hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Şehir Merkezinde dezenfekte seferberliği Devletimizin aldığı kararlara ve uyarılara uyalım Başkan Yüce yaşlılardan gelen talepleri dinledi SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı Yurt Ücretleri Geri Ödenecek Tramvay projesi için ihale ertelendi Trafik ışıklarında ‘Evde Kal’ farkındalığı Şehrimizde gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
SAKARYALI İŞ ADAMI'NDAN COVİD-19 SÜRECİNDE ÖNEMLİ ÜRETİM
 
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
İl Pandemi Kurulu Toplantısı Vali Nayir Başkanlığında Gerçekleştirildi
 
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
Son Yayımlanan Genelge Valilikteki Toplantıda Ele Alındı
 
Yurt Ücretleri Geri Ödenecek
Yurt Ücretleri Geri Ödenecek

pazaryeri haberleri

Güldibi’ne kapalı pazaryeri!

Sapanca Belediyesi tarafından her mahallede ayda bir düzenlenen, Halk Meclisi toplantısının 8’ncisi Güldibi Mahallesi’nde yapıldı. Toplantıda konuşan Başkan Aydın Yılmazer, Güldibi sakinlerine kapalı pazaryeri sözü verdi.
13 Şubat 2018 Salı 19:03

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret ettiler

Referandum sonrası AK Parti Genel Merkezi’ne ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’ye “Hayırlı olsun” ziyaretler devam ederken; bir ziyarette Orhan Cami Grubu ve Katlı Pazaryeri esnaflarından geldi.
11 Mayıs 2017 Perşembe 21:59

Şaban Dişli Katlı Pazar Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu..

Sakarya AK Parti Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli katlı pazaryeri esnafları tarafından verilen kahvaltıda, esnaflarla bir araya geldi.
3 Nisan 2017 Pazartesi 04:04

SESOB Başkanı Alişan, belediye başkanlarına veryansın etti

‘İlgili meslek odasını devre dışı bırakarak kimse pazaryeri kuramaz’
1 Şubat 2017 Çarşamba 22:58

Daha Güvenli Tüketim İçin

Büyükşehir Zabıta Daire Başkanlığı sebze ve meyvelerin ürün künyelerine yönelik düzenlemenin Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren market ve pazaryeri esnafını bilgilendiriyor.
7 Kasım 2016 Pazartesi 18:57

Geyve Pazaryeri Kana Bulandı.

Geyve Pazaryerinde alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı öğrenilen kavgada 2 kişi yaralandı.
7 Ekim 2016 Cuma 23:38

KAPALI PAZARYERİ’NDE ZABITA DENETİMİ

Sapanca İlçesi’nde Cuma günleri belediye Kapalı Pazaryeri’nde kurulan pazarda, belediye zabıta ekipleri yaptıkları denetimler ve tartılarla halkın gönlünü rahatlatıyor.
30 Ocak 2016 Cumartesi 22:33

Başkan Dişli: “Iftar Sofralarımız Sizinle Daha Güzel”

Adapazarı Belediyesi ikinci halk iftarını, belediyenin Maltepe’de yaptırdığı Kapalı pazaryerinde düzenledi. Masaları tek tek gezen Başkan Dişli, yaşlı ve çocuklarla ayrı ilgilendi.
26 Haziran 2015 Cuma 00:10

SERDİVAN’A KAPALI PAZAR YERİ GELİYOR

Serdivan Belediyesi vizyon projelere bir yenisini daha ekliyor. Kemalpaşa Mahallesi farklı ve modern mimarisinin yanı sıra doğadan da istifade edilen yeni proje ile hem kapalı pazaryerine hem de mahalle meydanına kavuşuyor.
12 Mayıs 2015 Salı 21:12

En Hayırlı Kermes

Tuzla Hafızlık Kursu tarafından organize edilen “Hayır Çarşısı” Ozanlar Mahallesindeki Perşembe Pazarının kurulduğu Kapalı Pazaryerinde açıldı.
27 Nisan 2015 Pazartesi 01:29

MHP Sakarya Milletvekili Aday Adayları Hendek’e çıkarma yaptı…

MHP Sakarya Milletvekili Aday Adayları Hendek’te esnaf ve pazaryeri ziyaretleri gerçekleştirdiler.
24 Mart 2015 Salı 22:40

ENGELLİ ANNESİNİ KAHR EDEN OLAY‏

Önceki gün 5 Aralık Cuma günü 3 aylık engelli maaşını çeken 1 çocuk annesi Selma Deniz, akşamüstü evine giderken Dar Sokak veya Katlı Pazaryeri civarında 750 TL civarındaki parasını düşürünce şoke oldu.
6 Aralık 2014 Cumartesi 23:06

Akdeniz Zabıtası Pazaryeri Kontrollerini Sıklaştırdı

?Temiz ve Sağlıklı Kent? sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, pazar yeri kontrollerini arttırdı.?Temiz ve Sağlıklı Kent? sloganı ile kontrollerini sürdüren Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, bu çerçevede
13 Kasım 2014 Perşembe 20:46

Hendek Belediyesi Tarafından 5 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı

Hendek Belediyesi tarafından Salı günü öğle namazı sonrasında Hendek Merkez Büyük Camii, Yeni Camii, Pazaryeri ve Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi önünde kurulan stantta aşure dağıtıldı. İnci "Güzellikler paylaştıkça millet adına kardeşliği oluşturuyor” dedi.
5 Kasım 2014 Çarşamba 23:08

KATLI PAZARYERİNDE MEYVE SEBZE FİYATLARI

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan Katılı Pazaryerinde meyve ve sebze fiyatlarında herhangi bir değişiklik yok.
28 Nisan 2014 Pazartesi 03:14

BAŞKANLARDAN KATLI PAZARYERİ ESNAFINA ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, seçim çalışmaları kapsamında katlı pazaryeri esnafını ziyaret etti.
25 Mart 2014 Salı 21:35

PAZAR ESNAFINDAN BAŞKAN DİŞLİ’YE TEŞEKKÜR

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı Belediyesi tarafından ilk olarak yaptırılan Kapalı Cuma Pazaryeri esnafını gezdi.
22 Şubat 2014 Cumartesi 00:20

OZANLAR KAPALI PAZARYERİNİN KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI

Adapazarı Belediyesi’nin Ozanlar’da yaptırdığı dördüncü modern kapalı pazaryerinin kurası Orhangazi Kültür Merkezi’nde çekildi. Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan kura çekiminde yaptığı konuşmada tüm esnaf adına Başkan Süleyman Dişli’ye teşekkür etti.
2 Şubat 2014 Pazar 02:11

BALIK FİYATLARI YÜKSELDİ HAMSİ YERİNDE SAYDI

Adapazarı Katlı Pazaryeri’nde balık fiyatlarının yükselmesine rağmen hamsinin fiyatı aynı kaldı.
16 Kasım 2013 Cumartesi 21:55

Maltepe'deki Dev Proje Başladı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Maltepe'de yapımına başlanan Spor Kompleksi ve Kapalı modern Pazaryeri inşaatını gezdi.
28 Haziran 2013 Cuma 01:20

Başkan Dişli, Ozanlar Pazaryerini İnceledi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Ozanlar Mahallesi'nde yapılacak Yarı Açık Semt Pazaryeri'nde inceleme yaparak görevlilerden bilgi aldı.
26 Haziran 2013 Çarşamba 05:52

MALTEPE'YE SPOR KOMPLEKSİ VE KAPALI PAZARYERİ

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Maltepe’de yaptıracağı Spor Kompleksi ve Kapalı pazaryeri inşaatı için Şen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Şenyuva ile protokol imzaladı.
5 Haziran 2013 Çarşamba 03:06

BAŞKAN DİŞLİ KAPALI PAZARI GEZDİ

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Ozanlar Mahallesi’nde yapılacak Yarı Açık Semt Pazaryeri’nde incelemelerde bulundu. Başkan Dişli, Yağcılar, Şeker ve Hızırtepe mahallelerinde yaptığı kapalı modern semt pazarlarının dördüncüsünü Ozanlar’da yaptırıyor.
9 Nisan 2013 Salı 02:21

Sertifikasız ve Pasaportsuz bitki kontrolleri yapıldı

Sakarya Akyazı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Akyazı Kapalı pazaryerinde Sertifikasız ve Pasaportsuz bitki kontrolleri yaptı.
4 Ocak 2013 Cuma 21:07

Ozanlar Kapalı Semp Pazarı İhalesi Yapıldı

Adapazarı Belediyesi ile Ozanlar mahallesinde yapılacak Yarı Açık Semt Pazaryeri yapım ihalesini kazanan şirket arasında sözleşme imzalandı.
4 Ocak 2013 Cuma 21:04

Balıkçı Abdullah'ın katili yakalandı

Adapazarı Katlı Pazaryerinde Bayram günü ortağının oğlu tarafından kafasından vurulan ve ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede vefat eden Abdullah Duman'ın katili Kadir Can S. yakalandı.
13 Ekim 2012 Cumartesi 23:54

SEMT PAZARI TEMELİ ATILDI

Adapazarı Belediyesi’nin Hızırtepe mahallesinde yaptırdığı Kapalı Modern Semt Pazaryeri’nin temeli törenle yapıldı.
13 Nisan 2012 Cuma 20:11

Sabitek Günleri’ne Muhteşem Final

Serdivan Belediyesi Kapalı Pazaryeri’nde üç gün devam eden Sabitek Günleri Eğitim Şenliği düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.
27 Mayıs 2011 Cuma 20:29

Lamba Hırsızı Kamerada

Adapazarı Katlı Pazaryerinde, balıkçı tezgahlarının lambalarını çalan hırsız güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.
17 Mart 2011 Perşembe 08:51

Emekli İşçinin talihsiz ölümü

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, bir süre önce emekli olduktan sonra yeniden işe çağrılan belediye işçisi, kapalı pazaryerinin çatısından düşerek hayatını kaybetti.
12 Aralık 2010 Pazar 18:29

