hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım

gelin haberleri

45 milyonluk yatırımla iki ilçeye daha sağlam altyapı

Ferizli ve Söğütlü’de devam eden 45 milyonluk altyapı projesine gelinen son noktaya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Ekrem Yüce,
10 Haziran 2020 Çarşamba 02:02

Sağlıklı günler için var gücümüzle çalışacağız

Hep birlikte bu zorlu yoldan galip gelineceğini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Hemşehrilerimizin evde kalmalarını sağlamak, sosyal izolasyonun önemine dikkat çekmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
9 Nisan 2020 Perşembe 23:03

Yöresel Ürünler Merkezi için geri sayım başladı

Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Yöresel Ürünler Merkezi’nde başlatılan çalışmalarda sona gelindi.
19 Aralık 2019 Perşembe 03:23

Yeni duble yol tamamlanıyor

SATSO ile 1. OSB arasında inşa edilen yeni duble yolda gelinen son noktaya ilişkin bilgiler paylaşan Başkan Toçoğlu, “40 metre genişliğe sahip olacak duble yol ile OSB ulaşımları konforlu hale gelecek. Kaldırım ve orta refüj çalışmalarımızın ardından son kat asfaltını da tamamlayıp şehrimize kazandıracağız. Hayırlı olsun” dedi.
27 Aralık 2018 Perşembe 19:21

Ballıkaya için protokol imzalanacak

Eskişehir’de bulunan DSİ 3. Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya katılan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Ballıkaya Barajı için protokol aşamasına gelindiğini açıkladı.
29 Ekim 2018 Pazartesi 22:12

Benim Bahçem’de hasat zamanı

Macera Park tarafından çocukları toprak ve doğayla buluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Benim Bahçem’ projesinde sona gelindi. Minik çiftçiler kendilerine ayrılan parsellerde ektikleri domates, patlıcan, salata, fasülye, bamya gibi ürünleri hasat ediyor.
23 Temmuz 2018 Pazartesi 15:52

Kazakistan’lı Gelinimize Davullu Zurnalı Köy Düğünü

Adapazarlı Kan Ailesi Kazakistan’lı gelinleri için davullu-zurnalı köy düğünü yaptılar.
13 Temmuz 2018 Cuma 04:37

Adakule’nin çatısı tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Maltepe Park’ın inşa çalışmalarında sona gelindi.
6 Temmuz 2018 Cuma 03:13

Serdivan’da su kaybı azalacak kalite artacak

Serdivan’ın içmesuyu altyapısının tamamen yenileneceği 35 milyonluk projede gelinen son nokta ile ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Rüstem Keleş,
25 Aralık 2017 Pazartesi 05:27

Kuzeyde içmesuyuna 100 yıllık garanti

Karasu ve Kocaali’nin içmesuyu geleceğini garanti altına alacak 45 milyonluk yatırımda gelinen son nokta ile ilgili bilgiler paylaşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Toplam uzunluğu 450 kilometre olan içmesuyu hattımızın 255 kilometresi tamamlanmış durumda. Ekiplerimiz kalan kısımda çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyorlar” dedi.
5 Aralık 2017 Salı 03:35

Ferizli ve Söğütlü’de atıksu sorunu yaşanmayacak

Ferizli ve Söğütlü’de devam eden kanalizasyon ve içmesuyu projesinde gelinen son nokta ile ilgili bilgiler paylaşan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, “Şu anda kanalizasyon hattının 45 kilometrelik kısmı tamamlanmış durumda.
29 Kasım 2017 Çarşamba 18:10

2 kilometrelik yeni bulvarın altyapısı tamam

Yavuz Selim Caddesi’nde gelinen son nokta ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “2 kilometre uzunluğundaki yeni bulvar projemizde altyapı çalışmalarını tamamladık.
29 Ağustos 2017 Salı 02:14

TZOB Genel Başkanı Bayraktar-Destekler bir an evvel açıklanmalı

07.08.2017 -Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımsal desteklerin her yıl Nisan-Mayıs aylarında açıklanmasına rağmen, bu yıl Ağustos ayına gelinmesine rağmen açıklanmadığını bildirerek, “bu durum üreticimizi zor durumda bıraktı.
7 Ağustos 2017 Pazartesi 23:13

