hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
YKS’ye ücretsiz ulaşım Bölgenin stratejik planı için ortak çalışmaya hazırız Vali Çetin Oktay Kaldırım Söğütlü 3. OSB’yi Ziyaret Etti “Üyelerin ve şehrin menfaatine olacak tüm projelerin yanındayız” “OSB'ler ve Sanayi Tesislerinde Covid-19 Tarama Testleri Başlıyor” ÖZKOǒTAN AVUKATLARA DESTEK: Rektör Savaşan: “Başarılı Öğrencileri Üniversitemize Bekliyoruz” Sakarya, Mesleki Eğitimde Marka Şehir Olma Yolunda TÜRKMER’den Ömer Seyfettin Öykü Yarışması Evden Uzaklaştırma Kararı Evsiz Nüfusu Artırıyor
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım
 
Bölgenin stratejik planı için ortak çalışmaya hazırız
Bölgenin stratejik planı için ortak çalışmaya hazırız
 
Vali Çetin Oktay Kaldırım Söğütlü 3. OSB’yi Ziyaret Etti
Vali Çetin Oktay Kaldırım Söğütlü 3. OSB’yi Ziyaret Etti
 
“Üyelerin ve şehrin menfaatine olacak tüm projelerin yanındayız”
“Üyelerin ve şehrin menfaatine olacak tüm projelerin yanındayız”

yenilen haberleri

ÖZKOÇ: “ALİ İHSAN YAVUZ SÖZÜNÜ TUT; İSTİFA ET!

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un yenilenen İstanbul seçimleri sırasında söylediği “Hiçbir şey olmamış ise biz diyoruz ki kesinlikle birşeyler oldu” sözünü sosyal medya hesabından yayımladığı videoyla ispat etti
11 Şubat 2020 Salı 20:54

SABİS Mobil Yenilendi

Sakarya Üniversitesi tarafından yayımlanan Sakarya Üniversitesi Bilgi Sistemi (SABİS) Mobil Uygulaması, yenilenerek hizmete sunuldu.
10 Aralık 2019 Salı 18:23

Hacımercan HES’te türbinlerin montajı başladı

Başkanı Ekrem Yüce SASKİ tarafından inşa edilen Akçay Barajı Projesi kapsamında yer alan üç HES’ten birisi olan Hacımercan HES’te türbinlerin montajının başladığını açıkladı. Yüce Hacımercan HES ile şehrin toplam 5,8 megavat kurulu güce sahip bir yenilenebilir enerji kaynağı kazanacağını söyledi.
7 Eylül 2019 Cumartesi 00:06

Abbas Güçlü: “Kendinizi Sınırlamayın”

Gazeteci Abbas Güçlü, eğitim sisteminin çağın ihtiyaçlarına göre yenilenmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Bir şeyler yapmak istiyorsanız kendinizi geliştirmelisiniz. Kendi alanlarınızın dışına çıkın. Değişik şeyler görün, öğrenin, tecrübe kazanın, donanımlı olun” dedi.
12 Mayıs 2019 Pazar 22:06

Adapazarı-Söğütlü arası yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin muhtelif yerlerinde asfalt yenileme çalışmaları devam ediyor. ‘Adapazarı-Söğütlü’ arasında yer alan Çamyolu, Göktepe, Taşkısığı, Akarca ve Küçük Söğütlü Mahallelerini kapsayan 10 kilometrelik arterin yenilenme çalışmalarında 4 kilometrelik alana 4 bin 500 ton sıcak asfalt döküldü.
4 Mayıs 2019 Cumartesi 05:12

SAKUS son teknolojiyle donatıldı

Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından toplu taşımada vatandaşların ulaşım konforunu arttıracak SAKUS yenilendi.
30 Mart 2019 Cumartesi 01:25

Yenilenebilir enerji sistemleri SATSO'da anlatıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 10. Meslek Komitesi Yenilenebilir Enerji Sistemleri ile ilgili üyelerine yönelik eğitim semineri düzenledi.
9 Mart 2019 Cumartesi 01:16

Son Yıllarda Dışa Bağımlılık Azaldı.

Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) Çarşamba Konferansları kapsamında ''Yenilenebilir Enerji Alanında Türkiye'nin Mevcut Durumu'' konulu bir etkinlik düzenlendi.
28 Şubat 2019 Perşembe 22:42

Su kaybı yüzde 10’un altına düştü

Depremin ardından içmesuyu altyapısı yenilenmeyen ve yüzde 70’e varan su kayıplarının yaşandığı Serdivan ve Erenler’de hatların yenilendiği bölgelerde suya tam kontrol sağladıklarını söyleyen Dr. Rüstem Keleş, takibini yaptıkları örnek bir bölgede kayıp oranını yüzde 10’un altına düşürdüklerini söyledi.
24 Şubat 2019 Pazar 19:26

İzzetbegovic İslamlaşma Düşüncesine Önemli Katkılar Sağlamıştır

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) tarafından "Aliya ve İslam Düşüncesinde Yenilenme" isimli bir konferans düzenlendi.
20 Aralık 2018 Perşembe 22:30

Yenilenen güzergahlara yeni duraklar

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla yenilenen caddeler, modern duraklarla buluşuyor. Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, 360 adet modern durağın şehirle buluşturulacağını ifade ederek çalışmaların hayırlı olmasını diledi.
22 Kasım 2018 Perşembe 22:59

Toplu taşımada yeni dönem başlıyor

Belediye ve özel halk otobüslerinde yeni validatör sistemine geçiliyor. Oktar, “15 Kasım Perşembe günü itibariyle yeni sisteme geçiş yapıyoruz. Yenilenen sistemimiz ile kart yüklemeleri daha fazla bayiden, dolum noktalarından ve internetten yapılabilecek
14 Kasım 2018 Çarşamba 21:01

Sakarya Caddesi’nde çalışmalar başlıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan cadde yenileme çalışmaları Sakarya Caddesi’nde devam edecek.
4 Temmuz 2018 Çarşamba 05:59

Meslek Mensuplarının Örgütlenmesi Önemli.

AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen Sakarya programında SESOB başkanını ve seçimleri geçtiğimiz günlerde yapılan ve bir kısmı yenilenen bazı oda başkanlarını ziyaret etti.
3 Nisan 2018 Salı 20:28

Daha az enerji ile daha çok iş

SASKİ tarafından Göl Tesisleri’nde bulunan ve Sapanca Gölü’nden alınan suyu Hızırilyas Su Yönetim Merkezi’ne ulaştıran motor yenilendi. Motorun yenileme işlemleri 30 saniyede bir fotoğraflanarak bir video oluşturuldu. Yenilenen motor ile daha az enerji tüketimi ile daha çok su basılacak.
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:21

Sakaryalı öğretmenler ders kitabı yazıyor

MEB’in güncellenen öğretim programı doğrultusunda yenilenen ders kitaplarından üçünü Sakaryalı Öğretmenler yazıyor.
2 Ocak 2018 Salı 20:16

Serdivan’da su kaybı azalacak kalite artacak

Serdivan’ın içmesuyu altyapısının tamamen yenileneceği 35 milyonluk projede gelinen son nokta ile ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Rüstem Keleş,
25 Aralık 2017 Pazartesi 05:27

Büyükşehir’den Turan Caddesi için uyarı

Turan Caddesi’nin Patates Hali ile Kumköy Kavşağı arası yenileniyor. 5 Ekim Perşembe günü saat 09.00’da başlayacak çalışmalar kapsamında ilk olarak Patates Hali Kavşağı ile Kumköy Kavşağı arası tamamlanacak.
5 Ekim 2017 Perşembe 03:08

Nuri Bayar Ortaokulu yenilenen binasında eğitime başladı

Şehrimizin en gözde okullarından Nuri Bayar Ortaokulu, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına, yaz döneminde yenilenen binasında yeni müdürü Faruk Kıral’la eğitime başladı.
20 Eylül 2017 Çarşamba 03:44

Sakarya Caddesi’nde dönüşüm tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlattığı dönüşüm çalışmalarında Sakarya Caddesi yeni yüzüne kavuşturuldu. 1 kilometrelik arterde yapılan yenilemeler bölgede ikamet eden vatandaşlarda memnuniyet yarattı.
19 Eylül 2017 Salı 02:23

Güçlenerek yola devam edeceğiz

Ankara’da Belediye Başkanları ve Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan Başkan Toçoğlu, “Ülkemizin ve şehirlerimizin geleceği için hep birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. Yorulmayacağız, yüksünmeyeeğiz, ilkelerimize bağlı kalacak, doğru yoldan ayrılmayacağız. Yenilenerek, daha da güçlenerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.
7 Eylül 2017 Perşembe 04:16

