hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım
Ün: “DP kongresi iptal edilmedi”
 

Ün: “DP kongresi iptal edilmedi”

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı Muharrem Ün, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen il kongresinin tüzüğe aykırı bir şekilde yapıldığına, bu nedenle de iptal edildiğine dair ortaya atılan iddia ve getirilen eleştirilere yanıt verdi. Ün, Demokrat Parti Pendik ilçe eski başkan yardımcısı Hilmi Mısır’ın gece yarısı facebook üzerinden ortaya attığı iddialara yanıt verirken, “Kongremiz iddia edildiği gibi tüzüğe aykırı yapılmamıştır ve iptal olmamıştır” dedi. Muharrem Ün şunları dile getirdi:

17 Kasım 2013 Pazar 20:54
Yazdır
Ün: “DP kongresi iptal edilmedi”

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı Muharrem Ün, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen il kongresinin tüzüğe aykırı bir şekilde yapıldığına, bu nedenle de iptal edildiğine dair ortaya atılan iddia ve getirilen eleştirilere yanıt verdi.
Ün, Demokrat Parti Pendik ilçe eski başkan yardımcısı Hilmi Mısır’ın gece yarısı facebook üzerinden ortaya attığı iddialara yanıt verirken, “Kongremiz iddia edildiği gibi tüzüğe aykırı yapılmamıştır ve iptal olmamıştır” dedi. Muharrem Ün şunları dile getirdi:

“SESSİZ SEDASIZ YAPILDIĞI YALAN”

“Kongremizin sessiz sedasız yapıldığı, ilçe başkanları ve delegelerin de haberdar edilmediğini öne sürmüşler. Oysa ki bayramlaşmadan hemen sonra parti binasında yönetimi topladık, kongre ile ilgili herkese bilgi verdik. İlçe başkanlarına gittik, onlarla görüş alışverişinde bulunduk. Delegelere de, ilçe başkanlarına da telefonla ve mesajla ulaştık. Bununla da yetinmedik, yönetim kurulu üyeleriyle, delegeleri tek tek telefonla aradık, ayrıca basın yoluyla da kongre tarihini herkese duyurduk. Dolayısıyla kongrenin sessiz sedasız yapıldığı iddiaları doğru değildir. Kongremize katılım yoğun oldu. Hatta sivil toplum kuruluşu temsilcileri dahi kongremize katıldı”.

“6 KİŞİ İTİRAZ ETTİ, REDDEDİLDİ”

Demokrat Parti İl Başkanı Muharrem Ün, kongreye 6 kişinin itirazda bulunduğunu ve Disiplin Kuruluna itiraz ettiğini belirterek, “Bu kişilerin itirazları da 12 Kasım günü reddedildi. Dava neticelendi ve biz mazbatamızı aldık. Dolayısıyla kongre iptal olmadı ve biz görevimizin başındayız” şeklinde konuştu.
İlçe başkanlarının, genel merkez kongre delegesi yapılmadığı gerekçesiyle itirazda bulunduğunu anlatan Ün, “Onlara tek tek durumu izah ettik ve gönüllerini aldık. Sorun yok. İnşallah Çarşamba günü yeni yönetim görev dağılımını da gerçekleştirecek” dedi.

“BU DAVANIN NEFERİYİM”

Pendik ilçe eski başkan yardımcısı Hilmi Mısır’ın iddia ettiği gibi militan delegelerle kongre yapmadıklarını ifade eden Başkan Ün, “Tüm delegeler bu partiye hizmet etmiş insanlar. Militan delegelerle işimiz olmaz” şeklinde konuştu. İl başkanı Ün ayrıca, Hilmi Mısır’ın öne sürdüğü gibi genel merkezin veya Baki Mert’in adamı olmadığını, ancak hem Adalet Partisi, hem Doğruyol Partisi, hem de Demokrat Parti’de yöneticilik yapan biri olarak bu davaya gönül verdiğini ve davanın neferi, askeri olduğunu vurguladı.

Haber Hülya Sürücü
Anahtar Kelimeler: demokrat, parti, sakarya, başkanı, muharrem, geçtiğimiz
Bu haber toplam 2603 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free