hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Şampiyona Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde başlıyor Adatıp Büyükşehir turnuvanın ilk maçını kazandı 4 proje için MARKA ile imzalar atıldı Engelsiz yürekler ‘Rastgele’ dedi Sokak Arası Fotoğraf Sergisi Açıldı Karaman Mahallesine Yeni Anaokulu Çocuklar Doyasıya Eğlendi. Maltepe Park ve ADAKULE Sakarya’nın hizmetinde Karlsruhe ile bağlarımızı güçlendireceğiz 2. Üniversite’nin 29 bin öğrencisi var

Şampiyona Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde başlıyor
Şampiyona Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde başlıyor
 

Adatıp Büyükşehir turnuvanın ilk maçını kazandı
Adatıp Büyükşehir turnuvanın ilk maçını kazandı
 

Maltepe Park ve ADAKULE Sakarya’nın hizmetinde
Maltepe Park ve ADAKULE Sakarya’nın hizmetinde
 
2. Üniversite’nin 29 bin öğrencisi var
2. Üniversite’nin 29 bin öğrencisi var
SEDAŞ’A SAܒDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ
 

SEDAŞ’A SAܒDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Üniversiteliler için düzenlenen ödüllü yarışma için son başvuru 23 Mart 2018

11 Mart 2018 Pazar 23:46
Yazdır

SEDAŞ’A SAܒDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Üniversiteliler için düzenlenen ödüllü yarışma için son başvuru 23 Mart 2018

SEDAŞ’ın (Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş.) yöneticileri ile SAÜ (Sakarya Üniversitesi) öğrencileri ve akademisyenleriyle işbirliği yapması, eğitime katkı sağlaması ve proje işbirlikleri nedeniyle SAÜ Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Yılmaz Uyaroğlu tarafından SEDAŞ’a teşekkür plaketi verildi.

YARIŞMA İÇİN BAŞARILAR DİLEDİ

Doç.Dr. Yılmaz Uyaroğlu, SEDAŞ’ın, ‘Projesi İyi Olan Kazansın’ sloganıyla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek, “Proje Fikri Yarışması” kapsamında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldiğini belirterek,”SEDAŞ’ın Üniversiteliler ve akademisyenlerle işbirliğini geliştiren bu projeye 3’ncü ve 4’ncü sınıf öğrencilerimizin katılmalarını ve bu yıl birinciliği üniversitemize kazandıracak projelerini sedaş’ın web sayfasına yüklemelerini bekliyoruz.”dedi.

YARIŞMA BAŞVURUSU 23 MART’A KADAR

Doç.Dr. Uyaroğlu, Proje Fikri Yarışmasına ait başvuruların SEDAŞ web sayfasından yapılabileceğini ve son başvuru tarihinin 23 Mart 2018 olduğunu söyledi ve “Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri ile Bilgisayar, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknoloji ve Bilişim Sistemleri ve  Endüstri Mühendisliği bölümlerinde eğitim gören 3. ve 4.sınıf üniversite öğrencilerimiz yarışmaya katılabiliyorlar.  “Enerjinin Üretiminde, Enerjinin İletiminde, Enerjinin Dağıtımında, Enerjinin Çevre ile Uyumunda, Enerjide İş güvenliği Alanında” yeni proje fikirleri sunacak ve bu yarışmaya katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

SEDAŞ İLGİYLE İZLENEN SUNUMLAR YAPTI

SEDAŞ yöneticileri de bu organizasyona katkıları nedeniyle SAܒye teşekkür plaketi takdim ettiler. SEDAŞ yöneticilerinin takdim ettiği teşekkür plaketini SAÜ adına Doç.Dr. Yılmaz Uyaroğlu ve Prof.Dr.Mehmet Bayrak aldılar. SEDAŞ’ın‘’Ödüllü Proje Fikri Yarışması’’ kapsamında Üniversite öğrencileri ve akademisyenlerle bir araya gelen SEDAŞ yöneticileri, Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde M3 Binası Konferans Salonunda SEDAŞ’ın insan kaynakları süreçleri, insan kaynaklarından püf noktaları, enerji sektöründe  SEDAŞ’ın bilişim teknolojisi ile uyguladığı büyük projelerden  SCADA, OSOS, SAP WFM, GİS, MİY projeleri uygulamaları hakkında  ayrıntılı bilgiler içeren sunumlar yaptılar.

SEDAŞ TAM KADRO KATILDI

SAÜ Mühendislik Fakültesinde yapılan seminere SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, SEDAŞ Şebeke Yönetimi Grup Müdürü Gökmen Hasançebi, SEDAŞ İş Geliştirme Müdürü Hasan Çelik, SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, SEDAŞ Bakım Yönetimi Müdürü Murat Özdil, SEDAŞ Sevk ve Kontrol Sorumlusu Murat Özcan, İnsan Kaynakları İşe Alım ve Ücret Yönetimi Sorumlusu Demet Çap,  Acil Hizmetler Sorumlusu İlyas Volkan Turan,  Dengeleme Sorumlusu Ender Altınışık ve Teknik Kayıp Uzmanı Gizem Madenci, SEDAŞ Kurumsal İletişim Uzmanı Burçin Başcı katıldı.

5 ÜNİVERSİTE İLE PROJE YARIŞMASI

Elektrik dağıtım sektöründe faaliyet alanını kapsayan 4 İlde yer alan Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) öğrencilerinin geleceklerine katkıda bulunmak amacıyla başlattığı proje fikri yarışması için www.sedas.com web sayfasından çok kolay bir şekilde başvuru yapıldığı öğrencilerle paylaşıldı. Projenin sadece proje bazında konusunu, amacını ve faydasını  iyi anlatmakla yarışmaya aday olabileceği ifade edildi.

Anahtar Kelimeler: üniversiteliler, için, düzenlenen, ödüllü, yarışma, son
Bu haber toplam 693 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1999 Boeing 737-200 tipi bir yolcu uçağı Buenos Aires'ten kalkışı sırasında düştü; 67 kişi öldü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free