Yenilenen Öğretim Programları Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı

YENİLENEN ÖĞRETİM PROGRAMLARI TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
7 Eylül 2017 Perşembe 04:07

Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisi devrede

SASKİ tarafından yenilenen Karapürçek Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisi ile iki ilçede 11 mahalleye dünya standartlarında içmesuyu ulaşıyor.
26 Ağustos 2017 Cumartesi 00:31

Araştırmanın sorunları çözülüyor

Başkan Toçoğlu, Vali Balkanlıoğlu ve Milletvekilleri Üstün’le Yavuz, Eğitim Araştırma Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Polikliniklere giriş düzenlenecek. Otopark sorunu çözülecek. Acile giriş-çıkışlar yenilenecek.
5 Ağustos 2017 Cumartesi 04:27

Orhangazi Caddesi’nde çalışmalar tamamlandı

SASKİ tarafından Orhangazi Caddesi’nde başlatılan altyapı yenileme çalışmaları tamamlanarak cadde trafiğe açıldı. Çalışmalar kapsamında caddenin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatları yenilendi.
3 Mayıs 2017 Çarşamba 01:56

2017’de 90 milyonluk asfalt

Asfalt çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla şehir merkezi ve 16 ilçe grup yollarında başlattığımız asfalt çalışmalarımızı bu yılda sürdüreceğiz. Toplamda 90 milyonluk asfalt çalışmasını şehrimizle buluşturacağız” dedi.
2 Mayıs 2017 Salı 02:08

Sakarya EML Kütüphanesi Göz Kamaştırıyor.

53. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında, İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kütüphanesi yenilendi.
31 Mart 2017 Cuma 19:46

SEDAŞ DAHA ÇEVİK BİR ARAÇ PARKI OLUŞTURUYOR

SEDAŞ, tüketicilerine verdiği dağıtım hizmetlerinin geliştirilerek sürdürülmesi için yatırımlarına devam ediyor. SEDAŞ kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzere dağıtım hizmet araçlarının yenilenmesi konusunda 120 adet yeni aracını filosuna dâhil etti.
16 Mart 2017 Perşembe 21:31

Serdivan’ın tüm altyapısı yenileniyor

Serdivan’ın tüm içmesuyu altyapısının yenileneceği 35 milyonluk projede çalışmaların aralıksız devam ettiğini dile getiren SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Serdivan’da inşa ettiğimiz 300 kilometrelik içmesuyu hattı ile ilçemizin tüm içmesuyu altyapısını yeniliyoruz.
4 Şubat 2017 Cumartesi 00:17

2017 YILINDA 1000 GİRİŞİMCİ EĞİTİLECEK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ortaklığında geçtiğimiz yıllarda başlayan ve her yıl yenilenen protokol kapsamında girişimci adayları eğitilmeye devam ediyor.
5 Ocak 2017 Perşembe 18:04

SASKİ içmesuyu ağını genişletiyor

SASKİ, şehrin 16 ilçesinde tüm mahallelere sağlıklı ve bol içmesuyu ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Devam eden çalışmalar kapsamında 3 ilçede 13 mahallenin daha içmesuyu depoları yenileniyor; daha modern ve hijyenik depolar inşa ediliyor.
29 Aralık 2016 Perşembe 10:30

Yenilenen kütüphane kitap okumayı arttırdı.

Serdivan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yenilenen kütüphanesi öğrencilerin büyük beğenisini kazandı. Modern çizgilerle ve yeni oturma gruplarıyla donatılan kütüphane okul öğrencilerinin kitap okumaya ilgisini arttırdı.
17 Aralık 2016 Cumartesi 01:24

Karapürçek arıtmanın ihalesi tamam

Karapürçek’e hizmet sunan Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisi’nin tamamen yenilenerek ileri teknolojiye kavuşturulacağı projenin yapım işi ihalesi SASKİ Genel Müdürlüğü binasında gerçekleştirildi.
18 Kasım 2016 Cuma 19:01

