hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

uncuoğlu haberleri

Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak

Sakarya Stratejik Planı için Vali Kaldırım, Milletvekilleri Atabek ile Uncuoğlu, SATSO Başkanı Altuğ ve ilgili paydaşlar AKOM’da buluştu.
16 Eylül 2020 Çarşamba 02:30

Sakarya sağduyu ve sorumluluk anlayışı ile hareket ediyor

Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, İl Başkanı Tever, Milletvekilleri Atabek, Uncuoğlu ve Sofuoğlu ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce,
1 Mayıs 2020 Cuma 15:17

Hasarlar en kısa süre içerisinde giderilecek

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile SASKİ Genel Müdürlüğü’nde bir araya gelen Başkan Yüce, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un sel afeti yaşanan bölgelere verdiği destek sözünün önemine değinerek bölgede hasarları en kısa süre içerisinde gidermek için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.
7 Ağustos 2019 Çarşamba 23:07

Resmi olmayan sonuçlara göre Sakarya Milletvekilleri

Resmi olmayan sonuçlara göre Sakarya'nın Milletvekilleri Ak Parti'den; Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, MHP'den Muhammed Levent Bülbül, CHP'den Engin Özkoç, İYİ Parti'den Ümit Dikbayır oldu.
24 Haziran 2018 Pazar 21:18

ŞEHRİN SANAYİ GELECEĞİNİ KONUŞTULAR

Başkan Kösemusul’un ev sahipliğinde SATSO’da bir araya gelen AK Parti Sakarya Milletvekilleri Uncuoğlu, Üstün, Yavuz ve İsen, şehrin sanayisini masaya yatırdı,
29 Aralık 2017 Cuma 00:13

Kano Kürek parkuru için güzel gelişme

Milletvekili Üstün, Uncuoğlu, İsen ve Yavuz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti.
6 Aralık 2017 Çarşamba 19:59

Yeni görevinde başarı dilediler

Başkan Toçoğlu, Milletvekilleri Yavuz, Uncuoğlu ve Üstün’le Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
31 Ekim 2017 Salı 22:39

Hastane otoparka kavuşuyor

Başkan Toçoğlu, MKYK Üyesi Uncuoğlu, Milletvekilleri Dişli, İsen ve Üstün’le SAÜ Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kazandırılacak otoparkta incelemelerde bulundu.
25 Eylül 2017 Pazartesi 20:15

Geleceğin Sakarya’sına dev proje: Akçay Barajı

Milletvekilleri ile Akçay Barajı’nı inceleyen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin bugününe ve geleceğine 100 milyon değerinde dev bir yatırımı kazandırıyoruz” derken; Milletvekili Uncuoğlu, “Sakarya’nın gelecekteki içmesuyu ihtiyacını karşılayacak bu önemli projenin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
21 Ağustos 2017 Pazartesi 03:40

Hepimizin başı sağolsun

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Milletvekilleri Uncuoğlu, Üstün ve Yavuz Hendek’te traktör kazasında yaralananları hastanede ziyaret etti.
18 Ağustos 2017 Cuma 18:42

YERLİ OTO ÜRETİMİ İÇİN SAKARYA'NIN YERİ HAZIR

Vali Balkanlıoğlu başkanlığında, Milletvekilleri; Uncuoğlu, Üstün, İsen ve Yavuz, Rektör Elmas ve Orhan Özer katılımlarıyla, SATSO Başkanı Kösemusul ev sahipliğinde, yerli otomobil ikinci istişare toplantısı gerçekleştirildi.
12 Ağustos 2017 Cumartesi 06:00

15 Temmuz ruhu her zaman canlı olacak

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinin ilk programında konuşan Başkan Toçoğlu, “Bir yıldır millet olarak, Sakarya olarak ayaktayız ve buradayız” derken, AK Parti MKYK Üyesi Uncuoğlu, “Bu milletin kardeşliğine, birliğine, tarihine, özüne saldıranlara karşı, onlar üzerinden bu milleti ayrıştırmaya çalışanlara karşı o ruh, o azim her zaman canlı olacak” dedi.
13 Temmuz 2017 Perşembe 04:30

