hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

halkla haberleri

“Algı Yönetimi Türkiye’de Çok Anlaşılmıyor”

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Topluluğu tarafından “Dijital Algı Yönetimi” adlı konferans düzenlendi.
13 Aralık 2019 Cuma 21:02

SAܒde ‘Metin Yazarlığı’ Konferansı Düzenlendi

Sakarya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Topluluğu tarafından “Metin Yazarlığı” konferansı düzenlendi.
23 Ekim 2019 Çarşamba 19:53

İletişim Fakültesinde Akreditasyon Gururu

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü akreditasyon sürecini başarıyla tamamladı.
18 Haziran 2019 Salı 23:18

300 bisiklet sahiplerini buldu

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından Ayçiçeği Vadisi ve Bisiklet Adası açılış töreninde müjdesi verilen 300 adet bisikletin çekilişi gerçekleştirildi.
18 Aralık 2018 Salı 04:11

Bin 500 kadın Sosyal Tesislere misafir oldu

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bin 500 misafiri Kocaali’de kadınlara özel olarak inşa edilen Kocaali Sahil Park ve Sosyal Tesisleri’yle buluşturdu.
12 Eylül 2018 Çarşamba 00:46

‘Sokak Basketbolu Turnuvası’ Kent Park’ta

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Sokak Basketbolu Turnuvası’ Kent Park’ta basketbol severleri bekliyor.
13 Ağustos 2018 Pazartesi 23:49

Şükrüyeliler’in imar planı isyanı

Sapanca Kaymakamlığı’nın aylık olarak yapılan halkla buluşma toplantılarının 8’ncisi, kamu personelinin izin dönemi olması nedeniyle Ağustos ayının başına alındı ve Şükriye Mahallesi’nde yapıldı.
9 Ağustos 2018 Perşembe 01:25

Sapanca MYO kanseri yendi

SAÜ Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerinin sosyal sorumluluk yönetimi dersi kapsamında ‘Dünya Kanser Haftası’ dolayısıyla hazırladığı “Pembeleşen Hayatlar’ isimli, dört etkinlikten oluşan projenin sonuncusu Sapanca SGM’de yapılan konferansla tamamlandı.
5 Nisan 2018 Perşembe 23:45

Sapanca MYO Öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, Sapanca Alaçam Ortaokulu içinde “Akıl Oyunları Odası” oluşturdu.
16 Ocak 2018 Salı 21:33

Küçük Hayaller Büyük Mutluluklar Yaşattı

Sapanca Meslek Yüksekokulu (MYO) Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesi ile Nebiye Ertan İlkokulu öğrencilerinin dileklerini yerine getirdiler.
20 Aralık 2017 Çarşamba 22:52

Sapanca MYO’dan Gelecek İçin Biz Geleceğiz Projesi

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı ikinci sınıf öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Yönetimi Dersi Kapsamında anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine yönelik etkinlik düzenledi.
18 Aralık 2017 Pazartesi 21:30

Hayaller Yeşerdi

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, sosyal sorumluluk yönetimi dersi kapsamında hazırladıkları ‘’Yeşeren Hayaller‘’ projesi ile sevgi evlerinde kalan çocukları hayallerine kavuşturarak onlara büyük sevinç yaşattılar.
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:21

Otizm İçim Tek Ses “O Ses” Buluşması

Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Yönetimi dersi kapsamında OÇEM’de (Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi) okuyan çocukları “O SES TÜRKİYE” programına götürerek eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladılar.
12 Aralık 2016 Pazartesi 21:31

Esnaf ve sanatkarların temsilcileri demokrasi Meydanı’nda halkla buluştu

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, birliğe bağlı meslek odası başkanları ile birlikte Demokrasi Meydanı’nda halkla buluştu.
31 Temmuz 2016 Pazar 19:12

Geleceğin Bilim İnsanları için Laboratuvar Desteği

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, ‘Sosyal Sorumluluk Yönetimi Dersi’ kapsamında Sapanca-Kurtköy Bilgin Özkaynak İlk ve Ortaokulu’nun fen laboratuvarının onarımını yaptı ve eksiklerini tamamladı
17 Mayıs 2016 Salı 23:59

23 Nisan Resim Yarışması Düzenlendi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri tarafından Etkinlik Yönetimi dersi kapsamında “23 Nisan konulu” ödüllü resim yarışması düzenlendi.
27 Nisan 2016 Çarşamba 20:19