Darıca Hayvanat Bahçesiyle Protokol

Milli Eğitim Bakanlığı’nın İlk ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği gereğince, ilimiz genelindeki öğrencilere yeni ilgi alanları oluşturmaya yönelik olarak her yıl Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı ile yapılan işbirliği protokolü bu yıl da yenilendi.
5 Ekim 2016 Çarşamba 01:40

Şehir Senin İçin Yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlattığı cadde yenileme projeleri kapsamında Adnan Menderes Caddesi’nde dönüşüm devam ediyor.
13 Ağustos 2016 Cumartesi 03:17

Karaağaç’ta Dönüşüm Tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlattığı dönüşüm çalışmalarında Karaağaç Caddesi’nde işlem tamamlandı.
7 Ağustos 2016 Pazar 22:43

ADAPAZARI BELEDİYESİ KAMELYALARI YENİLİYOR

Adapazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından eskiyen kamelyalar yenileniyor.
10 Mart 2016 Perşembe 21:43

SATSO İŞ-KUR GİRİŞİMCİLİK KURSLARI EĞİTİM PROTOKOLÜ YENİLENDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ortaklığında geçtiğimiz yıllarda başlayan ve her yıl yenilenen protokol kapsamında girişimci adayları eğitilmeye devam ediyor.
6 Ocak 2016 Çarşamba 22:51

SAܒDE “YENİLENEBİLİR ENERJİ” İSİMLİ ETKİNLİK DÜZENLENDİ

Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Topluluğu tarafından ‘Yenilenebilir Enerji’ isimli bir etkinlik düzenlendi.
11 Aralık 2015 Cuma 03:50

Projelerde Kurumsal İşbirliği Satso'da Ele Alındı

Sakarya’da kurumsal işbirliğinde yeni çalışmalar başlıyor. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’un sık sık dile getirdiği zamanın ruhunu okumak anlamak ve yenilenmek adına öncü çalışmalar sürdürülüyor.
18 Eylül 2015 Cuma 02:03

Kampüs Hattı İhalesi Tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından daha önce Kampüs Hattı için müjdelenen 10 özel halk otobüsünün ihalesi yenilendi.
11 Eylül 2015 Cuma 01:00

Kampüs Hattı Yeniden İhaleye Çıkıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Çark Caddesi-Kampüs Hattı için daha önce yenileneceği açıklanan 10 araçlık özel halk otobüsü için yeniden ihaleye çıkıyor.
10 Eylül 2015 Perşembe 13:00

DOÇ. DR. HAKAN TUNAHAN TÜRKİYE ARTIK MASADA OLACAK

Gümrük Birliğinin yenilenmesini değerlendiren Doç. Dr. Hakan Tunahan, mutabakat zaptının en kritik maddesinin Avrupa Birliği ile ABD arasında imzalanan serbest ticaret anlaşması olduğunu belirterek, yeni dönemde Türkiye’nin masada söz sahibi olan bir ülke olacağını kaydetti.
22 Mayıs 2015 Cuma 21:06

ÖĞRENCİLER RESEPSİYONA DAMGA VURDU

Taraklı Belediyesi Hizmet Binasının yenilenmesi nedeniyle verilen resepsiyonda hazırlıklara Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Bölümü öğrenciler damga vurdu
26 Nisan 2015 Pazar 02:23

Sapanca Gölü 32 Metreye Yükseldi Ve Müjdeli Haber Geldi

Sapanca Gölü 32 metre seviyesine geldi ve yaklaşık 4 yıl sonra Çark Deresi’nin kapakları açıldı. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Gölümüz 32 metre seviyesi ulaştı. Gölün su kalitesinin yenilenmesi ve su yükseklik hızının kontrol altında tutulması için Çark Deresi’nin kapaklarını açtık” dedi.
17 Şubat 2015 Salı 19:47

Büyükşehirden Sürdürülebilir Çevreye Katkı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ‘Akıllı, Yenilenebilir, Düşük Karbon Emisyonuna Sahip ve Sürdürülebilir Çevre’ ilkelerini benimseyen şehirleri içeren AB (Avrupa Birliği) Projesi CITyFiED ile protokol imzaladı.
16 Şubat 2015 Pazartesi 18:21

