hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım

icra haberleri

SEDAŞ HUZURLU VE GÜZEL BİR BAYRAM İÇİN ÖNLEMLERİNİ ALDI

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz, Bayramda SEDAŞ’ın bölgesinde enerji kesintisi yaşanmaması için gerekli önlemleri aldığını belirtti.
3 Haziran 2019 Pazartesi 01:58

SEDAŞ'tan Sakarya Valiliği'ne Nezaket Ziyareti

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’ı makamında ziyaret etti.
24 Mayıs 2019 Cuma 06:52

“SEDAŞ’ın Hayata Enerji Katan Kadınları Bir Araya Geldi”

SEDAŞ'lı Kadınlara Yönetim Kurulu ve İcra Başkanından Teşekkür.
9 Mart 2019 Cumartesi 01:14

Sakaryaspor-Amedspor maçındaki olaylar nedeniyle Soruşturma başladı…

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta oynanan Sakaryaspor-Amedspor mücadelesi birçok tartışmaya neden olurken saha içinde yaşananlar sonrasında olay adliyeye sıçradı.
3 Mart 2019 Pazar 23:23

Sakarya Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu'nu seçti

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Genç ve Kadın Girişimciler Kurulları İcra Komitesi asil ve yedek adaylarını seçti.
28 Şubat 2019 Perşembe 22:55

SEDAŞ’ta Bekir Sami Güven’e Duygusal Veda

Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli bölgesinde 1,8 milyon hanenin elektriğini dağıtan, SEDAŞ’ın emekliliğe ayrılan eski İcra Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven için veda töreni düzenlendi.
4 Ocak 2019 Cuma 23:47

SEDAŞ’ta Bayrak Değişimi

10 yıldır (SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin İcra Başkanlığı görevini sürdüren Bekir Sami Güven’in emekliliğe ayrılmasından sonra boşalan koltuğa, enerji sektörünün deneyimli ismi Dr. Necmi Odyakmaz geldi.
31 Aralık 2018 Pazartesi 19:33

SEDAŞ’TAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, “Cumhuriyetimizin 95. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak, SEDAŞ’ın elektrik dağıtım faaliyeti verdiği elektrik kullanıcılarının ve SEDAŞ’ın paydaşları ile tüm halkın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.
29 Ekim 2018 Pazartesi 01:50

SEDAŞ MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
18 Ekim 2018 Perşembe 22:17

VALİ BALKANLIOĞLU’NDAN SEDAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven ile SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.
30 Temmuz 2018 Pazartesi 22:37

BAŞKAN ALTUĞ, GEYVE YÖRESEL ÜRÜNLER ÜRETİM MERKEZİNİ İNCELEDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim ve Kurulu üyelerinin katılımı ile Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezini inceledi.
10 Mayıs 2018 Perşembe 01:29

SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında Finalist Adaylar Belli Oldu

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, SEDAŞ’ın sürdürülebilir hale getirdiği, gelenekselleşen Proje Fikri Yarışmasında ilk değerlendirmeyi geçen finalist öğrencilerin isimlerinin belli olduğunu açıklayarak,
23 Nisan 2018 Pazartesi 21:50

SEDAŞ’tan 23 Nisan Etkinliği

SEDAŞ İCRA BAŞKANI 23 NİSAN’DA ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI
22 Nisan 2018 Pazar 22:24

SEDAŞ, Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümünü Tebrik Etti

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) görev ve sorumluluk alanında bulunan 4 il Valilikleri ve Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İl Emniyet Müdürlükleri ile paylaştığı tebrik mesajında, Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutladı. SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;
11 Nisan 2018 Çarşamba 19:59

SEDAŞ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ 14 MART TIP BAYRAMI GÜNÜNÜ KUTLADI

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven,
13 Mart 2018 Salı 19:36

Sapanca Hills icradan satıldı

Abartılı reklamlar, süslü tanıtımlarla binlerce insanın devre mülk aldığı Sapanca Hills icradan satıldı. İhale sonrası mağdurlar ‘dolandırıldık’ diyerek isyan ederken mahkeme kararıyla satış bedeli yediemine teslim edildi.
8 Mart 2018 Perşembe 18:05

