hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
BELPAŞ sosyal tesisleri 1 Haziran’da hizmete başlıyor Ekonomik Destek Paketi’ne başvurular başlıyor 74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır SATSO Meclisinden Vefa Örneği VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE; İl Hıfzısıhha Kurulu 28.05.2020 Tarih ve 2020/46 Nolu Kararı Uzaktan Eğitim ve Sınav Süreçleri Hakkında Öğrencilerin Soruları Yanıtlandı İl Hıfzısıhha Kurulu 26.05.2020 Tarih ve 2020/45 Nolu Kararı İl Hıfzısıhha Kurulu 23.05.2020 Tarih ve 2020/44 Nolu Kararı
74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı
74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı
 
Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır
Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır
 
SATSO Meclisinden Vefa Örneği
SATSO Meclisinden Vefa Örneği
 
VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE;
VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE;

giden haberleri

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktan Özten Göreve Başladı

31 Mart’ta sandık başına giden Söğütlü halkının yeni dönemde belediye başkanı olarak belirlediği Koray Oktay Özten, 4 Nisan Perşembe günü meclis üyeleri ile birlikte Yüksek Seçim Kurulundan mazbatasını alarak resmen göreve başladı
6 Nisan 2019 Cumartesi 22:36

Başarıya giden yol ısrardan geçer

SUBÜ 4. Teknoloji ve İnşaat Günleri etkinliğinde konuşan Dr. Rüstem Keleş, “Başarıya giden yolda ısrarın yerini hiçbir şey alamaz. Sahip olduğunuz kapasitenizi verimli şekilde kullanmalısınız. Teknik çalışmaların yanında entelektüel olarak da kendinizi geliştirmelisiniz.
9 Mart 2019 Cumartesi 01:20

Sizlerden biri öğretmenim ben

Gücünü sevgiden alan; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen değerli ve saygın bir mesleğe sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
24 Kasım 2018 Cumartesi 01:11

Sizlerden biri öğretmenim ben

Gücünü sevgiden alan; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen değerli ve saygın bir mesleğe sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
24 Kasım 2018 Cumartesi 01:11

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır Oldu

Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un desteğiyle kongreye giden Ayça Taşkent delegelerden güven oyu alamadı.
30 Aralık 2017 Cumartesi 20:30

AB Projesi için Letonya’ya giden Sapancalı Öğretmenler yurda döndü.

Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2016 yılı teklif çağrısı döneminde, Avrupa Birliği Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği faaliyetleri kapsamında gerçekleştirdiği "Bilişim ve Metal Teknolojileri Üzerine Pratik Uygulamalar" isimli projenin 2. bölümünde Letonya’ya giden öğretmenler, eğitimleri sonrası yurda döndü.
8 Mayıs 2017 Pazartesi 21:06

Avusturya’da Staj Eğitimi Görüyorlar

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Projeleri Kapsamında hazırlanan “Asansör Kazalarının Önlenmesi İçin Avrupa'da Sürdürülebilir Mesleki Eğitim Stajı” projesi kapsamında Avusturya’nın Viyana kentine giden Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri staj eğitimlerine devam ediyorlar.
4 Nisan 2017 Salı 21:29

Letonya’da Türk Şehitliği’ni ziyaret ettiler.

“Bilişim ve Metal Teknolojisi Üzerine Pratik Uygulamalar” isimli AB projesi kapsamında Letonya'ya giden Sapanca Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencileri, 140 yıl önce şehit düşen Türk askerlerin naaşlarının bulunduğu Cesis Türk Şehitliği'ni ziyaret ettiler.
3 Nisan 2017 Pazartesi 22:34

Sapancalı Öğrenciler Letonya’da

Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırladığı Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği projesi kapsamında 19 Mart’ta Letonya’ya giden Sapancalı öğrenciler staj eğitimi görüyorlar.
3 Nisan 2017 Pazartesi 03:57

AGDAŞ, SAÜ ve KalDer Sakarya’da kaliteyi birlikte yükseltiyor

AGDAŞ, Sakarya Üniversitesi veKalDerişbirliği ilegerçekleşen ‘Deneyim Paylaşım Konferansı’nda mükemmelliğe giden yoldaki deneyimler paylaşıldı. EFQM Mükemmellik Modeli’nin uygulayıcıları tecrübelerini aktardı.
3 Mart 2017 Cuma 02:20

