hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak Deneyim ve tecrübe paylaşımı şehirlerimiz için kazanım olacak Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir 86 yıllık aradan sonra Ayasofya hasretimiz sona erdi SAÜ YÖK Sanal Fuarında Yoğun İlgi Gördü Fen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR Kurban Bayramı'nda tedbirlere uyalım Kesin hesap kabul edildi Yeni duble yola güçlü altyapı geliyor
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
 
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
 
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
 

Kesin hesap kabul edildi
Kesin hesap kabul edildi

ticareti haberleri

Koronavirüs'ten Korunma Yolları SATSO'da Anlatıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticaretinde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu 15. Meslek Komitesi öncülüğünde, Yeni Koronavirüs ve Artmış/Artırılmış Endişelerimiz konulu seminer gerçekleştirildi.
13 Mart 2020 Cuma 06:08

Engelli Bireylerin Sorunlarına SATSO'da Çözüm Arandı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu ..
25 Şubat 2020 Salı 23:02

Engelli Bireylerin Sorunlarına SATSO'da Çözüm Arandı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu...
23 Şubat 2020 Pazar 22:16

Bilgi ve birikimin paylaşımı Sakarya’ya güç katacak

Ekonomi Ticaret Derneği Patronlar Platformu Toplantısına katılan Başkan Yüce, “Ticaret her zaman bu işin temelidir. Üretmek ve pazarlamak ise bizlerin ticaretini güçlendirecek. Edinmiş olduğumuz bu bütün bilgi birikimlerini taçlandırmak için Sakarya’mızdayız.
9 Ocak 2020 Perşembe 20:27

Ganalı iş adamları SATSO'daydı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Uluslararası ticaretin gün geçtikçe daha da önemli olduğu ve uluslararası pazarlarda rekabetin giderek arttığı günümüz ekonomisinde üyelerine yurtdışında uygun pazarlar bulmaya dönük çalışmalar ve planlamalar yapmaya devam ediyor.
24 Haziran 2019 Pazartesi 21:41

SATSO 15. MESLEK KOMİTESİ SAHTE DETERJAN VE TEMİZLİK MALZEMELERİ İÇİN UYARDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 15. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısında sahte deterjan satılması ve tüketicilerin mağduriyeti ele alındı.
19 Mayıs 2019 Pazar 01:42

101'NCİ YILDA FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞVURU SÜRESİ SONA ERİYOR

Sakarya, ekonomide değeri artan bir il. Gelişen sanayi ve ticareti fotoğraf sanatı ile anlatmak ve geleceğe taşımak maksadıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasında katılım için süre daraldı.
30 Nisan 2019 Salı 03:44

Eklem Sorunları ve Çözüm Önerileri SATSO'da Anlatıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri imalat ve ticareti yapan kuruluşların oluşturduğu, 15. Meslek Komitesi, “Hareket Hayattır! Modern İş Dünyasının Kabusu: Eklem Sorunları” konulu eğitim semineri düzenledi.
30 Nisan 2019 Salı 03:41

SATSO Ticareti Geliştirme Komisyonu Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı'ndaydı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu bu yıl ikincisi düzenlenen Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuar’ını ziyaret etti.
15 Nisan 2019 Pazartesi 22:35

Sakaryalı yerel firmalar ulusal alışveriş platformuna giriyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu girişimleriyle Sakaryalı firmalar Chippin platformuna üye oldular.
19 Şubat 2019 Salı 03:33

SATSO ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ'NDE BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

SATSO Medya Buluşmaları kapsamında 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle düzenlenen istişare toplantısında konuşan Başkan Altuğ, “Bizim şehrimizin adı ‘Adapazarı’. Ticareti de çok iyi bilen bir kültür mirasını bugünlere taşıdık. Geçmişinde ‘pazar’ olan bir kentin bugününde de ticaret ve sanayi çok önemli yer tutuyor.”dedi
10 Ocak 2019 Perşembe 00:46

