hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Şampiyona için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde lansman yapılacak Sakaryaspor her geçen gün daha da iyi olacak MÜSİAD Kutsal Topraklarda Uluslararası Öğrenci Merkezinden Balkanlardaki Liselere Ziyaret Dost Şehirler Barbar Kentler Her Şey Merak Etmekle Başlıyor SABİS Mobil Yenilendi SEDAŞ’ta Acil Durum Tatbikat Eğitimleri Hacı Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisesinden Proje Başarısı “Trafikte Emniyetli Bisiklet Kullanımında Nelere Dikkat Etmeliyiz?”
Selçuklular Türk ve İslam tarihi açısından özel konuma sahiptir
Selçuklular Türk ve İslam tarihi açısından özel konuma sahiptir
 
Şampiyona için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde lansman yapılacak
Şampiyona için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde lansman yapılacak
 
geyvemedya.com öksüz kaldı
geyvemedya.com öksüz kaldı
 
Sakaryaspor-K.Maraşspor: 2-0
Sakaryaspor-K.Maraşspor: 2-0

faruk haberleri

Önyargı ve Yanlış Şartlanma Beynimizin Prangalarıdır

Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezince (SASGEM) düzenlenen Çarşamba konferanslarının bu haftaki konuğu Psikolojik Danışman - Yazar Faruk Öndağ oldu.
13 Ekim 2019 Pazar 00:50

AGDAŞ GÜVENLİ DOĞAL GAZ KULLANIMI KONUSUNDA UYARIYOR!..

AGDAŞ Müşteri Hizmetleri ve İç Tesisat MüdürüFaruk GÜRPINAR; “Kış aylarında can ve mal güvenliğini tehdit eden unsurların önüne geçmek için abonelerimizi dikkat etmeleri gereken konularda uyarmak istiyoruz.” dedi.
9 Ekim 2019 Çarşamba 21:19

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'da Konuştu

Sakarya Demokrasi Meydanında düzenlenen mitinge, binlerce vatandaşın yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’da katıldı.
6 Haziran 2018 Çarşamba 01:24

Vali Mustafa Büyük AİHL’de öğretmen ve öğrencilere seminer

Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü, öğretmen ve öğrencilerine yönelik olarak, alanında uzman çokça faaliyetlerle isminden söz ettiren Dr Faruk Öndağ tarafından seminer düzenledi.
14 Ocak 2018 Pazar 23:00

Kuluçka Binası Açılış Töreni

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sakarya Teknokent’in yeni kuluçka merkezi binasının açılışı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katıldığı törenle gerçekleştirildi.
21 Aralık 2017 Perşembe 22:28

MÜSİAD Bakan Özlü’yü Ağırladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’ yü “2023 Hedefinde Teknolojinin ve Milli Sanayinin Önemi” adlı konferans kapsamında ağırladı.
21 Aralık 2017 Perşembe 22:25

Nuri Bayar Ortaokulu yenilenen binasında eğitime başladı

Şehrimizin en gözde okullarından Nuri Bayar Ortaokulu, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına, yaz döneminde yenilenen binasında yeni müdürü Faruk Kıral’la eğitime başladı.
20 Eylül 2017 Çarşamba 03:44

Söğütlü'de Baş Pehlivan Recep Kara

33.sü Düzenlenen SÖĞÜTLÜ Tarım Hayvancılık, Kültür ve Sanat Festivalinin 4.ncü Son Gününde Geleneksel Yağlı Baş Pehlivan Güreşlerinde 1.Recep Kara 2. Fatih Atlı 3.Süleyman Aykırı 3.Faruk Akkoyunlu Olmuştur.
19 Eylül 2017 Salı 02:03

YERLİ OTODA SON RAPOR BAKAN ÖZLÜ'YE TESLİM EDİLDİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelen SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, yerli otomobil üretimi için gerçekleştirilen son hazırlıkları da içeren ayrıntılı raporu teslim etti.
16 Ağustos 2017 Çarşamba 00:30

