hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
BELPAŞ sosyal tesisleri 1 Haziran’da hizmete başlıyor Ekonomik Destek Paketi’ne başvurular başlıyor 74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır SATSO Meclisinden Vefa Örneği VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE; İl Hıfzısıhha Kurulu 28.05.2020 Tarih ve 2020/46 Nolu Kararı Uzaktan Eğitim ve Sınav Süreçleri Hakkında Öğrencilerin Soruları Yanıtlandı İl Hıfzısıhha Kurulu 26.05.2020 Tarih ve 2020/45 Nolu Kararı İl Hıfzısıhha Kurulu 23.05.2020 Tarih ve 2020/44 Nolu Kararı
74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı
74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı
 
Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır
Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır
 
SATSO Meclisinden Vefa Örneği
SATSO Meclisinden Vefa Örneği
 
VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE;
VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE;

selçuk haberleri

Vali Nayir Bakan Selçuk’un Düzenlediği Videokonferans Toplantısına Katıldı

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un 81 il Valisiyle düzenlediği videokonferans toplantısına katıldı.
23 Nisan 2020 Perşembe 02:45

Sakarya’da Okullar Koronovirüs tehdidine karşı dezenfekte edildi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un koronavirüse karşı ülke genelindeki tüm okullarda eş zamanlı hijyen uygulaması yapılması yönündeki kararının ardından Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçerek ilimiz genelindeki tüm okulların dezenfekte edilmesi için çalışma başlattı.
9 Mart 2020 Pazartesi 20:26

Selçuklular Türk ve İslam tarihi açısından özel konuma sahiptir

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Muhteşem Çağın Mütevazı Çocukları: Selçuklular’ isimli söyleşi ve imza günü programı ile devam etti. Prof. Dr. Erkan Göksu, “Selçuklu devletinin hem Türk tarihi hem de İslam tarihi açısından özel bir konuma sahip olduğunu açıkça görmek mümkündür” dedi.
10 Aralık 2019 Salı 18:47

İYİ PARTİ ARTIK YETER DEDİ

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Başkan Yardımcıları Serdip Dokumacı, Yüksel Esmeroğlu, Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve ilçe yöneticisi Ekrem Çoban seçim öncesi açılışı yapılan ancak halen birçok sorunun olduğu; Erenler topça kavşağı ile ilgili incelemelerde bulundu.
9 Ekim 2019 Çarşamba 21:13

Sapanca Kırkpınar’da teleferik istasyonu inşaatı

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sapanca İlçe Başkanı Burhan Arıkan, İl, İlçe ve Gençlik Kolları ile birlikte, Sapanca Kırkpınar’da yapılması planlanan teleferik istasyonu inşaatının yerine karşı çıkan yöre halkı ve doğa sevenlerin itiraz sebeplerini dinlediler.
11 Eylül 2019 Çarşamba 20:53

İYİ Parti Geyve İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu yayla organizasyonu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan İl ve İlçe teşkilatları İYİ Parti Geyve İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu yayla organizasyonunda bir araya geldi.
26 Ağustos 2019 Pazartesi 00:44

İYİ Parti’den mısır çiftçisine destek

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl yöneticileri Yüksel Esmeroğlu, Serdip Dokumacı, Ahmet Uçak ve Akyazı İlçe Başkanı Servet Top ile birlikte, Akyazı Sukenarı mahallesinde mısır üreticilerinin sıkıntılarını dinledi.
7 Ağustos 2019 Çarşamba 23:05

İYİ PARTİ AFET BÖLGESİNDE

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, geçtiğimiz gün Kocaali’nin Melen, Kozluk ve Akçakoca’nın Uğurlu köylerini etkileyen şiddetli yağışın ardından meydana gelen sel felaketi ile ilgili inceleme yapmak üzere bölgeye gitti.
21 Temmuz 2019 Pazar 00:16

Geleceğin Dijital Dönüşüm Liderleri Sakarya’dan Yetişiyor

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, liselerde öğrenciler için uluslararası geçerliliğe sahip sertifika programlarının başlatılacağını açıklamıştı.
31 Mayıs 2019 Cuma 23:30