MÜSİAD’tan İş Birliği Güç Birliği Toplantısı

MÜSİAD Kocaeli ve MÜSİAD Sakarya üyeleri arasında çapraz ticaretin geliştirilmesi amacıyla ‘Üye Tanışma ve Kaynaşma Toplantısı’ MÜSİAD Kocaeli ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
28 Ekim 2018 Pazar 00:41

SAHTE ALTIN DOLANDIRICILIĞINA DİKKAT

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, altın ve mücevher ticareti ile iştigal eden üyelerinin oluşturduğu 11. Meslek Komitesinin aylık olağan komite toplantısının ana gündem maddesi; yaz ayları nedeniyle çok fazla gündemde olan altın ticareti ve sahte altın dolandırıcılığı konusunda tüketicileri uyarmak üzerineydi.
26 Haziran 2018 Salı 21:14

MÜSİAD’da ‘E-Ticaretin Şifreleri’ Konuşuldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi İhracat Komisyonu ve Genç MÜSİAD Sakarya ortak olarak “İhracatta E-Ticaretin Şifreleri” adlı programı MÜSİAD Sakarya şube hizmet binasında gerçekleşti.
27 Şubat 2018 Salı 16:51

“Esnaf güçlenirse Sakaryamız güçlenir”

Sakarya Seyyar Giyim Eşya Satıcıları Odası ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Katlı Pazar esnafının kendi arasında anlaşması halinde Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Bizim için önemli olan esnafımızın mutluluğu ve ticaretin güçlenmesi. Esnaf güçlenirse Sakaryamız güçlenir” dedi.
22 Şubat 2018 Perşembe 00:49

Sömürmek İçin Değil Kalkındırmak İçin Ticaret Yapıyoruz

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi “DEİK ve Dış Ticaretin Önemi” adlı konferansta Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Başkanı, MÜSİAD 5. Dönem Başkanı Nail Olpak’ı ağırladı.
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:01

SATSO 20. MESLEK GRUBU ÜYELERİNE SERTİFİKALI EĞİTİM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 20. Meslek Komitesi (Petrol ürünleri Toptan ve Perakende Ticareti) Makine Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi işbirliği ile otogaz istasyonlarında çalışan taşıt dolum personeline (pompacı) sertifikalı teknik eğitim semineri düzenledi.
20 Aralık 2017 Çarşamba 23:01

20. MESLEK KOMİTESİ'NDEN VALİ BALKANLIOĞLU'NA ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu Petrol Ürünleri Ticareti ile iştigal eden firmaların oluşturduğu 20. Meslek Komitesi Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
11 Aralık 2017 Pazartesi 19:15

TAŞINMAZ TİCARETİ HAKKINDA YÖNETMELİK TOPLANTISI

Emlakçılar “Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmeliği Değerlendirdi
5 Aralık 2017 Salı 03:31

Ticaretin Gelişmesinde Fuarcılığın Önemi

Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümü 21 Gün 37 Derece İş Topluluğu tarafından "Ticaretin Gelişmesinde Fuarcılığın Önemi" isimli bir etkinlik düzenlendi.
27 Ekim 2017 Cuma 20:00

SATSO 10. MESLEK KOMİTESİ YENİ STADYUMU İNCELEDİLER

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda faaliyet gösteren ve çoğunluğunu elektrik ve elektronik malzeme imalat ve ticareti ile iştigal eden firmaların oluşturduğu 10. Meslek komitesi sektör temsilcileri ile birlikte Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu’nu incelediler.
20 Ekim 2017 Cuma 01:33

Sakarya’nın talepleri masaya yatırıldı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Sakarya, bölgede sanayisi ve ticareti son yıllarda gelişen çok önemli şehirlerimizden. Enerji sektöründe de önem verdiğimiz yüksek ve alçak gerilim test laboratuvarı için Sakarya'nın talebini de değerlendiriyoruz,
5 Ağustos 2017 Cumartesi 04:26