Topça Kavşağı’nın ihalesi yakında

Topça Kavşağı’nda başlatılacak çalışmalarda gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Projemizi kamuoyuna açıklamış, hazırlıklarımızı başlatmıştık.
7 Temmuz 2017 Cuma 05:41

Ballıkaya Barajı’nda son durum

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Ballıkaya Barajı’nda gelinen son noktayı açıkladı: “Baraj gövde yapısı bu yıl tamamlanıyor. Arıtma tesisi ve isale hatları için de gerekli proje çalışmaları başlıyor. Projenin paydaşı olarak barajın tamamlanması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.”
15 Haziran 2017 Perşembe 21:42

Anlamlı projede sona doğru

Şehit ve Gaziler Derneği’ne tahsis edilecek projede gelinen son noktayı açıklayan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “430 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirdiğimiz proje hızla tamamlanıyor. Kaba inşaatımız sonlandı. İç ve dış kısımlarda gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde noktalayacağız” dedi.
11 Mayıs 2017 Perşembe 22:50

Kara Düğün Dans Gösterisi

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından Çocuk Gelinler konusuna dikkat etmek amacı ile ‘Kara Düğün’ isimli bir dans gösterisi düzenlendi.
12 Nisan 2017 Çarşamba 03:25

Karasu’nun beklediği proje ihaleye çıkıyor

Karasu’nun heyecanla beklediği Sosyal Gelişim Merkezi projesinde gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Karasulu kadınları, çocukları, yaşlıları, engellileri, aileleri kısacası tüm ilçe sakinlerini bir araya getirecek yeni merkezimiz için 27 Şubat Pazartesi günü ihaleye çıkıyoruz. Karasumuza hayırlı olsun” dedi.
2 Şubat 2017 Perşembe 18:54

Sakaryalı Eğitimci Yazar İlk Kitabını Çıkardı..

Sakaryalı Eğitimci –Yazar Neslihan Cebesoy, ”Gelincik” isimli ilk kitabını çıkartarak okurlarının beğenisine sundu.
21 Ocak 2017 Cumartesi 00:08

3. köprü ve duble yol için kamulaştırma müjdesi

Şehre müjdesi verilen 3’üncü köprü ve köprüye bağlı olarak inşa edilecek yeni duble yol projesinde gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Bakanlar Kurulu şehre müjdesini verdiğimiz bu projeyle ilgili acele kamulaştırma kararı aldı.
25 Kasım 2016 Cuma 00:24

Sapanca Üst Mahallelere 8 Milyonluk Yatırım

Sapanca’nın yüksek kesimlerinde yer alan 11 mahalleye daha birinci sınıf içmesuyu ulaştıracak projede sona gelindiğini açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş,
1 Kasım 2016 Salı 16:40

Yeni Kavşakta Yeni Trafik Akışı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Mithatpaşa Mahallesi’nde devam eden yol düzenleme ve kavşak çalışmalarında sona gelindi.
20 Eylül 2016 Salı 01:40

Grevdeki İşçilere Sakarya Dayanışma Platformundan Destek

akarya da Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Partilerden oluşan Sakarya Dayanışma Platformu , 1.Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu Başkurt Otomotiv’de açlık grevini sürdüren işçileri ziyaret etti. Çelik İş Sendikası Şube Başkanı Rıfat Kurt, Sakarya Dayanışma Platformuna Gelinen süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.
28 Mayıs 2016 Cumartesi 01:35

SASKİ’DEN PAMUKOVA'NIN ALTYAPISINA 35 MİLYONLUK YATIRIM

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Pamukova’da devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili gelinen son noktayı açıkladı.
25 Nisan 2016 Pazartesi 00:01

TARAKLI’NIN YENİ MEYDANI YAZIN HİZMETTE OLACAK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, Taraklı Meydan Projesi’nde gelinen son noktayı açıkladı.
5 Nisan 2016 Salı 00:06

YENİKENT’E YAPILACAK MYO BİNASI İHALE'YE HAZIRLANIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi işbirliği ile başlatılan Meslek Yüksek Okulu’nu Yenikent bölgesine taşıyacak projede gelinen son aşamayı açıkladı.
27 Mart 2016 Pazar 23:32