Müteahhitler Birliği federasyonlaşıyor…

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu; Sakarya Müteahhitler Birliği’ne “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak; SMB Başkanı Murat Bayrak ve Yönetimini tebrik etti.
12 Mayıs 2016 Perşembe 23:52

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU VE BERABERİNDEKİ HEYETTEN BAKAN YILDIRIM’A ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile Milletvekilleri Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı ziyaret etti.
7 Ocak 2016 Perşembe 23:34

Başkan Zeki Toçoğlu Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1 Kasım Genel Seçimleri sonrasında AK Parti Sakarya Milletvekili seçilen Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu’nu Büyükşehir’de ağırladı.
7 Kasım 2015 Cumartesi 19:35

Milletvekili Uncuoğlu’ndan Bahçelievler Gazi’ye Sürpriz Ziyaret

Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, seçim çalışmaları için gittiği Serdivan Bahçelievler Mahallesinde bölgenin en büyük okulu olan Bahçelievler Gazi İlkokulu’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
24 Ekim 2015 Cumartesi 22:47

Milletvekillerinden SYKD’ye Ziyaretler

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile MHP Milletvekili Zihni Açba, bir gün arayla Sakarya Yerel Kültür Derneği’ne ziyaretlerde bulundular.
22 Ağustos 2015 Cumartesi 03:31

Uncuoğlu Orta Mahalle Esnafları ile buluştu

Ak Parti Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu Orta Mahalle esnafları ile önceki akşam Köfteci Bekir'de yemekte buluştu.
28 Nisan 2015 Salı 07:32

UNCUOĞLU “ TARAKLI’NIN BİZLERE DESTEK OLACAĞINA İNANIYORUM”

AK Parti Eski İl Başkanı Sakarya Milletvekilli Adayı Recep Uncuoğlu Taraklı İlçesinde seçim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret etti.
19 Nisan 2015 Pazar 18:07

Sakarya İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Milletvekili Adayları; Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Ali İnci, Recep Hacıeyüpoğlu ve Bilgehan Doğru’yu SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte misafir eden Başkan Mahmut Kösemusul, Sakarya için her anlamda yeni bir dönemin başladığını vurguladı.
9 Nisan 2015 Perşembe 18:37

Uncuoğlu; ‘'büyük Bir Demokrasi Şenliği Yaşayacağız''

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla 7 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek AK Parti 5. Olağan İl Kongresi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
6 Şubat 2015 Cuma 00:10

Sabuncuoğlu Şerefeddin İle İlgili Önemli İddia

Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Fatih Köksal, inceleme yaptığı bir ?Fütüvvetname? adlı eserin 15. yüzyılda yaşamış dünyaca ünlü cerrah Sabuncuoğlu Şerefeddin?a ait olduğu bulgularına ulaştığını açık
7 Kasım 2014 Cuma 02:09

Başkan Uncuoğlu Ve Başkan İnci Hendek’te Yatırımları İnceledi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek’te yapılan devlet ve belediye yatırımlarını incelediler.
17 Ekim 2014 Cuma 02:15

Başkan Toçoğlu Taraklı’da Vatandaşlarla Bayramlaştı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Taraklı Belediyesi’nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
6 Ekim 2014 Pazartesi 21:46

Başkan Uncuoğlu 1. Olağanüstü Kurultay Sürecini Değerlendirdi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, ilçe başkanları ve il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 1. Olağanüstü Kurultay sürecini değerlendirdi.
25 Ağustos 2014 Pazartesi 14:00

İş Dünyası İstikrardan Yana

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, SATSO Başkanı Kösemusul’la Ferizli OSB’de bir araya geldi.
6 Ağustos 2014 Çarşamba 23:13

