hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ailede iş bölümü stresi azaltır Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı Saran; “Başarıya asansörle çıkılmaz, tırmanmayı öğrenin” Rektör Savaşan Tanzanya Ziyaretinde Çeşitli Temaslarda Bulundu Genç Girişimciler Topluluğundan Bilgi Yarışması Maliye Topluluğundan 3. Geleneksel Bilgi Yarışması Uzun Hikâye: Madde Bağımlılığından Mana Bağımlılığına 23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü Anıldı İş Dünyası & Satınalma Paneli

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
 
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
 
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:

parkı haberleri

Sakarya'da İlk: Parkinson Tedavisinde Yeni Yöntem

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Parkinson hastalığında yeni bir tedavi yöntemi olan DUODOPA uygulaması başladı.
15 Aralık 2018 Cumartesi 18:17

Çocuklar Doyasıya Eğlendi.

Doğu ve Güneydoğudan bölgelerinden gelen çocuklar, Poyrazlar Gölü tabiat parkı işletme sahibi Hakkı Tank’ın misafirleri oldu. Çocuklar piknik alanında doyasıya eğlendiler.
21 Eylül 2018 Cuma 01:32

Toçoğlu projeyi paylaştı: İşte şehrin yeni otoparkı

Atatürk İlköğretim Okulu’nun bulunduğu alana inşa edilecek otopark projesini sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyuyla paylaşan Başkan Toçoğlu, “Milli Eğitim Bakanlığımız ile protokolü imzaladık. Atatürk İlkokulu’nun bulunduğu alana otopark yapıyoruz. İşte 700 araç kapasiteli otoparkımız. Hayırlı olsun” dedi.
8 Temmuz 2018 Pazar 23:54

Maceraya 5 bin 500 konuk

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı yaz dönemimde de misafirlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, yılın ilk 6 ayında 5 bin 500 ziyaretçiye kapılarını araladıklarını belirterek, gösterilen ilgi dolayısıyla teşekkür etti.
19 Haziran 2018 Salı 22:37

Hendek Atatürk Parkı açılıyor

Hendek Atatürk Parkı’nda tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak Hendek’e yeni bir yaşam merkezi sözünü vermiştik.
17 Mayıs 2018 Perşembe 03:32

Hastane yönetiminden otopark teşekkürü

SAÜEAH’a kazandırılan otopark için hastane yönetimi Başkan Toçoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Toçoğlu, “Hizmet sunmaya başlayan otoparkımızın bir kez daha hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
18 Ekim 2017 Çarşamba 04:11

Hastane otoparkında işlem tamam

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde otopark çalışmaların tamamlandığını ve hizmet sunmaya başladığını açıkladı. Toçoğlu, “Otoparkın tüm Sakaryalılara hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
28 Eylül 2017 Perşembe 03:06

Kösemusul dan Nakliyeciler Sitesine Geçmiş Olsun Ziyareti

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Tır Parkı ve Nakliyeciler Sitesi’nde faaliyet gösteren firma temsilcilerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
3 Mayıs 2017 Çarşamba 01:46

Macera Park’ta Çocuk Oyunları Şenliği

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda minikler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacak. 7-14 yaş arası çocukların katılacağı ve gün boyu sürecek olan etkinlik birbirinden eğlenceli yarışmalara da ev sahipliği yapacak.
18 Nisan 2017 Salı 20:10

Öğrencilere TEOG desteği

Büyükşehir SGM, TEOG sınavına girecek öğrenciler için motivasyon etkinliği düzenledi. Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda bir araya gelen öğrenciler keyifli bir günü geride bıraktı.
14 Nisan 2017 Cuma 00:24

Şehrin İlk Katlı Otopark’ı hizmette

Şehrin ilk Katlı Otoparkı’nın hizmet sunmaya başladığını aktaran Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “İl Müftülüğü’nün hemen yanında hayata geçirdiğimiz Katlı Otopark hizmet sunmaya başlamıştır. Hayırlı olsun” dedi.
7 Nisan 2017 Cuma 01:29