KARASU ATIKSU ARITMA TESİSİ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Karasu Atıksu Arıtma Tesisi yapım çalışmalarında gelinen son noktayı açıkladı.
20 Mart 2016 Pazar 18:39

GELİN-KAYINVALİDE ARASINDA ÇIKAN TARTIŞMADA KAN AKTI

Sakarya’da kayınvalide ile gelin arasında çıkan tartışmada gelin, bıçaklanarak hastaneye kaldırıldı.
7 Şubat 2016 Pazar 16:51

KARDAN GELİN YAPTI SOSYAL MEDYADA İLGİ ODAĞI OLDU

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde ikamet eden 26 yaşındaki Hidayet Eryiğitin yaptığı kardan gelin sonrasında sosyal medyada ilgi odağı oldu.
25 Ocak 2016 Pazartesi 18:28

BAŞKAN TOÇOĞLU SAPANCA MUHTELİF İÇMESUYU PROJESİNİN TAMAMLANDIĞINI AÇIKLADI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Muhtelif Yerler İçmesuyu Projesi çalışmalarında gelinen son noktayı açıkladı.
10 Ocak 2016 Pazar 21:04

PAMUKOVA’NIN İÇMESUYU GARANTİ ALTINA ALINIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Pamukova’da devam eden altyapı yatırımları ile ilgili gelinen son noktayı açıkladı.
6 Ocak 2016 Çarşamba 22:53

31 GRUP YOLU DAHA ULAŞIMA AÇILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, şehir genelinde devam eden karla mücadele çalışmalarında gelinen son noktayı açıkladı.
31 Aralık 2015 Perşembe 20:04

SAÜ, ANJİYO TEDAVİSİNDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi(SAÜ) Kardiyoloji Kliniği'nde anjiyo esnasında oluşacak problemlerin cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın üstesinden gelinebilecek teknik geliştirildi.
20 Aralık 2015 Pazar 21:01

Uzunçarşı Yenileme Projesi'nde Büyük Adım Atılıyor

Başkan Toçoğlu, şehrin merakla beklediği Uzun çarşı Yenileme Projesi’nde gelinen son noktayı açıkladı. Toçoğlu, “25 Kasım Çarşamba günü Uzunçarşı Yenileme Projesi’nin 1. etabı için yapım ihalesine çıkıyoruz.
4 Kasım 2015 Çarşamba 18:37

Ada Treni İçin Sondaj Çalışmaları Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından şehre müjdesi verilen ve Adapazarı Treni’ni yer altına alacak projede gelinen son noktayı açıkladı.
30 Ekim 2015 Cuma 19:15

Tkb Başkanı Tevhide Yağan Yeni Dönemde Yapılacak Faaliyetleri Anlattı

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, yeni yapılacak faaliyetlerin hakkında bir toplantı düzenledi. Toplantıda çocuk gelin konusuna da değinildi.
19 Ekim 2015 Pazartesi 23:25

DÜğünde Silah Sesine Dayanamayan Gelin Bayıldı

Sakarya’nın Kocaali ilçesinde, bir düğünde davetlilerin sürekli olarak silahla havaya ateş açmalarından bunalan ve silah seslerine daha fazla dayanamayan gelin, yorgunluğun da etkisiyle bayıldı. İlginç olay, bir davetli tarafından amatör kamerayla görüntülendi.
31 Ağustos 2015 Pazartesi 20:10

ŞÖLEN BAŞLASIN

30 Ağustos Zafer haftası 5. Uluslar arası Valilik Kupası Judo Turnuvası için katılacak ülkeler tek tek Sakarya’ya akın etmeye başladı. Çalışmalar da sona gelindi ve şölene ramak kaldı
20 Ağustos 2015 Perşembe 03:16

Uzunçarşı'da Ödemeler Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Uzunçarşı Rekreasyon Projesi’nde gelinen son aşamayı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.
12 Ağustos 2015 Çarşamba 08:48

KENTTE 9 KİŞİDEN 1'İ RESMEN YOKSUL

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakaryalı seçmene, "Kentte dokuz kişiden 1'i resmen yoksul. Bu yoksulluğu bitirmeyi hedef alan, halkın refahını programına koyan tek parti CHP. Gelin, 'Yaşanacak bir Türkiye'yi birlikte kuralım" diye seslendi.
1 Haziran 2015 Pazartesi 22:58

Aksoy:Lafa değil icraata baktık!

