hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
YKS’ye ücretsiz ulaşım Bölgenin stratejik planı için ortak çalışmaya hazırız Vali Çetin Oktay Kaldırım Söğütlü 3. OSB’yi Ziyaret Etti “Üyelerin ve şehrin menfaatine olacak tüm projelerin yanındayız” “OSB'ler ve Sanayi Tesislerinde Covid-19 Tarama Testleri Başlıyor” ÖZKOǒTAN AVUKATLARA DESTEK: Rektör Savaşan: “Başarılı Öğrencileri Üniversitemize Bekliyoruz” Sakarya, Mesleki Eğitimde Marka Şehir Olma Yolunda TÜRKMER’den Ömer Seyfettin Öykü Yarışması Evden Uzaklaştırma Kararı Evsiz Nüfusu Artırıyor
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım
 
Bölgenin stratejik planı için ortak çalışmaya hazırız
Bölgenin stratejik planı için ortak çalışmaya hazırız
 
Vali Çetin Oktay Kaldırım Söğütlü 3. OSB’yi Ziyaret Etti
Vali Çetin Oktay Kaldırım Söğütlü 3. OSB’yi Ziyaret Etti
 
“Üyelerin ve şehrin menfaatine olacak tüm projelerin yanındayız”
“Üyelerin ve şehrin menfaatine olacak tüm projelerin yanındayız”
Kardeşlik ve dayanışmayı yaymaya devam edeceğiz
 

Kardeşlik ve dayanışmayı yaymaya devam edeceğiz

SAÜ Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Hocalı’yı Unutma, Unutturma’ isimli konferansa katılan Başkan Yüce, “Bir yandan Hocalı katliamı, bir yandan Kafkaslar, bir yandan Balkanlar, bir yandan Musul, bir yandan diğer ülkeler ve diğer bölgeler.

25 Şubat 2020 Salı 23:11
Yazdır
SAÜ Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Hocalı’yı Unutma, Unutturma’ isimli konferansa katılan Başkan Yüce, “Bir yandan Hocalı katliamı, bir yandan Kafkaslar, bir yandan Balkanlar, bir yandan Musul, bir yandan diğer ülkeler ve diğer bölgeler. Son yüzyılda çok acılı şeyler yaşadık. İnşallah bir daha böyle acılı günleri yaşamayız. Bize düşen kardeşliğimizi, birlikteliğimizi, dostluğumuzu ve dayanışmamızı artırmaktır. Kültür birliğimizi, kültür kardeşliğimizi en üst seviyelere çıkarmalıyız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SAÜ Azerbaycan-Türkiye Kardeş Topluğu tarafından düzenlenen ‘Hocalı’yı Unutma, Unutturma’ isimli konferansa katıldı. SAÜ Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Yüce’nin yanı sıra Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Hazar Zafir oğlu İbrahim, Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe Nesibova, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, gaziler ve üniversite öğrencileri katıldı.

Kardeşliğimiz daim olsun
Başkan Ekrem Yüce, “Yüreklerimizin dayanamayacağı, tüylerimizin ürperdiği ve hiçbir insanoğlunun yapmayacağı katliam gününün bir daha olmamasını diliyorum. Her ne kadar mesafeler aramızda olsa da ruh dünyamızda, inanç dünyamızda bizler biriz. Bizler bir suyun içine katılmış kardeşleriz. Sizlerin acılarını unutmuş değiliz. Bir yandan Hocalı katliamı, bir yandan Kafkaslar, bir yandan Balkanlar, bir yandan Musul, bir yandan diğer ülkeler ve diğer bölgeler. Son yüzyılda çok acılı şeyler yaşadık. İnşallah bir daha böyle acılı günleri yaşamayız. Bunun için bize düşen kardeşliğimizi, birlikteliğimizi, dostluğumuzu ve dayanışmamızı artırmaktır. Kültür birliğimizi, kültür kardeşliğimizi en üst seviyelere çıkarmamız lazım” sözlerine yer verdi.

Birlik ve beraberliğimizi güçlendireceğiz
Açıklamalarına devam eden Başkan Ekrem Yüce, “Bizim kardeşlik bağlarımızı güçlendirip teknolojik gelişmeyi ön plana almamız lazım. İmkânları elinden alınmışlara da imkân sağlamamız lazım. Bunun için ilk olarak kendimizin doğrulması ve çok iyi noktalara erişmesi gerekiyor. İnşallah bu kardeşlik coğrafyasına tekrar kardeşliği, dostluğu, yardımlaşmayı, merhameti, insanlığı yayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğimizin, beraberliğimizin artmasını temenni ediyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: saü, kongre, merkezi’nde, düzenlenen, ‘hocalı’yı, unutma
Bu haber toplam 7661 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free