hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ailede iş bölümü stresi azaltır Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı Saran; “Başarıya asansörle çıkılmaz, tırmanmayı öğrenin” Rektör Savaşan Tanzanya Ziyaretinde Çeşitli Temaslarda Bulundu Genç Girişimciler Topluluğundan Bilgi Yarışması Maliye Topluluğundan 3. Geleneksel Bilgi Yarışması Uzun Hikâye: Madde Bağımlılığından Mana Bağımlılığına 23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü Anıldı İş Dünyası & Satınalma Paneli

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
 
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
 
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:

kalma haberleri

Sokakta Kimse Kalmasın

Büyükşehir Belediyesi tarafından soğuk hava şartlarında sokakta kalan ve kimsesiz vatandaşlara yönelik yürütülen ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesi devam ediyor.
1 Ocak 2020 Çarşamba 09:49

Otizm Erken Yaşta Daha Kolay Kabulleniliyor

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Dr. Öğr. Üyesi Özlem Gümüşkaya, otizme yönelik farkındalığa dikkat çekerek, “Çocukların özellikle çok küçük yaşlarda karma sınıflarda bir arada bulunmalarıyla bu farkındalığın anlatılmasına gerek bile kalmayabilir.
20 Kasım 2019 Çarşamba 21:46

Sakarya iş dünyasından Barış Pınarı Harekatı'na tam destek

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Türkiye ve Türkiye ekonomisine yöneltilen tehditlere Türk milleti, iş dünyası ve sivil toplumu, bir ve beraber olarak en güzel cevabı verecektir. Gün sessiz kalma değil, milli birlik ruhuyla, bir ve beraber olarak ses verme günüdür.”
17 Ekim 2019 Perşembe 05:33

Söğütlü için yeni projelerimiz olacak

Cumhur İttifakı Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Özten’i ağırlayan SASKİ Genel Müdürü Keleş, Söğütlü için hazırlayacakları yeni projelerle ilçede kanalizasyon sorunu kalmayacağını vurguladı.
24 Mart 2019 Pazar 22:31

SAKARYA KAMUOYUNA

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, maalesef alçakça saldırılar ve saldırı girişimlerine muhatap olmak durumunda kalmaktayız.
18 Mart 2019 Pazartesi 18:59

ADA Treni gara geliyor

ADA Treni'nin 16 Mart Cumartesi günü saat 12.00'da Gar'a geleceğini duyuran Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hemşerilerimizin yoğun taleplerine kayıtsız kalmadık ve adaylığımızın açıklandığı ilk gün ADA Treni'nin gara geleceğini ifade etmiştik. İnşallah artık seferler gardan yapılmaya başlayacak. Hayırlı olsun" dedi.
15 Mart 2019 Cuma 22:01

İşsiz Kalmanın Garantili Yolları Nelerdir?

Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) etkinlikleri kapsamında “İşsiz Kalmanın Garantili Yolları” başlıklı konferans düzenlendi.
15 Mart 2019 Cuma 00:24

Taraklı’nın dev yatırımında çalışmalar sürüyor

Taraklı Atıksu Arıtma Tesisi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, tesisle birlikte şehrin güneyinde atıksuları arıtılmayan ilçe kalmayacağını vurguladı.
26 Şubat 2019 Salı 23:23

“YÜZME BİLMEYEN KALMASIN PROJESİ” DÖNEM KAPANIŞ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ülke genelinde hayata geçirilen ve aynı zamanda Sakarya’da da uygulanan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin 1. ve 2. dönem kapanış programına katıldı.
10 Ocak 2019 Perşembe 20:56

Muhtarlar bizim çözüm ortaklarımızdı

2018 yılında SEMOS üzerinden 1000 başvurunun çözüne kavuştuğunu belirten Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yusuf Çelebi, “Muhtarlarımızdan gelen talepler üzerine 2 milyon 293 bin 118 TL’lik malzeme desteğinde bulunduk. 2019 yılında da çözüm ortaklarımız olan muhtarlarımızla iletişim halinde kalmaya devam edeceğiz” dedi.
2 Ocak 2019 Çarşamba 19:46

Minibüs esnafının garaj memnuniyeti

Terminal-Çarşı Hattı Dolmuş esnafı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Esnafımızın garaj taleplerine kayıtsız kalmadık ve otobüs terminalimizde daha iyi şartlarda hizmet sunmaları için yer ayarladık.
19 Aralık 2018 Çarşamba 20:42

