hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakarya şehirlerin şehridir Büyükşehirli özel sporcu bölge ikincisi Osmanlı’da saray mutfağı devasa bir yerdir Kick Boks’ta Büyükşehirli sporcular kürsüde KOBİ'lerin AB Ülkelerine İhracatında Fırsatlar ve Zorluklar SATSO'da anlatıldı Kantincilerden Dayanışma Gecesi SEDAŞ, “Stargate” projesiyle yıldızlarını seçiyor SAKARYASPOR:1 ELAZIĞSPOR:0 Akçay Baraj Gölü su alınabilecek seviyeye ulaştı Şehrin gelişimine ivme kazandıran yatırımların yanındayız
Sakarya şehirlerin şehridir
Sakarya şehirlerin şehridir
 
Kantincilerden Dayanışma Gecesi
Kantincilerden Dayanışma Gecesi
 
SAKARYASPOR:1 ELAZIĞSPOR:0
SAKARYASPOR:1 ELAZIĞSPOR:0
 

Akçay Baraj Gölü su alınabilecek seviyeye ulaştı
Akçay Baraj Gölü su alınabilecek seviyeye ulaştı

gelerek haberleri

BURASI SAKARYA BURADA İŞ VAR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İŞKUR Sakarya İl Müdürü Tekin Kaya ile bir araya gelerek 2019 İstihdam Seferberliği 2019 teşviklerinin detayları ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenlediler.
16 Mart 2019 Cumartesi 23:01

SAKARYA İÇİN MESLEKİ KURULUŞLARIN BAŞKANLARI GÜÇBİRLİĞİ YAPIYOR

Akgün Altuğ, mesleki kuruluşların başkanları ile bir araya gelerek yerel seçimler öncesi Sakarya’nın öncelikleri, sorunları, çözüm önerileri çalışmalarını başlattı.
6 Şubat 2019 Çarşamba 17:44

Kısa film çekimine gönül veren öğrencilere Durmuş’tan destek geldi

Karasu ve Adapazarı ilçelerindeki çeşitli okullarda öğrenim gören Karasulu 6 öğrencinin bir araya gelerek yaptıkları kısa film çalışması İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un büyük beğenisini kazandı.
22 Ocak 2019 Salı 18:26

Genel Müdür Bilgili’den Sakarya Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, İlköğretim Haftası açılışı dolayısıyla ilimize gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu.
18 Eylül 2018 Salı 23:14

MEB Daire Başkanı Sakaryalı Öğretmenlerle Buluştu

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Öğretmene Hizmet Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanı Abdi Erdoğan, mesleki çalışmalar kapsamında ilimize gelerek seminer çalışmalarına katılan öğretmenlerle biraraya geldi.
17 Eylül 2018 Pazartesi 00:38

MEB Daire Başkanı Sakaryalı Öğretmenlerle Buluştu

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Öğretmene Hizmet Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanı Abdi Erdoğan, mesleki çalışmalar kapsamında ilimize gelerek seminer çalışmalarına katılan öğretmenlerle biraraya geldi.
17 Eylül 2018 Pazartesi 00:38

Büyükşehir’den yılın transferi

Büyükşehir Basketbol Takımı yöneticileri basın ile bir araya gelerek yeni transfer Toney Douglas’ı duyurdu.
7 Ağustos 2018 Salı 02:06

COŞKUN: “Basın; bizim halk ile aramızdaki bigi kaynağı köprümüzdür”

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
10 Ocak 2018 Çarşamba 22:39

Kudüs için yürüdüler

Adapazarı'nda, 62 sivil toplum kuruluşu bir araya gelerek 'Kudüs İçin Ayağa Kalk Sakarya' yürüyüşü düzenledi.
10 Aralık 2017 Pazar 00:03

Sanayi için ortak hareket

Vali Balkanlıoğlu, Başkan Toçoğlu ve SATSO Başkanı Kösemusul bir araya gelerek şehrin sanayideki son durumunu ve yol haritasını masaya yatırdı.
27 Kasım 2017 Pazartesi 23:32

