hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ailede iş bölümü stresi azaltır Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı Saran; “Başarıya asansörle çıkılmaz, tırmanmayı öğrenin” Rektör Savaşan Tanzanya Ziyaretinde Çeşitli Temaslarda Bulundu Genç Girişimciler Topluluğundan Bilgi Yarışması Maliye Topluluğundan 3. Geleneksel Bilgi Yarışması Uzun Hikâye: Madde Bağımlılığından Mana Bağımlılığına 23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü Anıldı İş Dünyası & Satınalma Paneli

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
 
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
 
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:

huzur haberleri

Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı vatandaşın can ve mal güvenliği için 7/24 nöbete devam ediyor. Yapılan açıklamada şehrin huzur ve güvenliğini sağlarken yaşlı, engeli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarla da yakından ilgilenildiğine dikkat çekildi.
20 Şubat 2020 Perşembe 22:09

İYİ Gençlik Cumhuriyet Bayramında Ankara'daydı

İYİ Parti Sakarya İl ve İlçe Gençlik Kolları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında atasının huzurundaydı. İYİ Parti Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan gençler ilk önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte Anıtkabir'de mozalesine çelenk bıraktı.
31 Ekim 2019 Perşembe 22:37

Orhan Cami Meydanına Yeni Düzenleme

Büyükşehir Belediyesi tarafından Orhan Camii Meydanında yeni bir düzenleme hayata geçirildi. Yeni düzenlemeyle meydandaki işletmelere belirli bir alan sınırı verilerek vatandaşlarımıza daha huzurlu, daha sakin bir yaşam ortamı sağlandı.
30 Temmuz 2019 Salı 00:43

Kültürel zenginliğin örnek şehri Sakarya’dır

Türk Dünyası Mühendislik, Mimarlık ve Şehircilik Zirvesi için Sakarya’ya gelen heyeti konuk eden Başkan Ekrem Yüce, “Sakarya denizi, gölü, nehri, şelaleleri, yaylaları, longozu, jeotermal kaynakları ve doğal güzellikleriyle kardeşlik ve huzur coğrafyasıdır.
20 Haziran 2019 Perşembe 03:43

Örnek bir teşkilata sahibiz

Zabıta teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, “Örnek bir teşkilat olarak şehrimiz huzuru ve güvenliği için çalışacağınıza, adaletten, şefkatten ve merhametten ayrılmayacağınıza inanıyorum. Bu şehri hep birlikte güzelleştirecek, şehrimize ve hemşerilerimize en iyi hizmeti sunacağız” dedi.
31 Mayıs 2019 Cuma 23:22

Kudüs’ün özgürlüğü için yüreklerimiz hep bir olacak

SAܒde Filistinli Öğrenci Topluluğu’nun düzenlediği ‘Filistin Bambaşkadır’ isimli programda konuşan Başkan Yüce, “Huzurun ve kardeşliğin şehri Sakarya’da böylesine anlamlı bir programda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.
15 Nisan 2019 Pazartesi 22:48

VALİ NAYİR’DEN YENİ YILDA GÜVENLİK GÜÇLERİNE ZİYARET

Vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde yeni yıla girmesi için alınan tedbirleri yerinde denetleyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, görevi başında bulunan güvenlik güçlerine de moral ziyaretinde bulundu.
1 Ocak 2019 Salı 08:08

Doğanın tüm güzellikleri Sakarya’da var

Şehrin doğa harikası Doğançay Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Yeşille mavinin buluşma noktası olan Sakarya, yaylaları, denizi, gölü, nehri, şelalesi, dereleri ile tüm güzelliklere sahip. İnsana huzur veren tüm bu güzellikleri şehrimize bahşeden Rabbimize hamdolsun.
2 Kasım 2018 Cuma 23:59

Trabzon kültürü farklılıklarıyla şehrimize renk katıyor

Trabzonlular Derneği'nce düzenlenen Geleneksel Yayla Şenliği’nde konuşan Başkan Toçoğlu, “Şehrimiz farklı kültürlerin huzur içerisinde yaşadığı kardeşlik coğrafyasıdır. Trabzonlular kardeşliği, kadirşinaslığı, hoşgörüsü ve coşkusuyla her zaman ön plana çıkmıştır.
17 Eylül 2018 Pazartesi 00:47