Sakarya için sağlam adımlar atıyoruz

Muhtarlar ile iftar programında bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “2019 yılına kadar şehrimizde asfaltsız grup yolu kalmayacak.
27 Mayıs 2018 Pazar 22:59

Okuyan Sakarya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Bizde varız” dediği, 7'den 70'e tüm halkımızın seferber olduğu “Okuma Yazma Bilmeyen Kalmasın” projesi tüm hızıyla devam ediyor.
11 Şubat 2018 Pazar 22:58

Ulaşımı anlık takip ediyoruz

Sosyal medya aracılığıyla ulaşımla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Gelen tek bir şikayete karşı kayıtsız kalmamız asla söz konusu olamaz.
5 Ocak 2018 Cuma 20:36

Gönülleri birlikte ısıtalım

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ sloganı ile sokakta kalan, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ediyor.
18 Aralık 2017 Pazartesi 21:49

‘Sokakta Kimse Kalmasın’

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ sloganı ile sokakta kalan, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatıyor.
22 Kasım 2017 Çarşamba 19:35

Basketbol Süper Ligi’ne yükseleceğiz

Astra Group Büyükşehir Basket, final grubuna kalmayı başardı. Kulüp Başkanı Bayraktar, “Final grubunu da başarıyla tamamlayıp, hedefimiz olan Basketbol Süper Ligi’ne yükseleceğiz” derken;
5 Mayıs 2017 Cuma 21:53

Bu uyarı ihtiyaç sahibi ve kimsesizler için

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesi kapsamında ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.
12 Aralık 2016 Pazartesi 21:53

‘Sokakta Kimse Kalmasın’

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesi kapsamında ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor. Yapılan çağrıda vatandaşlara, kimsesiz ve sokakta yaşayan ihtiyaç sahipleri ile karşılaşmaları halinde yetkilileri bilgilendirmelerinin önemi hatırlatıldı.
30 Kasım 2016 Çarşamba 23:30

Sakarya kent şurası 63 toplantısı

Kent Şurası Kurucu Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu, meslek kuruluşları ve şehir yöneticilerini halkın sorunlarına duyarsız kalmakla suçladı.
2 Haziran 2016 Perşembe 01:58

Artık Mağazaya Gitmeye Gerek Kalmayacak

Sakarya üniversitesi (SAÜ) Bilim Teknoloji Topluluğu ile İnşaat Mühendisliği Topluluğu tarafından “Autodesk Dijital Tasarım Semineri” adlı bir etkinlik düzenlendi. Tasarım uygulamalarının ele alındığı etkinlikte, 3 boyutlu yazıcılar sayesinde yakın gelecekte istenilen herşeyin evlerde üretilebileceği ve mağazaya gitmeye gerek kalmayacağı ifade edildi.
3 Mayıs 2016 Salı 20:15

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN “SOKAKTA KİMSE KALMASIN” PROJESİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
25 Ocak 2016 Pazartesi 18:19

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ “SOKAKTA KİMSE KALMASIN” ÇALIŞMASINA DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ adıyla kimsesiz vatandaşlara yönelik başlatılan çalışmaların aralıksız devam ettiği ifade edildi.
19 Ocak 2016 Salı 16:15

SAKARYA’DA YAZDAN KALMA HAVA

Kış mevsiminin ortasında Sakarya’da yazdan kalma bir gün yaşanıyor. Hava sıcaklığı 23 dereceyi görürken, güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar parklara akın ederek, güneşin tadını çıkardı.
12 Ocak 2016 Salı 22:12

SAÜ, ANJİYO TEDAVİSİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi(SAÜ) Kardiyoloji Kliniği'nde anjiyo esnasında oluşacak problemlerin cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın üstesinden gelinebilecek teknik geliştirildi.
20 Aralık 2015 Pazar 21:01

SASKİ Söğütlü 2. Kısım Kutu Menfez Yapım İşi İhalesi Gerçekleştirildi

Söğütlü’deki açık kanallar için daha önce 600 metrelik betonarme geçiş inşa eden SASKİ, şimdi de 2. etap için ihaleye çıktı. Yeni projeyle 510 metre daha betonarme geçiş inşa edilecek, yerleşimler arasında açık kanal kalmayacak.
18 Eylül 2015 Cuma 01:55