TARAFTARLAR PAMUKOVA’DA BİRBİRİNE GİRDİ

Afyon maçı için yola çıkan Sakaryaspor taraftarları Pamukova yakınlarında Ümraniyespor maçına giden Eskişehirspor taraftarları ile karşılaşınca istenmeyen olaylar yaşandı.
25 Eylül 2016 Pazar 23:43

Sakarya İlahiyat Öğrencileri Ürdün’den Döndü

SAÜ İlahiyat Fakültesi Vakfı tarafından organize edilen Arapça Yaz kursuna katılmak amacıyla Ürdün’e giden İlahiyat Fakültesi öğrencileri yurda döndüler.
1 Eylül 2016 Perşembe 22:17

AK Partili Gençlerden "Kutlu Yürüyüş"

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları öncülüğünde "İstiklalden İstikbale Kutlu Yürüyüş" programı düzenlendi. Yürüyüş kapsamında Sakarya’dan Ankara'ya giden Sakaryalı AKGençler, AK Parti Genel Merkezi önünde toplandı.
31 Temmuz 2016 Pazar 18:59

Sakarya Milli Eğitim Beştepe’de Demokrasi Nöbetine destek verdi

Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü düzenlediği bir organizasyonla Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesine giderek demokrasi nöbetine katıldı. 15 Otobüs ve 600 kişilik bir grupla Ankara’ya giden Sakaryalı eğitimciler gece boyunca Beştepe’de Demokrasi Nöbeti tuttu.
26 Temmuz 2016 Salı 02:32

SYKD: “Sakaryalılar Demokrasisine ve Özgürlüğüne Nasıl Sahip Çıkılacağını Göstermiştir.”

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde, Kent Meydanına ve ardından Valilik binasına giden ilk vatandaş grupları arasında yer alan Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, dernek yöneticileri ve dernek üyeleri, onbinlerce Sakaryalıyla birlikte demokrasi nöbetine devam ediyor.
25 Temmuz 2016 Pazartesi 20:53

Sakarya'da Meral Akşener Rüzgarı

Bilecek’in Söğüt ilçesinde gerçekleşecek programa giden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan adayı Meral Akşener, Sakarya’da kendisini bekleyen partilileri selamladı.
24 Nisan 2016 Pazar 23:49

KUVA-Yİ MİLLİYECİLER’DEN CAN DÜNDAR’IN DAVASINA KATILAN KONSOLOSLARA TEPKİ

Türkiye Kuva-yi Milliye ve Mücahitler Derneği Sakarya Şubesi üyeleri terör ve casusluk suçlarından yargılanan gazeteci Can Dündar’a destek vermek için davayı izlemeye giden yabancı ülke konsolosları ve büyükelçilere tepki göstererek bir basın açıklaması yaptı.
1 Nisan 2016 Cuma 21:36

KENAN SOFUOĞLU, HAYATINI KONU ALACAK FİLM HAKKINDA KONUŞTU

Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, hayatı hakkında yapılması planlanan filmi hakkında açıklamalar da bulunarak, “Hoşuma giden bir proje ama konuyla alakalı Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşmüşlüğüm yok” dedi.
27 Mart 2016 Pazar 23:30

OFİS SANAT MERKEZİNDE "ÇİZGİDEN YANSIMALAR" SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Çizgiden Yansımalar’ konulu söyleşi Ofis Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.
17 Mart 2016 Perşembe 20:05

SYKD FEDERASYONUNDAN ANKARA PATLAMASI TEPKİSİ

“Ankara’da meydana gelen terör olayı hepimizi derinden yaralamıştır. Giden canlar, yaralanan kimseler ve yanan birçok ocak var. Artık kelimeler kifayetsiz, cümleler anlamsız olmaya başladı.
14 Mart 2016 Pazartesi 23:45

OFİS SANAT MERKEZİNDE “ÇİZGİDEN YANSIYANLAR” KONUŞULACAK

Büyükşehir Belediyesi Mart ayı Kültür Sanat Etkinlikleri, 16 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilecek ‘Çizgiden Yansımalar’ konulu söyleşi ile devam edecek.
14 Mart 2016 Pazartesi 18:24

GÖREVE GİDEN AMBULANS KAZA YAPTI

Sakarya’da göreve giden 112 Acil Ambulansı ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, biri sağlık personeli 2 kişi hafif yaralandı.
9 Mart 2016 Çarşamba 01:48

ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ALMANYA’DA BİR AY EĞİTİM GÖRDÜ