Sakarya’nın talepleri masaya yatırıldı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Sakarya, bölgede sanayisi ve ticareti son yıllarda gelişen çok önemli şehirlerimizden. Enerji sektöründe de önem verdiğimiz yüksek ve alçak gerilim test laboratuvarı için Sakarya'nın talebini de değerlendiriyoruz,
5 Ağustos 2017 Cumartesi 04:26

YERLİ OTO İÇİN EN DOĞRU ADRES SAKARYA'DIR

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, Toyota Türkiye’deki başarısıyla otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Orhan Özer ile birlikte Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’i ziyaret etti.
7 Haziran 2017 Çarşamba 23:41

Faizsiz Finans ve Küresel Etkileri

Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) tarafından düzenlenen Çarşamba konferanslarının konuğu Merkez Bankası Banka Meclis Üyesi Doç. Dr. Ahmet Faruk Aysan oldu.
18 Nisan 2017 Salı 19:55

Bakan Faruk Özlü Sakarya Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Sakarya Teknokent tarafından düzenlenen ‘Sakarya Teknokent Bilişim Kümelenmesi Basın Lansmanı ve Proje Açılış Kokteyli’ne katıldı.
9 Nisan 2017 Pazar 11:19

Sanayi Bakanı Faruk Özlü otopark temeli attı

Kaynarca Belediyesi Katlı Otopark Projesi Temel Atma Töreni Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımı ile yapıldı. Törende vatandaşlara hitap eden Özlü, güçlü bir Türkiye için evet oyu istedi.
8 Nisan 2017 Cumartesi 07:54

Şehrin İş Dünyasına Kösemusul'dan Davet

SATSO SANAYİ BAKANI FARUK ÖZLÜ'YÜ AĞIRLAYACAK Şehrin İş Dünyasına Kösemusul'dan Davet
7 Nisan 2017 Cuma 01:39

Kuntoğlu’dan Darıca’ya Eğitim Gezisi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında,
17 Ekim 2016 Pazartesi 19:19

Darıca Hayvanat Bahçesiyle Protokol

Milli Eğitim Bakanlığı’nın İlk ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği gereğince, ilimiz genelindeki öğrencilere yeni ilgi alanları oluşturmaya yönelik olarak her yıl Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı ile yapılan işbirliği protokolü bu yıl da yenilendi.
5 Ekim 2016 Çarşamba 01:40

BAKAN ÖZLÜ “SAKARYA'DA AR-GE MERKEZİ OLAN ŞİRKET SAYISI ARTMALI''

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü 15 Temmuz Darbe Girişimi ile ilgili yaptığı değerlendirmede “15 Temmuz’da karanlık bir gece yaşadık.
7 Ağustos 2016 Pazar 22:35

SAKARYALI HEYET, BAKAN FARUK ÇELİK’İ ZİYARET ETTİ

AK Parti Sakarya Milletvekillerinden oluşan bir heyet, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti.
4 Mart 2016 Cuma 00:02

Bakan Çelik et fiyatlarını açıkladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, karkas et yağsız fiyatının tavan olarak 23.3 TL olması ve yağlı fiyatının ise 21.8 TL olmasının düzenlendiğini açıkladı.
9 Şubat 2016 Salı 17:36

Terhisine 13 Gün Kala Hayatını Kaybeden Asker Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bingöl’de vatani görevini yapan 21 yaşındaki Jandarma Er Faruk Dinçer, karnına henüz nereden geldiği belirlenemeyen merminin isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.
19 Ekim 2015 Pazartesi 01:36

Üye olduğu derneğe Milletvekili adayı olarak gitti

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Faruk Parlak, siyasette kutuplaşma, kısır çekişme ve kavgayı bitirecek olan partinin Saadet Partisi olduğunu belirterek, “Meclis’e akli selim hakim olmalıdır. Diğer partileri de bu zemine çekecek lokomotif Saadet Partisi’dir” dedi.
16 Ekim 2015 Cuma 00:54

SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SATSO'DAYDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları Eyüp Yıldırım, Faruk Parlak, Adnan Güçlü ve İbrahim Birol Ergün’ü makamında ağırladı.
15 Ekim 2015 Perşembe 00:05

Can ve Mal Güvenliğiniz İçin Kaçak-Usulsüz Doğal Gaz Kullanmayın!

