hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakaryaspor - Gümüşhanespor Hasılat ve Masraf Dökümü Vali Balkanlıoğlu, "Koruyucu Aileler Gönülleri Kazanıyor" Sakarya 24 Haziran seçimlerine hazır Hep birlikte daha büyük hedeflere Playofflarda perde açılıyor BAŞKAN ALTUĞ'A TOBB'DAN BİR GÖREV DAHA SEDAŞ’IN 2.ENERJİ VERİMLİLİĞİ YARIŞMASI BAŞLADI Sakaryaspor 2 Gümüşhanespor 1 BİLGE BAŞKAN PERŞEMBE GÜNÜ SAKARYA’DA Siyasi Partiler Adaylarını Açıkladı
Sakaryaspor - Gümüşhanespor Hasılat ve Masraf Dökümü
Sakaryaspor - Gümüşhanespor Hasılat ve Masraf Dökümü
 
Vali Balkanlıoğlu, 'Koruyucu Aileler Gönülleri Kazanıyor'
Vali Balkanlıoğlu, "Koruyucu Aileler Gönülleri Kazanıyor"
 

Sakarya 24 Haziran seçimlerine hazır
Sakarya 24 Haziran seçimlerine hazır
 
Sakaryaspor 2 Gümüşhanespor 1
Sakaryaspor 2 Gümüşhanespor 1

kavşağı haberleri

O yol genişletme çalışmaları için trafiğe kapanıyor

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “21 Mart Çarşamba günü Pekşenler Kavşağı’ndan Türk Traktör Fabrikası’nın hemen ardında bulunan otoban köprüsü arasındaki kısımda gerçekleştirilecek altyapı ve üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
21 Mart 2018 Çarşamba 00:53

Akıllı Kavşaklar için ihaleye çıkılıyor

Akıllı Kavşaklar Sistemleri Projesi için 3 Nisan Salı günü ihaleye çıkacaklarını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şehir merkezinde yer alan 40 adet sinyalize kavşağı uzaktan bağlantı ile yöneteceğiz. Proje ile kavşaklardaki beklemeyi azaltacak, trafiği daha akıcı hale getireceğiz.
20 Mart 2018 Salı 04:39

Büyükşehir’den o arter için uyarı

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Kipa ile Yazlık Kavşağı arasında kalan arterde 2. kat asfalt serim işlemleri gerçekleştirilecektir. 19 Mart Pazartesi günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında Kipa ile Yazlık Kavşağı arasında ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
19 Mart 2018 Pazartesi 01:28

Katlı Kavşak için yol trafiğe kapanıyor

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “1 Mart Perşembe günü TOPÇA Kavşağı ile Etbalık Kavşağı arasında gerçekleştirilecek çalışmalar dolayısıyla trafik alternatif güzergahlardan sağlanacaktır.
28 Şubat 2018 Çarşamba 21:12

Kural ihlallerine karşı etkin mücadele

Ulaşım Dairesi Başkanlığı kural ihlallerine karşı çalışmalarını sürdürüyor. Fatih Pistil, “Orhangazi Caddesi ve Araştırma Hastanesi Kavşağı’nda kurduğumuz kamera sistemlerine Atatürk Bulvarı ve Ankara Caddesi’ni de ekledik. Hedefimiz daha hızlı ve güvenli trafik” dedi.
1 Şubat 2018 Perşembe 01:38

Katlı Kavşak için o alan trafiğe kapanıyor

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “TOPÇA Kavşağı ile Küpçüler Kavşağı arasında gerçekleştirilecek çalışmalar dolayısıyla trafik alternatif güzergahlardan sağlanacaktır.
1 Şubat 2018 Perşembe 01:31

Karasu yolunda kaza 1 ölü 2 ağır yaralı

Kaynarca Karasu yolu Topçuköy kavşağında otomobil ile kamyon kafa kafaya çarpıştı. Bir kişinin öldüğü kazada iki kişi ağır yaralı.
21 Ocak 2018 Pazar 04:24

“Yağmursuyu projesi için yol trafiğe kapanıyor”

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Etbalık Kavşağı ile TOPÇA Kavşağı arasında altyapı çalışmaları gerçekleştirilecektir. 21 Ocak Pazar günü saat 8.30’da başlayacak çalışmalar dolayısıyla trafik alternatif güzergâhlardan sağlanacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
21 Ocak 2018 Pazar 04:19