SATSO KADIN GİRİŞİMCİLER EMİTT FUARI'NDA

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerinin sürdüren TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) fuarına katıldı.
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:14

Türkiye’de tarım öğreniminin 172’nci yıldönümü…

TZOB Genel Başkanı Bayraktar: -“Onbinlerce ziraat mühendisinin mesleklerini icra edememesi, başka alanlarda çalışması, işsiz olması ülkemiz için bir kayıptır”
9 Ocak 2018 Salı 18:20

MEKKE’NİN VE KUDÜS’ÜN FETHİ PROGRAMI

Her sene tüm Türkiye’de gerçekleştirilen Mekke’nin ve Kudüs’ün Fethi programı bu sene de Sakarya’nın 12 ilçesinde büyük coşkuyla icra edildi.
2 Ocak 2018 Salı 20:08

Ziya Taşkent’te Dilek Türkan esintisi

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Ses İcracılığında Son Yüzyıl’ konulu söyleşi ve dinleti programı ile devam etti. Konuk Dilek Türkan gecede seslendirdiği eserlerle katılımcılara müzik dolu bir gece yaşattı.
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:38

SEDAŞ, EPDK ONAYLI 4 AR-GE PROJESİNİN TANITIMINI YAPTI

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, SEDAŞ’ın AR-GE projelerinin tanıtım toplantısında “Hizmet aşkı olanın projesi olur” dedi
21 Kasım 2017 Salı 21:41

SEDAŞ elektrik faturası tahsilatı yapmadığını hatırlattı

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, Doğu Marmara’da yer alan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de son 5 yıldır SEDAŞ’ın sadece elektrik dağıtım hizmeti verdiğini açıkladı.
10 Kasım 2017 Cuma 18:24

SAKARYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU'NDAN VALİ BALKANLIOĞLU ZİYARETİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular.
8 Kasım 2017 Çarşamba 00:26

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN VALİ BALKANLIOĞLU'NA ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Alican Sak ve Kurul Üyelerinden oluşan heyet Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
24 Ekim 2017 Salı 23:57

SATSO KADIN GİRİŞİMCİLER BİNGÖL'DE GİRİŞİMCİLİK KONGRESİ'NE KATILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Bingöl’de birincisi düzenlenen “Kadın Girişimciliği Kongresi” ne katıldı.
16 Ekim 2017 Pazartesi 22:16

SAKARYA GGK'DAN NURİYE İLKOKULU'NA KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
20 Haziran 2017 Salı 00:15

Arif Nihat Asya Ortaokulu’ndan Muhteşem Yılsonu Konseri

Arif Nihat Asya Ortaokulu tarafından Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen konserde birbirinden güzel eserlerin icra edilmesiyle, dinleyenler muhteşem bir gece yaşadı.
6 Haziran 2017 Salı 22:53

Kenan Korkmaz’a Üst Düzey Ziyaret

Allianz Sigortacılık Üst düzey yöneticilerinden Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı aynı zamanda Türkiye CEO’ su Aylin Somersan-Coquı , - Yönetim Kurulu Üyesi (İç Kontrol ve Risk Yönetimi ile Uyum Programı) Ahmet Turul, Allianz Gurup Başkanı Fatih Aygün ve Bölge Müdürü Ahmet Korkut Güner Allianz Sigorta’ nın‘ın bölgedeki tek Prestij Acentesi olan Kenan Korkmaz Sigorta Acentesine nezaket ziyareti yaptılar.
27 Nisan 2017 Perşembe 21:52

SEDAŞ İCRA BAŞKANI 23 NİSAN’DA ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra başkanı Bekir Sami Güven 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kale İlkokulu öğrencilerini makamına kabul etti.
21 Nisan 2017 Cuma 23:08

SATSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU'NDAN TEB KADIN AKADEMİ'SİNE DAVET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren Sakarya TOBB Kadın Girişimciler İcra Komitesi yeni bir etkinlik hazırlığı içerisinde. Zehra Dirim Başkanlığında faaliyetlerini sürdüren Kadın Girişimciler İcra Komitesi “TEB Kadın Akademisi” Programı ev sahipliği yapacak. Toplantıya tüm kadın işletmeciler davetli..
13 Şubat 2017 Pazartesi 18:08

SAKARYA GGK'DAN NURİYE İLKOKULU'NA KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
21 Ocak 2017 Cumartesi 19:15

SAKARYA GGK YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Alican Sak ve İcra Komitesi Üyeleri "Türkiye'de okuyan yabancı uyruklu öğrencilerin ülkemiz için girişimciliğe hazırlaması" amacıyla Sakarya Üniversitesi’nde eğitim gören yabancı uyruklu öğrencilerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
21 Aralık 2016 Çarşamba 18:25

SEDAŞ, Sistemlerini “Hesap Verebilirlik” Üzerine Kuruyor

SEDAŞ’ın Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce de 3,4 milyon nüfusa ve 1,6 milyon tüketiciye verdiği elektrik dağıtım hizmeti kapsamında, kamu hizmeti veren özel şirket statüsünde görev yaptığını belirten, SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, “SEDAŞ'ta hesap verebilirlik ön planda geliyor.
15 Kasım 2016 Salı 17:50

SEDAŞ ELEKTRİKTE TOPRAKLAMANIN HAYATİ DEĞER TAŞIDIĞINA DİKKAT ÇEKTİ

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, elektriğin güvenli kullanımı için topraklamanın önemine dikkat çekti.
4 Kasım 2016 Cuma 22:41

SEDAŞ İCRA BAŞKANI BEKİR SAMİ GÜVEN, 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. İcra Başkanı Bekir Sami Güven, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
18 Ekim 2016 Salı 22:19

SEDAŞ SICAKLARA KARŞI ŞEBEKEDE ÖNLEM ALIYOR

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcak hava koşulları nedeniyle elektrik tüketiminde ülke düzeyinde rekor tüketimler gerçekleştiğine dikkat çekerken, talep artışı ile birlikte oluşabilecek ani yük artışlarına karşı, sürekli takipteyiz.
7 Ağustos 2016 Pazar 22:33

AKARYAKIT İSTASYONUNDA KORKUTAN YANGIN

Sakarya’da bir akaryakıt istasyonunda LPG dolumu yapılan otomobil bir anda alevler içinde kalırken, itfaiye ekipleri alevlerin istasyonun tamamına sıçramaması için büyük çaba harcadı.
17 Mart 2016 Perşembe 20:01

AKARYA KADIN GİRİŞİMCİ PROFİLİ ÇIKARILDI

akarya Ticaret ve Sanayi odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, TOBB Sakarya Kadın Girişimciler İcra Komitesi çalışmalarına devam ediyor.
23 Şubat 2016 Salı 19:10

Evin Önündeki Baraka Yandı

Sakarya’nın Erenler ilçesinde, bir evin önünde bulunan baraka, alev alev yandı. Herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı olayda, alevler eve sıçramadan söndürüldü.
23 Ocak 2016 Cumartesi 17:43

SAKARYA’DA 11 AYDA BİN 249 ESNAF KEPENK KAPATTI

Sakarya’da 2015 yılı içerisinde 2 bin 893 işyeri açılırken, 11 ay sonunda ise bin 249 esnaf ise kepenk kapattı. 50 bin esnaf ise borçları nedeniyle icra takibinde.
29 Aralık 2015 Salı 17:37

SAADET’TE BAYRAMLAŞMA VE TANITIM

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı İl binasında düzenlenen programla bayramlaşma ve aday tanıtımı icra edildi.
25 Eylül 2015 Cuma 20:29

Saadet Partisi'nden seçim değerlendirmesi

Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. İl Binası toplantı salonunda icra edilen toplantıda seçim sonuçları ele alındı. Toplantı sonunda bir basın açıklaması yapan Osman Ünlü açıklamasında şunları söyledi;
12 Haziran 2015 Cuma 01:33

Aksoy:Lafa değil icraata baktık!