Okullara İş Sağlığı ve Güvenliği Denetimi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın İşyeri Sağlık ve Güvenlik Koordinatörleri ilimize gelerek Bakanlığa bağlı kurum ve okullarda iş sağlığı ve güvenliği konularında denetimlerde bulundular.
10 Ekim 2017 Salı 02:52

Büyükşehir sezonu 10 Ağustos’ta açıyor

Tahincioğlu Süper Lig’de yer alacakları yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulunan Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü Başkanı Akgün Altuğ, “Takımımız 10 Ağustos Perşembe günü bir araya gelerek çalışmalarına başlayacak. İnşallah takımımız güzel bir sinerji yakalayacak ve yeni sezonda, yeni ligde, yeni salonumuzda önemli başarılar elde edeceğiz” dedi.
20 Temmuz 2017 Perşembe 23:25

Vali Balkanlıoğlu Göreve Başladı

Ordu Valiliği görevini sürdürürken 21 Haziran 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Sakarya Valiliğine atanan Vali İrfan Balkanlıoğlu, ilimize gelerek göreve başladı.
5 Temmuz 2017 Çarşamba 06:47

Sakarya MÜSİAD Karasu’da

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Teşkilatlandırma Komisyonu Başkan İsmail Filizfidanoğlu’nun misafiri olarak Karasu Carpediem Otel Diamond’ta biraya gelerek haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi, ardından da aileleriyle İftar yaptı.
1 Haziran 2017 Perşembe 21:39

Çözüm İçin İkinci Bilgilendirme Toplantısı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Evrenköy Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, bölgede başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesiyle ilgili halkı bilgilendirdi.
4 Mayıs 2017 Perşembe 22:46

Başkan Necmettin Kırık, İstanbul ve Kocaeli’de Manavlarla biraraya geldi.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, hafta sonunda İstanbul ve Kocaeli’de bulunan Manav Kültür Dernekleri ve Topluluklarıyla biraraya gelerek istişarelerde bulundu.
4 Nisan 2017 Salı 21:39

Barış Masası..

Sakarya Bal liginde oynayan, Karasuspor ile As Akyazıspor arasında geçtiğimiz aylarda yaşanan gerginlik nedeniyle iki ilçe takımının Kulüp Başkanları ve Belediye Başkanları dostluk yemeğinde bir araya gelerek barış ve kardeşlik mesajları verdiler.
26 Mart 2017 Pazar 23:45

SEDAŞ, SASKİ VE KARLA MÜCADELE EKİPLERİNE TEŞEKKÜR

Ferizli Belediyesi’nin, muhtarlar ve STK'lar ile her ay bir araya gelerek düzenli olarak yaptığı toplantıda ilçe genelinde yapılan çalışmalar değerlendirildi.
10 Şubat 2017 Cuma 23:13

Ulaşım zammı masaya yatırıldı

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Feridun Canbaz, Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Cevat Demir ile bir arya gelerek, gündemde yer alan ulaşım zammı üzerine istişarede bulundular.
10 Ocak 2017 Salı 18:54

Federasyon Başkanı Hendek’te..

3 Aralık Dünya engelliler günü dolayısıyla Türkiye’ye gelen Avrupa Elele Engellilere Yardım konfederasyonu Genel Başkanı Cengiz Hocazade, Hendek Elele Engellilerle Yaşam Derneği yönetimi ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
4 Aralık 2016 Pazar 23:29

APEK’te görevden alınan başkan Ahmet Aya pancar üreticileri ile bir araya geldi

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) eski Başkanı Ahmet Aya, Çaykışla’da pancar üreticileri ile bir araya gelerek,
29 Kasım 2016 Salı 23:37

MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba Basınla Bir araya geldi

MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba,basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek gündemi değerlendiren açıklamalarda bulundu.
27 Eylül 2016 Salı 00:52

SESOB Başkanı Alişan sert konuştu;“Korsan servisçiler temizlensin”

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (SESOB) bağlı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanları, Birlik Başkanı Hasan Alişan başkanlığında bir araya gelerek, başta okul servisleri olmak üzere, şoför esnafının yaşadığı sıkıntıları masaya yatırdılar.
24 Eylül 2016 Cumartesi 03:08

