hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir Europe Cup’ta parkeye çıkıyor SATSO'DA AFRİKA ÜLKELERİ TEMSİLCİLERİ İLE B2B SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI “Vay Sen Misin Ben Olan”? Güldürmeye Geliyor.. Osmanlı Araştırmaları Kongresi Arnavutluk’ta Başlıyor Büyükşehir deplasmanda mağlup oldu Arifiye’nin yeni yaşam alanı açılıyor SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF Geyve Ayva Festivali Şenlik Havasında Başladı Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Törenle Açıldı
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
SATSO ENFLASYONLA MÜCADELEYİ SAKARYA'DA BAŞLATTI
 
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF
SAKARYASPOR 2-0 AMED SPORTİF
 
Geyve Ayva Festivali Şenlik Havasında Başladı
Geyve Ayva Festivali Şenlik Havasında Başladı
 
Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Törenle Açıldı
Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Törenle Açıldı
AGDAŞ’a Türkiye Mükemmellik Ödülü
 

AGDAŞ’a Türkiye Mükemmellik Ödülü

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde Türkiye Mükemmellik Ödülü Alarak Büyük Bir Başarıya İmza Attı

24 Kasım 2017 Cuma 04:34
Yazdır

AGDAŞ’a Türkiye Mükemmellik Ödülü

 

 

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde Türkiye Mükemmellik Ödülü Alarak Büyük Bir Başarıya İmza Attı

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde düzenlenen ödül töreninde Türkiye Mükemmellik Ödülü alarak büyük bir başarıya imza attı. 22 Kasım tarihinde İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilen 26. Kalite Kongresi’ne birçok kurum veüst düzey kurum yöneticileri katıldı.Törene AGDAŞ İcra Kurulu Başkanı M. Fatih Erdem, Genel Müdür Kenan Demir, Genel Müdür Yardımcıları Mesut Yaşar Uzun ve Gürsel Yağan başta olmak üzere tüm AGDAŞ çalışanları katıldı.

 

Enerji Bakanımızın teşvikleri ve EPDK’nın Desteği Kısa Sürede İlerlememizi Sağladı

 

Ödülü aldıktan sonra sahnede kısa bir açıklama yapan Kenan Demir,Enerji Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın müşteri memnuniyetine yönelik yüksek teşvikleri ve EPDK’nın belirlediği Kalite standartları ve verimlilik esaslı çalışma anlayışından dolayı EFQM Türkiye Mükemmellik Ödülüne daha hızlı ilerleyebildiklerini ifade etti.   AGDAŞ’ın misyon ve değerleri doğrultusunda çok çalışarak, müşteri odaklı çalışma anlayışından ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir işletme olma hedefine ulaşmak için, ‘Yönetim Sistemi’alanında birçok yatırım yaptıklarını, amaçlarının her anlamda kaliteli, öncü ve örnek gösterilen bir şirket olmak olduğunu ifade ederek tüm dağıtım şirketlerinin bu modeli uygulamasını temenni etti.

 

Demir, başta Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Zeynel Abidin Erdem’e, Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Mehmet Nezih Erdem’e, İcra Kurulu Başkanı Sn. M. Fatih Erdem’e teşekkür ettikten sonra,“Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bugün çok iyi bir ekiple ve çok sıkı çalışmamız sonucunda bu ödülü almaya layık görüldük.EFQM modeline göre gerçekleştirdiğimiz çalışmaların şirketimizin gelişmesine olan katkısı çok büyük olup, bu değerli ödülü layıkıyla taşımaya ve sürdürülebilir kılmaya gayret göstereceğiz.  AGDAŞ olarak ülkemizin ve Sakarya’nın sosyal ve ekonomik alanda kalkınmasına katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktayız, bu hizmet tutkusunun KalDer gibi önemli bir kuruluş tarafından ödüllendirilmesinden dolayı da ayrıca mutluyuz“ diyerek sözlerini tamamladı.

 

AGDAŞ’ın EFQM serüveni

 

AGDAŞ’ın 2013 yılında 3 Yıldız Yetkinlik Belgesini alarak çıktığı EFQM kalite yolcuğunda 2015 yılında Türkiye Finalisti olarak 5 Yıldız Yetkinlikte MükemmellikBelgesini almaya hak kazandı. 2 yılın ardından EFQM Mükemmellik Modeli kapsamında, 6 bağımsız ve konusunda uzman değerlendirici tarafından 4 gün süreyle değerlendirilen AGDAŞ, elde ettiği sonuçla 22 Kasım tarihinde düzenlenen törende Türkiye Mükemmellik ödülünü alarak kısa sürede çok önemli bir mesafe kat ettiğini ispatladı.

 

Kalite Yolculuğu AGDAŞ’ Rehber Oldu

 

AGDAŞ, EFQM Mükemmellik Modeli sayesinde bütün süreçlerini ve risklerini tam olarak belirleyerek daha çevik bir kurum haline geldi. Stratejik plan sürecine farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak bütünsel bir yapı oluşturdu ve stratejilerini süreçlerle destekledi. Müşteri ve çalışan memnuniyetiyle toplum algısına yönelik sistemler geliştirdi. Sistem alt yapısına yatırım yaparak ve bilgi güvenliği ile sürekliliğini sağladı. AGDAŞ tüm bu çalışmalar sonucunda kurumsal performansı artırarak müşterilerine daha iyi, daha hızlı ve daha güvenilir hizmet veren, yenileşimi ön planda tutarak içinde bulunduğu topluma katkı sağlayan, ar-ge projeleriyle sektörüne ışık tutan bir şirket konumuna geldi.

 

Anahtar Kelimeler: agdaş, kalder, tüsiad, işbirliğiyle, düzenlenen, kalite
Bu haber toplam 1202 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1953 ABD'li kadın yüzücü Florance Chadwick, Çanakkale Boğazı'nın Nara Burnu ile Eceabat arasını 1 saat 50 dakikada yüzdü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free