hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

temizlik haberleri

Karantina sokaklarına Büyükşehir desteği

Büyükşehir Belediyesi koronavirüs ile mücadele kapsamında karantina altına alınan sokaklardaki vatandaşlara destekler sunmaya devam ediyor. Büyükşehir ekipleri karantina altındaki vatandaşlara hijyen malzemesi dolu temizlik kolisi ile vakitlerini değerlendirebilmelerine katkı sunacak kitapları bölgeye ulaştırdı.
16 Nisan 2020 Perşembe 23:05

Koronavirüs'ten Korunma Yolları SATSO'da Anlatıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticaretinde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu 15. Meslek Komitesi öncülüğünde, Yeni Koronavirüs ve Artmış/Artırılmış Endişelerimiz konulu seminer gerçekleştirildi.
13 Mart 2020 Cuma 06:08

Engelli Bireylerin Sorunlarına SATSO'da Çözüm Arandı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu ..
25 Şubat 2020 Salı 23:02

Engelli Bireylerin Sorunlarına SATSO'da Çözüm Arandı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten, çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu...
23 Şubat 2020 Pazar 22:16

YADEM evde temizlik hizmeti ile yaşlıların yanında

Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek Merkezi yaşlılara her alanda hizmet sunmaya devam ediyor. 65 yaş ve üzeri yaşlılara yönelik düzenli bir şekilde evde temizlik hizmetinin verildiği YADEM’de yaşlıların yüzleri gülüyor.
31 Ocak 2020 Cuma 20:49

Toplu taşımada sağlıklı ulaşımlar için

Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarında rutin temizliklerini sürdürüyor. Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, her gün seferlerini tamamlayan araçların temizliğe tabii tutulduğu, ayrıca periyodik olarak Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle dezenfekte işlemlerinin gerçekleştirildiği belirtildi.
6 Aralık 2019 Cuma 06:05

Büyükşehir’den drenaj kanalları için 4 bin saatlik mesai

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından şehrin genelindeki toplam 800 kilometrelik drenaj kanalları için 4 bin saatlik temizlik mesaisi başladı.
18 Kasım 2019 Pazartesi 03:16

Eli öpülesi yaşlılara destek Büyükşehirden

Yaşlı Destek Merkezi 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bakacak kimsesi olmayan, gelir durumu yetersiz yaşlılara ev temizlikleri, kişisel bakımları, hastane refakatleri gibi birçok yönden destek sağlanmaktadır.
24 Ağustos 2019 Cumartesi 00:21

SATSO 15. MESLEK KOMİTESİ SAHTE DETERJAN VE TEMİZLİK MALZEMELERİ İÇİN UYARDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 15. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısında sahte deterjan satılması ve tüketicilerin mağduriyeti ele alındı.
19 Mayıs 2019 Pazar 01:42

Eklem Sorunları ve Çözüm Önerileri SATSO'da Anlatıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu sağlık, temizlik ve kozmetik ürünleri imalat ve ticareti yapan kuruluşların oluşturduğu, 15. Meslek Komitesi, “Hareket Hayattır! Modern İş Dünyasının Kabusu: Eklem Sorunları” konulu eğitim semineri düzenledi.
30 Nisan 2019 Salı 03:41

Gölümüzün kirlenmesine izin vermeyelim

SASKİ tarafından Sapanca Gölü’nde gerçekleştirilen rutin temizlik çalışmaları Uzunkum yürüyüş yolu bölümünden aralarında buzdolabı, küvet, ayakkabı ve diş fırçası gibi malzemelerinde bulunduğu iki kamyon çöp toplandı. Kurumdan duyarlılık çağrısında bulunuldu
4 Nisan 2019 Perşembe 21:09

Gölden bir kamyon çöp çıkarıldı

SASKİ tarafından Sapanca Gölü ve çevresinde rutin olarak gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında Uzunkum yürüyüş yolu bölgesinden bir kamyon çöp çıkarıldı.
12 Mart 2019 Salı 04:36

Gölü korumak hepimizin görevi

SASKİ tarafından Sapanca Gölü sahilinde gerçekleştirilen temizlik çalışması kapsamında 3 kamyon çöp toplandı.
5 Aralık 2018 Çarşamba 21:33

Sapanca Gölü kıyısından 250 torba çöp toplandı

SASKİ Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Sapanca Gölü kıyı şeridi ve ADASU HES ile Sakaryapark bölgesinde temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Sapanca Gölü kıyısından 250 torba çöp toplandı.
8 Şubat 2018 Perşembe 22:42