Büyükşehir'den Güneye Asfalt Atağı

Pamukova’nın ardından Geyve’de asfalt çalışmalarının başlatıldığını açıklayan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Altyapı, yağmursuyu ve içmesuyu çalışmalarının sona erdiği bölgelerde derhal asfalt atağı başlatıyoruz. İnşallah Büyükşehir Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Geyve’de asfaltsız yol kalmayacak” dedi.
20 Ağustos 2015 Perşembe 03:10

Adapazarı Belediyesi E-Imar Uygulamasını Başlattı

Adapazarı Belediyesi, vatandaşların belediyeye gelmesine gerek kalmadan web sayfası üzerinden parsellerin e-imar durumu sorgulama sistemini hayata geçirdi.
7 Ağustos 2015 Cuma 23:26

SÜPÜRGE ÜRETİCİLERİ YETİŞTİRECEK ÇIRAK BULAMIYOR

Sakarya’da aile büyüklerinden öğrendikleri mesleklerini yaşatmaya çalışan süpürgeciler, gelişen teknoloji karşısında ayakta kalma mücadelesi veriyor. Süpürge imalatçılarının en büyük sıkıntıları ise çırak bulamama ve ithal süpürge otu almak zorunda kalmaları.
9 Temmuz 2015 Perşembe 22:06

UZM. DR AYDIN SARI SAĞLIKLI KALMANIN PÜF NOKTALARINI AÇIKLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, Ramazan Ayı’nda sağlıklı kalmanın püf noktalarını açıkladı.
18 Haziran 2015 Perşembe 16:27

ÖZKOÇ: "İŞÇİ, AÇLIKLA SAVAŞTAN KURTULACAK"‏

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, asgari ücreti 1500 lira yapacaklarını belirterek, "İşçi, açlıkla savaştan kurtulacak. Bu ülkede insanın aç kalmaması için en az 1500 lira kazanması gerekir" dedi.
17 Mayıs 2015 Pazar 22:28

ÖZKOÇ'TAN ÖĞRENCİ ANNELERİNE MÜJDE

ÖZKOÇ'TAN ÖĞRENCİ ANNELERİNE MÜJDE: "2 YIL İÇİNDE ÖĞRENCİ YURDU SORUNU KALMAYACAK" "ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE 240 LİRA VERİLECEK"
11 Mayıs 2015 Pazartesi 02:57

“Geç Kalmadan Yaşama Geri Dön” İsimli Konferans Gerçekleşti

Sakarya Üniversitesi Yeşilay Topluluğu tarafından madde bağımlılığıyla mücadele amacıyla “Geç Kalmadan Yaşama Geri Dön” isimli konferans gerçekleşti.
5 Mart 2015 Perşembe 00:43

Hiphop Müziğinin Kalbi Serdivan'da Atacak

Bir zamanlar Amerika’da çete savaşlarını bitirmek için yapılan günümüzde ise özellikle gençlerin uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmaları için icra ettikleri Hiphop müziğinin kalbi Pazar günü Serdivan’da atacak.
14 Şubat 2015 Cumartesi 03:21

“Sokakta Kimse Kalmasın” Projesiyle 45 Mağdur Vatandaşa Ulaşıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, soğuk ve olumsuz hava şartlarının etkisini arttırması ile başlatılan ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ Projesinde bugüne kadar 45 mağdur vatandaşa ulaştıklarını açıkladı.
12 Şubat 2015 Perşembe 21:31

Ulaşıma Kapalı Köy Yolu Kalmadı

Büyükşehir hizmet sınırlarındaki karla mücadele çalışmalarını değerlendiren Oktar, “Şehir genelindeki koordineli çalışmalarımız neticesinde ulaşıma kapalı köy yolu kalmadı.
11 Ocak 2015 Pazar 21:17

Uganda halkı: “Allah Türk halkından razı olsun”

Yardımseverlerin desteği ile dağıtılan Kuran’ı Kerim ile İslam dininde kalmaları sağlanılıyor
23 Aralık 2014 Salı 21:19

Gülen neden dönmüyor? Dumanlı cevapladı

Hiçbir hukuki engel kalmamasına rağmen ABDde bulunan Fethullah Gülen neden Türkiyeye dönmüyor?
12 Kasım 2014 Çarşamba 12:36

Ermenekte flaş tutuklama kararı!

