hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sürdürülebilir tarımda bilinçli gelecek Belçika Ligi’nin en iyi oyuncusu Büyükşehir’de KAREKODLU ÇEK SİSTEMİNİN AVANTAJLARI SATSO'DA ANLATILACAK KADIN GİRİŞİMCİLERDEN BAKAN ATANAN RUHSAR PEKCAN'A ZİYARET DOĞAL GAZ ABONESİ OLMANIN HIZLI YOLU “AGDAŞ ONLİNE İŞLEMLER” Sakarya'nın Gençlik Projelerine 122 bin TL destek. Basketbola sponsor Adatıp Hastanesi oldu İhracatçı Üyelerine SATSO'dan Bir İlk Metrekareye 35 kilogram yağış düştü Büyükşehir ulaşım filosuna yeni kadın şoför

Belçika Ligi’nin en iyi oyuncusu Büyükşehir’de
Belçika Ligi’nin en iyi oyuncusu Büyükşehir’de
 
İhracatçı Üyelerine SATSO'dan Bir İlk
İhracatçı Üyelerine SATSO'dan Bir İlk
 

Metrekareye 35 kilogram yağış düştü
Metrekareye 35 kilogram yağış düştü
 

“15 Temmuz yeni bir devrin başlangıcıdır”
“15 Temmuz yeni bir devrin başlangıcıdır”
AGDAŞ’a Türkiye Mükemmellik Ödülü
 

AGDAŞ’a Türkiye Mükemmellik Ödülü

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde Türkiye Mükemmellik Ödülü Alarak Büyük Bir Başarıya İmza Attı

24 Kasım 2017 Cuma 04:34
Yazdır

AGDAŞ’a Türkiye Mükemmellik Ödülü

 

 

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde Türkiye Mükemmellik Ödülü Alarak Büyük Bir Başarıya İmza Attı

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde düzenlenen ödül töreninde Türkiye Mükemmellik Ödülü alarak büyük bir başarıya imza attı. 22 Kasım tarihinde İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilen 26. Kalite Kongresi’ne birçok kurum veüst düzey kurum yöneticileri katıldı.Törene AGDAŞ İcra Kurulu Başkanı M. Fatih Erdem, Genel Müdür Kenan Demir, Genel Müdür Yardımcıları Mesut Yaşar Uzun ve Gürsel Yağan başta olmak üzere tüm AGDAŞ çalışanları katıldı.

 

Enerji Bakanımızın teşvikleri ve EPDK’nın Desteği Kısa Sürede İlerlememizi Sağladı

 

Ödülü aldıktan sonra sahnede kısa bir açıklama yapan Kenan Demir,Enerji Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın müşteri memnuniyetine yönelik yüksek teşvikleri ve EPDK’nın belirlediği Kalite standartları ve verimlilik esaslı çalışma anlayışından dolayı EFQM Türkiye Mükemmellik Ödülüne daha hızlı ilerleyebildiklerini ifade etti.   AGDAŞ’ın misyon ve değerleri doğrultusunda çok çalışarak, müşteri odaklı çalışma anlayışından ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir işletme olma hedefine ulaşmak için, ‘Yönetim Sistemi’alanında birçok yatırım yaptıklarını, amaçlarının her anlamda kaliteli, öncü ve örnek gösterilen bir şirket olmak olduğunu ifade ederek tüm dağıtım şirketlerinin bu modeli uygulamasını temenni etti.

 

Demir, başta Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Zeynel Abidin Erdem’e, Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Mehmet Nezih Erdem’e, İcra Kurulu Başkanı Sn. M. Fatih Erdem’e teşekkür ettikten sonra,“Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bugün çok iyi bir ekiple ve çok sıkı çalışmamız sonucunda bu ödülü almaya layık görüldük.EFQM modeline göre gerçekleştirdiğimiz çalışmaların şirketimizin gelişmesine olan katkısı çok büyük olup, bu değerli ödülü layıkıyla taşımaya ve sürdürülebilir kılmaya gayret göstereceğiz.  AGDAŞ olarak ülkemizin ve Sakarya’nın sosyal ve ekonomik alanda kalkınmasına katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktayız, bu hizmet tutkusunun KalDer gibi önemli bir kuruluş tarafından ödüllendirilmesinden dolayı da ayrıca mutluyuz“ diyerek sözlerini tamamladı.

 

AGDAŞ’ın EFQM serüveni

 

AGDAŞ’ın 2013 yılında 3 Yıldız Yetkinlik Belgesini alarak çıktığı EFQM kalite yolcuğunda 2015 yılında Türkiye Finalisti olarak 5 Yıldız Yetkinlikte MükemmellikBelgesini almaya hak kazandı. 2 yılın ardından EFQM Mükemmellik Modeli kapsamında, 6 bağımsız ve konusunda uzman değerlendirici tarafından 4 gün süreyle değerlendirilen AGDAŞ, elde ettiği sonuçla 22 Kasım tarihinde düzenlenen törende Türkiye Mükemmellik ödülünü alarak kısa sürede çok önemli bir mesafe kat ettiğini ispatladı.

 

Kalite Yolculuğu AGDAŞ’ Rehber Oldu

 

AGDAŞ, EFQM Mükemmellik Modeli sayesinde bütün süreçlerini ve risklerini tam olarak belirleyerek daha çevik bir kurum haline geldi. Stratejik plan sürecine farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak bütünsel bir yapı oluşturdu ve stratejilerini süreçlerle destekledi. Müşteri ve çalışan memnuniyetiyle toplum algısına yönelik sistemler geliştirdi. Sistem alt yapısına yatırım yaparak ve bilgi güvenliği ile sürekliliğini sağladı. AGDAŞ tüm bu çalışmalar sonucunda kurumsal performansı artırarak müşterilerine daha iyi, daha hızlı ve daha güvenilir hizmet veren, yenileşimi ön planda tutarak içinde bulunduğu topluma katkı sağlayan, ar-ge projeleriyle sektörüne ışık tutan bir şirket konumuna geldi.

 

Anahtar Kelimeler: agdaş, kalder, tüsiad, işbirliğiyle, düzenlenen, kalite
Bu haber toplam 985 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1962 Emekli Albay Talat Aydemir, açıklamaları nedeniyle tutuklandı. Açıklamaları yayımlayan 7 gazeteye soruşturma açıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
selcuk
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free