hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

sadece haberleri

Doğalgaz Bağlantı Sözleşmesinde Yeni Dönem

AGDAŞ, doğalgaz bağlantı sözleşmesi sürecinde yeni bir döneme başlıyor. Daha önce Sertifikalı İç Tesisat Firmaları tarafından yapılan bağlantı doğalgaz bağlantı sözleşmesi,2 Mart Pazartesi tarihindenitibarensadece AGDAŞ web sitesi üzerinden yapılabilecek.
13 Şubat 2020 Perşembe 03:21

Ali Fuat Cebesoy vefatının 52. yılında anıldı

Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Ali Fuat Cebesoy’un vefatının 52. yıl dönümü münasebetiyle gerçekleştirilen sempozyuma katılan Başkan Ekrem Yüce, “Ali Fuat Cebesoy sadece asker değil hem devlet adamı hem de büyük bir siyasetçiydi.
10 Ocak 2020 Cuma 22:10

Sakarya’ya özgü mimari ve estetik anlayışı güçlenecek

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan ve Türkiye’de sadece 6 farklı belediyede daha olan Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı’nın çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Ekrem Yüce, “Mimari ve estetik bizim kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir.
29 Eylül 2019 Pazar 22:06

Bir kap su ile ihtiyaçlarına ortak olun

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunan Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü Sokak hayvanlarına yönelik kampanya başlattı. Yapılan açıklamada, “Yaz mevsiminin geldiği bu aylarda sokak hayvanları için en önemli ihtiyaç içme suyudur. Sizlerde kapınızın önüne sadece bir kap su koyarak sokaktaki canlarımıza destek olabilirsiniz” denildi.
10 Haziran 2019 Pazartesi 23:21

Doğal Gaz Aboneliğinde Yeni Dönem

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir dönem başladı. 15Nisan Pazartesi günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)sadece AGDAŞ web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
15 Nisan 2019 Pazartesi 22:15

Doğal Gaz Abonesi Olacaklar: Dikkat

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir dönem başlıyor. 15Nisan Pazartesi günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi)sadece AGDAŞ web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.
21 Mart 2019 Perşembe 23:52

Sakarya’nın sağlık geleceğine destekler sunduk

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen programda konuşan Başkan Zeki Toçoğlu, “Her zaman ve her şartta amacı sadece insanı yaşatmak olan sağlık camiamıza destekler sunduk
15 Mart 2019 Cuma 00:48

Uzm.Dr. Kolip, “Şehri 1 milyon beyin ile yöneteceğiz”

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, STK’lar ve Şehrin sorunlarının çözümü için kurulan Platformları çok önemsediklerini belirterek, “Kesinlikle her şeyi sadece biz biliyoruz demiyoruz.
12 Mart 2019 Salı 04:21

Kolip: ‘Ekibimiz hazır’

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cihan Kolip, hazırlıklarının sadece seçime kadar olmadığını ifade ederken, “Seçim sonrasında Büyükşehir Belediyesi’ni yönetecek ekibimiz de hazır.
3 Şubat 2019 Pazar 22:44

Cumhur İttifakı Adayları Belli Oldu

Yerel Seçimlerde Ak Parti ve MHP arasında uzlaşılan Cumhur İttifakının Adayları Belli Oldu. Ak Parti'de Mevcut 6 Belediye Başkanı Adaylıktaki yerini korurken 10 Başkan aday gösterilmedi. İttifakta sadece Taraklı MHP'ye verildi.
12 Ocak 2019 Cumartesi 20:55

İYİ Parti’nin adayları ‘liyakatli’ olacak

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Sadece Sakarya’yı sevmek yetmez. Geçmişinin tertemiz olması yetmez. Liyakatli kadrolarla belediyelere talip olacağız.” diye konuştu.
4 Aralık 2018 Salı 00:14

Engellilik toplumun ortak sorunudur

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Erenler Belediyesi Başkan aday adayı Cevdet Koç, engelli bireylerin her gün yaşadıkları sorunların sadece kendilerinin değil, toplumun ortak sorunu olduğunu belirtti.
4 Aralık 2018 Salı 00:09

Sakarya’dan ülke ekonomisine milli katkı

A Haber canlı yayınına konuk olan Başkan Toçoğlu, “Süs Bitkiciliği Festivali sadece şehrimiz için değil, ülkemiz için çok büyük bir kazanım. İnşallah Sakarya’mız bu festivalle hem ekonomimize katkı sağlayacak hem de ülkemize karşı yapılan ekonomik saldırılara bir nebze de olsa üretimle destek verecek” dedi.
26 Eylül 2018 Çarşamba 23:36

ÖZKOÇ: “3 MİLYON ÜNİVERSİTELİYE YURT YOK”