SAKARYA’DA AĞAÇLAR KİTAP AÇTI

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri sosyal sorumluluk proje kapsamında kitap okuma farkındalığını oluşturmak için bir etkinlik düzenledi. Öğrenciler, ağaçlara astıkları kitapları ücretsiz dağıttı.
24 Nisan 2016 Pazar 23:50

ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ SAPANCADA ANILDI

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, 14 Mayıs 2016 tarihinde “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri” anma programı düzenledi.
17 Mart 2016 Perşembe 20:10

BAŞKAN YILMAZER, SAPANCA MYO ÖĞRENCİLERİNE DESTEK SUNDU

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca MYO Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri tarafından Sosyal Sorumluluk Projeleri olan...
5 Ocak 2016 Salı 22:35

SAKARYA'DA HDP BİNASININ YAKILMASI OLAYI

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya şubesinin kapısını benzin dökerek yaktığı iddia edilen iki şahsın davasına devam edildi.
22 Aralık 2015 Salı 17:32

ÇÖZÜM MASASI ÖĞRENCİLERE BİLGİLENDİRME STANDI AÇTI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi, şehir dışından gelen öğrencilere yönelik Sakarya Üniversitesi Kampüsü’nde Bilgilendirme Standı açtı.
28 Eylül 2015 Pazartesi 19:38

4 BİN ÖĞRENCİ SİNEMAYLA BULUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından başlatılan ‘Haydi Çocuklar Sinemaya’ Etkinliklerinde bir dönem daha sona erdi.
23 Haziran 2015 Salı 18:30

HDP BİNASININ YAKILMASI OLAYI

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya şubesinin kapısını benzin dökerek yaktığı iddia edilen iki şahsın davasına devam edildi.
19 Haziran 2015 Cuma 17:21

Cankurtaranlara Halkla İlişkiler Eğitimi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde görev yapacak cankurtaranlar için halkla ilişkiler eğitimi düzenlendi.
10 Haziran 2015 Çarşamba 04:03

Bu kötü gidişi CHP ile değiştirelim‏

CHP milletvekili adayı Erdoğan Isır Pamukova’da halkla buluşarak, çiftçi ve emekliye yönelik projelerini anlattı.
23 Mayıs 2015 Cumartesi 23:00

“Benim Gözümle Sapanca” Yarışması Sonuçlandı

Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından düzenlenen ‘Benim Gözümde Sapanca’ isimli fotoğraf yarışmasının sergisinin açılışı yapıldı. Sergi açılışının ardından okulda bahar şenliği düzenlendi.
15 Mayıs 2015 Cuma 19:59

Sakarya'da 1 Mayıs Kutlaması Chp, Sp ve Hdp'yi Bir Araya Getirdi

Birleşik Haziran Hareketi’nin Sakarya'da organize ettiği 1 Mayıs kutlamasına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Saadet Partisi (SP), Halkların Demokratik Partisi (HDP) ile Eğitim Sen, KESK gibi sendikalar katıldı.
2 Mayıs 2015 Cumartesi 02:47

Hizmet Tanıtım Gezileri'nde Yeni Dönem Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Tanıtım Gezileri’nde yeni dönemin başladığını açıklayan Halkla İlişkiler Koordinatörü Taha Toplu, vatandaşlardan gelecek talepler doğrultusunda ziyaret takvimini belirleyeceklerini belirtti.
24 Mart 2015 Salı 21:48

SAADETTE İLÇE TARAMALARI DEVAM EDİYOR

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri ilçe taramalarına devam ediyor. Daha önce genel merkez tarafından organize edilen “Halkla Kucaklaşma Programları” çerçevesinde şehir merkezinde bir dizi çalışmalar gerçekleştiren il teşkilatıyaklaşan seçimler öncesi ilçe taramalarına hız verdi.
9 Mart 2015 Pazartesi 22:38

“Haydi Çocuklar Sinemaya” Etkinliğinde İlk Dönem Sona Erdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen ‘Haydi Çocuklar Sinemaya’ etkinliğinde ilk dönem buluşmaları sona erdi.
3 Şubat 2015 Salı 19:22

Saadet Partisi Halkla Kucaklaşma Programı Sakarya'da Başladı

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Latif Öztek, Saadet Partisi (SP) Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Halkla Kucaklaşma Programı” kapsamında Sakarya’da basın mensuplarıyla bir araya geldi.
16 Ocak 2015 Cuma 16:34

Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı’na atama

Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Başkanlığı görevine Alim Karakaya atandı.
27 Aralık 2014 Cumartesi 23:02

Büyükşehir Sinema Gösterimleri Devam Ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen sinema gösterimleri kapsamında Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi öğrencileri, ‘Madagaskar Penguenleri’ animasyon filmini izleme fırsatı buldular.
25 Aralık 2014 Perşembe 21:29

