hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir 100 bin maskeyi ücretsiz dağıtıyor Büyükşehir yeni tedbir kararları aldı Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”

yetiştiricileri haberleri

Arıcılar Panelde Buluştu.

Sakarya İli Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından, “Arıdan Gelen Sağlık, Arı Ürünlerinin İnsan Sağlığında Kullanımı ve Polinizasyon” konulu panel düzenlendi.
24 Ocak 2019 Perşembe 18:32

SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ DOĞRU BİR PROJEDİR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, süs bitkisi yetiştiricilerinden oluşan sektör heyeti ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti.
21 Nisan 2018 Cumartesi 00:21

Sakarya’da Arıcılık Paneli Düzenlenecek.

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından 27 Şubat 2017 Pazartesi günü saat 09-30 ila 16 arasında Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşecek panel için, Prof. Dr. Turan Karadeniz, Prof. Dr. Ümran Şahan, Prof. Dr.Hasan Hüseyin Oruç, Doç. Dr Aslı Özkırım, Yard. Doç. Dr. Devrim Oskay katılımıyla yapılacak.
26 Şubat 2017 Pazar 00:58

2016 Arı Fiyatları Açıklandı..

Sakarya İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Ör Başkanlığında yapılan yönetim toplantısı sonucunda 2016 arı fiyatları 8-10 çerçeve 350 TL olarak belirlendi.
7 Mart 2016 Pazartesi 01:26

Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi

Sakarya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Saffet Savaş; birliğe ait olan İktisadi İşletmesi ile üyelerinin koyun, koç ve keçilerini, bu satış ofisi (ızgara salonu) ve kilo ile canlı hayvan satış alanıyla değerlendirdiklerini söyledi.
8 Şubat 2015 Pazar 20:26

Sakarya Süs Bitkicileri Potansiyelini Artırıyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu süs bitkisi yetiştiricilerinin oluşturduğu 1. Meslek Komitesi sektör temsilcileri ile bir araya geldi.
31 Ekim 2014 Cuma 18:16

Sayder’den İftar Yemeği

Sapanca At Yetiştiricileri Derneği (SAYDER) ile At Sporu ve Turizm Derneği, önemli misafirlerine Sasa Harmanlık Tesisleri’nde nezih bir iftar yemeği verdi.
5 Temmuz 2014 Cumartesi 21:49

TOÇOĞLU: “SAKARYA SÜS BİTKİCİLİĞİNİN MERKEZİ OLACAK”

Sakaryalı Süs Bitkileri Yetiştiricileri ile bir araya gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Süs bitkiciliğini şehrimizde marka haline getireceğiz. Sakarya, süs bitkiciliğinin merkezi olacak” dedi.
21 Mart 2014 Cuma 20:51

BAŞKAN DİŞLİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir’i ziyaret etti. Ziyarette misafirlerine süt ikramında bulunan Başkan Candemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
12 Şubat 2014 Çarşamba 02:02

DIŞ MEKAN SÜS BİTKİCİLİĞİ BORSASI SATSO’DA ANLATILDI

Sakarya’daki süs bitkileri yetiştiricileri ile birlikte çok yakın bir zamanda açılacak olan Sapanca Yanık'taki “Tanıtım ve Sergileme Fidanlığı-Dış Mekan Süs Bitkiciliği Borsası” hakkında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) üyelerine bilgi vermek ve sektörle ilgili görüş alışverişinin yapıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.
6 Aralık 2013 Cuma 00:06

“MANAV ARILAR” MARKA OLUYOR

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Ör, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
10 Ekim 2013 Perşembe 03:33

SAKARYA BİR'DEN SATSO'YA ZİYARET

Sakarya Süs Bitkileri Yetiştiricileri Birliği (Sakarya Bir) Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ekici ve yönetim kurulu üyeleri, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret etti.
25 Mayıs 2013 Cumartesi 01:14

CHP'den Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ne ziyaret

CHP İl Yönetimi, Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ne ziyarette bulundu.
22 Nisan 2013 Pazartesi 04:07