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye’de bugün yaklaşık 3 milyon üniversitelinin yurt sorunu yaşadığını belirterek, “Üniversite öğrencilerinin sadece yüzde 17’si devlet yurdunda kalabiliyor. Yoksul ve hatta orta sınıf ailelerin çocukları, imkansızlıklar nedeniyle gittikçe nitelikli eğitimin dışında kalıyor” dedi.
26 Eylül 2018 Çarşamba 03:25

BÜTÜN ÇOCUKLAR HEP BİRLİKTE EL ELE

Sakarya’da sadece otizmli çocuklara eğitim veren ilk ve tek okul olan STB Özel Eğitim Uygulama Merkezi (OÇEM) ile Budaklar İlkokulu arasında ‘Bütün Çocuklar Hep Birlikte Elele” isimli kaynaştırma projesi uygulandı.
4 Haziran 2018 Pazartesi 22:24

CHP’DEN ESNAFA “VERGİ İNDİRİMİ” MÜJDESİ

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP iktidarında esnafın vergisini düşüreceklerini belirterek, “Esnafa gün yüzü göstereceğiz; ödediğiniz vergileri düşürecek, sıfır faizle kredi sağlayacağız. CHP iktidarında, sadece esnafın derdiyle, talebiyle ilgilenen bir Esnaf Bakanlığı kuracağız” dedi.
3 Haziran 2018 Pazar 00:37

Herkes sussa biz susmayacağız

60 Filistinli’nin şehit olduğu saldırılara yönelik düzenlenen protesto gösterisinde Başkan Toçoğlu, “İsrail devleti, sadece Müslümanların değil, insanlığın düşmanıdır. İsrail’in zulmü artık arşa dayanmıştır.
15 Mayıs 2018 Salı 20:17

Kaçak suya geçit yok

Kaçak su kullanımı ile mücadelelerine 7/24 devam ettiklerini belirten SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Belik, “Sadece 2017 yılında 9 bin 420 kaçak tutanağı tuttuk. Vatandaşlarımızın kaçak su kullananları Alo 185 çağrı hattımızdan veya www.sakarya-saski.gov.tr adresi üzerinden bizlere bildirmelerini önemle rica ediyoruz” dedi.
7 Şubat 2018 Çarşamba 02:16

“Ekolojik turizme tam destek”

Sapanca İlçe Teşkilatı’yla gerçekleştirilen buluşmada konuşan Başkan Toçoğlu, “Sapanca sadece şehrimizin değil, ülkemiz için özel bir konumdadır.
20 Ocak 2018 Cumartesi 02:07

AŞK-I KELAM MİNYATÜR TEZHİP SERGİSİ SATSO'DA AÇILDI

Kurumlar arası işbirliği ile bölgenin sadece sanayi ve ticarette değil sosyo kültürel anlamda da ileri gitmesine katkı sağlayan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, bu defa Aşk-ı Kelam Minyatür ve Tezhip Sergisi ‘ne ev sahipliği yaptı.
22 Aralık 2017 Cuma 21:38

Sakarya engelsiz bir şehir olacak

‘Erişilebilirlik Standartları’ seminerinde açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce “Engelliler Kanunu’ gereğince yerine getirmemiz gereken yükümlülükleri ilgili birimler ile ortak çalışmalar yaparak gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Unutmayalım; erişilebilirlik sadece engelliler için değil, hepimiz içindir” dedi.
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:39

“Galibiyetlerle hedeflerimiz yükseldi”

Basın toplantısında konuşan Altuğ, “Elde ettiğimiz galibiyetlerle hedeflerimizi daha üst noktalara çekiyoruz. Taraftarımız desteğini esirgemesin” derken Koç Ernak ise “Sakarya basketbol için ideal bir şehir. Sadece profesyonel takıma değil altyapıya da dönük çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.
7 Aralık 2017 Perşembe 21:25

SEDAŞ elektrik faturası tahsilatı yapmadığını hatırlattı

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, Doğu Marmara’da yer alan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de son 5 yıldır SEDAŞ’ın sadece elektrik dağıtım hizmeti verdiğini açıkladı.
10 Kasım 2017 Cuma 18:24

Sapanca 40 Milyon TL’lik yatırımla buluştu

40 Milyon TL’lik yatırımların toplu açılış ve temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sapanca doğasıyla, yeşiliyle, muhabbetiyle sadece Sakarya’nın değil, ülkemizin özel bölgelerindendir. Altyapı, ulaşım, spor, sosyal başlıklardaki 40 Milyon TL’lik projelerimizin Sapanca’ya hayırlı olmasını diliyorum.
25 Ekim 2017 Çarşamba 00:04

Uzunçarşı tarihi kimliğine kavuşuyor

Tarihi Uzun Çarşı’da devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Projemiz tamamlandığında örnek bir dönüşüm projesi olarak sadece şehrimizde değil, ülkemizde de önemli bir yere sahip olacak” dedi.
20 Temmuz 2017 Perşembe 23:27

Birinci Çocuk Festivali Yapıldı.

