hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir Ocak Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. SASKİ’den kar uyarısı Millet İttifakının Büyükşehir adayı: Dr. Cihan Kolip Doğal Gaz Patlaması Demokrat Parti merkez karar kurulu üyesi Bülent AKÇA basın bildirisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı Büyükşehir Fenerbahçe’ye mağlup oldu Erdoğan’dan Toçoğlu’na övgü dolu sözler İYİ Parti’ye büyük katılım 2023 Eğitim Vizyonu Sakarya Çalıştayı

SASKİ’den kar uyarısı
SASKİ’den kar uyarısı
 
Millet İttifakının Büyükşehir adayı: Dr. Cihan Kolip
Millet İttifakının Büyükşehir adayı: Dr. Cihan Kolip
 
Doğal Gaz Patlaması
Doğal Gaz Patlaması
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV DEĞİŞİMİ
 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Sakarya İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Bektaş 5 yıldır sürdürdüğü il Sağlık Müdürlüğü Görevini Uz. Dr. Murat Alemdar’a devretti.

7 Mayıs 2012 Pazartesi 18:57
Yazdır
Müdürlüğün Konferans Salonunda Sağlık Müdürlüğü idarecileri ve personeli ile vedalaşan Dr. Hasan Bektaş, görevini Sağlık Müdürlüğüne atanan Uz. Dr. Murat Alemdar’a devretti. Makamda, Dr. Hasan Bektaş’a çalışmalarından dolayı Sağlık Müdürlüğü personeli adına Müdür Yardımcısı Dr. Yasin Çatalbaş tarafından plaket takdim edildi. Karşılıklı çiçek takdiminden sonra Dr. Hasan Bektaş yeni göreve başlayan Sağlık Müdürü Uz. Dr. Murat Alemdar’a hayırlı olsun dileklerini iletti ve yeni görevinde başarılar diledi. İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Murat Alemdar göreve başlaması nedeniyle yayınladığı mesajında şunları belirtti: “Dünyanın en değerli varlığı insan, insanın ise en değerli varlığı şüphesiz ki sağlığıdır. Bu nedenle; halkımıza en iyi, en kaliteli, en etkin sağlık hizmeti vermek ana görevimizdir. Bu görevi gerçekleştirirken, sabır, metanet, özveri ve azami hassasiyetin gösterildiğinin bilinmesi isterim. Hepimizin ortak hedefi olan daha iyi bir sağlık hizmeti sunma yolunda elimizden gelen tüm çabayı sizlerinde değerli görüş ve katkılarıyla gerçekleştirmek ana hedeflerimizdendir. Bütün çabamız, geçmişte ancak hayal edilebilen sağlık hizmetlerini modern tıbbın ve çağın imkânlarını kullanarak lâyık olduğunuz şekilde sunmak ve bölgede etkin, güvenilir, ulaşılabilir ileri teknolojik donanımlı sağlık kuruluşlarına sahip olmaktır. İlimiz, Bakanlığımızın “Sağlıkta Dönüşüm “ programı çerçevesinde yeni projeleri hayata geçirme gayreti içerisindedir. Avrupa Birliği'ne girme sürecinde bulunan Ülkemizdeki sağlık alanındaki gelişmelere paralel olarak, uluslararası akreditasyonun sağlanması hedefi ile İlimizde hizmet kalite standartları kapsamında, çalışmalarımız devam etmektedir. Sağlık alanında hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyan kaliteli, güvenilir, çağımız teknolojisi ile donatılmış sağlık hizmeti sunmanın haklı gurur ve mutluluğu ile hizmet sunumuna devam edeceğiz. İlimiz sağlık kuruluşlarında sadece hastalarımız için değil aynı zamanda çalışanlarımız için ergonomik ortamlar, sürekli eğitim, çalışma barışı, çalışan güvenliği, kalite çalışmaları ve nihayetinde çalışan memnuniyeti ile etkin hizmet sunumu sağlanmaktadır. Buradan yola çıkarak geliştirdiğimiz yönetim ilkemiz; hastalarımızın, halkımızın, çalışanlarımızın ve kamu idaresinin koşulsuz memnuniyetidir Çalışan ve hastaların memnuniyetini ön planda tutup, bilimsel, etik değerlere ve yasal gerekliliklere uygun, güvenilir, hijyenik bir ortamda, uyumlu bir ekip anlayışı ile, çağdaş teknolojiyi takip ederek, sürekli iyileştirme gayreti içerisinde nitelikli sağlık hizmeti verebilmek için bütün çalışmalarımız sürmektedir. Dolayısıyla, motivasyon kaynağımız halkımızın ve tüm çalışanlarımızın söyledikleri memnuniyet ifade eden sözleridir. Tüm sağlık çalışanlarımıza ve halkımıza sağlıklı ve güzel bir hayat dileklerimi sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim.”
Anahtar Kelimeler: sakarya, sağlık, müdürü, hasan, bektaş, yıldır
Bu haber toplam 2633 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1963 Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free