BEYAZ EŞYA VE MOBİLYA SEKTÖRÜNDE KDV VE ÖTV İNDİRİMLERİ UZATILMALI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu beyaz eşya ve dayanıklı tüketim malları ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 9. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını komite üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.
25 Mart 2017 Cumartesi 05:44

MEDİKALCİLERDEN KURUMSAL İŞBİRLİĞİ GÖRÜŞMELERİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu sağlık kuruluşları, eczaneler ve parfümeri ticareti ile iştigal eden firmaların oluşturduğu 15. Meslek Komitesi, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erhan Çavuş ve Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’yü ziyaret ederek sektörel sorunlarını dile getirdi.
27 Ocak 2017 Cuma 16:13

SATSO 20. MESLEK GRUBU ÜYELERİNE SEKTÖREL EĞİTİM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 20. Meslek Komitesi (Petrol ürünleri Toptan ve Perakende Ticareti) Makine Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi işbirliği ile otogaz istasyonlarında çalışan taşıt dolum personeline (pompacı) sertifikalı teknik eğitim semineri düzenledi.
17 Ocak 2017 Salı 19:39

GALERİCİLER SİTESİ VE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ TÜRKİYE YE ÖRNEK OLACAK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu motorlu taşıtlar ve yedek parça toptan ve perakende ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 21. Meslek Komitesi meslek grubu üyeleri ile yemekli bir toplantıda bir araya geldi.
23 Aralık 2016 Cuma 20:55

İNŞAAT MALZEMECİLERİ “İHTİSAS BÖLGESİNE” KAVUŞUYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu inşaat malzemeleri toptan ve perakende ticareti ile iştigal eden firmaların oluşturduğu 13. Meslek Komitesi İnşaat Malzemecileri İhtisas Bölgesi ile ilgili çalışmalarına hız verdi.
15 Haziran 2016 Çarşamba 22:18

MOBİLYA SEKTÖRÜNDE MARKALAŞMAK ÖNEMLİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu mobilya ev dekorasyonu ürünleri ticareti ve ahşap ürünler imalatı ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 8. ve 26. Meslek Komiteleri müşterek bir panel düzenledi.
6 Haziran 2016 Pazartesi 21:42

SATSO 21. MESLEK KOMİTESİ'NDEN FATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'NE ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu Motorlu Taşıtlar ve Yedek Parça Ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 21. Meslek Komitesi Fatih Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Motorlu Taşıtlar Teknolojisi Bölümünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
3 Haziran 2016 Cuma 20:14

KARDEŞ ÜLKE KAZAKİSTAN SATSO'DA ANLATILDI

Sakarya’nın dış ticaretini geliştirme ve rekabet edebilirliğini yukarılara çıkarabilmek için gayret gösteren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası çalışmalarına hız verdi.
2 Haziran 2016 Perşembe 01:29

146 AYRI OPERASYONDA 29 KİŞİ TUTUKLANDI

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 2016 yılı içerisinde yürütülen çalışmalarda, 146 ayrı operasyonda; 169 şahsa uyuşturucu madde kullanmak suçundan, 42 şahsa uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan işlem yapıldı. 29 şahıs ise tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
28 Nisan 2016 Perşembe 01:57

Kösemusul: “Galericiler Sitesi Şehrimize Çok Yakışacak”

Sakarya’ya kazandırılacak modern 2. El Oto Galericiler Sitesi ile ilgili istişare toplantısında şehirde otomobil ticareti yapan esnafla bir araya gelen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, “Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle tertipli, düzenli, örnek gösterilecek modern bir çalışmayı esnafımızla birlikte inşallah hızla tamamlayacağız. Galericiler Sitesi, Sakarya’mıza çok yakışacak.” dedi.
20 Nisan 2016 Çarşamba 00:37

UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPAN 5 KİŞİ TUTUKLANDI

Sakarya’da uyuşturucu madde ticareti yaptığı belirlenen 5 kişi tutuklanarak cezaevine gçönderildi.
15 Şubat 2016 Pazartesi 19:25