GÜZELLİKLERİN HARMANLANACAĞI BİR BAYRAM OLSUN

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kurban Bayramı vesilesi ile yaptığı açıklamada Kurban Bayramı’nın ülkemize, İslam alemine ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.
20 Ağustos 2018 Pazartesi 18:57

BAŞKAN ALTUĞ'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı kutlama mesajında bayramın, Türk milleti, İslam alemi, insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diledi.
15 Haziran 2018 Cuma 03:48

ÖZKOÇ: "YETKİ VERİN TÜRKİYE'Yİ AYAĞA KALDIRALIM"

ÖZKOÇ YETKİ İSTEDİ: “AÇLIĞI, SEFALETİ, YOKLUĞU TARİHE GÖMELİM; HUZUR İÇİNDE YAŞAYACAĞIMIZ BİR TÜRKİYE’Yİ, BİRLİKTE İNŞA EDELİM”
10 Haziran 2018 Pazar 06:04

Şehrin kuzeyi değer kazandı

Büyükşehir Belediyesi tarafından kardeşlik sofraları Ferizli’de kuruldu. Başkan Toçoğlu, Ramazan Ayı’nın huzur ve bereket getirmesini temenni etti.
3 Haziran 2018 Pazar 00:50

STK’larla birliktelik şehir için büyük kazanımdır

STK ve vakıf temsilcileriyle iftar programında bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizde birlikteliğin, kardeşliğin, huzur ortamının oluşmasında STK’larımızın, vakıf ve derneklerimizin payı oldukça büyüktür.
1 Haziran 2018 Cuma 03:34

Vali Balkanlıoğlu Seçim Öncesi İl Başkanları ile Bir Araya Geldi

Vali İrfan Balkanlıoğlu, 24 Haziran'da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ile Milletvekili Genel Seçimlerinin ilimizde huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi amacıyla partilerin il başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.
17 Mayıs 2018 Perşembe 03:45

“Birlikteliğimiz Sakarya’ya güç vermiştir”

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve Polis teşkilatının üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin güvenliği ve huzuru için mesai mefhumu göz etmeksizin çalışmalarını başarıyla sürdüren Polis teşkilatımıza destekler sunmaya devam edeceğiz
6 Nisan 2018 Cuma 00:05

Yerel Kültür Derneği Taraklı’da

Sakarya Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu, mart ayı olağan yönetim toplantısını, manav kültürünün simgesi, sakinliğin ve huzurun başkenti Taraklı’da gerçekleştirdi.
27 Mart 2018 Salı 22:08

Huzur, mutluluk ve hoşgörü getirsin

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, 3 ayların başlangıcı olan mübarek gecenin Türk İslam Alemi’ne, Türk Milleti’ne huzur, mutluluk ve hoşgörü getirmesini diledi.
21 Mart 2018 Çarşamba 18:36

Huzurlu Okul, Güvenli Eğitim Toplantısı

İlki 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı başlamadan düzenlenen “Huzurlu Okul, Güvenli Eğitim” toplantılarının ikincisi Valilik toplantı salonunda yapıldı.
4 Şubat 2018 Pazar 01:03

Sakarya için birlikte hareket edeceğiz

Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Kardeşlik ve huzur coğrafyası olan şehrimizde STK’larla iyi bir iletişime sahibiz. Sık sık bir araya geliyor,
20 Aralık 2017 Çarşamba 23:12

Geyve Yöresi halk oyunları ekibi Anıtkabir'de

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu” nun Ankara da düzenlediği Halk Oyunları Yarışmasına katılan ekipler Ankara’da Ata’nın huzuruna çıktı.
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:50

Sakarya’da çözülemeyecek sorun yok

2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı’nın ardından konuşan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin huzuru, kardeşlik ortamımızın güçlendirilmesi önceliğimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde iki günü bir olmadan çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz. Sorunları yok saymadan 2018’e en iyi şekilde hazırlanacağız” dedi.
5 Aralık 2017 Salı 03:36

“Sakarya’da Huzurlu Okul, Güvenli Eğitim” toplantısı

Vali İrfan Balkanlıoğlu başkanlığında il protokolünün katılımıyla “Huzurlu Okul Güvenli Eğitim” toplantısı yapıldı.
9 Eylül 2017 Cumartesi 22:20

Bayram kardeşlik coğrafyasında bir başkadır

Şehir genelinde düzenlenen bayramlaşma törenlerine katılan Başkan Toçoğlu, “Huzur coğrafyası olan şehrimizde bayram sevinci yaşıyor
26 Haziran 2017 Pazartesi 00:15

BAYRAM PAYLAŞMAKTIR.

Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Alişan birlik, dirlik ve huzur vurgusu yaptı.
25 Haziran 2017 Pazar 03:39

SEDAŞ HUZURLU VE GÜZEL BİR BAYRAM İÇİN ÖNLEMLERİNİ ALDI

SEDAŞ, vatandaşların huzur içinde bir bayram geçirmesini hedeflerken, Ramazan Bayramı süresince elektrik ihtiyacının sürekli karşılanması ve elektrik şebekesinde yapılacak bakım ve yapım çalışmaları için gerekli olan planlı kesintileri iptal etti.
24 Haziran 2017 Cumartesi 00:18

Esnafımız ne kadar güçlüyse Sakarya o kadar güçlüdür

Berberler Odası’nın düzenlediği iftar programına katılan Başkan Toçoğlu, “Esnafımız ne kadar huzurluysa Sakaryalı o kadar huzurlu, bizler o kadar huzurluyuz. Sizlerin işleri ne kadar iyiyse Sakarya’nın da durumu o kadar iyidir” dedi.
29 Mayıs 2017 Pazartesi 23:39

Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul’u ağırladı.

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Bizler bu şehir için çalışıyor, bu şehir için üretiyoruz. Şehrimizdeki tüm kurumlarımızla birlikte Sakaryamızın huzur şehri özelliğini de koruyarak çok daha güzel günlere ulaşmasını sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
4 Mayıs 2017 Perşembe 22:30

Güvenli konutlar huzurlu hayatlar

Katıldığı radyo programında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Sakarya'da güvenli konutlarda, toprakla, bahçeyle, yeşille, doğayla bağını kesmeyen huzur dolu bir hayat yaşansın istiyoruz. Mimari bu konuda çok önemlidir
13 Nisan 2017 Perşembe 03:24

SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİNDE TYP KURA ÇEKİMİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN,” Yeni bir istihdam seferberliği başlatıyoruz.”dedikten sonraSakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) ile Söğütlü Belediyesi işbirliği ile sürdürülen Toplum Yararına Program dahilinde Söğütlü Belediyesine bağlı olarak çalışacak olanlar için Söğütlü 1.Noter huzurunda sıralama kura çekimi yapıldı.
17 Mart 2017 Cuma 17:34

Büyüklerimiz Bizim Hazinemiz

Sakarya Üniversitesi, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinlerini ağırladı.
26 Ekim 2016 Çarşamba 03:01

Hoş Geldin Şehr-i Ramazan

16 ilçede gerçekleştirilecek ‘Mahallemde İftar Var’ buluşmaları için hazırlıkların tamamlandığını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Ramazan Ayı’nın huzur ve bereketini hemşerilerimiz ile birlikte paylaşacağız. İnşallah kurulan gönül sofraları birliğimize ve kardeşliğimize vesile olur. Mübarek Ramazan Ayı’nın ülkemiz ve tüm İslam Âlemi’nin selameti için hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
31 Mayıs 2016 Salı 01:14

SANAT GALERİSİNDE “HUZUR' HÜSN-İ HAT” SERGİSİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Huzur’ Hüsn-i Hat Sergisinin açılış programı ile devam etti. Sakarya Sanat Galerisi’nde gerçekleşen sergi açılışına kültür sanat dostları yoğun ilgi gösterdi.
6 Nisan 2016 Çarşamba 20:15

JANDARMADAN HUZUREVİ ZİYARETİ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığında görevli komutanlardan oluşan heyet, Yaşlılar Haftası sebebiyle Melek Nişancı Huzurevini ziyaret etti.
26 Mart 2016 Cumartesi 01:42

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRE BAŞKANI YUSUF TÜRKHAN ZABITA HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yusuf Türkhan, “Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı olarak toplumda huzur ve sükûnu sağlamak
16 Ocak 2016 Cumartesi 18:46

2 BİN POLİSLE 'HUZUR' OPERASYONU

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, il genelinde 2 bin polisin katılımıyla 'Huzur' operasyonu gerçekleştirdi.
19 Aralık 2015 Cumartesi 23:01

