hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı İl Hıfzısıhha Kurulu 01.04.2020 Tarih ve 2020/15 Nolu Kararı İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıldı Yunus Çiloğlu Meslek Lisesinde Kolonya ve El Dezenfektanı üretimi başladı ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ” TÜBİTAK Sergisi internet üzerinden yapılacak. MÜSİAD’dan Tam Destek SESAM, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne Yönelik Çalışma Raporu Hazırladı vatandaşlarımızın çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
 
vatandaşlarımızın  çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
vatandaşlarımızın çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
 
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
Sakaryalı Öğretmenler Zirvede Yerini Aldı
 

Sakaryalı Öğretmenler Zirvede Yerini Aldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesinde düzenlediği Sakarya Eğitimde İnovasyon Zirvesi (SEİZ) öğretmenlerden büyük beğeni gördü.

25 Şubat 2020 Salı 22:56
Yazdır

Sakaryalı Öğretmenler Zirvede Yerini Aldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesinde düzenlediği Sakarya Eğitimde İnovasyon Zirvesi (SEİZ) öğretmenlerden büyük beğeni gördü.

Sakarya’nın yanısıra, İstanbul, Düzce, Bilecik ve Kocaeli illerinden de öğretmenlerin katıldığı zirve muhteşem organizasyonu ve yoğun katılımıyla herkesin takdirini kazandı.

Söyleşiler ve atölye çalışmaları olarak iki bölümde gün boyu gerçekleştirilen SEİZ’in açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenledikleri eğitim zirvesine Pazar günü olmasına rağmen yoğun katılım gösteren tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Farklı yöntemler kullanarak sınıflarındaki eğitimlerde öğrencilerin yüreklerine dokunan öğretmenlerin katıldığı zirvede 43 atölye çalışması yapıldı. Programda Tasarım Beceri Atölyeleri, Becerikli Kaşifler, eTwinning proje sergileri de beğeniyle izlendi.

Sakarya Eğitimde İnovasyon Zirvesinin sabah bölümünde “Eğitimin Geleceği Geleceğin Öğretmeni” temalı söyleşilerde; MEB’in seçtiği çizgi ötesi on öğretmenden biri olan Sezer Ortadağ’ın ‘Eğitimde Çağın Ritmini Yakalamak’ başlıklı konuşması, Troll Öğretmen Hulusi Çakır’ın ‘Gülümsemek Bulaşıcıdır’, ‘Eğlenirken Öğrenen Özgüvenli Çocuklar’ başlıklı konuşması, Yarının Öğretmenleri Yarışmasında Türkiye Birincisi seçilen Caner Sarıoğlu’nun ‘Yeni Nesil Öğretmen Olmak’, ‘Eğlenmeyi Öğren-Öğrenmeyi Öğret’ başlıklı konuşması ilgiyle dinlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, söyleşileriyle büyük alkış alan Türkiye’nin en başarılı öğretmenlerini fark yaratan çalışmaları nedeniyle tebrik ederken, tasarım beceri atölyeleri konusunda Türkiye’de bir marka haline gelen Okul Mimarı kuruluşunun sahibi Şeref Oruçoğlu’na da ilimiz eğitimine katkıları nedeniyle teşekkür etti.

SEİZ’e katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten öğretmenler sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarında; “Her şey harikaydı. Son zamanların en güzel eğitim zirvesiydi. Mesleğini çok seven, sınıflarındaki çocukları geleceğe hazırlamak için özveriyle çalışan öğretmenlerin buluştuğu etkinlik muhteşemdi. Öğretmene, öğrenciye, veliye büyük değer veren İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fazilet Durmuş’un liderliğinde Sakarya eğitimi hızlı bir ivme kazanmaya devam ediyor. Salonu tıklım tıklım dolduran öğretmenlerin heyecanla ve zevkle her etkinliğe katılması, içten gülüşleri muhakkak yarın sınıflara yansıyacaktır. Her şey için çok teşekkürler” değerlendirmelerinde bulundular.

Anahtar Kelimeler: milli, eğitim, müdürlüğünün, şehit, erol, olçok
Bu haber toplam 6310 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free