İstanbuldere temizlendi

SASKİ Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Sapanca Gölü’nü besleyen derelerde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
28 Kasım 2017 Salı 21:52

Zabıta’dan toplu taşıma denetimi

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Zabıta ekiplerimiz, toplu taşıma araçlarının ruhsat, tarife, güzergah dışı faaliyet, klima-kalorifer, ruhsat dışı fazla koltuk, hijyen ve temizlik yönünden denetimlerini gerçekleştirmektedir.
16 Kasım 2017 Perşembe 22:05

Çark Deresi günlük olarak temizleniyor

SASKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Çark Deresi’nde günlük temizlik faaliyetlerini sürdürüyor.
30 Ekim 2017 Pazartesi 23:01

Göl korumamız altında

SASKİ, Sapanca Gölü’nün korunması amacıyla gölü 24 saat izliyor. Göl çevresinde ve gölü besleyen derelerde belli periyotlarla yapılan temizlik çalışmaları ile Sapanca Gölü’nün doğal güzellikleri korunuyor.
5 Ağustos 2017 Cumartesi 04:29

Yaşlılık daha kaliteli yaşanacak

Kent Park içerisinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın destekleriyle hayata geçirilen Yaşlı Destek ve Koordinasyon Merkezi açılışında açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Yaşlılara psikolojik, fizik tedavi, kişisel bakım, evde temizlik ve sosyal alanlarda hizmetler sunulacak
29 Temmuz 2017 Cumartesi 00:58

Toplu taşımaya klima denetimi

Yaz mevsiminin yüzünü göstermesiyle birlikte toplu taşıma araçlarında gerçekleştirdikleri klima ve temizlik denetimlerini aralıksız olarak sürdürdüklerini söyleyen Toplu Taşıma Şube Müdürü Metin Berberler, gerekli kurallara uymayan araçlara ise cezai işlem uygulandığı bilgisini verdi.
2 Temmuz 2017 Pazar 00:30

SÖĞÜTLÜ DEKİ CAMİLER BAYRAM İÇİN HAZIRLANIYOR

Yıl boyu periyodik olarak cami ve mescitlerde temizlik çalışmaları sürdüren Söğütlü Belediyesi, yaklaşan Ramazan bayramı dolayısıyla çalışmalarına hız verdi.
23 Haziran 2017 Cuma 00:03

Sağlıklı yolculuklar için

Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarında rutin temizliklerini sürdürüyor.
15 Ocak 2017 Pazar 17:56

SASKİ kıyı şeridini temizliyor

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Sapanca Gölü kıyısında temizlik çalışması başlattı.
17 Aralık 2016 Cumartesi 02:00

Çark Deresi Temizleniyor

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Çark Deresi’nde temizlik çalışması başlattı.
1 Eylül 2016 Perşembe 01:52

Öğrenciler Temiz Bir Doğa İçin Çöp Topladı

Sakarya Üniversitesi Karasu Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Karasu belediyesi ile birlikte 7 km’lik sahili bulunan Karasu sahilinde temizlik yaptı.
14 Mayıs 2016 Cumartesi 21:48

SERDİVAN BELEDİYESİ’NDEN VERGİ MÜKELLEFLERİNE BÜYÜK KOLAYLIK

Serdivan Belediyesi’nden emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergilerini ödeyecek mükelleflere büyük kolaylık sağlayacak uygulama hayata geçirildi.
21 Mart 2016 Pazartesi 18:48

SAPANCA BELEDİYESİ ETKİN OLARAK LARVA MÜCADELESİNE BAŞLADI

Sapanca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, büyük sıkıntılar yaratan sinekleşmeyi gidermek için çalışmalara etkin olarak başladı.
10 Mart 2016 Perşembe 00:29

SASKİ GÖL KIYISINI TEMİZLİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ekipleri, Sapanca Gölü’nde temizlik çalışması gerçekleştirdi.
2 Mart 2016 Çarşamba 23:02

SERDİVAN TEPESİNDE BİR GÜNDE 2 KAMYON ÇÖP TOPLANDI

Serdivan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kırantepe'de bir günde iki kamyon çöp topladı.
15 Şubat 2016 Pazartesi 19:28