Hedefimiz her zaman esnaf için en iyisidir

Tüm sektörlerde ‘esnaf için en iyisi’ hedefi ile çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Başkan Toçoğlu, “Süpürgeciler Sitesi, Tır Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi gibi esnafımıza dönük yatırımlarımızı hayata geçirdik. Tarihi Uzunçarşı’da yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Yeni Hal Kompleksimiz de yükseliyor. İnşallah esnaflarımızla işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
27 Şubat 2017 Pazartesi 23:36

‘Rota Gezi Kulübü’ Macera Park’taydı

Büyükşehir Macera Park’a ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda haftasonu Gebze’den gelen ‘Rota Gezi Kulübü’ üyeleri parkı keşfederek keyifli dakikalar geçirdi.
31 Ekim 2016 Pazartesi 19:18

Kuntoğlu’dan Darıca’ya Eğitim Gezisi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında,
17 Ekim 2016 Pazartesi 19:19

Darıca Hayvanat Bahçesiyle Protokol

Milli Eğitim Bakanlığı’nın İlk ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği gereğince, ilimiz genelindeki öğrencilere yeni ilgi alanları oluşturmaya yönelik olarak her yıl Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı ile yapılan işbirliği protokolü bu yıl da yenilendi.
5 Ekim 2016 Çarşamba 01:40

MACERA PARK’TA SURVİVOR HEYECANI

Türkiye’nin ilk sertifikalı Macera Parkı, ziyaretçilerine Survivor heyecanı yaşatıyor. Yükseklik korkularını yenen öğrenciler, zorlu parkurları tamamladıktan sonra kapalı alanda eğitimler alıyor.
28 Nisan 2016 Perşembe 01:50

MACERA PARKI 23 NİSAN’DA ÇOCUK ŞENLİĞİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı, 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği’ne ev sahipliği yaptı. Yüzlerce çocuk birbirinden eğlenceli oyunları birlikte oynadı; dans etti; günün sonunda miniklerin mutluluğu yüzlerinden okundu.
25 Nisan 2016 Pazartesi 00:09

ADAPAZARI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELERİ DÜZENLİYOR

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Tuzla Mahallesi’nde yapılarak yeni hizmete açılan temalı parkı ziyaret etti.
29 Mart 2016 Salı 20:16

ÖĞRENCİLER FIRINI GEZDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı tarafından başlatılan ‘Nasıl Yapılır?’ projesinde ziyaretler Resul Dayı Ekmek Fırınında gerçekleştirilen program ile devam etti.
28 Mart 2016 Pazartesi 20:16

MACERA PARK’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı, Berna Yılmaz Ortaokulu öğrencilerini misafir etti.
27 Mart 2016 Pazar 23:40

2. EL OTO GALERİCİLERİ SİTESİ’NDE TALEPLER AÇILDI

Sakarya’da bulunan 2. El Oto Galericileri Derneği ve SS Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi, SATSO Hizmet Binası karşısında, 96 hizmet dükkânı, otoparkı ve açık oto pazarı ile modern bir Organize Ticaret Bölgesi (OTB) kurulması için talep toplamaya başladı.
22 Mart 2016 Salı 19:43

AKYAZI KUZULUK MESİRE ALANI YAZA HAZIR

Akyazı’nın tek milli parkı olan Kuzuluk mesire alanı düzenlenerek yaza hazır hale getirildi.
27 Şubat 2016 Cumartesi 18:55

MACERA PARKINDA BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda Bahar Dönemi kayıtları devam ediyor.
8 Şubat 2016 Pazartesi 22:31

Başkan Yüce Mecara Park'ın İlk Yarı Yılını Değerlendirdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’ndaki ilk yarıyıl eğitimlerini değerlendirdi.
23 Ocak 2016 Cumartesi 17:38

