hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
SGK Köprülü Kavşağı ihaleye çıkıyor SATSO 103 Yaşında İl Hıfzısıhha Kurulu 31.05.2020 Tarih ve 2020/48 Nolu Kararı 18 Yaş Altı ile 65 Yaş ve Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi BELPAŞ sosyal tesisleri 1 Haziran’da hizmete başlıyor Ekonomik Destek Paketi’ne başvurular başlıyor 74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır SATSO Meclisinden Vefa Örneği VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE;

SGK Köprülü Kavşağı ihaleye çıkıyor
SGK Köprülü Kavşağı ihaleye çıkıyor
 
SATSO 103 Yaşında
SATSO 103 Yaşında
 
İl Hıfzısıhha Kurulu 31.05.2020 Tarih ve 2020/48 Nolu Kararı
İl Hıfzısıhha Kurulu 31.05.2020 Tarih ve 2020/48 Nolu Kararı
 
 18 Yaş Altı ile 65 Yaş ve Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi
18 Yaş Altı ile 65 Yaş ve Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi

girişimciler haberleri

Üretimde öne geçmeliyiz

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bekdemir ile birlikte sosyal medya platformu üzerinden gerçekleştirilen canlı yayında gündemi değerlendirdi.
7 Mayıs 2020 Perşembe 21:55

Fenomenler Sosyal Medya Zirvesinde Buluştu

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Genç Girişimciler Topluluğunca düzenlenen “Sosyal Medya Zirvesi” etkinliğinde sosyal medya fenomenleri öğrencilerle bir araya geldi.
6 Mart 2020 Cuma 21:30

Saran; “Başarıya asansörle çıkılmaz, tırmanmayı öğrenin”

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu öncülüğünde gerçekleştirilen Girişimcilik Zirvesi’nin konuğu SARAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran oldu.
20 Şubat 2020 Perşembe 22:04

Genç Girişimciler Topluluğundan Bilgi Yarışması

Sakarya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından Bilgi Yarışması etkinliği düzenlendi.
20 Şubat 2020 Perşembe 22:01

İş dünyasında doğru değerlerle ilerlemelisiniz

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu ve Patronlar Platformu Sakarya Grubu işbirliği ve SASAYDER desteği ile ‘Satınalma Zirvesi’ gerçekleştirildi.
13 Şubat 2020 Perşembe 03:28

Sakaryalı firmalar bu zirvede buluşacak

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten, TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu ve Patronlar Platformu Sakarya Grubu işbirliği ile ticari iletişimin güçlendirilmesi adına Satın Alma Zirvesi gerçekleştirilecek.
11 Şubat 2020 Salı 21:00

Kadın kooperatifi Sakarya'da bir ihtiyaç

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu, yılın ikinci olağan meclis toplantısını Kurul Başkanı Zehra Dirim’in başkanlığında kurul üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.
19 Aralık 2019 Perşembe 03:18

Teknoloji Günleri Düzenlendi

Sakarya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından “Teknoloji Günleri” etkinliği düzenlendi.
19 Aralık 2019 Perşembe 03:04

Geleceği Yazan Kadınlar Projesi'ne Sakarya damgası

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilen, “ Geleceği Yazan Kadınlar ” projesinde Türkiye Yarı Finalleri gerçekleştirildi.
9 Kasım 2019 Cumartesi 04:30

Genç Girişimciler Tanıştı

Sakarya Üniversitesi Genç Girişimciler Öğrenci Topluluğunun (GGK) tanışma toplantısı düzenlendi.
7 Ekim 2019 Pazartesi 00:26

Girişimci kadınlara SATSO'da sosyal medya anlatıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Facebook ve TOBB işbirliğinde TOBB Sınırları Aşan Türkiye Projesi kapsamında “Kadın Girişimciler için Sosyal Medya Eğitimi” düzenlendi.
18 Temmuz 2019 Perşembe 23:33

TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulun’dan SATSO Yönetimine Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren Genç Girişimciler Kurulu..
16 Nisan 2019 Salı 23:04

Girişimci Kadınlar Konuştu

Sakarya Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü tarafından “Girişimci Kadınlar” isimli bir konferans düzenlendi.
9 Mart 2019 Cumartesi 01:12