Söğütlü’nün yanındayız

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt ve yönetimini ağırlayan Başkan Ekrem Yüce, “Hep birlikte Söğütlü ilçemizin gelişimi için çalışacağız. Proje çalışmalarımızı başlattık. Tarımda adımlarımız olacak. İnşallah Söğütlü’nün yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
18 Mayıs 2019 Cumartesi 01:55

Hazine Taşınmazları Karşılığında Yeni Okullar Yapılacak

Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un ‘Hazine Taşınmazları Karşılığında Okul Yapılmasına İlişkin Protokol’ü imzalamasının ardından Vali Ahmet Hamdi Nayir’in talimatlarıyla Sakarya ilinde çalışmalara başlandı.
13 Şubat 2019 Çarşamba 05:39

Millet İttifakının Büyükşehir adayı: Dr. Cihan Kolip

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, uzun bir süredir yaptıkları görüşmeler ve çalışmaların ardından aday adaylarından Dr. Cihan Kolip’i Büyükşehir Belediye Başkanı olarak gösterme kararı aldıklarını açıkladı. Yarınki grup toplantısında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cihan Kolip’in elini kaldıracak.
14 Ocak 2019 Pazartesi 18:37

İYİ Parti İl Başkanlığından Basın Açıklaması

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan Yazılı bir Açıklama yaptı.
23 Aralık 2018 Pazar 07:30

Kılıçaslan'dan Ali Dünya Açıklaması

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan'dan Ali Dünya Adaylığı ile ilgili yazılı bir açıklama geldi.
20 Aralık 2018 Perşembe 22:43

Milletvekili Dikbayır; “Gün, birlik günüdür”

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır ve yönetimini ziyaret etti. Milletvekili Dikbayır, “Gün birlik günüdür. Bireysel veya parti olarak değil, Sakarya ve Ülkemizin yarınları için bir araya gelme günüdür. Sakarya’yı ve ülkemizi yerel yönetimlerde yönetecek iş bilen kadroları oluşturma günüdür” diye konuştu.
18 Aralık 2018 Salı 04:03

ÖZKOÇ, 21 OKULUN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Milli Eğitim Bakanlığı bütçesi görüşmeleri sırasında TBMM Genel Kurulu’nda bulunan Bakan Ziya Selçuk’a seslenerek, depreme dayanıksız 21 okul için ödenek ayırmasını istedi.
16 Aralık 2018 Pazar 22:37

İYİ Parti’nin adayları ‘liyakatli’ olacak

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Sadece Sakarya’yı sevmek yetmez. Geçmişinin tertemiz olması yetmez. Liyakatli kadrolarla belediyelere talip olacağız.” diye konuştu.
4 Aralık 2018 Salı 00:14

Selçuklu'dan Çeşitlemeler

Sakarya Üniversitesi Bölümü Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Tezhip Anasanat Dalı öğrencilerinin çalışmalarından oluşan "Selçuklu'dan Çeşitlemeler" başlıklı sergi, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sanat Galerisi'nde açıldı.
9 Kasım 2018 Cuma 18:33

Selçuklu'dan Çeşitlemeler

Sakarya Üniversitesi Bölümü Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Tezhip Anasanat Dalı öğrencilerinin çalışmalarından oluşan "Selçuklu'dan Çeşitlemeler" başlıklı sergi, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sanat Galerisi'nde açıldı.
9 Kasım 2018 Cuma 18:32

Büyükşehir Basket parkeye indi

Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü, yeni sezon öncesi hazırlıkları için parkeye indi. Koç Selçuk Ernak, “Bu yıl hem Avrupa’da hem de Türkiye’de mücadele edeceğiz. Geçen sene yakaladığımız seviyeyi yakalamak istiyoruz.
13 Ağustos 2018 Pazartesi 23:52

Sakaryaspor:2 Konya Anadolu Selçuklu:1

Sakaryaspor Yeni Atatürk Stadında konuk ettiği Konya Anadolu Selçukluyu 2-1 mağlup ederek şampiyonluk iddiasını sürdürdü.
2 Nisan 2018 Pazartesi 03:13

Büyükşehir galibiyete kilitlendi

Büyükşehir Basketbol Takımı, Tahincioğlu BSL’nin 8. haftasında İBB ile karşılaşacak. Koç Selçuk Ernak, “Hem hücum hem de savunmayı en iyi şekilde yaparak maçı kazanacağız” derken;
28 Kasım 2017 Salı 21:54