Şehrimizde en çok tercih edilen yakıtların başında şüphesiz doğal gaz gelmektedir. Sakarya’nın doğal gaz arzını sağlayan AGDAŞ’ınTicari Hizmetler Müdürü Faruk GÜRPINAR, kaçak ve usulsüz doğal gaz kullanımı konusunda uyarılarda bulundu.
3 Ekim 2015 Cumartesi 18:48

EŞİ VE 4 ÇOCUĞUNU POMPALI TÜFEKLE REHİN ALDI

Sakarya’da psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 45 yaşındaki Faruk T., eşi ve 4 çocuğunu evde pompalı tüfekle rehin aldı. Evinin balkonuna psikolog ile konuşmaya çıkan adam bir anlık dalgınlık sonucu polis ekiplerince etkisiz hale getirildi.
25 Ağustos 2015 Salı 20:53

Türkiye Şampiyonu Mithatpaşa Ortaokulundan

Konya da düzenlenen ortaokullar arası Taekvando müsabakaları Türkiye Finalinde 54 kiloda ilimizi temsil eden Mithatpaşa Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Ömer Faruk Soysal tüm rakiplerini yenerek Türkiye birincisi olarak ilimize büyük sevinç yaşattı.
28 Mayıs 2015 Perşembe 04:35

Tezhibin Seçkin Yansımaları Galeri'de

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında sanatçılar Münevver Üçer, Kaya Üçer, Faruk Taşkale, Atilla Turgut, Hüseyin Gündüz ve Turgay Korun’un eserlerinden oluşan ‘Yansıma’ Tezhip Sergisinin açılışı gerçekleştirildi.
26 Şubat 2015 Perşembe 01:08

Bakan Çelik'ten 1 Milyon 300 Bin Esnafa Müjde

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 2 ayın üzerinde pirim borcu olup sağlıktan yararlanamayan esnafa müjde vererek, “Konuyla ilgili şu anda parlamentoda bulunan bir yasal düzenleme yaptık.
21 Şubat 2015 Cumartesi 22:33

Marka Şehir Hendek'e Marka Bir Başkan

MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kara ve Hendek Belediye Meclis Üyesi Mahmut Nedim Alkan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.
21 Şubat 2015 Cumartesi 22:25

Miniklerin Aşure Hayrına Başkanlar da Ortak Oldu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Altın Çocuk Kreşi?nde aşure etkinliğine katıldı. Misafirlere bütün hünerlerini sergileyen minik öğrenciler Başkan Çelik ve Başkan Çerçi?yi alkış ve slogan
13 Kasım 2014 Perşembe 15:30

Yargı paketindeki çok kritik ayrıntı

TBMM Adalet Komisyonu’nda dün akşam görüşme maratonu süren yargı paketiyle ilgili müthiş bir ayrıntı ortaya çıktı.
13 Kasım 2014 Perşembe 12:58

İşte Başbakanın bugün açıklayacağı paket!

Başbakan Davutoğlu’nun bugün açıklayacağı paketten kaza yapmayan işverene destek çıkacak. Cezalar artacak, çalışana da ceza yolda
12 Kasım 2014 Çarşamba 13:30

Çalışma Bakanı: ?Suriyeliler açık işlerde çalışabilecek?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Suriyelilerin Türkiye?de açık işlerde çalışabileceğini söyledi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 02:40

Belediye Başkanı Akdoğan?dan 10 Kasım Mesajı

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan mesajında; ?Türkiye Cumhuriyeti?nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk?ü vefatının 76. yılında da minnet ve rahmetle anıyoruz dedi.Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; Gazi Mustafa Kemal Atatürk T
9 Kasım 2014 Pazar 15:32

Çelik: Maden tasarısını başbakan açıklayacak

Bakan Çelik, maden kazalarının önlenmesi ile ilgili olarak Başbakan Davutoğlunun çok önemli bir yasa tasarısının açıklanacağını söyledi.
9 Kasım 2014 Pazar 03:52

