hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak Deneyim ve tecrübe paylaşımı şehirlerimiz için kazanım olacak Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir 86 yıllık aradan sonra Ayasofya hasretimiz sona erdi SAÜ YÖK Sanal Fuarında Yoğun İlgi Gördü Fen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR Kurban Bayramı'nda tedbirlere uyalım Kesin hesap kabul edildi Yeni duble yola güçlü altyapı geliyor
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
 
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
 
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
 

Kesin hesap kabul edildi
Kesin hesap kabul edildi
Halkın aşağı yukarı 30 milyonu açlık sınırının altında yaşıyor.
 

Halkın aşağı yukarı 30 milyonu açlık sınırının altında yaşıyor.

7 Haziran seçimleri ülkemizin, İslam aleminin ve insanlığın saadeti açısından son derece önemli ve mühim bir seçimdir. Mevcut iktidarın kişisel rantlar uğruna ülkeyi nereden nerelere getirdiğini hep beraber görmekteyiz.

12 Mayıs 2015 Salı 02:21
Yazdır

7 Haziran seçimleri ülkemizin, İslam aleminin ve insanlığın saadeti açısından son derece önemli ve mühim bir seçimdir. Mevcut iktidarın kişisel rantlar uğruna ülkeyi nereden nerelere getirdiğini hep beraber görmekteyiz. Hukukun üstünlüğünün üstünlerin hukukuna döndüğü, ben yaptım oldu mantığının hakim olduğu bir iktidar ile karşı karıya bulunmaktayız. Siyonist rejim mevcut iktidar eliyle tüm planlarını harfiyen uygulamaya devam ederken iktidarın iç çatışmalara meydan verecek politikalar üretmesi ülkemizin geleceği açısından son derece tehlikeli sonuçların doğacağı günleri beraberinde getirecektir.

Bizler Milli İttifak olarak diyoruz ki, Ülkemizin içerisinde bulunduğu sıkıntılardan kurtuluşunun tek reçetesi, tek yolu Saadet Partisi iktidarıdır. Saadet iktidarında tüm ülkeye refah, huzur ve bolluk gelecek, ülkemize huzur hakim olacaktır. Biz geldiğimizde pancarı 4 liradan 13 liraya çıkardık. Biz geldiğimizde asgari ücrette yüzde 100’den fazla artış oldu. Biz geldiğimizde memurun, işçinin maaşı arttı. Herkes kazandı. Milletin cebine para girince terekteki mallar boşaldı. Vardiya sayıları arttı. Üretim çoğaldı. İşsizlik azaldı. İşsizlik azalmadan kimsenin karnını doyurmanız mümkün değildir. Türkiye’de 12 milyon emeklimiz var ve bunların da 8 milyondan fazlası açlık sınırının altında maaş alıyor. 12 milyonun 6 milyonu asgari ücretli. 7-8 milyon da asgari ücretin altında çalışanlar var. Halkın aşağı yukarı 30 milyonu açlık sınırının altında yaşıyor. Türkiye’de çalışan işçilerimizin yüzde 50’sinden fazlası da kayıt dışı. Sosyal güvenceleri yok, sigortaları yatmıyor.

Biz diyoruz ki, bu böyle gitmez. Bu düzen böyle devam edemez. Ülkemizin, tüm İslam aleminin ve tüm insanlığın Saadet’i için, Saadet’in inançlı kadroları göreve hazırdır.

Anahtar Kelimeler: haziran, seçimleri, ülkemizin, islam, aleminin, insanlığın
Bu haber toplam 2659 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free