HDP Binasının Yakılmasıyla İlgili Tutuklama

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya İl Başkanlığı binası kapısını içerisinde iki kişi bulunurken benzin dökerek yakan 2 kişiden 1’i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
23 Aralık 2014 Salı 21:08

HDP Binasını Yakan İki Kişi Yakalanarak Adliyeye Sevk Edildi

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya İl Başkanlığı binası kapısını içerisinde iki kişi bulunurken benzin dökerek yakan iki kişi, olaydan bir gün sonra yakalanarak adliyeye sevk edildi.
23 Aralık 2014 Salı 21:03

HDP Sakarya Şubesi'nin Kapısını Benzin Döküp Yaktılar

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Sakarya Şubesi’nin kapısı, akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce benzin dökülerek yakıldı.
21 Aralık 2014 Pazar 21:58

Sakarya Büyükşehir Saü’lü Öğrencileri Karşılıyor

Sakarya Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaya gelen öğrencileri şehir hakkında bilgilendirmek amacıyla SAÜ Kampüs ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde Bilgilendirme Stantları’nın açıldığını belirten Halkla İlişkiler Koordinatörü Toplu, “Şehir dışından gelen öğrencilerimizi Bilgilendirme Stantlarımızdan bilgi almaya davet ediyoruz” dedi.
3 Eylül 2014 Çarşamba 21:12

DURMAZ ANNESİNİN CENAZE NAMAZINI KILDIRDI

Adapazarı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Durmaz’ın annesi Asiye Durmaz vefat etti. Kaynarca Gürpınar Köyü’nde defnedilen anne Asiye Durmaz’ın Cenaze Namazı’nı oğlu Muhammed Durmaz kıldırdı.
13 Haziran 2014 Cuma 22:17

ÖĞRENCİLERİN GEZİ VE SİNEMA KEYFİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Haydi Çocuklar Sinemaya etkinliği ve Hizmet Tanıtım Gezileri aralıksız devam ediyor.
7 Haziran 2014 Cumartesi 20:31

MİNİK ARDA’YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Müdürü Doğan Öztürk, Sakaryalı gazeteci Ümit Genç’in oğlu Arda Genç’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
25 Mayıs 2014 Pazar 23:01

AŞKIN BEDEN DİLİ' İSİMLİ KONFERANS GERÇEKLEŞTİ

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Topluluğu tarafından “Aşkın Beden Dili” isimli bir konferans düzenlendi.
9 Mayıs 2014 Cuma 02:02

BAŞKAN YILMAZER VATANDAŞLARLA BULUŞTU

30 Mart yerel seçimleri sonrası AK Parti’den Sapanca Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Aydın Yılmazer, Sapanca’da halkla buluştu.
6 Nisan 2014 Pazar 21:23

SAKARYA’DA NEVRUZ KUTLAMALARI OLAYSIZ SONA ERDİ

Sakarya’nın Erenler ilçesinde Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) tarafından düzenlenen Nevruz kutlamaları olaysız şekilde sona erdi.
23 Mart 2014 Pazar 03:48

Keleş, Sapanca Davos Olacak

Ecevit Keleş, İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu ile beraber Sapanca’da Akçay Köyü'nü, Fevziye Köyü Muhtarı Suat Bostancı'yı, Şükriye Köyü'nü, Hacımercan Köyü’nü, Gazipaşa Mahallesi'ni, Sapanca'nın Güldibi Mahallesi'ni, Sapanca Mahmudiye Köyü'nü, Sapanca Yanık Köyü'nü, Sapanca Kurtköy'ü, Sapanca'nın Tepebaşı Mahallesi'ni ziyaret ederek halkla bir araya geldiler.
18 Mart 2014 Salı 02:36

Hdp Ertuğrul Kürükçü, Sakarya da Protesto Edildi…

Halkların Demokrasi Partisi Eş Başkanı Ertuğrul Kürkçü, seçim çalışmaları nedeniyle geldiği Adapazarı’nda bir grup tarafından protesto edildi, Otobüsü taşlandı.
12 Mart 2014 Çarşamba 03:36

Sat kurtul-Ver kurtul Anlayışı bize göre değildir

30 Mart seçimleri için ciddi bir mesafe alan CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ecevit Keleş ve Adapazarı Belediye Başkan adayı Fatma Kurtuluş, bu gün gittikleri Karaağaçdibi esnafını, Karakamış'ın kahvelerine geçerken bir uğradıkları yerlerde ve Evren Mahallesinde ki kahvelerde halkla bir araya geldiler.
8 Mart 2014 Cumartesi 03:44