Bakandan Orhangazi Sgk Binasına Destek

Bursa?nın Orhangazi ilçesine yapılması planlanan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binası ile ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik?ten sevindirici haber geldi.Hafta sonu Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç?ın Bursa?da katıldığı p
9 Kasım 2014 Pazar 02:26

Çelik: Çalışmalar çok zor şartlarda gerçekleştiriliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ermenekte kömür ocağındaki işçilere ulaşmak için yürütülen çalışmaların çok zor koşullarda gerçekleştiğini söyledi.
8 Kasım 2014 Cumartesi 14:42

Rizenin ilginç yapıları bitmiyor

Rize?nin Çayeli ilçesine bağlı Karaağaç köyünde yaşayan Faruk Aloğlu, şarıl şarıl akan derenin kenarında bulunan kayanın üzerine ahşaptan kulübe yaptı.
7 Kasım 2014 Cuma 19:36

Milletvekilleri Spor Tesislerinde İncelemelerde Bulundu

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal ile bazı milletvekilleri Kilis?teki spor tesislerinde incelemelerde bulundu.AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Muş Milletvekili Faruk Işık ve Uşak M
7 Kasım 2014 Cuma 16:34

Sakarya?dan Oda Başkanlarına Övgü Stö?lere Eleştiri

Çukurova Genç İşadamları Derneği?nin (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana?da başarılı olanların paçalarından çekilerek yükselişin önlendiğini öne sürdü. Sakarya, Adana için iyi işler yapanlarla yapmayanların ayırt edilmesi gerekti
6 Kasım 2014 Perşembe 21:45

Sakaryalı 2 Bin 600 Öğrenci Darıca Hayvanat Bahçesini Ücretsiz Gezecek

Sakaryalı öğrencilere, doğa ve çevre korunma bilinci ile hayvan sevgisinin aşılanması amacıyla Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı ile Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı Genel Müdürü Yücel Yılmaz karşılıklı protokol imzaladı.
14 Eylül 2014 Pazar 21:08

İNCİ “ SPORCULARIMIZIN YANINDAYIM”

29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında İsviçre’nin Basel kentinde yapılacak olan İsviçre 4. Uluslararası Basel Open Karate Turnuvasına Hendek Belediyesi karate takımından Beyza Duman, Sudenaz Arslan, Batuhan Şahin, İrfan Recep, Gökova Ömer Faruk Akın ve Emirhan Hane mücadele edecekleri belirtildi.
29 Mayıs 2014 Perşembe 03:40

SAKARYA MYO’DA “MEDYADA ETİK SORUNLAR VE BİK” SÖYLEŞİSİ

Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü Ömer Faruk Çakır, Sakarya Üniversite Sakarya Meslek Yüksekokulu Gazetecilik ve Habercilik Bölüm Başkanlığı’nca düzenlenen “Medyada etik sorunlar ve Basın İlan Kurumu” konulu söyleşiye konuşmacı olarak katıldı.
12 Nisan 2014 Cumartesi 03:51

Faruk Ünsal Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Eski Sakarya Emniyet Müdürü Faruk Ünsal Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atandı.
13 Şubat 2014 Perşembe 06:36

BAŞKAN DİŞLİ’DEN BASIN İLAN KURUMU’NA ZİYARET

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Basın İlan Kurumu Sakarya Şubesi Müdürü Ömer Faruk Çakır’ı ziyaret etti.
6 Şubat 2014 Perşembe 19:18

Muhabbet Geceleri programı

Bayram Büyükoruç ve Servet Tekin’in ilahileri, Ömer Faruk Elmas’ın Semerkand’dan Anadolu’ya temalı kum sanatı performansı ve Dursun Ali Erzincanlı’nın naat ve şiirleri geceye ayrı bir renk kattı. Programı yüzlerce Sakaryalı ilgi ile takip etti.
26 Ocak 2014 Pazar 22:18

ERENLER ADAY ADAYI FARUK KARA SATSO'DAYDI

Ak Parti Erenler Belediye Başkanı Aday Adayı Ömer Faruk Kara, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyarette bulundu.
6 Kasım 2013 Çarşamba 01:42