Hayat Boyu Beceri Eğitimi (HBBE) Öğretmen Hareketliliği Projesi kapsamında Almanya’ya giden 11 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi öğretmenleri bir ay boyunca eğitim gördü.
16 Şubat 2016 Salı 17:50

CİZRE’DEKİ POLİSLERE GIDA VE GİYİM MALZEMESİ GÖNDERİLDİ

Şırnak Cizre'de bölücü terör örgütü ile mücadele etmek için Sakarya'dan bölgeye giden Özel Harekat Polislerine gıda ve giyim malzemeleri gönderildi.
12 Şubat 2016 Cuma 19:32

ÖZEL HAREKAT POLİSİ CİZRE'DE ÇIKAN ÇATIŞMADA AĞIR YARALANDI

Muş ilinde görevliyken Cizre’ye geçici görevle giden Özel Harekat Polisi Kemal Yılmaz, çıkan çatışmada başından vurularak ağır yaralandı.
7 Şubat 2016 Pazar 02:04

ADAPAZARI SALEPLİ SABAHLARI SEVDİ

Adapazarı Belediyesi’nin geçen yıl soğuk havalarda başlattığı sıcak salep ikramı bu yıl da devam ediyor. Sabahları belediye önünde kurulan stantta sabah işe ve okula gidenler sıcak saleplerini yudumlayarak güne başlıyor.
21 Ocak 2016 Perşembe 18:37

EKMEK ALMAYA GİDERKEN YAYAYA ÇARPTI

Sakarya’nın Erenler ilçesinde, iş çıkışı otomobiliyle ekmek almaya giden şahıs, yoldan karşıya geçmeye çalışan yayaya çarptı. Kazada otomobilin çarptığı yaya yaralandı.
19 Ocak 2016 Salı 16:08

SAKARYA BERBERLER TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRECEK

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmek için adım atan Sakarya Berberler Esnaf ve Sanaatkarlar Odası, bir sigorta şirketiyle imzaladığı protokol kapsamında, berber salonlarına giden vatandaşlar yaralanma ve kazalara karşı teminat altına alınacak.
29 Aralık 2015 Salı 17:29

KAZAYA BAKMAYA GİDİYORDU, KAZA KURBANI OLDU

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde meydana gelen ve 4 kişinin yaralandığı trafik kazasına bakmak için kaza yerine giden bir kişi, yolun karşısına geçmek istediği sırada otomobilin altında kalarak hayatını kaybetti.
24 Aralık 2015 Perşembe 22:30

MESLEKİ EĞİTİMCİLER ALMANYA’DAN DÖNDÜ

‘AB Ülkelerinde Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Yöntemlerinin İncelenmesi’ isimli proje çalışması için Almanya’ya giden eğitimciler, çalışmalarını tamamlayarak yurda döndüler.
21 Aralık 2015 Pazartesi 21:32

Mitingde Patlama…

Ankara Tren Garı yakınlarında meydana gelen patlamanın, Sakarya’dan eyleme giden grubun hemen arkasında meydana geldiği öğrenildi.
11 Ekim 2015 Pazar 01:45

15 Yaşındaki Kız Çocuğundan 5 Gündür Haber Alınamıyor

İnternetten tanıştığı genç ile görüşmek için Bolu’daki evinden ayrılarak Sakarya’ya giden ve lösemi hastası olduğu öğrenilen 15 yaşındaki kız çocuğundan 5 gündür haber alınamıyor. Kızlarını aramak için Sakarya’ya gelen aile yetkililerden yardım istedi.
28 Temmuz 2015 Salı 03:16

Sakarya'da 112 Şoförü Yanan Otomobile Müdahale Etti

Sakarya’da oksijen ikmaline giden 112 ekibi yolda yanan otomobile yangın tüpü ile müdahale ederek söndürdü.
24 Temmuz 2015 Cuma 16:22

DEVRİLEN TRAKTÖRÜN ALTINDA KALAN GENÇ BOĞULARAK ÖLDÜ

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde dereye balık tutmaya giden 15 yaşındaki genç, dereden geçerken devrilen traktörün altında boğularak hayatını kaybetti.
6 Temmuz 2015 Pazartesi 23:12

SERDİVAN YARALARI SARMAYA ÇALIŞIYOR

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde selin meydana geldiği mahalleye giden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, bölge muhtarları ile bir araya gelerek bilgi aldı. Bir kişinin hayatını kaybettiği ve maddi hasarın olduğu mahallede sel mağdurlarının yiyecek ihtiyaçları da karşılandı.
24 Haziran 2015 Çarşamba 07:42