Hoşgörü Adası Sakarya’ya Hoş Geldiniz

Türkiye ve Dünya’nın dört bir yanından gelerek yeni eğitim öğretim yılında Sakarya Üniversitesi’nde eğitim alacak öğrencilere mesaj veren Başkan Toçoğlu,
20 Eylül 2016 Salı 23:56

SATSO AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yılın son meclis toplantısını bütçe görüşmeleri ile tamamladı. Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından düzenlenen bütçe yemeğinde meclis üyeleri bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
5 Ağustos 2016 Cuma 00:51

SESOB’a bağlı oda başkanları birlik hizmet binasında bir araya geldi

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (SESOB) bağlı oda başkanları, birlik hizmet binasında bir araya gelerek, ortak bir basın açıklaması yaptılar. Birlik adına açıklamayı yapan SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Esnaf ve sanatkarımız her zaman olduğu gibi devletimizin ve milletimizin yanında yer alacaktır” dedi.
19 Temmuz 2016 Salı 23:44

Beden Eğitim Öğretmenleri Derneği Kuruldu.

Sakarya’da görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri biraya gelerek dernek kurdular. Birlikten kuvvet doğar sözünden hareketle kurulan Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği’nin resmi başvurusu bayramdan sonra yapılacak.
30 Haziran 2016 Perşembe 01:07

Yozgatlılar eski başkanlarını unutmadılar

Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi iftarda bir araya gelerek, genel kurul sonrası görev dağılımı yapıp, eski başkanlara plaketle teşekkür ettiler.
27 Haziran 2016 Pazartesi 21:04

SAMİB İçin İftar Vakti

Sakarya Makine İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) Başkanı Günay Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Geleneksel İftar Programı’nda üye ve aileleriyle bir araya gelerek, oruçlarını açtı.
21 Haziran 2016 Salı 22:06

SATSO 18. MESLEK GRUBU SEKTÖRÜ DEĞERLENDİRDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu mimarlık, mühendislik faaliyetleri ve inşaat taahhüt işleri ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 18. Meslek Komitesi, grup üyeleriyle bir araya gelerek sektörel değerlendirmelerde bulundu.
16 Mayıs 2016 Pazartesi 20:27

Bu gün “Endüstri “4.0” ile yeni bir evreye geçildi

Önceki gün üyeleriyle bir araya gelerek istişare yapan SAMİB Başkanı Metin Kar ve Yönetim Kurulu; AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen’i ağırladı.
2 Nisan 2016 Cumartesi 02:15

İnci Grup Basınla bir araya geldi

İnci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit İnci basın mensuplarıyla bir araya gelerek Fildişi Sahillerinde yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
10 Mart 2016 Perşembe 00:16

BAŞKAN KARAKULLUKÇU, KADIN PERSONELİN GÜNLERİNİ KUTLADI

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediye personeliyle kahvaltıda bir araya gelerek, çiçek takdim etti.
9 Mart 2016 Çarşamba 01:52

SAKARYA ASKF BAŞKANI YAŞAR ZIMBA YENİ PROJELERİ AÇIKLADI

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba, basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni yapılacak projeler hakkında bilgiler verdi.
4 Mart 2016 Cuma 00:04

Genel Başkan Yardımcısı Üstün İşadamı Orhan Kocabıyık'la Sakaryaspor'u Konuştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, işadamı Orhan Kocabıyık ile biraya gelerek, başta Sakaryaspor olmak üzere birçok konuda görüş alış verişinde bulundu.
28 Aralık 2015 Pazartesi 22:05

BAKAN FİKRİ IŞIK'TAN TAZİYE ZİYARETİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, kalp krizi geçirmesi sonucu hayatını kaybeden CHP İzmit ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Şaban Sarıgülle’nin Sakarya’daki evine gelerek taziyelerini sundu.
25 Aralık 2015 Cuma 17:41

SATSO AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bu yılın son meclis toplantısını bütçe görüşmeleri ile tamamladı. Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından düzenlenen bütçe yemeğinde meclis üyeleri bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
25 Aralık 2015 Cuma 17:27

SATSO 33. MESLEK KOMİTESİ İSTİHDAM KONUSUNU DEĞERLENDİRDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu makine imalatçılarının oluşturduğu 33. Meslek Komitesi sektör temsilcileri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
23 Kasım 2015 Pazartesi 01:03