ZEYNUR ÖZEL KIZINI EVLENDİRDİ

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel'in kızı Gülşah Özel ile merhum işadamı Vedat Özbay'ın oğlu, Belediye Meclis Üyesi, işadamı Faruk Özbay'ın kardeşi Tayfun Özbay Pazar günü yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi.
28 Ekim 2013 Pazartesi 18:43

SERDİVAN BOSNA SANCAK DERNEĞİNDEN BAYRAMDA KARDEŞ DERNEĞE ZİYARET

Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği Gençlik Kollarından, Gençlik Kolu Başkanı Emre Başiş ve beraberinde Faruk İlkis, Enes Sezgin, Ahmet Şahin Pomak ve Kenan Berk Kurban Bayramı tatillerini Bosna’da geçirdiler.
19 Ekim 2013 Cumartesi 20:58

Toçoğlu Ailesi’nin ihtişamlı düğünü

Siyasetçi Enver Toçoglu’nun oğlu Faruk Toçoğlu dünya evine girdi.
23 Eylül 2013 Pazartesi 23:06

GAZETELERE KESİLEN CEZA BAKAN ÇELİK’E İLETİLDİ

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Atilla Sertel başkanlığındaki bir heyet, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’i ziyaret ederek....
18 Eylül 2013 Çarşamba 19:31

Sağlıkçılara Olimpiyat Görevlendirmesi

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Sağlık Hizmetleri İl Ambulans Servisi Başhekimliği bünyesinde görev yapmakta olan Acil Ambulans Bakım Teknikeri Mustafa Kader, Acil Tıp Teknisyeni Ömer Faruk Kızılçay ve Ambulans sürücüsü Haşim Sevimli 15 gün süreyle..
22 Haziran 2013 Cumartesi 01:30

AFA’DA TİYATRO BULUŞMALARI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında iki tiyatro oyunu sahnelenecek. Tiyatro Buluşmaları hakkında bilgi veren Kültür Sanat Şube Müdürü Faruk Şişman, iki önemli tiyatro oyununun sanatseverlerle buluşacağını belirtti. Aşk Hastası 23 Nisan, Türkiye Kayası ise 30 Nisan’da AFA’da sahnelenecek.
17 Nisan 2013 Çarşamba 03:56

YENİ TÜRKÜ, SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında, ünlü müzik grubu Yeni Türkü sevenleriyle buluşacak. 24 Nisan’da gerçekleşecek konserin biletlerine sanatseverler tarafından yoğun ilgi gösterildiğini belirten Kültür Sanat Şube Müdürü Faruk Şişman, biletlerin tükenmek üzere olduğunu duyurdu.
15 Nisan 2013 Pazartesi 21:42

ENGELLİLERİ HAYVANAT BAHÇESİNE GÖTÜRÜYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, engelli vatandaşlar için düzenlediği sosyal projeler çerçevesinde 29 Mart Cuma günü Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’ne gezi düzenliyor. Ücretsiz geziye tüm engelli vatandaşlar davet edildi.
25 Mart 2013 Pazartesi 21:33

BİK’DEN DİŞLİ’YE ZİYARET

Basın İlan Kurumu Sakarya Şubesi Müdürü Ömer Faruk Çakır ile Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Murat Uygun Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti
14 Şubat 2013 Perşembe 00:29

Özkaraman eski mesai arkadaşlarını unutmadı

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı eski İlçe Tarım Müdürü Faruk Kurnaz’ı Antalya’da ziyaret etti.
17 Kasım 2012 Cumartesi 19:58

Ömer Faruk Fidan Sivas Gölova’ya atandı.