SERDİVAN’DA HUZUR VETERİNER KLİNİĞİ AÇILDI

Veteriner Hekim olan Yavuz ve Büşra Akbulut çiftinin Serdivan’da ‘Huzur’ ismini verdikleri Veteriner Kliniği hizmete açıldı.
13 Aralık 2015 Pazar 17:04

‘HUZUR COĞRAFYASI SAKARYA’ TEMALI TANITIM FİLMİ HAZIRLANDI

MARKA tarafından Sakarya’nın turizm potansiyeli ile iş yatırım ortamı ve ilin çekiciliğini arttırmak üzere ‘Huzur Coğrafyası Sakarya’ temalı tanıtım filmi hazırlandı.
26 Kasım 2015 Perşembe 18:00

4 İLÇEDE BİN POLİSLE HUZUR OPERASYONU

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri dört ilçede “Huzur” operasyonu gerçekleştirdi. Operasyonu İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı kurulan canlı yayınla bizzat takip etti.
21 Kasım 2015 Cumartesi 23:32

KURBAN BAYRAMI'NDA YAPILAN UYGULAMALARDA ÇOK SAYIDA TABANCA VE FİŞEK ELE GEÇİRİLDİ

Kurban Bayramı'nın huzurlu geçmesi, güven ortamının sağlanması amacıyla 24-28 Eylül tarihleri arası Sakarya genelinde alınan tedbirler ve yapılan uygulamalar sonucu, çok sayıda tabanca ve fişek ele geçirildi.
30 Eylül 2015 Çarşamba 20:05

Başkan Dişli'den Bayram Mesajı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı yazılı açıklama bayramın kardeşlik, sevgi ve huzur içinde geçmesi temennisinde bulundu.
21 Eylül 2015 Pazartesi 18:27

SEDAŞ BAYRAM İÇİN ÖNLEMLERİNİ ALDI

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) tarafından Kurban Bayramı süresince vatandaşların sürekli elektrik ihtiyacının karşılanması ve huzur içinde bir bayram geçirmesi için bakım ve yeni tesis çalışmalarına ait planlı kesintiler yapılmayacak.
20 Eylül 2015 Pazar 21:23

Sakarya'da 250 Polisle Huzur Operasyonu

Sakarya’nın turistik ilçelerinden olan Karasu’da, yaklaşık 250 polisle tüm eğlence mekanlarına “huzur ve güven” operasyonu yapıldı. Operasyonda çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.
3 Ağustos 2015 Pazartesi 08:16

Sakarya'da Eğlence Mekanlarına Operasyon

Sakarya’nın turistik ilçelerinden olan Karasu’da, yaklaşık 250 polisle tüm eğlence mekanlarına ‘huzur ve güven’ operasyonu yapıldı
28 Temmuz 2015 Salı 03:01

KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ TARAKLI’YA KURULDU

Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ Programlarında huzur sofralarının 8.’si Taraklı’da kuruldu. Kardeşlik sofralarının misafirleri hep birlikte oruç açtı, mazlum coğrafyalar için de dua etti. İftar buluşmalarının 9.’su ise yarın Akyazı’da gerçekleştirilecek.
2 Temmuz 2015 Perşembe 22:24

Huzur Sofraları Geyve'de Kuruldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ Programlarında huzur sofraları bu kez Geyve’de kuruldu. Kardeşlik sofralarına misafir olan Geyveliler okunan ezanla hep birlikte oruç açtı.
26 Haziran 2015 Cuma 00:15

GÖNÜL KAPILARINI ARALAYACAKLAR

‘Mahallemde İftar Var’ Programları kapsamında Türkiye’nin ünlü İmam-Hatiplerini de gönül sofralarında ağırlayacaklarını belirten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Kardeşlik coğrafyası Sakaryamızda huzur ve kardeşlik iklimini birlikte soluyacağız” dedi.
18 Haziran 2015 Perşembe 16:24

‘Huzurlu Aile, Huzurlu Taraklı Projesi’ Sona Erdi

Sakarya’nın Taraklıİlçesinde mayıs ayında başlanan "HUZURLU AİLE HUZURLU TARAKLI" projesi sona erdi.
12 Haziran 2015 Cuma 01:44