Toçoğlu Ve Uncuoğlu’ndan Başkan Dişli’ye Ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Umre’den dönen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
6 Ağustos 2014 Çarşamba 21:54

Uncuoğlu: “12. Cumhurbaşkanımız Erdoğan Olacak”

Cumhurbaşkanlığı Seçim çalışmaları kapsamında Serdivan’da gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, “Yasakçı zihniyetleri bir kenara iten, daima ileri diyen, 2023’leri, 2071’leri hedef gösteren Recep Tayyip Erdoğan, İnşallah 12. Cumhurbaşkanımız olacak” ifadelerini kullanırken;
3 Ağustos 2014 Pazar 06:42

Uncuoğlu: “şehrimiz Sakarya Nehri İle Bütünleşti”

Şehrin rüya projesi Sakarya Park’ta incelemelerde bulunan Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Şehrimiz çok güzel bir eser daha kazandı
10 Temmuz 2014 Perşembe 23:59

Uncuoğlu:Türkiye, demokratikleşiyor

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, "Cumhuriyet tarihinde ilk defa Türkiye kendi Cumhurbaşkanı'nı seçecek. Böylelikle, askeri vesayetin sonlandırılmasının ardından, Türkiye'nin demokratikleşmesi için bir adım daha atılmış oluyor.
2 Temmuz 2014 Çarşamba 00:25

AK PARTİ’DEN, BAŞKAN DİŞLİ’YE ZİYARET

AK Parti Adapazarı İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa ile yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.
9 Nisan 2014 Çarşamba 01:27

TOÇOĞLU AK PARTİ İL YÖNETİMİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Yönetimi ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu katıldı.
9 Nisan 2014 Çarşamba 01:24

20 Mart Tarihi Miting Olacak

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 20 Mart Perşembe, saat 13.00’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilecek miting ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Uncuoğlu, “Gün, ülkemize, milletimize, demokrasiye sahip çıkma günüdür. Milli irade için hep birlikte Kent Meydanı’nda olacağız. 20 Mart Mitingi Sakarya’mız için inşallah tarihi bir miting olacak” dedi.
18 Mart 2014 Salı 02:18

BAŞKAN TOÇOĞLU YENİ DÖNEM PROJELERİNİ ANLATTI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz ile AK Parti Küpçüler Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi
16 Mart 2014 Pazar 03:54

Toplumu dönüştüren, kadının gücü ve iradesidir

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Uncuoğlu’nun mesajı şöyle:
8 Mart 2014 Cumartesi 03:23

SAPANCA MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKMAYA HAZIR

AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, “Sapanca’da 15 yıldır davasına hizmet etmiş, Sapancalı hemşerilerine hizmet etmiş çok kıymetli belediye başkanımız İbrahim Uslu’ya şükranlarımı sunuyorum.
31 Ocak 2014 Cuma 22:39

BAŞKAN UNCUOĞLU PAMUKOVA’DAKİ İSTİFALARI DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İlçe Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasının ardından AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Gürsel Işık ve Ak Parti Yönetiminin istifası hakkında değerlendirmelerde bulundu.
25 Ocak 2014 Cumartesi 22:53

BAŞKAN ADAYLARI’NDAN İLK BASIN TOPLANTISI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, açıklanan ilçe Belediye Başkan Adayları ile birlikte AK Parti İl binasında bir basın toplantısı düzenledi.
25 Ocak 2014 Cumartesi 22:50

AK PARTİ SAKARYA ADAYLARI AÇIKLANDI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu Belediye Başkan Adayları ile ilgili açıklama yaptı. Uncuoğlu’nun açıklaması şöyle:
24 Ocak 2014 Cuma 23:45

Uncuoğlu; "Sorumluluklarımızı Yerine Getireceğiz"