ADAPAZARI BELEDİYESİ KARDAN KAPANAN YOLLARI ANINDA AÇIYOR

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden oluşan karla mücadele ekipleri, ulaşımda kardan dolayı bir sıkıntı yaşanmaması için 7 gün 24 saat görev yaptı.
25 Ocak 2016 Pazartesi 18:12

Adapazarı'nda Karla Mücadele Kesintisiz Şekilde Sürüyor

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğünden oluşturulan karla mücadele ekipleri, hayatın olumsuz etkilenmemesi amacıyla kar temizleme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
23 Ocak 2016 Cumartesi 17:47

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI GÜN BOYUNCA SÜRDÜRDÜ

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü mesaiye gece geç saatlerde başladı. Ekipler gün boyunca araç ve yaya güzergahlarında yol açma çalışması yaptı.
19 Ocak 2016 Salı 22:05

ADAPAZARI’NDA KAR NÖBETİ AKŞAM SAATLERİNDE BAŞLADI

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı nedeni ile nöbete erken başladı.
31 Aralık 2015 Perşembe 19:53

İKİNCİ TAKSİT ÖDEMELERİNDE SON GÜN 30 KASIM

Son günü 30 Kasım Pazartesi olarak belirlenen Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin ikinci taksit ödemelerinde, mükelleflerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Serdivan Belediyesi vezneleri vatandaşlara hafta sonu da hizmet verecek.
27 Kasım 2015 Cuma 22:09

CAMİLİ’YE GELİR BİRİMİ VEZNESİ AÇILDI

Sakarya'nın Yenikent bölgesinde oturan vatandaşlar, emlak, işyeri ve çevre temizlik vergilerini artık Adapazarı Belediyesi Camili Ek Hizmet binasında ödeyebilecek.
24 Kasım 2015 Salı 17:08

Emlak Ve Çtv Vergilerinin İkinci Taksitinde Son Gün 30 Kasım Pazartesi

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksit ödemelerinde son günün 30 Kasım Pazartesi olduğu belirtildi.
10 Kasım 2015 Salı 20:59

Sakarya Büyükşehir Nehir Kıyısında Başlattığı Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor

Sakarya Büyükşehir, Sakarya Nehri kıyısında başlattığı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.
10 Eylül 2015 Perşembe 12:55

SAKARYA’DA TRAFİK KAZASI: 1 YARALI

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında bir temizlik işçisi hafif yaralandı.
21 Haziran 2015 Pazar 22:28

EMLAK VE ÇTV VERGİ ÖDEMELERİ İÇİN VEZNELER CUMARTESİ VE PAZAR DA AÇIK

Ödemeleri 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü başlayan Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin (ÇTV) 1. Taksiti için son ödeme günü 1 Haziran 2015 Pazartesi.
29 Mayıs 2015 Cuma 03:29

ADAPAZARI BELEDİYESİ’NDE VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin 1. taksitlerinin ödenebilmesi için Adapazarı Belediyesi’nde vezneler hafta sonu da açık olacak.
22 Mayıs 2015 Cuma 21:23

CAMİDE HIRSIZLIK

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bir camiye girerek kendini temizlik görevlisi gibi gösteren şahıs, bir vatandaşın cüzdanını çalarak kaçtı.
12 Mayıs 2015 Salı 01:45

SAPANCA’YI BESLEYEN DERELER TEMİZLENİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Sapanca Gölü’nü besleyen dere yataklarındaki temizlik çalışmalarına devam ediyor.
10 Mayıs 2015 Pazar 06:25

ÖĞRENCİLER BAŞKAN ALEMDAR’LA BİRLİKTE ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTI

Serdivan Belediyesi’nin “Temiz Serdivan İçin El Ele” sloganıyla Serdivan Gölpark’ta gerçekleştirdiği temizlik kampanyasında öğrenciler Başkan Alemdar’la birlikte çevre temizliği yaptı.
7 Mayıs 2015 Perşembe 01:38

Görünmez Kahramanlar Sabaha Kadar Temiz Bir Çevre İçin Çalışıyor

Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, herkes uyurken gece kaldırımları süpürüp çöpleri toplayarak sokakları ertesi güne hazır bırakıyor.
6 Nisan 2015 Pazartesi 02:31

Temizlik İşleri Personeline İş Sağlığı Eğitimi Verildi

Adapazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeline, İlkyardım, Mesleki Yeterlilik, Yangın, Ergonomi ve Hijyen Eğitimleri verildi.
12 Şubat 2015 Perşembe 21:15