KOCAALİ KESTANE BALI MARKA OLUYOR

Sakarya İli Arı Yetiştiricileri Birliği, Kocaali Kestane Balı'nın marka olmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.
24 Şubat 2013 Pazar 17:57

STK’LARDAN KESKİN’E ZİYARET

Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, Koyun Keçi Birliği Başkanı Saffet Savaş ve Kırmızı Etçiler Birliği Başkanı Ali Çiftçi, Sakarya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdullah Keskin’i ziyaret ettiler.
5 Aralık 2012 Çarşamba 22:01

TARAKLILI DOMATES YETİŞTİRİCİLERİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR

Taraklı’da domates yetiştiricileri ürünlerinin kalitesinden dolayı yüzleri gülüyor.
28 Ağustos 2012 Salı 16:09

BAL ÜRETİCİLERİNE TAM DESTEK

Sakarya’nın Hendek İlçesi Dikmen Köyü’nde bal üretimi yapan 8 kişiye Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından 50’şer adet Arı Kovanı verildi.
4 Temmuz 2012 Çarşamba 00:19

Merdiven altı üretime karşı mücadele edeceğiz

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Ör, Sakarya’daki arıcılık faaliyetleri hakkında bilgi verirken, sahte bal konusunda ise merdiven altı üretime karşı mücadele edeceklerini söyledi.
30 Haziran 2012 Cumartesi 00:27

Sakarya Özel Irk Arıları İle Balda Marka Olabilir

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Ör ve Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret ettiler.
12 Haziran 2012 Salı 17:47

ARICILAR GEYVE’DE TOPLANDI

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği, Geyve, Pamukova ve Taraklı ilçelerindeki arıcılar Geyve Belediyesi Aile Çay Parkında bir araya geldi.
20 Mayıs 2012 Pazar 17:05

Çelik, Ak ve Buruş'tan Sığır Yetiştiriciline Ziyaret

AK Parti Milletvekili HASAN ALİ ÇELİK , Adapazarı ilçe başkanı sayın Mustafa Ak ve yardımcısı Celal Buluş ile birlikte sakarya ili dmızlık ve sığır yetiştiricileri birliğini ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundu.
7 Mart 2012 Çarşamba 16:46

Bilmediğiniz yerden bal almayın!

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Ör, vatandaşları içine bal esansı koyularak satılan ballar konusunda uyardı. Ör, "Bilmediğiniz yerden bal satın almayın. Bunları saf bal ile ayırt etmek çok zor" dedi.
7 Ekim 2011 Cuma 16:23

Hindi Tartışması Kanlı Bitti 3 Yaralı

Sakarya'nın Geyve İlçesi Akdoğan Köyü'nde hindi yetiştiricileri arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Kavgada, Yaşar M., 1'i kadın 3 kişiyi bıçakladı.
19 Eylül 2011 Pazartesi 02:36

TELLİ BAĞ SİSTEMİ ÜZÜMDE VERİMİ ARTTIRDI

Sakarya'nın Geyve ilçesi Umurbey köyünde telli bağ sistemini kullanan üzüm yetiştiricileri aldıkları verimden memnunlar.
9 Ekim 2010 Cumartesi 21:38

TİGEM için güç birliği

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde bir araya gelen Sakarya Ticaret Borsası, Adapazarı Ziraat Odası, Veteriner Hekimleri Odası, Kasaplar Odası, Süt Birlikleri, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Kırmızı Et Üreticileri Birliği.....
13 Ağustos 2010 Cuma 04:41

Taraklı'da Tavukçuluk Semineri

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde Tarım Müdürlüğü ve Kılıç Holding bünyesinde bulunan MUPİ işbirliği ile Akyazı Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezinde, tavuk yetiştiricilerine seminer verildi.
11 Haziran 2008 Çarşamba 15:51