Adapazarı Ozanlar Mahallesi’nde doğup büyüyen Konya Emirgazi Kaymakamı Ömer Faruk Fidan, İçişleri Bakanlığı’nın son kaymakam atamalarında, Sivas’ın Gölova İlçesi Kaymakamlığına atandı.
7 Ağustos 2012 Salı 17:53

BAKAN ÇELİK, AKRABA CENAZESİNE KATILDI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sakarya’nın Akyazı ilçesinde halasının oğlu olan polis emeklisi İbrahim Yenidünya’nın cenaze törenie katıldı.
31 Temmuz 2012 Salı 20:59

Faruk Toçoğlu ölümden döndü

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri çalışanı Faruk Toçoğlu’nun ATV tutkusu az daha ölümüne sebep oluyordu.
2 Temmuz 2012 Pazartesi 20:07

Faruk Dalkılıç Vefat Etti

Adapazarı Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü Faruk Dalkılıç yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak vefat etti.
16 Nisan 2012 Pazartesi 19:29

Doğu Marmara Lisesi öğrencileri ‘Fetih 1453’ fil

Doğu Marmara Sağlık Lisesi öğrencileri Faruk Aksoy’un yönettiği 17 bin Dolarlık bütçesiyle 3 yılda çekimleri tamamlanan ve Türkiye genelinde aynı anda gösterime sunulan ‘Fetih 1453’ filmini izledi.
8 Mart 2012 Perşembe 19:51

Bakan Çelik'ten emeklilik yaşı açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, emeklilik yaşıyla ilgili bir yasal düzenlemenin gündemlerinde olmadığını söyledi.
15 Şubat 2012 Çarşamba 20:34

Öğrencilere Çevre Ve Doğa Bilinci Semineri

Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine, Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi Botanik Bahçesi tarafından “Doğa ve Çevre” konulu seminer verildi.
23 Aralık 2011 Cuma 18:02

Bakan Çelik Kuzuluk'ta

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, geceyi geçireceği İhlas Kuzuluk Termal Otel'e geçti.
27 Kasım 2011 Pazar 21:11

Bakan Çelik Sakarya'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Ben şahsen Dersim konusunun çok fazla derinleştirilmesini doğru bulmuyorum" dedi.
27 Kasım 2011 Pazar 20:51

İntihar Eden Er Karasu'da Toprağa Verildi

İstanbul Silivri Cezaevi'nde vatani görevini yaparken, nöbette intihar ettiği belirtilen jandarma er 21 yaşındaki Faruk Gündüz, Sakarya'nın Karasu İlçesi Kurudere Beldesi'nde toprağa verildi.
8 Kasım 2011 Salı 15:17

MÜSİAD, Sakarya şubesiyle ABD'de...

MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Halit İnci; beraberindeki Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kara, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Boz ile 2. Dönem Başkanı Mehmet Aracı ve Üye Ali Nuri Ergun; MÜSİAD Genel Merkezi ile birlikte ABD İş Gezisi Programı’na katıldı.
12 Ekim 2011 Çarşamba 18:35

KÖFTECİ HACIBEKİR’DE MUHTEŞEM SÜNNET

Kocaoğlu Ailesi’nin minik üyeleri ve kuzenleri; Ahmet Yasin, Muhammet Abdullah, Ebubekir ve Ömer Faruk Kocaoğlu; Köfteci Hacıbekir’de düzenlenen Sünnet Cemiyetiyle, erkekliğe ilk adımını attı.
12 Eylül 2011 Pazartesi 21:33

GENÇLERDEN SOMALİ’YE ANLAMLI YARDIM

Yardım Gönüllüsü Ömer Faruk Taş, Enes Emre Öztürk ve İsmail Mesut Gökdemir; Orman Park’ta gerçekleştirdikleri “Somali’ye Yardım İftarı’nda elde ettikleri 15 bin TL’yi Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar’a teslim
25 Ağustos 2011 Perşembe 15:07

ÇETİN AİLESİ İKİ ÇOCUĞUNUDA KAZADA KAYBETTİ

Sivas'ın Suşehri ilçesinde bir süre önce meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren 9 yaşındaki İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisi Ömer Faruk Çetin’in ardından yoğun bakımda tedavisi süren 3 yaşındaki kardeşi Elif Naz Çetin de
12 Temmuz 2011 Salı 21:58

Faruk Ünsal tahliye edildi

Akyazı" soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan Sakarya eski Emniyet Müdürü Faruk Ünsal tahliye edildi. Sanıklardan Orhan Yazıcı, Celal Aykut Okumuş ve Soner Şanlı'nın ise tutuklanmasına karar verildi.
30 Nisan 2010 Cuma 17:56

