hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir 100 bin maskeyi ücretsiz dağıtıyor Büyükşehir yeni tedbir kararları aldı Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”

toplama haberleri

Çevreci okullar ödüllerini aldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Bitkisel Atık Yağ ve 13’üncüsü düzenlenen Atık Pil Toplama Yarışmaları tamamlandı.
29 Mayıs 2019 Çarşamba 23:49

SASKİ Sapanca Gölü için il sınırlarını aştı

Sapanca Gölü’nün Kocaeli sınırında kalan bölgede taş ocağı ve çöp toplama alanı iddiaları üzerine SASKİ harekete geçti. Sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş konunun takipçisi olduklarını belirtti.
6 Şubat 2019 Çarşamba 17:52

Çevre Allah’ın bize emanetidir

Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil Toplama Yarışması ödül töreninde konuşan Karamehmetoğlu, “Yarının temiz çevresi için bugünden çalışmak gereklidir.
3 Haziran 2018 Pazar 00:44

ADADANS GSK’DEN YENİ SEZONA MERHABA

Kurulduğu andan itibaren ilimizde Halkoyunları ve Bale alanlarında eğitim veren ADADANS GSK, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri, yurtiçi-yurtdışı gösteri ve festivaller, yarışmalarda aldığı başarılar ile halkımızdan takdir toplamaya devam ediyor.
24 Eylül 2017 Pazar 20:52

Çevreyi korumak yükümlülük değil lütuftur

Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil Toplama Yarışması ödül töreninde konuşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Karamehmetoğlu, “Çevreyi korumanın bir yükümlülük değil, lütuf olduğuna inanıyoruz.
3 Haziran 2017 Cumartesi 00:07

2. EL OTO GALERİCİLERİ SİTESİ’NDE TALEPLER AÇILDI

Sakarya’da bulunan 2. El Oto Galericileri Derneği ve SS Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi, SATSO Hizmet Binası karşısında, 96 hizmet dükkânı, otoparkı ve açık oto pazarı ile modern bir Organize Ticaret Bölgesi (OTB) kurulması için talep toplamaya başladı.
22 Mart 2016 Salı 19:43

Büyükşehir'den Eğitim Semineri

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir genelindeki sokak hayvanlarını toplama ekiplerine ‘Sokak Hayvanlarını Canlı ve Mevzuata Uygun Toplama Eğitimi’ verildi.
19 Mart 2016 Cumartesi 02:30

SAKARYAGİAD’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Şehrimiz iş adamlarını bir dernek çatısı altında toplamayı ve Sakarya için çalışmayı hedefleyen sivil toplum kuruluşu SAKARYAGİAD önemli bir organizasyona sponsor olarak dikkat çekiyor.
7 Kasım 2015 Cumartesi 20:03

CMSBL’de “Kudüs Üzerine Anlatı” Konferansı

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi düzenlediği kültür sanat etkinlikleriyle ilgileri üzerine toplamaya devam ediyor.
4 Kasım 2015 Çarşamba 18:44

Kestane Toplamaya Gitti Kalp Krizine Yenildi

Sakarya’da Macit Almus isimli kişi, kestane toplamak için gittiği ormanlık alanda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
1 Kasım 2015 Pazar 22:08

Ada Dans Topluluğundan “Harmandalı Zeybeği”

Ada Dans G.S.K. kurulduğu günden itibaren faaliyetleri ile fark yaratmaya ve takdir toplamaya devam ediyor.
31 Ekim 2015 Cumartesi 19:41

SATSO’DA TOPLAMA - AYIRMA BELGESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Tehlikesiz atık toplama-ayırma faaliyetinde bulunanları yakından ilgilendiren, Toplama-Ayırma Belgesi alınması zorunluluğu ile ilgili bilgilendirme toplantısı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.
9 Ekim 2015 Cuma 20:01

ÇEVRE DUYARLILIĞI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Atık Pil ve Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışmalarının ödül töreninde konuşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Vardar; “Daha yeşil, daha güzel, daha temiz ve daha yaşanabilir bir Sakarya hedefini gerçekleştirmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
4 Haziran 2015 Perşembe 21:35