Karamanın Ermenek ilçesindeki kömür ocağında işçilerin mahsur kalmasıyla ilgili gözaltına alınan 8 kişiden 5i tutklandı
11 Kasım 2014 Salı 05:06

Yeşilçamın usta oyuncusu huzurevinde

460 Türk filminde rol alan Suat Geyike ailesi sahip çıkmayınca, usta oyuncu sokakta kalmak üzereyken Adana Valiliği devreye girdi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 20:30

Ermenekte flaş gelişme!

Ermenekteki kömür ocağında işçilerin mahsur kalmasıyla ilgili gözaltına alınan 8 kişiden 7sinin ifadelerinin tamamlandığı belirtildi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 06:07

Sp?li Kılıç: ??israil?e Sessiz Kalmak Zulümdür??

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, İsrail?in, dünyanın sessizliğinden ve seyirci kalmasından aldığı cesaretle Mescid-i Aksa?yı hedef aldığını ifade ederk; ?Katil devlet İsrail?in Mescid-i Aksa?ya yaptığı çirkin saldı
10 Kasım 2014 Pazartesi 01:52

460 filmin sonu huzurevinde bitti

Cüneyt Arkın, Ayhan Işık, Yılmaz Güney, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın gibi Türk Sinemasının dev isimleriyle 460 Türk filminde rol alan emektar sanatçı Suat Geyike ailesi de sahip çıkmayınca sokakta kalmak üzereyken Adana Valiliği tarafından huzurevine yerleştirildi.
9 Kasım 2014 Pazar 17:46

Slovenyayı sel felaketi vurdu

Slovenyada yağmur ve şiddetli rüzgâr, ülkede 6 kişinin ölümüne ve yaklaşık 2 bin civarında evin sel suyu altında kalmasına neden oldu.
9 Kasım 2014 Pazar 03:34

Rudi Völler: "Yapacak bir şey kalmadı"

Bayer Leverkusen Sportif Direktörü Rudi Völler, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprakın kadroya alınmaması sonrası açıklama yaptı
8 Kasım 2014 Cumartesi 19:58

Beşiktaş, derbi hasarını onarıyor

Fenerbahçe derbisi geride kalmasına rağmen, Partizan ile oynanan maçta bile bu maçın etkisini hisseden Beşiktaş Yönetimi ve Teknik Heyeti du
8 Kasım 2014 Cumartesi 15:54

Kışın Ortasında Sokakta Kaldılar

İzmir?in Buca ilçesinde, altı polisin yaralandığı kaçak yapıların yıkımı sonrası vatandaşlar kışın ortasında sokakta kaldı. Yaralama olayını üstlenmeyen gecekondu sahipleri evsiz kalmalarını ise Türk filmlerine benzetti.İzmir?in Buca ilç
8 Kasım 2014 Cumartesi 05:06

İsraile bir sert tepki de Bahçeliden!

Devlet Bahçeli, İsrailin Mescid-i Aksaya yaptığı düşmanca tutumu ile ilgili "Bu zorbalık İsrailin yanına kalmayacaktır. dedi.
8 Kasım 2014 Cumartesi 04:40

Amrabat: "Malaga bonservisimi alırsa..."

Malagada forma giyen Nordin Amrabat, kiralık sözleşmesi bittikten sonra da İspanyol ekibinde kalmaktan mutlu olacağını söyledi
7 Kasım 2014 Cuma 23:58

Sneijderin menajeri kafa karıştırdı

Wesley Sneijderin menajeri Galatasarayla herhangi bir sorunları kalmadığını açıkladı
7 Kasım 2014 Cuma 18:28

Tarihi Çınar’ın Çevresi Yenileniyor.

Taraklı Belediyesi tarihi mirasın yaşatılması çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Osmanlı'nın kuruluşundan günümüze kadar ayakta kalmayı başaran tarihi çınarı çevre düzenlemesi yapılıyor..
29 Eylül 2014 Pazartesi 21:33

Bülbül:“IŞİD’e terör örgütü dememek insanlık ayıbı ve büyük gaftır!”