Sakarya Karasu İlçesinde bu yıl ilki gerçekleştirilen Şirin çocuk festivali Her yaştan çocuğun yoğun katılımla gerçekleşti. Pek çok şehir ve İlçelerden gelip aileleri ve arkadaşları ile birlikte sadece eğlenmek değil, eğlenirken eğitmek, takım ruhunun bilincine varabilmek için bin 500 yakın çocuk gönüllerince eğlendi.
21 Mayıs 2017 Pazar 22:52

Karasu SGM’nin temeli atıldı

Karasu SGM’nin temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Biz sadece altyapı ve üstyapı hizmetleri değil, insanımıza dokunacak sosyal sorumluluk projeleri de üretiyoruz.
7 Nisan 2017 Cuma 01:59

Türkiye’de ilki Sakarya gerçekleştirecek

Uluslararası Dağ Bisikleti Maraton Yarışları’nın tanıtımında konuşan Başkan Toçoğlu, “Şampiyonanın Sakarya’da gerçekleşecek olması sadece şehrimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına da büyük önem taşımaktadır.
9 Mart 2017 Perşembe 22:04

Ailelere TEOG uyarısı

23 Kasım Çarşamba ve 24 Kasım Perşembe günleri gerçekleştirilecek TEOG sınavı öncesinde ailelere tavsiyelerde bulunan Psikolog Betül Karapınar, “Ailelerin sınavların sadece bilgi ölçtüğünü ve hayati bir anlamı olmadığını daima çocuklarına hatırlatmaları gerekiyor” dedi.
22 Kasım 2016 Salı 19:28

Direnişe Zihinlerde Devam Edeceğiz

Kültür derneklerinin temsilcilerini makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Sadece siyasi partiler değil, sivil toplum kuruluşları, kurumlar ve basın kuruluşları da darbenin karşısında dik durdular.
5 Ağustos 2016 Cuma 01:16

7. Uluslararası İpsiz Recep Judo Turnuvası Yapıldı.

Bu yıl 7.cisi düzenlenen Uluslararası İpsiz Recep Judo Turnuvası Karasu’da yapıldı. Bu yıl sadece Türk takımlarının katıldığı Turnuvada Ankara takımları birinci oldu.
13 Haziran 2016 Pazartesi 22:35

Sakaryaspor Bu Sezon Şampiyon Olacak

Sakaryaspor yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sadece ve sadece önümüzdeki sezonu, sezon sonundaki şampiyonluğu düşünüyoruz.
10 Haziran 2016 Cuma 01:33

Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi Yılsonu Sergisi açılış töreni

Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi Yılsonu Sergisi açılış töreninde konuşan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Büyükşehir Belediyesi olarak sadece kültür sanat adına binaları inşa edip bırakmıyoruz.
3 Haziran 2016 Cuma 00:43

AGDAŞ’tan Cumartesi Günü Uyarısı

AGDAŞ, 30 Nisan Cumartesi günü kapalı olacaktır. İşlem yaptırmak isteyen müşterilerin için sadece Çağrı Merkezi üzerinden hizmet verilecektir.
29 Nisan 2016 Cuma 03:17

KATLI OTOPARK BU YIL HİZMETE GİRECEK

Katlı Otopark Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Sadece yeni bulvarları, şehre yeni giriş kapılarını, köprüleri, bağlantı yollarını, asfalt çalışmalarını ulaşım geleceğimiz için yeterli bulmuyoruz.
25 Nisan 2016 Pazartesi 20:17

TEOG SONUÇLARI AÇIKLANMADAN ÖDÜLLENDİRİLDİLER İDDİASI

'TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere hediye verildi' şeklinde çıkan haberlerle alakalı açıklama yapan Sakarya'ya bağlı Ferizli Belediyesi Başkanı Ahmet Soğuk, programın TEOG ile alakası olmadığını, sadece başarılı ve durumu olmayan öğrencilere hediye verildiğini söyledi.
19 Aralık 2015 Cumartesi 00:18

ÖZKOÇ SORDU…GERÇEKLERİ AÇIKLAYIN”

Bugüne kadar gerçekleri değil, kelimeler ve rakamlarla oynayarak kendi hikayelerini bize anlatanlardan, sadece ve sadece sorularımın yanıtını istiyorum:
27 Ekim 2015 Salı 22:11

SAKARYA’DA SON BİR AYDA METREKAREYE 231 KİLOGRAM YAĞIŞ DÜŞTÜ

Türkiye geneline etkili olan sağanak yağışlar son bir ayda şiddetini önemli ölçüde arttırdı. Meteorolojiden alınan bilgiye göre sadece, haziran ayı içerisinde Sakarya’da metrekareye 231 kilogram yağış düştü.
24 Haziran 2015 Çarşamba 23:28