Bitki Yetiştirme Ruhsatınızı Alın

Sakarya Tarım İl Müdürü Abdurrahman Çakar, fidan yetiştiricilerini uyararak, bitki yetiştirme ruhsatlarını almalarını istedi.
26 Eylül 2007 Çarşamba 05:31

Boğa Kataloğu

Sığır Yetiştiricileri Birliği, üyelerine boğa kataloğu dağıttı.
30 Ağustos 2007 Perşembe 11:37

Horoz Dövüşçülerine baskın

Karasu'ya bağlı Kuyumculu köyünde, Kümes ve Kafes Hayvanları Yetiştiricileri Derneği'nde horoz dövüşü yapıldığı yönünde ihbar alan jandarma, söz konusu derneğe baskın düzenledi.
19 Mart 2007 Pazartesi 09:37

Hakan Candemir Güven Tazeledi

Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'nin 6. Olağan Genel Kurulu'nda Hakan Candemir yeniden başkanlığa seçildi.
17 Şubat 2007 Cumartesi 17:32

Genel Kurul Yarın

Sakarya Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, düzenlediği basın toplantısında, 6. genel kurulun 17 Şubat tarihinde yapılacağını söyledi.
16 Şubat 2007 Cuma 07:10

Sakaryabir Hizmet Binası Açıldı

Sakarya İli Süs Bitkileri Yetiştiricileri Birliği'nin (Sakaryabir) yeni hizmet binası, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Arifiye Beldesi'nde yaptırılan hizmet binasının açılışı nedeniyle tören düzenlendi. Açılış törenine Sakarya Valisi Nuri Okutan,
11 Şubat 2006 Cumartesi 21:23

Bedava Tavuklar İzdihama Yol Açtı

Adapazarı Uzun Çarşı'da dağıtılan tavuklu pilav ve yumurta, izdihama neden oldu. Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası ile Sakarya Tavuk Yetiştiricileri Birliği tarafından, Uzun Çarşı'da vatandaşlara tavuklu pilav ve yumurta dağıtıldı.
24 Ocak 2006 Salı 11:48

Arı Yetiştiriciliği Paneli

Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından arı yetiştiricilerine yönelik eğitim paneli düzenlendi. Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından düzenlenen eğitim paneli, Ticaret Borsası toplantı salonunda yapıldı.
29 Aralık 2005 Perşembe 11:09

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Sakarya Süt Sığırları ve Damızlık Yetiştiricileri Birliği tarafından, Türkiye'de ilk defa üreticiler iş kazalarına karşı sigortalandı. Sakarya Süt Sığırları Damızlık Yetiştiricileri Birliği tarafından, Türkiye'de bir ilk
20 Ekim 2005 Perşembe 13:06

DERNEK BAŞKANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Adapazarı'nda, ineği ve buzağısı çalındıktan sonra, kesilerek etleri alınan Ayşe Birinci'ye, Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği sahip çıktı. Aileyi ziyaret eden dernek başkanı, mağdur kadına bir inek ile bir buzağı hediye etti.
26 Mayıs 2005 Perşembe 08:20

SÜT FİYATLARINA TEPKİ

Adapazarı'nda süt fiyatları sanayiciler tarafından düşürülürken vatandaşa pahalı süt satılmasına Damızlık Süt Sığırları Yetiştiricileri Birliği'nden tepki geldi. Adapazarı'nda süt sanayicileri ...
21 Mayıs 2005 Cumartesi 13:07

YETİMLERE SÜT DAĞITILDI

Sakarya'da, Süt Birliği ve Damızlık Süt Sığırları Yetiştiricileri Birliği, 'Çiftçiler Günü' nedeniyle yetimlere süt dağıttı. Adapazarı'nda 'Çiftçiler Günü' kutlamaları çerçevesinde Süt Birliği Başkanı Tacettin Atak ve
14 Mayıs 2005 Cumartesi 08:18

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1985 Balıkesir'de eğitim uçuşu yapan bir uçak, marangozlar sitesine düştü. Uçağın iki pilotu ile 14 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free