İşte Yazlık Kavşağı’nın yeni hali

İşte Yazlık Kavşağı’nın yeni hali
2 Ocak 2018 Salı 22:54

TOPÇA Kavşağı’nda çalışmalar başlıyor

TOPÇA Kavşağı’nda çalışmaların 25 Aralık Pazartesi günü itibariyle başlayacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin yeni ulaşım projelerinden olan TOPÇA Katlı Kavşağı ile şehrimizin önemli giriş noktalarından birinde daha ulaşımlar hızlı ve kolay hale gelecek. Hayırlı olsun” dedi.
25 Aralık 2017 Pazartesi 07:29

TOPÇA için ihale tamam çalışmalar başlıyor

TOPÇA Kavşağı ihalesinin sonuçlandığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Karayollarının ihalesinin ardından yüklenici firmaya yer teslimi de yapıldı. Kısa süre içerisinde başlayacak çalışmalarla şehrimizin önemli giriş noktalarından birinde trafik rahatlayacak. Ulaşımlar hızlı ve kolay olacak. Hayırlı olsun” dedi.
7 Aralık 2017 Perşembe 23:20

Büyükşehir’den o cadde için uyarı

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Altyapı çalışmaları nedeniyle 30 Kasım Perşembe günü ile 4 Aralık Pazartesi günleri arasında Erenler Belediyesi ile Çarşamba Pazarı Kavşağı istikametinde trafik kontrollü olarak sağlanacaktır. Alternatif güzergâhların kullanılması önemle rica olunur” denildi.
29 Kasım 2017 Çarşamba 20:02

Kipa ve Yazlık Kavşağı arası için uyarı

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “20 Ekim Cuma ve 25 Ekim Çarşamba günleri arası Kipa ile Yazlık Kavşağı istikametinde yol genişletme ve asfalt çalışmaları gerçekleştirilecektir.
20 Ekim 2017 Cuma 02:57

Büyükşehir’den Turan Caddesi için uyarı

Turan Caddesi’nin Patates Hali ile Kumköy Kavşağı arası yenileniyor. 5 Ekim Perşembe günü saat 09.00’da başlayacak çalışmalar kapsamında ilk olarak Patates Hali Kavşağı ile Kumköy Kavşağı arası tamamlanacak.
5 Ekim 2017 Perşembe 04:08

Yazlık Kavşağı’nda çalışmalar başladı

Yazlık Kavşağı’nda hayata geçirilecek yeni ulaşım projesinde çalışmaların başladığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Yazlık Kavşağı’nın çapını 140 metreye çıkarıyoruz. Bölgeye araç geçişini sağlayacak 2 yeni köprü ve 4 yaya altgeçidi kazandıracağız. Ekiplerimiz köprü imalatlarını sürdürüyor. Hayırlı olsun” dedi.
7 Eylül 2017 Perşembe 05:18

TOPÇA Kavşağı’nın ihalesi yapıldı

TOPÇA Kavşağı’nda hayata geçirilecek yeni ulaşım projesi için ihaleye çıkıldığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Kısa süre içerisinde başlayacak çalışmalarla birlikte şehrimizin önemli giriş noktalarından birinde trafik rahatlayacak. Hayırlı olsun” dedi. İhaleye 26 firma teklif sundu.
23 Ağustos 2017 Çarşamba 05:27

Yazlık Kipa arası yol çalışması başladı

YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Yazlık Kipa arasındaki 1 kilometrelik güzergahın genişletileceğini, bisiklet yolları, kaldırımları ve peyzaj düzenlemesi ile yeni bir görünüme kavuşarak 12 dev ulaşım projesi arasında yer alan Yazlık Kavşağı projesi ile entegre olacağını söyledi.
22 Ağustos 2017 Salı 06:04

TOPÇA Kavşağı ihaleye çıkıyor

Topça Kavşağı’nda hayata geçirilecek dev ulaşım projesi için 22 Ağustos Salı günü ihaleye çıkılacağını aktaran Başkan Toçoğlu, “Yeni projemizle birlikte şehrin önemli giriş noktalarından birisinde trafik çok daha güvenli ve rahat hale gelecek. Hayırlı olsun” dedi.
30 Temmuz 2017 Pazar 23:12

Topça Kavşağı’nın ihalesi yakında

Topça Kavşağı’nda başlatılacak çalışmalarda gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Projemizi kamuoyuna açıklamış, hazırlıklarımızı başlatmıştık.
7 Temmuz 2017 Cuma 06:41