‘Sakarya’nın vekili olacağız’

Kocaali’de seçim çalışmaları yapan MHP Milletvekili adayı Açba, “Bize verilecek vekaletin hakkını sizlere teslim edeceğiz. Sadece bize oy verenlerin değil, Sakarya’nın vekili olacağız” dedi
26 Nisan 2015 Pazar 02:28

Diyetisyen Ali Dereli: Dengeli Beslenmek İçin Diyet Şart

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konferansta konuşan Beslenme Uzmanı Diyetisyen Ali Dereli, “Günümüzde diyet sadece kilo vermeyle eşit anlamda kullanılmaya başlandı.
27 Mart 2015 Cuma 19:42

Bakan İslam:Sakarya’da değil tüm Türkiye’de şah mat yapacaklarını söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, 7 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerde sadece Sakarya’da değil tüm Türkiye’de şah mat yapacaklarını söyledi.
7 Şubat 2015 Cumartesi 20:52

Yargıtay’dan Elektrik dağıtım şirketlerine Bir Tokat

Yargıtay’ın 17 Aralık’ta yaptığı toplantıda, elektrik abonesinden kayıp-kaçak parası alınamayacağına karar verdi. Karar sonucu aboneler dağıtım şirketlerinden, sadece 2014 senesi için 5-6 milyar lira kayıp Kaçak bedelinin iadesini talep edebilecek.
25 Aralık 2014 Perşembe 03:03

Bakan:Güllüce Roman Mahallesini Ziyaret Etti

Sakarya’da ziyaret ettiği kentsel dönüşümün uygulanacağı roman mahallesinde kahvehanede çay içip sohbet eden Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “Üstünlük sadece Allaha olan bağlılıkta olur, onun dışında kimse kimseden üstün değildir” diye konuştu.
1 Aralık 2014 Pazartesi 05:03

Üstün “Trafik mağdurları manşetlerde kalmasın”

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, trafik mağdurlarının sadece olayın yaşanmasının ardından gazete manşetlerine taşındığını ve istatistiklere girdiğini belirterek, "Yalnızca toplu ölüm ve yaralanmalar gündem oluşturmakta, gündemin etkisi ile kısa süreli denetimler yapılarak günü kurtaran çözümler üretilmekte ve ne yazık ki trafik mağdurlarımız kısa bir süre sonra unutulmaktadır" dedi.
18 Kasım 2014 Salı 04:35

Fiskobirlik Başkanı Bayraktar?dan Lisanslı Depoculuk Yorumu

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bayraktar, fındıkta lisanslı depoculuğun fındık piyasasındaki gerekli enstrümanların sağlanmadan bir çözüm olmayacağını, sadece üreticinin fındığını alıp fiyat istikrar garantisi verilemeyecekse Fiskobi
12 Kasım 2014 Çarşamba 19:24

Sizin de sessiz katiliniz olabilir

Prof. Dr. Nurgül Keser, kalp hastalığının sadece erkeklere özgü olmadığını belirtti ve risk gruplarına uyarılarını sıraladı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 18:40

Brezilya biletleri bitiyor! İşte son durum...

ÖZEL- A Millilerin, Brezilya ile oynayacağı hazırlık maçı için sadece 3 bin adet bilet kaldığı belirtildi
11 Kasım 2014 Salı 22:10

Üsküdar’dan Van’a İyilik Köprüsü

“İşimiz Sadece İyilik” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Deniz Feneri Derneği 100 bin çocuk üşümesin’ diye iyilik köprüleri kuruyor.
11 Kasım 2014 Salı 17:48

Netanyahudan Filistinlilere küstah tehdit!

Netanyahu "Filistin devletinin kurulmasından yana olanlara sadece şunu söylemek istiyorum, Filistin otoritesine veya Gazzeye gidin" dedi.
11 Kasım 2014 Salı 00:48

Hiçbir güç, milli hakimiyetin ve egemenliğin üstünde olmayacaktır

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bundan sonra hiçbir güç, milli hakimiyetin ve egemenliğin üstünde olmayacaktır. Nihai karar sadece milletin tercihleriyle şekillenecektir. 2014 yılında halkımızın doğrudan Cumhurbaşkanını seçmesiyle bu ilke taçlanmıştır. Bundan sonra da tarihin her kritik evresinde ve istikbale doğru yürürken bu ilkeye sadakatle bağlı kalınacaktır? dedi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 19:19

İzmir Su Ürünleri Osb?nin Yol Haritası Çizildi

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Su Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi?ni, sadece balık üreticilerini değil tüm sektörü kapsayan bir yapıyla hayata geçireceklerini açıkladı.Türkiye?de bir ilk olacak ?Su Ürünleri O
10 Kasım 2014 Pazartesi 03:12

