hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Büyükşehir 100 bin maskeyi ücretsiz dağıtıyor Büyükşehir yeni tedbir kararları aldı Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”

güneydoğu haberleri

Çocuklar Doyasıya Eğlendi.

Doğu ve Güneydoğudan bölgelerinden gelen çocuklar, Poyrazlar Gölü tabiat parkı işletme sahibi Hakkı Tank’ın misafirleri oldu. Çocuklar piknik alanında doyasıya eğlendiler.
21 Eylül 2018 Cuma 01:32

TERÖR OPERASYONLARINA KAR BANYOLU DESTEK

Sakarya’nın Hendek ilçesinde yaşayan Ramazan Metin Sürekçioğlu adlı vatandaş, doğu ve güneydoğuda kış şartlarında terör örgütüne karşı mücadele veren güvenlik kuvvetleri ve Bayırbucak’ta Esed ile Rusya’ya karşı soğukta mücadele eden Türkmenlere destek vermek için kışın ortasında kar banyosu yaptı.
26 Ocak 2016 Salı 17:56

72 ÜNİVERSİTENİN ÖĞRENCİ KONSEYLERİNDEN AKADEMİSYENLERE ORTAK TEPKİ

72 üniversitenin öğrenci konseyleri, Güneydoğu'daki olaylarla ve sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili olarak imza kampanyası başlatan bin 128 akademisyenin görevden alınmaları için YÖK’ü göreve davet etti.
15 Ocak 2016 Cuma 17:53

VATANDAŞTAN, BİN 128 AKADEMİSYEN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Barış için Akademisyenler İnisiyatifi'nce binden fazla akademisyenin Güneydoğu'daki olaylarla ve sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili olarak 'başlattıkları imza kampanyasına tepkiler çığ gibi büyüyor.
15 Ocak 2016 Cuma 17:52

Özger?den Mescid-i Aksa Açıklaması

Türkiye Gençlik Cemiyeti Konfederasyonu Güneydoğu Federasyon Genel Sekreteri ve Adıyaman Kurucu Başkanı Gökhan Özger, ?Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa?nın ve mübarek kılınmış Filistin topraklarının işgali kabul edilemez? dedi.
11 Kasım 2014 Salı 23:14

?türkiye İnovasyon Haftası Gaziantep 2014?

?Türkiye İnovasyon Haftası Gaziantep 2014? etkinlikleri panel ve konferanslarla devam etti.Ekonomi Bakanlığı?nın destekleri, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinin (GAİB) işbirliğiyle düzenlenen ?
7 Kasım 2014 Cuma 02:24

Türkiye İnovasyon Haftası Devam Ediyor

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, ?Türkiye İnovasyon Haftası Gaziantep? etkinliği kapsamında düzenlenen stantları gezdi.Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği (GAİB)
7 Kasım 2014 Cuma 00:30

Yurtta Hava Durumu

Yapılan değerlendirmelere göre, Güneydoğu Anadolu ile Sakarya, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Bingöl çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
13 Ocak 2014 Pazartesi 09:29

ANNELERİ FINDIK BAHÇESİNDE, ÇOCUKLAR OKULDA

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sakarya İl Müdürlüğü, Türkiye’de bir ilke imza atarak Güneydoğu’dan Sakarya’ya fındık toplamak için gelen işçilerin 15 yaş altındaki çocuklarına eğitim vermeye başladı.
25 Ağustos 2013 Pazar 13:38

AKGÜN ŞİRKETLER GRUBU GÜNEYDOĞU’YA YATIRIM DÜŞÜNÜYOR

Akgün Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Akgün, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu. Akgün, Güneydoğu bölgesine yatırım düşündüklerini ancak önlerini daha net görmek istediklerini kaydetti.
5 Haziran 2013 Çarşamba 19:59

Hava Durumu

Doğu Akdeniz'in doğusu, Karadeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Kocaeli, Sakarya, Afyonkarahisar ve Isparta çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
17 Şubat 2013 Pazar 01:21

