hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

esirgeme haberleri

Paylaştıkça bereketimiz artıyor

Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Dayanışma Derneği her zaman yanlarında olan, desteklerini esirgemeyen Müteahhitler Birliği’ne plaketle teşekkür etti
6 Mayıs 2019 Pazartesi 21:31

“Galibiyetlerle hedeflerimiz yükseldi”

Basın toplantısında konuşan Altuğ, “Elde ettiğimiz galibiyetlerle hedeflerimizi daha üst noktalara çekiyoruz. Taraftarımız desteğini esirgemesin” derken Koç Ernak ise “Sakarya basketbol için ideal bir şehir. Sadece profesyonel takıma değil altyapıya da dönük çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.
7 Aralık 2017 Perşembe 21:25

Kerem Toprak Asaleten Atandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nda bazı il müdürlüklerine atama yapıldı. Daha önce ismi Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu iken Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne dönüştürülen kurum müdürleri vekaleten görevlerini yürütüyorlardı.
31 Ocak 2013 Perşembe 21:26

Öğrencilerden Çocuk Yuvası Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Değerler Eğitimi Projesi” kapsamında, Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu Matematik Öğretmeni Özlem Çak ve Müdür Yardımcısı Cemal Yamak, bir grup öğrenciyle birlikte Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı
21 Şubat 2012 Salı 15:45

Yurttan gelin çıkıyor

Sakarya'da Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı Murat Soğancıoğlu Kız Yetiştirme Yurdu'nda kalan Belkız Şahin, Fatih Kama ile evlendi.
1 Ağustos 2008 Cuma 14:20

Kimsesiz Çocuklar Karasuda

Sakarya Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali İnan, çocuk esirgeme yurtlarında kalan çocukların Karasu'daki kampta tatil yaptıklarını söyledi.
7 Temmuz 2008 Pazartesi 16:27

38 bin özürlüye maaş

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürü İsmail Barış, Türkiye'de 38 bin özürlü vatandaşa asgari ücret kadar maaş verdiklerini söyledi.
11 Şubat 2008 Pazartesi 22:36

Yılın annesine devlet desteği

Sakarya'nın Hendek ilçesinde yaşayan ve Hendek Belediyesi tarafından yılın annesi seçilen Hanife Karagüzel'e, Çocuk Esirgeme Kurumu Yardım eli uzattı.
5 Kasım 2007 Pazartesi 13:48

Shçek İller Arası Folklor Yarışması

Sakarya'da gerçekleştirilen Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu İller Arası Folklor Yarışması'nda Türkiye şampiyonu olan Erzurum Atatürk Yetiştirme Yurdu öğrencileri, Vali Celalettin Güvenç ile birlikte pasta keserek şampiyonluklarını kutladı.
22 Haziran 2006 Perşembe 10:57

Kurum Küçük Sıla'yı geri istiyor

Bolu'da, 2 yıl önce anne babası tarafından dövüldüğü iddiasıyla koruma altına alındıktan sonra gönüllü aileye verilen küçük Sıla'nın gönüllü aile tarafından evlatlık olarak istenmesi, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından reddedildi.
27 Nisan 2006 Perşembe 14:10

İşte Bilinmeyen Yuva Cinayeti..

Mardin’deki Çocuk Esirgeme Kurumu’na ait Musa Cihaner Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu’nda koruma altında bulunan 4 aylık Recep Güler, nasıl öldürüldü?İkinci Yuva vakası bu sefer Mardin'de yaşandı.
14 Kasım 2005 Pazartesi 00:03

YURTTAN KAÇAN İKİ GENÇ KIZ ARANIYOR

Adapazarı'nda, kaldıkları yurttan kaçan iki genç kızı bulmak için çalışma başlatıldı. Edinilen bilgilere göre, Adapazarı Karaman Mahallesi'ndeki Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme
16 Ağustos 2005 Salı 15:52

ÇOCUKLARA MORAL GEZİSİ

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışan çocuklar moral gezisine gönderildi. Adapazarı Büyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu
21 Temmuz 2005 Perşembe 15:20

SHÇEK GENEL MÜDÜRÜ SAKARYA'DA

Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürü İsmail Barış, özürlü vatandaşların sosyal haklarını güvence altına alacak olan yasanın, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nca görüşüldüğünü söyledi...
15 Haziran 2005 Çarşamba 13:39

SHÇEK G. MÜDÜRÜ ADAPAZARINDA

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürü İsmail Barış, Adapazarı'ndaki bir yurtta tecavüz olayı yaşandığı iddiaları üzerine Adapazarı'na gelerek incelemelerde bulundu. SHÇEK Genel Müdürü İsmail Barış...
9 Haziran 2005 Perşembe 18:11

YURTTA TECAVÜZ İDDİASI

Adapazarı'nda, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı Karaman Yetiştirme Yurdu'nda kalan 16 yaşındaki bir genç kızın, tecavüze uğradığı iddia edildi. Edinilen bilgiye göre, SHÇEK'e bağlı Adapazarı Karaman Yetiştirme Yurdu'nda kalan.
8 Haziran 2005 Çarşamba 13:40

SHÇEK SOYULDU

Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Adapazarı Çocuk ve Gençlik Merkezi binasına giren hırsızlar, bilgisayarlarla, sokak çocuklarına ait malzemeleri çaldı.Alınan bilgilere göre, Adapazarı TZDK arsalarında bulunan..
18 Mayıs 2005 Çarşamba 14:18

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free