hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak Deneyim ve tecrübe paylaşımı şehirlerimiz için kazanım olacak Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir 86 yıllık aradan sonra Ayasofya hasretimiz sona erdi SAÜ YÖK Sanal Fuarında Yoğun İlgi Gördü Fen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR Kurban Bayramı'nda tedbirlere uyalım Kesin hesap kabul edildi Yeni duble yola güçlü altyapı geliyor
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
 
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
 
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
 

Kesin hesap kabul edildi
Kesin hesap kabul edildi

osb haberleri

“OSB'ler ve Sanayi Tesislerinde Covid-19 Tarama Testleri Başlıyor”

“OSB'ler ve Sanayi Tesislerinde Covid-19 Tarama Testleri Başlıyor”
26 Haziran 2020 Cuma 03:06

3. OSB itfaiye müfrezesi hizmete alındı

3. OSB bünyesinde kurulan itfaiye müfrezesinin açılışında konuşan Başkan Ekrem Yüce, “4 araç kapasiteli yeni itfaiye binamız fiziki imkânlarıyla Söğütlü ilçemize ve OSB’ye hizmet sunacak. Katkı sağlayan OSB yönetimimize ve tüm firmalara teşekkür ediyorum.
29 Kasım 2019 Cuma 21:46

Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas OSB'de Müteşebbis Heyet ve Yönetim belli oldu

Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti ve yönetim Kurulu belli oldu.
17 Eylül 2019 Salı 00:28

Şehrin menfaatine olan tüm çalışmaların yanındayız

2. OSB Başkanı Şükrü Bodur, 3. OSB Başkanı Muzaffer Güneşoğlu ve beraberindekileri konuk eden Başkan Yüce, “Tarım şehri olmamızın yanında sanayi alanında da Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri olacağımıza inanıyorum.
17 Mayıs 2019 Cuma 00:28

OSB’ler ekonomi ve istihdama katkı sunuyor

1. OSB Başkanı Mustafa Gültepe ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Yüce, “Şehrimizin geleceğine değer katmak, hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek ve gelir düzeylerini arttırmak için çok çalışacağız. OSB’lerimizin şehrimizin ekonomisine ve istihdamına sunduğu katkıları biliyoruz.
6 Mayıs 2019 Pazartesi 22:06

OSB’ler istihdam ve ekonomiyi güçlendiriyor

3. OSB’nin Genel Kurul Toplantısı’na katılan Başkan Toçoğlu, “Ülkemizin ve şehrimizin daha fazla ihracata ve kaliteli üretime ihtiyacı var.
16 Ocak 2019 Çarşamba 18:42

Yeni duble yol tamamlanıyor

SATSO ile 1. OSB arasında inşa edilen yeni duble yolda gelinen son noktaya ilişkin bilgiler paylaşan Başkan Toçoğlu, “40 metre genişliğe sahip olacak duble yol ile OSB ulaşımları konforlu hale gelecek. Kaldırım ve orta refüj çalışmalarımızın ardından son kat asfaltını da tamamlayıp şehrimize kazandıracağız. Hayırlı olsun” dedi.
27 Aralık 2018 Perşembe 19:21

Duble yol güzergahı Çınar Ağacı için değişti

1. OSB-SATSO arasına kazandırılacak yeni duble yol güzergahında yer alan 270 yıllık çınar ağacı için proje revize edildi
7 Kasım 2018 Çarşamba 23:54

OSB ulaşımına duble konfor geliyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından D-100 Karayolu (SATSO) - 1. OSB arasına kazandırılan yeni duble yolda incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizi yeni duble yollarla kuşatıyor,
29 Ekim 2018 Pazartesi 22:08

İMMİB'TEN SATSO'YA PLAKET

İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Toplantısı, Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi‘nde OSB üyeleri ve davetli ihracatçı firmaların katılımı ile gerçekleştirildi.
13 Ağustos 2018 Pazartesi 23:39

1. OSB Girişi Doğalgaz Hattı Hasarı Hakkında Basın açıklaması

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yol ve kazı çalışmaları sırasında 1.OSB’ni besleyen ana doğalgaz borusuna hasar verilmiştir. Ekiplerimiz olaya müdahale etmiş çevre güvenliği sağlanmıştır. 1. OSB, Toyota, Tırsan, Şenpiliç; EGE Kimya Fabrikalarında, Arifiye İlçesi Aşağıkirazca ve Karaaptiler Mahallelerinde gaz arzı kesilmiştir. En yakın sürede hat hasarı giderilerek doğalgaz arzı sağlanacaktır.
23 Temmuz 2018 Pazartesi 15:24