Saadet partisi milletvekili adayı ismet Aksoy laf değil icraat üretecek olana oy verin dedi. İsrail, meydanlarda konuşurken Türkiye’nin hedefinde yer alıyor ama iş ticarete, yani İsrail’e hayat vermeye gelince, Türkiye hiçbir yaptırımda bulunmuyor. “Dostlar alışverişte görsün” misali verilen tepkiler, İsrail’le ticaretin rekorlar kırmasına mani olamıyor. Dedi.
29 Mayıs 2015 Cuma 04:08

Açba önce Akademisyenlerle buluştu ardından Ferizli ilçesini ziyaret etti‏

MHP’li Açba; Yapamayacağımız hiçbir icraatın sözünü asla vermeyiz
20 Mayıs 2015 Çarşamba 22:09

ÖĞRENCİYKEN GİRİŞİMCİ OLABİLMEK SATSO’DA KONUŞULDU

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi faaliyetlerine devam ediyor.
6 Mayıs 2015 Çarşamba 00:42

Genç Girişimcilerden İşbirliği Önerisi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Alican Sak ve Kurul Üyelerinden oluşan heyet Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret ettiler
19 Mart 2015 Perşembe 19:09

Hiphop Müziğinin Kalbi Serdivan'da Atacak

Bir zamanlar Amerika’da çete savaşlarını bitirmek için yapılan günümüzde ise özellikle gençlerin uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmaları için icra ettikleri Hiphop müziğinin kalbi Pazar günü Serdivan’da atacak.
14 Şubat 2015 Cumartesi 03:21

En Faydalı Spor Wushu

Türkiye Wushu Federasyonu İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Akyüz, 2014 yılı faaliyetleriyle ilgili açıklamada bulundu.
26 Aralık 2014 Cuma 21:17

Sakarya'da Yangın

Sakarya’da ot yığınlarının tutuşması sonucu çıkan yangın samanlığa sıçradı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
18 Aralık 2014 Perşembe 18:11

Sakarya'da Yangın

Sakarya’da ot yığınlarının tutuşması sonucu çıkan yangın samanlığa sıçradı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
17 Aralık 2014 Çarşamba 21:10

Körfez Gençlik Meclisi Farkındalık Oluşturacak

Körfez?de başarılı çalışmalar gerçekleştirmek isteyen Kent Konseyi Gençlik Meclisi, düzenli olarak icra ettiği yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.Yeni bir oluşum içerisinde başarılı bir yönetim kuran Körfez Kent Konseyi Gençlik M
13 Kasım 2014 Perşembe 16:47

Baro Yönetiminden Vali Köşger?e Ziyaret

Sinop Barosu Başkanlığı?na seçilen Hicran Kandemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger?i makamında ziyaret etti.Ziyarete, Baro Başkanı Hicran Kandemir ile birlikte Başkan Yardımcısı Funda Öztürk Altuntaş, Genel Sekr
8 Kasım 2014 Cumartesi 00:42

TOÇOĞLU,”TÜRKMEN VATANDAŞLARLA HER ZAMAN BİRLİKTEYİZ”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu günlük programı kapsamında Irak Türkmeneli İnsan Hakları Derneği İcra Kurulu Üyesi Dr. Eşref Kamil’i makamında ağırladı.
10 Mayıs 2014 Cumartesi 04:55

SATSO GENÇ GİRİŞİMCİLERİ MECLİSİ TOPLANDI

Sakarya Genç Girişimciler İcra Kurulu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) gerçekleştirdikleri yıllık değerlendirme toplantısında Genç Girişimciler Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.
20 Şubat 2014 Perşembe 02:47

ALPERENLER’DEN ÜNİVERSİTELERDEKİ OLAYLARA TEPKİ

Sakarya Alperen Ocakları, Gezi Parkı olaylarının üniversitelere sıçramasına tepki göstererek Sakarya Üniversitesi Esentepe kampüsü, Kampüs Kafeterya önünde bir basın açıklaması yaptı.
7 Kasım 2013 Perşembe 02:55

