hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde son hazırlıklar tamamlanıyor Kardeşlik ve dayanışmayı yaymaya devam edeceğiz Sakarya bölgesel gelişimde öncü olacak Sosyal sorumluluk projesi yüzleri güldürdü Engelli Bireylerin Sorunlarına SATSO'da Çözüm Arandı Sakarya’nın Sosyo-Ekonomik Karnesi Şampiyon Öğrenciler Gururlandırdı Sakaryalı Öğretmenler Zirvede Yerini Aldı SEDAŞ, Meslek lisesi öğrencilerini bilgilendirdi SAÜ Uluslararasılaşma Hamlelerini Sürdürüyor
Sakarya’nın Sosyo-Ekonomik Karnesi
Sakarya’nın Sosyo-Ekonomik Karnesi
 
Sakaryaspor: 1 - Bandırmaspor: 0
Sakaryaspor: 1 - Bandırmaspor: 0
 

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1

sezai haberleri

SEZAİ MATUR AMELİYAT OLDU

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde rahatsızlığından dolayı dün bir operasyon geçirdi.
28 Nisan 2018 Cumartesi 02:53

Sezai Matur Annesini Kaybetti

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sakarya Yenihaber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Sezai Matur annesini kaybetti.
2 Temmuz 2017 Pazar 05:30

Sezai Karakoç bir fikir adamıdır

‘Sezai Karakoç ve Diriliş Düşüncesi’ başlıklı panelde konuşan Araştırmacı-Yazar Ömer Tayyar Aslan, “Sezai Karakoç bir fikir adamıdır. Fikir bizi yeryüzündeki diğer her şeyden ayırır. Fikreden ben yeryüzünde şunun için varım diyebilir. Daha sonra bu anlamı veren yüksek gücü arar” dedi.
23 Mart 2017 Perşembe 04:12

SGC BAŞKANI MATUR’DAN ANKARA AÇIKLAMASI

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti(SGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Sezai Matur, Ankara’da gerçekleştirilen bombalı saldırıyı kınadı.
18 Şubat 2016 Perşembe 19:33

MATUR:EKRAN KARARTMA KABUL EDİLEMEZ

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Sezai Matur 13 televizyon ve radyo kanalının Türksat’tan çıkarılmasıyla ilgili bir açıklama yaptı.
15 Kasım 2015 Pazar 23:40

Sgc Başkanı Matur Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Sezai Matur 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi.
2 Kasım 2015 Pazartesi 21:22

SGC, TERÖRÜ LANETLEDİ

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Sezai Matur, Ankara’da yaşanan bombalı saldırı olayı ile ilgili bir açıklama yaptı.
10 Ekim 2015 Cumartesi 20:21

SGC’DEN AHMET HAKAN’A YAPILAN SALDIRIYA KINAMA

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Sezai Matur, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan’a yapılan saldırıyı kınayarak bir mesaj yayımladı.
1 Ekim 2015 Perşembe 23:12

Sgc Başkanı Matur: “Basın Ne Kadar Özgürse Halkta O Kadar Özgürdür”

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Sezai Matur, Basından Sansürün Kaldırılışı’nın yıl dönümü ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
24 Temmuz 2015 Cuma 16:24

İsen SGC’yi ziyaret etti

Sakarya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden AK Parti Milletvekili Mustafa İsen, Cemiyet Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. İsen, hedef ve projelerini anlattı.
23 Haziran 2015 Salı 01:27

Sgc Başkanı Matur: “Halk Özgür Basına Sahip Çıkmalı”

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü günü nedeniyle bir yazılı açıklama yaptı.
3 Mayıs 2015 Pazar 01:19

SGC de görev dağılımı

Sezai Matur’un güven tazelediği Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nin (SGC) geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulunun ardından bir araya gelen yönetim, kendi arasında görev dağılımı yaptı.
21 Nisan 2015 Salı 23:41

Sezai Matur güven tazeledi

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu yapıldı. Basın Merkezinde yapılan genel kurulda, Sezai Matur güven tazeleyerek, SGC’nin yeniden başkanı oldu.
15 Nisan 2015 Çarşamba 21:08

Sgc Başkanı Matur'dan Basın Yasağına Tepki

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Sezai Matur Şehit Ailelerine Verilen Övünç Madalyası Tevdi Töreni’nde basın mensuplarının görüntü alınmasının engellenmesine tepki gösterdi.
17 Mart 2015 Salı 17:51

Sgc Başkanı Matur: “10 Ocak Artık Mücadele Günüdür”

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Matur 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.
9 Ocak 2015 Cuma 18:54