Karasu İçme Suyu Şebekesi Yenileniyor

Yılın ilk Büyükşehir Meclisi, 12 Ocak Pazartesi günü saat 14.00’da toplanacak. Meclis üyeleri, yaklaşık 17 Milyon TL’lik proje ile Karasu’nun içme suyu şebekesinin yenileneceği projenin yanı sıra 43 maddeden oluşan gündemi oylayacak.
11 Ocak 2015 Pazar 21:09

Hastanede Yenilenen 120 Hasta Evlerinin Umudu Olacak

Yenikent Devlet Hastanesi’nde anestezi cihazlarının yenilenmesinin ardından, elle ayarlanabilen karyolaların yerine tam otomatik hasta karyolaları hizmete sunuldu.
29 Kasım 2014 Cumartesi 05:10

Adatıp Hastanesi Koordinasyon Toplantısı Yaptı

Sakaryalı’ların hizmetinde olan Adatıp Hastanesi, yenilenme çalışmalarına devam ederken, kalitesini arttırmak amacıyla kurum içi faaliyetlerine de hız verdi.
20 Kasım 2014 Perşembe 01:58

Kadıköyde milli hüsran!

Özel maçta Brezilyaya 4-0 yenilen A Milli Futbol Takımı, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadında çıktığı son 5 maçta adeta milli hüsran yaşadı
13 Kasım 2014 Perşembe 06:00

Samsun Valiliği?nin Onur Köşesi Yenilendi

Samsun Valiliği?nde, Samsun?da görev yapan valilerin fotoğraflarının yer aldığı onur köşesi yenilendi.Samsun?da 1924?ten bu yana 42 vali görev yaptı ve 43. vali olarak İbrahim Şahin göreve başladı. Valilik makamına ilk olarak 1924-1926 y
12 Kasım 2014 Çarşamba 20:48

Santral Kavşağında Asfalt Çalışması Yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi santral kavşağında sinyalizasyon çalışması yaptı.Çalışma kapsamında yenilene kavşakta asfalt uygulaması gerçekleştirildi. Kavşak ve çalıma yapılan devamındaki yol bölümüne yaklaşık bin 500 ton asfalt serildi
11 Kasım 2014 Salı 16:06

Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü İhale Salonu Yenilendi

Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğüne ait olan binaların fiziki yapılarının iyileştirme çalışmaları devam ediyor.Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü ihale salonu yenilendi. Yeni salonda yapılan ihalede ihaleye çıkan orman emvallerinin heps
11 Kasım 2014 Salı 15:06

F.Bahçe duvar olan isim net konuştu...

Spor Toto Süper Ligde Fenerbahçeye 2-1 yenilen Çaykur Rizesporda kaleci Serkan Kırıntılının olağanüstü performansı büyük alkış topladı
9 Kasım 2014 Pazar 04:48

Turnuvanın en kötüsü Galatasaray

Galatasaray yenilen gol sayısında da turnuvanın sonlarında
8 Kasım 2014 Cumartesi 21:12

Derince İstiklal Caddesi Yenilendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Derince İstiklal Caddesi?nde asfalt yenileme çalışması yaptı.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentteki yıpranan yolları elden geçiriyor. Bu kapsamda Derince?de yer alan İstiklal Caddesi yenilendi. Çenedağ Mahal
7 Kasım 2014 Cuma 17:00

Ereğli?de Sinyalizasyon Sistemi Yenileniyor

Konya?nın Ereğli İlçe Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi, ilçede sinnyalizasyon ve trafik levhalarını değiştirme çalışmalarını sürdürüyor.Anıt Caddesi Atatürk Bulvarı Ereğli Belediyesi önündeki kavşak ve İtfaiye önündeki kavşakta
7 Kasım 2014 Cuma 00:34

Yenidoğan Mahallesi?nde Kilitli Parke Taşları Yenileniyor

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yenidoğan Mahallesi Fabrika Caddesi?nde bozulan ve kırılan kilitli parke taşlarını tamamen yeniliyor.Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde çeşitli b
6 Kasım 2014 Perşembe 21:37

65 Yıllık Camiye Restorasyon

1949 yılında yapılan Çaltıcak Mahallesi Camii köy muhtarı Musa Boyacıoğlu ve köy halkının girişimleriyle başta aşağı yenilendi. Yenilenen cami törenle hizmete açıldı.
21 Eylül 2014 Pazar 02:49