MHP Sakarya İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül, IŞİD’in elinde bulunan rehinelerin serbest kalması olayını yorumlarken, “Umarım Türkiye’nin itibarı zedelenmeden ve ülkemize leke gelmeden bu olay neticelenmiştir” dedi.
23 Eylül 2014 Salı 00:48

Orhan Hakalmaz Konseri ile Sakaryapark Açılıyor

Şehri nehir ile buluşturan sosyal tesis Sakarya Park, 12 Eylül Cuma günü saat 19.00’da açılıyor. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, sevilen sanatçı Orhan Hakalmaz’ın da sahne alacağı açılış programına tüm vatandaşlar davet edildi.
12 Eylül 2014 Cuma 02:00

Skandal’da 2’inci perde

Arifiye’de hiçbir okul müdürünün görevde kalmasını sağlayacak 75 puan alamamasının altından skandal bir gerçek çıktı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin ikisi de puanlama yapması gerekirken yapmadıkları için, tüm puanlar eksik hesaplandı.
1 Eylül 2014 Pazartesi 00:22

Büyükşehirden Boykot Kararı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Filistin'deki zulme sessiz kalmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, sosyal medya üzerinden belediyeye bağlı tesislerde Coca Cola ürünlerine boykot kararı alındığını duyurdu.
22 Temmuz 2014 Salı 20:57

Yetim Ve Öksüz Aileleri İftarda Bir Araya Geldi

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Diyanet Vakfı Sakarya Şubesinin ortaklaşa gerçekleştirdiği Ramazan ayı faaliyetleri çerçevesinde ‘Bu Ramazan hiç kimse kimsesiz kalmasın bu Ramazan ve her zaman” projesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Yetiştirme yurtlarında kalan çocuklar,
18 Temmuz 2014 Cuma 22:36

Akdardağan “ 10 Yıl Sonra Bakkal Diye Bir Şey Kalmayabilir”

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, bakkalların farklı olması gerektiğini belirterek, “10 yıl sonra bakkal diye bir şey kalmaya bilir” dedi.
5 Temmuz 2014 Cumartesi 21:54

Seviniriz Ağlanacak Halimize

Spor Toto 3. Ligin son haftasında kendi sahasında Hacettepe ile karşılaşan Sakaryaspor sahadan 0-0′lık beraberlikle ayrılarak ikili averaj üstünlüğü ile ligde kalmayı başardı.
5 Mayıs 2014 Pazartesi 00:50

SATSO 31. MESLEK KOMİTESİ’NDEN ÖRNEK GİRİŞİM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 31. Meslek Komitesinin girişimleri ile telekomünikasyon ve benzeri ürünlerin alımında taksitlendirme amaçlı hediye kart uygulaması durdurularak, haksız rekabet ve müşterilerin garanti kapsamı dışında kalması önlendi.
17 Nisan 2014 Perşembe 00:37

SPOR TOTO 3. LİG

Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor'un kulüp başkanı Selahattin Aydın, 24 Nisan’a ertelenen iflas davası sürecine ilişkin şehrin sessiz kalmasını ve verilen sözlerin yerine getirilmemesini eleştirdi.
15 Nisan 2014 Salı 21:33

BOŞ EVDE KORKUTAN YANGIN

Serdivan ilçesinde, kimsenin kalmadığı bir evin kömürlüğünde çıkan yangın paniğe neden oldu.
6 Nisan 2014 Pazar 21:26

SGK’DAN YENİ YARIŞMA

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı tarafından “Kayıt dışı istihdama kayıtsız kalma” konulu ödüllü proje yarışmasının tanıtım toplantısı SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu tarafından gerçekleştirildi.
27 Mart 2014 Perşembe 03:07

Sakaryaspor:1 – Ünyespor:1

Kümede kalma mücadelesinde temsilcimiz Sakaryaspor kendi saha ve seyircisi karşısında mutlak 3 puan için çıktığı karşılaşmadan 1 puanla ayrılarak büyük bir fırsatı tepti.
23 Mart 2014 Pazar 05:38