VALİ BALKANLIOĞLU’DAN CHP’YE ZİYARET

Vali İrfan Balkanlıoğlu, CHP İl örgütünü ziyaret etti. İl Başkanı Erdoğan Isır, Söğütlü’ de yapılması düşünülen Karma OSB’yi gündeme getirerek; “ OSB adı altında gölet manzaralı 4 bin konut ve 5 yıldızlı otel yapılmak isteniyor. Lütfen bu konu incelemenizi istiyorum” dedi.
16 Nisan 2018 Pazartesi 23:37

SÖĞÜTLÜ 2.OSB BAKAN ÖZLÜ TARAFINDAN ONAYLANDI

Söğütlü Belediyesi'nden yapılan açıklamada Söğütlü Fındıklı Bölgesinde yapılması planlanan 2.OSB Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca onaylandı. Açıklama Şöyle..
27 Mart 2018 Salı 22:30

“Sakarya çok farklı bir şehir olacak”

İş adamlarıyla bir araya gelen Başkan Zeki Toçoğlu, “Sanayileşmede ölçülü hareket ediyor, seçici ve dikkatli davranıyor, çevre hassasiyetini gözetiyoruz. Şehrimiz; mimarisiyle, arıtma tesisleriyle, yeşiliyle, parklarıyla, meydanlarıyla, OSB’leriyle gelişmeye devam ediyor.
7 Şubat 2018 Çarşamba 02:14

Yeni duble yolun ihalesi tamam

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen 1. OSB ile D-100 arasına kazandırılacak yeni duble yolun ihalesi gerçekleştirildi. İhaleye 7 firma teklif sundu.
11 Aralık 2017 Pazartesi 19:24

Yeni duble yolun ihalesi gerçekleşiyor

D-100 ile 1. OSB arasında hayata geçirilecek ulaşım projesinin 11 Aralık Pazartesi günü ihaleye çıkacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “D-100 ile OSB arasını duble yol haline getireceğiz.
20 Kasım 2017 Pazartesi 19:41

Genç Motosikletli Hayatını Kaybetti

Hendek İlçesi 2.OSB kavşağında meydana gelen trafik kazasında ticari araçla ile çarpışan motosiklet sürücüsü genç hayatını kaybetti.
21 Ekim 2016 Cuma 00:13

Söğütlü'de Yeni Bir Kent Kuruluyor

Söğütlü İlçesi Gündoğan Mahallesi 3.OSB girişinde YİYSA inşaat firması tarafından inşa edilecek 496 adet konutun 1. Etap 232 adedinin temeli törenle atıldı.
2 Ağustos 2016 Salı 03:59

Özel Meslek Liselerine devlet teşvik yolda

Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (SESOB) Başkan Vekili Muhittin Kılıç, Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) içinde olan Meslek Liseleri’nden sonra, OSB dışında kalan özel meslek liselerine de devlet teşviği için çalışma başladığını belirtti.
6 Haziran 2016 Pazartesi 21:40

SAKARYA TÜRKİYE'NİN YILDIZ ŞEHRİ OLACAK

Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ve Söğütlü 2. OSB Derneği Heyeti’ni misafir eden SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, “Sakarya’mızın tüm ilçeleri birbirinden değerli. Hassasiyetlerimizi göz önüne alıp kümelenmelere önem vererek tertipli ve düzenli bir sanayileşme için çalışıyoruz.
10 Mayıs 2016 Salı 00:43

Köylüler OSB'yi bir kez daha protesto etti

Kaynarca Güven Köyü’nde kurulması planlanan ve kamulaştırma süreci devam eden Makineciler İhtisas OSB sahasında keşif yapıldı. Keşif sırasında bölgede yaşayan çiftçiler pankartlarıyla, sessizce protestoda bulundular.
8 Mayıs 2016 Pazar 05:17

BAKAN YARDIMCISI ÇELİK’TEN YENİKENT BÖLGESİNE ZİYARET

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik Yenikent bölgesini ziyaret sırasında OSB’lerde çalışacak işçi bulamadıklarını ifade etti.
25 Nisan 2016 Pazartesi 00:17