Bülbül “Toplumsal onarım ve huzurlu bir gelecek için tek reçete MHP’dir “
31 Mayıs 2015 Pazar 04:10

MHP’li Açba ; Huzursuz olan toplumumuzda sosyolojik vakalar giderek artıyor

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba ,Adapazarı İlçe teşkilatının ev sahipliğinde Uzunçarşı esnafını ziyaret etti. Akşam programında ise Sakarya Erzurumlular Derneği ve Harmantepe mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Açba ; Huzursuz olan toplumumuzda sosyolojik vakalar giderek artıyor dedi.
20 Mayıs 2015 Çarşamba 01:15

Aile Ve Politikalar Bakanı İslam Huzurevini Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, ‘Yaşlılar Haftası’ kapsamında Hendek Melek Nişancı Huzurevi’ni ziyaret etti.
28 Mart 2015 Cumartesi 09:14

Sgm Yönetici Ve Eğitmenleri Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) yönetici ve eğitmenleri, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri ile Orman Park’ta bir araya geldi.
17 Mart 2015 Salı 20:58

Marmaris Belediyesi 3 Bin Kişiye Aşure Dağıttı

Marmaris Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.Etkinlikte, Marmaris Belediyesi Huzurevi yemekhanesinde hazırlanan aşure, kazanlara konularak pazar yeri binasının girişine getirildi. Daha sonra pazara alışverişe
13 Kasım 2014 Perşembe 23:05

Hayırseverden Bursa?ya Huzurevi

Bursa?ya hayırsever işadamı tarafından yaptırılacak huzurevinin protokolü imzalandı.Merkez Yıldırım ilçesinde Eşrefliler Caddesi?ne yapılması planlanan huzurevi projesi için Bursa Valiliği ile Öztimurlar İnşaat arasında protokol imzaladı
13 Kasım 2014 Perşembe 00:06

Fenerbahçe Usa Derneği?den Anıtkabir?e Ziyaret

Fenerbahçe USA Derneği, 10 Kasım Atatürk?ü Anma ve Atatürk Haftası kapsamında Anıtkabir?i ziyaret etti.Amerika?dan Türkiye?ye gelen Fenerbahçe USA Derneği, ilk ziyaretini Ankara Fenerbahçeliler Derneği?ne yaptı. Ardından Ata?nın huzuruna
12 Kasım 2014 Çarşamba 02:12

Çobanların gözünden "çözüm süreci"

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki çobanlar, çözüm süreci sayesinde bu yıl mesleklerinin en huzurlu dönemini geçirdiklerini belirtti.
9 Kasım 2014 Pazar 20:04

460 filmin sonu huzurevinde bitti

Cüneyt Arkın, Ayhan Işık, Yılmaz Güney, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın gibi Türk Sinemasının dev isimleriyle 460 Türk filminde rol alan emektar sanatçı Suat Geyike ailesi de sahip çıkmayınca sokakta kalmak üzereyken Adana Valiliği tarafından huzurevine yerleştirildi.
9 Kasım 2014 Pazar 17:46

Darende?de Huzur Toplantısı

Malatya?nın Darende İlçesi?nde huzur toplantısı yapıldı. Toplantıda Kaymakam muhtarlara sitem ederken, güvenlik kamerası üzerinde duruldu.Kaymakam Bünyamin Kuş?un başkanlığında kurum amirlerinin katıldığı huzur toplantısında İlçe Emniyet
8 Kasım 2014 Cumartesi 17:06

Büyükşehir Bayrama Hazır

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı’nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri için gerekli tüm hazırlıkları tamamladı. Vatandaşlar belediye otobüsleri ile bayramın ilk gününde yüzde elli indirimli seyahat edecek. Ücretsiz mezarlık seferlerinin de gerçekleştirileceği bayram süresince Veteriner Hizmetleri de mesaide olacak.
3 Ekim 2014 Cuma 03:59

Kurban Bayramı Süresince Alınacak Önlemler Masaya Yatırıldı

Sakarya Polisi, Kurban Bayramı süresince vatandaşların huzur ve güven ortamında bayramlarını geçirmesini sağlamak amacıyla, istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.
3 Ekim 2014 Cuma 03:53