Akyazı Belediyesi Açlıktan Bayılan Kadın Hakkında Açıklama Yaptı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde 3 gündür bir şey yemediğini belirterek düşüp bayılan Ayten P. hakkında Akyazı Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından bir açıklama yayımlandı.
21 Ocak 2014 Salı 23:19

ULUDERE AÇIKLAMASINDA GERGİNLİK

Halkların Demokratik Partisi üyeleri tarafından, Uludere'de yaşanan olaylarda hayatını kaybeden 35 kişiyi anmak için AKM önünde basın açıklaması düzenlendi.
29 Aralık 2013 Pazar 20:40

ÖĞRENCİLER YATIRIMLARI GEZİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor. Bu kapsamda, Ozanlar Şehit Mustafa Özen İlkokulu öğrencilerine yönelik gezi düzenlendi.
20 Kasım 2013 Çarşamba 18:46

SAKARYALI ÇOCUKLAR GÖREREK ÖĞRENİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor.
1 Kasım 2013 Cuma 00:53

“MASALLAR GERÇEK OLDU” ETKİNLİĞİ

Sakarya Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri tarafından düzenlenen, “Masallar Gerçek Oldu” adındaki etkinlik Sapanca Hacımercan İlkokulu'nda gerçekleşti.
30 Nisan 2013 Salı 20:47

SAKARYA’DA HİZMET TANITIM GEZİLERİ SÜRÜYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası, yeni dönem hizmet tanıtım gezileri kapsamında Kocaalili kadınlar için gezi düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Semih Bayraktar ve AK Parti Kocaali İlçe Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz, vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi’nin önemli hizmetlerini anlattı.
1 Nisan 2013 Pazartesi 19:21

YÖÇEYDER’Lİ HANIMLAR BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİNİ GEZDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası, yeni dönem hizmet tanıtım gezilerine devam ediyor. Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER) hanımlarına yönelik düzenlenen hizmet tanıtım gezisinde, belediyenin önemli hizmetleri vatandaşlara anlatıldı.
23 Mart 2013 Cumartesi 01:05

HDK’DEN SİNOP OLAYLARINA PROTESTO

Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Sakarya Temsilciliği tarafından Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde BDP’nin Karadeniz turu sırasında yaşanan olaylarla ilgili basın açıklaması düzenlendi.
20 Şubat 2013 Çarşamba 00:20

SAÜ'de Halkla İlişkiler Uzmanlığı kursu açıyor.

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde ‘Halkla İlişkiler Uzmanlığı’ kursu açıyor.
6 Şubat 2013 Çarşamba 17:49

BDP’DEN FRANSA PROTESTOSU

Barış ve Demokrasi Partisi Sakarya Şubesi ve Halkların Demokratik Kongresi üyeleri, Adapazarı Kültür Merkezi önünde Fransa’da öldürülen terör örgütü PKK’nın kurucularından Sakine Cansız, KNK Paris Temsilcisi Fidan Doğan ve Leyla Söylemez̵
13 Ocak 2013 Pazar 16:42

CHP İl ve İlçe Örgütü Arifiye Köylerinde

Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe yönetimi, Geyve’den Arifiye’ye bağlanan Kışlaçay köyünde halkla bir araya geldi. CHP’li heyet, Kışlaçay’ın ardından Hacıköy ve Kemaliye köylerini ziyaret etti.
18 Aralık 2012 Salı 04:42

SAÜ’DE HALKLA İLİŞKİLER KURSU AÇILIYOR

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında ‘Halkla İlişkiler Uzmanlığı’ kursu açılıyor.
17 Aralık 2012 Pazartesi 14:38

CHP İHSAN ÖZKES’LE KAZIMPAŞA’DA

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Sakarya İl ve Serdivan İlçe Örgütü, CHP İstanbul Milletvekili (Eski Müftü) İhsan Özkes’le birlikte Kazımpaşa’da halkla bir araya geldi.
1 Aralık 2012 Cumartesi 20:10

SAÜ’DEN HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI KURSU

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında ‘Halkla İlişkiler Uzmanlığı’ kursu açılıyor.
10 Ekim 2012 Çarşamba 18:40

Yerel Yönetimlerde Halkla İlişkiler Faaliyetleri

Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler Topluluğu öğrencileri tarafından ‘Yerel Yönetimlerde Halkla İlişkiler Faaliyetleri’ konulu panelde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Koordinatörü Alpay Şirin,
17 Nisan 2012 Salı 21:26

BELPAŞ’TAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

BELPAŞ Genel Müdür Yardımcısı İsmail Yenice, Halkla İlişkiler Sorumlusu Selda Yücel ve Ormanpark İşletme Müdürü Engin Berk, Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
8 Nisan 2012 Pazar 15:59

SEDAŞ ŞEHRİN ORTAK SORUNUDUR

Muhtarlarla ve halkla buluşan Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, SEDAŞ’la ilgili olarak, “İşi sadece para toplamak olan bir kurumu özelleştirdiler.
4 Nisan 2012 Çarşamba 22:04

Sosyal Medya’nın yükselişi!