Bülent Arınçtan İdris Bala gönderme

Bülent Arınç, “Türkiye’de şu an sadece 18 parti yok. 104 parti var. Bir kısmı marti, bir kısmı parti” dedi.
9 Kasım 2014 Pazar 00:04

Robin Van Persie performansını eleştirdi

Manchester Unitedlı Hollandalı golcü Robin van Persie, "Ligde çıktığım 9 maçta sadece 3 gol atabilmem çok yetersiz
8 Kasım 2014 Cumartesi 22:48

Çerçioğlu: "türk Ulusu Atasının Gösterdiği Hedefe Azimle Yürüyecektir?

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ?Gazi Mustafa Kemal Atatürk?ün ilkeleri ve müthiş öngörülü liderlik ışığı sadece ulusumuzun değil, tüm insanlığın rehberi olacak değerdedir? dedi.Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem
7 Kasım 2014 Cuma 18:16

Taşıma Yemek Hizmeti

Benim tüm ekipmanlarım ve sistemlerim hazır sadece bize gerekli olan taşıma yemek hizmeti diyorsanız en doğru adrese geldiniz demektir. Sizler için her gün belli bir menüyü eksiksiz olarak kişi sayısına göre getiren firma ile artık personellerinizin yemek sorunu ortadan kalmış oluyor. Hemen hemen her şirketin bir mutfağı olsa da orada yemek yapmak ve onda insana yetiştirmek oldukça zor olacaktır. Dolayısı ile de sizler bu yöntem ile hazır gelene yemekleri hemen tükenecek ya da daha sonra ısıtarak yiyebileceksiniz.
27 Eylül 2014 Cumartesi 08:40

Babadağı: “bütün Polis Teşkilatı Kedinin Fareyi Aradığı Gibi Uyuşturucuyla Mücadele Ediyor”

SATSO Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın konuğu olan Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, uyuşturucuyla mücadele konusunda Sakarya’nın iyi noktada olduğunu ifade ederek, “Sokakta sadece narkotik ekipleri değil, bütün polis teşkilatı kedinin fareyi aradığı gibi uyuşturucuyla mücadele ediyor” dedi.
25 Eylül 2014 Perşembe 22:14

Ömür Kalkan: “yht’nin Güzergâhı Sadece Siyasi Show Amaçlı Belirlenmiştir”

Türk Ulaşım Sendikası Sakarya Şube Başkanı Ömür Kalkan, Yüksek Hızlı Tren’in güzergahı sadece siyasi şov amaçlı belirlendiğini kaydetti.
11 Eylül 2014 Perşembe 04:13

Sakarya'da 'Uyuşturucuya Hayır' Eylemi

Sakarya'da, 'uyuşturucuya hayır' eylemine katılan bir anne, oğlunun uyuşturucuya alıştığını belirterek gözyaşlarını tutamadı. Sadece kendi çocuğunun bağımlı olmadığını belirterek annelere seslenen Çelebioğlu, tüm anneleri sokaklara haykırmaya davet etti.
7 Temmuz 2014 Pazartesi 22:00

GÖNÜLLÜLER KÖY OKULLARINA YARDIM TAŞIYOR

Benim Size Çocukların da Bize İhtiyacı Var' sloganıyla 2005 yılında başlayan ve sadece köy okullarını hedefleyen Gönüllü Sosyal Yardımlaşma Projesinin gönüllüleri, Diyarbakır ve Şanlıurfa etaplarını da başarıyla tamamladı.
18 Mayıs 2014 Pazar 23:09

Yeni bulunan gezegenlerden dört tanesi Dünya'dan büyük

NASA'YA göre, 2009 yılında Dünya dışındaki diğer gezegenleri inceleme için NASA tarafından gönderilen Kepler Uzay Aracı'nın bulduğu 715 yeni gezegenden sadece 4 tanesinin dünyanın 2 katından daha büyük olduğu açıklandı.
27 Nisan 2014 Pazar 20:57

BAKAN AYŞENUR İSLAM SAKARYA'DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, fizik, kimya, biyoloji gibi temel bilimlerde sosyal ve beşeri bilimler alanında öğretim veren Fen-Edebiyat fakülteleri sadece üniversitelerimiz açısından değil ülkece her alanda yapılacak çalışmalar bakımından da son derece önemlidir" dedi.
5 Nisan 2014 Cumartesi 00:08

Biz Kaybettik ama Yenilmedik!