SEÇKİN HOTEL ŞİMDİ DAHA DA GÜZEL

Şehir Merkezine Ankara İstikametinden ve 1.OSB yönünden gelen yabancılara hoşgeldiniz diyen Sakarya'nın adı gibi Seçkin olan Hotel'i yeni yüzüyle daha da güzelleşti.
21 Şubat 2016 Pazar 08:52

FERİZLİ OSB'DE YATIRIMLAR BAŞLIYOR

Ferizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) bölgesinde yatırım yapan ya da yapacak müteşebbisler, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (SATSO) toplandı.
8 Mayıs 2015 Cuma 20:12

İslam: “Sakarya'nın Yıldızlarına Yetişemiyoruz”

Sakarya 2. OSB’de açılış ve temel atma törenine katılan, SATSO’da iş dünyası ile bir araya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, Sakarya’nın başarısına dikkat çekti.
30 Nisan 2015 Perşembe 23:11

Kaynarca Doğu Marmara Makina İmalatçıları OSB Protokolü İmzalandı

Sakarya’nın Kaynarca ilçesine Doğu Marmara Makina İmalatçıları OSB’nin kuruluş protokolü, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam’ın da girişimleriyle imzalandı.
2 Mart 2015 Pazartesi 19:42

1. OSB'DE TEKNOKENT İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Üniversitesi ve Teknokent Müdürlüğü ile 1. OSB Müdürlüğünün ortak çalışmaları neticesinde Sakarya Teknokent A. Ş. 1. OSB büyüme alanında oluşturulacak şube binasında da hizmet verecek.
17 Aralık 2014 Çarşamba 21:14

SAKARYA TEKNOKENT ŞUBESİ 1. OSB'YE GELİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Üniversitesi ve Teknokent Müdürlüğü ile 1. OSB Müdürlüğünün ortak çalışmaları neticesinde Sakarya Teknokent A. Ş. 1. OSB büyüme alanında oluşturulacak bir şubede hizmet verecek.
15 Aralık 2014 Pazartesi 03:33

İzmir Su Ürünleri Osb?nin Yol Haritası Çizildi

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Su Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi?ni, sadece balık üreticilerini değil tüm sektörü kapsayan bir yapıyla hayata geçireceklerini açıkladı.Türkiye?de bir ilk olacak ?Su Ürünleri O
10 Kasım 2014 Pazartesi 03:12

Nazilli Osb Çevre Yolu Girişine Trafik Işıklandırması Yapıldı

Aydın Devlet Karayolundan Bozdoğan yoluna kadar uzanan OSB Çevre Yolu girişine Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından trafik ışıklandırması yapıldı.Nazilli Belediyesi tarafından yapım çalışmaları devam eden OSB Çevre yolunun
8 Kasım 2014 Cumartesi 17:36

İş Dünyası İstikrardan Yana

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ve AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, SATSO Başkanı Kösemusul’la Ferizli OSB’de bir araya geldi.
6 Ağustos 2014 Çarşamba 23:13

Büyükşehir Meclisi Olağanüstü Toplanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi 6 Ağustos Çarşamba günü olağanüstü toplanıyor. Ayçiçeği Vadisi Rekreasyon Projesi alanı, komisyon raporları ve 1.OSB’nin genişlemesi ile ilgili 12 maddeden oluşan gündemin görüşüleceği Meclis, saat 14.00’da başlayacak.
4 Ağustos 2014 Pazartesi 21:49

OSB YENİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN İNCİ'YE ZİYARET

Hendek OSB Yeni yönetimi Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi makamında ziyaret etti.
27 Mayıs 2014 Salı 21:44

ADAPAZARI OSB GELİYOR

Gazetecilerle buluştuğu toplantıda Organize Sanayi Bölgeleri ve daha bir çok konuda açıklamalarda bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul, Adapazarı sınırları içerisinde karma OSB kurmayı planladıklarını açıkladı.
22 Mayıs 2014 Perşembe 03:24

BAŞKAN TOÇOĞLU, HENDEK 2. OSB MÜTEŞEBBİS DERNEK ÜYELERİNİ AĞIRLADI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek 2’nci OSB Müteşebbis Heyeti Derneği Başkanı Oktay Meral ve dernek üyelerini makamında ağırladı.
17 Nisan 2014 Perşembe 00:50