CEMİYET'TEN KAN BAĞIŞI

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi Necip Fazıl Kısakürek Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Kızılay Haftası münasebetiyle Kızılay Serdivan Şube Başkanlığı ile ortaklaşa "KAN BAĞIŞI" programını icra etti
28 Ekim 2013 Pazartesi 18:11

KADIN GİRİŞİMCİLERE TEMİNATSIZ KREDİ MÜJDESİ

AYF Teminat Destekli KOBİ Kredisi, ilk harekete geçecek girişimcilere büyük fırsatlar sunuyor. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını devam ettiren Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tarafından tertip edilen Ziraat Bankası “İlk Bankam İlk Kredim” adlı girişimcilik kredisi bilgilendirme toplantısı, SATSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
25 Ekim 2013 Cuma 02:59

KÖYLÜLERE DAĞITILAN SU TANKERLERİ İLE ORMAN YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ

Orman Köylerine dağıtılan su tankerleri sayesinde Akyazı’da çıkan örtü yangını ormanlık alana sıçramadan söndürüldü.
13 Eylül 2013 Cuma 23:50

ÖĞRETMEN, MÜDÜR YARDIMCISININ ODASINI BIÇAKLA BASTI

Sapanca ilçesinde bir ilköğretim okulunda, bir öğretmen kendine gelen icra ihbarnamesini haber vermediği gerekçesi ile müdür yardımcısının odasını bıçakla bastı.
5 Haziran 2013 Çarşamba 19:35

AGDAŞ 10 yılını geride bıraktı.

Türkiye'nin ilk özel doğalgaz dağıtım şirketi olan AGDAŞ, Erdem Holding bünyesinde 10 yılını geride bıraktı. AGDAŞ İcra Kurulu Başkanı Muhammed Fatih Erdem, “Geçtiğimiz 10 yılda oluşturulan bu büyük değer ve elde edilen başarı, AGDAŞ ile birlikte tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ortak başarısıdır” dedi.
16 Mayıs 2013 Perşembe 01:10

SAKARYALI KADINLAR İÇİN ÖZEL PROGRAM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu, dünya üzerinde yürütülen 10 bin Kadın Türkiye Programının Özyeğin Üniversitesi ve Goldman Sachs Vakfı tarafından 2009 yılında hayata geçtiğini belirterek, Sakaryalı girişimci kadınlar için özel bir program hazırladıklarını söyledi.
10 Mayıs 2013 Cuma 22:00

AYŞENUR İSLAM’DAN KADINLARA DESTEK

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler İcra Kurulu ile bir araya geldi. Erkek egemenliğinin fazlasıyla hissedildiği birçok sektörde kadınların başarılı çalışmalara imza attıklarını söyleyen İslam, “Kadınımız her alanda kendini ispat etmiştir” dedi.
2 Mayıs 2013 Perşembe 20:09

BAŞKAN KAYA 4 YILLIK İCRAATLARINI ANLATTI

Sakarya’nın Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Kapalı Spor Salonunda Geyve Halkına Belediyenin dört yıllık icraatlarını açıkladı.
30 Mart 2013 Cumartesi 23:56

Muhtarlar İcra Müdürlüklerinden Gelen İstekleri Karşılayamıyor

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Sakarya Barosu Başkanlığı'na bir dilekçe verdi. Erdem dilekçesinde, Sakarya İcra Müdürlüklerince son zamanlarda muhtarlara gönderilen davalı vatandaşların adreslerinin tespit edilmesi yönündeki istemlerini muhtarların yapamayacağını belirterek, “Adli makamlar da muhtarlarda nüfus kayıtlarından faydalanıyor. Bizlerde daha fazla bir bilgi bulunmuyor” dedi.
22 Mart 2013 Cuma 04:11

