hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı İl Hıfzısıhha Kurulu 01.04.2020 Tarih ve 2020/15 Nolu Kararı İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıldı
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
Çakırsoy güven tazeledi
 

Çakırsoy güven tazeledi

695 delegenin çoğunluğunun oyunu alan Selahattin Çakırsoy yeniden Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) Başkanlığı'na seçildi.

11 Mayıs 2008 Pazar 17:13
Yazdır
19. Olağan Kurul Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) 19. Olağan Kurulu dün ATSO Ali Coşkun Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Kurula, TÜRMOB Denetim Kurulu Başkanı Masis Yontan, ATSO Başkanı Erol Öztürk, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, MÜSİAD Başkanı Mehmet Aracı, Akyazı Ziraat Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, CHP İl Başkanı Vahit Serbes, Anavatan Partisi İl Başkanı Oktay Topçu, Demokrat Parti İl Başkanı Cemal Başaran, DSP İl Başkanı Necati Eker, Saadet Partisi İl Başkanı İsmet Aksoy, Kızılay Derneği Şube Başkanı Şaban Koludra ve çok sayıda davetli katıldı.695 delegenin oy kullanacağı olağan kurulda, dün faaliyet ve çalışma raporları sunuldu ve başkanlığa talip olan Selahattin Çakırsoy ve Mustafa Koç konuştu. "Biz hissediyoruz" Olağan Kurul'da ilk konuşmayı mevcut Başkan Selahattin Çakırsoy yaptı. Faaliyet dönemi içerisinde hatalarının ve eksikliklerinin olabileceğini ve bunlarla yüzleşmeye hazır olduklarını kaydeden Çakırsoy, "Bizler amatörce görev yapan, maddi çıkar gözetmeden meslek ve meslektaş için özveriyle çalışmayı ilke edinmiş, bundan haz ve onur duyan yöneticileriz"dedi. TÜRMOB sıkıntılı Kayıt dışı ve naylon faturanın takipçilerinin muhasebecilerin olduğunu belirten Çakırsoy, "Basit usul diye dünyanın eşi benzeri olmayan bir sistemi üreten bu ülkede her şeye rağmen gerçek gelir vergisi mükelleflerin onurunu koruyanlar, bizleriz"şeklinde konuştu. Önümüzdeki dönem için de delegelerden yetki isteyen Çakırsoy, yönetim olarak hedeflerini dile getirdi. Yeni hizmet binası için bin metrekarelik bir yer almayı hedeflediklerini söyleyen Çakırsoy, sözlerine şöyle devam etti: " Bu tatlı bir hizmet yarışıdır. Küskünlüklerin bu topluluğun akli selim karar vermesine mani bir durum olduğunu inanmıyorum." Kurumsallık SSMMMO Başkanlığına aday olan Mustafa Koç ise, arkadaşlarının teşvik ve destekleri ile başkanlığı aday olduğunu bildirdi. Amacının, odayı kurumsallaştırmak, üyelerin sosyo- ekonomik durumlarına katkı sağlamak, teknolojik imkânların tümünden odanın faydalanmasını sağlamak olduğunu bildiren Koç, "Mesleki saygınlığımız her geçen gün aşındırılmaktadır. Ayrıca hepimizin geçim kaynağı üzerinde ekonomik ve bürokratik baskılar sürekli arttırılarak sağlımız bile tehdit edilmektedir"dedi. Başkan adayı Mustafa Koç, "Meslektaşlarımız ve mesleğimiz adına çok önemli olan konular kanunlaşmadan önce meslek mensubu üyelerimizin görüşleri alınarak odamızın ilgili komisyonlarında, danışma meclisinde, yönetim kurullarında, daha sonra TÜRMOB'da gereği kadar tartışılmalıydı" dedi.
Anahtar Kelimeler: 695, delegenin, çoğunluğunun, oyunu, alan, selahattin
Bu haber toplam 3172 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1985 Balıkesir'de eğitim uçuşu yapan bir uçak, marangozlar sitesine düştü. Uçağın iki pilotu ile 14 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free