Saadet partisi milletvekili adayı ismet Aksoy laf değil icraat üretecek olana oy verin dedi. İsrail, meydanlarda konuşurken Türkiye’nin hedefinde yer alıyor ama iş ticarete, yani İsrail’e hayat vermeye gelince, Türkiye hiçbir yaptırımda bulunmuyor. “Dostlar alışverişte görsün” misali verilen tepkiler, İsrail’le ticaretin rekorlar kırmasına mani olamıyor. Dedi.
29 Mayıs 2015 Cuma 04:08

DAMADA İLGİNÇ DÜĞÜN HEDİYESİ

Sakarya’nın Hendek ilçesinde Nihal-İmdat Demir çiftinin düğününde damadın arkadaşları damada emzik ve bulaşık önlüğü, geline ise merdane ve damada yedirmesi için de ayva hediye etti.
11 Mayıs 2015 Pazartesi 21:47

ÇELİK İSALEYE 25 TONLUK VANA

SASKİ’den yapılan açıklamada 4. Çelik İsale Hattı çalışmalarında sona gelindiği belirtildi. Açıklamada, 25 tonluk vananın hatta montaj çalışmaları nedeniyle bazı bölgelerde yaşanan kesintinin gün içerisinde giderileceği ifade edildi.
11 Mayıs 2015 Pazartesi 02:43

SAADET’TEN TAM KADRO TARAKLI ÇIKARMASI

Saadet Partisi Milli İttifak adayları Taraklı ilçesine çıkartma yaptı. İl Başkanı Osman Ünlü ve Milletvekili adaylarının tamamının katıldığı Taraklı ziyaretinde halk ile bir araya gelindi.
26 Nisan 2015 Pazar 02:35

Hendek’e 4,5 Milyonluk Altyapı Yatırımı

Hendek Altındere Çamlıca bölgesi altyapı çalışmalarında sona gelindiğini açıklayan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “33 kilometrelik atıksu hattının 27 kilometresi tamamlandı” dedi.
23 Nisan 2015 Perşembe 21:40

Yöçeyder Serdivan’ın ‘Gelin canlar bir olalım’ konulu konferansı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Yöçeyder Serdivan’ın hazırladığı Rize Eski Millet Vekili Şevki Yılmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘gelin canlar bir olalım’ konulu konferans yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
10 Nisan 2015 Cuma 18:21

Başkan Toçoğlu: “Isale Hattı Çalışmalarında Sona Gelindi”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, çelik borularla inşa edilen 4. İsale Hattı çalışmalarında sona gelindiğini açıkladı.
29 Mart 2015 Pazar 19:39

Sakarya'da Araç Trafiğini Rahatlatacak Proje

Sakarya’da uzun yıllardır üzerinde çalışılan, aynı güzergahta yolcu taşıyan minibüsler ile taksi dolmuşlarını bir araya getirecek oluşumda sona gelindi.
5 Mart 2015 Perşembe 00:49

Baro Başkanı ve Rektörün “Ucuz Kahramanlık” polemiği

İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal’ın katılımıyla Sakarya Üniversitesi’nde gerçekleştirilmesi düşünülen, ancak Rektörlük engeline takılan konferansın ve konulan engelin yankıları bitmedi.
15 Aralık 2014 Pazartesi 03:26

Bakan Işık'tan Gelin Ve Damada Üç Çocuk Tavsiyesi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Sakarya’da katıldığı düğünde gelin ve damada en az üç çocuk tavsiyesinde bulundu.
14 Aralık 2014 Pazar 01:22

Kadına Şiddet Sakarya'da Protesto Edildi

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şubesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde gelinlik giyip yüzlerini beyaza boyayarak yaptıkları eylemde kadına şiddeti protesto etti.
26 Kasım 2014 Çarşamba 03:02

Faik Baysal Kütüphanesi'nde Sona Gelindi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi yenileme çalışmalarında sona gelindi.
20 Kasım 2014 Perşembe 02:02