Her geçen hafta daha iyiye gidiyoruz

Büyükşehir Basketbol Takımı’nın tecrübeli koçu Selçuk Ernak, Tahincioğlu BSL’nin 5. haftasında karşılaşacakları Muratbey Uşak maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.
3 Kasım 2017 Cuma 19:49

Büyükşehir Basket seyircisiyle buluşuyor

Büyükşehir Basketbol Takımı, Süper Lig çalışmalarına devam ediyor. 28 Eylül Perşembe günü saat 16.30’da oynanacak olan Muratbey Uşak maçına tüm taraftarları davet eden Koç Selçuk Ernak, “Biz onları özledik. İnşallah onlarda bizi özlemişlerdir. Daha zor rakiplere karşı oynayacağız. Her gün yanımızda olacak bir seyirciye ihtiyacımız var” dedi.
28 Eylül 2017 Perşembe 03:04

Büyükşehir Süper Lig’e hazırlanıyor

Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü Koçu Selçuk Ernak, İtalya dönüşü açıklamalarda bulundu.
20 Eylül 2017 Çarşamba 04:01

Büyükşehir yeni sezona Bolu’da hazırlanıyor

Büyükşehir Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdürüyor. Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Büyükşehir Basket, Koç Selçuk Ernak idaresinde taktik ve kondisyon ağırlıklı antremanlar gerçekleştiriyor.
23 Ağustos 2017 Çarşamba 21:09

Yeni sezonu heyecanla bekliyoruz

Büyükşehir Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi hazırlıklarına başladı. Koç Selçuk Ernak, “Agresif, hırslı, sahadaki mücadelesiyle takdir toplayan bir takım olmaya devam edeceğiz. Heyecanla yeni sezonun başlamasını bekliyoruz” dedi.
12 Ağustos 2017 Cumartesi 06:07

Büyük hedeflere koşan bir takım olacağız

Yeni sezonda Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Büyükşehir Basetbol Spor Kulübü Koçu Selçuk Ernak, önemli açıklamalarda bulundu. Ernak, “İlk olarak bu ligde kalıcı olacak, daha sonraki sürelerde büyük hedeflere koşan bir takım ortaya çıkaracağız” dedi.
2 Ağustos 2017 Çarşamba 04:58

Ülkemizi gururlandıracaktır

U20 Milli Takımı ile Ümit Erkekler Avrupa Şampiyonası için Girit’te bulunan Koç Selçuk Ernak’a ve Milli Takım’a başarılar dileyen Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü Başkanı Akgün Altuğ, Ernak’ın Girit’ten başarıyla dönüp ülkemizi gurur yaşatacağına inandıklarını belirtti.
15 Temmuz 2017 Cumartesi 01:59

Lise öğrencilerinden kardeşlerine ziyaret

Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Söğütlü Yeniköy ilkokulu’nu ziyaret ederek küçük kardeşleriyle güzel bir gün geçirdiler.
16 Mayıs 2017 Salı 20:51

Hedef: Basketbol Süper Ligi ve Avrupa’dır

Astra Group Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı yeni Koç Selçuk Ernak için Ormanpark’ta bir imza töreni düzenledi.
3 Mart 2017 Cuma 21:28

Selçukbey İlkokulu’ndan Türkiye Birinciliği

Erkurt Holding tarafından bu sene ikincisi düzenlenen resim yarışmasında Adapazarı Selçukbey İlkokulu öğrencisi İdil Aslantaş yapılan değerlendirme sonucu Türkiye Birincisi oldu.
18 Ocak 2017 Çarşamba 21:43

Selçukbey İlkokulu’ndan “Oyuncak ve Giysi Kampanyası”

Adapazarı Selçukbey İlkokulu Değerler Eğitimi Komisyonu tarafından düzenlenen “Oyuncak ve Giysi” kampanyasına öğrenci velileri büyük ilgi gösteriyor.
12 Aralık 2016 Pazartesi 21:12

Gedikli Dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Geçirdiği Trafik Kazası sonucu hayatını kaybeden Av. Selçuk Gedikli Dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
25 Kasım 2016 Cuma 22:24