Ünsal'ın yargılaması devam ediyor

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir çeteye operasyon öncesi bilgi sızdırdığı iddiasıyla tutuklanan Sakarya eski Emniyet Müdürü Faruk Ünsal ile çete üyelerinin yargılanmasına bugün devam ediliyor.
30 Nisan 2010 Cuma 17:26

Ünsal'ın yargılaması başladı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir çeteye operasyon öncesi bilgi sızdırdığı iddiasıyla tutuklanan Sakarya eski Emniyet Müdürü Faruk Ünsal ile çete üyelerinin yargılanmasına başlandı.
29 Nisan 2010 Perşembe 17:58

Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 164. yıldönümü

Sakarya İl Emniyet Müdürü Faruk Ünsal ile emniyet mensupları, şehit ve gazilerin aileleriyle yemekte bir araya geldi.
7 Nisan 2009 Salı 01:54

Taraklı'ya yeni Kaymakam atandı

Taraklı Kaymakamı Mustafa Temiz'in vatani görevini yapmak amacıyla askere gitmesinden boşalan Taraklı Kaymakamlığına Düzce Gölyaka Kaymakamı Ömer Faruk İlhan atandı.
5 Ocak 2009 Pazartesi 13:47

Bayındırlık ve İskan Bakanı Sakarya'da

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin yaptırdığı 3 bin konutluk Dorukkent'in temel atma töreni, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafız Özak'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
23 Ekim 2008 Perşembe 01:53

Çocuklara çanta hediye etti

Sakarya İl Emniyet Müdürü Faruk Ünsal, Arfiye ilçesinde bulunan çocuk yuvasını ziyaret ederek, miniklere çanta hediye etti.
10 Eylül 2008 Çarşamba 22:22

Emniyet Müdürü'nün mesajı

163 YILDIR HUZUR VE GÜVENİN TEMİNATI OLAN EMNİYET TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ FARUK ÜNSAL’IN TÖREN KONUŞMALARI
10 Nisan 2008 Perşembe 20:04

Sakarya Polisinin büyük başarısı

Sakarya'da son 4 yılda 33 bin 549 kg esrar ele geçirilirken, İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Faruk Ünsal'ın göreve başlamasından sonra 1 Ocak-10 Nian 2008 tarihlerinden 41 bin 514 kg esrar ele geçirildi.
10 Nisan 2008 Perşembe 17:34

Emniyet Teşkilatının 163. Yıldönümü

Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 163. yıldönümü nedeniyle Sakarya Emniyet Müdürü Faruk Ünsal ile bir grup polis, çeşitli ziyaretlerde bulundu.
8 Nisan 2008 Salı 17:27

22 Bin 662 İş Yeri denetlendi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'da 760 müfettiş ile yapılan denetimlerde 22 bin 662 iş yerinin denetlendiğini, toplam 6 milyon 617 bin 852 YTL idari para cezası uygulandığını açıkladı.
13 Mart 2008 Perşembe 00:36

Türkiye'nin ilk SGK binası açıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Adapazarı'nda Türkiye'nin ilk Sosyal Güvenlik Kurumu binasının açılışını gerçekleştirdi.
22 Şubat 2008 Cuma 18:12

Bunu ne ben nede Başbakan İster

Sosyal Güvenlik ve Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'nda milletvekillerinin emekli maaşlarına yüzde 50 oranında zam yapılacağı yönündeki iddialara yönelik olarak,
22 Şubat 2008 Cuma 17:56

Ortak basın açıklaması

Sakarya Valisi Hüseyin Atak ile Emniyet Müdürü Faruk Ünsal, Emniyet Müdürlüğü'nde düzenledikleri ortak basın toplantısında, son günlerde şehirde gerçekleştirilen operasyonlarla ilgili bilgi verdi.
27 Ocak 2008 Pazar 16:48

Vali Atak'tan Ünsal'a hoş geldin

Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Sakarya Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Faruk Ünsal'ı ziyaret etti.
3 Ocak 2008 Perşembe 15:47