Büyükşehir o arteri yeniliyor

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Kuzey Terminal ile Valide Camii Kavşağı arasında cadde yenileme çalışmaları gerçekleştirilecektir. 29 Mayıs Pazartesi günü arter trafiğe kapatılacaktır. Ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanacaktır” ifadelerine yer verildi.
29 Mayıs 2017 Pazartesi 04:22

Büyükşehir’den 9. Cadde için uyarı

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Serdivan 9. Cadde’nin Tunatan Kavşağı ve 32 Evler Kavşağı arasında kalan kısmında asfalt ve yol bakım çalışmaları başlamıştır. Trafik alternatif güzergahlardan sağlanacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
25 Mayıs 2017 Perşembe 23:51

Büyükşehir’den o cadde için uyarı

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Eski Terminal Kavşağı ile Yeni İtfaiye Teşkilatı arasında cadde yenileme çalışmaları gerçekleştirilecektir.
19 Mayıs 2017 Cuma 23:14

Yazlık Kavşağı’nın ihalesi yapıldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Yazlık Kavşağı’nda hayata geçirilecek yeni ulaşım projesinin ihalesi gerçekleştirildi. Proje kapsamında bölgeye 140 metre çapındaki dönel kavşak, 2 yeni köprü ve 4 yaya alt geçidi inşa edilecek.
18 Mayıs 2017 Perşembe 23:08

Yazlık Kavşağı için ihale zamanı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Yazlık Kavşağı’nda hayata geçirilecek yeni ulaşım projesi için 18 Mayıs Perşembe günü ihaleye çıkılıyor.
17 Mayıs 2017 Çarşamba 23:09

9. Cadde yenileniyor

Serdivan 9. Cadde de yenileme çalışmaları yapacaklarını ifade eden YOLBAK Başkanı Haydar Akbulut, “Serdivan 9. Cadde de yenileme çalışmaları gerçekleştireceğiz. Tunatan Kavşağı’ndan 32 Evler Kavşağı arasını yeni yüzüne kavuşturacağız. Hayırlı olsun” dedi.
10 Mayıs 2017 Çarşamba 02:15

Yazlık Kavşağı için ihaleye çıkılıyor

Yazlık Kavşağı’nda gerçekleştirilecek çalışmalar için 18 Mayıs Perşembe günü ihaleye çıkacaklarını aktaran Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce ulaşım başlığında gerçekleştireceğimiz 12 yeni projeyi kamuoyuyla paylaşmıştık. İnşallah Yazlık’ta 140 metre genişliğindeki kavşak ve 2 yeni köprü için ihaleye çıkıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.
28 Nisan 2017 Cuma 04:38

Büyükşehir’den O Cadde İçin Uyarı

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 6 Kasım Pazar günü 08.00 ile 20.00 saatleri arasında Ankara Caddesi’nin Çeşme Meydanı Kavşağı ve Adapazarı Kaymakamlık binası arasında kalan bölümünde asfalt çalışması yapılacağı belirtildi.
6 Kasım 2016 Pazar 08:00

Genç Motosikletli Hayatını Kaybetti

Hendek İlçesi 2.OSB kavşağında meydana gelen trafik kazasında ticari araçla ile çarpışan motosiklet sürücüsü genç hayatını kaybetti.
21 Ekim 2016 Cuma 01:13

Cami Çıkışı Kamyonun altında kalarak can verdi

Kaynarca- Karasu yolu Kulaklı kavşağında cami çıkışı evine gitmek için yoldan karşıya geçmek isteyen Şefik Kaymak’a kamyon çarptı.
8 Ekim 2016 Cumartesi 22:55

RomanlarEv’leniyorlar…

Sakarya Karasu İlçesi Liman kavşağı ve civarında çadır ve barakalarda ikamet eden romanların barınma sorununu çözmek için girişim başlatıldı. Karasu kaymakamı Şafak Gürçam ”Çadırda Yaşayan Roman vatandaşlara Barınma Projesi ’adında bir sosyal proje hazırladıklarını söyledi.
4 Nisan 2016 Pazartesi 02:40

D-100 KARAYOLUNDA TRAFİK KAZASI: 1 YARALI

Sakarya D-100 karayolu Büyükesence kavşağında iki otomobilin çarpışması sonucunda bir kadın yaralandı.
29 Kasım 2015 Pazar 19:29