İNTERNETTEN ALDIĞI TELEFON YÜZÜNDEN BAŞINA GELMEYEN KALMADI

Sakarya’da yaşayan Mehmet Ceyhun (48) isimli vatandaş, Eylül ayında internette bir reklamdan etkilenerek 200 TL’ye satın aldığı telefon çalışmayınca çeşitli mahkeme süreçlerine başvurdu. Aylar geçmesine rağmen hala bir sonuç alamayan Ceyhun’un telefon yüzünden başına gelmeyen kalmadı.
9 Mart 2014 Pazar 01:57

YALANCI BAHAR DOĞAYI UYANDIRDI

Kış ortasında yazdan kalma günler geçiren Sakarya’da neredeyse bütün ağaçlar çiçek açtı.
20 Şubat 2014 Perşembe 02:48

İnternetten Telefon Sipariş Etti Başına Gelmeyen Kalmadı

Sakarya'da yaşayan Mehmet Ceyhun isimli şahıs, piyasa değeri bin TL olan bir cep telefonu modelini internetteki bir reklamdan etkilenerek sadece 200 TL'ye satın aldı ve başına gelmeyen kalmadı.
25 Ocak 2014 Cumartesi 22:47

SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE YABAN HAYVANLARI UNUTULMADI

Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri kar yağışı nedeniyle aç kalma tehlikesi ile karşı kaşıya kalan yaban hayvanlarının yoğun olarak yaşadığı yüksek kesimlere yem bıraktı.
13 Aralık 2013 Cuma 17:33

TARAKLI’DA KERPİÇ EVLER GELECEĞE TAŞINIYOR

Sakarya'nın tarihi ilçesi Taraklı’daki Osmanlı döneminden kalma kerpiç evler ve tarihi yapıların geleceğe taşınması için yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor.
21 Kasım 2013 Perşembe 22:31

Yurtbir Başkanı Sakarya'da 13 Bin Öğrenci Cemaat Evlerinde Kalıyor

Sakarya Özel Yurtlar Birliği Derneği Başkanı Yaşar Kaba, "Öğrenci kimliğini taşıyan öğrencinin en azından denetimli yerde kalmasını sağlamak gayemizdir” dedi.
13 Kasım 2013 Çarşamba 00:38

HAKALMAZ’DAN UNUTULMAYACAK BİR GECE

Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Orhan Hakalmaz, Orhangazi Kültür Merkezi’nde verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.3 saat süren konserde, Hakalmaz hayranları doyasıya eğlendi.
3 Kasım 2013 Pazar 21:55

SAKARYA'LILAR GÜZEL HAVANIN TADINI ÇIKARIYOR

Sakaryalılar, Kurban Bayramının ikinci gününden itibaren etkili olan soğuk ve yağmurlu havanın ardından kendini gösteren güneşle birlikte yaz kalma günlerin tadını çıkarıyor.
22 Ekim 2013 Salı 03:39

SOKAKTA KALAN 6 KİŞİLİK AİLENİN ÖLÜM KALIM SAVAŞI

Adapazarı Adnan Menderes Caddesi'ndeki boş arazide 20 gündür perişan şekilde yaşayan 6 kişilik aile, çöpten bulduklarıyla hayatta kalmaya çalışıyor.
15 Eylül 2013 Pazar 08:23

Taraklı’da Asfalt Tepkisi

Taraklı’da Hacımurat Mahallesi Ankara Caddesinde ikamet eden vatandaşlar sokaklarına atılan asfaltın yarım kalması nedeniyle tepkilerini dile getirdiler.
4 Eylül 2013 Çarşamba 21:53

Ortaköy'de Son Kez Fındık Toplandı

Sakarya'nın Kocaali İlçesine bağlı Ortaköy'de, İstanbul'un su ihtiyacını karşılayacak Melen Projesi kapsamında sular altında kalmadan önce son kez fındık toplandı.
21 Ağustos 2013 Çarşamba 03:06

TÜPRAŞ’A VERİLEN VATANDAŞTAN ESİRGENİYOR

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Kaynarca ve Kocaali’de köylerin yaşadığı su sorununu Meclis gündemine taşıdı. Özkoç, yazılı soru önergesinde “TÜPRAŞ’ın kamu iktisadi teşekkülü olma vasfını yitirdiği halde Sapanca Gölünden tonlarca metre küp su çektiği düşünüldüğünde, onlarca köyümüzün hala susuz kalması kabul edilebilir değildir” dedi.
6 Temmuz 2013 Cumartesi 04:24