Okullar 2.Döneme Hazır

Sakarya genelindeki birçok okul, yarıyıl tatilini fırsat bilerek boya-badana, çevre düzenlemesi, kapı-pencere onarımı ve genel temizlik gibi ihtiyaçlarını gidermek için yoğun çalışma içine girdi.
7 Şubat 2015 Cumartesi 21:06

Vergide Son Gün 1 Aralık Pazartesi Günü

2013 yılı ve öncesi Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergisi borcu olanlar 1 Aralık Pazartesi günü mesai bitimine kadar Adapazarı Belediyesi’ne gelerek borçlarını yapılandırabilecek.
28 Kasım 2014 Cuma 09:42

Adapazarı Belediyesi Futbol Turnuvası’nın Şampiyonu Temizlik Genç Takımı Oldu

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Birimler Arası Futbol Turnuvası’nda şampiyon Temizlik İşleri Genç takımı oldu.
14 Kasım 2014 Cuma 05:45

Radyasyonlu atıkların toprağa gömüldüğü iddiası

Mahkeme, radyasyonlu olduğu iddia edilen arazide yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgi istedi
14 Kasım 2014 Cuma 01:22

Adapazarı Belediyesi Futbol Turnuvası?nın Şampiyonu Temizlik Genç Takımı Oldu

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Birimler Arası Futbol Turnuvası?nda şampiyon Temizlik İşleri Genç takımı oldu.Belediye personeli birimleri arasında düzenlenen ve yaklaşık 1 ay süren maratonda ç
13 Kasım 2014 Perşembe 17:18

HDP 2 kızını kaybeden anneye bakın ne önerdi

HDP, bir kızını Hakkaride diğerini ise Kobanide kaybeden anneye, “Bir yakınınızı getirin, belediyeye temizlikçi olarak alalım” dedi
13 Kasım 2014 Perşembe 15:13

İzmit?te Günde 20 Ton İnşaat Atığı Toplanıyor

İzmit?te, belediye ekiplerince günde ortalama 20 ton inşaat atığı toplandığı öğrenildi.İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Şener, kentteki inşaat atıklarının toplanmasıyla ilgili özel bir ekip oluşturulduğunu belirterek, ?Boş
12 Kasım 2014 Çarşamba 17:22

Adapazarı Belediyesi’ne 22 Yeni Araç

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne 22 adet yeni araç alındı. Araç sayılarını ve hizmet ağını genişlettiklerini ifade eden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Yeni araçlarımız hayırlı olsun” dedi.
30 Ekim 2014 Perşembe 21:42

Erenler Belediyesinden yeni bir uygulama

Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Çarşamba Pazarı sonrası etrafa güzel koku saçan bir sistemle yolları temizliyor.
21 Ekim 2014 Salı 21:44

Abhazya Cumhurbaşkanı Hacimba Çöp topladı…

Abhazya'nın Turizm şehri Akua’da (Suhum) sivil toplum örgütlerinin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Karadeniz sahilinde temizlik çalışmalarına katılan Abhazya Cumhurbaşkanı Raul Hacimba’ya Abhazya Parlamento Başkanı Valeri Bganba ve milletvekilleri de eşlik etti.
21 Ekim 2014 Salı 21:39

Erenlerde konteynerler dezenfekte ediliyor

Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde sürdürülen temizlik çalışmaları yoğun bir şekilde devam ederken, çöp konteynerlerinin köpüklü su ile yıkanması uygulamasına başlandı.
18 Ekim 2014 Cumartesi 03:25

Vergide Fırsat Zamanı

Resmi Gazete’de Yayımlanan bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına dair Torba Kanunla geriye dönük Emlak ve İşyeri Temizlik Vergisi borcu olanlar 1 Aralık 2014 tarihine Adapazarı Belediyesi’ne müracaat ederek borçlarını yapılandırabilecek.
17 Ekim 2014 Cuma 02:11

Çark Deresi Temizleniyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, filosuna kattığı yeni paletli araçlarla Çark Deresi’nde temizlik çalışmalarına başladı.
16 Ekim 2014 Perşembe 04:54

Serdivan Belediyesi Yeni Araçlarla Filosunu Güçlendirdi

Serdivan Belediyesi, Temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere iki yeni çöp aracını hizmete soktu.
20 Eylül 2014 Cumartesi 04:10

