hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Şehrin yeni laboratuvarında sona doğru Ahiler beraberlik ve kardeşliğin teminatıdır Sakarya MTB Cup tüm dünyada canlı yayınlandı Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas OSB'de Müteşebbis Heyet ve Yönetim belli oldu Engelli Sağlık Raporu Sakarya' dan da Verilmeli Sapanca Gölü içinden botla ulaşarak bakım yaptı. İnsan Kaynakları Profesyonelleri Toplandı… Sakarya Okullaşmada Türkiye Ortalamasının Üzerinde GELECEKTE HAYVANCILIK NASIL OLACAK "Sakarya'da Sanat 25. Yılında SAGÜSAD” Fotoğraf Şenliği sona erdi.

Sakarya MTB Cup tüm dünyada canlı yayınlandı
Sakarya MTB Cup tüm dünyada canlı yayınlandı
 
Sakarya Okullaşmada Türkiye Ortalamasının Üzerinde
Sakarya Okullaşmada Türkiye Ortalamasının Üzerinde
 
Beraberliği son saniyede kurtardık 2-2
Beraberliği son saniyede kurtardık 2-2
 

Uluslararası bisiklet şampiyonası başladı
Uluslararası bisiklet şampiyonası başladı

semos haberleri

Muhtarlar bizim çözüm ortaklarımızdı

2018 yılında SEMOS üzerinden 1000 başvurunun çözüne kavuştuğunu belirten Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, “Muhtarlarımızdan gelen talepler üzerine 2 milyon 293 bin 118 TL’lik malzeme desteğinde bulunduk. 2019 yılında da çözüm ortaklarımız olan muhtarlarımızla iletişim halinde kalmaya devam edeceğiz” dedi.
2 Ocak 2019 Çarşamba 19:46

Muhtarlar SEMOS’la tanıştı

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, 4 Haziran’da yapılan seçimleri kazanarak görevlerine başlayan muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda Muhtarlara SEMOS programıyla ilgili bilgiler verilirken; ilçelerdeki ihtiyaçlar da masaya yatırıldı.
21 Temmuz 2017 Cuma 23:43

MUHTARLARA SEMOS’LU BİLGİSAYAR

Türkiye’de ilk olan Elektronik Muhtarlık Otomasyon Projesi ile Büyükşehir hizmet sınırlarındaki tüm muhtarların buluşacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir sınırlarına yeni dahil olan 358 muhtarımız SEMOS’la buluşacak.
12 Haziran 2014 Perşembe 04:06

YENİ YASA İLE HİZMET HIZLANACAK

Karasu ve Kocaali muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Yeni Büyükşehir Yasası hakkında konuştu. Toçoğlu, "Kaynakların bir arada toplanmasını sağlayan Yeni Büyükşehir Yasası, şehrimizin hizmet hızına ivme kazandıracaktır" dedi. Başkan Zeki Toçoğlu ayrıca, yasa ile birlikte tüm muhtarların SEMOS kolaylığına sahip olacaklarını açıkladı.
4 Haziran 2013 Salı 01:14

Büyükşehir sınırları içerisindeki muhtarlara 311 bilgisayar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) çalışmaları kapsamında Büyükşehir sınırları içerisindeki muhtarlara 311 bilgisayar teslim edildi.
12 Temmuz 2012 Perşembe 20:02

AKYAZILI MUHTARLAR SEMOAS’A KAVUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin başlattı SEMOS projesi kapsamında Akyazı’da muhtarlara Bilgisayarlar teslim edilmeye başlandı.
13 Haziran 2012 Çarşamba 20:16

MUHTARLARDAN BÜYÜKŞEHİR’E SEMOS TEŞEKKÜRÜ

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ve dernek yönetimi, Sakarya Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.
6 Haziran 2012 Çarşamba 18:41

Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS)

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi, bizim belediyecilik anlayışımızın nasıl bir noktada seyrettiğinin açık bir gös
1 Haziran 2012 Cuma 16:35

BÜYÜKŞEHİR MUHTARLARA SİSTEM KURDU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi’ni (SEMOS) hayata geçireceklerinin müjdesini verdi.
29 Mayıs 2012 Salı 22:00

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1919 Müttefik Yüksek Konseyi, işgal bölgeleri hakkında anlaşamayan İtalya ve Yunanistan arasında bölüştürme yaptı ve Aydın'ın İtalyanlara verilmesi kararlaştırıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free