hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU
Dr. Kolip,“Beka sorunu arayanlar, Taraklı Pazarı’na gelsin”
 

Dr. Kolip,“Beka sorunu arayanlar, Taraklı Pazarı’na gelsin”

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Sakaryalıların artık hatıra-gönüle binaen oy verme devri bitmiştir. Çünkü Sakarya’nın bekası için, 25 yıllık yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Beka sorununu canlı görmek isteyenler ise Taraklı’nın pazarına gelsin.” diye konuştu.

17 Mart 2019 Pazar 20:24
Yazdır

Dr. Kolip,

“Beka sorunu arayanlar, Taraklı Pazarı’na gelsin”

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Sakaryalıların artık hatıra-gönüle binaen oy verme devri bitmiştir. Çünkü Sakarya’nın bekası için, 25 yıllık yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Beka sorununu canlı görmek isteyenler ise Taraklı’nın pazarına gelsin.” diye konuştu.

 

Yoğun tempo

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, yoğun bir tempoda programlarını sürdürüyor. Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sebze ve Meyveciler Odası’nı ziyaret ederek Muzaffer Kabacan ile görüştü. Karaman’da İYİ Parti Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan’ın seçim irtibat bürosunun açılışına katılan Uzm. Dr. Cihan Kolip, Taraklı ilçesini ziyaret etti. Akşam saatlerinde ise Arifiye-Hanlı belgesinde kalabalık bir grupla söyleşide bulundu. Hendek’te İYİ Parti Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan’ın aday tanıtım toplantısına katılan Uzm. Dr. Kolip, yoğun temposu arasında Türk Kadınlar Birliği’nin Balosuna da katılmayı ihmal etmedi.

 

Beka sorunu arayanlar Taraklı’ya gelsin

Taraklı’da, Belediye Başkan adayı Mehmet Aydın ile ziyaretlerde bulunan, Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Ülkede beka sorunu var diyenler, beka sorunu arayanlar Taraklı’ya gelsin. Bizim beka sorunumuzun, ihmal, terk edilmiş, hizmetten mahrum bırakılmışlık olduğuna, burada şahit olsunlar. Milletimizin beka sorununun gerçekten ne olduğunu anlamak isteyenler, Taraklı pazarını gezsinler. Esnafımızın çaresizliğini, insanlarımızın yokluktan neler yaptıklarını izlesinler. İnsanların evlerine konuk olsunlar. Buradaki yokluğu görsünler.” Diye konuştu.

 

Taraklı’nın kaderi değişecek

Vizyon projelerinden birinin Taraklı’ya büyük bir “Geriatri, yaşlı bakım ve yaşam merkezi” yapmak olduğunu anlatan Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Bu projemiz büyük ilgi gördü. Şimdiden bazı temaslarımız başladı. Yurt dışından da misafirler ağırlayacağız. Taraklı, bu yönüyle sadece kendi ekonomisine değil, ülkemiz ekonomisine de büyük katkılarda bulunacak” dedi.

 

Artık hatıra ve gönüle oy yok!

Arifiye’de vatandaşlarla buluşan Uzm. Dr. Cihan Kolip, burada da Sakarya’nın makus talihinin değişmesi için artık hatıra ve gönüle oy verilmemesi gerektiğini ifade ederek, “Ben filanca partinin liderinin hatırına oy veriyorum. Ben filanca parti lideri veya kadrolarıyla gönül bağım var’ anlayışı bu seçimde artık terk edilecek. Çünkü 25 senedir Sakaryalıları bu şekilde kandırıyorlar. Bu büyük bir kandırmacadan ibaret. Onların yönetim anlayışı ile 25 senede Sakarya, çok büyük bir köy oldu ancak. Buradaki kadroların ne vizyonları var ne de liyakatleri. Bugüne kadar hatıra gönüle oy istemekten başka bir icraatları da olmadı” dedi.

 

‘Sen Sakarya için ne yaptın’ diye sorun

“Şehri yönetme kabiliyetinden uzak, liyakatsiz kadrolara kardeşiniz bile olsa oy vermeyin” diyen Uzm. Dr. Cihan Kolip, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sizden gelip, hatıra-gönüle oy isteyenlere şunları sorun? Sakarya için siz ne yaptınız? Hangi yüzler oy istiyorsunuz? Ülkemizi neden ekonomik krizlere soktunuz? Sakarya çiftçisini neden bitirdiniz? Sakaryalı esnafı neden yok ettiniz? Benim oğlum neden işsiz? Torunum geleceğinden neden umutsuz? Neden Sakarya’ya 25 senedir hizmet etmiyorsunuz? Neden trilyonluk meydan, çiçek ihaleleri yapılmasına izin veriyorsunuz? Neden Büyük bir israf içindesiniz? Neden şehri yönetecek liyakatsiz insanları aday gösteriyorsunuz? Neden binlerce Sakaryalının geçim kaynağı olan Şeker Fabrikası’nın özel sektörün eline geçmesine izin verdiniz? Neden Tank Palet Fabrikası’nı satıyorsunuz? Seneler önce seferlerine kendiniz ara verdirdiğini Ada trenini getirirken büyük bir hizmet gibi gösterip, Sakarya’yı neden küçültüyorsunuz, insanlarımızı utandırıyorsunuz? Senelerdir bu şehirde yönetici olduğunuz için maaş alıyorsunuz? Hatrına oy istediklerinizi bırakın, siz bu şehrin neresine bir çivi çaktınız?”

Anahtar Kelimeler: iyi, parti, sakarya, büyükşehir, belediye, başkan
Bu haber toplam 2277 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free