Sapanca Otoyol Çıkışına Estetik Düzenleme

Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen peyzaj düzenlemeleri kapsamında, Otoyol Sapanca çıkış kavşağı özenli bir çalışmayla estetik bir görünüme kavuşturuldu.
17 Eylül 2015 Perşembe 03:08

MUHTAR SİRACETTİN GEYİK, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Karasu yolu Söğütlü kavşağında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Bağlar (Van) Mahallesi Muhtarı Siracettin Geyik toprağa verildi.
9 Mayıs 2015 Cumartesi 14:42

Trafik kazası 2 yaralı

Kaynarca karasu yolunun 9. Kilometresi Kulaklı köyü kavşağında iki Aracın birbirine vurması sonucu 2 Kişi yaralanırken Aracın biri tarlaya uçtu.
22 Nisan 2015 Çarşamba 22:08

Sakarya'da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Sakarya’nın Akyazı ilçesi Batakköy kavşağında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
1 Nisan 2015 Çarşamba 20:44

Küpçüler Kavşağı Akışı Hızlandıracak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sakarya Caddesi Kentsel Tasarım Projesi kapsamında Küpçüler Kavşağı’nda yenileme çalışması başlatıldı.
13 Mart 2015 Cuma 22:32

Kocaali kavşağı ölüm kavşağı oldu

Kocaali kavşağında meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.Kaza birçok maddi, yaralamalı ve ölümlü kazanın meydana geldiği ölüm kavşağı olarak adlandırılan Kocaali kavşağında meydana geldi.
21 Ocak 2015 Çarşamba 20:25

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Adapazarı ilçesi Camili 1 Mahallesi ile Prof. Dr. Sabahattin Zaim Bulvarını bağlayan caddede 34 KN 4391 plakalı otomobil ile 34 ZL 6335 plakalı otomobil yol kavşağında kafa kafaya çarpıştı
25 Aralık 2014 Perşembe 22:32

TEM otoyolunda yenileme çalışmaları

Otoyolun İstanbul istikametindeki Körfez kavşağı ile Gümüşova arasında kalan köprü ve viyadüklerde çalışması yapılacak
13 Kasım 2014 Perşembe 22:06

Kars?ta Trafik Kazası: 3 Yaralı

Kars?ta minibüs ile otomobil kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.Edinilen bilgiye göre kaza, Kars-Erzurum Karayolu?nun Sanayi Kavşağı?nda meydana geldi. Kars?tan Erzurum istikametine gitmekte olan otomobil
12 Kasım 2014 Çarşamba 15:54

Kavşakta Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı

İzmir?in Karabağlar ilçesinde, kavşakta 2 araç çarpıştı. 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.Kaza, saat 00.00 sıralarında, Yeşillik Caddesi Gediz kavşağında meydana geldi. Konak yönünden Gaziemir yönüne giden Egemen Daştan yö
12 Kasım 2014 Çarşamba 12:12

Aydın?da Ambulans Kazası

Aydın?da ambulans kazası yaşandı. Üç aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında yaralanan kimsenin olmaması sevindirdi.Kaza akşam Aydın Merkez Efeler ilçesi Yenidörtyol Kavşağı?nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Denizli istikamet
12 Kasım 2014 Çarşamba 07:24

Bu yolu kullanacak sürücüler dikkat

D-100 karayolu Hereke Doğu Kavşağı İzmit istikameti, yaya üst geçit köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle 12-20 Kasımda trafiğe kapatılacak.
11 Kasım 2014 Salı 18:37

Santral Kavşağında Asfalt Çalışması Yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi santral kavşağında sinyalizasyon çalışması yaptı.Çalışma kapsamında yenilene kavşakta asfalt uygulaması gerçekleştirildi. Kavşak ve çalıma yapılan devamındaki yol bölümüne yaklaşık bin 500 ton asfalt serildi
11 Kasım 2014 Salı 17:06

Kaza Sonrası Otomobil Hurdaya Döndü

Tekirdağ?ın Ergene ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ışıklı kavşakta otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu iki kişi ağır yaralandı.Edinilen bilgilere göre, deri organize sanayi ışıklı kavşağında Ergene ilçesinden Çorlu istikam
11 Kasım 2014 Salı 05:16