GİRİŞİMCİLERE MARKA EĞİTİMİ VERİLDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler İcra Kurulu tarafından düzenlenen “Markanın Serüveni” konulu eğitim semineri, Dr. Erem Şentürk tarafından verildi.
7 Mart 2013 Perşembe 16:57

SAKARYA’DA KADINLAR DAYANIŞMASI

Sakarya Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği (SAGİAD) İş Kadınları Kulübü Başkanı Serap Yılmaz ve üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimcileri Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu ve icra kurulunu SATSO’da ziyaret ettiler.
21 Şubat 2013 Perşembe 00:39

Satso Kadın Girişimcilerde Görev Dağılımı Yapıldı

14 Aralık 2012 tarihinde yapılan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu seçiminde güven tazeleyen İffet Hacıeyüpoğlu'nun listesi, görev dağılımını yaptı.
27 Aralık 2012 Perşembe 23:29

İCRALARI MECLİSE TAŞIDI

Son 6 yılda icra dairesi sayısının üç kat artarak Sakarya’da icralık dosya sayısının 130 bine ulaşmasını TBMM gündemine getiren Sakarya Milletvekili Münir Kutluata, yanlış ekonomi politikalarını eleştirerek,
17 Aralık 2012 Pazartesi 01:25

GEYVE BELEDİYESİNE İCRA ŞOKU

Geyve ilçesinin içme suyu isale hattının yüklenici firması Seba Yapı İnşaat isimli şirket Geyve Belediyesi’nden tahsil edemediği alacağı için icraya başvurdu.
15 Aralık 2012 Cumartesi 21:11

İŞSİZLİĞE ÇÖZÜM GİRİŞİMCİLİK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler İcra Komitesi genel kurulunda tek liste ile seçime giren Murat Ağırbaş, işsizliğin çözümünün girişimci sayısını arttırmak olduğunu söyledi.
14 Aralık 2012 Cuma 21:56

KADIN GİRİŞİMCİLER HACIEYÜPOĞLU İLE DEVAM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası(SATSO) Kadın Girişimcileri Kurulu İcra Komitesi seçimi yapıldı. 65 kişinin oy kullandığı SATSO’da yapılan seçimde 35 üyenin oyunu alan İffet Hacıeyüpoğlu’nun listesi seçimi kazandı.
14 Aralık 2012 Cuma 21:51

BABASINI HİÇ GÖRMEDİ

Gaziantep’te bulunan 5. Zırhlı Tugay Komutanlığında askerlik görevini icra ederken 4 Ağustos 2011 tarihinde kamyon kazasında şehit olan Piyade Er Tamer Dost’un ailesi Şehit ve Gazi İşlem Müdürlüğü tarafından ziyaret edildi.
23 Eylül 2012 Pazar 22:54

Yangının Tüp Deposuna Sıçraması Son Anda Engellendi

Sakarya'da çatısında tadilat işlemleri yapılan bir evde yangın çıktı.kısa sürede çatıyı saran yangının alt katta bulunan tüp deposuna sıçramaması için vatandaşlar seferber olurken, tüp deposunun zamanında tahliyesi faciayı önledi.
8 Temmuz 2012 Pazar 18:53

SEDAŞ’TAN TAHSİLAT NOKTALARI İLE İLGİLİ UYARI

SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, “Şirketimizle hiçbir anlaşması olmayan ve kişilerden 1 TL hizmet bedeli alarak tahsilat yapan tahsilat noktalarında, fatura ödemeleriyle ilgili yaşanacak sorunlar kurumumuzun sorumluluğunda değildir" dedi.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 02:04

HİZMET MAKAMI NEDEN BOŞ?

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Özel İdaresi Kanunu’na göre nüfusu 3 milyona kadar olan şehirlerin, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevini icra eden 2 bürokratı atama hakkı varken, hangi sebeple bu atamanın yapılmadığını yetkililere s
8 Haziran 2012 Cuma 01:15

Otomobil galerisi gece kundaklandı.