SATSO 2. MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 2. Meslek Komitesi (Altyapı İnşaat Faaliyetleri, Maden Ocakları ve Mermerciler) üyeleri, grup toplantısında bir araya gelerek sektörel sorunları değerlendirdiler.
3 Kasım 2015 Salı 23:34

SATSO BAŞKANI MAHMUT KÖSEMUL DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul basınla bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
13 Ekim 2015 Salı 19:35

İSTANBUL'DAN GELEN HIRSIZLIK ÇETESİ YAKALANDI

İstanbul'dan gelerek Sakarya da bir ikametten hırsızlık yapan ve bir ikamette hırsızlık teşebbüsünde bulunan şahıslar Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.
2 Ekim 2015 Cuma 19:12

Kiralık Araçla Sakarya'ya Gelip 45 Bin Tl Değerinde Altın Ve Pırlanta Seti Çaldılar

İstanbul’dan kiraladıkları otomobille Sakarya’ya gelerek 45 bin TL değerinde altın ve pırlanta seti çalan 3 kişiden biri İstanbul’da yakalandı.
19 Eylül 2015 Cumartesi 01:20

Başkan Genç Muhtarlar ve STK’lar ile İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, mahalle muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla iftar yemeğinde bir araya gelerek iftar sonrasında aylık olağan istişare toplantısını gerçekleştirdi.
1 Temmuz 2015 Çarşamba 04:40

SERDİVAN YARALARI SARMAYA ÇALIŞIYOR

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde selin meydana geldiği mahalleye giden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, bölge muhtarları ile bir araya gelerek bilgi aldı. Bir kişinin hayatını kaybettiği ve maddi hasarın olduğu mahallede sel mağdurlarının yiyecek ihtiyaçları da karşılandı.
24 Haziran 2015 Çarşamba 07:42

Toçoğlu seçim sonuçlarını değerlendirdi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ilçe belediye başkanları ile bir araya gelerek seçim sonuçlarını değerlendirdi.
8 Haziran 2015 Pazartesi 21:04

Sakarya’da bir kişi alçılı ayağı ile oy kullanmaya gitti.

Edinilen bilgilere göre, Akyazı İlçesi Kuzuluk Mahallesi’nde ayağı kırık olan Reşat Kara isimli bir vatandaş oyunu kullanmak için iki kişinin kucağında oy sandığına gelerek oyunu kulandı.
7 Haziran 2015 Pazar 21:16

MECLİSE SAADET LAZIM

Saadet Partisi Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım Akyazı ilçesinde fabrikalara ziyaretlerde bulundu. Çalışanlar ile bir araya gelerek Saadet Partisi projelerini aktaran Yıldırım şunları dile getirdi:
5 Haziran 2015 Cuma 23:01

Muhtarlardan Tek Yürek, Tek Ses

Adapazarı merkeze bağlı Dernekkırı Bölgesindeki 18 Mahalle Muhtarı bir araya gelerek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun geçtiğimiz hafta sonu Sakarya Mitinginde açıkladığı 1000 yataklı Şehir Hastanesinin, deprem sonrasında hizmet veren Dernekkırı Prefabriklerinin bulunduğu 1500 dönümlük arazide kurulmasını talep etti.
29 Mayıs 2015 Cuma 04:05

Sakarya BŞB.: 78 - Yeşilgiresun Bld.: 67 (1-1)

Sakarya BŞB., Yeşilgiresun Bld. karşısında sahasında 78-67'lik skorla galip gelerek seriyi 1-1'e getirdi.
27 Mayıs 2015 Çarşamba 02:55

Sakarya’nın Sesi Olacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya 1.sıra Milletvekili Adayı Zihni Açba, Karasu’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Açba, ziyaretleri sırasında “Bize oy veren de vermeyen de 8 Haziran’dan itibaren bizim için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Particilik kimliğimiz rafa kalkmış demektir” dedi.
27 Nisan 2015 Pazartesi 20:34

