hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
vatandaşlarımızın çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor Alman haber ajansı Sakarya’yı örnek gösterdi Karantinadaki misafirler unutulmadı SATSO üyeleri COVİD-19 sürecinde toplumsal dayanışma örneği gösteriyor Şehir Merkezinde dezenfekte seferberliği Devletimizin aldığı kararlara ve uyarılara uyalım Başkan Yüce yaşlılardan gelen talepleri dinledi SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
vatandaşlarımızın  çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
vatandaşlarımızın çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
 
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
 
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
 
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
ÖZKOÇ, SANDIK İÇİN ÇAĞRI YAPTI
 

ÖZKOÇ, SANDIK İÇİN ÇAĞRI YAPTI

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, yarın (31 Mart) yapılacak yerel seçimler için tüm yurttaşları oylarını kullanmaya çağırdı.

30 Mart 2019 Cumartesi 01:10
Yazdır

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, yarın (31 Mart) yapılacak yerel seçimler için tüm yurttaşları oylarını kullanmaya çağırdı. Özkoç, oy kullanmanın, en temel demokratik hak olduğunu vurgulayarak, “Yurttaşlık hakkımıza sahip çıkalım. Yarın her birimiz sandığa gidelim, inandığımız aday için oyumuzu kullanalım” dedi.

Özkoç yaptığı yazılı açıklamada, 31 Mart seçim sonuçlarının, şimdiden şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diledi.

Özkoç, şunları söyledi:

“Bu seçimlerde, 5 yıl için şehrimizi, ilçemizi, mahallemizi yönetecek yerel yöneticileri belirliyoruz. Elimizi vicdanımıza koymalı, kendimiz ve evlatlarımız için, kentlerimizi adaletle, hakkaniyetle yönetecek kişileri seçmeliyiz. Şehrimiz Sakarya, bugün Türkiye’nin en borçlu 3. Belediyesi. Sadece bizim değil, evlatlarımızın sırtına yüklenmiş 805 milyon liralık borcumuz var. 805 milyon liranın ne anlama geldiğini, Tank Palet Fabrikamızın, 50 milyon dolarlık yatırım için özelleştirildiği bir ortamda, yurttaşlarımızın tekrar tekrar düşünmesini isterim.

“DAHA İYİSİNİ HAK EDİYORUZ”

Fabrikalarımızın satıldığı, sadece son 5 yılda 175 bin dönüm, yani 20 bin futbol sahası büyüklüğünde bereketli tarım arazimizde üretimin yapılmadığı, binlerce esnafın kepenk kapattığı, yatırımcının borç yükü altında kaldığı, en hayati derdimiz deprem konusunda elle tutulur tek adımın atılmadığı bir tablo var karşımızda.

Biz, daha iyisini hak ediyoruz.

Üreten, birlikte üretip birlikte zenginleşen bir kent yönetimini beraber yaratabiliriz. Çiftçilerin, esnafın, yatırımcının her türlü kolaylıkla önünün açıldığı, şehrimizin turizm potansiyelinin öne çıkarıldığı, istihdam bürolarıyla gençlerimizi işle buluşturan, her mahallesinde kreş bulunan bir Sakarya mümkün. Kentsel dönüşümü rant için değil, yurttaşlarımızın can güvenliği hedefiyle gerçekleştiren, yarına hazır bir Sakarya mümkün. Hep birlikte mutlu olduğumuz, rahat bir nefes alabildiğimiz başka bir hayat mümkün. Bunu başarabiliriz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak Eskişehir’de, İzmir’de, Aydın’da, bir çok şehir ve ilçede başardık. Sakarya’da da yapabiliriz. Fırsat verin, şehrimizi elbirliğiyle kalkındıralım, güzelleştirelim, refah ve mutluluk getirelim.

Yarın, her birimiz mutlaka sandığa gitmeliyiz. Elimizi vicdanımıza koymalı ve şehrimizi en adil, en demokrat, en iyi yöneteceğine inandığınız yöneticiler için oyumuzu kullanmalıyız. Sonucun şimdiden hayırlı olmasını dilerim.”

Anahtar Kelimeler: chp, grup, başkanvekili, sakarya, milletvekili, engin
Bu haber toplam 2591 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free