OTOMOTİVCİLER SEKTÖRÜ DEĞERLENDİRDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu motorlu taşıtlar ve yedek parça toptan ve perakende ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 21. Meslek Grubu üyeleriyle bir araya geldi.
29 Aralık 2015 Salı 17:46

SATSO 15. MESLEK KOMİTESİ YILLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu sağlık kuruluşları eczaneler ve parfümeri ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 15. Meslek Komitesi meslek grubu üyeleri ile yıllık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
29 Aralık 2015 Salı 17:42

SATSO 13. MESLEK KOMİTESİ İNŞAAT MALZEMECİLERİ SANAYİ BÖLGESİNİ KONUŞTU

SAKARYA Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu inşaat malzemeleri ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 13. Meslek Komitesi sektör temsilcileri ile bir araya geldi.
28 Aralık 2015 Pazartesi 22:16

SAKARYA’DA UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekiplerince 10 günlük yapılan çalışmalar kapsamında uyuşturucu kullanan ve ticaretini yapan 36 şahsa işlem yapıldı.
19 Aralık 2015 Cumartesi 00:21

SATSO 9. MESLEK GRUBU ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu dayanıklı tüketim ürünleri ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 9. Meslek Komitesi yıllık değerlendirme toplantısında meslek grubu üyeleriyle bir araya geldi.
17 Aralık 2015 Perşembe 17:26

10. MESLEK GRUBU YILLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA SATSO’DA BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu elektrik ve elektronik malzeme imalatı ve ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 10. Meslek Komitesi yıllık değerlendirme toplantısında grup üyeleri ile bir araya geldi.
11 Aralık 2015 Cuma 19:26

SOKAK SATICILARINA OPERASYON: 4 TUTUKLAMA

Sakarya’da uyuşturucu madde ticareti yapan 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
19 Kasım 2015 Perşembe 21:07

Tıbbi Cihaz Satış Reklam Ve Tanıtım Yönetmeliği Satso'da Konuşuldu

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu sağlık kuruluşları, eczaneler ve parfümeri ticareti ile iştigal eden firmaların oluşturduğu 15. Meslek Komitesi, 15 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği ile ilgili bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.
16 Ekim 2015 Cuma 00:39

SAKARYA’DA 7 KİLO 10 GRAM UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce il genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahısların tespit edilmesi ve yakalanmasına yönelik çalışmalarda bir araçta yapılan aramada, 7 kilo 10 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.
30 Eylül 2015 Çarşamba 19:59

Satso Yeşil Nokta Projesi Hayata Geçti

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde çalışmalar yürüten Ticareti Geliştirme Komisyonu tarafından başlatılan ve yaklaşık 1 buçuk yıllık bir hazırlık ve süreç aşamasının ardından tamamlanan Yeşil Nokta Alışveriş Projesi uygulamaya başladı.
18 Ağustos 2015 Salı 03:08

KONGO’DA HAYATINI KAYBEDEN İŞ ADAMI SAKARYA’DA DEFNEDİLDİ

Kereste ticareti yapmak amacıyla gittiği Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde hayatını kaybeden iş adamı Naci Şahin’in cenazesi Sakarya’da toprağa verildi.
23 Haziran 2015 Salı 18:37

Aksoy:Lafa değil icraata baktık!

Saadet partisi milletvekili adayı ismet Aksoy laf değil icraat üretecek olana oy verin dedi. İsrail, meydanlarda konuşurken Türkiye’nin hedefinde yer alıyor ama iş ticarete, yani İsrail’e hayat vermeye gelince, Türkiye hiçbir yaptırımda bulunmuyor. “Dostlar alışverişte görsün” misali verilen tepkiler, İsrail’le ticaretin rekorlar kırmasına mani olamıyor. Dedi.
29 Mayıs 2015 Cuma 04:08

“KAÇAKLA MÜCADELEDE TAM YOL İLERİ”