TRAFİK KURALLARINI, BİZZAT DİREKSİYONA GEÇEREK ÖĞRENDİLER

Sakarya’nın Erenler ilçesinde bulunan Mehmet Gölhan İlkokulu 4. sınıf öğrencileri, Erenler Trafik Parkı’nı ziyaret ettiler. Ziyarette hem eğlenen hem de öğrenen öğrenciler, pedallı araçların direksiyonuna geçerek, trafik kurallarını bizzat uygulama imkanı buldular.
13 Ocak 2016 Çarşamba 23:28

TOÇOĞLU’NDAN KOCAALİ’YE MÜJDE

Sahil Parkı ve Rekreasyon Projelerinin bir yenisini Kocaali’ye kazandıracaklarını müjdeleyen Başkan Toçoğlu, “Sahillerimizi birer cazibe merkezi haline getireceğiz. Tıpkı Karasu’daki projemize benzer, sosyal donatıları yüksek bir çalışmayı Kocaali’ye de hediye edeceğiz ” dedi.
21 Aralık 2015 Pazartesi 21:42

ÜNİVERSİTELİLERE MACERA FIRSATI

Büyükşehir Belediyesi, SAÜ Merkez Kafeteryası’nda Macera Parkı tanıtım standı açtı. Öğrenciler 13 Kasım Cuma gününe kadar macera ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilecekler.
12 Kasım 2015 Perşembe 18:11

MACERA PARKI ÖĞRENCİLERİ MİSAFİR ETMEYE HAZIR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı yeni eğitim öğretim yılında da şehir genelindeki okulları misafir etmeye devam edecek.
13 Ekim 2015 Salı 19:40

Danıştay Kararı İle Baz İstasyonları Yaşam Alanları İçerisinde Yasaklandı

Danıştay 13. Dairesi’nin, baz istasyonlarının yaşam alanları, okul ve çocuk parkı yakınlarında yasaklaması kararı sonrasında vatandaşlar harekete geçti. Sakarya’da bir vatandaş evlerin çatılarında bulunan baz istasyonlarının yerleşim dışına çıkartılmasını istedi.
21 Eylül 2015 Pazartesi 18:18

Macera Parkı Güz Dönemi Kursları Kayıtları Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda Güz Dönemi Kursları’na kayıtlar başlıyor.
18 Eylül 2015 Cuma 02:12

25 MAHALLEYE AÇIK ALAN SPOR PARKI

Adapazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bu yaz 25 mahalleye açık alan spor parkı yapıyor. Mahallelerden gelen talep üzerine sayıları arttırılan açık alan spor aletlerinden, büyük küçük herkes faydalanıyor.
26 Ağustos 2015 Çarşamba 22:13

Arifiye Belediyesi'nden Toyotasa Hastanesine Destek

Arifiye Belediyesi, Toyotasa Hastanesinde bulunan otoparkın genişletilmesi ve düzenlenmesi çalışmasını tamamladı.
14 Ağustos 2015 Cuma 01:53

Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılış töreni

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılış törenine katıldı
3 Ağustos 2015 Pazartesi 07:19

Çocuk Parkında İçinde Arıların Olduğu Kovan Bulundu

Sakarya’da çocuk parkına bırakılmış olarak bulunan arı kovanı ekipler tarafından koruma altına alındı.
24 Temmuz 2015 Cuma 16:23

KARASU SAHİLİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nde çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını duyurdu.
23 Temmuz 2015 Perşembe 03:48

MECERA PARKI RAMAZAN BAYRAMINDA VATANDAŞLARIN HİZMETİNE AÇIK OLACAK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenikent Şehir Ormanı’nda inşa edilen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı, Ramazan Bayramında da vatandaşlara hizmet sunmaya devam edecek.
12 Temmuz 2015 Pazar 23:31