SAKARYASPOR MATEMATİKSEL OLARAK TA KÜME DÜŞTÜ 2-4

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Sakaryaspor kendi evinde konuk ettiği Pendikspor’a 4-2 mağlup olarak lig bitimine 5 hafta kala matematiksel olarak ligde kalma şansını kaybetti.
7 Nisan 2013 Pazar 22:29

SAKARYASPOR’DA YENİ YÖNETİM KURULU

Spor Toto 2. Lig’de ekonomik sıkıntılar içinde ligde kalma mücadelesi veren ve Türkiye’ye sayısız yıldız futbolcu kazandıran Sakaryaspor'un kongresinde bir ilk gerçekleşti.
21 Şubat 2013 Perşembe 00:47

SAKARYASPOR: 1 - TEPECİKSPOR: 2

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta ligde kalma mücadelesi veren Sakaryaspor, zirve mücadelesi veren Tepecikspor'a, seyircisi önünde 2-1 yenildi.
18 Şubat 2013 Pazartesi 10:20

YABAN HAYVANLARINA 2 TON YEM ATILDI

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Birinci Bölge Müdürlüğü Sakarya Şube Müdürlüğü ekiplerince kar yağışı nedeniyle aç kalma tehlikesi ile karşı kaşıya kalan yaban hayvanlarının yoğun olarak yaşadığı Sapanca, Akyazı ve Hendek ilçelerinin...
17 Ocak 2013 Perşembe 17:27

Çökekler Ortaokulu tutulamıyor.

Okullararası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği’nde son sekiz takım arasına kalmayı başaran Çökekler Şehit Fatih Kemal Yarar Ortaokulu, final grubunda oynadığı ilk maçında geçen yılın İl Şampiyonu Sapanca Ortaokulu’nu 2-1 mağlup etti.
15 Aralık 2012 Cumartesi 21:44

YAZDAN KALMA GÜNLER YAŞANIYOR

Türkiye genelinde etkili olan soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, Sakarya’da yazdan kalma günler yaşanıyor.
11 Aralık 2012 Salı 22:30

Ferizli OSB'de yer kalmadı

Metal, makine, kereste ve inşaat sektörünün faaliyet gösterdiği Ferizli Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yer kalmadı. 59 parselin 52 si satılırken, 6 parselin satışı içinde onay çıktı. Son 1 parsel içinde talep var.
16 Kasım 2012 Cuma 15:41

ORGAN BEKLERKEN HAYATLARINI KAYBEDİYORLAR

Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Aydın Erdoğan, 3-9 Kasım tarihleri arasında organ bağışına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için kutlanan Organ Bağışı Haftası kapsamında toplumda oluşan duyarlılığın hafta ile sınırlı kalmaması gerektiğini kaydetti.
4 Kasım 2012 Pazar 18:49

4+4+4’ün getirdiği olumsuzlukla

Eğitim Sen Sakarya Şube Başkanı Kazım Bibinoğlu Eğitim Sen olarak yeni eğitim sistemine karşı sessiz kalmayacaklarını belirtti.
8 Eylül 2012 Cumartesi 18:39

ÇEVRENİN TEMİZ KALMASINA BÜYÜK KATKI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından toplanan atık piller, bitkisel atık yağlar, motor atık yağları, atık elektrikli ve elektronik eşyalar çevrenin temiz kalmasına büyük katkı sağlıyor.
7 Ağustos 2012 Salı 18:28

AMBULANS GEÇ GELDİ, İDDİALARINA CEVAP

Sağlık Bakanlığı, Sakarya'nın Akyazı ilçesinde 3 yaşındaki kız çocuğunun üzerine televizyon düşmesi sonucu yaşanan kazada ambulansın bazı basın organlarında iddia edildiği gibi geç kalmadığını,
23 Temmuz 2012 Pazartesi 18:20

PROF.DR. AYTEKİN İŞMAN FİNALDE

Sakarya Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aytekin İşman, Amerika Birleşik Devletleri’nin en başarılı yabancı öğretim üyesi olarak aday gösterilerek finale kalmayı başardı.
20 Haziran 2012 Çarşamba 18:17

AVANTAJLI KAMPANYA AĞUSTOS’A UZADI!