Katil Zanlısı Bayramlaşmada Yakalandı

Sakarya'da katlı Pazaryerinde tartıştığı bir esnafı bıçakla öldürdükten sonra kaçan katil zanlısı ailesiyle bayramlaşmaya gittiği memleketi Adana'da yakalandı.
9 Aralık 2008 Salı 21:00

Hikmet Turan Pazaryerini Denetledi

Pamukova ilçesi Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan, pazaryerini denetleyerek, halkın rahat alış veriş yapabilmesini sağlamak için alınan tedbirleri inceledi.
21 Eylül 2007 Cuma 12:09

Açılışa Mehmet Ağar katılacak

Kaynarca Belediye BaşkanıTuncay Aydın, yapımı tamamlanan kapalı pazaryerinin, 6 Nisan'da DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın da katılacağı bir törenle açılacağını söyledi.
18 Mart 2007 Pazar 11:35

Ustalardan Örnek Davranış

Kaynarca Belediyesi ilçe merkezinde imece usulüyle kapalı pazaryeri yaptırıyor. Kaynarca Belediyesi tarafından yaptırılan kapalı pazaryerinde ilçede bulunan demirci ustaları birer gün ücretsiz olarak çalışıyorlar.
27 Ocak 2007 Cumartesi 21:59

Boğazına bıçak dayayarak eylem yaptı

Adapazarı'nda Sevgi Kekeme isimli kadın, Katlı Pazaryeri'nde parasını ödediği halde dükkan tapusunun verilmediği gerekçesiyle, esnaf odası önünde boğazına bıçak dayayarak eylem yaptı.
9 Haziran 2006 Cuma 13:00

Arabacılar İşsizlikten Yakınıyor

Adapazarı Katlı Pazaryeri'ni mesken tutan arabacılar, iş bulamayınca zamanlarını uyuyarak geçiriyor.
12 Mayıs 2006 Cuma 13:11

Dişli ve Okutan pazaryerini inceledi

Sakarya Valisi Nuri Okutan ve Adapazarı Merkez Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Adapazarı Merkez Belediyesi tarafından yapımı süren Yağcılar Mahallesi Kapalı Semt Pazaryeri inşaatını inceledi.
30 Mart 2006 Perşembe 11:09

Irak, kan gölü

Bağdat'ta, Şiilerin yoğunlukta olduğu Sadr Mahallesi'nde bulunan 4 pazaryerinde, 6 bomba yüklü aracın infilak etmesi sonucu 46 kişi öldü, 204 kişi yaralandı.
12 Mart 2006 Pazar 19:44

Tezgah ihalesi yapılıyor

Adapazarı Merkez Belediyesi, Yağcılar Mahallesi’nde bulunan Cuma Pazarı Kapalı Pazaryerindeki tezgahların satışına devam ediyor.
10 Mart 2006 Cuma 10:47

Esnafın Tapu Sorunu Çözüldü

Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'ne 5 milyon YTL ödeyerek, Katlı Pazaryeri'nde 160 dükkan sahibinin tapularının verilmesi için
26 Kasım 2005 Cumartesi 16:22

Halk Denetimlerden Memnun

Sakarya'nın Ferizli İlçesi'nde, zabıta ekipleri pazaryerinde denetim yaptı. Ferizli İlçesi'nde geleneksel olarak kurulan halk pazarına giden Ferizli Belediyesi zabıta ekipleri, pazaryerinde denetim gerçekleştirdi.
19 Kasım 2005 Cumartesi 09:10

SAKARYALI BERBERLERDEN İFTAR

Adapazarı Berberler Odası Başkan adayı Memduh Öz, Katlı Pazaryeri'nde yönetim kurulu üyeleri ve berberlere iftar yemeği verdi. Adapazarı Katlı Pazaryeri'nde, oda yönetimi ile berberleri verdiği iftar yemeğinde
24 Ekim 2005 Pazartesi 11:16

KATLI PAZARYERİ'NDE YANGIN

Adapazarı merkezde bulunan Katlı Pazaryeri'nde saat 21.10'da, bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.
9 Ağustos 2005 Salı 05:39

DÜKKANININ SATIŞA ÇIKARILDIĞI DUYUNCA..

Adapazarı Katlı Pazaryeri'nde esnaflık yapan yaşlı adam, dükkanının satışa çıkarıldığını öğrenince, üzüntüden kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Alınan bilgilere göre, Adapazarı Katlı Pazaryeri esnaflarından Abdullah Şıkşık (71)
26 Temmuz 2005 Salı 12:59

KATLI PAZARYERİ ESNAFININ ÖFKESİ

Adapazarı Katlı Pazaryeri'ndeki dükkanlarının paralarını ödemelerine rağmen tapularını alamayan esnaf isyan etti. Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği'ne (SESOB) ait Katlı Pazaryeri'nden işyeri alan...
2 Haziran 2005 Perşembe 11:34

ESNAFLARIN TAPU ÖFKESİ

Adapazarı'nda yıllardır tapularını alamayan Katlı Pazaryeri Esnafı, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (SESOB) bastı. Adapazarı Katlı Pazaryeri'nde dükkanları bulunan esnaflar, parasını ödemelerine rağmen yıllardır işyerlerinin tapuların
25 Nisan 2005 Pazartesi 13:51

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free