MUSTAFA İSEN ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Cumhurbaşkanı Eski Genel Sekreteri ve Başdanışmanı AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Adapazarı ilçesinde hemşehrilerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu. “2023’e giden bu yolda önümüzdeki beş yıl hem ülkemiz hem de Sakarya’mız için çok önemli ” dedi.
25 Nisan 2015 Cumartesi 00:02

Cenazeye Giderken Ölümden Döndüler

İstanbul’dan Ankara’ya cenazeye giden aileyi taşıyan minibüs, TEM Otoyolu Sakarya il sınırı Sapanca gişeler mevkiinde kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı. Bariyerlere çarparak savrulan araç içerisindeki aynı aileden 10 kişi kazayı yaralı olarak atlattı.
1 Mart 2015 Pazar 19:26

Rusya'ya çalışmaya gittiler inşaatta rehin kaldılar

Türkiye'den Rusya'nın Kazan şehrine çalışmaya giden ve şirketin vize kurnazlığı nedeniyle gurbette rehin düşen 50 Türk işçi kurtarılmayı bekliyor.
12 Ocak 2015 Pazartesi 02:10

Otomobil Tankerin Altına Girdi

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında bir otomobil aynı istikamette giden tankerin altında girdi. Kazada 3 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
12 Aralık 2014 Cuma 00:51

Sakaryalı Öğretmenlerin Gurur Haftası

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Sakarya’yı temsilen Ankara’ya giden Öğretmenler Mehmet Sarı ve Zeliyha Çelik, Başkentte Cumhurbaşkanı, TBMM Başkanı, Başbakan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından en üst düzeyde karşılanarak gurur dolu bir hafta yaşadılar.
1 Aralık 2014 Pazartesi 04:59

HDPden çok kritik çözüm süreci açıklaması

HDP çözüm süreci konusunda yeni bir karar alacak mı? İmralıya giden heyetteki isimleri değiştirecek mi?
12 Kasım 2014 Çarşamba 17:18

İsrail Türk vatandaşını gözaltına aldı

Fuar için İsraile giden Filistin asıllı Türk vatandaşı Ahmet Abusalih, Ramallahta gözaltına alındı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 16:48

Kavşakta Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı

İzmir?in Karabağlar ilçesinde, kavşakta 2 araç çarpıştı. 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.Kaza, saat 00.00 sıralarında, Yeşillik Caddesi Gediz kavşağında meydana geldi. Konak yönünden Gaziemir yönüne giden Egemen Daştan yö
12 Kasım 2014 Çarşamba 11:12

Tır Altına Aldığı Otomobili 50 Metre Sürükledi

Zonguldak?ın Ereğli ilçesinde, önünde giden otomobili altına alan TIR yaklaşık 50 metre sürükledikten sonra durdu.Kazada şans eseri yaralanan olmazken kaza anı yakındaki bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedi
12 Kasım 2014 Çarşamba 02:54

Yozgat?ta Gazeteciye Çirkin Saldırı

Yozgat?ta evine giden gazeteci üç kişinin saldırısına uğradı.Yozgat?ta yerel yayın yapan Yenigün Gazetesi köşe yazarlarından Evren Kurban, evinin önünde kimliği belirsiz üç kişinin demir çubuklarla saldırısına uğradı. Kafasından, belinde
11 Kasım 2014 Salı 09:00

Evine Gıderken Tüfekli Saldırıya Uğradı

Aksaray?da bir kişi evine giderken kimliği belirsiz bir kişi tarafından tüfekle vurularak yaralandı.Olay, Selçuklu Mahallesi 3258 Sokak?ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, işten evine giden Nevzat Göktaş (28) evlerine 300 metre kala
11 Kasım 2014 Salı 03:04

Polisi şehit eden PKKlı yakalandı

Kobaniye giden minibüste yakalanan şüpheli, PKKlıların 2011 yılında 1 polisi şehit ettiği saldırıda yer alan terörist olduğu ortaya çıktı.
11 Kasım 2014 Salı 00:10

Gaziantep?te Trafik Kazası: 1 Ölü 9 Yaralı

Gaziantep?te meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Kaza, İslahiye ilçesi Kozdere Mahallesi 16. Kilometresinde meydana geldi. İslahiye?den Nurdağı istikametine giden Ali Aslan yön
10 Kasım 2014 Pazartesi 04:06