Selçuk Gedikli Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

CHP eski İl Başkanlarından Avukat Selçuk Gedikli Adapazarı Dağdibi mevkiinde geçirdiği trafik kazası sonrası ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Gedikli, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti
25 Kasım 2016 Cuma 00:35

Ne Silahtan Ne Teröristten Asla Korkmuyoruz

Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “Bu millet ne silahtan, ne teröristlerden ne de cuntacılardan korkar. Biz ancak Rabbimizden korkarız” dedi.
5 Ağustos 2016 Cuma 01:10

Sakaryalı Çini Sanatçısı İlk Kişisel Sergisini Açtı

Sakaryalı çini sanatçılarından Önder Düz, ilk kişisel sergisi olan “Modern Yansımalarıyla Selçuklu Çinileri” isimli sergisini Kırkpınar’da Sena Aşoğlu’nun sahip olduğu StudyoHub’da açtı.
21 Eylül 2015 Pazartesi 18:24

ADAPAZARI BELEDİYESİ HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Adapazarı Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın Başkanlığında yapıldı. Gündem maddeleri dışında konuşan meclis üyesi Selçuk Başyazıcı, “AGORA Alışveriş Merkezi tüm Sakaryalılara hayırlı olsun”dedi.
1 Haziran 2015 Pazartesi 22:40

ŞÜSEAL’den Duygulu Final

Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin AFA konferans salonunda gerçekleştirdiği şiir ve müzik dinletisi izleyenlerden büyük alkış aldı.
22 Mayıs 2015 Cuma 21:26

HAYVANSEVER ÇİFT MUTLULUKLARINI İLK SOKAK KÖPEKLERİYLE PAYLAŞTI

Sokak Hayvanları gönüllü üyeleri Berent Aydıner ve Selçuk Gümüş, nikah töreni öncesinde Adapazarı Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’ni ziyaret ederek çok sevdikleri sokak köpeklerine bir çuval mama getirdiler.
22 Mayıs 2015 Cuma 00:38

Kuşadası?nda Çevre Yolu Yağmurla Göle Döndü

Kuşadası?nda sağanak yağmur günlük yaşamı olumsuz etkiliyor.Kuşadası?nı Selçuk ve Söke?ye bağlayan çevreye yolunda bir yıldır sürdürülen ve bir türlü tamamlanamayan köprülü kavşak inşaatları su baskınlarına yol açtı, kavşaklar göle döndü
14 Kasım 2014 Cuma 02:12

Selçuk Belediyesi?nden ?hoşgeldin Bebek? Projesi

Selçuk Belediyesi, ?Hoşgeldin Bebek? projesini hayata geçiriyor.Selçuk Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında olan ?Hoşgeldin Bebek? projesini hayata geçirmek için çalışmalarını tamamladı. Belediye bu kapsamda, ilçede yeni do
13 Kasım 2014 Perşembe 21:16

Toprak Yerine Suda Bitki Yetiştiriyorlar

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü, su kültürü koşullarında kuraklığa ve tuzluluğa karşı dayanıklı bitki yetiştiriyor.Hiç toprak kullanılmadan buğday, arpa, fasulye, kavun, karpuz, havuç, mısı
12 Kasım 2014 Çarşamba 15:20

Selçuk?ta Sarızeybek Rüzgarı

Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 76. Yılı?nda Selçuk?ta ?Sarı Zeybek? gösterisiyle anıldı. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümü öğrencileri ve öğretim üyeleri tarafından sahneye konan gösteri Selçuklular
11 Kasım 2014 Salı 22:07

Sille Fotoğraf Festivali Başlıyor

Konya?nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından yapılacak olan ?Sille Fotoğraf Festivali? 13-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.Selçuklu Belediyesi Sille?de fotoğraf festivali düzenliyor. ?Sille?de sanat var? başlığı ile
11 Kasım 2014 Salı 21:05

Atatürk?ü Anma Etkinlikleri Sürüyor

Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim Gençlik Merkezi Ali İsmail Korkmaz Sahnesi?nde gerçekleşen 10 Kasım Oratoryosu ?Gençlik ve Cumhuriyet? adlı etkinlik izleyenlerden büyük beğeni aldı.Arzu Yılmaz Dağdemir?in yazdığı, Selçuk Tuzcuoğlu ve Fatih P
11 Kasım 2014 Salı 17:25