Okçuluk Eğitimlerinin Adresi: Macera Park

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaşayarak Öğrenme ve Macera Parkı Yaz Kursları kapsamında Geleneksel Okçuluk Eğitimine kayıtlar devam ediyor.
8 Temmuz 2015 Çarşamba 22:42

Macera Park’ta Yaz Kursları kayıtları devam ediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı Yaz Kursları’na kayıtlar devam ediyor.
2 Temmuz 2015 Perşembe 22:19

Erenler Belediyesi'nden Çocuklara Müjde

Erenler Belediyesi tarafından yapılan Trafik Eğitim Parkı çocukların hizmetine girdi.
26 Haziran 2015 Cuma 00:12

KARASU SAHİLLERİ GÜN SAYIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, beraberinde SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve Karasu Belediyesi Başkanı Mehmet İspiroğlu ile Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nde devam eden çalışmaları inceledi.
23 Haziran 2015 Salı 18:23

MACERA PARKI VATANDAŞLARI BEKLİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaşayarak Öğrenme ve Maceraparkı vatandaşların hizmetinde.
31 Mayıs 2015 Pazar 18:33

KARASU SAHİLİNDE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Reaksiyon çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
17 Mayıs 2015 Pazar 21:46

Karasu Sahil Çalışması Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nde çalışmaların kısa süre içerisinde başlatılacağını açıkladı.
6 Nisan 2015 Pazartesi 02:44

Başkan Yılmazer Marmara Belediyeler Birliği Toplantısına Katıldı

Marmara Belediyeler Birliği’nin 2015 yılı olağan 1. meclis toplantısı Abant Tabiat Parkı’nda bulunan Abant Place Otel’de yapıldı.
5 Nisan 2015 Pazar 01:49

Berkin Elvan Sakarya'da Anıldı

Gezi Parkı olayları sırasında hayatını kaybeden Berkin Elvan için Sakarya’da anma etkinliği düzenlendi.
11 Mart 2015 Çarşamba 20:10

Karasu Sahil Parkı Projesinin İhalesi Sonuçlandı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından müjdesi verilen Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nin ihalesi sonuçlandı.
11 Mart 2015 Çarşamba 00:11

Okçuluk Eğitimleri Başlıyor

Yaşarak Öğrenme Macera Parkı’nın yeni bir eğitim programına daha ev sahipliği yapacağını açıklayan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Macera Park’ta başlayacak Geleneksel Okçuluk Eğitimlerimiz ile gençlerimizin ufkunu açacak, tarih bilincini güçlendirecek yeni bir program gerçekleştireceğiz.
9 Mart 2015 Pazartesi 22:08

Sapancalı Muhtarlar Tem Cinayeti'nin Olduğu Tir Parkı'na Çözüm İstiyor

TEM Otoyolu Sapanca İlçesi Kurtköy mevkiinde TIR Parkı’nda işlenen çifte cinayetin Sapanca ile hiçbir ilgisi olmadığı halde ilçenin adını karaladığını belirten bölge muhtarları, TIR Parkı’nın kapatılmasını ya da atıl bırakılmamasını istiyor.
6 Mart 2015 Cuma 22:10

Tem'deki Cinayetin Katil Zanlıları Tutuklandı

TEM Otoyolu’nda TIR Parkı’nda biri kadın iki kişinin öldürülmesi olayı ile ilgili gözaltına alınan 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
2 Mart 2015 Pazartesi 22:52

Tem'deki Cinayette 3 Kişi Gözaltına Alındı

TEM Otoyolu’nda TIR Parkı’nda meydana gelen cinayetle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
1 Mart 2015 Pazar 19:07

Karasu Sahil Parkı İhalesi Tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi Yapım İşinin ihalesi gerçekleştirildi.
17 Şubat 2015 Salı 19:44