METEOROLOJİ'NDE KAR YAĞIŞI UYARISI

Yurdun genelin soğuk ve yağışlı hava etkisini sürdürüyor. Bu gece Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Güneydoğu kesimlerde ise yoğun kar yağışı bekleniyor.
6 Ocak 2013 Pazar 22:02

Dönüş yolculuğu başladı

Doğu ve Güneydoğu illerinden ilimize fındık toplamak amacı ile gelen vatandaşların dönüş yolculuğu başladı.
30 Eylül 2011 Cuma 02:25

Mevsimlik Fındık işçileri gelmmeye başladı

Doğu ve Güneydoğu illerinden gelen mevsimlik fındık işçileri küçük gruplar halinde Sakarya Arifiye Tren istasyonuna inmeye başladı. Büyük grubun önümüzdeki günlerde gelmesi beklenirken, polis istasyonda nöbet bekliyor.
2 Ağustos 2011 Salı 21:03

YURTTA HAVA DURUMU

Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın güneydoğusu (Bursa, Bilecik, Kocaeli, Sakarya), İç Ege (Manisa, Denizli, Uşak, Kütahya, Afyonkarahisar ile İzmir, Muğla ve Aydın'ın iç kesimleri), Göller Yöresi (Isparta, Burdur),
9 Haziran 2011 Perşembe 20:48

Yurtta Hava

Karadeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
23 Nisan 2011 Cumartesi 17:16

YURTTA HAVA DURUMU

Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın doğusu (İstanbul, Kocaeli, Bursa, Sakarya, Bilecik, Yalova), İç Ege (Uşak, Afyon, Kütahya, Denizli), İç Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile...
6 Nisan 2011 Çarşamba 17:22

YURTTA HAVA DURUMU

Yapılan son değerlendirmelere göre; İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevreleri aralıklı sağanak yağışlı geçecek
5 Nisan 2011 Salı 18:05

FINDIK İŞÇİLERİ YEDİKLERİ YEMEKTEN ZEHİRLENDİ

Sakarya'nın Adapazarı ilçesine fındık toplamak amacıyla Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden gelen 10 fındık işçisi yedikleri yemekten zehirlendi.
6 Ağustos 2010 Cuma 19:26

ALAY KOMUTANI FINDIK İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Sakarya İl Jandarma Alay Komutanı Albay Adnan Arslan Kocaali ilçesine Güneydoğu'dan gelen fındık işçilerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
5 Ağustos 2010 Perşembe 21:24

Fındık işçileri yollarda

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden fındık toplamak için batı illerine trenle gelenlerin yolculukları sürüyor.
4 Ağustos 2009 Salı 09:20

Haftasonu Tüm yurtta yağış var

Cumartesi günü Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu dışındaki tüm bölgelerde yağış görülecek.
23 Nisan 2008 Çarşamba 21:52

Fındık İşçilerine Özel Tren

Doğu ve Güneydoğu'dan Sakarya'ya Gelen Fındık İşçilerinin Dönüşlerinin Rahat Olması İçin Ek Tren Seferleri Konuldu
7 Eylül 2007 Cuma 11:12

Yürek yakan haber

Güneydoğu'dan birbiri ardına şehit haberleri geliyor. Bitlis'ten sonra bir şehit haberi de Şırnak'tan geldi..
8 Nisan 2007 Pazar 09:59

Kuraklık Uyarısı

Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı İbrahim Yetkin'den kuraklık uyarısı. Yetkin, Ankara'da düzenlediği basın toplantısında, kuraklık nedeniyle en çok Çukurova, Konya Ovası ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde ürün kaybı olacağını ifade ederek,
22 Ocak 2007 Pazartesi 03:29

AKP'li Vekile Bak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Güneydoğu politikalarını yönlendirdiği bilinen AKP Diyarbakır Milletvekili M. İhsan Arslan’ın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni ‘Kürdistan’ olarak nitelediği ortaya çıktı
25 Eylül 2006 Pazartesi 17:29

Sakarya’ya fındık işçisi akını

Sakarya’da, ağustosta başlayacak fındık toplama işi için Güneydoğu’dan işçiler akın etmeye başladı.
1 Ağustos 2006 Salı 12:19