Çevre Dostu Bir Kampanya Başlatıldı

Serdivan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tüm personeli ve ekipmanları ile birlikte ilçe genelinde temizlik kampanyası başlattı.
18 Eylül 2014 Perşembe 19:53

Sakarya’da Çöp Ev Operasyonu

Sakarya’da yalnız yaşayan 50 yaşındaki bir kadına ait evden 5 kamyon dolusu çöp çıktı. Çöp ve sokak köpeklerinin yanı sıra evden çıkan gelinlikler, temizlik görevlilerini şaşkına çevirdi.
3 Eylül 2014 Çarşamba 20:49

Sapanca Gölünü Besleyen Dere Yatakları Temizlendi

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Sapanca gölünü besleyen dere yatakları ve çekilme sonrası oluşan kıyılarda temizlik çalışması yaptı.
6 Ağustos 2014 Çarşamba 23:20

Sapanca Gölü'nde Büyük Temizlik

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Sapanca Gölü'nde kuraklığın neden olduğu çekilme sonrası kıyılarda ortaya çıkan katı atıkları temizlemek için büyük bir temizlik çalışması gerçekleştirecek.
4 Ağustos 2014 Pazartesi 21:56

GÜLE OYNAYA ÇÖP TOPLADILAR

Sakarya'nın Erenler ilçesine bağlı Kamışlı Mahallesi'nde ikamet eden minikler, ‘Mahallemi seviyorum mahallemi temiz tutuyorum’ etkinliği kapsamında mahallede temizlik yaptı.
27 Haziran 2014 Cuma 22:58

Balkondan Düşen Yaşlı Kadın Hayatını Kaybetti

Hendek ilçesinde, evinin balkonunda temizlik yaparken aşağıya düşen Melihe Camcı hayatını kaybetti.
1 Haziran 2014 Pazar 07:27

ÇÖKEN İSTASYONDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Dün kısmen çöken YHT hattı üzerinde bulunan Arifiye istasyonunda ekipler temizlik çalışmalarına başladı.
31 Mayıs 2014 Cumartesi 03:14

AKYAZI ZABITASINDAN ÇÖP EVE OPERASYON

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve Temizlik İşlerine bağlı ekipler tonlarca çöpün biriktirildiği bir eve operasyon düzenledi.
27 Mayıs 2014 Salı 21:38

VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

Adapazarı Belediyesi, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek. Belediyeden yapılan açıklamada veznelerin hafta sonu da açık olacağı belirtildi.
16 Mayıs 2014 Cuma 21:57

ADAPAZARI BELEDİYESİ'NDEN VERGİ UYARISI

Adapazarı Belediyesi, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek.
9 Mayıs 2014 Cuma 02:07

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİNİZİ ÖDEMEYİ UNUTMAYIN

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada emlak ve çevre temizlik vergilerinin ilk taksitinin 2 Haziran 2014 Pazartesi gününe kadar ödenmesi gerektiği bildirildi.
8 Mayıs 2014 Perşembe 03:51

SASKİ GÖLÜ BESLEYEN DERELERİ TEMİZLİYOR

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından yürütülen dere temizlik çalışmaları hızla devam ediyor. Sapanca Gölü’nü besleyen dereleri düzenli bir şekilde temizleyen SASKİ Havza birimi önceki gün başlattığı çalışma kapsamında İstanbuldere’yi temizledi.
4 Nisan 2014 Cuma 04:05

BÜYÜKŞEHİRDEN, EN HAYIRLI HİZMET

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Hasta ve Yaşlı Bakım Kurslarında eğitim alan kursiyerler Karaman, Çukurahmediye ve Yahyalarda ikamet eden yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, vatandaşlara kişisel bakım ve temizlik hizmeti sundu.
26 Ocak 2014 Pazar 22:24

GÜNDE 55 TON KATI ATIK TOPLANIYOR

Arifiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede günlük 55 ton katı atık topluyor.
17 Ocak 2014 Cuma 22:29

SASKİ’DEN ALTYAPI TEMİZLİĞİ

Kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısı temizlik çalışmalarına devam eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Altyapı Görüntüleme Aracı ile incelenen hatlarda gerekli yenileme çalışmalarını da gerçekleştirilecek.
1 Ocak 2014 Çarşamba 23:26