Bakan İslam “çocuk gelinler”in sayısını açıkladı

Türkiye’de "çocuk gelinler" meselesi tartışılmaya devam ederken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın bir soru önergesine verdiği yanıt, Türkiye’nin çocuk gelinler haritasını ortaya koydu.
18 Kasım 2014 Salı 04:30

Sinop?ta Ev Yangını

Sinop?ta bir evde çıkan yangın büyümeden kontrol altına alındı.Yangın, saat 14.15?te Gelincik Mahallesi Stat Yolu Kazım Karaman Apartmanı?nda meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenle evde yangın çıktı. O sırada olay yerinden geçen pol
13 Kasım 2014 Perşembe 23:34

Havalimanında unutulan eşyalar satışa çıktı

Atatürk Havalimanı ve THY uçaklarında unutulan eşyalar Avcılar?da bulunan bir iş yerinde satışa çıktı. Unutulan eşyalar arasında bilgisayardan cep telefonlarına binlerce ürün bulunuyor. En çok ilgi çeken ise gelinlikler ve tekerlekli sandalyeler oluyor.
13 Kasım 2014 Perşembe 21:46

Ölmek için Allah’a dua eden kadınlar

Savaş mağduru kadınların konuşulduğu panelde Esed zulmü yerine çocuk gelin meselesinin ısrarla ön plana çıkarılması Suriyeli kadınları üzdü.
13 Kasım 2014 Perşembe 06:38

??gelin Can?lar Bir Olalım??

Aliağa?nın Helvacı Mahallesi?nde, 2009 yılında kurulan ve kısa sürede 200?den fazla üyeye ulaşan Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Aliağa Şubesi, 2012 yılında temeli atılan ve tamamlanma aşamasına gelen derneğe ait Helvacı Cem Evi?nde Aşure Etki
11 Kasım 2014 Salı 07:00

Şahinbey?de Mutluluğa ?evet? Dediler

Şahinbey Belediyesi?ne evlenmek için başvuru yapan motosiklet tutkunu çift, Şahinbey Kültür Merkezi?nde kıyılacak nikaha, gelin arabası gibi süsledikleri motosikletle geldi.Şahinbey Kültür Merkezi?nde evlenen 28 yaşındaki Necati Erol ve
11 Kasım 2014 Salı 02:42

Obama: IŞID ile mücadelede yeni bir safha

ABD Başkanı Obama, Irakta ABDli asker sayısının ikiye katlanmasının IŞID ile mücadelede yeni bir safhaya gelindiğini gösterdiğini söyledi.
11 Kasım 2014 Salı 00:34

Türkiye?de ilk! Google Glass ile doktorun gözünden canlı yayın

Türkiye?nin önde gelen kardiyologları ve kalp cerrahları, kalp hastalıkların tedavisinde gelinen noktayı ve yeni ufukları masaya yatırmak amacıyla Memorıal Ankara Hastanesi?nde bir araya geldi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 16:54

Davutoğlu: 2 ayda Türkiyede ne değişti

Başbakan Davutoğlu partisinin Küçükçekmece ilçe kongresinde yaptığı konuşmada, AK Parti ile birlikte son 12 yılda gelinen noktayı anlattı.
9 Kasım 2014 Pazar 01:48

İsmail Kartal uyardı: "Artık kendinize gelin"

Öğrencileriyle bir toplantı yapan İsmail Kartal, ?Sizi hala Beşiktaş galibiyeti havasında görüyorum artık kendinize gelin, Şu an ne şampiyon
7 Kasım 2014 Cuma 14:48

Söğütlü de Bayramlaşma

Belediye Başkanı Hüseyin Genç, İlçe Kaymakamı Önder Bozkurt, Jandarma Komutanı Serhat Arpat, , mahalle muhtarları, Ak parti ilçe teşkilatı, meclis üyeleri, daire amirleri, sivil toplum örgütleri ve halk ile Söğütlü Bahçem cafe de bayramlaşmak üzere bir araya gelindi.
5 Ekim 2014 Pazar 04:18

Aynı Yeri İkinci Kez Soymaya Gelince Yakalandı

Sakarya’da, daha önce bir kuyumcu dükkanını soyan şahıs aynı yeri ikinci kez soymaya gelince yakalandı.
1 Ekim 2014 Çarşamba 04:12