MİLLETVEKİLLERİ AQUAPARK’TA İNCELEMEDE BULUNDULAR

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Hasan Ali Çelik ve Ali İhsan Yavuz, Sakarya Aquapark’ın yenilenen halini yerinde inceleyerek bilgi aldılar.
17 Haziran 2014 Salı 01:51

KENT BANK YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Serdivan Belediyesi’nin ödüllü projesi SEKOP(Serdivan Kentsel Otomasyon Projesi) kapsamında, 2010 yılından bu güne kadar hizmet vermeye devam eden Kent Bank, yenilenen yüzüyle vatandaşların her türlü işlemini onların adına takip ederek, sonuçlandırmaya devam ediyor.
25 Mayıs 2014 Pazar 23:02

İTFAİYE CADDESİ YENİLENİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun seçimlerden önce verdiği bir söz daha yerine getiriliyor, İtfaiye Caddesi yenileniyor.
17 Mayıs 2014 Cumartesi 02:49

SATSO K TÜRÜ YETKİ BELGELERİNİ VERMEYE DEVAM EDİYOR

Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı ile TOBB arasında yenilenen protokol neticesinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) K Türü yetki belgeleri ile ilgili tüm işlemleri yapmaya yeniden yetkili oldu.
10 Mayıs 2014 Cumartesi 00:07

KIŞLAÇAY KÖYÜ SİL BAŞTAN YENİLENDİ

Arifiye Belediyesine Or-köy statüsünde bağlanan Kışlaçay köyü, Belediyenin yaptığı çalışmalar sayesinde, baştanbaşa yenilendi.
22 Şubat 2014 Cumartesi 00:11

BAŞKAN TOÇOĞLU TAKSİCİ ESNAFINI KIRMADI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Kaynarca ziyaretinde, Kaynarca Merkez taksi durağı esnaflarının eskiyen taksi durağı kulübelerinin yenilenmesi taleplerini dikkate alan Başkan Toçoğlu esnafı kırmayarak eskiyen taksi durağının yerine yeni taksi durağı gönderdi.
20 Şubat 2014 Perşembe 02:50

YENİ SİTEYİ VATANDAŞLAR BELİRLEDİ

Kurumsal Web Sitesi’nin yenilenmesi için başlatılan anket çalışmasının sona erdiğini sosyal medya üzerinden kamuoyuna duyuran Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Ankete katılan vatandaşlarımız yeni internet sitemiz için sunulan 3 nolu alternatifi tercih etti.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:23

FERİZLİ’DE ŞEBEKELER YENİLENİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi eskimiş şebeke hatlarını yenilemeye devam ediyor. Ferizli Sinanoğlu beldesinde başlatılan çalışma kapsamında 11 kilometre uzunluğunda şebeke yenilenecek.
15 Ocak 2014 Çarşamba 23:44

FERİZLİ DEVLET HASTANESİ ENGELLERİ KALDIRDI

Ferizli Devlet Hastanesinde yönlendirme tabelaları yenilenerek tabelalara görme engellilerin yararlanması amacı ile Kabartma (Braille) alfabesi konuldu.
7 Ocak 2014 Salı 20:24

AKYAZI’DA ZARAR GÖREN EVLER YENİDEN ONARILIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi tarafından 2013 yılında 12 adet yangında hasar gören ev ve 25 adet tamirat ve tadilat gerektiren ev baştan sona yenilendi.
7 Ocak 2014 Salı 20:22

SARAÇLAR’DA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Kısa süre önce Saraçlar Sokak esnafı ile bir araya gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, altyapı ve aydınlanma sistemlerinin yenileneceğinin müjdesini vermişti. Başkan Toçoğlu’nun açıklamalarının ardından Saraçlar Sokak’ta çalışmalar başladı.
26 Aralık 2013 Perşembe 22:49

Erenler Bilgi Evi Törenle Açıldı

"Erenler Belediyesi tarafından yapılan, Erenler Belediyesi Bilgi Evi ve yenilenen Halk Eğitim Merkezi hizmet binası düzenlenen coşkulu bir törenle açıldı."
22 Kasım 2013 Cuma 00:45

VENİ-VİDİ GÖZ SAĞLIĞI MERKEZİ HİZMETE GİRDİ

Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi’nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.
27 Ekim 2013 Pazar 02:37

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ ORTAOKULUN KÜTÜPHANESİNİ YENİLEDİ

