hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı İl Hıfzısıhha Kurulu 01.04.2020 Tarih ve 2020/15 Nolu Kararı İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıldı
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”

Büyükşehirle 9 bin öğrenci yazarlarla tanıştı
 

Büyükşehirle 9 bin öğrenci yazarlarla tanıştı

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Lise ve Kütüphane söyleşileri hakkında açıklamalarda bulunan Adem Turan, “Lise ve kütüphane söyleşilerinde bugüne kadar 60 tane söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde bugüne kadar 9 bin öğrencimize ulaştık

10 Aralık 2018 Pazartesi 00:30
Yazdır
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Lise ve Kütüphane söyleşileri hakkında açıklamalarda bulunan Adem Turan, “Lise ve kütüphane söyleşilerinde bugüne kadar 60 tane söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde bugüne kadar 9 bin öğrencimize ulaştık. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle birçok öğrencimiz ve vatandaşımız kitap okuyor, yazarlarla tanışma fırsatı buluyor” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Sanat Şube Müdürü Adem Turan, etkinlikler kapsamında liselerde ve Faik Baysal Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen söyleşilere dair açıklamalarda bulundu. Turan, söyleşiler kapsamında 9 bin öğrencinin kitap ve sevilen yazarlarla buluşmasına olanak sağladıklarını belirtti.

Söyleşi ve imza etkinliği
Lise ve Kütüphane söyleşileri istatistiksel verilerine değinen Kültür ve Sanat Şube Müdürü Adem Turan, “Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında gerçekleştiğimiz lise ve kütüphane söyleşilerinde bugüne kadar 60 tane söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştirdik. Liseli öğrencilerimizin kitapla tanışması ve bu kitapların yazarlarını tanıması için gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerde bugüne kadar 9 bin öğrencimize ulaştık” diye belirtti.

Yazarlarla tanışma fırsatı
Turan, “Öykü, roman, tarih, deneme gibi alanlarda eser vermiş yazarların kitaplarını günler öncesinden söyleşi ve imza programının yapılacağı okuldaki öğrencilerimize ulaştırıyoruz. Öğrenciler kitapları okuduktan sonra kitabın yazarını okulda ağırlayıp kitap üzerine güzel, verimli söyleşiler gerçekleştiriyoruz. Tabii vatandaşlarımızın da kitaplardan ve yazarlardan istifade etmesi için lise etkinliği sonrası Faik Baysal Kütüphanesi'nde de bir söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştiriyoruz. Böylelikle birçok öğrencimiz ve vatandaşımız kitap okuyor, yazarlarıyla tanışma fırsatı buluyor” dedi.

Anahtar Kelimeler: büyükşehir, belediyesi, tarafından, düzenlenen, lise, kütüphane
Bu haber toplam 2306 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free