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Huzur Evi Projesi’nde İlk Adım Atıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız Sapanca’da yaklaşık 500 kişilik Huzur Evi inşa edecek. Bugünkü oturumumuzla çalışmaları başlatmış olduk. Sapanca’mıza ve Sakarya’mıza hayırlı olsun” dedi.
6 Ağustos 2014 Çarşamba 21:56

Toçoğlu :“her Hizmet Bayramdır Bize”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ‘Kardeşlik Coğrafyası’ olarak anılan Sakarya’da huzur, birliktelik ve samimiyet dolu bir Ramazan ayını daha geride bıraktıklarını belirterek, tüm hemşerilerinin Bayramı’nı kutladı.
28 Temmuz 2014 Pazartesi 00:14

Gönül Sofraları Hendek’te Kuruldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ‘Mahallemde İftar Var’ buluşmaları kapsamında gönül sofralarında buluşan Hendekliler, hep birlikte oruç açtı, huzur dolu bir Ramazan akşamını daha geride bıraktı.
4 Temmuz 2014 Cuma 23:06

BÜYÜKŞEHİR’İN MOBİL SAHNESİ YOLCULUĞA BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mobil Etkinlik Sahnesi, Ramazan ayı boyunca devam edecek yolculuğuna Kocaali’den başladı. Mehteran ve sema gösterileri, tasavvuf müziği dinletileri ile vatandaşlar huzur dolu bir akşam geçirdi.
29 Haziran 2014 Pazar 21:49

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, onlar aracılığıyla Gürcistan’dan Sakarya’ya selam gönderdi

Birbirleriyle SAKVA’da tanışan 40 kişilik grup, gittiği Kars, Gürcistan ve Karadeniz gezisinden huzurla döndü, Tiflis’te Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile karşılaşan SAKVA Dostları; kendisine başarı dileklerinde bulundu. SAKVA Dostları ile hatıra fotoğrafı çektiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, onlar aracılığıyla Gürcistan’dan Sakarya’ya selam gönderdi
20 Mayıs 2014 Salı 02:07

SAÜ ÖĞRENCİLERİNDEN HUZUR EVİ ZİYARETİ

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi öğrencileri Hendek’te bulunan Melek Nişancı Huzurevi’ni ziyaret etti.
10 Nisan 2014 Perşembe 03:59

YAŞLILARA SAYGI HAFTASI

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri kursiyerleri, Hendek Melek Nişancı Huzurevi’nde yaşlılar ile bir araya gelirken, Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulübü üyesi minikler ise ev ziyareti gerçekleştirdi.
19 Mart 2014 Çarşamba 20:11

İLAHİYATÇI YAZAR MUSTAFA KARATAŞ SAPANCALILARLA BULUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen İlahiyatçı Yazar Mustafa Karataş’ın konuşmacı olarak katıldığı “Huzurlu Aile Hayatının Önemi” konulu konferans Sapanca Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.
15 Şubat 2014 Cumartesi 23:23

HUZURLU AİLE HAYATININ ÖNEMİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ve İlahiyatçı Yazar Mustafa Karataş’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Huzurlu Aile Hayatının Önemi’ konulu konferans programları ilçelerde düzenlenmeye devam ediyor.
23 Ocak 2014 Perşembe 22:48

SAKARYA’DA GÜVENLİK TEDBİRLERİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKACAK

Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin güven ve huzur içinde geçmesi için güvenlik tedbirlerinin en üst seviyeye çıkarılacağını belirtti.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:39

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DENETLENDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve huzurlu ulaşım imkanlarından yararlanmaları için denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, dolmuş, taksi ve okul servis araçlarını denetledi.
15 Ocak 2014 Çarşamba 23:36

SAKARYA VALİSİ BÜYÜK’TEN YENİ YIL MESAJI

Sakarya Valisi Mustafa Büyük yayımladığı yeni yıl mesajında yeni yıl ülkemize ve milletimize huzur, sağlık ve hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.
31 Aralık 2013 Salı 22:16

SAKARYA BAŞBAKAN ERDOĞAN'I BEKLİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Aralık Cuma günü gerçekleştireceği Sakarya mitingi öncesinde twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sakarya tarihi günlerden birine ev sahipliği yapacak. On binler Kent Meydanı’nda Sakarya’da huzur bulan Başbakanımızla buluşacak” dedi.
24 Aralık 2013 Salı 23:20