AGDAŞ’ın 31 Mayıs 2012 tarihinde biten kampanyası, “Abone Olmayan Kalmasın!” sloganı ile yaz döneminde de devam edecek. 31 Ağustos 2012 tarihine kadar uzatılan kampanyada, doğalgaza geçişte büyük kolaylıklar sunulmaya devam ediliyor.
5 Haziran 2012 Salı 19:56

AHŞAP USTASI ATA YADİGARINI YAŞATIYOR

Yarım asrı aşkın süredir dededen kalma ahşap ustalığı işini yapan Sakarya'nın Sarıabdallal köyünden Sabri Özşahin, iki çocuğunun da ahşap ustalığına devam ettiğini söyledi.
27 Nisan 2012 Cuma 17:38

ALTYAPIDAN KURULU TAKIMI ELAZIĞSPOR'A KÖK SÖKTÜRDÜ

TFF 1. Lig'de kümede kalma şansı mucizelere kalan Sakaryaspor, dün lider Elazığspor ile oynanan maça tamamı altyapısından yetişen oyunculardan kurulu 11 ile sahaya çıktı.
9 Nisan 2012 Pazartesi 17:38

SAKARYASPOR - ELAZIĞSPOR MAÇININ ARDINDAN

TFF 1. Lig'de küme de kalma mücadelesi veren Sakaryaspor, tamamı altyapıdan gelen oyuncularla kurulu kadrosu ile sahaya çıktığı maçta lider Elazığspor ile 3-3 berabere kaldı.
9 Nisan 2012 Pazartesi 17:21

Sakaryaspor: 3 - Elazığspor: 3

Ligde Kalması mucizelere bağlı Sakaryaspor, lig lideri Elazığspor ile 3-3 berabere kaldı.
8 Nisan 2012 Pazar 18:55

Tecavüz edenler serbest kalınca!

Sakarya'da,dört ay önce dört kişinin tecavüzüne uğrayan genç kız, kendisine tecavüz eden ve küçük yaşta çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklanan iki kişinin serbest kalması üzerine inthara kalkıştı.
21 Mart 2012 Çarşamba 22:56

Denizli'de lige adeta havlu attık 4-0

Sakaryaspor ligde kalma ümidiyle çıktığı hayati önem taşıyan karşılaşmada Denizlispor'a 4-0 mağlup oldu.
18 Mart 2012 Pazar 19:10

Tüm Sakarya bu fabrikaya sahip çıkmalı

Sakarya Yerel Kültür Derneği’ne iadeyi ziyarette bulunan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Ahmet Aya, Adapazarı Şeker Fabrikası’nın son derece kritik bir virajdan geçtiğini belirterek, “Zaman kalmadı.
29 Şubat 2012 Çarşamba 21:29

Sakarya'da gol sesi çıkmadı 0-0

Bank Asya 1. Lig'de düşme hattından çıkmak isteyen Sakaryaspor ile play off'a kalma hedefinde olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor golsüz berabere kaldı..
26 Şubat 2012 Pazar 18:42

Radyoterapi Merkezi Cumartesi Günü Açılıyor

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaklaşık 2 milyon liraya mal olan Radyoterapi Ünitesi Cumartesi günü hizmete giriyor. Ünitenin faaliyete girmesi ile her ay yüzlerce kanser hastası tedavi için Sakarya dışına çıkmak zorunda kalmayacak.
2 Şubat 2012 Perşembe 01:43

Tarihi Fark Yedik 2-7

Bank Asya 1. Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Sakaryaspor, kendi sahasında Boluspor'dan 7-2 lik sonuçla tarihi fark yedi.
28 Ocak 2012 Cumartesi 20:43

Ekmek Gramajlarında düzenleme

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı halkın zamlara maruz kalmaması için ekmeğin fiyatının zamlanmadığını bunun yerine gramajının düşürüldüğünü bildirdi.
5 Ocak 2012 Perşembe 18:02

Gerçeklerle Yüzleşmenin Tam Zamanıdır…”;

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, milletvekillerine kıyak emeklilik sağlanırken, asgari ücret artışının yine sefalet düzeyinde kalmasını eleştirerek, hükümete "Eğer istikrar varsa neden asgari ücret zammı, milletvekili zammı kadar olmuyor?
29 Aralık 2011 Perşembe 16:23

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free