Sakarya Gazeteciler Birliği İlk Toplantısını Yaptı

Sakarya’da ihtiyaç olarak hissedilen ve gazetecilerin bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) ilk genel kurulunu yapıyor.
17 Mart 2015 Salı 18:35

Tkb Sakarya Şubesi Atatürk Anıtına Çelenk Bıraktı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve üyeleri Kent Meydanında Atatürk anıtına çelenk koydu. Başkan Yağan devlet korumasındaki çocuklarla bir araya gelerek onlarla yemek yedi.
8 Mart 2015 Pazar 00:40

Büyük Coşkunlar, Türkiye genelindeki distribütörleriyle bir araya geldi

Büyük Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası yönetimi; Türkiye genelinde ürünlerinin satışını yapan ana bayileri ile bir araya gelerek, 2014 yılının kapanışını, 2015 yılı içinde yeni ürünler ve projeler hakkında da durum değerlendirmesi yaptı.
17 Şubat 2015 Salı 07:08

Saü'de Özgecan Aslan Tepkisi

Mersin’in Tarsus ilçesinde öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan için bir araya gelerek vahşete tepki gösteren KADEM Sakarya Temsilciliği ve Sakarya Üniversitesi öğrenci kulüpleri, kadın cinayetlerinin son bulması için 12 maddelik bildiri açıkladı.
16 Şubat 2015 Pazartesi 18:27

Rumeli Balkanlar Medya ile buluştu

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Medyası ile tanışma kahvaltısında bir araya gelerek, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
14 Şubat 2015 Cumartesi 22:38

Öfkeli Kalabalık Sedaş'ı Bastı

Sakarya’da elektrik kesintilerinden bunalan öfkeli vatandaşlar, Sakarya Elektrik A.Ş. Genel Müdürlüğünün önüne gelerek protesto ettiler. Vatandaşlar ile polis arasında zaman zaman sert tartışmalar yaşandı.
14 Ocak 2015 Çarşamba 03:23

Satso 33. Meslek Grubu Üyeleri Bir Araya Geldi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyet gösteren 33. Meslek Komitesi sektör temsilcileri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
31 Aralık 2014 Çarşamba 21:20

Satso 2. Meslek Komitesi'nden Değerlendirme Toplantısı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 2. Meslek Komitesi (Altyapı İnşaat Faaliyetleri, Maden Ocakları ve Mermerciler) üyeleri, grup toplantısında bir araya gelerek sektörel sorunları değerlendirdiler.
15 Aralık 2014 Pazartesi 20:22

İstanbul'dan Gelen Hırsızlar Yakalandı

İstanbul’dan gelerek Sakarya’da hırsızlık yapan iki şahıs polis ekiplerince kıskıvrak yakalanarak cezaevine gönderildi.
4 Aralık 2014 Perşembe 21:58

Vergide Son Gün 1 Aralık Pazartesi Günü

2013 yılı ve öncesi Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik vergisi borcu olanlar 1 Aralık Pazartesi günü mesai bitimine kadar Adapazarı Belediyesi’ne gelerek borçlarını yapılandırabilecek.
28 Kasım 2014 Cuma 09:42

Sosyal Güvenlik Uygulamaları Satso'da Masaya Yatırıldı

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından gerçekleştirilen denetimler ve uygulamalar üzerine Sakarya’daki sivil toplum örgütlerinin temsilcileri bir araya gelerek istişarede bulundular.
26 Kasım 2014 Çarşamba 02:54

Beşiktaşın istediği 6 milyon euroluk isim!

Beşiktaş yönetimi, Hırvat teknik direktör Slaven Bilicle bir araya gelerek transfer konusunda önemli kararla aldı
13 Kasım 2014 Perşembe 15:15

Başkan Dişli: “biz Çözümden Yanayız”

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Ulubey Tesisleri’nde Korucuk halkıyla bir araya gelerek bölgenin istek ve sorunlarını dinledi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 06:16

Başkan Dişli: ?biz Çözümden Yanayız?

