülayim güven tazeledi.
16 Ağustos 2006 Çarşamba 11:46

Şeker Fabrikası Sezona Hazır

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) tarafından satın alınan Adapazarı Şeker Fabrikası'nın 2006 yılının Eylül ayına kadar onarılarak çalışır hale getirileceği bildirildi. Depremde hasar gören ve 6 yıldır
15 Aralık 2005 Perşembe 09:19

Şeker Fabrikası Apek'in Oldu

Adapazarı Şeker Fabrikası, Ankara'da Özelleştirme İdaresi'nde atılan imzalar ile Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin (APEK) oldu. Özelleştirme İdaresi tarafından bir süre önce ihaleye çıkartılan Adapazarı Şeker
15 Kasım 2005 Salı 13:10

ŞEKER FABRİKASINDA GERİ SAYIM

zelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından satışı onaylanan Adapazarı Şeker Fabrikası’nın yeniden üretime geçmesi için sona yaklaşılıyor. Fabrikayı satın alan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin (APEK) Başkanı Ahmet Mülayim,
21 Ekim 2005 Cuma 16:04

PANCAR ALIMLARI BAŞLADI

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'ne (APEK) bağlı kantarlarda pancar alımlarına başlandı. Adapazarı Bekirpaşa Beldesi'nde bulunan APEK'e ait kantarda pancar alımına başlandı.
20 Eylül 2005 Salı 14:57

ŞEKER FABRİKASI'NIN SATILMASI

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Ahmet Mülayim, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından satışa çıkarılan Adapazarı Şeker Fabrikası için 45 milyon 750 bin dolar ile en yüksek fiyatı vererek çiftçinin
3 Ağustos 2005 Çarşamba 13:46

ŞEKER FABRİKASI'NDA HASAR TESPİTİ

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Ahmet Mülayim, 1999 Marmara depreminden sonra hasar gördüğü gerekçesiyle kapalı tutulan Adapazarı Şeker Fabrikası'nda, 5-7 milyon dolar arasında bir hasar olduğunu tahmin ettiklerini söyledi...
16 Mayıs 2005 Pazartesi 13:06

APEK ŞEKER'E TALİP

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Ahmet Mülayim, Adapazarı Şeker Fabrikası'na talip olduklarını belirterek, bu konuda herkesin desteğini beklediklerini söyledi. APEK Başkanı Ahmet Mülayim ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya'da bulun
12 Mayıs 2005 Perşembe 16:28

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free