HUZUREVİ’NDE UYGULAMALI EĞİTİM

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hasta ve Yaşlı Refakatçisi Kursları’nda eğitim alan kursiyerler, Hendek Melek Nişancı Huzurevi’ni ziyaret ederek, uygulamalı bakım dersi aldı.
21 Kasım 2013 Perşembe 22:17

HUZUREVİ’NDE UYGULAMALI EĞİTİM

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hasta ve Yaşlı Refakatçisi Kursları’nda eğitim alan kursiyerler, Hendek Melek Nişancı Huzurevi’ni ziyaret ederek, uygulamalı bakım dersi aldı.
20 Kasım 2013 Çarşamba 18:52

Tüm İslam alemi Peygamber Efendimizin (s.a.v) aile hayatını örnek almalı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konferans ile Geyveli sevenleriyle buluşan İlahiyatçı Yazar Mustafa Karataş, aile içindeki huzuru sağlayıcı en önemli unsurun bireylerin birbirine gereken önemi vermesi olduğunu ifade ederek..
10 Kasım 2013 Pazar 00:00

ŞİMDİ KARASU’DA EV ALMANIN TAM ZAMANI

Karadeniz’in en güzel yerleşim merkezlerinden biri olan Sakarya’nın güzel ilçesi olan Karasuda satılık yazlık, yaz mevsimini seven tatilcilerin gözlerini kamaştırdığı gibi, herkesin kendine uygun bir daire bulabildiği ve bütün hayatınızı geçirmek isteyeceğiniz evler olarak da karşınıza çıkmaktadır. Bir evi ev yapan, onu bir yuvaya dönüştüren her unsur insanın kendini huzurlu hissetmesini sağlamaktadır.
30 Ekim 2013 Çarşamba 21:14

ZABITA EKİPLERİ KURBAN SATIŞI YAPILAN AHIRLARI DENETLEDİ

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların Kurban Bayramı'nı huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlamak için ilçe genelinde kurban satışı yapan ve aynı zamanda kesim yeri de olan 75 adet ahırı denetledi.
9 Ekim 2013 Çarşamba 03:38

YAZAR KARATAŞ’TAN HUZURLU AİLENİN SIRLARI

İlahiyatçı Yazar Mustafa Karataş huzurlu bir ailenin sırlarını Sakaryalılarla paylaştı.
3 Ekim 2013 Perşembe 23:56

Meydanda Huzur ve Bereket Rüzgarı Esiyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 20'inci Ramazan Etkinlikleri açılış töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, "Bu ayın bereketini, huzurunu birlikte paylaşmaktan ve siz değerli vatandaşlarımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
12 Temmuz 2013 Cuma 00:26

SAKARYA'DA KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Sakarya Müftülüğü tarafından birbirinden farklı etkinliklerle kutlanan Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Sakarya Müftülüğü personeli Huzurevinde yaşlılarla biraraya gelip hastane ziyaretleri gerçekleştirdiler.
24 Nisan 2013 Çarşamba 22:32

BÜYÜK'TEN EMNİYETİN 168'İNCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Sakarya Valisi Mustafa Büyük Türk Polis Teşkilatının 168’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Vali Büyük mesajında, Türk polisinin en zor şartlar altında bile yılmadan hizmet verdiğine dikkat çekere, Sakarya’nın huzuru için üstün gayretlerle çalışan polis teşkilatındaki tüm amir ve memurların haftasını kutladı.
9 Nisan 2013 Salı 02:26

HALK SAĞLIĞI PERSONELİNDEN HUZUREVİ ZİYARETİ

Yaşlılar Haftası nedeniyle Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne bağlı personel tarafından Hendek Melek Nişancı Huzurevindeki yaşlılar ziyaret edildi.
24 Mart 2013 Pazar 03:35

TÜRKHAN, BU ŞEHİR HEPİMİZİN

Sakarya’yı çok daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için büyük bir gayretle gece gündüz çalıştıklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yusuf Türkhan, “Şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda
3 Kasım 2012 Cumartesi 22:14

Yıldırım, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. Yıldırım; “Türkiye; huzur içinde yaşayan, mutlu ve müreffeh insanlar ülkesi olduğu oranda cumhuriyet gerçek manasına kavuşacaktır” dedi.
31 Ekim 2012 Çarşamba 04:12