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Ulubey Tesisleri?nde Korucuk halkıyla bir araya gelerek bölgenin istek ve sorunlarını dinledi.Başkan Dişli?nin Korucuk halkıyla yaptığı toplantıya Korucuk Mahallesi Muhtarı Cüneyt Ulu ve çok say
11 Kasım 2014 Salı 22:35

Milli Eğitim Müdürü Arslan Hasköy?de

Muş İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, Hasköy ilçesindeki okullarda genel amaçlı incelemelerde bulundu.Pansiyonlu ve köy okullarından oluşan 8 okulu ziyaret eden Arslan, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
11 Kasım 2014 Salı 15:36

Zonguldaklılar Almanya?da Gurbetçi Hemşerileri İle Bir Araya Geldi

Almanya Zonguldaklılar Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen dayanışma gecesinde Zonguldaklılar Almanya?da ki hemşerileri ile bir araya gelerek kaynaşmanın örneğini sergilediler.Merkezi Almanya?da bulunan Almanya Zongul
9 Kasım 2014 Pazar 15:52

Toçoğlu: “kültür Derneklerimizin Yanındayız”

Abhazya Zafer Bayramı Kutlama töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya’nın bir kardeşlik coğrafyası olduğunu her fırsatta ifade ediyoruz. Şehrimize çeşitli bölgelerden gelerek, kendi kültürlerini yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak üzere faaliyet gösteren kültür derneklerimizin her zaman yanında olacağız” dedi.
29 Eylül 2014 Pazartesi 20:59

Toki Kazmayı Yıl Sonu Vuracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Emin Turan, Sapanca’ya gelerek bir dizi incelemelerde bulundu.
14 Ağustos 2014 Perşembe 21:31

Büyükşehir Zabıta Dilencilere Geçit Vermiyor

Değişik illerden gelerek kucaklarındaki küçük çocuklarla birlikte şehrin en işlek caddelerini mesken tutan bay ve bayan dilencilere Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri geçit vermiyor.
17 Temmuz 2014 Perşembe 22:03

Saü Personeli İftarda Buluştu

Sakarya Üniversitesi Akademik ve İdari Personeli, Rektörlük tarafından düzenlenen İftar Yemeği Organizasyonu ile bir araya gelerek sohbet etme ve birlikte iftar yapma fırsatı buldu.
14 Temmuz 2014 Pazartesi 13:07

MHP ve CHP yönetimi bir araya geldi…

Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi İl yönetimi bugün MHP İl binasında bir araya gelerek çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Sakarya programıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
4 Temmuz 2014 Cuma 23:51

GEYVE’DE 750’DEN FAZLA EV HASAR GÖRDÜ

Sakarya'nın Geyve ilçesinde Kuruçay Deresi'nin taşması sebebiyle meydana gelen sel sonrası 750’den fazla evin hasar gördüğü ilçe merkezinde selin yaraları sarılmaya çalışılıyor. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da bölgeye gelerek incelemelerde bulundu.
7 Haziran 2014 Cumartesi 20:24

Yalvaç Ural Atatürk İlkokulu’nda

Ülkemizin önde gelen çocuk edebiyatı yazarlarından, kitapları birçok yabancı dile çevrilen Yalvaç Ural Sakarya’ya gelerek Atatürk İlkokulu’nun konuğu oldu.
22 Nisan 2014 Salı 02:19

GÜVENLİKÇİLER ÖRGÜTLENİYOR

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Bolat Ankaralı, Sakarya’da görev yapan güvenlikçilerle bir araya gelerek, örgütlenme konusunda istişare toplantısı düzenledi.
14 Nisan 2014 Pazartesi 21:00

DOSTLARIMIZ - DESTEĞİMİZ

Dörtyol esnafları kendi aralarında oluşturdukları "Dostlarımız-Desteğimiz" adını verdikleri oluşumla her Cumartesi günü sabah kahvaltısında bir araya gelerek farklı bir ortam oluşturuyorlar.
14 Nisan 2014 Pazartesi 08:40

SAÜ'DE SURİYE'YE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI

Sakarya Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler insiyatifleri doğrultusunda bir araya gelerek, Suriye’deki mazlum halk için ''Kampüs’ten Suriye’ye 1 Lira 1 Ekmek'' adı ile bir kampanya başlattı.
4 Nisan 2014 Cuma 04:06