Sakarya’nın Erenler ilçesindeki Mehmet Gölhan Ortaokulu’nun kütüphanesi, Koç Üniversitesi öğrencileri tarafından yenilendi. “Sesimi Duyan Var mı” derneği başkanı Ufuk Keleş ve Koç Üniversitesi’nin farklı bölümlerinden bir araya gelen gönüllü 22 öğrenci, okulun kütüphanesini yenileyerek duvarlarını çocuklara yönelik figürle boyadılar.
5 Ekim 2013 Cumartesi 20:21

Yardımlaşma Marketinin Protokolü Yenilendi

Adapazarı Belediyesi ve Kızılay Sakarya Şubesi'nin destekleriyle 2 yıldır faaliyette bulunan Toplumsal Yardımlaşma Marketi protokolü yenilendi. İmzalanan protokolle market bir yıl daha faaliyette kalacak ve her yılın sonunda protokol yenilenecek.
20 Temmuz 2013 Cumartesi 02:52

Engellileri her sene görücüye çıkarmanın ne alemi var.

Engelliler Haftası kapsamında ziyaretlerini sürdüren MHP’li üyeler, “Halkı dinliyoruz. Bir anne 23 yıl boyunca her yıl çocuğunun raporunun yenilenmesi için onu adeta görücüye çıkardığını söyledi. Bunun mantığı nedir? Bu konuyu ilgililere ileteceğiz.” dedi.
15 Mayıs 2013 Çarşamba 04:05

TOÇOĞLU, “SAKARYA’NIN GELECEĞİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca’da düzenlenen Yenilenebilir Enerji ve Belediye Uygulamaları Bilgi Paylaşımı Toplantısı’na katıldı.
1 Nisan 2013 Pazartesi 00:40

"Yenilenebilir enerji üretiminde artış olacak"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye'nin şu anda mevcut haliyle her ürettiği elektriğin dörtte birini yenilenebilir enerji kaynaklarıyla beraber ürettiğini belirterek, suyun, rüzgarın, güneşin, jeotermalin ve biyokütle gibi enerji kaynaklarının oranını Türkiye'nin büyüme hızıyla beraber aynı oranda artırmak istediklerini söyledi.
28 Mart 2013 Perşembe 19:05

CHP KARASU’DA BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Karasu İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Karasu İlçe Örgütü’nde yoğun katılımla gerçekleşti. İlçe Örgütü’nün yenilenmesiyle birlikte İl Başkanı Ecevit Keleş ve Milletvekili Engin Özkoç, örgütün açılışını yaptılar.
29 Ocak 2013 Salı 22:36

SERENLİ’DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Mevlid Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında Mevlid Kandilinin, Hz. Peygamber’in bizlere sunduğu bütün değerleri ve yol gösterici öğütlerini anlama ve bu anlayışla yaşama ve yenilenme zamanı olduğunu belirterek,
22 Ocak 2013 Salı 23:52

Orman Kadastro dosyaları incelenerek yenileniyor.

1999 depreminde büyük zarar gören Orman Kadastro dosyaları incelenerek yenileniyor.
5 Ekim 2012 Cuma 15:45

Gar’da Taşlar Döşenmeye Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir meydanlarında çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Gar Meydanı’nın zemini de yenilenmeye başladı.
26 Mart 2012 Pazartesi 15:46

Spor Salonu Jimnastik Merkezi Haline Getirildi

Sakarya’da uzun yıllardır hizmet veren Necmi Uztürk Spor Salonu baştan aşağı yenilenerek Jimnastik Spor Merkezi olarak hizmet vermeye başladı
15 Temmuz 2011 Cuma 22:07

TAŞBURUN KÖYÜ MOBESE SİSTEMİ YENİLENDİ

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Taşburun köyünde bulunan MOBESE sistemi yenilendi.
8 Haziran 2011 Çarşamba 19:43

SATSO BAŞKANI AKGÜN'DEN AİLE ŞİRKETLERİNE ÖVGÜ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu üyesi Akgün Altuğ, aile şirketlerinin, ekonominin temel direği, dinamizm ve yenilenme kaynağı olduğunu söyledi.
11 Ocak 2011 Salı 17:40

Erenler Stadına Görkemli Açılış

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sentetik çim sahaya dönüştürülen, ışıklandırılması yapılan ve tribünleri yenilenen Erenler Atatürk Stadı, yeni haliyle açıldı.
14 Kasım 2010 Pazar 22:15