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK), milyarlarca liralık kayba sebep olan kaçak ürün ticareti ile mücadele için yeni bir kampanya başlatıyor.
20 Mayıs 2015 Çarşamba 22:03

6'ncı Meslek Komitesi Vali Hüseyin Avni Coş'a proje aktardı

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası’nın 6.Meslek Komitesi, (ağırlıklı olarak giyim-konfeksiyon-ayakkabı ticareti ile iştigal üyelerinin yer aldığı), şehir merkezindeki alışveriş yerleri ile AVM ‘lerde karşılaşılan sorunları iletmek ve komite görüşlerini bildirmek üzere ilimiz Valisi Sayın Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.
28 Nisan 2015 Salı 21:29

Yeni Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği'nde Süreye Dikkat

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu sağlık kuruluşları, eczaneler ve parfümeri ticareti ile iştigal eden firmaların oluşturduğu 15. Meslek Komitesi, 15 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği ile ilgili istişarede bulunmak üzere üyeleri ile bir araya geldi.
24 Şubat 2015 Salı 18:49

Sakarya'da Zehir Tacirlerine Geçit Yok

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yaptığı öğrenilen 6 şüpheli şahsı yakaladı.
12 Ocak 2015 Pazartesi 17:11

Taylandda kedi ve köpek eti ticareti yasaklandı

Et ticareti yanında kedi ve köpeklerin öldürülmesini ve hayvanlara kötü davranılmasını yasaklayan kanun, söz konusu hayvanları bilerek öldürenleri bin 200 dolara kadar para veya 2 yıla kadar hapisle cezalandıracak.
13 Kasım 2014 Perşembe 05:04

Sakarya’mızda Kaçak Sigara Alarmı!

Tüm Türkiye’ye yayılan kaçak sigara ticareti, Sakarya’mızda da kırmızı alarm veriyor. İlimizde kaçak sigara ticaretinin, yaklaşık yüzde 14 gibi çok yüksek bir orana tırmandığını kaydeden Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı, Ahmet Akdardağan yaptığı açıklamada;
12 Ekim 2014 Pazar 04:06

CHP MİLLETVEKİLİ ÖZKOÇ, IŞİD'IN TÜRKİYE'YE KAÇAK PETROL TİCARETİ İDDİALARINI SORDU‏

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, dünyanın en zengin terör örgütü haline gelen IŞİD'in Türkiye'ye kaçak petrol ticareti iddialarını, Meclis gündemine taşıdı.
13 Eylül 2014 Cumartesi 23:53

Engin Özkoç IŞİD'i Meclis gündemine taşıdı.

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, dünyanın en zengin terör örgütü haline gelen IŞİD'in Türkiye'ye kaçak petrol ticareti iddialarını, Meclis gündemine taşıdı.
12 Eylül 2014 Cuma 02:09

Sakarya’da Uyuşturucu Operasyonu

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu ticaretinden sabıkalı 2 şahsı 4 aylık teknik ve fiziki takip sonucu yapılan operasyonla yakaladı.
10 Eylül 2014 Çarşamba 03:38

Sakarya’da Bonzai Operasyonu

Sakarya polisi, uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik operasyonda, 42 adet 11,30 gram halinde bonzai maddesi, 100 gram esrar ile bin 305 TL para ele geçirdi.
11 Temmuz 2014 Cuma 22:33

YILLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde çoğunluğunu tekstil ve deri ticareti ile iştigal eden 6’ncı Meslek Komitesi, Kentpark Belpaş Tesislerinde düzenlenen yıllık değerlendirme toplantısında grup üyeleriyle bir araya geldi.
15 Şubat 2014 Cumartesi 03:49

ZEHİR TACİRLERİNE DARBE

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu ve uyarı madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan 3 operasyonda 57 şüpheli yakalanırken, 18’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.
25 Ocak 2014 Cumartesi 22:39