Rosetta Uzay Aracı kuyrukluyıldıza iniş yaptı

Avrupa Uzay Ajansı tarafından hayatın oluşumuna dair bilgi toplamak için 67P/ Churyumov-Gerasimenko kuyrukluyıldızına gönderilen Rosetta uzay aracı, bugün söz konusu yıldıza iniş yaptı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 22:12

Alevi derneğine hükümetten anlamlı jest

Hacı Bektaş Veli Kültür Derneği, “kamu yararına çalışan dernekler” statüsüne alındı. Bu tür dernekler, çeşitli vergilerden muaf tutuluyor.
10 Kasım 2014 Pazartesi 18:07

Beyşehir?de Süt Toplama Araçlarına Mobil Takip

Konya?nın Beyşehir ilçesinde, çiğ süt toplama araçlarında mobil takip sistemi devreye giriyor.Beyşehir İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nurettin Karşıyaka, ilçe genelinde faaliyet gösteren süt toplama araçlarının sütlerin 2 saat iç
8 Kasım 2014 Cumartesi 20:36

Okullar Çevre İçin Yarışacak

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü her yıl periyodik olarak düzenlediği okullar arası atık toplama yarışması bu sene de düzenleniyor.İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen ambalaj atığı,
7 Kasım 2014 Cuma 22:42

Sgm’den Gazze’li Çocuklara Barış Hediyesi

Sosyal Gelişim Merkezi öğrencilerinin yeni bir sosyal sorumluluk projesinde bir araya geldiğini belirten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Karapınar, “Gazze’de sağlanan kalıcı ateşkesin ardından çocukların yüzlerinin gülmesi ve öğrencilerimizin yardımlaşma duygularının pekiştirilmesi için Oyuncak Toplama Kampanyası başlattık.
31 Ağustos 2014 Pazar 23:47

61 Ton Elektronik Atık Bertaraf Edildi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Elektronik Atık Toplama projesi kapsamında bugüne kadar 61 bin 164 kilogram elektronik eşya bertaraf edildi.
20 Ağustos 2014 Çarşamba 01:29

Sapanca Gölü Çevresinden 12 Kamyon Çöp Toplandı

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Sapanca Gölü çevresinde gerçekleştirilen katı atık toplama etkinliğinde toplam 12 kamyon çöp toplandı.
11 Ağustos 2014 Pazartesi 15:19

ÇEVREYE DUYARLILIĞI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Valilik ve SATSO işbirliği ile gerçekleştirilen Çevre Haftası Etkinlikleri, şehir genelinde düzenlenen Atık Pil ve Bitkisel Yağ Toplama Yarışmasında dereceye giren okullar için gerçekleştirilen ödül töreni ile devam etti.
7 Haziran 2014 Cumartesi 20:27

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI KAMPANYA

Sakarya’nın Adapazarı İlçesinde bulunan Atatürk İlkokulu 2 / K sınıfı öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattıkları mavi kapak toplama kampanyasında, topladıkları kapaklar sayesinde bir tane tekerlekli sandalye aldı.
23 Mart 2014 Pazar 23:16

ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU’NDAN ANLAMLI KAN BAĞIŞI

Sakarya’nın Adapazarı İlçesinde bulunan Zübeyde Hanım Ortaokulu ve Serdivan Kızılay Derneği işbirliğinde geniş katılımlı kan toplama kampanyası yapıldı.
3 Mart 2014 Pazartesi 20:48

KATI ATIK TOPLAMA PROJESİNDE EK ÇÖP KONTEYNIRI ALINDI

Kocaali Köylerindeki katı atıkların toplanması için 2010 yılında başlanan "Katı Atık Toplama" projesi kapsamında alınan 277 adet çöp konteynırına ilaveten 44 adet 400 litrelik galvanizli çöp toplama konteynırı alımı yapıldı.
13 Ocak 2014 Pazartesi 19:26

ÇEVREYE DUYARLI YARIŞMALAR BAŞLIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre koruma bilincini daha da arttırma hedefiyle düzenlenen Atık Pil ve Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışmaları, bu yıl da devam ediyor.
2 Ocak 2014 Perşembe 20:31

Mavi Kapak’ta hedef; “Engelliler için Sosyal Yaşam Kültür Merkezi”

Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Dik, toplanan Mavi kapakta hedeflerinin “Engelliler için Sosyal Yaşam Kültür Merkezi” yapmak olduğunu söyleyerek, herkezi mavi kapak toplamaya ve mavi kapak desteği vermeye çağırdı.
28 Kasım 2013 Perşembe 21:47

ANNELERİ FINDIK BAHÇESİNDE, ÇOCUKLAR OKULDA

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sakarya İl Müdürlüğü, Türkiye’de bir ilke imza atarak Güneydoğu’dan Sakarya’ya fındık toplamak için gelen işçilerin 15 yaş altındaki çocuklarına eğitim vermeye başladı.
25 Ağustos 2013 Pazar 13:38

KUYUMCULARDAN BANKALARA TEPKİ

Bankaların altın toplama kampanyalarıyla vatandaşı yanlış yönlendirdiğini kaydeden kuyumcular tepkilerini vitrinlerine astıkları afişlerle gösteriyor.
28 Ocak 2013 Pazartesi 18:08

BARO’DAN STK’LARA TAM DESTEK

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik engelliler için yapmış oldukları plastik kapak toplama kampanyasına Sakarya Barosu’ndan destek istedi.
26 Aralık 2012 Çarşamba 01:12

AKYAZI BELEDİYESİ SOBA YARDIMI KAMPANYASI

Sakarya Akyazı Belediyesi soğuk kış aylarında yakacak sobası olmayanlar için 2 yıldır yürüttüğü ihtiyaç fazlası soba toplama ve ihtiyacı olanlara soba yardımı dağıtma kampanyasına devam ediyor.
19 Aralık 2012 Çarşamba 17:01

13 HURDACI BELGE ALDI

Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Sakarya’da 13 firmanın tehlikesiz atık toplama-ayırma belgesi aldığı duyuruldu.
14 Ağustos 2012 Salı 21:42

AĞAÇTAN DÜŞEREK UÇURUMA YUVARLANDI

Sakarya’nın Akyazı ilçesine bağlı Boztepe köyünde ıhlamur toplamak için ağaca çıkan 68 yaşındaki bir şahıs, dengesini kaybedince düşerek 100 metrelik uçuruma yuvarlandı.
18 Haziran 2012 Pazartesi 18:07

Atıkları Topladılar Laptop Kazandılar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte düzenlemiş olduğu, Kolza A.Ş.ve TAP tarafından desteklenen "Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışması" ve "Atık Pil Toplama Yarışması'nda" büyük heyecan sona erdi.
8 Haziran 2012 Cuma 00:58

SAKARYA’DA ÇEVRE YARIŞMASI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte düzenlemiş olduğu, Kolza A.Ş. ve TAP tarafından desteklenen "Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışması" ve "Atık Pil Toplama Yarışması'nda" büyük heyecan sona eriyor.
23 Mayıs 2012 Çarşamba 19:05

Atık Piliniz Şeker Olsun Projesi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ilköğretim çağındaki çocuklara çevre ve atık pil toplama bilincini kazandırmak
15 Mayıs 2012 Salı 17:37

SEDAŞ ŞEHRİN ORTAK SORUNUDUR

Muhtarlarla ve halkla buluşan Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, SEDAŞ’la ilgili olarak, “İşi sadece para toplamak olan bir kurumu özelleştirdiler.
4 Nisan 2012 Çarşamba 22:04

Bahçelievler’den Şırnak ve Ordu’ya Kitap

Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu’nda Değerler Eğitimi Projesi Şubat ayı Dostluk arkadaşlık teması kapsamında Kütüphanecilik Kulübü işbirliği ile düzenlenen kitap toplama kampanyasında toplanan kitaplar bu yıl Şırnak ve Ordu’ya gönderildi.
22 Mart 2012 Perşembe 18:11

Büyükşehir Elektronik atıklar toplanmaya devam ediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, elektronik atıkları toplamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından bugüne kadar 26 bin 945 kilogram elektronik atık hanelerden ve kurumlardan toplanarak geri kazanıma gönderildi.
20 Kasım 2011 Pazar 17:08