Kazanmak için kaybetmeyi de öğrenmeliyiz çünkü kaybettiğimizde değil vazgeçtiğimizde yeniliriz. Kaybeden sadece biz değiliz çocuklarımız, gençlerimiz, köylümüz ve dar gelirli vatandaşlarımızda kaybetti.
31 Mart 2014 Pazartesi 21:42

BAKAN İSLAM, AKYAZI’DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Hepimiz biliyoruz ki bu defa kastedilen şey sadece değerli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil, onun hükümet arkadaşları değil, bu defa Türkiye Cumhuriyetidir. Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak” dedi.
13 Mart 2014 Perşembe 03:39

İnternetten Telefon Sipariş Etti Başına Gelmeyen Kalmadı

Sakarya'da yaşayan Mehmet Ceyhun isimli şahıs, piyasa değeri bin TL olan bir cep telefonu modelini internetteki bir reklamdan etkilenerek sadece 200 TL'ye satın aldı ve başına gelmeyen kalmadı.
25 Ocak 2014 Cumartesi 22:47

Sakarya'ya Atanan Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl Açıklaması

Kayseri'de görev yapan avukatlar, Sakarya'ya atanan Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl'e veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl, "Biz hiçbir zaman biat altına girmeyiz. Yani bunu herkes böyle bilsin. Biz sadece hukukun, kanunların ve adaletin biatı altındayız" dedi.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:48

OKUMA YAZMA BİLMİYOR AMA TÜM BULMACALARI ÇÖZÜYOR

Sakarya’nın Taraklı İlçesinde işitme ve konuşma engelli olan aynı zamanda okuma yazma bilmeyen Mehmet Ak (51) çözdüğü bulmacalarla herkesi hayrete düşürüyor. Hiç okula gidemeyen ve sadece harfleri tanıyan Ak, bu yeteneği ile çevresindekilerin takdirini topluyor.
18 Aralık 2013 Çarşamba 22:37

SAKARYA'DA DEPREM SİGORTASI DAHA DA YAYGINLAŞACAK

DASK verilerine göre Sakarya’da bulunan 182 bin 230 konuttan sadece 87 bin 555 konutun Doğal Afet Sigortasını yaptırdığı tespit edildi.
1 Aralık 2013 Pazar 04:15

ORTAOKULLULARIN SINAV HEYECANI

Türkiye genelinde bu yıl ilk kez yapılan ve sadece 8’inci sınıfların girdiği merkezi sınav, Sakarya’da 203 ortaokulda yapıldı. Sakarya'daki sınavlara 14 bin 577, 8’inci sınıf öğrencisi katıldı.
28 Kasım 2013 Perşembe 22:01

ŞOFÖRLERDEN SESOB’A TEPKİ

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (SESOB)’nin sadece Sakarya’da hayata geçirilen Ticari Taşıt Kullanma Belgesi için şoförlerden talep edilen 150 TL'lik ücret tepkiye yol açtı.
27 Kasım 2013 Çarşamba 22:42

KARAMAN DUBLE YOLUNDA YARIŞ ZİNCİRLEME KAZAYA NEDEN OLDU

Adapazarı Karaman duble yolunda yarış yaptıkları ileri sürülen iki araç kazaya neden oldu. 4 aracın karıştığı kazada 2 araç hurdaya dönerken şans eseri sadece bir kişi yaralandı.
23 Eylül 2013 Pazartesi 03:00

Canbasoğlu nun eski öğrencileri memur oldu …

Türkiye de sadece Düzce Üniversitesin de kurulan 2 yıllık Meslek Yüksek okulu Sosyal Güvenlik bölümü ilk mezunlarını verererek Türkiye nin çeşitli illerine memur olarak atandılar.
14 Ağustos 2013 Çarşamba 10:57

Reklamlara aldanan tüketici hakkını mahkemede arıyor.

Sakarya'nın Arifiye ilçesinde yaşayan Taha Şengül (21), reklamlarından etkilenerek 1.850 TL'ye aldığı cep telefonunu sadece iki ay kullanabildi.
15 Temmuz 2013 Pazartesi 02:43

ACARLAR LONGOZU DÜNYAYA TANITILACAK

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, dünyada sadece üç tane bulunan ve su basar ormanlardan biri olan Acarlar Longozu’nu dünyaya tanıtacaklarını söyledi.
14 Mayıs 2013 Salı 01:40

AKİL İNSANLAR SAKARYA’DA

Akil İnsanlar heyeti Marmara Grubu Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, “Bizim hedefimiz sadece PKK'nın bitmesi değil, toplumsal barışın nasıl sağlanacağıdır. Karayılan'ın ne dediğine bakmayın. PKK çekilmeye başladı bile” dedi.
2 Mayıs 2013 Perşembe 21:09

İNSANLARI DİNLEMEK İÇİN AKİL OLMAYA GEREK VAR MI?”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimi, 2 Mayıs 2013 Perşembe günü Sakarya’ya gelecek olan Akil İnsanlar ile alakalı olarak basın açıklamasında bulundu. CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, sadece insanları dinlemek için akil olmaya gerek olup olmadığını sordu.
1 Mayıs 2013 Çarşamba 21:31

