hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU
Sakarya güzel insanların şehridir
 

Sakarya güzel insanların şehridir

Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyaretinde bulundu.

18 Haziran 2020 Perşembe 05:23
Yazdır
Sakarya güzel insanların şehridir

Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyaretinde bulundu.

 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette ayrıca, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri;  Hüseyin Ür, Bünyamin Müftüoğlu, Yılmaz Dünya ve Erhan Fidan da hazır bulundu.

 

Ziyarette konuşan Vali Ahmet Hamdi Nayir, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

 

“20 aylık hizmet süremizde Sakarya’da görev yaptığımız dönem boyunca çok güzel şeyler yaşadık. Bitti diye üzülmüyor yaşandı diye seviniyoruz.

 

Görevde bulunduğumuz sürede Sakarya’nın sanayideki, tarımdaki ve turizmdeki çeşitliliğini, kabiliyetini yakından gördük ve ilerletmek için çalışmalar gerçekleştirdik. Şehrimizin merkezi yönetiminin, belediyelerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın, mesleki kuruluşlarımızla sürekli pozitif ve yapıcı iletişimi önemsedik.

 

Sakarya, birçok insan çeşitliliğini kendinde barındıran güzel insanların şehridir. Burada gerçekleşen ve gerçekleşecek işlerin iltifat görmesini umuyoruz. İlimizde yaşayanların bu şehre karşı algısının daha da ilerlemesini umuyoruz. Sakarya’nın yapısı ve il dışındaki algısının örtüşmesi çok önemli.

 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile birçok  konuda işbirliği içinde bulunduk. Özellikle son zamanlardaki salgın sürecinde birlikte sabah-akşam demeden şehrimiz için çalışmalar gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte Sakarya’dan ve SATSO’dan gelecek güzel haberler bizleri çok daha mutlu edecektir. Bu şehri için en güzelini ve en hayırlısını diliyorum.” ifadeleriniz kullandı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Vali Nayir’in Sakarya’ya çok ciddi katkıları olduğunu vurguladığı konuşmasında şunlara değindi;

 

“Bugün Sayın Valimiz ile son kahvemizi içtik ve bu kahvenin, 40 yıl hatırı olmasını, dostluğumuzun devam etmesini umuyoruz.

 

20 aylık süre zarfında Sayın Valimiz ile birlikte çalışmaktan, şehrimize birlikte hizmet etmiş olmaktan kıvanç duyduk. Sakarya’nın yararına birçok projeyi hayata geçirdik. Kendisi, görevde olduğu süre boyunca şehrimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla, iş dünyasıyla yakın ilişkiler geliştirdi. Sakarya’yı tüm konularda ileriye götürmek için çaba sarf etti. Özellikle son zamanlardaki pandemi sürecinde sık sık bir araya gelerek yoğun bir mesai harcadık. Kendilerini tanıdığımız için mutluluk duyuyoruz. Sayın Valimiz Sayın Ahmet Hamdi Nayir’i ‘Sakaryalı’ olarak hatırlayacağız. Valimizin her zaman Sakarya’da bir kapısı olacaktır. Sakarya’nın güzel insanları sizleri ve hizmetlerinizi unutmayacak. Şehrimize katkıları ve hizmetleri için kendisine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

 

SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ise Vali Ahmet Hamdi Nayir’e hizmetleri için teşekkür ederek; “Sayın Valimiz bu şehirde her zaman güzel hatırlanacaktır. Yaptığı hizmetler, destekleri ve işbirlikleri için kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonraki süreçte uzun ve başarılı bir hayat diliyoruz.” dedi.

 

Ziyaretin sonunda SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş Vali Ahmet Hamdi Nayir’e SATSO plaketi ve Sakarya Taraklı Evleri’nin yer aldığı bir tablo takdiminde bulundular.

Anahtar Kelimeler: son, yayınlanan, valiler, kararnamesi, mülkiye, başmüfettişi
Bu haber toplam 60865 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free