5 asırlık cami ibadete açıldı

Topçu köyü BüyükKaynarca Mahallesi'nde bulunan ve 1999 yılındaki depremde minaresinin devrilmesinin ardından, su alması ve tahtaların çürümesi üzerine Şeyh Müslihiddin Camisi tamamen yenilenmek zorunda kaldı.
6 Eylül 2010 Pazartesi 21:35

Deprem müzesine büyük ilgi

Adapazarı Belediyesi bünyesinde bulunan Türkiye'nin ilk Deprem Kültür Müzesi, farklı mimari yapısı, eğitim seminerleri ve yenilenen bölümleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
15 Temmuz 2009 Çarşamba 14:59

İlaç krizi çözüldü

Sağlık Bakanı Recep Akdağ İlaç Alım Protokolünün feshinden sonra Türk Eczacıları Birliği (TEB) ile yapılan görüşmelerde sona yaklaşıldığını ve en kısa sürede sözleşmenin yenileneceğini söyledi.
15 Ocak 2009 Perşembe 20:07

Yağcıoğlu istifa etti

Bank Asya 1. Lig'de bu haftada kendi sahasında Malatyaspor'a 2-0 yenilen Sakaryaspor'un Teknik Direktörü İlker Yağcıoğlu ile sahadan galip arılan Malatyaspor'un teknik direktörü Osman Gökhan'ın istifa ettiği bildirildi.
23 Kasım 2008 Pazar 07:52

ATSO İle Yapı Kredi arasında protokol

Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Yapı Kredi Bankası arasındaki kredi protokolü yenilendi.
15 Nisan 2008 Salı 17:11

Pamukova'da Belediye Parkı Yenileniyor

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde belediye parkının yenilenmesi için çalışma başlatıldı.
9 Aralık 2007 Pazar 12:18

Deprem Risk Haritası Yanlış

Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanı İsmet Cengiz, 1996 yılından bu yana kullanılan deprem haritasının yenilenmesi ve deprem risk haritası hazırlanması gerektiğini söyledi.
29 Ağustos 2007 Çarşamba 01:49

50 Yıllık Minare Yenileniyor

Adapazarı merkeze bağlı Budaklar köyünün 1957 yılında yapılan Merkez Camii minaresi yenileniyor.
28 Mart 2007 Çarşamba 09:41

'Kaybettiğimiz için üzgünüz'

Ankaraspor'a deplasmanda yenilen Sakaryaspor'da Teknik Direktör Şaban Yıldırım, "Kaybettiğimiz için üzgünüz, ancak çalışmaya devam edeceğiz" dedi..
4 Mart 2007 Pazar 22:42

Siz Hala Muhtara Gitmediniz mi ?

Seçmen Listelerindeki bilgilerin yenilenmesi için son üç gün, bu süreden sonra itirazlar kabul edilmeyecek ve vatandaşlar oy kullanamayacak.
26 Şubat 2007 Pazartesi 06:44

İşsizlik maaşı 1000 YTL oluyor

İşsizlik ödeneği şartlarını iyileştiren düzenleme yenileniyor. İşsizlik maaşı 1000 YTL oluyor.
26 Kasım 2006 Pazar 21:32

İlköğretim Okulunda örnek dayanışma

Adapazarı Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nun tuvaletleri, öğretmenler ve okul aile birliğinin katkılarıyla yenilendi. Lavabo ve tuvaletler 7.000 YTL ye maloduğu bildirildi.
28 Nisan 2006 Cuma 20:42

HENDEK ATATÜRK BÜSTÜ YENİLENİYOR

Hendek Cumhuriyet Alanı'nda bulunan Atatürk Büstü yenileniyor. Hendek Belediyesi'nin çarşı meydanında başlattığı çevre düzenlemesi çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Büstü, 4
20 Ağustos 2005 Cumartesi 12:06

Yıldırım: 'Etkili değildik'

Konyaspor'a deplasmanda 2-0 yenilen Sakaryaspor'da, Teknik Sorumlu Şaban Yıldırım, mücadelede iyi oynamadıklarını ve istedikleri oranda etkili olamadıklarını söyledi..
17 Nisan 2005 Pazar 12:04

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free