hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım

ettiren haberleri

Mithatpaşa Ortaokulu’na Forma Hediyesi

Akademik başarısının yanında okullar arası spor branşlarında gösterdiği başarılarla da adından söz ettiren Mithatpaşa Ortaokuluna hayırsever Ali Atalar tarafından 60 adet takım forması hediye edildi
24 Aralık 2019 Salı 17:50

Sakarya Bilsem Teknofest Finalinde…

Başarılı çalışmalarıyla adından sürekli söz ettiren Sakarya Bilim ve Sanat Merkezinden bir başarı daha geldi.
20 Haziran 2019 Perşembe 21:57

Vali Mustafa Büyük AİHL’de öğretmen ve öğrencilere seminer

Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü, öğretmen ve öğrencilerine yönelik olarak, alanında uzman çokça faaliyetlerle isminden söz ettiren Dr Faruk Öndağ tarafından seminer düzenledi.
14 Ocak 2018 Pazar 23:00

Küçük Eymen’den LÖSEV’e Anlamlı Destek

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle adından sürekli söz ettiren Bahçelievler Gazi İlkokulu yine anlamlı bir projeye imza attı.
6 Aralık 2017 Çarşamba 19:49

Kaynarca’da metrekareye 195,2 kilogram yağış

Hafta sonu etkisini hissettiren sağanakların ardından Kaynarca’da metrekareye 195,2 kilogram yağış düştüğü belirtildi.
2 Ekim 2017 Pazartesi 23:12

Bilnet Sakarya Okullarında Eğitim Öğretim Başladı

Bu yıl Sakarya’da eğitim yatırımı yapan özel okullar arasında Türkiye’de başarılarıyla adından sözettiren Bilfen Şirketler Grubunun bir markası olan Bilnet Okulları’nın Ankara, Malatya, Samsun ve Sakarya Kampüslerinde eğitim başladı.
11 Eylül 2017 Pazartesi 21:57

Okul Müdürleriyle Değerlendirme Toplantıları

Yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ilimiz genelindeki tüm okul müdürleriyle geçtiğimiz yılın değerlendirilmesi ve önümüzdeki eğitim öğretim yılının planlanmasıyla ilgili bir dizi toplantılar gerçekleştirdi.
28 Temmuz 2017 Cuma 00:30

Bahçelievler Gazi İlkokulu’ndan Anlamlı Kampanya

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle adından sürekli söz ettiren Bahçelievler Gazi İlkokulu Kan Bağışı Kulübü tarafından, okul öğretmenleri ve velilerine yönelik kan bağışı kampanyası düzenlendi.
12 Ocak 2017 Perşembe 20:54

2017’NİN İLK OYUNU CEMİL MERİǒTEN

Sahnelediği tiyatro oyunlarıyla adından dâimâ övgüyle söz ettiren Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, bu yıl da birbirinden farklı altı oyunla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
5 Ocak 2017 Perşembe 18:08

Aykut Yiğit Ortaokulu’nda eğitim öğretim yılı başarılarla geçti.

Akademik başarısıyla il düzeyinde adından sıkca söz ettiren Aykut Yiğit Ortaokulu Öğrencileri; Egemenlik haftasında sınıflar arası düzenlenen bilgi yarışmaları, resim, teknoloji tasarım (inovasyon) ve futbol müsabakaları sonrası, Mayıs ayını da yoğun etkinliklerle geçirerek eğitim öğretim sezonunu başarıyla tamamladılar.
13 Haziran 2016 Pazartesi 22:32

Sakarya Emniyeti ‘dost Eli’ Uzatacak

Sakarya’da uyuşturucuya yönelik çalışmalarını aralıksız devam ettiren Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, bir taraftan da bağımlı gençleri eğitmek ve sosyal hayata kazandırmak için harekete geçti.
4 Temmuz 2014 Cuma 22:55

MUAZZEZ DENİZ; “TIP BAYRAMINI KUTLAMIYORUZ”

Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Emekçileri Sendikası Sakarya İl Temsilcisi Muazzez Deniz “ Performansa göre çalıştırarak rekabet ettiren, ağır iş yükü altına sokan, her türlü şiddetle karşı karşıya getiren bu programa karşı olduğumuz için 14 Mart Tıp Bayramını kutlamıyoruz “ dedi.
14 Mart 2014 Cuma 20:48

BBP Genel Başkanı Destici Sakarya'da

Alternatif olarak gösterilen ve tüm siyasi görüşlerin saygı duyduğu, her geçen gün giderek büyüyen, varlığını hissettiren, ülke, millet sevdasından başka bir şey düşünmeden, oy kaygısı olmadan hareket eden, Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun emaneti Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Sakarya’nın Arifiye ilçesinde seçim irtibat bürosunu açtı
13 Mart 2014 Perşembe 03:55