Otomobil Dereye Düştü: 2 Ölü

Sakarya’nın Karasu ilçesinde kestane toplamaya giden aileyi taşıyan otomobil dereye düştü.Kazada Mehmet Dilsizoğlu ile eşi Ayşe Dilsizoğlu olay yerinde öldü, 1 kişi de yaralandı.
11 Ekim 2011 Salı 21:02

Dönüş yolculuğu başladı

Doğu ve Güneydoğu illerinden ilimize fındık toplamak amacı ile gelen vatandaşların dönüş yolculuğu başladı.
30 Eylül 2011 Cuma 02:25

SAPANCA ŞEHİR MERKEZİNDE ÇÖP KULELERİ OLUŞTU

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde çöp toplama merkezi olmaması sebebiyle vatandaş çöplerini şehir merkezi ve derelere döküyor.
7 Ağustos 2011 Pazar 22:25

KENTPARK’TA ÇÖPLER PALYAÇOLAR İLE TOPLANIYOR

Eski Zirai Donatım Kurumu Fabrikası arazisine inşa edilen ve yaklaşık 4500 metre yürüyüş alanına sahip Kent Park’ta çevre bilincinin yaygınlaşması için palyaçolar ile birlikte çöp toplama faaliyeti yürütülüyor.
20 Temmuz 2011 Çarşamba 02:59

Dikmen köyünde dağ çileği toplama mevsimi başladı.

Sakarya’nın Hendek ilçesi Dikmen köyünde dağ çileği toplama mevsimi başladı.
16 Haziran 2011 Perşembe 17:57

Atık Yağ Toplama Yarışması

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte düzenlediği 'Bitkisel Atık Yağ Toplama Yarışması' ve 'Atık Pil Toplama Yarışması'nda' büyük heyecan sona erdi. Yarışmalarda dereceye giren okullar belli oldu.
7 Haziran 2011 Salı 20:11

AKILLI KENT SAPANCA” ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Sapanca Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda çalışmalarına başlanan Akıllı Kent Sistemi (AKOS) bilgi toplama çalışmaları tamamlandı.
2 Mayıs 2011 Pazartesi 19:44

BÜYÜK BİRLİK İÇİN İLK ADIM ATILDI

Türkiye’deki yerel gazeteleri bir çatı altında toplamayı hedefleyen ve iki hafta önce Manisa merkezli olarak kurulan “Türkiye Yerel Gazeteler Birliği”, ilk toplantısını Ankara’da yaptı.
26 Ekim 2010 Salı 21:54

Akyazı Belediyesine Orman Bakanlığından Araç

Çevre ve Orman Bakanlığınca belediyelere hibe edilen sıkıştırmalı katı atık toplama araçları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından dağıtıldı.
29 Ağustos 2010 Pazar 21:41

Sakarya'da Tarım Aracı Devrildi

Sakarya'nın Karasu ilçesinde fındık toplamaktan gelen işçileri taşıyan tarım aracı devrildi, 6 işçi yaralandı.
22 Ağustos 2010 Pazar 22:32

FINDIK İŞÇİLERİ YEDİKLERİ YEMEKTEN ZEHİRLENDİ

Sakarya'nın Adapazarı ilçesine fındık toplamak amacıyla Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden gelen 10 fındık işçisi yedikleri yemekten zehirlendi.
6 Ağustos 2010 Cuma 19:26

Valilikten yardım toplayanlar için uyarı

Sakarya Valiliği, vatandaşlardan yardım talebinde bulunan şahıslardan Valilik tarafından verilen Yardım Toplama ve Yetki Belgesi olup olmadığını sormalarını istedi.
29 Haziran 2010 Salı 15:44

Kızılay 3 Günde 200 Ünite Kan Topladı

Kızılay Kan Merkezi tarafından Akyazı ilçesinde düzenlenen kan toplama kampanyasında 3 günde 200 ünite kan toplandı.
12 Haziran 2010 Cumartesi 10:40

Fındık işçileri yollarda

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden fındık toplamak için batı illerine trenle gelenlerin yolculukları sürüyor.
4 Ağustos 2009 Salı 09:20