Blockchain ve Kodlamayı Öğrendiler

Sakarya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından “Blockchain ve Kodlama” konulu eğitim düzenlendi.
1 Mart 2019 Cuma 22:25

Sakarya Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu'nu seçti

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Genç ve Kadın Girişimciler Kurulları İcra Komitesi asil ve yedek adaylarını seçti.
28 Şubat 2019 Perşembe 22:55

Yeni Nesil Girişimcilik

Sakarya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından “Girişim 4.0” adlı etkinlik düzenlendi.
18 Aralık 2018 Salı 19:19

KADIN GİRİŞİMCİLERDEN BAKAN ATANAN RUHSAR PEKCAN'A ZİYARET

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İl Başkanlarının katılımları ile yeni Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a tebrik ziyaretinde bulundu.
18 Temmuz 2018 Çarşamba 22:18

BAŞKAN ALTUĞ, GEYVE YÖRESEL ÜRÜNLER ÜRETİM MERKEZİNİ İNCELEDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim ve Kurulu üyelerinin katılımı ile Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezini inceledi.
10 Mayıs 2018 Perşembe 01:29

“Kadınlar iş hayatına güç veriyor”

SATSO Kadın Girişimciler Komisyonu ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sakaryamızın kadın girişimcileri bölgemize örnek teşkil ediyor ve iş hayatında bulunarak toplumumuza güç veriyor. Kadın girişimci sayısının daha da artması için gerekli tüm desteği sağlayacağız” dedi.
1 Mart 2018 Perşembe 21:12

SATSO KADIN GİRİŞİMCİLER EMİTT FUARI'NDA

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerinin sürdüren TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) fuarına katıldı.
27 Ocak 2018 Cumartesi 18:14

SAKARYAGİAD 250 ÇOCUĞU GİYİNDİRİYOR

İlimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan Sakarya GİAD 'Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği, ‘’ bu kış onlar da üşümesin’’ sloganı ile hayata geçirdiği BİR MONT BİR BOT isimli sosyal sorumluluk projesi ile ihtiyaç sahibi 250 çocuğun ailesine ulaşıyor.
24 Kasım 2017 Cuma 04:31

SAKARYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU'NDAN VALİ BALKANLIOĞLU ZİYARETİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular.
8 Kasım 2017 Çarşamba 00:26

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN VALİ BALKANLIOĞLU'NA ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Alican Sak ve Kurul Üyelerinden oluşan heyet Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
24 Ekim 2017 Salı 23:57

SAKARYA KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU MARMARA BÖLGE TOPLANTISINDAYDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu Bursa KGK ev sahipliğinde gerçekleştirilen TOBB Kadın Girişimci Kurulları Marmara Bölge Toplantısı’na katıldı.
21 Ekim 2017 Cumartesi 05:26

SATSO KADIN GİRİŞİMCİLER BİNGÖL'DE GİRİŞİMCİLİK KONGRESİ'NE KATILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Bingöl’de birincisi düzenlenen “Kadın Girişimciliği Kongresi” ne katıldı.
16 Ekim 2017 Pazartesi 22:16

SAKARYA GGK'DAN NURİYE İLKOKULU'NA KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
20 Haziran 2017 Salı 00:15

SakaryaGİAD’tan yakışan İftar

Kısa adı SAKARYAGİAD olan Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği; TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral’ın katılımıyla üyelerine yakışır bir İftar Programı düzenledi. Programa; Sakarya Protokolünün yanı sıra 300’e yakın davetli katıldı.
17 Haziran 2017 Cumartesi 23:09

ORTAK PROJE EVDE ÜRETEN KADINLAR İSTİHDAMA KAZANDIRILACAK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu Geyve İlçe Belediyesi işbirliği ile planlanan Geyve Yöresindeki Kültürel-Tarımsal Ürünlerin ve El Sanatlarının Değerlendirilmesi Ve Bölge Kadınlarının İstihdamı Projesi” ile ilgili işbirliği protokolü imzaladı.
6 Nisan 2017 Perşembe 01:44