ELDE ETTİKLERİ BAŞARI KARŞILIKSIZ KALMADI

Üniversite sınavında elde ettiği başarılarla adından sıkça bahsettiren Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Camili 2 Mahallesinde bulunan İMKB Mehmet Akif Ersoy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi kendini geliştirmeye devam ediyor.
15 Aralık 2013 Pazar 00:02

KADIN GİRİŞİMCİLERE TEMİNATSIZ KREDİ MÜJDESİ

AYF Teminat Destekli KOBİ Kredisi, ilk harekete geçecek girişimcilere büyük fırsatlar sunuyor. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını devam ettiren Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tarafından tertip edilen Ziraat Bankası “İlk Bankam İlk Kredim” adlı girişimcilik kredisi bilgilendirme toplantısı, SATSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
25 Ekim 2013 Cuma 02:59

Sakarya’da Murat Köylü rüzgarı

Yazdığı kitaplar ve ortaya koyduğu tarihi belgelerle adından söz ettiren araştırmacı-yazar Yrd. Doç. Dr. Murat Köylü Sakarya’da okuyucuları ile buluştu, kitaplarını imzaladı, söyleşide soruları yanıtladı.
28 Temmuz 2013 Pazar 08:48

DÜNYANIN EN AKILLI İNSANI GELİYOR

Dünyanın en akıllı adamı olduğunu notere tasdik ettiren Yazar Erdal Demirkıran, 15 Şubat Cuma akşamı Orhangazi Kültür Merkezi’nde seminer verecek.
14 Şubat 2013 Perşembe 00:36

TOKİ Öğrencilerine Sınava Hazırlık Semineri

Son yıllarda eğitimdeki başarısıyla adından sıkça sözettiren Korucuk TOKİ İlköğretim Okulu, SBS’ye hazırlanan 8.sınıf öğrencilerine yönelik seminerler düzenliyor.
27 Şubat 2012 Pazartesi 20:07

ZEKA ÖZÜRLÜ AĞABEYİNİ ARIYOR

Sakarya'da, yüzde elli bedensel engelli olan ve hayatını aldığı engelli maaşıyla idame ettiren Ersin Araç (28), sinirlenip yaşadığı yeri terk eden zeka özürlü ağabeyini her yerde arıyor.
22 Ağustos 2011 Pazartesi 21:24

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SÜNNET DÜĞÜNÜNE KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili adayları ve parti yöneticileri Ferizli Değirmencik Köyü’nde torununu sünnet ettiren parti üyesi Cafer Kısa’yı mutlu gününde yalnız bırakmadılar.
18 Nisan 2011 Pazartesi 18:02

Açık İlköğretim sınavları yapıldı

Sakarya'da Açık İlköğretim Okulu'nda eğitimlerini devam ettiren yaklaşık bin 500 öğrenci, mezun olmak için 2. dönem sonu sınavlarında ter döktü.
13 Nisan 2009 Pazartesi 03:03

Berceste davasından 20 yıl hapis çıktı

Sapanca ilçesi TEM Otoyolu'nda bulunan Berceste tesislerinin sahibi Yusuf Akdoğan'ı vuran tetikçi 20 yıl, azmettirenler ise 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
3 Aralık 2008 Çarşamba 04:49

Erbakan'dan Erdoğan'a Emanet Gazete Patronu

ERBAKAN'dan ERDOĞAN'a EMANET GAZETE PATRONU!!! Merhum Kemal Ilıcak ve Türkiye'nin güçlü kalemlerinden Nazlı Ilıcak'ın oğlu olarak tanınmasının ötesinde genç yaşta girdiği medya savaşları sırasında adından sıkça söz ettiren ve bugün Tercüman
20 Ocak 2006 Cuma 06:27

Cem Yılmaz'ın Kopartan Replikleri

Dört film, yedi karakter ve hangi rolde olursa olsun hep komik... Haftalık dergisi son sayısında, "Organize İşler"le yine adından söz ettiren Cem Yılmaz’ın unutulmaz repliklerini derledi.
3 Ocak 2006 Salı 23:22

HANİFE AKATA'DAN 70 BİN YTL YARDIM

Hayırsever Hanife Akata, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 70 bin YTL bağış yaptı. Sakarya'da sağlık sektörüne yaptığı yardımlarla adından söz ettiren hayırsever Hanife
17 Ağustos 2005 Çarşamba 10:58

HANİFE AKATA'DAN YARDIM SÖZÜ

Adapazarı Doğum ve Çocuk Bakımevi'ni 2002 yılında yaptığı 100 milyar lira yardımla restore ettiren Hanife Akata, doğumevini ziyaret ederek, yeniden yardım sözü verdi.
11 Ağustos 2005 Perşembe 05:40

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free