Okullar Arası Atık Pil Toplama Yarışması

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu sene 2.'si düzenlenen 'Okullar Arası Atık Pil Toplama Yarışması' başlıyor. Yarışma sonunda en çok atık pil toplayan okullar ödüllendirilecek.
27 Nisan 2009 Pazartesi 17:47

Yangın çıkaran 5 kişi tutuklandı

Şırnak'tan Sakarya'ya fındık toplamaya gelen 5 kişi, ormanda yangın çıkardıkları iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.
25 Ağustos 2008 Pazartesi 20:28

İmza Provakasyonu Yok

Sakarya Valiliği, Karapürçek ilçesinde fındık toplamak için gelen Kürt kökenli vatandaşların ilçeyi terketmeleri konusunda bir imza kampanyasının düzenlenmediğini söyledi.
19 Ağustos 2008 Salı 05:21

Trafik kazası 14 yaralı

Sakarya'nın Kaynarca ilçesine fındık toplamaya giden işçileri taşıyan minibüsün şarampole yuvarlanması sonucu 14 işçi yaralandı.
7 Ağustos 2008 Perşembe 03:20

Hedef 1 milyon Ytl

Sakarya Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, başlattıkları okul yaptırma kampanyasında 1 milyon YTL toplamayı hedeflediklerini söyledi.
25 Aralık 2007 Salı 20:45

Dört Belediyenin Atıkları Aynı Yerde

Sakarya'nın Taraklı, Pamukova, Geyve ilçeleri ile Ailfuatpaşa Belde Belediyesi, katı atıklarını aynı yerde toplamak amacıyla sözleşme imzaladı.
3 Aralık 2007 Pazartesi 13:52

Fındık hırsızı 18 kişi göz altına alındı

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Adapazarı fındık toplama tesisinden fındık çaldıkları iddiasıyla 18 kişi gözaltına alındı.
26 Ekim 2007 Cuma 18:55

Fındık İşçisi Trenden Düştü

Eskişehir'de, fındık toplamak için Sakarya'ya giderken trenden düşen bir işçi hayatını kaybetti.
13 Ağustos 2007 Pazartesi 20:02

Elektrik Akımına Kapılarak Can Verdi

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde ıhlamur toplamak için elektrik hattına bitişik olan ağaca çıkan genç kız, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.
28 Haziran 2007 Perşembe 10:51

Atık piller toplanıyor

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığınca şehrin çeşitli bölgelerine konulan atık pil toplama kutuları ile 2006 yılı içerisinde bin 300 kilogram atık pil toplandı.
14 Aralık 2006 Perşembe 11:14

Atık Pil Kutuları Yenilendi

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Koruma Müdürlüğü şehir merkezinde on noktaya konulan dış mekan atık pil toplama kutularını boşaltıktan sonra bakımlarını yaparak yerlerine monte etti.
27 Eylül 2006 Çarşamba 16:11

Karasu plajı çöpten geçilmiyor

Plaja gelenlerin bıraktığı çöpleri Karasu Belediyesi toplamaya yetişemiyor. Uzun sahilde Çöp Bidonlarının yetersizliği Plajda sağlığı tehtid edecek çöp öbeklerinin birikmesine neden oluyor.
28 Ağustos 2006 Pazartesi 09:14

Karasu'da taşlı sopalı kavga

Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde, fındık toplama meselesi yüzünden çıkan kavgada 5 kişi yaralandı.
8 Ağustos 2006 Salı 20:32

Sakarya’ya fındık işçisi akını

Sakarya’da, ağustosta başlayacak fındık toplama işi için Güneydoğu’dan işçiler akın etmeye başladı.
1 Ağustos 2006 Salı 12:19

Kayboldu 30 Saat sonra Bulundu

Sakarya'da ailesiyle birlikte bitki kökü toplamak üzere ormana giden ve kaybolan 4 yaşındaki çocuk, 30 saat süren arama çalışmalarının ardından bulundu.
14 Temmuz 2006 Cuma 14:09

Takdire değer davranış

Adapazarı Necdet Islar İlköğretim Okulu'nda başlatılan kampanyayla, çok sayıda kitap toplamayı başaran öğrencilere kütüphane kurmaları için okul müdürü makam odasını verdi.
6 Mayıs 2006 Cumartesi 10:28