Evine Gıderken Tüfekli Saldırıya Uğradı

Aksaray?da bir kişi evine giderken kimliği belirsiz bir kişi tarafından tüfekle vurularak yaralandı.Olay, Selçuklu Mahallesi 3258 Sokak?ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, işten evine giden Nevzat Göktaş (28) evlerine 300 metre kala
11 Kasım 2014 Salı 03:04

Öğrenciler Sandık Başına Gidiyor

Bursa il öğrenci meclisi seçimleri yarın (salı) yapılıyor. Yenişehir Yusuf Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi okul başkanı Selçuk Efe, il öğrenci meclisi başkanlığına adaylığını açıkladı.Yusuf Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi okul başkanı oldu
11 Kasım 2014 Salı 00:54

Araçların Camını Kırarak Hırsızlık Yaptılar

Konya?da park halindeki iki araç kimliği belirsiz kişi veya kişilerce camı kırılarak içerisinde bulunan çanta ve ceket çalındı.Olay, saat 22.30 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Medrese Mahallesi Mürşitpınar Sokak?ta meydana geldi. Edin
10 Kasım 2014 Pazartesi 15:12

Selçuk Chp?de Vefa Ülgür?ü Çıldırtan Kongre

Uzun süredir olağan üstü kongre için hazırlık yapan ve 68 delegenin imzasını toplayarak olağan üstü kongre yapan CHP?liler, destekledikleri ismi başkan yaptılar. Yerel seçimlerde CHP?den aday adayı olan Hasan Uysal genel kurulda 61 oy alarak C
10 Kasım 2014 Pazartesi 02:00

İnstragam Yarışması Kitapçığı Çıktı

Konya?nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından ?Kendi Selçuklu?nu İnstagram?la Çek? ismi ile düzenlenen yarışmada yer alan fotoğraflarlar kitapçık haline getirildi.Selçuklu Belediyesi, instragam yarışmasına katılan fotoğrafların ar
9 Kasım 2014 Pazar 18:12

Başkan Üzülmez Kursiyerleri Ziyaret Etti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları KO-MEK?in Uzuntarla kurs merkezine ziyarette etti.Başkan Üzülmez?e Uzuntarla kurs merkezi ziyareti sırasında, belediye meclis üyeleri Erol Yılmaz, Hilmi Selçuk, U
8 Kasım 2014 Cumartesi 23:00

Rize?deki Heyelan

Rize?nin Pazar ilçesi Çarşıbaşı mevkii eski Hemşin yolu üzerinde meydana gelen heyelan sonrasında Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan ve Belediye Başkanı Ahmet Basa incelemelerde bulundu.İncelemeler sonrasında açıklama yapan Belediye Başkanı Ah
8 Kasım 2014 Cumartesi 16:34

Selçuk?ta Spor Bilimleri Kongresi Başladı

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile Spor Bilimleri Derneği?nin ortaklaşa düzenlediği 13. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi başladı.Kongrede spor biliminin diğer bilimlerle olan ilişkisi, spor biliminde ortay
7 Kasım 2014 Cuma 23:46

Başkan Dişli'ye 5 Bin İlmikle Dokunan Fotoğraflı Tablo Hediye Edildi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, meclis üyeleri Hakan Candemir ve Selçuk Başyazıcı ile birlikte Terziler Odası Başkanı İbrahim Çokluk'u ziyaret etti. Terziler Başkan Dişli'ye eskiden kullanılan kömürlü ütü hediye etti.
5 Ağustos 2014 Salı 22:07

SENARİST SELÇUK AYDEMİR SAܒDE SÖYLEŞİYE KATILDI

Senarist ve yönetmen Selçuk Aydemir, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sinema Topluluğu’nun davetlisi olarak Sakarya Üniversitesi’nde söyleşiye katıldı.
1 Haziran 2014 Pazar 07:14

FERİZLİ ESNAF VE SANAATKARLAR ODASI SEÇİMİ

Ferizli Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimlerinde ekibi ile birlikte aday olan Cavit Selçuk, düzenlediği toplantıda hedeflerini anlatarak yönetimini tanıttı.
21 Mart 2014 Cuma 20:44