BAŞKAN KÖSEMUSUL PERAKENDE TİCARETİ ÇALIŞTAYI’NA KATILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO)Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde düzenlenen Perakende Ticareti Çalıştayı’na katıldı.
26 Aralık 2013 Perşembe 22:51

(pompacı) sertifikalı teknik eğitim semineri

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 20’nci Meslek Komitesi (Petrol ürünleri Toptan ve Perakende Ticareti) Makine Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi işbirliği ile otogaz istasyonlarında çalışan taşıt dolum personeline (pompacı) sertifikalı teknik eğitim semineri düzenledi.
18 Kasım 2013 Pazartesi 22:54

SATSO’DAN BAKAN AVCI’YA TEŞEKKÜR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, SATSO 6. Meslek Komitesi (Tekstil ve Deri Ürünleri Ticareti) üyeleri ile birlikte açılış için Sakarya’ya gelen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile görüştü.
22 Ekim 2013 Salı 03:41

SAHTE PARAYLA UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN ÇETE ÇÖKERTİLDİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri sahte parayla uyuşturucu ticareti yapan bir çeteyi çökertti.
13 Eylül 2013 Cuma 23:54

21. Meslek Komitesi Gücünü Gösteriyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Oto motorlu taşıtlar ve yedek parça toptan ve perakende ticareti oto yedek parça ticareti ile iştigal eden 21. Meslek Komitesi grup üyeleri ile tanışma ve kaynaşma toplantısında bir araya geldi.
4 Temmuz 2013 Perşembe 05:44

EMNİYETTEN TORBACI OPERASYONU

Sakarya'da, esrar ve uyuşturucu hap ticareti yapan üç kişi yakalandı.
14 Aralık 2012 Cuma 17:51

SAKARYA VE KANDIRA'DA ÇETE OPERASYONU

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı, Kandıra ve Sakarya’da düzenlediği operasyonda tefecilik ve uyuşturucu madde ticareti yapan bir çeteyi çökertti. Çete operasyonuyla bir cinayet de aydınlatıldı.
29 Kasım 2012 Perşembe 22:51

Kış lastiği zorunluluğu geliyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 21. Meslek Komitesi (Motorlu Taşıtlar ve Yedek Parça Toptan ve Perakende Ticareti Meslek Grubu) lastik satıcılarını doğru araca doğru lastik vermeleri konusunda,
13 Kasım 2012 Salı 19:58

600 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Sakarya'da, uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan E.K (38) isimli şahıs uyuşturucu 600 adet hapla yakalandı.
8 Kasım 2012 Perşembe 20:28

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE BASKIN

Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ticareti yapan üç kişi yakalandı.
16 Ekim 2012 Salı 19:54

ZEHİR TACİRLERİNE SUÇÜSTÜ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik yaptıkları operasyonda bir anne ve oğlunu suçüstü yakaladı.
25 Eylül 2012 Salı 19:22

Satso 15. Meslek Komitesi'nden İl Sağlık Müdürlüğü'ne Ziya

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 15. Meslek Komitesi (Sağlık Kuruluşları Eczaneler ve Parfümeri Ticareti) Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi Turhan Bölükbaşı, Meslek Komitesi ve Meclis üyesi Murat Kılıç, Meslek Komitesi Üyeleri;
1 Ağustos 2012 Çarşamba 19:59

UZUN ÇARŞI'NIN %67'Sİ DEĞİŞİM İSTİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde ve Sakarya Ticaretini Geliştirme Komisyonu'nun çalışmaları ile Uzun Çarşı ticaretinin canlandırılmasına yönelik faaliyetler devam ediyor.
19 Haziran 2012 Salı 00:06

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

Sakarya'da, uyuşturucu ticareti yapmaktan yakalanan iki zanlı, İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından toplam 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
26 Mayıs 2012 Cumartesi 00:25

MEDİKAL FİRMALARI DERNEKLEŞECEK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 15. Meslek Komitesi (Sağlık Kuruluşları-Eczaneler ve Parfümeri Ticareti Meslek Grubu) bu ayki toplantısında medikal malzeme ticareti yapan grup üyeleri ile bir araya geldi.
10 Nisan 2012 Salı 16:19