Kilis?te Mesai Çıkışında Trafik Sıkışıklığı

Kilis?te, özellikle mesai çıkışında trafik sıkışıklığı yaşanıyor.Kent merkezindeki bazı kavşaklarda mesai saatlerinin bitiminde trafikte yoğunluk yaşanırken, uzun araç kuyruğu oluşuyor. Havuz Kavşağı, Emniyet Müdürlüğü kavşağı, Adnan Men
7 Kasım 2014 Cuma 18:36

2 Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı

Sakarya’nın Akyazı ilçesi Batakköy Kavşağı’nda çarpışan 2 otomobilde 7 kişi yaralandı.
17 Ekim 2014 Cuma 03:08

Trafik kazası 1 yaralı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Hanlı köy kavşağında meydana gelen trafik kazasında bir kişi hastanelik oldu.
5 Haziran 2014 Perşembe 05:09

KONTROLLÜ DÖNEL KAVŞAK GELİYOR

Serdivan Sapak Camii kavşağında yeni bir çalışmanın başladığını açıklayan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Bölgeye kontrollü dönel kavşak inşa ediyoruz.
16 Mayıs 2014 Cuma 03:37

YENİ KÖPRÜ LED SİSTEMİYLE AYDINLATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Eski Kazımpaşa Caddesi ile Şeker Kavşağı arasında hayata geçirilen köprü geçişli bağlantı yolunda sona gelindi. Peyzaj çalışmalarının devam ettiği arterde yer alan köprü, led aydınlatmasıyla bölgeye ayrı bir güzellik kattı.
3 Mayıs 2014 Cumartesi 06:37

ADAPAZARI'NDA ÜÇ ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Ofis kavşağında ışık ihlali yaptığı öne sürülen sürücünün neden olduğu kazada, üç araç birbirine girdi. Can kaybı ve yaralananın olmadığı kazada, araçlardan birinde bulunan kadın, sinir krizi geçirdi.
15 Nisan 2014 Salı 22:36

KAYGAN ZEMİN KAZAYA NEDEN OLDU

Sakarya Dörtyol kavşağında yağan yağmur sonrası kayganlaşan zemin nedeniyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyon önce bariyerlere ardından elektrik direklerine çarparak devrildi. Kazada, kamyon sürücüsü hafif yaralandı.
24 Şubat 2014 Pazartesi 22:44

CİNAYET ZANLISI 11 AY SONRA YAKALANDI

Serdivan ilçesinde, geçen yıl Mart ayında Tunatan kavşağında bir kişinin öldüğü, iki kişinin de yaralandığı silahlı saldırının faili yakalandı.
22 Şubat 2014 Cumartesi 01:16

YENİ KÖPRÜ TAMAMLANIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Şeker Kavşağı ile Eski Kazımpaşa Caddesi arasında başlatılan köprü geçişli yol projesi kapsamında 25 metre uzunluğundaki köprünün yapımı büyük ölçüde tamamlandı.
10 Şubat 2014 Pazartesi 20:56

ŞEKER KÖPRÜSÜ YÜKSELİYOR

Şeker Kavşağı ile Eski Kazımpaşa Caddeleri arasında açılacak olan yeni bağlantı yolunda çalışmalar devam ediyor.
16 Ocak 2014 Perşembe 21:17

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇEVRE YOLU’NA DÜZENLEME

Çevre Yolu’nda devam eden düzenleme çalışmaları hakkında bilgi veren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Kipa Kavşağı ile Karakamış Kavşağı’nda daha akıcı ve güvenli geçişlerin sağlanması için sinyalizasyon sistemlerini kaldıracak, güzergaha iki dönel kavşak inşa edeceğiz.
10 Ocak 2014 Cuma 20:25

Murat Saraç, son yolculuğuna sevenleriyle uğurlandı

Önceki akşam 54 EF 824 plakalı aracıyla Sakarya’dan Düzce istikametine giderken, Hacı Kadirler kavşağında sis ve buzlanma nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkan ve ağaca çarparak yaptığı elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Murat Ciddi Saraç (45),
22 Aralık 2013 Pazar 01:59

YOLCU OTOBÜSÜ VE TRAKTÖR ÇARPIŞTI: 1'İ AĞIR 5 YARALI

Adapazarı'nın yeni yerleşim bölgesi Karaman-Camili bağlantı yolu kavşağında yolcu otobüsü ile traktörün çarpışması sonucu biri ağır 5 kişi yaralandı.
18 Aralık 2013 Çarşamba 23:39

KÖPRÜ İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR

Şeker Kavşağı ile Eski Kazımpaşa Caddeleri arasında açılacak olan yeni bağlantı yolunda çalışmalar devam ediyor.
3 Aralık 2013 Salı 23:26