GÖKHAN KORKMAZ TÜGİK YÖNETİM KURULU'NA SEÇİLDİ

Sakarya Girişimciler ve Genç İşadamları Derneği Başkanı Gökhan Korkmaz, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Genel Kurulu’nda yönetim kurulu üyeliğine seçildi.
20 Mart 2017 Pazartesi 23:54

Kadın Girişimciler ve İnovasyon

Sakarya Üniversitesi Kadın Araştırmaları Merkezi (SAÜKAM) tarafından ‘Kadın Girişimciler ve İnovasyon’ adlı bir panel düzenlendi.
13 Mart 2017 Pazartesi 14:23

NAKİT AKIŞINI YÖNETMENİN İPUÇLARI

SATSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU'NDAN TEB KADIN AKADEMİ “NAKİT AKIŞINI YÖNETMENİN İPUÇLARI” SATSO'DA ANLATILDI
21 Şubat 2017 Salı 21:21

SATSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU'NDAN TEB KADIN AKADEMİ'SİNE DAVET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren Sakarya TOBB Kadın Girişimciler İcra Komitesi yeni bir etkinlik hazırlığı içerisinde. Zehra Dirim Başkanlığında faaliyetlerini sürdüren Kadın Girişimciler İcra Komitesi “TEB Kadın Akademisi” Programı ev sahipliği yapacak. Toplantıya tüm kadın işletmeciler davetli..
13 Şubat 2017 Pazartesi 18:08

SAKARYA GGK'DAN NURİYE İLKOKULU'NA KİTAPLIK VE KİTAP BAĞIŞI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
21 Ocak 2017 Cumartesi 19:15

SAKARYA GGK YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Alican Sak ve İcra Komitesi Üyeleri "Türkiye'de okuyan yabancı uyruklu öğrencilerin ülkemiz için girişimciliğe hazırlaması" amacıyla Sakarya Üniversitesi’nde eğitim gören yabancı uyruklu öğrencilerle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
21 Aralık 2016 Çarşamba 18:25

ATSO, TOBB 72. GENEL KURULU'NA KATILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Meclis Başkanı Akgün Altuğ, TOBB delegeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 72. Genel Kurul Programı’na katıldı.
12 Mayıs 2016 Perşembe 23:47

MİLLİ BİRLİK VE DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NİN TEMELLERİ SERDİVAN’DA ATILDI

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Serdivan Tunatan Tesisleri’nde tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıya Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın yanı sıra Genç TÜMSİAD, Genç MÜSİAD, Milli Türk Talebe Birliği ve SATSO Genç Girişimciler Topluluğu temsilcileri de katıldı.
4 Nisan 2016 Pazartesi 01:09

TÜRK GİRİŞİMCİLERE ABD’YE AÇILMA FIRSATI

Sakarya Üniversitesi Teknokent, TÜBİTAK MARTEK, KOSGEB ve 15 Teknopark’ın oluşturduğu konsorsiyum ile Türk girişimcilerin yurt dışı pazarında yer alması için Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Kuluçka Merkezi açılmasına karar verildi.
2 Mart 2016 Çarşamba 22:54

AKARYA KADIN GİRİŞİMCİ PROFİLİ ÇIKARILDI

akarya Ticaret ve Sanayi odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, TOBB Sakarya Kadın Girişimciler İcra Komitesi çalışmalarına devam ediyor.
23 Şubat 2016 Salı 19:10

SAKARYAGİAD ÖRNEK OLUYOR…

Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği SAKARYAGİAD kuruluşundan bugüne geçen 5 aylık sürede gerçekleştirdiği faaliyetleri istişare etmek adına üyeleri ile buluştu.
1 Aralık 2015 Salı 18:02

TKB SAKARYA ŞUBESİ'NDEN SATSO KADIN GİRİŞİMCİLERE ZİYARET

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve Yönetimi, SATSO Kadın Girişimcileri ziyaret ederek, ileride açıklanacak projenin ön görüşmesini yaptı.
18 Kasım 2015 Çarşamba 22:13

Sakarya Giad'dan Satso'ya Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği (Sakarya GİAD) Kurucu Başkanı Gökhan Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.
16 Ekim 2015 Cuma 20:24