MHP AKİL İNSANLARLA GÖRÜŞECEK

MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, yarın Sakarya’ya gelecek olan Akil İnsanlar heyetinin sadece akreditesi yapılan kişilerle görüşecekleri duyumunu aldıklarını belirterek, görüşmelerin yapılacağı Elmas Otel’e giderek Akil insanlarla görüşme talebinde bulunacaklarını söyledi.
1 Mayıs 2013 Çarşamba 21:22

FENERBAHÇE FİNAL PEŞİNDE O EKMEĞİNİN

Fenerbahçe’nin Benfica ile oynadığı UEFA Avrupa Ligi Yarı Final maçına Sakaryalılar ilgi gösterdi. Fenerbahçe Final yolunda emin adımlarla ilerlerken sattığı Fenerbahçe bayrakları ve flamaları ile ekmeğinin peşinde koşan Ali Bereket de sadece Fenerbahçe’nin değil tüm takımların aynı başarıyı göstermesini temenni etti.
27 Nisan 2013 Cumartesi 03:01

SAKARYALILAR AY TUTULMASINI İZLEMEDİ

1999 yılında yaşanan Marmara Depreminde hasar gören yüzlerce kişinin öldüğü Sakarya’da ay tutulması izlenmedi. 1999 yılındaki depremden sadece bir ay önce ay tutulmasının yaşandığını hatırlayan Sakaryalılar geceyi evlerinde geçirmeyi tercih etti.
27 Nisan 2013 Cumartesi 02:42

Çelenk sunumu izne bağlı olunca....

Kaynarca'da saat 9.00'da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na sadece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve CHP'nin çelengi koyuldu. Diğer parti ve kurumlar ise çelenk sunmadılar.
24 Nisan 2013 Çarşamba 02:07

Kutluata’dan SEDAŞ sorusu

Muhtarlarla buluşmasında SEDAŞ konusuna değinen Milletvekili Münir Kutluata, ‘Enerji üretmeden işi sadece fatura tahsil etmek olan SEDAŞ, alacaklarıyla ve yapılan yatırımlarıyla neden ve nasıl özelleştirildi? Bunun cevabı verilmelidir
2 Mart 2013 Cumartesi 00:01

YAŞLILARIN SORUNLARI

Sürekli artan yaşlı nüfusu, beraberinde birçok sorunu gündeme getiriyor. Toplumdan dışlanma, sağlık sorunları ve son aylarda sıkça görülen yaşlı istismarı yaşlıların yaşadığı sorunlardan sadece bir kaçı olarak gösteriliyor.
27 Şubat 2013 Çarşamba 22:33

81 İlde Vergi Konulu Yarışmalar

Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp 24. Vergi Haftası etkinliklerinden “81 İlde Vergi Konulu Yarışmalar” kapsamında Sakarya’da düzenlenecek yarışmaya Lise ve dengi okul öğrencilerinin sadece Kompozisyon dalında katılabileceğini belir
30 Ocak 2013 Çarşamba 16:59

DİŞLİ, HAYAL SATMIYOR, HİZMET ÜRETİYORUZ

Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, “Bizde sadece hizmet kavgası olur. Hamdolsun tüm kavgası milletimize hizmet olan dünya lideri bir başbakanımız var.
13 Ocak 2013 Pazar 16:45

ITRİ YILI ANMA GECESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Elmas Hotel’de gerçekleştirilen “Itri Yılı” anma gecesinde konuşan Şair Yazar Hilmi Yavuz, “İslam medeniyeti sadece sanatın estetiği ile sınırlı değil aynı bağlamda
18 Aralık 2012 Salı 22:06

5 Aralık'ta doğan İsmi Uğur olanların başına talih kuşu

Uğur Dershaneleri Adapazarı Kurucu Temsilcisi Yavuz Müftüoğlu, 5 Aralık 2012 tarihinde doğan ve adı sadece “Uğur” olan, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm çocukların anaokulundan üniversiteye kadar eğitimlerini ücretsiz olarak karşılayacakların
14 Aralık 2012 Cuma 18:01

AVCI DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Orman ve Su İşleri Sakarya Şube Müdürü Osman Demirel yaptığı açıklamada hafta sonu Sapanca, Arifiye, Hendek, Akyazı ve merkezde yapılan denetimlerde toplam 51 avcının kontrol edildiğini, 51 avcıdan sadece 1 avcıya yasal işlem yapıldığını kaydetti.
13 Kasım 2012 Salı 21:08

Murassa Elektronik'ten internet fiyatına D-Smart + İnternet

Artık sadece internet fiyatına “D-Smart + İnternet” sahibi olabilirsiniz. D-Smart uyumlu uydu alıcısı, Smart Paket ve hızı 8Mb’e kadar çıkan 4GB limitli smile adsl keyfi bir arada sadece 29TL! Hemen internet fiyatına D-Smart + internet k
1 Kasım 2012 Perşembe 03:14