Batman?da Şüpheli Poşetten Pil Çıktı

Batman?da bir direğin dibinde çöp yığınlarının arasında bulunan bir poşet fünyeyle patlatıldı. Patlatılan poşetten 10 adet pil çıkınca mahalle sakinleri rahat bir nefes aldı.Edinilen bilgiye göre, 155 Polis İmdat telefonuna giden bir ihb
9 Kasım 2014 Pazar 23:24

Kayıp Genç Ölü Bulundu

Osmaniye?nin Kadirli ilçesinde ailesi tarafından polise kayıp başvurusu yapılan genç boş bir arazide ölü olarak bulundu.Edinilen bilgiye göre, Cengiz Topel Mahallesi öğrenci yurdunun arka tarafında bulunan boş araziye giden 4 genç, yerde
8 Kasım 2014 Cumartesi 04:18

Ermenek?e giden kahramanlar geri döndü

Zonguldak?tan, Ermenek?teki maden kazası kurtarma çalışmalarına giden Kozlu TTK Tahlisiye Ekibi geri döndü.
7 Kasım 2014 Cuma 15:28

Milletvekili Dağ?dan Yaralı Öğrencilere Ziyaret

AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir?den Eskişehir?e öğrencileri taşıyan tur otobüsünün kaza yapması sonucu yaralanan öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti.İzmir?den Eskişehir?e geziye giden İzmir Anadolu Lisesi öğrencilerini taşı
7 Kasım 2014 Cuma 01:06

IŞİDe katılan 30 Avusturyalı öldürüldü

Avusturya İçişleri Bakanı Mikl Leitner, savaşmak üzere ülkesinden Suriye ve Iraka giden 30 Avusturyalının öldürüldüğünü duyurdu.
6 Kasım 2014 Perşembe 22:06

Trafik kazası 4 yaralı

Düğüne gidenlerin bulunduğu otomobilin panelvanla çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
18 Ekim 2014 Cumartesi 20:44

Nehri İzlerken Kayalıklara Düştü

Sakarya’nın Erenler ilçesinde kurulan Sakaryapark’a giden bir kadın, dengesini kaybederek kayalıklara düştü. ‘Sakarya Nehri’ne kadın düştü’ ihbarı ekipleri alarma geçirdi.
8 Eylül 2014 Pazartesi 05:33

Ambulans Kaza Yaptı: Dört Yaralı

Sakarya’da, bir vakaya giden 112 Acil Servis ambulansıyla bir otomobil çarpıştı. Kazada, 3’ü sağlık personeli 4 kişi yaralandı.
25 Ağustos 2014 Pazartesi 14:04

Karasu-Adapazarı Yolunda Trafik kazası 2 yaralı

Adapazarı- Karasu yolunda Adapazarı istikametine giden Ömer Hakan Y. (36) idaresindeki 54 UF 1.. plakalı araç Kömürlük köyü yakınlarında direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole yuvarlandı.
2 Ağustos 2014 Cumartesi 20:39

TIR DUVARA ÇARPTI: 1 YARALI

Edinilen bilgilere göre, Adapazarı istikametinden İzmit istikametine doğru giden Tarkan Yolcu idaresindeki 34 YH 3021 plakalı TIR, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolun kenarındaki duvara çarptı.
6 Haziran 2014 Cuma 02:48

Define Ararken Kayboldu İki Gün Sonra Cesedi Bulundu

Kocaeli'nin Kandıra ilçesine bağlı Bağırganlı köyüne define aramak üzere giden dört arkadaştan biri kayboldu. Kaybolan Refik Parmaksız, iki günlük arama çalışmalarının ardından ölü bulundu.
30 Mayıs 2014 Cuma 02:25

ABDULLAH YESİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Birleşmiş Milletler tarafından müdahale kararının alındığı 25 Haziran 1950 tarihi sonrasında, Güney Kore’ye savaşmak üzere giden Türk Tugayının (Şimal Yıldızı) dördüncü kafilesinde yer almış Sakaryalı Gazi Abdullah Yesin Sakarya’nın Geyve İlçesi Ali Fuat Paşa Mahallesinde son yolculuğuna uğurlandı.
8 Mayıs 2014 Perşembe 04:08