BAYAN GİRİŞİMCİLER BİR ARAYA GELDİ

Adaptto tarafından düzenlenen ‘Girişim Atölyesi’ etkinliği kapsamında dereceye giren bayan girişimciler projelerini anlattılar.
14 Ekim 2015 Çarşamba 23:54

SAKARYAGİAD’ DAN SERİ ZİYARETLER…

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu çatısı altında haziran ayı içerisinde kurulumu tamamlanan Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği kurucu başkanı Gökhan KORKMAZ ve beraberinde ki heyet Sakarya Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulunarak, son zamanlarda gerçekleşen terör olaylarına karşı güvenlik güçlerimizin sürdürdüğü kararlı tutum için şükranlarını ilettiler.
10 Ekim 2015 Cumartesi 01:26

Satso Kadın Girişimciler Kırıkkale'deydi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, Kırıkkale TSO tarafından düzenlenen Ayçekirdeği Festivali’ne katıldı.
14 Ağustos 2015 Cuma 01:50

Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği'nden Basın Bayramı Kutlaması

Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği Kurucu Başkanı Gökhan KORKMAZ Basın Bayramını Kutlayan bir yazılı açıklama yaptı.
24 Temmuz 2015 Cuma 17:13

Girişimcilik Atölyesi Final Etkinliği Saü'de Gerçekleşecek

Genç girişimcilerin fikirlerinin desteklenmesi amacıyla başlatılan ’Girişim Atölyesi’ final etkinliği, 11 Haziran Peerşembe günü Sakarya Üniversitesi Toknokent’te gerçekleştirilecek.
10 Haziran 2015 Çarşamba 04:06

ÖĞRENCİYKEN GİRİŞİMCİ OLABİLMEK SATSO’DA KONUŞULDU

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi faaliyetlerine devam ediyor.
6 Mayıs 2015 Çarşamba 00:42

TÜRKİYE İŞ DÜNYASININ AZMİYLE YÜKSELECEK

SATSO, TOBB 71. Genel Kurulu’na Katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen TOBB 71. Olağan Genel Kurulu programlarına, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, TOBB SATSO delegeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları katıldı.
4 Mayıs 2015 Pazartesi 20:06

SAKARYA GENÇ GİRİŞİMCİLER VE İŞADAMLARI DERNEĞİ KURULDU

TÜRKİYE GENÇ İŞADAMLARI KONFEDERASYONU kısaca TÜGİK'e bağlı olacak faliyet gösterecek SAKARYA GENÇ GİRİŞİMCİLER VE İŞADAMLARI DERNEĞİ NG KÜTAHYA SERAMİK Bayii Gökhan Korkmaz başkanlığında kuruldu.
23 Nisan 2015 Perşembe 09:38

Erim Hısım: "Tersten Bakın DÜşünerek Karar Verin"

Sakarya Üniversitesi Genç Girişimciler Öğrenci Topluluğu tatarından “Tersten Bakmak” adlı etkinlik düzenlendi.
27 Mart 2015 Cuma 01:26

Genç Girişimcilerden İşbirliği Önerisi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Alican Sak ve Kurul Üyelerinden oluşan heyet Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret ettiler
19 Mart 2015 Perşembe 19:09

Başkan Toçoğlu Satso Girişimciler Kurulu Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
17 Mart 2015 Salı 18:32

SAKARYALI VE MERSİNLİ GİRİŞİMCİ KADINLAR SATSO'DA BULUŞTU

Mersin Valisi Sayın Özdemir ÇAKACAK'ın eşi Sayın Kevser ÇAKACAK ile Mersin Ekonomi Platformu Akdeniz Girişimcileri Proje Derneği (AGİP) Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın konuğu oldu.
12 Aralık 2014 Cuma 01:03

Genç Girişimciler Sertifikalarını Başkan Alemdar?dan Aldı

Serdivan Belediyesi ve KOSGEB Sakarya Hizmet Merkezi?nin ortaklaşa gerçekleştirdiği ?Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi?ni başarıyla tamamlayan 30 girişimci sertifikalarını Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar?dan aldı.Sertifika törenind
13 Kasım 2014 Perşembe 23:00

