hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı İl Hıfzısıhha Kurulu 01.04.2020 Tarih ve 2020/15 Nolu Kararı İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıldı Yunus Çiloğlu Meslek Lisesinde Kolonya ve El Dezenfektanı üretimi başladı ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ” TÜBİTAK Sergisi internet üzerinden yapılacak. MÜSİAD’dan Tam Destek SESAM, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne Yönelik Çalışma Raporu Hazırladı vatandaşlarımızın çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
 
vatandaşlarımızın  çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
vatandaşlarımızın çok önemli bir neden bulunmadıkça dışarı çıkmaması gerekiyor
 
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
Kardeşlik ve dayanışmayı yaymaya devam edeceğiz
 

Kardeşlik ve dayanışmayı yaymaya devam edeceğiz

SAÜ Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Hocalı’yı Unutma, Unutturma’ isimli konferansa katılan Başkan Yüce, “Bir yandan Hocalı katliamı, bir yandan Kafkaslar, bir yandan Balkanlar, bir yandan Musul, bir yandan diğer ülkeler ve diğer bölgeler.

25 Şubat 2020 Salı 23:11
Yazdır
SAÜ Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Hocalı’yı Unutma, Unutturma’ isimli konferansa katılan Başkan Yüce, “Bir yandan Hocalı katliamı, bir yandan Kafkaslar, bir yandan Balkanlar, bir yandan Musul, bir yandan diğer ülkeler ve diğer bölgeler. Son yüzyılda çok acılı şeyler yaşadık. İnşallah bir daha böyle acılı günleri yaşamayız. Bize düşen kardeşliğimizi, birlikteliğimizi, dostluğumuzu ve dayanışmamızı artırmaktır. Kültür birliğimizi, kültür kardeşliğimizi en üst seviyelere çıkarmalıyız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SAÜ Azerbaycan-Türkiye Kardeş Topluğu tarafından düzenlenen ‘Hocalı’yı Unutma, Unutturma’ isimli konferansa katıldı. SAÜ Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Yüce’nin yanı sıra Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Hazar Zafir oğlu İbrahim, Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe Nesibova, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, gaziler ve üniversite öğrencileri katıldı.

Kardeşliğimiz daim olsun
Başkan Ekrem Yüce, “Yüreklerimizin dayanamayacağı, tüylerimizin ürperdiği ve hiçbir insanoğlunun yapmayacağı katliam gününün bir daha olmamasını diliyorum. Her ne kadar mesafeler aramızda olsa da ruh dünyamızda, inanç dünyamızda bizler biriz. Bizler bir suyun içine katılmış kardeşleriz. Sizlerin acılarını unutmuş değiliz. Bir yandan Hocalı katliamı, bir yandan Kafkaslar, bir yandan Balkanlar, bir yandan Musul, bir yandan diğer ülkeler ve diğer bölgeler. Son yüzyılda çok acılı şeyler yaşadık. İnşallah bir daha böyle acılı günleri yaşamayız. Bunun için bize düşen kardeşliğimizi, birlikteliğimizi, dostluğumuzu ve dayanışmamızı artırmaktır. Kültür birliğimizi, kültür kardeşliğimizi en üst seviyelere çıkarmamız lazım” sözlerine yer verdi.

Birlik ve beraberliğimizi güçlendireceğiz
Açıklamalarına devam eden Başkan Ekrem Yüce, “Bizim kardeşlik bağlarımızı güçlendirip teknolojik gelişmeyi ön plana almamız lazım. İmkânları elinden alınmışlara da imkân sağlamamız lazım. Bunun için ilk olarak kendimizin doğrulması ve çok iyi noktalara erişmesi gerekiyor. İnşallah bu kardeşlik coğrafyasına tekrar kardeşliği, dostluğu, yardımlaşmayı, merhameti, insanlığı yayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğimizin, beraberliğimizin artmasını temenni ediyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: saü, kongre, merkezi’nde, düzenlenen, ‘hocalı’yı, unutma
Bu haber toplam 7396 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free