Son yıllarda Dünya’da internet ve halkla ilişkiler kavramlarını bir araya getiren, kitlelerin en kolay şekilde iletişimini sağlayan en önemli platform sosyal medya, artık bireysellikten öte kurumsal firmaların en gözde pazarlama aracı olarak biliniy
6 Mart 2012 Salı 18:07

Halkla Bütünleşen Özgür Bir Üniversite

Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri Metin Küçük akademik özgürlüklerin en geniş anlamda yaşandığı halkla bütünleşen bir üniversite düşüncesinde olduklarını ifade etti.
23 Şubat 2012 Perşembe 20:50

MHP ADAYLARI MALTEPE'DE HALKLA BULUŞTU

MHP Sakarya Milletvekili adayları Maltepe mahallesinde halkla bir araya geldi.
8 Haziran 2011 Çarşamba 19:46

Sağlıkla gülümseyen dişler

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler 2. sınıf öğrencilerinden Kübra Özkaptan ve Selma Çevik’in Yrd. Doç. Dr. Aydın Yılmazer koordinatörlüğünde
14 Nisan 2008 Pazartesi 03:02

Çözüm Masası Çözüm Buldu

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı olarak 2007 yılının Mart ayında kurulan 'Çözüm Masası' birimi
20 Ocak 2008 Pazar 10:44

Vergiden vergi alınan tek ülkeyiz

LDP İl Başkan ı Haluk Avcı yaptığı açıklamada vergiden vergi alınan tek ülke olduğumuzu ve Maliye Bakanı Unakıtan'ın resmen halkla dalga geçtiğini belirtti.
8 Aralık 2007 Cumartesi 04:59

Sapanca'nın Eğitim Melekleri

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler Prgramı son sınıf öğrencileri, bitirme projesi kapsamında biraraya gelerek örnek bir eğitim kampanyasına imza attı.
8 Mayıs 2007 Salı 14:49

Kitap Kampanyası Başlatıldı

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenim gören Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri, Sapanca'da bulunan ilköğretim okullarının kütüphanelerindeki kitap sayısını arttırmak amacıyla bir kitap kampanyası başlattı.
19 Nisan 2007 Perşembe 03:18

Halkla Görüşmeye Devam Ediyor

Aziz Duran yüz yüze görüşmelere devam ediyor. Adnan Menderes esnafını ziyaret eden Duran kendisine iletilen talepleri Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası ekiplerine tek tek not aldırdı.
3 Nisan 2007 Salı 17:09

Enerji Tasarrufu konferansı verildi

SEDAŞ enerji tasarrufu etkinliği kapsamında, Eğitim ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayhan ERKOVAN’ın Sakarya Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu Bilinçli Tüketici Kulübü ile birlikte,
14 Ocak 2007 Pazar 10:47

Valilikten açıklama bekleniyor

Saat 23:20 sıralarında Çark Caddesi nde toplanan grup yeniden slogan atmak isterken Polis Hilmi Kayın önünde kurduğu barikatla olayları yatıştırdı. Bir polis görevlisi halkla birebir konuşarak halkı yatıştırmaya çalıştı.
29 Mart 2006 Çarşamba 20:25

DÜNYA ABHAZ-ABHAZİN BİRLİĞİ

6 ayda bir toplanarak sorunlarını tartışan Dünya Abhaz-Abhazin Halkları Birliği, 2005 yılının ilk toplantısını Hendek'te gerçekleştirdi. Türkiye ve Almanya temsilcilerinin düzenlediği toplantıya çok sayıda Çerkez ve Abaza..
11 Haziran 2005 Cumartesi 14:31

SAKARYA'DA FOTOĞRAF SERGİSİ

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Basın Halkla İlişkiler Bürosu çalışanlarından Ramazan Gülçiçek, ilk kişisel fotoğraf sergisini açtı. Adapazarı Abasıyanık Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle...
25 Mayıs 2005 Çarşamba 20:21

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free