15. Meslek Komitesi'nden Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

SATSO 15. Meslek Komitesi (Sağlık Kuruluşları Eczaneler Ve Parfümeri Ticareti) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Çark Caddesinde bir etkinlik düzenledi.
8 Mart 2012 Perşembe 19:28

Polisten Uyuşturucu Operasyonu

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik iki adrese eşzamanlı yapılan operasyonda, 5 kişi gözaltına alınırken toplam 2 kilo esrar maddesi geçirildi.
21 Şubat 2012 Salı 15:51

BİNALARINIZA ISI YALITIMI YAPTIRIN

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası 13. meslek komitesi (İnşaat Malzemeleri Toptan Ve Perakende Ticareti Meslek Grubu) Aralık ayı olağan toplantısına yaparak inşaat malzemeleri sektörünün 2011 yılını değerlendirdi.
29 Aralık 2011 Perşembe 18:06

UZUN ÇARŞI DURUM TESPİT VE BEKLENTİ ANKET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Komitesi (Tekstil Ve Deri Ürünleri Ticareti Meslek Grubu)Aylık Olağan toplantısını gerçekleştirdi.
13 Aralık 2011 Salı 18:39

15.Meslek Komitesi Sorunlarını Tartıştı

Sakarya Sanayi ve Ticaret Odası (SATSO) 15. Meslek Komitesi (Sağlık Kuruluşları, Eczaneler ve Parfümeri Ticareti), geleneksel kaynaşma ve birliktelik toplantısını SATSO Sosyal Tesislerinde yaptı.
31 Ekim 2011 Pazartesi 20:13

496 günlük haksızlığın bedeli 11 bin lira...

Sakarya'da uyuşturucu ticareti yapmakla suçlanıp 496 gün hapis yatan kişi beraat etti. Suçsuz yere cezaevinde olduğu günler için dava açtı ve 11bin 682 lira tazminat kazandı.
13 Ekim 2011 Perşembe 16:58

Venezuella uyruklu hırsız

Sakarya'da gümüş ve çelik takı ticareti yapan kişinin, lokanta önüne park ettiği otomobilin bagajından, içlerinde 10 bin dolarlık ziynet eşyası bulunan iki çanta üç kişi tarafından çalındı.
12 Ekim 2011 Çarşamba 18:46

SATSO'DA ECZACILARIN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (SATSO) eczacıların sorunları masaya yatırıldı. SATSO 15. Meslek Komitesi (Sağlık Kuruluşları Eczaneler ve Parfümeri Ticareti) üyeleri Sakarya'da faaliyet gösteren eczacılarla müşterek bir toplantı düzenledi.
13 Nisan 2011 Çarşamba 03:03

Organ Mafyasına darbe 28 gözaltı

'organ ticareti' yaptıkları iddiasıyla 28 kişi gözaltına alındı. Jandarmanın 12 ilde eş zamanlı yaptığı operasyonda çetenin ihtiyaç sahibi kişilerden 5 bin liraya aldığı böbreği internet aracılığıyla 50 bin liraya sattıkları ileri sürüldü.
20 Ağustos 2010 Cuma 21:07

Organize suç örgütüne darbe

Sakarya'da, organize suç örgütü kurarak uyuşturucu ticareti yapan 27 kişi yakalandı.
22 Mayıs 2009 Cuma 18:26

8 kişi göz altına alındı

Sakarya'da polis ve jandarmanın müşterek düzenlediği operasyonda Hazine arazisinde esrar imal ederek ticaretini yaptıkları iddiasıyla yakalanarak adliyeye sevk edilen 13 kişiden 8'i tutuklandı.
21 Ekim 2008 Salı 09:14