OTOMOTİV İHTİSAS OSB’DE ÖNEMLİ GELİŞME

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, TAYSAD Otomotiv Sanayi Bölgesi (TOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Çiftçi ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyeti ağırladı.
19 Mart 2014 Çarşamba 20:18

EĞİTİMCİLERDEN DAYANIŞMA KAHVALTISI

Günümüzde unutulmaya yüz tutmuş paylaşma, dayanışma, yardımlaşma ve dostluk duygularının hatırlanması amacıyla, ömrünün 45 yılını öğretmenlik mesleğine adayan Mefaret Hoşbay’ın organize ettiği “Dayanışma Kahvaltısı” Serdivan Hanedan Tesisleri’nde yapıldı.
18 Mart 2014 Salı 22:03

HENDEK MYO İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

Hendek Belediyesi ve Yıldız Holding tarafından Hendek OSB girişinde yapılmakta olan Sabri Ülker Hendek Meslek Yüksekokulu'nun inşaatı hızla devam ediyor
13 Ocak 2014 Pazartesi 19:24

Buzda kontroldan çıkan işçi servisi kaza yaptı 7 yaralı

Sabah saatlerinde 1.OSB'deki fabrikaya işçi taşıyan servis midibüsü buzlanma nedeniyle kayarak park halindeki kamyona çarptı.
12 Aralık 2013 Perşembe 18:00

Sakarya Osb'de Zimmet İddiasına 3 Gözaltı

Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetimine ait hesaptan, sahte evrakla zimmetlerine para geçirdikleri iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.
6 Aralık 2013 Cuma 21:57

HENDEK’TE YENİ BİR EĞİTİM YUVASI YÜKSELİYOR

Hendek Belediyesi tarafından Hendek OSB girişinde yapılmakta olan Sabri Ülker Hendek Meslek Yüksekokulu’nun inşaatı hızla devam ediyor. Binanın A ve B bloklarında çatı izolasyon çalışmalarına başlanırken, C ve D bloklarının da temel üstü kolonları tamamlandı.
24 Kasım 2013 Pazar 22:57

2014 YILI BAŞINDA FERİZLİ OSB’SİNDE FABRİKALARIN TEMELLERİ ATILACAK

Ferizli OSB Yönetim Kurulu Üyeleri SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul başkanlığında toplandı.
4 Eylül 2013 Çarşamba 02:02

Tır Parkı Eylül'de Açılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler Karaaptiler Mahallesi 1. Osb'nin tam karşısında inşa edilen Yeni Kamyon ve Tır Parkı açılışa hazırlanıyor.
23 Ağustos 2013 Cuma 07:10

SATSO yeni OSB için Ferizli'de arazi araştırdı

SATSO Yönetimi, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile birlikte Ferizli'de yeni osb için incelemelerde bulundu.
21 Ağustos 2013 Çarşamba 19:03

Ferizli OSB'de bilgilendirme toplantısı

Ferizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müteşebbislerine, arazi düzenlenmesine yönelik bilgi verildi. Vali Mustafa Büyük başkanlığında, SATSO Meclis Salonu'nda gerçekleşen toplantıda, arazinin altyapısı da gündemde yer aldı.
15 Haziran 2013 Cumartesi 02:26

TOBB’DAN SAKARYA’YA TAM DESTEK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, SATSO tarafından kurulması planlanan Otomotiv İhtisas OSB’sine destek verirken, Otomotiv Test Merkezi’nin yerinin de Sakarya olduğuna işaret etti.
27 Şubat 2013 Çarşamba 22:51

MYO İNŞAATINI GEZDİLER

YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ile birlikte, Hendek OSB girişinde yapımına başlanan Sabri Ülker Hendek Meslek Yüksekokulu inşaatını gezdi.
10 Şubat 2013 Pazar 20:53

YER SAHİPLERİNE TAHSİS BELGELERİ VERİLDİ

2010 yılında kurulan Kaynarca OSB’de tahsisleri yapılan katılımcılara Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) düzenlenen program ile belgeleri verildi.
29 Ocak 2013 Salı 18:22

Kenji Hirota Sakarya’ya geldi.

