hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU
SEDAŞ ŞUBE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI
 

SEDAŞ ŞUBE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (SEDAŞ) Genel Müdürlüğü'nün, kendisine bağlı 4 İl İşletme Müdürlüğünü de kapsayan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, 2006 yılı yatırım programı, tesis yapımı ve alacaklar konusu görüşüldü.

22 Ağustos 2005 Pazartesi 18:51
Yazdır
SEDAŞ Genel Müdürü Mahmut Rumeli başkanlığında SEDAŞ toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Remzi Şimşek ve Osman Nuri Saçıkara ile Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli İl İşletme müdürleri, İl İşletme İdari müdür yardımcıları ve Genel Müdürlük bünyesindeki proje, tesis, ilişkiler, muhasebe, personel, idari işler, bilgi işlem, müşteriler ve tahakkuk tahsilat müdürleri ile hukuk müşavirleri katıldı. SEDAŞ'ın faaliyetleriyle ilgili şirket hedeflerinin masaya yatırıldığı toplantıda, illerde tahakkuk ve tahsilat hedeflerinin başarısı sorgulanarak, özellikle Bolu'da SEDAŞ'ın tahakkuk ve tahsilatta başarılı olduğu ve Sakarya'da ise kalıntı faturanın çok olması nedeniyle kesim açım ekipleriyle yapılacak çalışmaya ağırlık verilmesi, sanayi ve ticaret aboneleriyle resmi dairelerin ve belediyelerin borçlarının ödeme disiplini altına alınması istendi. Genel Müdür Mahmut Rumeli, İl İşletme müdürlerinden, personelin motivasyonunun yükseltilmesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini isterken, 2006 yılı yatırımlarının uygulamaya geçirilmesi konusunda öncelikle yapılacak işlerin projelerinin çizilmesine ağırlık verilmesi ve işletme bakım faaliyetleri yürütülürken, enerji kesintilerinin en aza indirilmesi hususunda gerekli her tür tedbirin alınması, arızaların kaynaklarının tespiti ve kalıcı olarak giderilmesi için gerekli önlemlerin alınması talimatında bulundu. SEDAŞ'ın alacaklarının tahsili konusunda hukuksal işlemlere hız kazandırılmasını da isteyen Genel Müdür Rumeli, alacakların alınamayacak düzeye ulaşmadan, hukuka sevkinin yapılması konusunda işletme birimlerinin faaliyetlerine hız kazandırmasını istedi. Rumeli, enerji nakil hatları altındaki ağaçların temizlenmesinin de çok önemli olduğuna dikkat çekerek, mesafesi uzun olan elektrik dağıtım hatları üzerinde acilen kesici kabinlerinin oluşturulmasını istedi. Kaçak takip çalışmalarına aralıksız ve yoğun bir şekilde devam edilmesini isteyen SEDAŞ Genel Müdürü Mahmut Rumeli, "Elektrik kamu malıdır, elektrik hırsızlarına göz açtırmayın. İhbarların değerlendirilmesi yanında periyodik olarak ekiplerimiz farklı bölgelerde görevlendirilerek kontrollerini sürdürsün. Abone sayısının maksimum düzeye ulaşmasını sağlamalıyız" dedi.
Anahtar Kelimeler: sakarya, elektrik, dağıtım, sedaş, genel, müdürlüğü
Bu haber toplam 3715 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free