hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı İl Hıfzısıhha Kurulu 19.05.2020 Tarih ve 2020/40 Nolu Kararı Kadir Gecesi şifa bekleyen insanlığın müjdecisi olsun Gençler ülkemizin geleceğinin mimarı olacak Büyükşehir 19 Mayıs’ı havadan da kutladı 81 İlde 22.05.2020 İle 26.05.2020 Arasında Uygulanacak Sokağa Çıkma Kısıtlaması Bayram Coşkusunu İstiklal Marşını Okuyarak Yaşattık 81 İl Valiliğine Şehir Giriş-Çıkış Tedbirleri Genelgesi Konservatuvardan 19 Mayıs İçin Zeybekli Kutlama Eğitim Fakültesinin 6 Programı Akredite Oldu
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı
İl Hıfzısıhha Kurulu 20.05.2020 Tarih ve 2020/41 Nolu Kararı
 
Kadir Gecesi şifa bekleyen insanlığın müjdecisi olsun
Kadir Gecesi şifa bekleyen insanlığın müjdecisi olsun
 
81 İlde 22.05.2020  İle 26.05.2020  Arasında Uygulanacak Sokağa Çıkma Kısıtlaması
81 İlde 22.05.2020 İle 26.05.2020 Arasında Uygulanacak Sokağa Çıkma Kısıtlaması
 
Bayram Coşkusunu İstiklal Marşını Okuyarak Yaşattık
Bayram Coşkusunu İstiklal Marşını Okuyarak Yaşattık
Şehrin yol haritasını oluşturmalıyız
 

Şehrin yol haritasını oluşturmalıyız

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen yerel ve idari seçimlerin ardından göreve gelen ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

16 Nisan 2019 Salı 23:07
Yazdır
Şehrin yol haritasını oluşturmalıyız

Hayırlı olsun ziyaretlerinde birliktelik vurgulandı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen yerel ve idari seçimlerin ardından göreve gelen ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SATSO Yönetimi, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyarette bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, ziyarette bulunduğu belediye başkanlarına birliktelik ve işbirliği mesajı vererek şunları dile getirdi:

“ Seçimlerin tüm şehrimize ve belediye başkanlarımıza yeni dönemin hayırlı olmasını dilerim. Bizler seçilen bütün belediye başkanlarımız ile SATSO olarak şehrin ve ülkenin menfaatleri doğrultusunda projeler geliştirme düşüncesindeyiz. İnanıyoruz ki, birlikte ve katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde tüm sorunlar çözüme kavuşacaktır. Amacımız ve tek sevdamız ve ortak yaşam alanımız olan Sakarya’nın çok daha yaşanabilir bir şehir olmasına katkı sunmaktır. Hep birlikte hareket edersek ilimiz gelişir. SATSO olarak odak noktamız ekonomidir. Ekonomik anlamda güçlenmek ve hızlı ilerlemek için şehrimizin bir stratejik planının olması gerekiyor ki hepimiz bu plana göre hareket ederek şehrimizi geliştirelim.” ifadelerini kullandı.

SATSO Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getiren Belediye Başkanları, işbirliği ile uyum içerisinde şehre hizmet etme vurgusunun altını çizdi.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu; “İnanıyoruz ki SATSO bizlere, bizler de SATSO’ya destek olacağız. SATSO tarafından hazırlanan şehrin sorunları ve çözüm önerilerine yönelik raporun çok faydalı olduğunu ve belediyemizin gelecekteki hizmetlerine iyi bir kılavuz olacağını düşüyorum.” diye konuştu.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da belediye olarak uyum ve birliktelikten yana olduklarını ve bu yolla şehrin potansiyelinin harekete geçirileceğine inandığını vurguladı.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç; “SATSO olarak şehrimiz ile ilgili yapacağınız projelerin hangi noktasında bize bir görev düşüyorsa bizler belediye olarak daima hazırız ve sizler gibi biz de şehrimiz ile ilgili bir plan olması gerektiğini düşünüyoruz. Şehirler hatıralar ile hayallerin mekanıdır. Önemli olan ortak bir hayalimiz olmasıdır. Şehrimizin geleceğini kurtarma adına bir hamle gerekiyor ve SATSO şehir ile ilgili hangi yol haritasını düşünüyorsa bizler de aynısını düşünüyoruz.” dedi.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,  “SATSO’nun gerçekleştireceği projelerin neresinde olmamız gerekiyorsa belediye olarak desteğe ve birliğe hazırız. Sanayi sitelerinin dönüşümünü bizler de çok arzuluyoruz. Belediye olarak cesur adımlar atacağız ve her zaman sanayicinin arkasında durduk ve durmaya da devam edeceğiz. Sizler bu şehrin en önemli gerçeklerinden birisiniz.” diye konuştu

Sapanca Belediyesi Başkanı Özcan Özen; SATSO ile iletişimlerinin daimi olarak sürmeyi hedeflediklerini vurgulayarak şehrin menfaatine uygun her türlü projede işbirliği sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi

Anahtar Kelimeler: sakarya, ticaret, sanayi, odası, yönetim, kurulu
Bu haber toplam 2329 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1925 Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal'e suikast girişimi gerekçesiyle ölüm cezasına çarptırılan Manok Manukyan idam edildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free