SGC'den Basın Bayramı Açıklaması

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı Sezai Matur, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Matur açıklamasında Türkiye'nin basın özgürlüğü önündeki engeller nedeniyle kapalı toplumlarla birlikte anılır hale geldiğini belirtti.
24 Temmuz 2014 Perşembe 05:31

ÖZKOÇ KAYNARCA’DA …

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Ziyaretlerini Kaynarca Merkezde Ve Köylerinde sürdürüyor.CHP Kaynarca Belediya Başkan Adayı Sezai Şeker ile Merkezde esnaf ziyareti yapan Özkoç ve Şeker Esnafın sıkıntılarını dinlediler
27 Mart 2014 Perşembe 23:14

SGC’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ AÇIKLAMASI

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.
9 Ocak 2014 Perşembe 20:54

MATUR, SAÜ ÖĞRENCİLERİNE YEREL BASINI ANLATTI

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sakarya Yeni Haber Gazetesi’nin Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, Sakarya Üniversitesi( SAÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu (SMYO) öğrencileriyle bir araya geldi.
20 Kasım 2013 Çarşamba 18:45

CİNAYET ZANLILARI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Sakarya’nın Erenler ilçesinde bir kişiyi boğazını keserek öldürdüğü iddia edilen 3 zanlı, sorgularının ardından sağlık kontrolünden geçirildi. Edinilen bilgilere göre, Adapazarı Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan Sezai Karaoğlan (49), dün akşam saatlerinde Erenler Tepekum Mahallesi Arı Sokak’ta yalnız yaşadığı evinde tartıştığı şahıslar tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.
25 Ağustos 2013 Pazar 13:53

GAZETELERE BÜYÜK CEZA

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Sezai Matur Sosyal Güvenlik İl Kurumu Başkanlığı Sakarya İl Müdürlüğü tarafından basın kuruluşlarına ek bildirgelerini geç verdikleri gerekçesiyle kesilen astronomik cezalara tepki gösterdi.
20 Ağustos 2013 Salı 20:47

Basın Özgürlüğü Hakaret Özgürlüğü Değildir

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Yönetim Kurulu adına bir açıklama yaptı.
24 Temmuz 2013 Çarşamba 01:29

SGC’DEN GAZETECİLERE SALDIRIYA KINAMA

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur Kaynarcaspor-Arifiye Kalaycı Spor karşılaşmasında çıkan olayları görüntülemeye çalışan TRT Muhabiri İlhan Çakır ve Anadolu Ajansı Muhabiri Çağrı Turgut’a yapılan saldırıyı kınadı.
1 Nisan 2013 Pazartesi 01:18

SGC'DEN GAZETECİYE DAYAĞA KINAMA

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Matur Pamukova’da yayın yapan Pamukovamedya isimli internet sitesinin sahibi Sefa Yaprak’ın bir haber nedeniyle darp edilmesini kınadı.
3 Ocak 2013 Perşembe 23:54

50 BİN LİRALIK TAZMİNAT DAVASI REDDEDİLDİ

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Osman Nuri Dilek’in Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yenihaber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Sezai Matur aleyhine açtığı 50 bin liralık tazminat davası mahkeme tarafından reddedildi.
1 Kasım 2012 Perşembe 17:19

SGC’DEN SALDIRIYA KINAMA

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Matur Sakarya basını için kara bir olay olarak hatırlanacak silahlı saldırı olayıyla ilgili bir açıklama yaptı.
26 Eylül 2012 Çarşamba 23:56

Baskılar sona ersin

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Başkanı Sezai Matur 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir açıklama yaparak basın üzerindeki baskıların sonlandırılmasını istedi.
24 Temmuz 2012 Salı 01:46

Sezai Matur güven tazeledi

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nin Serdivan’da ki Cemiyet Binasında yapılan ve tek liste olarak gidilen olağan kongrede Sezai Matur ve ekibi güven tazeledi.
25 Nisan 2012 Çarşamba 20:27

Sgc Başkanı Matur Basın Öğrencileriyle Buluştu

Sakarya Üniversitesi Basın ve Yayıncılık Bölümü öğrencilerinin düzenlediği “Basın Söyleşileri” programında Sezai Matur, yerel basının güçlenmesinde üniversiteli basın çalışanlarının etkisine vurgu yaptı.
14 Mart 2012 Çarşamba 01:25

Sakarya Gazeteciler Cemiyetinden Teröre Kınama

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Hakkari’de terör saldırısında 26 güvenlik görevlisinin şehit olması sonrasında yazılı bir açıklama yaparak hükümetin alacağı önlemlerle terörü sonlandırmasını istedi.
19 Ekim 2011 Çarşamba 17:32

Halil Sezai AFA'daydı...