Geyve İnciksuyu Deresi Islahında Sona Yaklaşıldı

Geyve İlçesi İnciksuyu deresindeki ıslah çalışmalarında sona gelindi.
25 Eylül 2014 Perşembe 04:18

Sulama Kanalı Ay Sonunda Devrede

Sakarya Nehri'nin doğusunda kalan köylere tarımsal su desteğinin sağlanması için hayata geçirilen Sulama Kanalı Projesi'nde son 100 metreye gelindiğini ifade eden Başkan Toçoğlu, "İnşallah bu ay sonunda kanalımızdan tarım arazilerine su vermeye başlayacağız" dedi.
11 Eylül 2014 Perşembe 04:29

Sakarya’da Çöp Ev Operasyonu

Sakarya’da yalnız yaşayan 50 yaşındaki bir kadına ait evden 5 kamyon dolusu çöp çıktı. Çöp ve sokak köpeklerinin yanı sıra evden çıkan gelinlikler, temizlik görevlilerini şaşkına çevirdi.
3 Eylül 2014 Çarşamba 20:49

Çaldığı Tişörtle Emniyete Gelince Yakalandı

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Ramazan ayı için Akm önünde kurulan stantlardan tişört ve çok sayıda malzeme çalan hırsız, çaldığı tişörtle emniyete gelince kıskıvrak yakalandı.
10 Ağustos 2014 Pazar 06:32

Gelin Müşteri, Damat Kasiyer Oldu

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir marketin müdürlüğünü yapan damat, gelin alışveriş yaptığı sırada kasiyer oldu.
5 Ağustos 2014 Salı 22:08

Çocukların tehlikeli oyununu polis önledi

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Atatürk Bulvarında bulunan süs havuzlarına serinlemek için giren çocuklar polis engeline takıldı.
31 Temmuz 2014 Perşembe 08:55

SAKARYA DEMİRYOLU ÜRETİMİNDE DE MARKA OLACAK

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Vagon Sanayi A.Ş (TÜVASAŞ) Genel Müdürü Erol İnal'ı ziyaret ederek "Milli Tren Projesi" kapsamında üretimi gerçekleştirilecek Elektrikli Tren Seti (EMU) ve Dizel Tren Seti'nin (DMU) çalışmalarında gelinen son durum hakkında bilgi aldı.
13 Mayıs 2014 Salı 04:05

YENİ KÖPRÜ LED SİSTEMİYLE AYDINLATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Eski Kazımpaşa Caddesi ile Şeker Kavşağı arasında hayata geçirilen köprü geçişli bağlantı yolunda sona gelindi. Peyzaj çalışmalarının devam ettiği arterde yer alan köprü, led aydınlatmasıyla bölgeye ayrı bir güzellik kattı.
3 Mayıs 2014 Cumartesi 05:37

SAİGEP-1'DE SONA GELİNDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yurt Dışı İş Geliştirme Komisyonu tarafından 3 yıl önce hayata geçirilen Sakarya İhracatını Geliştirme Projesi 1 olarak bilinen ve kısa adı SAİGEP-1 olan projede sona gelindi.
16 Mart 2014 Pazar 20:19

YHT ALT GEÇİDİNDE KAZI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Arifiye Atatürk Caddesinde bulunan hemzemin geçidin yerine yapılan alt geçit inşaatında kazı aşamasına gelindi.
28 Şubat 2014 Cuma 21:40

YÜZLERCE VATANDAŞ YAĞMUR DUASINA KATILDI

Sakarya’nın Taraklı ilçesinde kış aylarının ortasına gelinmesine rağmen kar ve yağmurun hasretini çeken vatandaşlar yağmur duasına çıktı.
22 Şubat 2014 Cumartesi 00:17

Bakan Ayşenur İslam: Böyle Bir Cümle Ağzımdan Çıkmadı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Çocuk gelinlerin masumane olduğunu söylediğim iddiası var, bu külliyen yalan, bu cümleyi reddediyorum, böyle bir cümle ağzımdan çıkmadı" dedi.
29 Ocak 2014 Çarşamba 23:55

