hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım
Bu Bayram Geleceğin Teminatı Olanlara Armağan Edildi
 

Bu Bayram Geleceğin Teminatı Olanlara Armağan Edildi

23 Nisan dünyada kutlanan ilk çocuk bayramıdır. "Bugünün küçükleri yarının büyükleridir." diyen Atatürk, yönetimin bayram süresince öğrencilere bırakılması geleneğini başlatmıştır.

23 Nisan 2017 Pazar 00:08
Yazdır

Bu Bayram Geleceğin Teminatı Olanlara Armağan Edildi

 

23 Nisan dünyada kutlanan ilk çocuk bayramıdır. "Bugünün küçükleri yarının büyükleridir." diyen Atatürk, yönetimin bayram süresince öğrencilere bırakılması geleneğini başlatmıştır. Her ne kadar 2015 yılından beri bu uygulama kaldırılmış olsa da her 23 Nisan çocuklarımıza yani geleceğimizin teminatlarına verdiğimiz değeri gösterebilme fırsatı verir bizlere. Her 23 Nisan'da bütün Türkiye bir bayram alanı olur. Çocuklar törenlerde konuşmalar yaparlar, şiirler okurlar.

Sakarya Aile Hekimleri Derneği olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yönelik bir çok proje yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Çocuklarımızın daha başarılı olmaları ve büyüdükleri zaman vatana ve millete değer veren birer yurttaş olabilmeleri adına, bununla beraber geleceğe daha güzel anılar biriktirmeleri için çalışmaya devam edeceğiz.

Geçtiğimiz ay tıp bayramında bizleri yalnız bırakmayıp "Doktorumu Seviyorum" konulu resim ve şiir yarışmasında bizlere vakitlerini ayırıp emek veren çocuklarımıza bazı ödüller vermek istedik. Resimlerini 1 hafta boyunca Sakarya AKM de sergiledik. Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğü ile beraber dereceye giren öğrencilerimizin bir kısmına gelecek yıllarda daha sağlıklı ve dinamik olsunlar diye bisiklet armağan ettik.

 

 

Yine güzel resim yapan ve tüm güzel duygularını daha7 yaşında olmasına rağmen mısralara döken hastalarımıza ileriki yaşlarında hayata daha pozitif bakabilmeleri ve daha başarılı olmaları adına birer müzik enstrümanı  hediye ettik. Amacımız bu çocuklarımızı bu çocuk bayramında mutlu etmek ve bununla beraber gelecekte başarılarına bir parçada olsa katkıda bulunmak oldu.

 

 

Bu vesile ile başta bizlere güzel resimlerini ve şiirlerini hediye eden ; EDİP LEVENT ÖZEL , ZİŞAN AĞIRBAŞ , ZÜLALNUR YILMAZ , ECRİNNUR ZENGİN ve AYŞE ZÜMRA KURT başta olmak üzere geleceğimizi emanet ettiğimiz tüm çocuklarımızın 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarız. Daha iyi gelecekler için çocuklarımıza daha çok özen gösterecek ve Sakarya Aile Hekimleri Derneği olarak daha büyük projelere imza atacağız.

 

Dr. Rıdvan KARAGÖZ

Sakarya Aile Hekimleri Derneği Başkanı

Anahtar Kelimeler: nisan, dünyada, kutlanan, çocuk, bayramıdır, bugünün
Bu haber toplam 2520 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free