hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehirli sporcular Denizli’de kürsüde Depremsellik araştırmaları için önemli protokol Meslek Lisesi öğrencilerine müjde… 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesine Yoğun İlgi Kaçak/Usulsüz Doğal Gaz Kullanımlarına Yasal İşlem Yapılıyor Erkan Kocasakal hayatını kaybetti. Afetler için hep bir elden seferber olacağız Büyükşehir’den 5 ayda 136 bin 397 ton asfalt UNUTMA 17 AĞUSTOS YENİDEN YAŞANACAK ! Leylekler ölmesin diye ve enerji vermek için SEDAŞ mücadele etti

Depremsellik araştırmaları için önemli protokol
Depremsellik araştırmaları için önemli protokol
 
Meslek Lisesi öğrencilerine müjde…
Meslek Lisesi öğrencilerine müjde…
 
Erkan Kocasakal hayatını kaybetti.
Erkan Kocasakal hayatını kaybetti.
 

Büyükşehir’den 5 ayda 136 bin 397 ton asfalt
Büyükşehir’den 5 ayda 136 bin 397 ton asfalt

Sakarya Türkiye’nin en modern haline sahip
 

Sakarya Türkiye’nin en modern haline sahip

Arifiye Aşağıkirazca’da 96 bin metrekarelik alanda hizmet sunmaya başlayan Yeni Hal Kompleksi şehir içi ve dışından müşterilerini ağırlarken; hal esnafları ve müşteriler de memnuniyetlerini ifade ediyor.

24 Ocak 2019 Perşembe 21:59
Yazdır
Arifiye Aşağıkirazca’da 96 bin metrekarelik alanda hizmet sunmaya başlayan Yeni Hal Kompleksi şehir içi ve dışından müşterilerini ağırlarken; hal esnafları ve müşteriler de memnuniyetlerini ifade ediyor. Esnaf Alar, “Yeni Hal Kompleksi’nde her şey çok güzel ve özenle yapılmış” derken; Hal müşterilerinden Özcan Döner, “Araçlarımızı yanaştırmada, bakımında, ürünlerimizi sarmada çok sıkıntılar yaşıyorduk. Artık Yeni Hal ile bunlar ortadan kalktı” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Sakarya Hal Anonim Şirketi işbirliği ile Arifiye Aşağıkirazca’da 96 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Toptan Sebze ve Meyve Hali hizmet sunmaya başladığı ilk hafta sektörün adresi oldu. Şehir içi ve dışından Yeni Hal Kompleksi’ne gelenler beğenilerini ifade ederken; faaliyetlerini sürdüren esnaflar ise hal ile modern şartlarda hizmet sunmaya başladıklarını dile getirdi.

Modern hal
Hal Kompleksi’nde çalışan Hidayet Uğral, “Sakarya’da bulunan Yeni Hal Kompleksi’nden Düzce haline mal taşımak ile görevliyim. Hal tesisinin yapılmasından büyük memnuniyet duydum. Her şeyi ile daha modern, daha güzel bir yapıya sahip. Buradan alışveriş yapmaktan çok memnunuz. Emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Özenle inşa edilmiş
Hal esnaflarından Samet Alar, “Yaklaşık olarak 15-20 yıldır bu sektörün içindeyim. Eski halde konfor ve hijyen konusunda durum pek iyi değildi. Hamdolsun Yeni Hal Kompleksi’nde her şey çok güzel ve özenle yapılmış. Esnaf olarak her şeyden çok memnunuz. Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Harika bir hal oldu
Hal esnaflarından Hasan Basri Gür, “Eski halde yeni Toptan Sebze ve Meyve Hali’ne geldik. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim; harika bir yer oldu. Pazarcılarımız da, halden mal temin edenler de rahat bir nefes aldı. Eski halde kalan arkadaşlarımızı da buraya davet ediyor, hizmet sunmanın rahatlığını kendilerinin de görmelerini istiyorum. Yeni Hal Kompleksi bize her şeyi anlatıyor” dedi.

Dertlerimiz bitti
Hal esnaflarından Mehti Duman, “Yeni Hal Kompleksi’ne geldiğimizden beri hem esnaflarımızın hem de müşterilerimizin rahatladığını söylemeliyiz. Buraya gelen esnaflarımız ve müşterilerimiz her an rahat bir şekilde ürünlerini yükleyip gidebiliyorlar. Eskiden mal almak, kamyonlara yüklemek gerçekten çok zor bir durumdu. Hamdolsun yeni hal ile tüm dertlerimizden kurtulduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kalite üst düzeyde
Hal Müşterilerinden Özcan Döner, “Aşağı yukarı 30-35 yıldır bu mesleğin içindeyim. Kendimde zaten Düzce’de hal sahibiyim. Bu hale geçtiğimizden beri gerçekten çok rahatız. Araçlarımızı yanaştırmada, bakımında, ürünlerimizi sarmada çok sıkıntılar yaşıyorduk. Artık Yeni Hal ile bunlar ortadan kalktı. Burada yapılan hizmet gerçekten çok üst bir kalitede. Öte yandan hijyenik. Bu kompleksin yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

İşler rahat bir şekilde yapılıyor
Hal esnaflarından Ali Kabacıoğlu, “Eski halde çok fazla zorluk ve sıkıntı çektik. En çok da kamyonlara yüklerken sorunlar yaşıyorduk. Müşterilerimiz ürünlerini rahat bir şekilde alamadığında satışlarda da düşüşler yaşanıyordu. Yeni Hal Tesisi ile çok geniş bir alanda hizmet sunuyor, rahat bir şekilde işlerimizi yapabiliyoruz. Bu tesisi bizlere kazandıran herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Titiz bir çalışma
Esnaf Murat Demir, “Düzce’den buraya gelmekteyim. 25 senedir Adapazarı haline gelip alışveriş yapıyorum. Önümüzde eski hale nazaran daha modern bir tesis var. Giriş-çıkışlar çok daha rahat. Ayrıca ürün yüklemeleri de çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Titiz bir çalışma yapılmış. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bizlerde eski halde çektiğimiz zorlukları burada çekmiyoruz” dedi.

En modern hal
Esnaf Oğuzhan Çuhadar ise; “Yıllardır Toptan Sebze ve Meyve Hali’nde işletmecilik yapıyoruz. Eski halde müşterilerimize iyi şartlarda hizmet sunamıyorduk. Altyapı sorunları yaşıyorduk. Eski hal şehir içinde yer aldığı için hem trafik sıkışıklıkları yaşanıyor hem de kamyonların giriş-çıkışlarında zorluk yaşıyorduk. Şimdi çok güzel bir konumda hizmet sunmaya başladık. Otoyollara yakın olmamız sebebiyle dışarıdan gelen müşterilerimiz de alışverişlerini rahatlıkla yapıp hızlıca yollarına devam edebiliyorlar. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sakarya’da Türkiye’nin en modern hali oldu” dedi.

Anahtar Kelimeler: arifiye, aşağıkirazca’da, bin, metrekarelik, alanda, hizmet
Bu haber toplam 950 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1919 Müttefik Yüksek Konseyi, işgal bölgeleri hakkında anlaşamayan İtalya ve Yunanistan arasında bölüştürme yaptı ve Aydın'ın İtalyanlara verilmesi kararlaştırıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free