Yunusemre Belediyesi?nden Kadın Girişimcilere Destek

Yunusemre Belediyesi ile KOSGEB arasında kadın girişimci adaylarının eğitilmesi ve eğitim sonrası kendi işletmelerini kuran girişimcilere destek amacıyla Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Protokolü imzalandı. Protokol kapsamında verilen eğitimle
13 Kasım 2014 Perşembe 21:30

Yunanistan Genç Girişimciler Derneği toplantısı

Yunanistan Genç Girişimciler Derneği tarafından düzenlenen bir etkinlikte konuşan Samaras, Yunanistan'ın ekonomik krizden çıkabilmesi ve bir daha krizle karşılaşmamasının üretim gücü ve rekabeti artırmakla bağlantılı olduğunu söyledi.
13 Kasım 2014 Perşembe 04:22

Baka ve Kosgeb?den Girişimcilere Altın Tavsiyeler

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin ile KOSGEB Isparta Hizmet Merkezi Müdürü Yurdun Yıldırım, Isparta?da akşam gerçekleştirilen girişimcilik eğitimi alan kursiyerlere önemli bilgiler verip tavsiyelerde bulundu.
12 Kasım 2014 Çarşamba 16:06

Genç Girişimciler Veda İçin Zaman Park’ta Buluştu

Serdivan belediyesi ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Sakarya Hizmet Merkezi arasında imzalanan “uygulamalı girişimcilik eğitimi protokolü” kapsamında girişimciler eğitimlerini tamamladı.
26 Ekim 2014 Pazar 21:39

KADIN GİRİŞİMCİYE POZİTİF AYRICALIK

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci, SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu ve kurul üyelerini makamında ağırladı.
16 Mayıs 2014 Cuma 02:23

SATSO GENÇ GİRİŞİMCİLERİ MECLİSİ TOPLANDI

Sakarya Genç Girişimciler İcra Kurulu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) gerçekleştirdikleri yıllık değerlendirme toplantısında Genç Girişimciler Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.
20 Şubat 2014 Perşembe 02:47

KORUMALI İŞYERLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI SATSO’DA YAPILDI

Korumalı işyerlerinin desteklenmesi ve güçlenmesi amacıyla girişimcileri bilgilendirmek için Bakanlık Müşaviri Süleyman Rıdvanoğlu’nun katılımı ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde ‘’Korumalı İş Yerleri” konulu bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
9 Şubat 2014 Pazar 22:48

SAKARYALI GENÇLER “NEFRETE HAYIR” DEDİ

Sakarya Kültürlerarası Diyalog ve Genç Girişimciler Derneği-KADİGEN(S)-"Nefrete Hayır" (No Hate Speech) kampanyasının ikinci ayağını gerçekleştirdi.
10 Ocak 2014 Cuma 19:10

KADİGEN(S) uluslararası projelere devam ediyor

Sakarya Kültürlerarası Diyalog ve Genç Girişimciler Derneği -KADİGEN(S)- Sakarya'da yeni bir uluslararası proje gerçekleştirdi. Avrupa Konseyi tarafından yürütülen "Nefrete Hayır" (No Hate) kampanyası kapsamında yerel etkinlik partneri olan KADİGEN(S), yerel etkinlikleri başarıyla gerçekleştiriyor.
12 Aralık 2013 Perşembe 04:36

KADIN GİRİŞİMCİLERE TEMİNATSIZ KREDİ MÜJDESİ

AYF Teminat Destekli KOBİ Kredisi, ilk harekete geçecek girişimcilere büyük fırsatlar sunuyor. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını devam ettiren Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tarafından tertip edilen Ziraat Bankası “İlk Bankam İlk Kredim” adlı girişimcilik kredisi bilgilendirme toplantısı, SATSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
25 Ekim 2013 Cuma 02:59

SAKARYA’NIN GENÇ LİDERLERİ İNTERNET GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERDİ

Sakarya’da yaptıkları Avrupa projeleri ile Sakaryalı gençlere Avrupa kapısını açan gençlerden bir güzel etkinlik daha geldi. Sakarya Kültürlerarası Diyalog ve Genç Girişimciler Derneği (KADİGEN-S-) ortağı olduğu “Bilgi Toplumunda Gençlik ve Gençlik Hakları” konulu projenin Türkiye ayağı dün Sakarya Üniversitesinde yaptığı bir etkinlik ile gerçekleşti.
25 Ekim 2013 Cuma 02:57