Sakarya’nın Arifiye İlçesinde bulunan 1. OSB’de faaliyetlerini sürdüren Toyota Boshoku’nun CEO’su Kenji Hirota bir dizi inceleme ve ziyaret için Sakarya’ya geldi.
20 Aralık 2012 Perşembe 15:10

FERİZLİ OSB’DE ALTYAPI STARTI VERİLDİ

Sakarya Ferizli Organize Sanayi Bölgesi (FOSB) Müteşebbis Heyeti, Vali Mustafa Büyük başkanlığında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Salonu’nda toplantı gerçekleştirildi.
18 Aralık 2012 Salı 22:24

Ferizli OSB'de yer kalmadı

Metal, makine, kereste ve inşaat sektörünün faaliyet gösterdiği Ferizli Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yer kalmadı. 59 parselin 52 si satılırken, 6 parselin satışı içinde onay çıktı. Son 1 parsel içinde talep var.
16 Kasım 2012 Cuma 15:41

NAKLİYECİ ESNAFINA MÜJDE

Sakarya Erenler de bulunan ve kaldırılacak olan Kamyoncular Garajı’nın yerine 1’inci OSB’nin karşısında inşa edilen yeni tır parkı çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sözlerimizi bir bir yerin
17 Ekim 2012 Çarşamba 19:13

300 kişiye iş imkanı

Hendek 2. OSB'de temel atan Güney Koreli DONGHEE Şirketi'nin Genel Müdürü Sun Sub Kwag, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul' u ziyaret etti.
10 Ekim 2012 Çarşamba 18:00

OSB TEŞVİKLERİ YATIRIMLARI DAHA ÇEKİCİ KILIYOR

Doğu Marmara Bölgesindeki 33 Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yeni teşvik uygulamalarının önemli bir finansal destek sağladığını belirten Genel Sekreter Erkan Ayan, "Bölgesel teşvikle yatırıma önemli katkı sağlanıyor" dedi.
4 Haziran 2012 Pazartesi 17:34

SAKARYA’DA YENİ TIR PARKININ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sakarya’daKaraaptiler Mahallesi’nde 1. OSB’nin giriş kapısının tam karşısında bulunan 40 dönümlük arazi üzerine tır ve kamyon parkı ihalesinin sözleşmesi imzalandı.
5 Nisan 2012 Perşembe 20:43

SAMİB, İHTİSAS OSB BAŞVURUSUNU YAPTI

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB), Sakarya Valiliğine Doğu Marmara Makina İmalatçıları İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için resmi başvurusunu yaptı.
3 Nisan 2012 Salı 17:40

2. OSB DERNEĞİ KÖSEMUSUL'U ZİYARET ETTİ

Hendek 2. OSB Müteşebbisleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Meral, Başkan Yardımcısı Tebliğ Yeğenoğlu ve yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan OSB heyeti,
1 Şubat 2012 Çarşamba 16:42

FERİZLİ OSB YATIRIMCILARIN CAZİBE MERKEZİ OLACAK

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk'u makamında ziyaret etti. Sakarya'daki OSB'ler ile ilgili değerlendirmelerde bulunulan toplantıda yeni hedefler ele alındı.
4 Ocak 2012 Çarşamba 17:40

Söğütlü'de kavşak çalışması

Söğütlü, Adapazarı-Karasu duble yolu üzerinde bulunan 3.OSB girişinde yıllardır bir çok kazanın yaşandığı kavşakta çalışma başlatıldı.
25 Aralık 2011 Pazar 21:08

Söğütlü OSB'deki Yangın

Söğütlü OSB'de faliyet gösteren bir tekstil fabrikasında yangın çıktı.Küçük maddi hasarın çıktığı yangında şans eseri ölen yada yaralanan olmadı.
26 Eylül 2011 Pazartesi 17:21

ARMA Filtrede Yangın 2 işçi zehirlendi

Sakarya 1. OSB'de bulunan bir fabrikada çıkan yangın söndürülürken, 2 işçi dumandan zehirlendi.
28 Ocak 2011 Cuma 19:21

Bize yine zehir

Dilovası'nda yapımı devam eden Kömürcüler OSB, Sanayi Bakanı Nihat Ergün'ün talimatıyla il dışına çıkıyor. Bulunan yeni adres ise Sakarya. Daha önce de 2 santral Gebze'den Sakarya'ya gelmişti.
10 Ocak 2011 Pazartesi 03:35