Karasu İhalesi 17 Şubat'ta

Karasu Sahil Parkı Rekreasyon Projesi ihalesinin 17 Şubat Salı günü gerçekleştirileceğini belirten Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, “Yaklaşık 25 bin metrekarelik alanda hayat bulacak projemiz ile şehrimiz turizm potansiyeli önemli avantajlar kazanacak. Yeni projemizle Karasu sahilinde mavi bayrak dalgalanacak” dedi.
11 Şubat 2015 Çarşamba 17:17

STK'lar Maceranın Tadını Çıkardı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı, yarıyıl tatili süresince sivil toplum kuruluşlarına üye 230 öğrenciye kapılarını açtı.
8 Şubat 2015 Pazar 20:20

Macera Park STK'ları Misafir Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından kapılarını sivil toplum kuruluşlarına da açtı.
28 Ocak 2015 Çarşamba 19:03

Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı İlgi Görüyor

Engelli Hobi Kurslarında ilk yarıyıl eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, aileleri ve sınıf arkadaşları ile Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda keyifli bir gün geçirdi.
27 Ocak 2015 Salı 22:38

Macera Eğitimleri Devam Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Yenikent Şehir Ormanı’nda inşa edilen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda eğitimler devam ediyor.
14 Ocak 2015 Çarşamba 03:24

Öğrenciler Serdivan Trafik Parkı Gezdiler

Mustafa Kemalpaşa İlkokulu 2-C ve 2-E sınıfları, öğretmenleri eşliğinde Serdivan Belediyesi Trafik Parkı’nı ziyaret ettiler.
14 Aralık 2014 Pazar 19:50

Başkan Toçoğlu: “Macera Park Şehrimize Hayırlı Olsun”

Yenikent Şehir Ormanı’nda yapımı tamamlanan Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Son teknoloji ekipmanlar, alanında uzman eğitmenler ve çok çeşitli eğitsel aktivitelerle örnek bir projeyi daha hayata geçirdik” dedi.
14 Aralık 2014 Pazar 18:26

Yılın Son Meclisinde Ayçiçeği Vadisi Ve Sabit Efendi Görüşülecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilecek Aralık Ayı Meclis toplantısında, Camili 2’de inşa edilecek yeni şehir parkı Ayçiçeği Vadisi’nin yanı sıra, Sabit Efendi Konağı’nın sivil toplum kuruluşlarının kullanımına açılması için hazırlanan gündemin de yer alacağı 47 madde karara bağlanacak.
7 Aralık 2014 Pazar 22:41

Bakan İslam: “(Kobani Eylemleri) Yetimleri Baktığımız Çocuk Evlerini Yaktılar”

Sakarya’da katıldığı ilçe kongresinde Gezi Parkı’nda yapılanların Kobani olaylarıyla tekrarlanmak istendiğini belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Yetimleri baktığımız çocuk evlerini üst katında kızlarımız otururken yaktılar” dedi.
6 Aralık 2014 Cumartesi 20:44

Uzerden iddialı açıklamalar

Royal Halı Gaziantep Başkanı Metin Uzer, Trabzonspor Medical Parkı yenerek çıkışa geçmek istediklerini söyledi
13 Kasım 2014 Perşembe 21:58

Belediye Otoparklarında Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

İzmit Belediyesi?ne ait Bekirdere kapalı otoparkı uygun fiyat uygulaması ile vatandaşlara hizmet veriyor.İzmit Belediyesi?nin iştiraklerinden olan Sarbaş tarafından işletilen Mevlana Kültür Merkezi altındaki kapalı otopark, uygun fiyat a
13 Kasım 2014 Perşembe 16:22

Gezi Parkı olayları davası

Ankarada Gezi Parkı odaklı olaylara karıştıkları ve "Terör örgütü" üyesi oldukları savunulan 26 kişi hakkında açılan davanın görülmesine başlandı
13 Kasım 2014 Perşembe 03:46

Erzurum Günlerinde tek taş sürprizi

İstanbul Küçükçiftlik Parkında açılışı yapılan Erzurum Günleri etkinliğine katılan kadınlara tek taş yüzük hediye edildi.
13 Kasım 2014 Perşembe 00:18