TEMAD'da Basın Toplantısı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Sakarya Şube Başkanı Mecdi Cengiz, Güneydoğu'da bulunan bazı belediye ve siyasi parti başkanlarının terör örgütünün uzantısı gibi hareket ettiklerini söyledi.
27 Temmuz 2006 Perşembe 13:45

Komşuda deprem 5.2

İran'ın güneydoğusunda, Richter ölçeğine göre 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Kerman eyaleti olan depremde ilk gelen bilgilere göre 80 kişi yaralandı.
7 Mayıs 2006 Pazar 11:51

Güneydoğu'da asker operasyona hazır

Güneydoğu'daki askeri hareketlilik sürüyor. Bölgedeki asker sayısı uzun bir aradan sonra 200 bine yaklaştı.
22 Nisan 2006 Cumartesi 04:39

Yine 2 Şehit

Doğu ve Güneydoğu'da art arda yaşanan PKK eylemleri, teröre yönelik toplumsal tepkiyi doruk noktasına çıkarırken, önceki akşam Şırnak'ın kuzeyinde Besler-Dereler mevkiinde 11 PKK'lı terörist ölü olarak ele geçirildi. Operasyon sırasında 2 asker şehit
12 Nisan 2006 Çarşamba 04:44

Kuş Gribi Batıya da Sıçradı

Doğu ve Güneydoğu'daki illeri tehdit altına alan kuş gribi vakaları Batı'ya doğru yöneliyor. Önceki gün Ankara Nallıhan'da görülen kuş gribi Zonguldak'a da sıçradı. Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen,
8 Ocak 2006 Pazar 11:06

Şekerde İnanılmaz Kaçak

Türkiye'de şeker kaçakçılığının inanılmaz boyutlara ulaştığı ortaya çıktı. Güneydoğu'daki sınır kapıları şeker kaçakçılığının üssü haline gelirken, Türkiye'ye en çok Suriye ve İran'dan kaçak şekerin girdiği tespit edildi.
8 Aralık 2005 Perşembe 09:47

Türkiye'de Göç Alarmı

Güneydoğu'dan en çok Akdeniz Bölgesi göç aldı. Göç eden insanların hiçbirinin düzenli bir işi, geliri yok. Büyük göçlere hazır olmayan kentlerin altyapıları çöküyor, suç patlamaları, işsizlik, dilencilik, ruhsal rahatsızlıklar, hastalıklar, kapkaççılık,
9 Kasım 2005 Çarşamba 14:27

AB Pkk'yı Kınayacak

Avrupa Birliği Komisyonu, Türkiye için hazırladığı İlerleme Raporu üzerindeki son düzenlemelerini yapıyor. AB Komisyonu’nun 9 Kasım'da açıklayacağı İlerleme Raporu’nda Güneydoğu’daki olayların sorumlusu olarak PKK gösteriliyor
4 Kasım 2005 Cuma 19:03

TÜRKİYEDE KÜRT SORUNU YOKTUR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'de 'Kürt sorunu' olmadığını, Güneydoğu sorununun 'Kürt sorunu' gibi tatbik etmeye çalışıldığını söyledi.
17 Eylül 2005 Cumartesi 07:49

ÖLÜMÜNE YOLCULUK...

Fındık toplamak üzere Güneydoğu illerinden Adapazarı'na gelen çok sayıda işçi, kamyonlar üzerinde eşyalarıyla birlikte yolculuk yaparken polis kontrolüne takıldı.
3 Ağustos 2005 Çarşamba 13:10

FINDIKCILAR GELMEYE BAŞLADI

Güneydoğu illerinden her yıl gelen fındık işçilerinin ilk kafilesi Adapazarı'na ulaştı. Güneydoğu illerinden fındık toplamak üzere yük trenleri ile ailece eşyaları ile birlikte
2 Ağustos 2005 Salı 13:32

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1985 Balıkesir'de eğitim uçuşu yapan bir uçak, marangozlar sitesine düştü. Uçağın iki pilotu ile 14 kişi öldü, 21 kişi yaralandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free