hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım

elemanı haberleri

Koncolos’a Birincilik Ödülü

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi öğretim elemanı Savaş Yavuz’un ‘Koncolos’ adlı belgesel filmi Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivalinde birincilik ödülü kazandı.
5 Ekim 2017 Perşembe 20:25

Malezya Putra Üniversitesi’nden SAܒye Ziyaret

Malezya Putra Üniversitesi’nden (UniversitiPutraMalaysia) bir grup öğrenci ve öğretim elemanı, Sakarya Üniversitesi’ni ziyaret etti.
21 Nisan 2015 Salı 02:38

Emirgan Süpermarkete Elemanlar Alınacaktır

Serdivan İlçesinde Bulunan Emirgan Süpermarkete Deneyimli Mağaza Yöneticisi ve Deneyimli bayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.
3 Ocak 2015 Cumartesi 00:49

Ön Muhasebe Elemenı Aranıyor

Beşköprü Çağdaş Sanayi sitesinde faaliyet gösteren Gelgezelim Jenaratör İşletmesine Bayan ön muhasebe elemanı aranıyor.
24 Eylül 2014 Çarşamba 12:11

Selahiye'li Asfalt İşçisi Karasu'da boğuldu.

Alınan bilgiye göre, Sakarya Büyükşehir Belediyesi asfalt elemanı Serdivan İlçesi Selahiye Mahallesi Nufusuna kayıtlı Kemal Bozkurt(36)Karasu plajında Kule 7 mevkiinde mesai bitiminde denizde boğularak can verdi.
11 Temmuz 2014 Cuma 00:27

YRD. DOÇ. DR. PARLAK’A “EN İYİ GENÇ ARAŞTIRMACI” ÖDÜLÜ

Sakarya Üniversitesi Makina Mühendisliği Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nezaket Parlak ve Yüksek Lisans öğrencisi Öğretim Elemanı Zeynep Küçükakça, 7. Uluslararası Ege Enerji Sempozyumu’nda “En İyi Genç Araştırmacı” ödülünü aldı.
27 Haziran 2014 Cuma 12:07

3. Türkiye Lisansüstü Çalışmalar Kongresi

Türkiye'de 3'üncüsü Sakarya Üniversitesi'nde gerçekleştirilen 3. Türkiye Lisansüstü Çalışmalar Kongresi'nin açılışında konuşan Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Türkiye’deki öğretim elemanı açığının 45 bin olduğunu söyledi.
16 Mayıs 2014 Cuma 02:32

ALİ ÖZTÜRK’TEN SELFİE AÇIKLAMASI

Son günlerin moda akımı Selfie ile ilgili Sakarya Üniversitesi öğretim elemanı Ali Öztürk önemli açıklamalarda bulundu.
22 Nisan 2014 Salı 20:45

İşletme ve Fabrikalarda Eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.

Erenler Halk Eğitim Merkezi tarafından, YILGENCİ San.Tic. A.Ş çalışanlarına yönelik düzenlenen “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde CNC Operatörlüğü, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçılık, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Lojistik Elemanı” kursları ile..
9 Nisan 2014 Çarşamba 01:53

MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI ÇALIŞTAYI YAPILDI

Sakarya Üniversitesi’nde Mevlana Değişim Programı çalıştayı yapıldı. YÖK Akademik Değişim Programları Birimi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Erdem Özlük giden öğretim elemanı sayısı açısından Sakarya Üniversitesinin ilk sırada olduğunu açıkladı.
17 Şubat 2014 Pazartesi 19:48

SAKARYA İŞKUR’DAN 300 KİŞİLİK İSTİHDAM DESTEĞİ

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Digiturk (Krea) İletişim Merkezi arasında “Çağrı Merkezi Pazarlama ve Satış Elemanı” mesleğinde 300 kişilik istihdam garantili işgücü yetiştirme kurs programı için sözleşme imzalandı.
31 Ocak 2014 Cuma 22:30

Erenler Belediyesi Kurban Kesim Kursu Düzenliyor

Erenler Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi kesim elemanı olarak görev almak ya da kendi kurbanını kesmek isteyen vatandaşlar için katılımı zorunlu “Kesim elemanı yetiştirme ve geliştirme kursu” düzenliyor.
28 Eylül 2013 Cumartesi 22:23