Yeni yıl kutlaması

Sakarya Emniyet Müdürü Faruk Ünsal, polis merkezleri ile trafik kontrol noktalarını gezerek polislerin yeni yılını kutladı.
2 Ocak 2008 Çarşamba 04:08

Yeni Emniyet Müdürü Göreve Başladı

Sakarya Emniyet Müdürü Faruk Ünsal, polis teşkilatının Türkiye'nin çağdaş demokratik en önemli kurumlarından biri olduğunu söyledi.
27 Aralık 2007 Perşembe 17:35

Sosyal Güvenlik Reformuna erteleme

Sosyal Güvenlik Reformu bir kez daha ertelendi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, kanunun, 1 Haziran 2008'de yürürlüğe gireceğini açıkladı.
14 Aralık 2007 Cuma 02:38

Yeni Emniyet Müdürü Faruk Ünsal

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile bazı il emniyet müdürlüklerine atama yapıldı. Merkez Emniyet Müdürü Faruk Ünsal Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne atandı.
13 Aralık 2007 Perşembe 18:28

Ayva'yı yedik demeyin işte faydaları

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Yorulmaz, birçok hastalığa şifa olan ayvanın kalp, akciğer, boğaz, mide, göz, bağırsak ve ağız rahatsızlıklarının tedavisinde faydalı olduğunu söyledi.
27 Kasım 2007 Salı 04:32

Satılmayan Otoyol ve Köprüler Kalmıştı

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, "Türkiye`deki otoyollar ve köprüler paralı geçiş. İhale yoluyla 10-15 yıllığına bir vatandaşa veya şirkete vereceğiz, diyeceğiz ki `sen bize bunun parasını ver, al sen işlet`. Dünyada böyle" dedi.
20 Mart 2007 Salı 04:56

Rekor Kırdık

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, 4 yılda 6 bin 458 kilometre yol yaparak Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdıklarını söyledi.
9 Aralık 2006 Cumartesi 15:37

Bakan; 'En fazla okulu biz yaptık'

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, en fazla Atatürkçü olmakla övünecek hükümetin kendi hükümetleri olduğunu belirterek, "En fazla yolu, en fazla okulu bu hükümet yaptı" dedi.
9 Aralık 2006 Cumartesi 12:47

Ödenek yok yol tamamlanamıyor

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Sakarya'nın Taraklı İlçesi'nde yapımı süren Ankara-İstanbul yolunda incelemelerde bulundu.
13 Haziran 2006 Salı 22:59

Bakan Özak Sakarya'da

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Adapazarı'nda yapımı devam eden Yeni Karasu duble yolunda incelemelerde bulundu. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak,
13 Haziran 2006 Salı 11:24

Bilecik-Adapazarı yolu 2007 de

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Mekece-Adapazarı arasındaki bölünmüş yol çalışmalarının 2007 yılında tamamlanacağını açıkladı.
5 Mart 2006 Pazar 11:46

Bakan Özak'tan ani ziyaret

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Adapazarı'nda depremden orta derecede hasar gören binaların mutlaka yıkılacağını söyledi. Bakan Özal orta hasarlılarda onarım yapılmadan oturulmasına asla izin vermeyeceklerini açıkladı.
3 Mart 2006 Cuma 20:54

Duran ile Bakan Özak Ankara'da

Aziz Duran, Bayındırlık Bakanı Faruk Özak ile Ankara’da bir araya geldi. Sıcak bir ortamda geçen görüşme ile ilgili açıklama yapan Başkan Aziz Duran, ‘Şehrimizin önemli sorunları hakkında görüştük. "Olumlu mesajlar aldık" dedi.
3 Mart 2006 Cuma 11:14

ZABITADAN GIDA DENETİMİ

Adapazarı merkeze bağlı Hanlı Beldesi'nde, zabıta ekipleri tarafından gıda maddeleri üretilen ve satışı yapılan işyerleri denetlendi. Hanlı Belde Belediyesi zabıta ekipleri, Zabıta Müdürü Yaşar Faruk Balkaya
20 Ekim 2005 Perşembe 13:07

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1983 İsrail, Trablusşam'da tutuklu 6 İsrail askerine karşılık 4800 Filistinliyi serbest bıraktı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free