Sakarya'da 40 Metrelik Bakır Kablo Çalındı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir firmaya ait trafo elektrik direğine giden 40 metre uzunluğunda bakır kablo, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı.
3 Mayıs 2014 Cumartesi 05:45

TIR'IN LASTİĞİNDE ÇIKAN YANGIN KORKUTTU

Erenler Sakarya Caddesi’nden D-100 karayolu istikametine giden Kenan Yıldız idaresindeki TIR’ın lastiğinde çıkan yangın korkuttu.
22 Nisan 2014 Salı 20:59

HDP BASIN AÇIKLAMASINDA GERGİNLİK

Berkin Elvan için Antalya’dan yürüyerek İstanbul Gezi Parkı’na giden grup, Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde HDP’li grupla buluşarak basın açıklaması yapmak isteyince vatandaşların tepkisiyle karşılaştı.
27 Mart 2014 Perşembe 03:09

BEŞ YILDIR MAAŞLARINI ALAMADILAR

2009 yılında Libya’ya giden ve inşaat işinde çalışan 400’e yakın inşaat işçisi, aradan 5 yıl geçmesine rağmen maaşlarını alamadı.
19 Mart 2014 Çarşamba 20:04

MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI ÇALIŞTAYI YAPILDI

Sakarya Üniversitesi’nde Mevlana Değişim Programı çalıştayı yapıldı. YÖK Akademik Değişim Programları Birimi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Erdem Özlük giden öğretim elemanı sayısı açısından Sakarya Üniversitesinin ilk sırada olduğunu açıkladı.
17 Şubat 2014 Pazartesi 19:48

Trafik Kazası 1 Ölü

Aşağıdereköy mevkiinde meydana gelen kazada, Adapazarı'ndan Izmit yönüne giden Ercan Yılmaz (33) yönetimindeki 41 NE 299 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak istinat duvarına çarptı.
31 Ocak 2014 Cuma 23:13

KARAKOL ÖNÜNDE KAVGA

Sakarya’nın Adapazarı İlçesinde, alacak verecek meselesi yüzünden tartışıp karakola giden 2 kişinin yakınları çıkışta birbirine saldırdı.
31 Ocak 2014 Cuma 22:48

YENİKENT HAYAT BULACAK

Karaman-Camili ve Korucuk Mahallerine giden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Yenikent’in AKP tarafından ihmal edildiğini söyleyerek, “ Bölgenin sosyo-ekonomik açıdan gelişimine katkı sağlayacak ve değerini arttıracak projelerimiz var” dedi.
23 Ocak 2014 Perşembe 00:05

EVLİ AŞIKLARIN SON YOLCULUĞU

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesindeki Atatürk Parkı'nda aracını denize sürerek yanındaki Zerrin Kaya ile birlikte intihar eden Yaşar Topçu son yolculuklarına uğurlandı. Ölüme birlikte giden her ikisi de evli ve çocuklu aşıklar son yolculuklarına ayrı ayrı uğurlandı.
8 Ocak 2014 Çarşamba 18:56

KESTİĞİ AĞACIN ALTINDA KALAN BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde bulunan Gaziler köyünde ormanlık alana ağaç kesmeye giden Muhammet Cankurt, kestiği ağacın altında kalarak hayatını kaybetti.
20 Aralık 2013 Cuma 10:06

HASTANEYE GİDERKEN HASTANELİK OLDULAR

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde hastaneye giden bir araç, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu dereye uçtu.
9 Aralık 2013 Pazartesi 21:01

HASTANEYE GİDERKEN HASTANELİK OLDULAR

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde hastaneye giden bir araç, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu dereye uçtu.
8 Aralık 2013 Pazar 20:45

Almanya’da Raylı Sistemleri incelediler

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nın desteklediği, 2013 yılı Leonardo da Vinci Hareketlilik Projelerinden olan “Almanya’daki Raylı Sistemlerin Eğitim Yöntemlerinin incelenerek Türkiye’ye adaptasyonu” adlı proje için Almanya’ya giden Sakarya heyeti yurda döndü.
5 Aralık 2013 Perşembe 05:01

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Çizgiden Renge Öğretmenler Günü Sergisi, sanatseverlerle buluştu.
24 Kasım 2013 Pazar 00:05

SAPANCA GÖLܒNDE ERKEK CESEDİ BULUNDU

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde Sapanca Gölü kıyısında balık tutmaya giden vatandaşlar tarafından bir erkek cesedi bulundu.
17 Kasım 2013 Pazar 20:27