Ecevit Keleş, Sakarya Muhtarlar Derneğinin Konuk Etti

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem beraberinde 15 muhtarla birlikte CHP İl Binasına gelerek CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş’i ziyaret ettiler.
6 Mart 2014 Perşembe 03:21

OSMAN PAMUKOĞLU SAKARYA’DA

HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Sakarya’ya gelerek belediye başkan adayları ve meclis üyeleriyle yaklaşan yerel seçimler öncesi istişare toplantısı düzenledi.
28 Şubat 2014 Cuma 21:56

Bülbül“MHP Sakarya’da şahlandı”

MHP Sakarya İl Başkanı M.Levent Bülbül, Sakarya’ya gelerek aynı günde 9 ilçede vatandaşlarla buluşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle büyük moral bulduklarını söyledi.
24 Şubat 2014 Pazartesi 00:48

TKB, KADIN ADAYLARLA BİR ARAYA GELDİ

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan yerel seçimlerde aday olan kadın temciler ile birlikte bir araya gelerek projelerini dinledi. Her siyasi partiden katılım olan toplantıya AK Parti’den aday olan kadınlar katılmadı.
22 Şubat 2014 Cumartesi 19:09

SAPANCA GÖLÜNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN DALDILAR

Sapanca Gölü’nde yaşanan su çekilmesine dikkat çekmek için yapılan çeşitli eylemlere bir yenisi daha eklendi. Sapanca’nın kurtarılması için yetkililerin harekete geçmesini isteyen dalgıçlar ile Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen Sapanca’ya gelerek, dalış yaptı.
22 Şubat 2014 Cumartesi 00:14

SAKARYA YEMEK SANAYİCİLERİ ÖRGÜTLENDİ

Sakarya da faaliyet gösteren yemek sanayicileri Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirdikleri toplantıda bir araya gelerek dernekleşme yolunda ilk adımı attılar.
18 Şubat 2014 Salı 19:52

Ecevit Keleş Akyazı’da başkan gibi karşılandı

CHP’nin Sakarya Büyükşehir Adayı Ecevit Keleş, Akyazı’da esnafla bir araya gelerek dertleşti, sorunları dinledi.
16 Şubat 2014 Pazar 00:00

AK PARTİLİ ADAY ADAYLARINDAN BAŞKAN DİŞLİ’YE TAM DESTEK

Adapazarı Belediyesi AK Parti Başkan aday adayları, Elegant’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek 3. dönem yeniden başkanlığa aday gösterilen Süleyman Dişli’ye tam destek verdi.
7 Şubat 2014 Cuma 23:40

VATANDAŞLARDAN “SAPANCA GÖLÜNE SAHİP ÇIK” EYLEMİ

Sakarya’nın Sapanca İlçesinde bir grup vatandaş kurumakta olan Sapanca Gölü’ne dikkatleri çekebilmek için dün gece saatlerinde bir araya gelerek eylem yaptı.
2 Şubat 2014 Pazar 01:44

Ünver"Kadınlarımıza güveniyoruz"

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, İl Kadın Kolları Başkanı Sema Balaban, İlçe Kadın Kolları ve yöneticileriyle bir araya gelerek, "Kadınlarımızın ve gençlerimizin mutlu olduğu bir Sakarya için yola çıktık" dedi.
23 Ocak 2014 Perşembe 22:24

Vecdi Kalyoncu: “Derdimiz çok odamız yok derecesindedir”

Adapazarı Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Başkan Adayı Vecdi Kalyoncu; 8 Şubat 2014 Cumartesi günü SESOB binasında gerçekleşecek olan genel kurul öncesinde, üyelerle biraraya gelerek, istişarede bulundu.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:57

SUUDİ ARABİSTAN BAŞKONSOLOSU MASAJ İÇİN SAKARYA’YA GELDİ

Suudi Arabistan Başkonsolosu Kemal Alabdali Sakarya’nın Akyazı İlçesinde bulunan özel bir masaj salonuna gelerek Bel Fıtığı Hastalığı için masaj yaptırdı.
16 Ocak 2014 Perşembe 19:50

SATSO 28'İNCİ MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİ BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 28’nci Meslek Komitesi üyeleri Tunatan Tesislerinde gerçekleştirdiği kahvaltılı değerlendirme toplantısında grup üyeleriyle bir araya gelerek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.
2 Ocak 2014 Perşembe 20:41