Ak Parti İl Başkanı RECEP UNCUOĞLU, 18 Ocak Cumartesi Sakarya Valiliği'nde gerçekleştirilen, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli'nin de katıldığı toplantıda Sakaryaspor ile ilgili alınan kararlara bağlı kalacaklarını taahhüt etti.
21 Ocak 2014 Salı 00:08

BAKAN GÜLLÜCE’YE TOÇOĞLU’NDAN ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Hasan Ali Çelik ve Ayhan Sefer Üstün ile son kabine revizyonuyla Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görevlendirilen AK Parti İstanbul Milletvekili İdris Güllüce’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
13 Ocak 2014 Pazartesi 19:33

UNCUOĞLU'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili olarak bir mesaj yayınlayarak medya mensuplarının bu gününü tebrik etti. Uncuoğlu’nun mesajı şöyle:
9 Ocak 2014 Perşembe 19:17

MESELEMİZ SAKARYA

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yüksel Büyükakten'e iade-i ziyarette bulundu.
18 Eylül 2013 Çarşamba 19:04

BAŞKANLAR HIZIRİLYAS SU KONTROL MERKEZİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve AK Partili İlçe Başkanları ile Hızırilyas Su Kontrol Merkezi’nde bir araya geldi.
14 Eylül 2013 Cumartesi 00:11

Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunlarının Acı Günü

Arifiye Öğretmen Lisesi'nin 1981 yılı mezunlarından, ülkemizin tanınmış yazar ve TV programcısı Servet Somuncuoğlu 49 yaşında kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
6 Ağustos 2013 Salı 20:45

Erbakan Bulvarı Trafiğe Açıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımı daha da rahatlatacak, modern bir projeyi daha tamamladı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı trafiğe açıldı. Başkan Zeki Toçoğlu beraberinde AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile Erbakan Bulvarı'nda ilk sürüşü gerçekleştirdi. Zübeyde Hanım ve Kirişhane Caddelerini birbirine bağlayan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, trafiğe açıldı. 2.2 kilometre uzunluğunda olan bulvar, bisiklet yolları, yaya kaldırımları ve peyzajı ile göz dolduruyor. Yeni bulvarın Sakarya için hayırlı olmasını temenni eden Başkan Zeki Toçoğlu, "Şehrimize nefes aldıracak, trafiğin
9 Temmuz 2013 Salı 23:32

Burhan Güler'den, Uncuoğlu'na çok sert eleştiri

Geçtiğimiz hafta içerisinde AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun iftira dolu gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan düzeysizce, seviyesizce açıklamalarının ardından bu basın toplantısını düzenledik.
1 Temmuz 2013 Pazartesi 20:26

AK PARTİ SKM BAŞKANI ATAŞ, KARASU'DA

AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı ile birlikte Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nu ziyaret etti.
4 Haziran 2013 Salı 01:17

AK PARTİ’DEN SSMMMO’YA ZİYARET

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde il yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle, geçtiğimiz hafta olağan kongre sonrasında yeniden Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Selahattin Çakırsoy ve yönetimini ziyaret etti.
3 Haziran 2013 Pazartesi 03:39

BAŞKAN TOÇOĞLU MAKİNİST KOLTUĞUNDA

ADARAY seferine katılarak Sakaryalılarla birlikte seyahat eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “ADARAY’ı vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” derken İl Başkanı Uncuoğlu, “Hemşerilerimizi konforlu ulaşım imkânları ile buluşturan Sayın Başkanımızı tebrik ediyoruz” diye konuştu.
31 Mayıs 2013 Cuma 00:52

AK PARTİ SEÇİMLERE HAZIR

AK Parti 44. Sakarya İl Danışma Meclisi’nde birlik beraberlik mesajları verildi. İl Başkanı Uncuoğlu, “AK Parti teşkilatları olarak seçimlerle ilgili gerçekleştirilmesi gereken tüm çalışmaları hızlı bir şekilde yapıyoruz. Yüzleri güldüren bir teşkilat olmaya devam ediyoruz. AK Parti ailesi olarak seçimlere hazırız” dedi.
27 Mayıs 2013 Pazartesi 04:22