SAKARYA’DA KAPALI KÖY YOLU YOK

Sakarya İl Özel İdaresi tarafından Karla mücadelede kullanılmak üzere toplam 46 araç hazır bir şekilde bekliyor. İl merkezinde etkili olmayan kar yağışı ilçelerde etkisini sürdürürken İl Özel İdaresi araçları yollarda temizlik çalışmaları yaparak ulaşımın aksamaması için çalışıyorlar.
10 Aralık 2013 Salı 18:31

EMLAK VE ÇTV’DE SON GÜN 30 KASIM

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin ikinci taksit ödemeleri 30 Kasım Cumartesi günü sona eriyor.
19 Kasım 2013 Salı 19:29

SERDİVAN BELEDİYESİ ATIKLARI ÜCRETSİZ TOPLUYOR

Serdivan Belediyesi ‘’Mahallemde Temizlik Var’‘ kampanyasıyla vatandaşların evlerinde kullanmadıkları atıkları topluyor.
10 Ekim 2013 Perşembe 03:08

CİNAYET ZANLILARI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Sakarya’nın Erenler ilçesinde bir kişiyi boğazını keserek öldürdüğü iddia edilen 3 zanlı, sorgularının ardından sağlık kontrolünden geçirildi. Edinilen bilgilere göre, Adapazarı Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan Sezai Karaoğlan (49), dün akşam saatlerinde Erenler Tepekum Mahallesi Arı Sokak’ta yalnız yaşadığı evinde tartıştığı şahıslar tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.
25 Ağustos 2013 Pazar 13:53

Erenler Bayrama Hazırlanıyor

Erenler Belediyesi’nin ilçe genelinde sürdürdüğü rutin temizlik çalışmaları bayram dolayısı ile dahada yoğunlaştı.
31 Temmuz 2013 Çarşamba 21:22

Erenlerdeki Camiler Temizlendi

Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Ramazan ayı dolaysıyla ilçe merkezi ve köylerdeki camileri temizledi.
18 Temmuz 2013 Perşembe 21:41

VEZNELER HAFTASONU DA AÇIK

Adapazarı Belediyesi, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs Cuma günü sona eriyor. Vatandaşların hafta içinde veznelerde sıra beklememesi için Adapazarı Belediyesi Mali Hizmetler Gelir Müdürlüğü veznelerinin hafta sonu da hizmet vereceği bildirildi.
25 Mayıs 2013 Cumartesi 01:41

DONATIM ESNAFI BELEDİYE ÇALIŞANLARINA YARDIM ETTİ

Adapazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarını temizlik yaparken gören Donatım esnafı kendi iş yerlerindeki süpürgelerle belediye çalışanlarına yardım etti.
2 Mayıs 2013 Perşembe 20:58

TIRNAKÇILIK YAPAN KADINLAR GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir dükkandan tırnakçılık yöntemiyle para ve temizlik malzemesi çalan 2 kadın kameraya yakalandı.
11 Nisan 2013 Perşembe 21:27

SAKARYA’DA 80 OKULA CEZA KESİLMESİ

Sakarya’da, 80 okula temizlik hizmetlerini kayıt dışı eleman çalıştırarak sağladıkları için kesilen para cezalarıyla ilgili açıklama yapan Eğitim İlke-Sen MYK Üyesi Beytullah Önce; “Bunun sorumlusu Milli Eğitim Bakanlığı’dır, cezayı baka
8 Mart 2013 Cuma 23:19

SAKARYA’DA ÇÖP EV OPERASYONU

Sakarya’nın Erenler İlçesi Hacıoğlu Mahallesinde yaşayan yaşlı bir çiftin evlerini çöp ev haline getirdiği bilgisini alan Erenler Belediyesi Zabıta ekipleri, temizlik ekipleri ve polisle birlikte gittikleri evi 2 saat süren çalışmalar sonucu boşaltt
1 Mart 2013 Cuma 19:52

İş-Kur, SGK ve KOSGEB'in teşvik ve avantajları anlatılacak

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 28. Meslek Komitesi(Temizlik-Güvenlik-Müşavirlik ve Danışmanlık) tarafından firmalara yönelik yenilikler, fırsatlar ve desteklerle ilgili seminer düzenlenecek.
16 Ocak 2013 Çarşamba 22:22

İş-Kur, SGK ve KOSGEB müdürlüklerini ziyaret ettiler.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 28’inci Meslek Komitesi (Temizlik-Güvenlik-Müşavirlik ve Danışmanlık), İş-Kur, SGK ve KOSGEB müdürlüklerini ziyaret ettiler.
26 Aralık 2012 Çarşamba 17:44

SASKİ DERELERİ TEMİZLİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından derelerde yürütülen temizlik çalışmaları devam ediyor. Çalışma kapsamında ekipler Sarp Deresi’ni temizlerken, Keçi Deresi’nde de temizlemeye başladı.
5 Aralık 2012 Çarşamba 22:08

Yapılandırma süresi bugün sona eriyor.