Cezaevi Firarisi Eve Gelince Yakalandı

Sakarya'da, üç kişiyi öldürmekten cezaevinde olan ve geçen Ağustos ayında hastaneden firar eden S.G. adlı şahıs, ailesini ziyarete gelince jandarma tarafından yakalandı.
1 Ocak 2014 Çarşamba 23:32

SATSO’DA 'OTOMOTİV SANAYİCİLERİ ÇALIŞMA GRUBU' KURULDU

Yaklaşık 2 yıl önce başlanan ve ‘Sakarya Vites Yükseltiyor Çalıştayı’ ile belli bir noktaya gelinen Otomotiv Şehri Sakarya Projesi ile ilgili çalışmalar aralıksız devam ediyor.
3 Aralık 2013 Salı 22:23

HENDEK DEVLET HASTANESİ ACİL SERVİSİ GENİŞLİYOR

Hendek Devlet Hastanesinin mevcut acil servisi yoğunluğu artması üzerine cevap veremez hale gelince Acil Servisin genişletilmesine karar verildi. Kısa süre önce yapımı başlanan ek binanın açılması için geri sayım başladı.
19 Kasım 2013 Salı 19:38

PATENCİLER POLİS ENGELİNE TAKILDI

Bir grup öğrenci okul çıkışı Adapazarı Belediyesi önünde patenlerle kayarak vatandaşı rahatsız edince polis engeline takıldı.
18 Kasım 2013 Pazartesi 23:04

3+1’DE ÖĞRENCİ YERLEŞTİRMELERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Sakarya Meslek Yüksekokulu Müdürleri, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda bir araya gelerek 2013-2014 eğitim yılında uygulamalı eğitimde gelinen noktayı değerlendirdiler.
12 Ekim 2013 Cumartesi 03:25

ALT GEÇİT ÇOK YAKINDA HİZMETE GİRECEK

Arifiye merkezle Aşağı Kirazca Mahallesini birbirine bağlayan alt geçidin inşaat çalışmalarında sona gelindi.
31 Ağustos 2013 Cumartesi 03:40

HES'te Denemeler Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Sakarya Nehri üzerinde yapılan Hidroelektrik Santrali'nde son aşamaya gelindi.
24 Temmuz 2013 Çarşamba 01:06

28 bin TL’lik trafik cezası gelince köprüye çıktı

Sakarya’da 28 bin TL’lik trafik cezası gelince köprüye çıkan bir kadın, jandarma ve emniyet ekiplerince ikna edilerek köprüden indirildi.
14 Mayıs 2013 Salı 01:51

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE 23 BİN HİZMETLİ KADRO BEKLİYOR

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz Sağlık sektöründe çalışan 23 bin hizmetlinin haklarının görmezden gelindiğini savunarak, diğer kurumlarda olduğu gibi sağlık kurumlarındaki hizmetlilerin de kadroya alınmasını istedi.
9 Mayıs 2013 Perşembe 20:12

GEZİCİ SPOR KOMPLEKSİ SAKARYA’YA GELİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğinde gençleri spor yapmaya özendirmeyi ve bilinçlendirmeyi hedefleyen “Gelin Spor Yapalım Tek Galibi Dostluk Olsun” projesi 22 Nisan Pazartesi günü Sakarya’da gerçekleştirilecek.
17 Nisan 2013 Çarşamba 03:40

YEREL KÜLTÜR DERNEKLERİ HEDEF BELİRLEDİ

Sakarya Yerel Kültür Derneğinin öncülüğünde 2012 yılı sonlarında başlatılan ilçelerde örgütlenme ve ilçe derneklerinin kurulması çalışmalarında son aşamaya gelindi. Sakarya’nın 16 ilçesinde Yerel Kültür Derneği kurarak, federasyon kurulması ile ilgili toplantı Elegante SATSO Tesislerinde yapılan istişare neticesinde karara bağlandı.
11 Nisan 2013 Perşembe 02:43

YENİ BULVAR İNŞAATINDA SONA GELİNDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zübeyde Hanım ve Kirişhane Caddelerini birbirine bağlayarak Serdivan’a yeni bir giriş kapısı açıyor. Çalışmalarda son aşamaya gelindiğini belirten Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar;
27 Şubat 2013 Çarşamba 23:08