Çocuk parkında dehşet

Fatih’te bir çocuk parkında başından silahla vurulmuş bir erkeğe ait ceset bulundu.
12 Kasım 2014 Çarşamba 18:50

Başı eğilmeyen adam rahmetle anılıyor

Eski milletvekili ve mütefekkir Osman Yüksel Serdengeçti, vefatının 31. yıldönümünde rahmetle anılıyor.
10 Kasım 2014 Pazartesi 22:12

Ağaçta ters sallanarak marş söyledi

Mustafa Kemal Atatürk, Adanada ebediyete intikalinin 76. yılında anıldı. Törende ilginç görüntüler yaşandı.
10 Kasım 2014 Pazartesi 19:06

Taraklı?da 10 Kasım Atatürk?ü Anma Programı Gerçekleşti

Türkiye Cumhuriyeti?nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk?ün 76.ölüm yıldönümü nedeniyle Taraklı?da da anma programı düzenlendi.10 Kasım Atatürk Atatürk?ü Anma programında ilk tören Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık Parkındaki Anıtına K
10 Kasım 2014 Pazartesi 17:59

Engelliler parkı açılışında duygu dolu anlar

Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneğinin (EBED) Edirne Belediyesi?nin katkılarıyla engelli çocuklar için kurduğu oyun parkının açılışında duygu dolu anlar yaşandı.
9 Kasım 2014 Pazar 14:40

Engelliler parkı açılışında duygu dolu anlar yaşandı

Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneğinin (EBED) Edirne Belediyesi?nin katkılarıyla engelli çocuklar için kurduğu oyun parkının açılışında duygu dolu anlar yaşandı.
9 Kasım 2014 Pazar 14:36

Parkinsonda çığır açan kök hücre buluşu

İsveçli bilim insanlarına göre, kök hücreler Parkinson hastalığının beyinde yarattığı hasarı iyileştirebilir.
8 Kasım 2014 Cumartesi 03:18

Yeşilyurt Belediyesi?nden Aşure İkramı

Yeşilyurt Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Çavuşoğlu Parkı ve Yeşilyurt Belediyesi önünde yapılan organizasyonla vatandaşlara aşure ikram edildi.Muharrem ayının önemine vurgu yapan Yeşilyurt Bele
7 Kasım 2014 Cuma 03:06

Midyat?ta İsrail?in Mescid-i Aksa Baskını Protesto Edildi

İsrail güvenlik güçleri tarafından Mescid-i Aksa?ya yönelik yapılan saldırılar Mardin?in Midyat ilçesinde protesto edildi.Midyat sivil toplum kuruluşlarının yaptığı çağrı üzerine Yenimahalle Cumhuriyet Bulvarı Atatürk Anıtı Parkı?nda top
7 Kasım 2014 Cuma 02:34

Sökeli Genç Çanakkale?de Ölü Bulundu

Ekim ayı başında yapılacak düğününden bir hafta önce kaybolan Sökeli turizmci genç Emrah Eğribacak?ın ölümü sır dolu. Ekim ayı başından bu yana aranan kayıp gencin cesedi Çanakkale?nin Ecebat İlçesi Milli Parkı sınırlarındaki ormanlık alanda i
7 Kasım 2014 Cuma 00:06

Ak Partili vekiller Ferizli’de…

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz ile Ayhan Sefer Üstün’e Ferizli Botanik Parkı ile Organize Sanayi Bölgesini gezdirdi.
10 Ekim 2014 Cuma 22:06

Sakaryalı 2 Bin 600 Öğrenci Darıca Hayvanat Bahçesini Ücretsiz Gezecek

Sakaryalı öğrencilere, doğa ve çevre korunma bilinci ile hayvan sevgisinin aşılanması amacıyla Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı ile Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı Genel Müdürü Yücel Yılmaz karşılıklı protokol imzaladı.
14 Eylül 2014 Pazar 21:08