13 Kişi Uyuşturucudan Göz Altında

Sakarya ve Düzce'de yapılan eş zamanlı operasyonlarda, organize suç örgütü kurdukları ve uyuşturucu madde ticareti yaptıkları iddiasıyla 13 kişi gözaltına alındı.
13 Temmuz 2008 Pazar 20:43

Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu

Adapazarı'nda uyuşturucu ticareti yaptığı ileri sürülen bir kişinin evine operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, 705 gr kubar esrar maddesi ele geçirdi.
13 Mayıs 2008 Salı 17:51

Yumruk-05 operasyonu

Kocaeli Jandarma İl Komutanlığı, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Sakarya illerinde eş zamanlı olarak düzenlediği "Yumruk-05" adlı operasyonda, uyuşturucu madde ticareti yapan bir çeteyi çökertti.
9 Mayıs 2008 Cuma 18:57

Organ Mafyasına büyük darbe

Adana, İzmir ve Sakarya'da organ ve doku ticareti yaptıkları iddiasıyla 15 kişi gözaltına alındı.
31 Mart 2008 Pazartesi 11:10

Diyar - 05 Operasyonu

Kocaeli jandarması tarafından 3 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları iddia edilen 10 kişilik örgüt çökertilirken, uyuşturucu maddeler ve tabancalar ele geçirildi.
27 Mart 2008 Perşembe 18:14

73 Yaşında kokain satıcısı yakalandı

Adapazarı'nda uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen 73 yaşındaki şahıs, 135 gram kokainle yakalandı.
5 Ocak 2008 Cumartesi 14:27

MED-CEZİR'de 19 tutuklama

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen Med-cezir isimli operasyonda 19 kişi tutuklandı.
7 Aralık 2007 Cuma 04:36

Sakarya Polisinden Operasyon

Sakarya'da, uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyonda 27 kişi gözaltına alındı.
6 Aralık 2007 Perşembe 16:32

Ders 4:Dış Ticaretin Serbestleştirilmesi Çabaları

Ders 4 : Dış Ticaretin Serbestleştirilmesi Çabaları
25 Haziran 2007 Pazartesi 12:48

Emniyetten 'Serhat'Operasyonu

Adapazarı'nda polisin uluslararası silah ve mermi ticareti yapan şebekeye yönelik düzenlediği operasyonda, 20 bin adet kaçak mermi ile 1 adet silah ele geçirilirken, olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
7 Mayıs 2007 Pazartesi 08:47

Huylu Huyundan Vazgeçermi!

Ferizli L tipi Cezaevinde Uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan yatan Y.G (31) ziyarete gelen bir bayan cezaevine 2 adet uyuşturucu hap sokarken yakalandı.
11 Nisan 2007 Çarşamba 10:35

29 kişiden 9 u tutuklandı

Sakarya'da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan 29 kişi, geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Şahıslardan 9'u tutuklanarak cezaevine gönderildi.
12 Ocak 2007 Cuma 11:54

Türkiye'de Eğitim Ticareti yapılıyor

Dışişleri eski Bakanı Prof. Dr. Mümtaz Soysal, Türkiye'de en yükseğinden anaokuluna kadar eğitim ticaretinin yapıldığını söyledi. Aynı zamanda " Ekmek gibi, süt gibi toplum tarafından evlere kitap dağıtılmalıdır" şeklinde önemli açıklamalarda bulundu.
15 Mayıs 2006 Pazartesi 15:36

Orkide Operasyonu

Sakarya'nın Karasu ilçesinde polis tarafından düzenlenen operasyonda, 65 kişinin gözlem altına alındığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre, Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri Karasu ilçesinde insan ticareti yapıldığı yönünde yapılan ihbarlar
28 Ocak 2006 Cumartesi 09:04

SAKARYA DÜNYAYA AÇILACAK

Sakarya'nın Karasu ilçesinde devam eden liman inşaatının tamamlandığında şehri dünya ticaretine açacağı belirtildi. AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Marmara Bölgesi’nden Türk cumhuriyetlerine
21 Ekim 2005 Cuma 16:07

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free