Selçuk Başak ve Nevzat Berber'in acı günü

Adapazarı Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak'ın kayınvaldesi, Yenigün Emlak Sahibi ve Yenigün Mahalle Muhtar Adayı Nevzat Berber ile Vedat Emlak sahibi Vedat Berber'in anneleri Hediye Berber(75) geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.
2 Mart 2014 Pazar 07:21

‘RENKLER CUMHURİYETİ’ ADLI TİYATRO OYUNU

Enver Arsever’in yazdığı “Renkler Cumhuriyeti” adlı tiyatro oyunu, Hendek Belediyesi Rasim Paşa Sinema Salonu’nda yoğun katılımla sahnelendi. Selçuk Erdoğan’ın yönettiği oyuna, Demet Ay, İsmail, Tursun, İpek Demiral, Adem Akgün ve Selçuk Erdoğan tarafından sahnelenen oyuna ilgi yoğun oldu.
27 Ocak 2014 Pazartesi 22:01

Selçuk Başak, güven tazeledi.

Sakarya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası'nın olağan genel kurulunda seçime tek listeyle giren mevcut başkan Selçuk Başak güven tazeledi.
11 Ocak 2014 Cumartesi 19:19

BÜLBÜL'DEN 1071 MALAZGİRT ZAFERİ AÇIKLAMASI

Anadolu Selçuklularıyla başlayan Osmanlılara ve bu güne ulaşan bir yeni medeniyetin, Anadolu’da temelinin atıldığını kaydeden Bülbül, bu medeniyetin esaslarının hoşgörü, kardeşlik, birlik ve toplumsal barış felsefesine dayandığını ifade etti.
27 Ağustos 2013 Salı 00:22

Türkiye üçüncüsü oldu ve Adapazarı İHL tarihine geçti.

Konya Selçuklu’da düzenlenen ve 80 ilden yaklaşık 3 bin öğrencinin katıldığı, “4. Uluslararası Arapça Yarışmaları”nın şiir okuma dalında Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Tuğçe Kaya, bir ilki gerçekleştirerek Türkiye üçüncüsü oldu ve Adapazarı İHL tarihine geçti.
24 Mayıs 2013 Cuma 21:38

SAÜ’DE, 'SELÇUKLU-GAZNELİ' İLİŞKİLERİ KONUŞULDU

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi tarafından düzenlenen “Selçuklu-Gazneli İlişkileri” isimli konferansa İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cihan Piyadeoğlu konuşmacı olarak katıldı.
21 Şubat 2013 Perşembe 17:09

SANAYİ SİTESİNDE HIRSIZLIK

Akyazı sanayi sitesinde faaliyet gösteren bir firmaya giren hırsız, fiş kasasında bulunan 850 TL'yi alarak kayıplara karıştı. İşyeri sahibi Selçuk Kılıç sabah işyerini açmak için geldiğinde camın kırık olduğunu görünce durumu polise söyledi.
7 Aralık 2012 Cuma 16:39

Sakarya, Kocaeli, Bursa'nın mantarlarını araştıracak

Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden Doç. Dr. Hasan Hüseyin Doğan ile Doç. Dr. Murad Aydın Şanda, TÜBİTAK tarafından desteklenen Samanlı Dağları (Sakarya, Kocaeli, Bursa) makrofungusları (Mantar) ve ekolojik özellikleri projesi kapsamında
27 Kasım 2012 Salı 17:33

Tapu Harçlarına yapılan zamma tepkiler sürüyor

Adapazarı Emlakçılar ve Komisyoncular Odası Başkanı Selçuk Başak, tapu harcı zammının emlak piyasasını olumsuz etkileyeceğini belirterek, tüketicinin mağdur olacağını söyledi.
4 Ekim 2012 Perşembe 01:36

Engelli sorunlarına dikkat çektiler

Engelliler Haftası nedeniyle, Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi tarafından AFA Kültür Merkezinde program düzenlendi.
11 Mayıs 2012 Cuma 17:29