AK PARTİ43.ÜNCÜ DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI

AK Parti Sakarya İl Danışma Meclisi yapıldı. Serdivan Belediyesi konferans salonunda, saat 43’üncüsü gerçekleştirilen Danışma Meclisine AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Ayşenur İslam’ın yanı sıra,
29 Nisan 2013 Pazartesi 21:39

6 YILDA 5 BASAMAK YÜKSELDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Vergi Haftası sebebiyle Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp’i ziyaret etti.
2 Mart 2013 Cumartesi 21:15

AK PARTİ İL BİRİM BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında, il ve ilçelerin birim başkanları, Erenler Düğün Salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldiler.
8 Şubat 2013 Cuma 18:24

SEDAŞ’A YAKIN TAKİP

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Mehmet Yılmaz, Erdoğan Demirci, Erenler İlçe Başkanı Osman Hira ve Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ile..
12 Ocak 2013 Cumartesi 21:48

İHH SOMALİ’DE 840 SU KUYUSU AÇTI

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu İHH Sakarya Şubesi Başkanı Ruhi Ademoğlu’nu ziyaret etti. Ademoğlu, dernek olarak Somali’de 10 yılda 840 su kuyusu açtıklarını belirterek,
23 Aralık 2012 Pazar 17:28

Uncuoğlu'ndan, İnsan Hakları Günü için basın açıklaması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İnsan Hakları Günü için bir basın açıklaması yayınladı.
10 Aralık 2012 Pazartesi 18:26

AKP İlçe Başkanları toplantısı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz ve Hasan Ali Çelik’in de katılımıyla, olağan aylık İlçe Başkanları toplantısını gerçekleştirdi.
18 Kasım 2012 Pazar 16:43

Uncuoğlu İlçe Başkanlarını topladı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ramazan ayı çalışmalarını değerlendirmek ve önümüzdeki süreci görüşmek üzere olağan İlçe Başkanları toplantısı düzenledi.
5 Eylül 2012 Çarşamba 19:24

UNCUOĞLU “Myanmar’a yardımlar devam ediyor

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep UNCUOĞLU’ndan Başbakanlığın başlattığı Myanmar Yardım Kampanyası’nın devam ettiğini hatırlattı.
29 Ağustos 2012 Çarşamba 22:07

Uncuoğlu'nun Gaziantep'teki terör saldırısı ile ilgili bas

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ramazan Bayramı'nın ikinci günü Gaziantep'te gerçekleştirilen terör saldırısında şehit olanlar için başsağlığı diledi.
22 Ağustos 2012 Çarşamba 06:54

AK Parti 11 Yaşında

AK Partinin 11. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İl Başkanı Recep Uncuoğlu bir mesaj yayınladı.
14 Ağustos 2012 Salı 19:01

Ak Parti İl Yurutme kurulu aciklandi‏

AK Parti yürütme kurulu, İl Başkanı Recep Uncuoğlu tarafından açıklandı. Buna göre yurutme kurulu uyeleri listesi soyle:
25 Haziran 2012 Pazartesi 18:59

AK Parti İl Yeni Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı ve 15 Haziran 2012 Cuma günü yapılan AK Parti Sakarya 4. Olağan İl Kongresi ile İl Başkanlığına seçilen Recep Uncuoğlu, yeni oluşturduğu yönetimi ile ilk yönetim toplantısını gerçekleşt
20 Haziran 2012 Çarşamba 17:54

AKP YENİ İL YÖNETİMİ

Başbakan Erdoğan'ın katıldığı ve Recep Uncuoğlu'nun tek liste ile girdiği İl Kongresinde yeni yönetim belirlendi.
17 Haziran 2012 Pazar 01:05