10 BİN KADIN GİRİŞİMCİ SERTİFİKA PROGRAMI

Kadın girişimcilerin ekonomik ve sosyal hayatta güçlenmesine katkı sağlayan 10 bin Kadın Girişimci Sertifika Programı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu daveti ile Sakaryalı Kadın Girişimcilere tanıtıldı.
16 Mayıs 2013 Perşembe 00:56

SAKARYALI KADINLAR İÇİN ÖZEL PROGRAM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu, dünya üzerinde yürütülen 10 bin Kadın Türkiye Programının Özyeğin Üniversitesi ve Goldman Sachs Vakfı tarafından 2009 yılında hayata geçtiğini belirterek, Sakaryalı girişimci kadınlar için özel bir program hazırladıklarını söyledi.
10 Mayıs 2013 Cuma 22:00

AYŞENUR İSLAM’DAN KADINLARA DESTEK

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler İcra Kurulu ile bir araya geldi. Erkek egemenliğinin fazlasıyla hissedildiği birçok sektörde kadınların başarılı çalışmalara imza attıklarını söyleyen İslam, “Kadınımız her alanda kendini ispat etmiştir” dedi.
2 Mayıs 2013 Perşembe 20:09

SAMEK KURSİYERLERİNDEN BİR BAŞARI DAHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SAMEK Fotoğrafçılık Kursu’nda temel eğitimlerini Fotoğraf Sanatçısı Fatih Gürsel’den alan Rahime Kevser Koçak ve Gülsevim Acar, SATSO Kadın Girişimcileri Kurulu’nun Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Sakarya Üniversitesi ile birlikte düzenlediği “Kadın Gözü ile Üreten Kadın” fotoğraf yarışmasında ilk iki sırada yer alarak ödüle layık görüldü.
25 Mart 2013 Pazartesi 21:48

GİRİŞİMCİLERE MARKA EĞİTİMİ VERİLDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler İcra Kurulu tarafından düzenlenen “Markanın Serüveni” konulu eğitim semineri, Dr. Erem Şentürk tarafından verildi.
7 Mart 2013 Perşembe 16:57

ÇALIŞAN KADIN KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimcileri Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Sakarya Üniversitesiyle birlikte ödüllü fotoğraf yarışması düzenledi.
21 Şubat 2013 Perşembe 21:34

SAKARYA’DA KADINLAR DAYANIŞMASI

Sakarya Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği (SAGİAD) İş Kadınları Kulübü Başkanı Serap Yılmaz ve üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimcileri Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu ve icra kurulunu SATSO’da ziyaret ettiler.
21 Şubat 2013 Perşembe 00:39

TKB’DEN KADIN GİRİŞİMCİLERE ZİYARET

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şubesi, SATSO Kadın Girişimcileri Kurulu başkanlığına yeniden seçilen İffet Hacıeyüpoğlu’nu ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileğinde bulundular.
31 Ocak 2013 Perşembe 21:04

Sakaryalı genç liderler Sırbistan'da

Kurulduğu Eylül 2011’den itibaren Sakarya’yı uluslararası arenada tanıtmaya çalışan “Sakarya Kültürlerarası Diyalog ve Genç Girişimciler Derneği -KADİGEN(S)- Balkanlar’daki genç liderleri bir araya getiren,
27 Ocak 2013 Pazar 23:29

Gençler bir araya geldi

Sakarya Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği (SAGİAD) Gençlik Kolu Başkanı Ünal Ünalan, SATSO Genç Girişimciler Kurulu yönetimini ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.
16 Ocak 2013 Çarşamba 22:21

Genç Girişimciler Kurulu Görev Bölümünü Yaptı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (SATSO) yeni seçilen Genç Girişimciler Kurulu, SATSO Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.
27 Aralık 2012 Perşembe 23:34