Bitki Kalıtımı, Gelişimi ve Fizyolojisi

Adapazarı Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencileri Biyoloji dersi kapsamında işlenen “Bitki Kalıtımı, Gelişimi ve Fizyolojisi” konuları ile bağlantılı olarak Sakarya Mısır Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nü ziyar
9 Mayıs 2012 Çarşamba 16:37

Sakarya'daki Emlakçılar Mesleğine Sahip Çıkıyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 28. Meslek Komitesi (Temizlik-güvenlik-müşavirlik-ve Danışmanlık Faaliyetleri Meslek Grubu) Üyeleri Adapazarı Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak'ı makamında ziyaret etti.
16 Mart 2012 Cuma 20:18

Başak Tüm STK'ları Fransa'ya karşı duruşa davet etti

Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Selçuk Başak Fransa Parlamentosu'nda kabul edilen “Ermeni teklifiyle” ilgili olarak tepkilerini dile getirdi.
24 Aralık 2011 Cumartesi 03:49

KIZ FUTBOL TAKIMI TÜRKİYE 2. Sİ OLDU

Adapazarı Şehit Ahmet Akyol İlköğretim Okulu Yıldızlar Kız Futbol Takımı, İzmir’in Selçuk İlçesinde düzenlenen müsabakalarda Türkiye 2. si olarak büyük bir başarıya imza attı.
8 Nisan 2011 Cuma 17:52

Organları 6 kişiye hayat verecek

Sakarya'nın Karasu ilçesinde iki gün önce geçirdiği trafik kazası sonrasında yaşam savaşı veren basın mensubu Selçuk Kadı'nın beyin ölümü gerçekleşti. Kadı'nın ailesi organların bağışlanmasına karar verdi.
24 Mart 2011 Perşembe 21:03

Genç Gazeteci Başka Bedenlerde Yaşayacak

Karasu'da trafik kazası geçiren ve beyin ölümü gerçekleşen Bizim Sakarya Gazetesi personellerinden Selçuk Kadı’nın, ailesi tarafından organlarının bağışlanmasına karar verildi.
23 Mart 2011 Çarşamba 21:37

ÜLKÜ OCAKLARI HOCALI KATLİAMINI KINADI

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Sakarya İl Başkanı Selçuk Ural yayınladığı mesajla Hocalı Katliamını kınadı.
26 Şubat 2011 Cumartesi 18:15

Ülkücülerin Basınla Tanışma Toplantısı

Sakarya ülkü ocakları İl Başkanı Selçuk Ural, ülkücülerin bundan böyle sokaklarda olmayacağını söyledi.
14 Kasım 2010 Pazar 21:43

Fenerbahçeli Futbolculardan İmza Günü

Fenerbahçeli futbolcular Volkan Babacan, Önder Turacı, Selçuk Şahin ve Gökhan Emreciksin, Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Fenercell'in düzenlediği imza gününde Sarı-lacivertli taraftarlara imza dağıttı.
28 Nisan 2009 Salı 17:53

Lokanta'da patlama ucuz atlatıldı

Tığcılar Mahallesi Kol Sokak üzerinde Selçuk B.'ye ait lokantada akşam saatlerinde LPG sızıntısı sonucu patlama meydana geldi.
7 Aralık 2008 Pazar 01:57

Benim gibi ilgisiz genç çok

Konya Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Selçuklu Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği Büyük Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda 66 kiloda Türkiye ikincisi olan Sakaryalı A.Hamit Altun (23), yeteri kadar destek göremediğini söyledi.
16 Ocak 2008 Çarşamba 17:51

Tarihi eser operasyonu 5 gözaltı

Sakarya'nın Karasu, Kocaali, Kaynarca ve Kandıra ilçelerinde yapılan operasyonlarda, Roma, Selçuklu, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı dönemine ait 131 parça tarihi eser ele geçirildi. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
10 Ocak 2008 Perşembe 15:56

Öğrencilerden K.Vadisi Makara

Adapazarı Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi'nde okuyan 5 öğrenci, amatör kamerayla "Kurtlar Vadisi Makara" filmini çektiler.
29 Mayıs 2007 Salı 09:40

Korsan emlakçılara dikkat!