Cesedi Bulunan Kişinin Emir Akpınar Olduğu belirlendi

Adapazarı'nda D-650 karayolu Hanlı Kavşağı'nda yol kenarındaki ağaçta dün asılı bulunan cesedin, 34 yaşındaki Emir Akpınar'a ait olduğu belirlendi.
16 Kasım 2013 Cumartesi 23:11

Sakarya'da Ağaca Asılı Erkek Cesedi Bulundu

Sakarya'nın Arifiye İlçesi Hanlı Kavşağı kenarındaki ağaçlık alanda ağaca asılı bir erkek cesedi bulundu.
16 Kasım 2013 Cumartesi 02:33

Şeker Kavşağı ile Eski Kazımpaşa Caddeleri arasına köprü

Şeker Kavşağı ile Eski Kazımpaşa Caddeleri arasında açılacak olan yeni bağlantı yolunda çalışmalar devam ediyor.
26 Ekim 2013 Cumartesi 04:00

BATAKKÖY KAVŞAĞINDA KAZALARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR

Akyazı Batakköy kavşağında meydana gelen trafik kazasında araçlarda maddi hasar meydana geldi.
18 Ekim 2013 Cuma 03:36

YENİ YOL İÇİN ÇALIŞMA BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Şeker Kavşağı ile Eski Kazımpaşa Caddesi arasında açılacak yeni yolda köprü yapım çalışmasını başlattı.
10 Eylül 2013 Salı 23:31

Zirai Aletler Sanayi Kavşağı'nda durum netleşti.

Sakarya'nın Adapazarı İlçesinde bulunan Zirai Aletler Sanayi Kavşağı'nda durum netleşti. Karayolları'nın kavşağın kapatılması talebi, mahkemece ret edildi.
3 Ağustos 2013 Cumartesi 12:28

Sakarya'da Kavşak Eylemi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 1 ay önce Zirai Aletler Sanayi Sitesine yaptırılan kavşağı kapatmak isteyen Karayolları Genel Müdürlüğü'ne tepki gösteren sanayi esnafına Sakarya Esnaf ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Alişan da destek verdi.
26 Temmuz 2013 Cuma 23:10

Zirai Aletler'de Kavşak Yapılıyor

Zirai Aletler Sanayi Kavşağı açılıyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde sanayi esnafı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, bölgede yeni bir kavşak çalışmasının sözünü vermişti.
25 Haziran 2013 Salı 07:00

KAMYON BİSİKLETE ÇARPTI: 1 YARALI

Akyazı ilçesinde, Küçücek kavşağında yem taşıyan kamyonun bisiklete çarpması sonucu, 1 kişi yaralandı.
10 Mayıs 2013 Cuma 01:39

ÖĞRENCİ SERVİSİ TIR'A ÇARPTI: 7 YARALI

Sakarya’nın Hendek ilçesinde, ortaokul öğrencilerini taşıyan öğrenci servisi, 2. Organize Sanayi kavşağında önündeki TIR’a çarptı. Çarpmanın etkisiyle servis içindeki 7 çocuk hafif şekilde yaralandı.
6 Mayıs 2013 Pazartesi 21:56

Emekli Polis Cinayetinde dostunun azmettirdiği iddiası

Çevreyolu Palmiye Caddesi Kavşağı'nda dün gece saatlerinde bıçaklanan İrfan Ataç'ın (57) ölümüyle ilgili soruşturma sürüyor. Cinayetle ilgili C.Y., Z.Ç. ve H.Ç. isimli 3 şüpheli gözaltına alınmış, Şüphelilerden H.Ç. emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
1 Mayıs 2013 Çarşamba 00:36

Tem Adapazarı-İzmit Geçişi Kapanacak

İstanbul-Ankara TEM Otoyolu'nun Adapazarı Kavşağı ile İzmit Doğu Kavşağı arasında ki kesim, asfaltlama çalışmaları nedeniyle 2 Mayıs ila 15 Temmuz tarihleri arasında belirlenen gün ve saatlerde trafiğe kapatılacak. Ulaşım D-100 karayolu üzerinden sağlanacak.
27 Nisan 2013 Cumartesi 04:54