Yedi Sendika Başkanı Uncuoğlu'nu Ziyaret Etti

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, parti binasında HAK-İŞ'e bağlı yedi sendikanın başkanları ile il temsilcilerini misafir etti.
4 Haziran 2012 Pazartesi 15:57

MARKA KENT SAKARYA YENİDEN CANLANIYOR

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam ve AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret etti.
29 Mayıs 2012 Salı 22:12

Uncuoğlu: 23 Nisan Kutlu Olsun

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu 23 Nisan nedeniyle bir mesaj yayınladı.
22 Nisan 2012 Pazar 00:23

Uncuoğlu^ndan Kutlu doğum haftası‏ kutlaması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Kutlu Doğum Haftası Basın Açıklaması:
19 Nisan 2012 Perşembe 00:53

İl emniyet müdürlüğü ziyareti‏

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde il yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte Polis Teşkilatının 167. kuruluş yıldönümünü tebrik etmek için İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş'ı makamında ziyaret etti.
11 Nisan 2012 Çarşamba 20:02

Huzurevi Ziyareti‏

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve beraberinde yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Hendek Melek Nişancı Huzurevi'ni ziyaret etti.
30 Mart 2012 Cuma 01:51

ÖZ İŞ'ten AK Parti'ye Ziyaret

HAK İŞ Konfederasyonuna bağlı ÖZ İŞ Sendikası (Özel Güvenlik Görevlileri Sendikası) Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaşlıoğlu, Genel Sekreter Hakan Çetin ve Sakarya İl Temsilcisi Ömer Çağırıcı AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nu ziyaret ett
26 Mart 2012 Pazartesi 15:04

Uncuoğlu'ndan Çanakkale zaferi‏ kutlaması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı.
17 Mart 2012 Cumartesi 20:04

Tabipler Odası ziyareti

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Tıp Bayramı sebebi ile Tabipler Odası Başkanı Dursun Bostancı'yı ziyaret etti.
15 Mart 2012 Perşembe 18:41

AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı Yapıldı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında AK Parti İlçe Başkanları il binasında biraraya geldiler. Toplantıya Osman Aydın, Erdoğan Demirci ve 16 ilçenin İlçe Başkanları katıldı.
16 Şubat 2012 Perşembe 21:02

Uncuoğlu'nun Mevlit Kandili Mesajı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Mevlit Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
3 Şubat 2012 Cuma 15:02

Sakarya Ticaret Borsası'ndan AK Parti'ye Ziyaret

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Koç, beraberinde Genel Sekreter Yiğit Ateş ile birlikte AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nu ziyaret ettiler.
11 Ocak 2012 Çarşamba 15:43

Göktürk Abideleri Fotoğraf Sergisi

TRT ekranlarında yayınlanan “Karlı Dağlardaki Sır” belgeselinin yapımcısı Servet Somuncuoğlu’nun “Mavi Gök ile Yağız Yer Arasında Göktürk Abideleri” konulu fotoğraf sergisi
10 Ocak 2012 Salı 15:37

Memur-Sen Sakarya temsilcileri AK Parti'yi ziyaret etti

Memur-Sen Sakarya İl Başkanı Ahmet Öksüzali ve konfederasyona bağlı sendikaların temsilcilerinden oluşan bir heyet, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nu ziyaret etti.
10 Ocak 2012 Salı 02:47

Uncuoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu Yeni yıl nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
30 Aralık 2011 Cuma 21:56

AK Parti Yöneticilerinden il emniyet müdürüne ziyaret

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Mustafa Aktaş'ı makamında ziyaret etti.
2 Aralık 2011 Cuma 17:38

Uncuoğlu'nun 24 Kasım Mesajı‏

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı
24 Kasım 2011 Perşembe 03:47

Uncuoğlu'nun 10 Kasım Mesajı‏

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 73. ölüm yıldönümü sebebi ile bir mesaj yayınladı. Uncuoğlu mesajında,
9 Kasım 2011 Çarşamba 22:09