KOKUNUN NEDENİNİN KEMİK FABRİKASI İDDİASI

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçede halkı rahatsız eden kokunun 3. OSB'de faaliyet gösteren kemik fabrikasından kaynaklandığını söyledi.
7 Ekim 2010 Perşembe 19:38

Jandarma servis araçlarını denetledi

Sakarya İl Jandarma Alay Komutanlığı ekipleri, Hanlı beldesinde bulunan 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) personel servis araçlarını denetledi.
29 Aralık 2008 Pazartesi 12:12

Tabelayı gören yatırım yapmış

Sakarya'da, D-100 Karayolu üzerine konulan 'OSB'ye yatırım yapacak müteşebbis aranıyor' tabelasını gören bir çok işadamı, Söğütlü İlçesi 3. Organize Sanayi Bölgesi'ne yatırım yaptı.
22 Mayıs 2008 Perşembe 21:24

Yol değil Köstebek yuvası

ATSO önünden 1.OSB ve Nehirkent'e giden adeta köstebek yuvasını andıran yol vatandaş ve sürücüleri çileden çıkarıyor.
10 Nisan 2008 Perşembe 00:00

1.OSB Yolunda Asfaltlama Çalışması

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi, Hanlı Beldesi ile 1. Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) birbirine bağlayacak olan yolun dolgu ve asfaltlama çalışmalarına başladı.
31 Mayıs 2007 Perşembe 01:29

Osb'deki Mobilya Fabrikasında Yangın

Sakarya'nın Hendek ilçesinde bulunan 2. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (OSB) bir mobilya fabrikasında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonunda söndürüldü.
13 Mayıs 2007 Pazar 14:55

Vergi Almayacağız

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, İvedik Organize Sanayi Bölgesi'ne (Osb) Yaptığı Ziyarette, İstihdam Vergilerine İlişkin Yeni Hazırlıklar İçinde Olduklarını Açıkladı.
27 Nisan 2007 Cuma 05:46

'Öztürk kaçamak cevaplar veriyor'

ATSO Başkanı Erol Öztürk'ün geçtiğimiz günlerde Karasu'ya kurulması düşünülen 3.OSB için yaptığı basın açıklamasına, Karasu Belediye Başkanı Ahmet Genç'ten cevap geldi.
12 Mart 2007 Pazartesi 12:34

'OSB için seçilen yer uygun değil'

Erol Öztürk gündemde olan Karasu OSB'nin yapılması hakkında seçilen yerin uygun olmadığını tekrar dile getirdi.
9 Mart 2007 Cuma 15:28

Corus Yasan işçileri grevde

Adapazarı 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) faaliyet gösteren Corus Yasan Metal Sanayii'nde çalışan işçiler, toplu sözleşme görüşmelerinin anlaşmazlıkla sonuçlanması üzerine greve çıktı.
1 Haziran 2006 Perşembe 13:24

Duran Organize Sanayii Bölgesinde

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, 1. Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) ziyaret etti. OSB Başkanı İsmet Çalışkan, Aziz Duran'a esnafın yanında olduğu için teşekkür etti.
2 Mayıs 2006 Salı 13:34

İşte Yeni İstihdam Alanları

Sakarya'da 1. ve 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nden sonra 3. OSB'de de fabrikaların yapımı hız kazandı. Söğütlü ilçesinde kurulan 3. OSB'de bugüne kadar faaliyete geçen 4 fabrikada 950 kişi istihdam edilirken,. ..
7 Aralık 2005 Çarşamba 11:21

KARASU'YA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Sakarya'nın Karasu İlçesi'ne Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurulması için çalışmalar sürdürülürken, Karasu Belediyesi tarafından önerilen araziyi uygun görmeyen Sanayi Bakanlığı Komisyonu, Darıçayırı Beldesi'nde yeni bir arazi buldu.
20 Ekim 2005 Perşembe 13:03

ORGANİZE SANAYİDEN DESTEK

Adapazarı 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Valisi Nuri Okutan'ı ziyaret ederek, eğitime destek için verdikleri söz nedeniyle 50 bin YTL bağışta bulundu. 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çalışkan ve...
7 Haziran 2005 Salı 08:54

50 BİN YTL BAĞIŞ

Adapazarı 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Valisi Nuri Okutan'ı ziyaret ederek, eğitime destek için verdikleri söz nedeniyle 50 bin YTL bağışta bulundu.
6 Haziran 2005 Pazartesi 14:10

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free