Emekliye 2006'da Yüzde 6 Zam

Emeklilerin vergi iadesi için fiş toplaması uygulamasına son verilerek, bunun yerine ek ödeme yapılması ile maaşlarına yüzde 6 oranında zam yapılmasını öngören yasa tasarısı, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı.
9 Şubat 2006 Perşembe 23:40

Fiş Almayan Emekliye Ceza var

Başbakan Erdoğan'ın "Emeklilerin, fiş ve fatura toplama eziyetine son verdik" açıklaması üzerine, fiş ve fatura almayı bırakan emeklileri başka kötü bir sürpriz bekliyor...
4 Ocak 2006 Çarşamba 12:02

Çalışana da vergi indirimi geliyor

Emeklilere fiş toplamadan aylıklarının yüzde 4'ü kadar peşin vergi iadesi vereceğini açıklayan hükümet, çalışanlar için de benzer vergi indirimi çalışması başlattı. Emeklilere fiş toplamadan aylıklarının yüzde 4'ü
2 Ocak 2006 Pazartesi 09:02

Emeklilere Müjdeli haber

Kurban Bayramı öncesi emeklilere müjde.. Emekliler için “fiş toplama” kaldırıldı !Erdoğan, emeklilere üçer aylık dönemler halinde vergi iadesi ödenmesi uygulamasının kaldırılacağını ve
30 Aralık 2005 Cuma 15:39

Mantar Toplamaya Gittiler Kayboldular

Sakarya'nın Kaynarca İlçesi'nde, ormanlık alana mantar toplamaya giden 2 köylü kayboldu. Alınan bilgilere göre, Kaynarca İlçesi'nde oturan Tamer Ordu (38) ve Sezgin Aslanalp (38) isimli şahıslar,
15 Aralık 2005 Perşembe 11:14

Çalışanlar ve Emekliler Dikkat!

Çalışanlar ve ya emekliler hangi fişleri toplamalı ? Vergi iadesi telaşı başladı. Çalışanlar iadelerini almak, emekliler ise 1 yıl boyunca avans olarak aldıkları iade karşılığı olarak bildirimde bulunacaklar.
13 Aralık 2005 Salı 07:55

ÖLÜMÜNE YOLCULUK...

Fındık toplamak üzere Güneydoğu illerinden Adapazarı'na gelen çok sayıda işçi, kamyonlar üzerinde eşyalarıyla birlikte yolculuk yaparken polis kontrolüne takıldı.
3 Ağustos 2005 Çarşamba 13:10

FINDIKCILAR GELMEYE BAŞLADI

Güneydoğu illerinden her yıl gelen fındık işçilerinin ilk kafilesi Adapazarı'na ulaştı. Güneydoğu illerinden fındık toplamak üzere yük trenleri ile ailece eşyaları ile birlikte
2 Ağustos 2005 Salı 13:32

KAĞIT TOPLAMA TESİSİNDE YANGIN

Adapazarı'nda kağıt toplama tesisinde çıkan yangın, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin müdahalesi ile kısa sürede söndürüldü. Adapazarı Dörtyol Sanayi Sitesi'nde
19 Temmuz 2005 Salı 09:11

PAMUKOVA ÇİLEKLERİ AB YOLUNDA

Sakarya'nın Pamukova İlçesi'ne bağlı köylerde bu yıl ilk defa uygulanan Malçlı Çilek Projesi'ne katılan köylüler, ilk meyveleri toplamaya başladı. Pamukova İlçesi'ne bağlı Çilekli, Katırözü, Hüseyinli, Kemaliye ve Bakacak köylerinde İl Özel İdare...
15 Haziran 2005 Çarşamba 13:45

ÇÖP ŞİKAYETİ DEVAM EDİYOR

Adapazarı'nda zamanında toplanmayan çöpler sorun olmaya devam ediyor. Adapazarı Merkez Belediyesi tarafından özel bir firmaya verilen çöp toplama işi, şehir merkezinde yaşanan aksaklıklardan dolayı vatandaşların tepkisini çekiyor.
6 Mayıs 2005 Cuma 17:08

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1985 Balıkesir'de eğitim uçuşu yapan bir uçak, marangozlar sitesine düştü. Uçağın iki pilotu ile 14 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free