İlimizde geçen hafta pazar akşamı 5nokta4 Event tarafından organize edilen Halil Sezai konseri; büyük ilgi gördü.
30 Eylül 2011 Cuma 02:29

SAKARYA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN AÇIKLAMA

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, ASKF Başkanı Hüseyin Kama’nın iddiaları üzerine bir açıklama yaptı.
5 Ağustos 2011 Cuma 20:10

Sezai Matur’dan 24 Temmuz Açıklaması

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur Basından Sansürün Kaldırılışı’nın yıl dönümü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.
24 Temmuz 2011 Pazar 19:09

Profesörlere açık çağrı; kadrolarınızı boşaltın

Sezai Matur önemli bir konuda çağrı yaptı. Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrolarının nasıl birilerine peşkeş çekildiğini 13 Aralık 2010 tarihli yazımda yazmıştım.
21 Nisan 2011 Perşembe 20:52

Siyasette neler öğrendim?

Sakarya Gezeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur Aday Adaylığı sırasında neler öğrendiğini yazdı.
13 Nisan 2011 Çarşamba 18:44

Sezai Matur CHP'den Aday Adayı

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur CHP'den milletvekili aday adaylığı için resmen başvurdu.
23 Mart 2011 Çarşamba 04:36

KALAY; ÖZÜR DİLİYORUM

Şeker İş Sendikası Şube Başkanı Oğuz Kalay SGC Başkanı Sezai Matur’u ziyaret ederek basın mensuplarına yönelik hakaret ve tehdit içeren sözlerinden dolayı özür diledi.
26 Şubat 2011 Cumartesi 18:27

Recep Yıldırım'ın Mutlu Günü

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım'ın kızı Züleyha Yıldırım, 22. Dönem Kütahya Milletvekili Alattin Güven'in oğlu M.Sezai Güven ile dünya evine girdi
14 Kasım 2010 Pazar 02:33

Basın Özgürlüğü Ancak Bağımsızlıkla Elde Edilebilir

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, basının özgürlüğünün ancak bağımsızlıkla elde edilebileceğini söyledi.
24 Temmuz 2009 Cuma 08:04

Sezai Matur güven tazeledi

Sakarya Gazeteciler Cemiyetinin kongresi beklenildiği gibi oldu. 66 kayıtlı üyeden 34'ünün katıldığı kongrede Sezai Matur 33 oy alarak yeniden başkan seçildi.
28 Nisan 2009 Salı 22:56

Saldırıya Kınama

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önünde görev yapmaya çalışan gazetecilere yönelik özel güvenlik şirketi elemanlarının saldırısını kınadı.
11 Şubat 2009 Çarşamba 11:22

Gazeteciler Cemiyetinden Açıklama

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, çıkarılan yasalarla basın üzerinde sansür denebilecek kısıtlayıcı uygulamalara devam edildiğini söyledi.
23 Temmuz 2008 Çarşamba 17:58

Hükümetin basına bakışı

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, gazetecilerin de aralarında bulunduğu bazı iş kollarında, kamuoyunda ''yıpranma payı'' olarak bilinen fiili hizmet zammının kaldırılmasına ilişkin yasanın onaylanmasının, hükümetin basına bakışını göst
20 Nisan 2008 Pazar 18:52

Sapanca Şiir Akşamları Başlıyor

Bu yıl 7‘incisi düzenlenecek Uluslar arası Sapanca Şiir Akşamları bu akşam AKM’de gerçekleştirilecek Sezai Karakoç’a Saygı Gecesi ile başlayacak
5 Eylül 2007 Çarşamba 03:12

Yeni Başkan Sezai Matur

Sakarya Gazeteciler Cemiyetinin dün gece yapılan başkanlık seçimini Sezai Matur kazandı.
19 Ağustos 2007 Pazar 10:16

İrticacı öğretmene ödül gibi atama

Öğrencilerine gönderdiği SMS’lerle dini propaganda yaptığı ortaya çıkan edebiyat öğretmeni Tarık Sezai Karatepe’nin Çubuk İlçesi’ne atanması tepkilere neden oldu.
20 Eylül 2006 Çarşamba 03:07

Savcıya Hırsız Şoku

İstanbul'un Ümraniye İlçesi Cumhuriyet Başsavcısı Sezai Duman'ın Sapanca İlçesi'nde bulunan villasına giren kimliği belirsiz hırsız veya hırsızlar para ve iki adet otomobili çalarak kayıplara karıştı.
26 Ağustos 2006 Cumartesi 11:57

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free