ŞAMPİYONLARA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

İspanya’da Dünya’yı titreten Hendekli karateciler yurda dönüşlerinde krallar gibi karşılandı. Hendek’ten giden aileler, millileri bağırlarına bastılar. İspanya’dan gururla dönen çocuklarını kucaklayan anne ve babaların mutlulukları görülmeye değerdi.
15 Kasım 2013 Cuma 00:25

Albuyur, ulaşım sorununa da el attı

İlk derslerine giden öğrencilerin toplu taşıma sorunlarını yerinde tespit etmek ve öğrencileri için hazırladığı projeleri tanıtmak amacı ile harekete geçen CHP Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Atilla Albuyur, Kampüs yolunu mesken tuttu.
13 Ekim 2013 Pazar 04:32

MEŞALELER EŞLİĞİNDE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU

2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi yeniden aday adaylık başvurusunda bulunmak üzere AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığına giden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a,
3 Ekim 2013 Perşembe 02:51

PTT SİSTEMİNDEKİ ARIZA EMEKLİLERİ SAATLERCE BEKLETTİ

PTT Genel Merkezi’nin sisteminde meydana gelen bir arıza nedeniyle emekli maaşlarını alabilmek için PTT’ye giden vatandaşlar saatlerce sistemin düzelmesi için bekledi.
24 Eylül 2013 Salı 04:27

AB Projesi için Almanya’ya giden Çırak Öğrenciler Yurda Döndü.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığının Leonardo Da Vinci Meslek Eğitimi Geliştirme Projesi kapsamında Almanya’ya giden Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezinde otomotiv sektöründe çıraklık eğitimi gören 18 öğrenci ve 4 öğretmen bir aylık eğitim çalışmasını tamamlayarak yurda döndü.
29 Temmuz 2013 Pazartesi 20:19

Otoban Girişinde Kaza: 1 Yaralı

İstanbul istikametine giden boru yüklü bir TIR, TEM Otoyolu Adapazarı çıkışında virajı alamayarak devrildi. Kazada, TIR şoförü yaralandı.
17 Temmuz 2013 Çarşamba 06:31

Tır'la Otomobil Çarpıştı: 2 Yaralı

Sakarya'nın Akyazı İlçesine bağlı Kuzuluk beldesinde, Göksel Kesikbaş yönetimindeki 54 HU 837 plakalı TIR, Küçücek istikametinden Akyazı istikametine giden Hüseyin Sezgin kontrolündeki 54 DN 635 plakalı otomobile çarptı.
3 Temmuz 2013 Çarşamba 03:06

Denizde Boğularak Öldü

Kandıra'nın Sarısu sahiline arkadaşlarıyla eğlenmeye giden 35 yaşındaki Semih Muhammet Temizce, dalgalı denizde boğularak yaşamını yitirdi.
30 Haziran 2013 Pazar 15:09

AK Parti Mitingine Giden Otobüsü Taşladılar

Pazar günü İstanbul'da yapılan Kazlıçeşme mitingine giden Kaynarca otobüsü, Ümraniye'den geçişi sırasında seyir halindeyken taşlı saldırıya uğradı.
18 Haziran 2013 Salı 23:01

KASKI HAYATINI KURTARDI

Akyazı Batakköy Caddesinde meydana gelen kazada, 1 kişi yaralandı. Batakköy istikametine giden U.T. kontrolündeki 54 HC 359 plakalı motor pazar yeri yakınlarında dengesini kaybederek 20 metre sürüklendi.
5 Haziran 2013 Çarşamba 19:48

BARAJ İNŞAATINA KÖYLÜ ENGELİ

Akyazı İlçesinin Beldibi köyünde yapılacak Ballıkaya Barajı inşaatında görevli bilirkişilerin arsalarına verdiği değeri az bulan köylüler inşaat alanına giden yolu kesti.
22 Mayıs 2013 Çarşamba 02:48

ALİ İNCİ’DEN 19 MAYIS MESAJI

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan İnci Cumhuriyet ve demokrasiye giden yolda özellikle gençlere büyük görevler düştüğünü belirterek, Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ancak gençlerle ulaşılabileceğine dikkat çekti.
18 Mayıs 2013 Cumartesi 21:25