PERAKENDE YASASI GÖRÜŞÜLDÜ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 31’inci Meslek Grubu üyeleri geçtiğimiz günlerde Mono Restaurant’ta yapılan kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek sektörel değerlendirmelerde bulundu
26 Aralık 2013 Perşembe 22:46

Zoru Milletimiz ile birlikte başardık

“Biz vatandaşlarımızdan güç alarak birlikte zorlukların üstesinden geldik” diyen Başkan Öztürk, ziyaret ettiği Bekirpaşa, Şeyhköy ve Sarıcalar mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek birlikte çözümler üretmek üzere dertlerini ve sıkıntılarını dinledi.
10 Aralık 2013 Salı 21:47

Ali Dilmen Anadolu Lisesi, Yazar Sinan Yağmur’u ağırladı.

Genç kuşağın büyük ilgi gösterdiği “Aşkın Gözyaşları” serisini kaleme alan ünlü yazar Sinan Yağmur, ilimize gelerek Ali Dilmen Anadolu Lisesi’nin konuğu oldu.
5 Aralık 2013 Perşembe 05:03

ENGELLİ GENÇ, KENDİSİNİ OTOBÜSE ALMAYAN ŞOFÖRÜ MAHKEMEYE VERDİ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yüzde 65 özürlü belgesi olan genç, ulaşımdan ücretsiz yararlanma hakkı olmasına rağmen şoförlerin kendi ve kendisi gibi vatandaşları görmezden gelerek otobüslere almadığı iddiasında bulundu.
1 Aralık 2013 Pazar 04:05

Bakırköy Dr. Sami Konuk Eğitim ve Araştırma Hastane yöneticisi iken Sakarya Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri olarak atanan Op. Dr. Yaşar Doğan Sakarya iline gelerek yeni görevine başladı.
26 Kasım 2013 Salı 22:10

BAKAN YAZICI’YA HENDEKLİ ROMANLAR’IN SÜRPRİZİ

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı Hendek’e gelerek bir dizi programa katıldı. Hendekli Romanlar, Bakan Yazıcı’ya kendilerine ev yapımı sırasında verdiği destek için teşekkür ettiler.
13 Ekim 2013 Pazar 04:05

3+1’DE ÖĞRENCİ YERLEŞTİRMELERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Sakarya Meslek Yüksekokulu Müdürleri, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda bir araya gelerek 2013-2014 eğitim yılında uygulamalı eğitimde gelinen noktayı değerlendirdiler.
12 Ekim 2013 Cumartesi 03:25

TALİHSİZ GURBETÇİ İLHAN ÇELİK EDEBİYETE UĞURLANDI

Aslen Adapazarlı olan, Almanya’dan ailesiyle birlikte Sakarya’nın Karasu ilçesindeki yazlıklarına tatile gelerek girdiği denizde kaybolan ve 5’inci gününde cesedi bulunan İlhan Çelik’in,
11 Eylül 2013 Çarşamba 03:09

PKK’YA MUHABBET, VATANSEVERE MÜEBBET

Yüz milyonlarca yıl önce tek bir ana kıta olan dünyanın, parçalanarak beş kıtaya ayrılan kara parçaları, yeniden bir araya gelip birleşse dahi, meslek, kültür, sosyal ve siyasi görüş olarak yan yana gelmeleri mümkün olmayan insanlar bir araya gelerek örgüt kurmuşlar!
6 Ağustos 2013 Salı 22:55

Öztürk, Küpçüler’de Kentsel Dönüşümü anlattı.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Kentsel Dönüşüm ile ilgili Küpçüler mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek toplantı yaptı.
25 Haziran 2013 Salı 06:18

Başkan Öztürk, Kararı Vatandaşa Bıraktı

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Yunus Emre Meydanı bölgesindeki esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelerek, caddenin trafiğe kapatılma saatlerini esnafa ve bölge halkına bıraktı.
17 Haziran 2013 Pazartesi 06:29

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1990 Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk zenci valisi L. Douglas Wilder, Virjinya'da görevine başladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free