İşkur'dan 700 Kişilik İstihdam

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Digiturk (Krea) İletişim Merkezi ile "Çağrı Merkezi Pazarlama ve Satış Elemanı" mesleğinde 300 kişilik, YAZAKI A.Ş. ile de "Kablo Ağı Bantlama Elemanı" mesleğinde 400 kişilik olmak üzere toplam 700 kişilik istihdam garantili işgücü yetiştirme kurs programı için sözleşme imzaladı.
23 Haziran 2013 Pazar 06:05

İŞKUR VE YAZAKİ İŞBİRLİĞİ

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile YAZAKİ Otomotiv Yan Sanayi A.Ş. arasında UMEM Projesi kapsamında imzalanan 750 kişilik “Kablo Ağı Bantlama Elemanı” mesleğinde istihdam garantili kurs programına 300 kişi başladı.
7 Mart 2013 Perşembe 16:27

İŞKUR’DAN EĞİTİME DESTEK

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile YAZAKİ Otomotiv Yan Sanayi A.Ş. arasında UMEM Projesi kapsamında “Kablo Ağı Bantlama Elemanı” mesleğinde 750 kişilik istihdam garantili kurs programı düzenlenmesi hususunda sözleşme imzalandı.
14 Aralık 2012 Cuma 21:16

750 kişilik istihdam garantili kurs

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile YAZAKİ Otomotiv Yan Sanayi A.Ş. arasında UMEM Projesi kapsamında “Kablo Ağı Bantlama Elemanı” mesleğinde 750 kişilik istihdam garantili kurs programı düzenlenmesi konusunda sözleşme imzaladı.
14 Aralık 2012 Cuma 18:05

ŞÜPHELİ, MAFYA FİLMİNDE OYNAMIŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen silahlı suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan 4 kişiden Ümit K. isimli zanlının, mafya filminde çete elemanı olarak rol aldığı ortaya çıktı.
6 Aralık 2012 Perşembe 21:04

Hukuk Sekreterliği ve Adli Takip Elemanı Kursu açılıyor.

Erenler Halk Eğitimi Merkezi, vatandaşlara yönelik meslek edindirme kurslarına bir yenisini daha ekliyor. Sakarya’da ilk defa açılacak, Hukuk Sekreterliği ve Adli Takip Elemanı kurslarının protokolü Sakarya Barosu’nda düzenlenen törenle imzala
7 Ekim 2011 Cuma 21:25

ERENLER BELEDİYESİ HASTA, YAŞLI BAKIM KURSLARI BAŞLADI

Erenler Belediyesi ve İş-Kur'un ortaklaşa düzenlediği 2. dönem hasta yaşlı bakım elemanı kursları başladı.
8 Ekim 2010 Cuma 20:10

5 YTL.lik saatleri 15 bin YTL.ye sattılar

Adapazarı'nda vatandaşlara 5 liralık saatleri altın diye 15 bin YTL'ye satarak dolandırıcılık yapan şebekenin elemanı yakalandı.
29 Eylül 2007 Cumartesi 18:13

Eş Zamanlı Eroin Operasyonu

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde, 5 ayrı ilde eş zamanlı gerçekleştirilen ve "Oberon" adı verilen operasyonda, eroin kaçakçılığı yapan bir çetenin 8 elemanının
9 Şubat 2006 Perşembe 10:56

YAŞLI BAKIM SERTİFİKALARI

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) tarafından Türkiye'de ilk defa uygulanan proje kapsamında açılan Yaşlı Bakım Elemanı Yetiştirme Kursu'nu başarıyla bitiren kursiyerlere belgeleri törenle verildi....
25 Mayıs 2005 Çarşamba 16:42

YAŞLI BAKIM ELEMANLARINA SERTİFİKA

SAÜ'nin gerçekleştirdiği Yaşlı Bakım Elemanı Yetiştirme Projesi kapsamında kursa tabi tutulan 20 kursiyere sertifikaları 25 Mayıs 25 tarihinde törenle verilecek.
24 Mayıs 2005 Salı 08:38

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free