Satso Kadın Girişimcilerde Görev Dağılımı Yapıldı

14 Aralık 2012 tarihinde yapılan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu seçiminde güven tazeleyen İffet Hacıeyüpoğlu'nun listesi, görev dağılımını yaptı.
27 Aralık 2012 Perşembe 23:29

İŞSİZLİĞE ÇÖZÜM GİRİŞİMCİLİK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Genç Girişimciler İcra Komitesi genel kurulunda tek liste ile seçime giren Murat Ağırbaş, işsizliğin çözümünün girişimci sayısını arttırmak olduğunu söyledi.
14 Aralık 2012 Cuma 21:56

KADIN GİRİŞİMCİLER HACIEYÜPOĞLU İLE DEVAM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası(SATSO) Kadın Girişimcileri Kurulu İcra Komitesi seçimi yapıldı. 65 kişinin oy kullandığı SATSO’da yapılan seçimde 35 üyenin oyunu alan İffet Hacıeyüpoğlu’nun listesi seçimi kazandı.
14 Aralık 2012 Cuma 21:51

Dersimiz KOSGEB

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) Haftası kapsamında Dr.Nuri Bayar İlköğretim Okulu'nda düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan SATSO İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu,
18 Ekim 2012 Perşembe 19:40

Kadın Girişimci Fazilet Neşe Akma Rol Model Oldu

Samsun Valiliği öncülüğünde, Samsun kadın girişimcileri destekleme ve kültür derneğinin katkı ve işbirliğinde gerçekleştirilen "Samsun'da Kadın Hikayeleri" Projesi'nde; Türkiye'nin 81 ilinden gelen,
14 Eylül 2012 Cuma 18:11

Avrupalı gençler Türk el sanatlarını şehrimizde öğreniyor

Sakarya Kültürlerarası Diyalog ve Genç Girişimciler Derneği -KADİGEN(S)- tarafından düzenlenen “Renkli Ebru, Hünerli Eller, Kapsayıcı Toplum” Projesi, AB Bakanlığı’nın AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca kabul edildi.
25 Haziran 2012 Pazartesi 18:18

GİRİŞİMCİ ADAYI KADINLAR SERTİFİKALARINI ALDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) KOSGEB ve SATSO Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle sadece kadın girişimci adaylarına yönelik düzenlenen “İş Arama İş Kur” Girişimcilik Kursu tamamlandı.
25 Haziran 2012 Pazartesi 07:36

Kültürlerarası Diyalog Girişimcileri Bu Kez Malta’dayd

Sakarya Kültürlerarası Diyalog ve Genç Girişimciler Derneği-Kadigen(S),Avrupa Birliği Projeleri kapsamında yurtdışı ziyaretlerine devam ediyor.
9 Mayıs 2012 Çarşamba 17:18

SATSO’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE GİRİŞİMCİLİK KURSU

SATSO-KOSGEB ve SATSO Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle sadece kadın kursiyerlerden oluşan “İş Arama İş Kur” Girişimcilik kursu başladı.
7 Mayıs 2012 Pazartesi 17:37

SATSO’DA EKONOMİ SOHBETLERİ

SATSO Genç Girişimciler Kurulu'nun ev sahipliğinde düzenlenen "Ekonomi Sohbetleri" programının ikincisi, Prof. Dr. Kerem Alkin'in katılımı ile "2012 Beklentileri" başlığı altında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.
27 Nisan 2012 Cuma 17:50

Renkli Ebru,Hünerli Gençlik,Kapsayıcı Toplum projesi

Sakarya Kültürlerarası Diyalog ve Genç Girişimciler Derneği’nin Avrupa Birliği Bakanlığı Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’na sunduğu “Renkli Ebru,Hünerli Gençlik,Kapsayıcı Toplum” projesi kabul edildi.
20 Nisan 2012 Cuma 00:43

SATSO Genç Girişimciler Kurulu’nun Ekonomi Sohbetleri

SATSO Genç Girişimciler Kurulu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan “Ekonomi Sohbetleri” programının ikincisi, Prof. Dr. Kerem Alkin’in katılımı ile “2012 Beklentileri” başlığı altında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası&#
19 Nisan 2012 Perşembe 17:34