Kayıt dışı çalışan emlakçıların vatandaşlara ve devlete büyük zararlar verdiğini belirten Emlak Komisyoncuları Odası Şube Başkanı Selçuk Başak vatandaşların korsan satış yapan emlakçıları yetkililere şikayet etmelerini istedi.
18 Mart 2007 Pazar 19:46

Emlakçılar Odası Seçimleri

Emlakçılar Odasında Bugün yapılan seçimde Selçuk Başak Oda Başkanlığına seçildi.
26 Ekim 2006 Perşembe 18:12

Emlakçılar Odasında Seçim Heyecanı

Sakarya Emlakçılar Odası Başkanlık Seçimi bugün saat 14.00 te SESOB binasında yapılacak. Seçimde Nevzat Berber ve Selçuk Başak Başkanlık için yarışacak.
26 Ekim 2006 Perşembe 06:19

Emlakçılar Odası'nda görev değişikliği

Emlakçılar odası başkan vekilliğini yürüten Selçuk Başak oda yönetim kurulu kararı ile görevinden alınarak yerine Zekai sarıçizmeli getirildi.
15 Ekim 2006 Pazar 13:41

Yenikent Camili’de Haftasonu Kampı

Yenikent Camili Selçukbey İlköğretim Okulu ile Camili Sait Faik Abasıyanık İlköğretim Okulu’nun İzci Grubu, hafta sonu ateş yakarak izci kampı kurdu.
1 Haziran 2006 Perşembe 10:06

Maçın Hakemi Selçuk Dereli

19 Mayıs Stadı’ndaki maçı Süper Lig’in deneyimli isimlerinden Ankara Bölgesi Hakemlerinden Selçuk Dereli yönetecek.
24 Mayıs 2006 Çarşamba 03:39

Selçukbey’de Bahar Şenliği

Yenikent Camili Mahallesi’nde eğitim veren Camili Selçukbey İlköğretim Okulu’nun Okul Aile Birliği ile Sınıf Anneleri tarafından önceki akşam okul bahçesinde “Tanışma-Kaynaşma ve Bahar Şenliği’ düzenledi.
18 Mayıs 2006 Perşembe 10:41

Sezer Meclis'i Feshedebilir!

İnternethaber yazarlarından İdris Akyüz'ün bugünkü yazısında Cumhuriyet gazetesi başyazarı İlhan Selçuk'un Cumhurbaşkanı ile görüşmesinin analizini yaptı. İlgi çekici analizin içeriği haber detayında.
10 Mayıs 2006 Çarşamba 11:43

LCD Ekran Sahipleri Dikkat

Daha net görüntü için elektronik eşyaların ekranlarında kullanımı yaygınlaşan likit kristal (LCD), bazı sağlık risklerini de beraberinde getirebilir. Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ersin Güler
27 Mart 2006 Pazartesi 05:35

Anteni Düzeltirken Canından Oldu

Sakarya'nın Geyve İlçesi'nde meydana gelen olayda, anten düzeltmeye çalışan bir kişi, çatıdan düşerek hayatını kaybetti. Alınan bilgilere göre, Geyve'nin Doğançay köyünde oturan Selçuk Koçak (36) isimli şahıs
1 Mart 2006 Çarşamba 10:35

CHP Son Anketlerde Oy Kaybediyor

Cumhuriyet Gazetesi Başyazarı İlhan Selçuk'un yazısı. CHP Gerçekten Düşüyor mu?.. Vatan gazetesinin dünkü manşeti düşündürücüydü, özetle aktarıyorum: ''AKP yükseliyor..CHP ise düşüşte..''
15 Şubat 2006 Çarşamba 13:06

7 Futbolcu ile Yollar Ayrıldı

Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi takımlarından Sakaryaspor, 7 futbolcu ile yollarını ayırdı. Sakaryaspor takım kaptanı Cemil İbiş, Yücel Ömür Ejder, Taner Yapağıcı, Selçuk Köytepe ve
17 Ocak 2006 Salı 13:00

SSK lılara Evde Tedavi İmkanı

Sigortalı ve memurlar da “evde sağlık hizmetinden” yararlanabilecek !Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Ata Selçuk, Sağlık Bakanlığı tarafından evde sağlık bakımının bir ihtiyaç olarak tanınmış olduğunu,
23 Kasım 2005 Çarşamba 10:37

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1933 Naziler Alman Komünist Partisi'nin bütün mallarına el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free