EŞİ VE ÇOCUKLARI TARAFINDAN TERK EDİLDİ

Sakarya’nın Erenler ilçesinde 8 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonrası çalışamaz hale gelince eşi ve çocukları tarafından terk edilen 52 yaşındaki Mustafa Yanık, hayırseverlerden yardım istedi.
21 Şubat 2013 Perşembe 22:24

KAYBOLAN GELİNİNİ VE TORUNUNU ARIYOR

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde işletmecilik yapan 70 yaşındaki Cabir Süzer, 3 gün önce Serdivan ilçesinde bulunan özel bir hastaneye doğum yapması için yatırdığı gelininden haber alamıyor.
28 Eylül 2012 Cuma 18:25

Mollaköy 'de kanal parkurunda sona gelindi

Sakarya’nın Arifiye ilçesinde bulunan Mollaköy Göletinin üzerine inşa edilecek olan uluslararası kürek, kano ve olimpik kanal parkurunun fizibilite çalışmalarında sona gelindi. Projenin önümüzde ki aylarda ihaleye çıkacağı kaydedildi.
23 Ağustos 2012 Perşembe 17:28

Keleş: “Memnun etmezsek, yüzümüze tükürün!”

CHP Sakarya İl Başkan Adayı Ecevit Keleş, katıldığı radyo programında 29 Nisan’da yapılacak olan il başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak delegelere seslenerek, “Ecevit Keleş ve ekibi sizi memnun etmezse, gelin yüzümüze tükürün!” dedi.
14 Nisan 2012 Cumartesi 21:29

Yeni Haliyle Trafiğe Açıldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Orhan Cami Meydan projesinde sona gelindi.
26 Mart 2012 Pazartesi 15:44

Akıl almaz işkenceye tutuklama

Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde 16 yaşındaki gelinlerine "işkence yapmak" ve "cinsel istismarda bulunmak" suçlarından gözaltına alınan kadın ve kocası, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
15 Mart 2012 Perşembe 04:41

Söğütlü'de küçük geline işkence iddiası

Ankara'dan 6 ay önce teyzesinin oğlu ile resmi nikah kıyılmadan evlendirilerek Sakarya'nın Söğütlü İlçesi’ne gelin gelen 16 yaşındaki S.B.'ye eşi ve eşinin yakınlarının işkence yaptığı ileri sürüldü.
14 Mart 2012 Çarşamba 19:07

Nevruzun Ev Sahibi Hendek Belediyesi

Hendek Belediye Başkanı ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkan Yardımcısı Ali İnci, Sakarya’da bulunan hemşeri ve soydaş dernekleriyle bir araya gelerek “Gelin Nevruz bayramını hep birlikte kutlayalım” dedi.
25 Şubat 2012 Cumartesi 18:46

Tren seferleri 8'e düşürüldü!

Yüksek hızlı tren inşaatı nedeniyle Gebze-Köseköy arasında yapılacak yol yapım çalışmaları, Adapazarı-Haydarpaşa seferlerini durdurdu. TCDD tarafından aylar öncesinde yapılan duyuruya rağmen birçok vatandaş tren garlarına gelince mağdur oldu.
3 Ocak 2012 Salı 20:17

Kurumsal destek arayışları

2. Karadeniz Spor Oyunları'nın yine Türkiye'de yapılması gündeme gelince Karadeniz Spor Oyunları Düzenleme Komitesi'ne teklif veren Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, kurumsal destekleri almak için görüşmelerini yürütüyor.
8 Eylül 2011 Perşembe 01:13

GELİNCİK PINARI EFSANESİ DİLDEN DİLE ANLATILIYOR

Sakarya’nın Kocaali ilçesi Hızar Mahallesi’nde bulunan Gelincik Pınarı, hakkında ki efsaneler ve hikayelerle nesillerden beri dilden dile anlatılıyor.
22 Ağustos 2011 Pazartesi 05:24

SAKARYA'DAN KISA KISA

Sakarya'nın Karapürçek ilçesine bağlı Teketaban köyünde ikamet eden H.T.(51), eşi E.T.(49) oğulları H.T.(27) ve E.T. (22) ile gelinleri E.N.T.(25) ve N.Y. (19) alacak verecek meselesinden dolayı komşuları ile tartışmaya başladı.
8 Ağustos 2011 Pazartesi 15:33

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free