HALK OTOBÜSÜNDE PANİK

Adapazarı ile Söğütlü ilçesinde taşımacılık yapan özel halk otobüsü Adapazarı İlçesi Şeker Mahalle kavşağında kırmızı ışıkta beklediği sırada aracın yaptığı arızayı yanlış anlayan yolcular panik halinde otobüsü terk etti.
5 Mart 2013 Salı 20:18

150 BİN PAKET KAÇAK SİGARA ELE GEÇİRİLDİ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince TEM otoyolu Sakarya Arifiye kavşağında durdurulan H.A.(25) idaresindeki araçta yapılan aramada, 150 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
14 Şubat 2013 Perşembe 01:55

Alacak verecek meselesi 3 yaralı

Sakarya’nın Serdivan ilçesi Nişkos Kavşağı Eski Hayvan Pazarı mevkiinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada 3 kişi silahla yaralandı.
9 Şubat 2013 Cumartesi 19:39

KIZINA YETİŞMEK İSTERKEN TAKLA ATTI

Adapazarı ilçesindeki Kent Meydanında hızlı bir şekilde seyreden 54 ZF 621 plakalı araç, kavşağın sol tarafından geçen 54 AK 660 plakalı araca çarptı.
9 Ekim 2012 Salı 04:18

SAKARYA’DA TRAFİK KAZASI: 7 YARALI

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3'ü çocuk 7 kişi yaralandı. Kaza, Akyazı Küçücek kavşağında meydana geldi.
20 Ağustos 2012 Pazartesi 21:43

SAKARYA’DA DÖNER KAVŞAK ÇALIŞMALARI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SEDAŞ kavşağından sonra Yenicami Bulvarı üzerinde 2 dönel kavşak daha yapmak için çalışma başlattı.
31 Temmuz 2012 Salı 21:49

TRAFİK KAZASI: 2’Sİ ÇOCUK 4 YARALI

Sakarya’nın Erenler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si çocuk 4 kişi yaralandı. Erenler İlçesi Türbe Caddesi’nde sanayi kavşağında meydana gelen trafik kazasında 2’si çocuk olmak üzere toplam 4 kişi yaralandı.
12 Temmuz 2012 Perşembe 03:08

BÜYÜKŞEHİR’DEN AKILLI KAVŞAK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, caddelerdeki trafik sıkışıklığına köklü çözüm getirmek için çalışmalara başladı. Gerçekleştirilecek çalışmalar kapsamında tünel geçişli kavşağın üst kısmına yeni bir kavşak yapılacak.
3 Nisan 2012 Salı 18:51

TRAFİK KAZASI: 1'İ BEBEK 2 YARALI

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Batakköy Kavşağı'nda bir kamyonetle otomobilin çarpışması sonucu biri bebek 2 kişi yaralandı.
11 Eylül 2011 Pazar 06:29

Kazaya davet!

Geyve'de Kayıkbaşı Kavşağı olarak adlandırılan bölgede, üst geçidin güney yakasında yaşanan imar probleminden ötürü araçlar, D-650 karayolunda yaklaşık 100 metre kadar ters yönden giderek adeta kazaya davetiye çıkarıyor.
8 Eylül 2011 Perşembe 02:24

Arifiye-Sapanca Kavşağında Kaza 1 Yaralı

Arifiye-Sapanca yeni yol bağlantı kavşağında iki aracın çarpışmasıyla meydana kazada 1 kişi yaralandı...
3 Eylül 2011 Cumartesi 20:50

OTOMOBİL BÖREKÇİ DÜKKANINA GİRDİ

Sakarya'nın Adapazarı ilçesindeki Adnan Menderes Caddesi Sigorta Kavşağında virajı alamayan bir araç börekçi dükkanına girdi.
2 Eylül 2011 Cuma 23:23

DEĞİŞEN GÜZERGAHLAR TRAFİĞE AÇILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Bulvarı üzerinde yapılan kavşak, araç trafiğine açıldı. Kavşağın trafiğe açılması ile birlikte Milli Egemenlik Caddesi’ndeki ve Ali Necdet Güven Caddesi’ndeki güzergâhlar da tersi yönde değişti.
19 Ağustos 2011 Cuma 22:34

DÖRTYOL KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Dörtyol Sanayi Çarşısı ile Modern Sanayi'yi birleştiren kavşağın açılması için çalışmalar devam ediyor.
19 Haziran 2011 Pazar 00:06

DÖRTYOL KAVŞAĞI AÇILIYOR

Sakarya D-100 Karayolu Dörtyol Kavşağı’nın trafiğe açılması nedeniyle sanayinin girişinde bir program düzenlendi.
31 Mayıs 2011 Salı 18:42