Motosiklet Çalan Şüpheli Yakalandı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan Ormanpark otoparkında motosiklet çalan şüpheli bir kişi Sakarya Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.
3 Eylül 2014 Çarşamba 20:44

Trafik Park çalışmaları başladı

Erenler Belediyesi tarafından, 14 dönümlük alana sahip eski kamyon garajı yerine yapılması düşünülen Trafik Eğitim Parkı’nın çalışmaları başladı.
23 Ağustos 2014 Cumartesi 01:02

Gezmeye Geldi.Parkta Öldü…

Taraklı’ya gezmeye gelen bir kişi, Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık parkında geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti.
15 Temmuz 2014 Salı 21:29

TARAKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI İRMİK HELVASI DAĞITTI

Taraklı Belediye Başkanlığı tarafından 19’uncu Hıdırlık Pilav etkinlikleri kapsamında ilçe merkezinde bulunan Şehit Mehmet Nuri Kocabıyık parkında vatandaşlara irmik helvası dağıtıldı.
24 Haziran 2014 Salı 03:15

POYRAZLARDA ZİYARETÇİLERE ANKET

Poyrazlar gölü tabiat parkında ziyaretçi memnuniyet anketi çalışmaları ve günü birlik kullanım alanında tamir bakım ve yenileme çalışmaları devam ediyor.
20 Haziran 2014 Cuma 17:39

AQUA PARK YENİ SEZONA HAZIR

Sakarya’da 2012 yılında kurulan ve Karaman yolu üzerinde bulunan Aqua Park yeni sezona hazır hale geldi. Aqua Park İşletmecisi Halit Baki yeni sezon aqua parkı tanıtımı için basınla bir araya geldi.
3 Haziran 2014 Salı 23:35

MACERA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Yenikent Şehir Ormanında yapımı tamamlanan Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda görev alacak uzmanlar grupların oluşturulmasından programlama süreçlerine, eğitsel oyunlardan uyarıcı komutlara kadar birçok alanda ayrıntılı bilgilendiriliyor, uygulamalı eğitimleri işin uzmanlarından öğreniyor.
29 Mayıs 2014 Perşembe 03:47

YAŞAYARAK ÖĞRENME VE MACERA PARKI HAZIR

Yenikent Şehir Ormanında yapımı tamamlanan Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda görev alacak uzmanlara yönelik eğitim çalışmalarının başladığını belirten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Haziran ayı içerisinde açılışını gerçekleştireceğimiz merkezimiz şehrimize hayırlı olsun” dedi.
9 Mayıs 2014 Cuma 02:08

17 Yaşında Bonzai İçti Hastanelik Oldu

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinin Cumhuriyet Mahallesindeki gençlik parkında bir kişi içtiği bonzai sonucu hastanelik oldu.
5 Mayıs 2014 Pazartesi 23:13

BAŞKAN ALEMDAR, KAHVALTIDA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Emekliler Parkı’nda düzenlenen kahvaltı programında muhtarlarla bir araya geldi.
29 Nisan 2014 Salı 21:37

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EĞİTİM KOMPLEKSİ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Yenikent Şehir Ormanı’nda Yaşayarak Öğrenme ve Macera Parkı içerisindeki parkurların yapımını tamamlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kapalı eğitim alanı için çalışmalarına başladı.
3 Nisan 2014 Perşembe 05:10

Söğütlü'de MHP Coşkusu

MHP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Turan Bölükbaşı'nın Merkez Parkında yaptığı son miting adeta seçim sonrası kazanılan zafer gibiydi.
29 Mart 2014 Cumartesi 06:52

HDP BASIN AÇIKLAMASINDA GERGİNLİK

Berkin Elvan için Antalya’dan yürüyerek İstanbul Gezi Parkı’na giden grup, Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde HDP’li grupla buluşarak basın açıklaması yapmak isteyince vatandaşların tepkisiyle karşılaştı.
27 Mart 2014 Perşembe 03:09

ALEMDAR SERDİVAN’ da Küçük ve BAKKAL Esnafının Başına BELA OLDU.

CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Atilla ALBUYUR, Yusuf ALEMDAR’ ın açıkladığı projelerden; KENT Meydanı ve yer altı otoparkının bir kandırmaca olduğunu söyledi.
25 Mart 2014 Salı 22:49

SAKARYA’DA BERKİN ELVAN EYLEMİ

Gezi Parkı eylemlerinde ağır yaralanan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan için Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde eylem düzenlendi.
12 Mart 2014 Çarşamba 02:51

Sakarya'daki Gezi Davası

Taksim Gezi Parkı eylemlerine destek vermek amacıyla Sakarya'da protesto yürüyüşlerine katılan 24 kişinin davasına devam edildi.
27 Şubat 2014 Perşembe 18:23

TEMALI ÇOCUK PARKI AÇILIŞI ÇOCUKLARLA YAPILDI

Adapazarı Belediyesi tarafından yaptırılan hizmetlerin açılışları bir bir gerçekleştiriliyor. Sakarya Mahallesinde faaliyete geçen temalı çocuk parkının resmi açılışı da düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
20 Şubat 2014 Perşembe 21:17

BÜYÜKŞEHİR’DEN FERİZLİ’YE BOTANİK PARK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Ferizli ilçesine yaptırılacak olan Botanik Park projesinde çalışmalar başladı. 36 dönüm üzerine yapılacak olan botanik parkın 22 dönümü yeşil alan olacak.
17 Şubat 2014 Pazartesi 19:37

KÖYDEN MAHALLEYE DÖNÜŞTÜ HİZMETLERLE TANIŞTI

Arifiye Belediyesi tarafından Mollaköy Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine Mollaköy'de yaptırılan Muhtarlık Binası, Spor Tesisi, Çocuk Parkı ve fitness park hizmete girdi.
14 Şubat 2014 Cuma 21:43

ÜÇ KÖYE ÇOCUK PARKI KURULDU

Taraklı Kaymakamlığı tarafından Hacıyakup Köyü Kıran Mahallesi, Hark Köyü Veliler Mahallesi ve Dışdedeler Köyü Çakallar Mahallelerine çocukların boş vakitlerinde oynayıp eğlenmeleri amacıyla çocuk parkı kuruldu.
7 Şubat 2014 Cuma 23:21

BAŞKAN YAZICI ESKİ VE YENİ MECLİS ÜYELERİ İLE BULUŞTU

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı Akyazı Belediyesi Meclis Üyeleri ile Akyazı Kenan Sofuoğlu Aile parkında bir araya geldi.
6 Şubat 2014 Perşembe 01:12

KAYMAKAM MIZRAK VATANDAŞLARI KAN BAĞIŞINA DAVET ETTİ

Erenler Kızılay Şubesi ve Sakarya Kan Merkezi tarafından Erenler Kültür Merkezi Yunus Emre Parkı'nda 15 Ocak Çarşamba günü (Yarın) saat 10.00’da Kan Bağışı Kampanyası düzenlenecek.
14 Ocak 2014 Salı 19:41

EVLİ AŞIKLARIN SON YOLCULUĞU

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesindeki Atatürk Parkı'nda aracını denize sürerek yanındaki Zerrin Kaya ile birlikte intihar eden Yaşar Topçu son yolculuklarına uğurlandı. Ölüme birlikte giden her ikisi de evli ve çocuklu aşıklar son yolculuklarına ayrı ayrı uğurlandı.
8 Ocak 2014 Çarşamba 18:56

MARMARA BÖLGESİNİN İLK MACERA PARKI TAMAMLANIYOR

Sosyal belediyecilik alanında önemli projeleri hayata geçiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Yenikent Şehir Ormanı’nda yapımına başladığı Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.
5 Ocak 2014 Pazar 17:43

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free