hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ecevit Keleş CHP Sakarya'da İl Başkanı oldu SAKARYASPOR:3 KIRŞEHİR BLD: 0 Büyükşehirli Çakır’a milli davet Çevrenin korunması tüm şehrin ortak sorumluluğudur Sakarya’dan ‘Sıfır Atık’ projesine tam destek SATSO'da Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi Yakın Doğu Üniversitesinden 4 İlçede Seminerler Arifiye Fen Lisesi 4.Ulusal Bilim Kampında İlimizi Temsil Ediyor Türk Siyasetinin Yeni Dinamikleri Hafif Raylı Sistemlere inceleme
Ecevit Keleş CHP Sakarya'da İl Başkanı oldu
Ecevit Keleş CHP Sakarya'da İl Başkanı oldu
 
SAKARYASPOR:3 KIRŞEHİR BLD: 0
SAKARYASPOR:3 KIRŞEHİR BLD: 0
 
Manavlarda Büyük Buluşma
Manavlarda Büyük Buluşma
 
Doğalgaz Bağlantı Sözleşmesinde Yeni Dönem
Doğalgaz Bağlantı Sözleşmesinde Yeni Dönem

semos haberleri

Muhtarlar bizim çözüm ortaklarımızdı

2018 yılında SEMOS üzerinden 1000 başvurunun çözüne kavuştuğunu belirten Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, “Muhtarlarımızdan gelen talepler üzerine 2 milyon 293 bin 118 TL’lik malzeme desteğinde bulunduk. 2019 yılında da çözüm ortaklarımız olan muhtarlarımızla iletişim halinde kalmaya devam edeceğiz” dedi.
2 Ocak 2019 Çarşamba 19:46

Muhtarlar SEMOS’la tanıştı

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, 4 Haziran’da yapılan seçimleri kazanarak görevlerine başlayan muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda Muhtarlara SEMOS programıyla ilgili bilgiler verilirken; ilçelerdeki ihtiyaçlar da masaya yatırıldı.
21 Temmuz 2017 Cuma 23:43

MUHTARLARA SEMOS’LU BİLGİSAYAR

Türkiye’de ilk olan Elektronik Muhtarlık Otomasyon Projesi ile Büyükşehir hizmet sınırlarındaki tüm muhtarların buluşacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir sınırlarına yeni dahil olan 358 muhtarımız SEMOS’la buluşacak.
12 Haziran 2014 Perşembe 04:06

YENİ YASA İLE HİZMET HIZLANACAK

Karasu ve Kocaali muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Yeni Büyükşehir Yasası hakkında konuştu. Toçoğlu, "Kaynakların bir arada toplanmasını sağlayan Yeni Büyükşehir Yasası, şehrimizin hizmet hızına ivme kazandıracaktır" dedi. Başkan Zeki Toçoğlu ayrıca, yasa ile birlikte tüm muhtarların SEMOS kolaylığına sahip olacaklarını açıkladı.
4 Haziran 2013 Salı 01:14

Büyükşehir sınırları içerisindeki muhtarlara 311 bilgisayar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) çalışmaları kapsamında Büyükşehir sınırları içerisindeki muhtarlara 311 bilgisayar teslim edildi.
12 Temmuz 2012 Perşembe 20:02

AKYAZILI MUHTARLAR SEMOAS’A KAVUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin başlattı SEMOS projesi kapsamında Akyazı’da muhtarlara Bilgisayarlar teslim edilmeye başlandı.
13 Haziran 2012 Çarşamba 20:16

MUHTARLARDAN BÜYÜKŞEHİR’E SEMOS TEŞEKKÜRÜ

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ve dernek yönetimi, Sakarya Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.
6 Haziran 2012 Çarşamba 18:41

Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS)

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi, bizim belediyecilik anlayışımızın nasıl bir noktada seyrettiğinin açık bir gös
1 Haziran 2012 Cuma 16:35

BÜYÜKŞEHİR MUHTARLARA SİSTEM KURDU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi’ni (SEMOS) hayata geçireceklerinin müjdesini verdi.
29 Mayıs 2012 Salı 22:00

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free