Uncuoğlu'nun Bayram Mesajı

AK PARTİ İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun Kurban Bayramı mesajı..
7 Kasım 2011 Pazartesi 00:57

Uncuoğlu'ndan Saldırıya Kınama

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, yaşanan hain saldırıda şehit düşen Jandarma Çavuş Birol Elmas'la birlikte 26 şehidimiz için başsağlığı, yaralanan 22 askerimiz için de acil şifa diledi.
19 Ekim 2011 Çarşamba 17:41

Recep Uncuoğlu Bayram Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu Bayram Mesajı:
29 Ağustos 2011 Pazartesi 21:26

AK PARTİ'DE SEVİNÇ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, çok zor bir işi başardıklarını belirterek, AK Parti'nin bu kadro ve bu heyecanla yoluna devam edeceğini söyledi.
12 Haziran 2011 Pazar 20:52

Uncuoğlu'nun Regaip Kandili Kutlaması

AKP Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun Regaip Kandili Kutlaması..
2 Haziran 2011 Perşembe 18:59

Siyaset Akademisi Mezunlarına Sertifika

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti’nin bugüne kadar ortaya konmuş hoyratça kullanılmış karalanmış ...
20 Mayıs 2011 Cuma 17:30

AKP İL BAŞKANI UNCUOĞLU'NUN 19 MAYIS MESAJI

AKP İL BAŞKANI UNCUOĞLU'NUN 19 MAYIS MESAJI..
19 Mayıs 2011 Perşembe 01:18

İl Başkanı Uncuoğlu'ndan Sabihahanıma Salon Sözü

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sabihahanım İlköğretim Okulu'nun büyük ihtiyaç duyduğu kapalı salon yapımı için söz verdi.
18 Mayıs 2011 Çarşamba 19:06

Uncuoğlu, hedeflerini 7-0'ı yakalamak diye açıkladı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, hedefleri olan 7-0'ı yakalamak için çalışacaklarını söyledi.
11 Nisan 2011 Pazartesi 18:20

UNCUOĞLU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINA KAHVALTI VERDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, milletvekili aday adaylarına kahvaltı verdi.
9 Nisan 2011 Cumartesi 17:03

UNCUOĞLU SAKARYA BAROSUNU ZİYARET ETTİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Başkan Yardımcıları Oktay Yıldırım, Ahmet Çil, Ali İhsan Güneş ve Erdoğan Demirci ile birlikte Sakarya Baro Başkanı Nihat Nalbantoğlu'nu ziyaret etti.
6 Nisan 2011 Çarşamba 17:25

Uncuoğlundan Hakan Şükür Değerlendirmesi

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ak Parti Genel Merkezine adaylık başvurusu yaparak Sakarya dan aday olmak isteyen Hakan Şükür ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
20 Mart 2011 Pazar 21:02

Uncuoğlu'ndan Çanakkale Zaferi Açıklaması

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı'nın,
17 Mart 2011 Perşembe 09:00

UNCUOĞLU ADAY ADAYLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve Yürütme Kurulu üyeleri, Sakarya Milletvekili aday adayları ile bir toplantı yaptı.
15 Mart 2011 Salı 17:34

Uncuoğlu'ndan Değerlendirme

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Milletvekili seçimleri öncesinde partisinde yaşanacak süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.
13 Mart 2011 Pazar 19:31

UNCUOĞLU'NDAN TAZİYE MESAJI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu SP Lideri Necmettin Erbakan'ın ölümü nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı.
28 Şubat 2011 Pazartesi 16:26

AK PARTİ’DEN ÜYE CEVABI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, MHP iktidarı döneminde , "Üye ol, partiye gel, işin olsun" anlayışının, AK Parti iktidarında değiştiğini söyledi.
12 Ocak 2011 Çarşamba 17:18

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free