Eski Bakanı Ayfer Yılmaz Yarın Sakarya'da

Devlet Eski Bakanı Ayfer Yılmaz SATSO Kadın Girişimciler Kurulu'nun davetlisi olarak seminer vermek üzere Sakarya'ya geliyor.
10 Nisan 2012 Salı 16:23

Kadın Girişimci Adaylarına Yönelik Girişimcilik Kursu Başlıy

SATSO- KOSGEB ve SATSO Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle "İş Arama İş Kur" Girişimcilik kursunu bu defa sadece kadın girişimci adaylarına yönelik başlatarak Sakarya'da ilk olacak örnek bir çalışmaya imza atıyor.
10 Nisan 2012 Salı 16:21

Yatırımlar İçin Nitelikli İnsan Yetiştirmek Zorundayız

Sakarya Doğa koleji bu yıl T-MBA zirvesinde SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İşadamı ve yine SATSO Meclis Üyesi Fikri Keleş, İnşaat Mühendisi ve aynı zamanda Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Fatma Aygün Kahya'yı..
28 Mart 2012 Çarşamba 18:06

Prof. Dr. Kerem Alkin Satso'da 2012 Beklentilerini Anlataca

SATSO Genç Girişimciler Kurulu Prof. Dr. Kerem Alkin'in katılımı ile 2012 Beklentileri konulu bir konferansa ev sahipliği yapıyor.
19 Mart 2012 Pazartesi 17:28

Karasu Belediyesinden Genç girişimcilere kurs imkanı…

Karasu Belediyesinden Kendi İşini Kurmak İsteyen genç girişimcilere “ Uygulamalı Girşimcilik Eğitimi Semineri” vermeye başladı.
28 Şubat 2012 Salı 19:49

SİZ DE AR-GE YAPABİLİRSİNİZ ÇALIŞTAYI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, ülkemizin 2023 Stratejik Hedefleri kapsamında, ilimizdeki KOBİ'lerin ve girişimcilerin katma değeri yüksek ürünler üretilebilmesi, global düzeyde rekabet edebilir hale gelebilmesi için..
12 Şubat 2012 Pazar 20:54

Kendi işim gibisi yok diyene 27 bin TL hibe

MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, MARKA'nın ücretsiz düzenleyeceği uygulamalı girişimcilik eğitiminden sertifika alan girişimcilerin, KOSGEB'in yeni iş kuranlara verdiği 27 bin liralık hibe ve 70 bin liralık faizsiz krediye başvurma hakkına sahip olacağ
9 Ocak 2012 Pazartesi 03:58

TÜRKİYE'NİN SİZLERE İHTİYACI VAR

SATSO- KOSGEB, İl Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle "İş Arama İş Kur" adı verilen eğitim programı tamamlandı.
8 Aralık 2011 Perşembe 17:55

GAYRETLERİ BOŞA ÇIKMIYOR...

Hacıeyüpoğlu; "Türkiye Finans Katılım Bankası ve Kadın Girişimciler Kurulu arasında imzalanan kredi protokolü gereği ticari kredi kolaylığından yararlanan Özlem Gökçek'in girişimci adayı diğer kadınlara da örnek teşkil edeceğine inanıyoruz"
29 Kasım 2011 Salı 03:45

Sakarya'nın Genç Liderleri JCI Sakarya'nın Kahvaltısında B

Sakarya'nın uluslararası faaliyetler gösteren iki önemli gençlik derneği kahvaltıda buluştu. Dünya Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI)'ın Sakarya’da faaliyet göstren şubesi JCI Sakarya tarafından düzenlenen kahvaltıda,
29 Kasım 2011 Salı 03:39

SATSO KGK'DAN GİRİŞİMCİ KADINLARA DESTEK..

SATSO Kadın Girişimciler Kurulu, Global Girişimcilik Haftası çerçevesindeki etkinliklerine devam ediyor.
17 Kasım 2011 Perşembe 22:08

Durma Harekete Geç

SATSO- KOSGEB, İl Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle "İş Arama İş Kur" adı verilen eğitim programı açılışında konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Girişimcilere "Durma Harekete geç" dedi.
15 Kasım 2011 Salı 20:17

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1933 Naziler Alman Komünist Partisi'nin bütün mallarına el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free