Resmi Gazetede yayınlanan vergi affı kapsamında belediyelere ödenen Emlak ve Çevre Temizlik Vergisini aksatanlara verilen yeniden yapılandırma süresi bugünsona eriyor.
31 Ekim 2012 Çarşamba 04:17

VERGİ BORÇLARINA YAPILANDIRILMA UYARISI

Resmi Gazetede yayınlanan vergi affı kapsamında belediyelere ödenen Emlak ve Çevre Temizlik Vergisini aksatanlara bir şans daha verildi.
28 Eylül 2012 Cuma 18:19

Dişli; SATSO Yukarı Doğru Tırmanıyor

SATSO 28. Meslek Komitesi (Temizlik-güvenlik-müşavirlik-ve Danışmanlık Faaliyetleri Meslek Grubu)Başkanı Hüseyin Balta, Başkan yardımcısı İsmail Başavcı, Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri Ekrem Seçgin ve Emrullah Terzioğlu
6 Ağustos 2012 Pazartesi 18:15

SASKİ DERELERİ TEMİZLİYOR

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında, Sapanca Gölü’nü besleyen dereler temizleniyor.
6 Temmuz 2012 Cuma 00:32

Araştırma Hastanesi’ndeki temizlik çalışmaları tamamla

Sakarya’da yaşanan sağanak yağışın ardından su basan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki temizlik çalışmaları tamamlandı.
19 Mayıs 2012 Cumartesi 18:42

Vezneler hafta sonu da açık

Adapazarı Belediyesi, emlak ve işyeri çevre temizlik vergilerinin birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs tarihinde sona ereceği belirtilerek veznelerin hafta sonu da hizmet vereceği açıklandı.
18 Mayıs 2012 Cuma 23:53

Öğrenciler Çark Caddesi’nde temizlik çalışması yaptı.

Sakarya-Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri Sosyal Etkinlikleri Destek Projesi kapsamında Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü’nün işbirliği ile Çark Caddesi’nde temizlik çalışması yaptı.
3 Mayıs 2012 Perşembe 18:54

SAPANCA BELEDİYE PLAJINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Sakarya’nın Sapanca Belediyesi Sapanca Gölü plajında temizlik ve bakım çalışmalarına başladı.
6 Nisan 2012 Cuma 17:47

Sakarya'daki Emlakçılar Mesleğine Sahip Çıkıyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 28. Meslek Komitesi (Temizlik-güvenlik-müşavirlik-ve Danışmanlık Faaliyetleri Meslek Grubu) Üyeleri Adapazarı Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak'ı makamında ziyaret etti.
16 Mart 2012 Cuma 20:18

Tapu Müdürlerine ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 28. Meslek Komitesi (Temizlik-Güvenlik-Müşavirlik ve Danışmanlık Faaliyetleri Meslek Grubu) üyeleri; Adapazarı, Serdivan, Arifiye ve Erenler Tapu Müdürlükleri'ni ziyaret etti.
5 Şubat 2012 Pazar 20:37

ARİFİYE VE ERENLER BELEDİYESİ'NE ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 28. Meslek Komitesi (Temizlik-güvenlik-müşavirlik-ve Danışmanlık Faaliyetleri Meslek Grubu) üyeleri Arifiye ve Belenler Belediye Başkanlarına bir dizi ziyaretlerde bulundu.
25 Ocak 2012 Çarşamba 18:15

SATSO sizindir ve bizler her zaman hizmetinizdeyiz

SATSO 28.Meslek Grubu (Temizlik-Güvenlik-Müşavirlik ve Danışmanlık Faaliyetleri) dahilinde olan Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ambalaj Malzemeleri Satışı Sektörüne yönelik istişare toplantılarının ikincisini SATSO Sosyal Tesisleri'nde düzenledi
10 Aralık 2011 Cumartesi 20:40

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free