BAYAZIT: SAKARYA HUZURLU BİR KENT

Adapazarı İlçe Emniyet Müdürü Hayati Bayazıt, gerek Adapazarı ilçesinin gerekse Sakarya il genelinin suç oranları bakımından Türkiye’deki iller arasında en huzurlu şehirlerin başında geldiğini söyledi.
5 Haziran 2012 Salı 20:24

Sakarya'da Huzur Yürüyüşü

Türk Polis Teşkilatının Kurtuluşunun 167. Yılı dolayısıyla Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından Adapazarı ilçesinde ‘Huzur Yürüyüşü’ düzenlendi.
7 Nisan 2012 Cumartesi 23:05

Huzurevi Ziyareti‏

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve beraberinde yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Hendek Melek Nişancı Huzurevi'ni ziyaret etti.
30 Mart 2012 Cuma 01:51

Hoşgeldin 2012

Acısıyla, Tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık, 2012 yılının sağlık, huzur, mutluluk, barış yılı olmasını dileriz.
31 Aralık 2011 Cumartesi 21:32

Kurbanlarınız Makbul Bayramınız Mübarek Olsun

Yeryüzündeki bütün Müslümanların yaşadığı ve yaşadığımız dini bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramını 6 kasım 2011 Pazar günü idrak edeceğiz. Milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığın huzuruna vesile olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ediyoruz.
5 Kasım 2011 Cumartesi 21:27

ÖĞRENCİLER HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

Adapazarı Karaosman İlköğretim Okulu Gezi Kulübünde bulunan 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, Matematik Öğretmeni Aslı Yurtbakan ve Halk Oyunları Usta Öğreticisi Ferit Kaya ile birlikte Hayırsevenler Derneği Huzur Evi'ni ziyaret ettiler.
17 Mayıs 2011 Salı 01:47

HUZUR REFAH VE SAADET İSTİYORSAN SAADET PARTİSİNE OY VERECEK

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Bahattin Tandoğan, “Huzur refah ve saadet istiyorsan Saadet Partisine oy vereceksin” dedi.
4 Mayıs 2011 Çarşamba 19:05

ÖĞRENCİLERDEN DUYGULANDIRAN ZİYARET

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında, Adapazarı Eser İlköğretim Okulu öğrencileri, huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek onları sevindirdi.
28 Mart 2011 Pazartesi 18:11

Basri Karaca huzurevine yerleştirildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Erenler ilçesinde terk dilmiş bir binada yaşam mücadelesi veren 70 yaşındaki Basri Karaca'yı huzurevine yerleştirdi.
22 Mart 2011 Salı 20:03

Basri Amca sıcak yuvaya kavuştu

Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Hizmet Birimi, Çözüm Masası'na yapılan ihbar üzerine sokaklarda yaşayan Basri Karaca'nın yardımına koştu. Hastanede tedavisi yapılan Basri Karaca, daha sonra huzur evine yerleştirildi.
23 Şubat 2011 Çarşamba 17:18

TOKİ KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİ

Sakarya'da Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından yoksul aileler için yapılan 1+1 55 metrekarelik 496 konutun hak sahiplerine yönelik daire belirleme kurası Atatürk Spor Salonunda noter huzurunda gerçekleştirildi.
25 Aralık 2010 Cumartesi 20:49

15 İşçi için 776 başvuru

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş'ye (TÜVASAŞ) kaynakçı olarak alınacağı açıklanan 15 personel için 776 kişi başvururken kura noter huzurunda yapıldı.
12 Aralık 2010 Pazar 17:23

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ AÇILDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya'nın geleceğini kurduklarını belirterek yollarıyla, tertip ve düzeniyle ve modern tesisleriyle mutlu ve huzurlu insanların yaşadığı bir Sakarya inşa ettiklerini söyledi.
21 Temmuz 2010 Çarşamba 03:18

Türk Eğitim-Sen'den Huzur açıklaması

Türk Eğitim-Sen Sakarya Şubesi, 'Eğitim çalışanlarına biraz huzur' adı altında basın açıklaması yaptı.
26 Şubat 2009 Perşembe 22:06

Emniyet Müdürü'nün mesajı

163 YILDIR HUZUR VE GÜVENİN TEMİNATI OLAN EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ FARUK ÜNSAL’IN TÖREN KONUŞMALARI
10 Nisan 2008 Perşembe 20:04

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free