hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Hal arazisine istekli çıkmadı 1999'UN GÖÇ VEREN SAKARYASI BUGÜN GÖÇ ALAN TERCİH EDİLEN BİR İL “TÜRKİYE DÜNYA EKONOMİSİ İÇİN VAZGEÇİLMEZ BİR KONUMDA YER ALIYOR” 17 Ağustos’u Unutmamız Mümkün Değil. Yapay Zeka Yaz Okulu Açılıyor 17 Ağustoslar Bir Daha Yaşanmasın Gizem Frit Seramik Yarışmasına Başvurular Başlıyor 17 AĞUSTOS 1999 Depreminin Yıldönümü AGDAŞ’tanÖdeme Noktaları Açıklaması ÖZKOÇ: “HER BİRİMİZİN KENDİNE SORMASI GEREKEN SORU; YENİ BİR DEPREME HAZIR MIYIZ?
AGDAŞ’tanÖdeme Noktaları Açıklaması
AGDAŞ’tanÖdeme Noktaları Açıklaması
 
ÖZKOÇ: “HER BİRİMİZİN KENDİNE SORMASI GEREKEN SORU; YENİ BİR DEPREME HAZIR MIYIZ?
ÖZKOÇ: “HER BİRİMİZİN KENDİNE SORMASI GEREKEN SORU; YENİ BİR DEPREME HAZIR MIYIZ?
 
Büyükşehir’den Önemli Açıklama
Büyükşehir’den Önemli Açıklama
 
Kart54 dolumları artık Gar Meydanı’nda
Kart54 dolumları artık Gar Meydanı’nda
Sanko'dan Satso'ya İlk Ziyaret
 

Sanko'dan Satso'ya İlk Ziyaret

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret etti.

8 Mayıs 2012 Salı 16:31
Yazdır
Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcıları Yıldıray Çakar ve Yıldız Bezek ile Yönetim Kurulu Üyeleri; Vahap Gün, Bülent Yazar da hazır bulundu. Söz konusu nezaket ziyaretinde konuşan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, SANKO ile Başak Traktör arasında mutabakat sağlanarak imzalanan ön protokolün ardından satış işlemlerinin de tamamlanarak fabrikanın SANKO Holding Bünyesinde faaliyetlerine başladığının bilgisini verdi. Konukoğlu, yapılan yatırımın detayları hakkında bilgi verirken Sakarya'nın bulunduğu konum itibariyle, yatırım anlamında oldukça avantajlı ideal bir kent olduğunu belirterek BAŞAK Traktör bünyesinde ya da farklı şekilde yeni yatırımlarla ve istihdam sağlanabileceğini de belirtti. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, söz konusu gelişmeden duydukları memnuniyeti dile getirerek sosyo ekonomik olarak ilimizin gelişmesi, ihracat oranlarının istenilen seviyelere gelebilmesi, uluslar arası rekabette ön sıralarda yer alabilmek, otomotiv sektöründe marka olmak gibi temel beklentiler çerçevesinde bir yılı aşkın bir süredir SATSO olarak gerçekleştirilen lobi faaliyetlerinin bu gibi yatırım haberleri ile meyvelerini vermeye başladığını ifade etti. Kösemusul ilimizin yatırım anlamında oldukça ideal olduğunu, ilimize gelecek makul yatırımlar için SATSO olarak yetkiler çerçevesinde gereken desteği vermeye hazır olduklarını belirterek aynı şekilde SANKO Holding'e de SATSO'dan beklentileri anlamında destek vereceklerini ve ilgili komitelerle de görüşerek istişarelerin sağlanacağını dile getirdi. Yatırımların ilimiz açısından oldukça sevindirici olduğunun altını çizen Kösemusul yan sanayi konusunda da SANKO Holding'e destek vereceklerini ayrıca Sakarya'nın bu konuda gelişmeye elverişli olduğunu belirterek sektöre katkıda bulunabileceklerini belirtti.
Anahtar Kelimeler: sanko, holding, yönetim, kurulu, başkanı, abdulkadir
Bu haber toplam 2286 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1944 Yahudiler Fransa'daki toplama kampı Drancy'den kurtuldular.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free