hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım
Serdivan Lisesi Başarılarıyla Göz Kamaştırıyor.
 

Serdivan Lisesi Başarılarıyla Göz Kamaştırıyor.

2005 yılında eski kaymakamlık binasında iki derslikte eğitime açılan Serdivan Lisesi, bugün 24 derslikli modern binası ve öğrencilerinin eğitimdeki başarılarıyla dikkat çekiyor.

5 Mayıs 2012 Cumartesi 23:24
Yazdır
Son yıllarda cazibe merkezi haline gelen Serdivan İlçesi’nde geniş bir alanda faaliyet gösteren Serdivan Lisesi, açılışından bugüne kadar geçen yedi yıllık süreçte, ilimizin genel liseleri arasında ençok tercih edilen okullar arasına girdi. Modern eğitim salonları Her yıl yeniliklerin yapıldığı Serdivan Lisesi’nde öğrenim gören 850 öğrenci, okulun sahip olduğu, çok amaçlı salonu, bilgisayar, fizik, kimya, biyoloji laboratuarları, spor alanları, konferans salonları, 180 metrekarelik kantini, görsel sanatlar atölyesi, müzik odası ve modern dersliklerinde eğitim görmenin ayrıcalığını yaşıyorlar. Genç Öğretmen Kadrosu Fiziki yapısındaki imkanlarıyla, bölgesinde ve ilimizde adından sıkça sözettiren Serdivan Lisesi’nde, 35 kişilik genç ve dinamik öğretmen kadrosu görev yapıyor. Eğitim-öğretimin yanısıra, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerdeki başarılarıyla da dikkati çeken Serdivan Lisesi’nin okul müdürlüğünü Ahmet Özkan, müdür yardımcılıklarını Mehmet Yolcu ve Savaş Kanbur yürütüyor Başarının anahtarı “Aile Ortamı” Serdivan Lisesi’ndeki başarının arkasında, okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler, memur ve hizmetliler, veliler, okul girişinde görev yapan güvenlik personeli, öğrencilere hijyenik ortamda hizmet veren kantin çalışanları arasında sağlanan aile ortamının etkili olduğu belirtiliyor. Velilerin ve çevrenin beğenisini kazanan Serdivan Lisesi, Sakarya Üniversitesi ve Serdivan Belediyesi ile kurduğu ilişkiler neticesinde, bu iki kurumun her zaman büyük desteğini görüyor. Yeni projeler geliştiriliyor Her yıl bir il programını da başarıyla hazırlayan Serdivan Lisesi, okulda öğrenim gören öğrencilerinin her alanda en iyi şekilde yetişmesi için yeni projeler geliştiriyor. Okul yönetimi ve öğretmenlerin elbirliğiyle çalıştığı projeleri, başarıyla gerçekleştiren öğrenciler, üniversite giriş sınavlarında da büyük başarılar elde ediyor. Geçtiğimiz yıl okuldan mezun olan 143 öğrencinin 70’i dört yıllık fakülteleri kazanırken, bu oranın bu yılki üniversite sınavlarında daha da artması bekleniyor. Başarı devam edecek İlimizin güzide eğitim kurumlarından biri haline gelen Serdivan Lisesi’ne olan ilgi her geçen gün artarken, okul yönetimi, öğretmenlerin ve velilerin özverili bir şekilde yaptığı çalışmalarla sağlanan başarının devam edeceğini belirtiyorlar.
Anahtar Kelimeler: 2005, yılında, eski, kaymakamlık, binasında, iki
Bu haber toplam 3719 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free