Dörtyol Kavşağı açılacak.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Dörtyol Kavşağı’nın açılması ile ilgili açıklama yaptı.
27 Mayıs 2011 Cuma 22:10

Sanayi Esnafı Tepkili

Adapazarı Modern Sanayi ve Artvin Sanayi sitelerini birbirlerine bağlayan kavşağın 6 yıldır kapalı olmasına ve her seçimde açılacak sözü verilmesine sanayi esnafı tepki gösterdi
27 Mayıs 2011 Cuma 02:53

SANAYİ ESNAFI HEYECANLANDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun Meclis toplantısında Dörtyol Sanayi Kavşağı'nın yeniden trafiğe açılması için çalışma yaptırdığını açıklaması, sanayi esnaf ve sanatkarlarını heyecanlandırdı.
16 Şubat 2011 Çarşamba 18:26

Silahlı saldırı 1 yaralı

Sapanca Sanayi Kavşağı'nda meydana gelen olayda, H.Ç. (41), isimli şahıs tartıştığı kişi tarafından otomobilinde tabancayla vuruldu.
3 Ocak 2011 Pazartesi 22:15

VATANDAŞLARIN KAVŞAK TEPKİSİ

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde ölüm kavşağı olarak adlandırılan kavşak sabah kapatılıp, öğleden sonra açılınca vatandaşlar duruma tepki gösterdi.
25 Kasım 2010 Perşembe 20:00

Trafik Kazası 6 yaralı

Kaynarca-Adapazarı yolu Müezzinler kavşağında Adapazarı yönüne giden Hasan Ayar'ın (40) kullandığı 54 KE 557 plakalı tanker, Müezzinler köyünden yola çıkan İsmail Sarduvan yönetimindeki 54 FH 078 plakalı otomobille çarpıştı.
18 Kasım 2010 Perşembe 20:33

D-100 KARAYOLU BEKİRPAŞA KAVŞAĞI KAPATILDI

Sakarya D-100 Karayolu Erenler ilçesi Bekirpaşa beldesi kavşağı karayolları ekipleri tarafından kapatıldı.
17 Eylül 2010 Cuma 21:22

Akyazı'da Trafik Kazası 4 Yaralı

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Batakköy kavşağında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
25 Temmuz 2010 Pazar 21:11

Hasan Alişan eyleme engel oldu

D-100 Karayolu'nda kavşağın açılması için yolu kapatmak isteyen Adapazarı Dörtyol Sanayi Çarşısı esnafı, Sakarya Esnaf Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan engel oldu.
27 Haziran 2009 Cumartesi 08:33

SSK Kavşağı'da esnafı vurdu!

Düzenleme çalışmasının ardından tepki toplayan SSK Kavşağı'nda kapatılan ve tek şeride düşürülen Mithatpaşa yolunda 7 esnaf dükkân kapattı.
5 Mart 2009 Perşembe 23:01

Yap-boz kavşağı!

Bir süre önce düzenlenerek trafiğe açılan Sigorta Kavşağı'na yeniden el atıldı. Önceki gece iş makineleri daha önce yapılan duvarları yıktı. Çalışmalar vatandaşların tepkisini aldı.
3 Kasım 2008 Pazartesi 18:00

Sakarya'da trafik kazası:2 ölü, 2 yaralı

Alınan bilgilere göre, D-100 kara yolu Nehirkent kavşağında Akyazı’dan Adapazarı yönüne giden Mustafa Yılmaz’ın kullandığı 34 SAH 09 plakalı otomobil önüne çıkan köpeğe çarptıktan sonra bariyerlere vurdu.
1 Eylül 2008 Pazartesi 22:22

Akyazı'da trafik kazası 1 yaralı

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Küçücek Kavşağı'nda meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi yaralandı.
24 Mart 2008 Pazartesi 22:16

Trafik kazası 1 yaralı

Edinilen bilgiye göre, kaza D-100 karayolunun Gaffar Okkan Bulvarı kavşağında meydana geldi.
18 Şubat 2008 Pazartesi 18:17

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
ibo
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1960 İsrail ajanları, 6 milyon Yahudinin ölümünden sorumlu tutulan Adolf Eichmann'ı Arjantin'de ele geçirdi. Eichmann yargılanmak üzere İsrail'e götürüldü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
Gökhan
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free