Adapazarı ilçesinde bir otomobil galerisi gece kundaklandı. İtfaiye ekipleri tarafından diğer araçlara sıçramadan söndürülen yangında bir otomobil kullanılamaz hale geldi.
23 Nisan 2012 Pazartesi 18:02

GÜVEN BAŞKAN DOĞAN'I ZİYARET ETTİ

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İcra Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı ziyaret etti.
4 Nisan 2012 Çarşamba 17:46

Valilik binasının çatısında intihar girişimi

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde evine icra gelen bir şahıs, Resmi Daireler Kampüsü'ndeki Sakarya Valiliği'nin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu
30 Mart 2012 Cuma 02:49

İtfaiye ekipleri faciayı önledi

Akyazı, Kuzuluk Beldesi Mudurnu Caddesi üzerindeki bir petrol istasyonunun yanında bulunan samanlıkta yangın çıktı. Alevlerin evlere ve petrol istasyonuna sıçramaması için büyük mücadele veren itfaiye ekipleri faciayı önledi.
5 Aralık 2011 Pazartesi 19:09

Mührü kaldıran kişiler hakkında suç duyurusu...

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) İcra Başkanı Bekir Sami Güven, tüketicilerin elektrik fatura ödemelerini aksatmamaları ve bilinçli olmaları konusunda çağrıda bulunurken,
13 Ekim 2011 Perşembe 17:12

SEDAŞ Bilgi Güncelleme Projesi'ni başlattı.

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) İcra Başkanı Bekir Sami Güven, SEDAŞ’ın bilgi güncelleme formlarını tüm müşterilerine faturalarla ulaştırmayı hedeflerken
1 Ekim 2011 Cumartesi 17:37

Bu Ülke nereye gidiyor?

Türkiye’ de mevcut iktidar siyasi yanlışları, siyasi tavrı, yanlış yönetimiyle herkesi adeta kendi yanlışlarına alıştırmış vaziyette. Ortaya yanlışlar çıkıyor, hatalar çıkıyor kötü politikalar çıkıyor hükümetin icraatlarıyla bağlantılı olarak.
10 Haziran 2010 Perşembe 03:38

SEDAŞ'tan Dolandırıcıı Uyarısı

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İcra Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, son günlerde artan dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşları uyararak, SEDAŞ görevlilerine kimlik sormalarını ve elden ödeme yapmamalarını istedi.
10 Ağustos 2009 Pazartesi 01:56

İcra Müdürü Olayları Yalanladı

Sakarya'da hakkında avukat E.Y.nin sekreteri E.T.'ye tacizde bulunduğu iddiasıyla Geyve Cumhuriyet Savcılığı'na şikayet dilekçesi verilen İcra Müdürü A.D. yaptığı açıklamada iddiaları yalanladı
9 Mayıs 2009 Cumartesi 14:30

Sakaryaspor için bir ilke daha imza atıldı

Sakaryaspor Genel Sekreteri Avukat Hasan Hüseyin Aktürk, İstanbul 13. İcra Müdürlüğü'nün aldığı Sakaryasporlu futbolcuların futbol oynama haklarının haczi kararının hukuken mümkün olmadığını söyledi.
8 Mayıs 2009 Cuma 21:07

İcra müdürüne cinsel taciz suçlaması

Sakarya'da görev yapan bir avukatın yanında çalışan bayan sekreter, kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia ettiği ilçe icra müdürü hakkında savcılığa şikayette bulundu.
5 Mayıs 2009 Salı 21:00

Sahte kaçak görevlilerine dikkat

Sakarya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (SEDAŞ) İcra Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, kendilerini 'kaçak kontrol görevlisi' olarak tanıtarak para tahsil eden kişiler konusunda vatandaşları uyardı.
25 Şubat 2009 Çarşamba 18:40

Sedaş Akcez Grubundan İlk Toplantı

SEDAŞ'ı devralan Akcez Ortak Girişim Grubu'nun düzenlediği yemekli toplantıda konuşan Akkök Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali Berham,
19 Şubat 2009 Perşembe 20:41

Kanalizasyon Hattını Mahkeme Kararıyla Söktürdü

Sakarya'nın Karasu ilçesinde tapulu tarlasından izinsiz kanalizasyon hattı geçiren belediyeye karşı açtığı davayı kazanan 59 yaşındaki Birsen Deli, 7 yıl sonra icra yoluyla söktürdü.
7 Eylül 2008 Pazar 13:29

Topçu, Başbakan milleti yanılttı.