DÜĞÜN CEMİYETLERİNDE ÖNLEM

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde sadece hafta sonu 42 düğün gerçekleşti. İlçede her hangi bir olumsuzluk yaşanmasını istemeyen Emniyet Müdürlüğü alarma geçti.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 17:18

GİRİŞİMCİ ADAYI KADINLAR SERTİFİKALARINI ALDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) KOSGEB ve SATSO Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle sadece kadın girişimci adaylarına yönelik düzenlenen “İş Arama İş Kur” Girişimcilik Kursu tamamlandı.
25 Haziran 2012 Pazartesi 07:36

Egedeki Depremler Konut Sigortasına ilgiyi artırdı

1999 yılında büyük yıkım yaşanan Sakarya’da Zorunlu Deprem Sigortası kapsamında sigortalanabilir 175 bin konuttan sadece 57 bini sigortasını yaptırırken; Ege Bölgesinde yaşanan depremlerin ardından deprem sigortasına olan talep artış gösterdi.
19 Haziran 2012 Salı 23:10

2. RESİM VE DENEME YARIŞMASI BAŞLADI!

AGDAŞ Sakarya’nın temiz havasına katkı sağlamak için sadece doğalgaz altyapı çalışmaları ile yetinmiyor. Yaptığı kültürel aktivitelerle de kente katma değer sağlamaya devam ediyor.
9 Mayıs 2012 Çarşamba 17:26

SATSO’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE GİRİŞİMCİLİK KURSU

SATSO-KOSGEB ve SATSO Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle sadece kadın kursiyerlerden oluşan “İş Arama İş Kur” Girişimcilik kursu başladı.
7 Mayıs 2012 Pazartesi 17:37

Sakaryalı Müteahhit’e güvenmiyor musun?

MHP Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Kazıcıoğlu, Fi-Yapı’ya verilen 6 kat izni ile ilgili, “Demek ki Zeki başkan uzmanların sözüne geldi. Ama neden sadece Fi-Yapı?” diye sordu.
10 Nisan 2012 Salı 18:53

Kadın Girişimci Adaylarına Yönelik Girişimcilik Kursu Başlıy

SATSO- KOSGEB ve SATSO Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle "İş Arama İş Kur" Girişimcilik kursunu bu defa sadece kadın girişimci adaylarına yönelik başlatarak Sakarya'da ilk olacak örnek bir çalışmaya imza atıyor.
10 Nisan 2012 Salı 16:21

SEDAŞ ŞEHRİN ORTAK SORUNUDUR

Muhtarlarla ve halkla buluşan Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, SEDAŞ’la ilgili olarak, “İşi sadece para toplamak olan bir kurumu özelleştirdiler.
4 Nisan 2012 Çarşamba 22:04

SSANGYONG'DAN MÜŞTERİLERİNE SÜRPRİZ !!

1954 YILINDA KORE'DE İLK 4X4 ARAÇ ÜRETİCİSİ,DÜNYADA SADECE 4X4 SEGMENTİNDE ÜRETİM APAN EN BÜYÜK FABRİKAYA SAHİP SSANGYONG,4 YILDIR TÜRKİYE DE KENDİ SEGMENTİNDE LİDER,
19 Aralık 2011 Pazartesi 20:20

Sakarya Adalet Girişimi 310. hafta basın açıklamasında

geçmişte denenen politikaların Kürt meselesini çözmek yerine sadece daha çok cana mal olduğunu ifade ederek herkese sorumlu davranma çağrısı yaptı.
20 Ağustos 2011 Cumartesi 21:00

3 BOYUTLU KOLONYA İMAL ETTİ

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde faaliyet gösteren kolonyacı Murat Kılıç, sadece Sakarya'da yetiştiğini belirttiği kestane kabağı, zambak çiçeği ve Karasu menekşesinden kolonya imal etti.
4 Ağustos 2011 Perşembe 21:53

Yeni Gözde Karasu

Sakarya’nın Karasu ilçesi 55 kilometrelik sahili ve İstanbul’a sadece 2,5 saat mesafede yer alması ile emlak yatırımcılarının akınına uğruyor.
3 Temmuz 2011 Pazar 23:17

BAGAPŞ'DAN TÜRK İŞADAMLARINA YATIRIM DAVETİ

Abhazya Cumhurbaşkanı Sergey Bagapş, ülkelerinde sadece 120 bin Abhaz'ın yaşadığını belirterek, Türkiye'de yaşayan soydaşlarının Abhazya'ya dönmesini bu yüzden çok istediklerini söyledi
10 Nisan 2011 Pazar 15:50

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free