İspanya'dan gelen misafirlerini ağırladılar

Avrupa Birliği Comenius Okul Ortaklığı (Hikayemi Yazıyorum) Projesinde yer alan Sakarya Serdivan Talat Ayhan İlkokulu ve Ortaokulu, İspanya'dan gelen misafirlerini ağırladı. Konuk öğretmen ve öğrenciler gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirttiler.
21 Nisan 2013 Pazar 22:24

Adapazarı Belediyesi'nden yurt olayı açıklaması

Bu sabah özel bir öğrenci yurdunu işyeri açma ruhsatı almadığı için kapatmaya giden Adapazarı Belediyesi ekipleri ve yurt sahipleri arasında yaşanan gerginliğin taraflarından biri olan Adapazarı Belediyesi cephesinden açıklama geldi.
6 Mart 2013 Çarşamba 17:58

Türkiye’yi kendi memleketimiz olarak görüyoruz

SAGİAD’ın davetlisi ve misafir olarak Sakarya’ya gelen Kazakistan Ankara Büyükelçisi Zhanseit Tuimebayev; bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Kendisine gösterilen ilgiden memnun kalan Tuımebayev; Sakaryalı işadamlarını, ülkesi Kazakista
1 Şubat 2013 Cuma 17:57

SAKARYA UMKE EKİBİ CEYLANPINAR’DAN DÖNDÜ

9 Ocak’ta Sağlık Bakanlığı’nın görevlendirme yazısı ile Şanlıurfa iline bağlı Ceylanpınar İlçesinde görev yapmak üzere giden, UMKE (Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri Gönüllüleri) Sakarya ekibi çalışmalarını tamamlayarak kente döndü.
28 Ocak 2013 Pazartesi 18:11

AMBULANS KAZA YAPTI

Adapazarı ilçesinde, hasta almaya giden ambulansla bir aracın çarpıştığı kazada maddi hasar oluştu.
17 Ocak 2013 Perşembe 20:41

SAĞLIK PERSONELİNE YAPILAN SALDIRI

Sakarya Sağlık Sen Şube Yönetim Kurulu Karasu İlçesinde evde bakım hizmeti için giden sağlık personeli Yasin Bilgin ve Ali Şenek’e yapılan saldırıyı kınadı.
3 Ocak 2013 Perşembe 18:08

NUMAN KURTULMUŞ SAKARYA'DA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, asgari ücretin gönüllerinin istediği noktada olmadığını söyledi. Kurtulmuş, asgari ücreti vergiden arındırmayı hedeflediklerini belirtti.
30 Aralık 2012 Pazar 00:24

İTFAİYE EKİPLERİNİN ZOR ANLARI

Sakarya’nın Adapazarı İlçesi Çıracılar Caddesinde bir evde çıkan yangına müdahale etmeye giden Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri sokaklara gelişi güzel bırakılan otomobiller yüzünde olay yerine ulaşamadı.
26 Aralık 2012 Çarşamba 17:57

112 Ambulansı kaza yaptı, 4 kişi yaralandı.

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden hasta nakletmeye giden 112 Ambulansı kaza yaptı. Kaza’da 3’ü sağlık görevlisi 4 kişi yaralandı.
11 Aralık 2012 Salı 21:39

LAUİSVİLLE İLE KARDEŞ ŞEHİR OLDU

Adapazarı Belediyesi ile Amerika’nın Kentucky eyaleti Louisville Belediyesi arasında Kardeş Şehir protokolü yapıldı. Kardeş Şehir protokolü için Amerika’ya giden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli imzayı attı.
5 Aralık 2012 Çarşamba 18:34

Darıçayırında Traktör Devrildi 1 Ölü

Yassıgeçit Köyüne odun yapmaya giden 6 kişiden üçü traktörün kasasının altında kaldı. İki kişinin yaralandığı kazada 17 yaşında bir genç hayatını kaybetti.
27 Kasım 2012 Salı 20:57

ARAP TURİST HEMŞİRENİN KAFASINDA SAAT KIRDI

Sapanca ilçesinde geçirdikleri trafik kazası sonrası sağlık ocağına giden Arap turistler bir hemşireye saldırdı.
9 Kasım 2012 Cuma 21:58

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ulaşım konusundaki yeniliklerine devam ediyor. Ulaşım Daire Başkanı İsmail Yolcu, üniversite öğrencilerine SAÜ Kampüsü’ne giden araç sayılarını artırdıklarını belirtti.
31 Ekim 2012 Çarşamba 18:01

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1933 Naziler Alman Komünist Partisi'nin bütün mallarına el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free