Sayın Başbakan Sakaryalılara maalesef yanlış bilgiler verdi.Sayın Başbakan Sakarya’yı ayağa kaldıranın o dönemde yerel ve ulusal basında idama götürülen içinde ANAVATAN PARTİSİ’NİN de bulunduğu koalisyon hükümetinin icraatıdır.
1 Ağustos 2008 Cuma 22:30

Korkutan Yangın Tamamen Söndürüldü

Sakarya'nın PıÜüamukova ilçesinde, 15. Kolordu'ya bağlı mühimmat bölüğü yakınındaki çöplükte başlayan ve ormana sıçrayarak mühimmat depolarına çok az bir mesafede kontrol altına alınan yangın tamamen söndürüldü.
21 Temmuz 2008 Pazartesi 18:48

Başkanın Arabası İcralık

Sakarya'nın Ferizli ilçe belediye başkanın makam aracı icra yoluyla satılığa çıkarıldı.
7 Haziran 2008 Cumartesi 20:51

Şehit sayımız 15 oldu

Genelkurmay Açıklaması: Irak'ın kuzeyinde PKK terör örgütüne karşı icra edilen sınır ötesi harekatın 3' üncü günü olan 24 Şubat 2008 tarihinde, dört ayrı bölgede teröristlerle sağlanan sıcak temas aralıklarla devam etmiştir.
24 Şubat 2008 Pazar 16:59

Adli sistem tıkandı, davalar durdu

Tartışmalar nedeniyle 45 günden 30 güne indirilen adlî tatilin bir benzeri her yıl ocak ayında gayri resmî olarak yaşanıyor. Mahkemeler ve icra dairelerinde, dosya devirleri nedeniyle bir ay boyunca duruşmalar ve icra takipleri yapılamıyor.
3 Ocak 2008 Perşembe 22:54

Adasu'dan Borçlulara Uyarı

Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresince (ADASU), su borcunu ödemeyen abonelerin icraya verileceği açıklandı.
10 Aralık 2007 Pazartesi 17:04

Kızılçam Orman Kül Oldu

Geyve ilçesinde bir şahsın, bahçesindeki anızları yakması sonucu çıkan yangının ormanlık alana sıçramasıyla 2 hektarlık kızılçam ormanı kül oldu.
17 Eylül 2007 Pazartesi 11:11

Köylülere İcra Şoku

Sakarya'nın Kocaali ilçesi Karalar köyü sakinleri, yüklü miktarda çektikleri kredileri ödeyemeyince icralık oldu. İcra memurlarını karşılarında gören köylüler büyük şok yaşadı.
18 Mayıs 2007 Cuma 10:24

Akyazı'da Yangın Korkuttu

Sakarya'nın Akyazı İlçesi'ne bağlı Küçücek Beldesi'nde faaliyet gösteren bir parke atölyesinde yangın çıktı. Atölyenin yanındaki eve de sıçrayan yangın, güçlükle söndürüldü.
7 Şubat 2007 Çarşamba 10:40

Müşteşar Prof.Dr. İsen Sakarya'da

Sakarya Üniversitesi'nde düzenlenen bir toplantıya katılan Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa İsen, Eurovision şarkı yarışmasında Kenan Doğulu'nun Türkçe şarkı icra etmesini düşündüğünü söyledi.
5 Ocak 2007 Cuma 12:22

APEK'te Yönetim Değişmedi

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifinin 6 mart 2005 tarihinde gerçekleştirilen genel kurulu ilgili Yargıtayca verilen iptal kararı 1.İcra mahkemesinde görüşüldü. 1.İcra mahkemesi yargıtay tarafından verilen kararın bazı bölümlerini iptal etti.
22 Aralık 2006 Cuma 03:27

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free