hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Ailede iş bölümü stresi azaltır Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı Saran; “Başarıya asansörle çıkılmaz, tırmanmayı öğrenin” Rektör Savaşan Tanzanya Ziyaretinde Çeşitli Temaslarda Bulundu Genç Girişimciler Topluluğundan Bilgi Yarışması Maliye Topluluğundan 3. Geleneksel Bilgi Yarışması Uzun Hikâye: Madde Bağımlılığından Mana Bağımlılığına 23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü Anıldı İş Dünyası & Satınalma Paneli

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
 
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
 
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:
ÖZKOÇ, SUÇ DUYURUSU İÇİN KONUŞTU:

değişikliği haberleri

ÖZKOÇ: “YENİ BİR ÜNİVERSİTE İSTEDİK, TABELA DEĞİŞİKLİĞİ DEĞİL”

“TÜİK VERİLERİNE GÖRE, İKİ GENCİMİZDEN 1’İ, EN VERİMLİ ÇAĞINDA HEM EĞİTİM HEM İSTİHDAMDAN YOKSUN. BU TABLOYA, TABELA DEĞİŞİKLİĞİYLE ÇARE ÜRETİLMEZ.
13 Kasım 2019 Çarşamba 19:56

Şarbon hastalığını tetikleyen birçok etken var

‘Şarbon ve Halk Sağlığı’ başlıklı konferansta konuşan Prof Dr. Hakan Yardımcı, “Hayvanlardaki hastalıkların ortaya çıkmasına sosyoekonomik, çevresel ve iklim değişikleri neden oluyor. İklim değişikliğinde hava bir derece ısındığı zaman normalde orada yaşamayan sinek yaşıyor ve ardından birçok hastalığı taşıyor.
21 Aralık 2018 Cuma 23:00

ÖZKOÇ: “SARAYDA 1 SAAT, 1 TAŞITA BEDEL”

“İHTİYACIMIZ OLAN; MAKAM ARAÇLARININ SATIŞI DEĞİL, YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ”
8 Eylül 2018 Cumartesi 20:21

MEB'den binlerce öğretmeni ilgilendiren açıklama!

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapan öğretmenlerden ataması gerçekleşmeyenlere ikinci başvuru hakkı tanındı.
6 Eylül 2018 Perşembe 01:23

Final Maçımız İstanbul Olimpiyat Stadına alındı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı son dakika değişikliği ile hayati önem taşıyan 14 Mayıs'ta Ankara 19 Mayıs Stadında oynanması beklenen Final Maçımız, aynı gün saat 15:00'te İSTANBUL ATATÜRK OLİMPİYAT STADI'nda oynanacaktır.
11 Mayıs 2017 Perşembe 00:22

ÖZKOǒTAN SANDIĞA ÇAĞRI

CHP Sakarya Milletvekili, Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, anayasa değişikliği teklifiyle ilgili 16 Nisan’da yapılacak tarihi referandum için tüm vatandaşları sandığa çağırdı.
15 Nisan 2017 Cumartesi 01:46

ÖZKOÇ'TAN BÖLÜNME ÇIKIŞI

CHP Sakarya Milletvekili, Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, “Anayasa değişikliği teklifi kabul edilirse, Cumhurbaşkanı, Meclis’e bile gitmeden kararnameyle ülke içinde özerk bölgeler oluşturabilecek, eyalet sistemi kurabilecek. Kişiler, partiler meselesi değil, 16 Nisan’da cevaplamamız gereken tarihi soru şu; bir kişiye, tek imzayla ülkemizi, kardeşliğimizi bölme imkanı tanıyacak bir yönetim modeline evet mi diyeceğiz, hayır mı!” dedi.
13 Nisan 2017 Perşembe 20:22

Mehdi Eker Genç Kürsüye Konuk Oldu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları,Arifiye’de, Arifiyeİlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Genç Kürsü" programında Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili soruları yanıtladı.
12 Nisan 2017 Çarşamba 03:19

Aya; “Seçime gitmeye korkuyorlar”

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanın daveti üzerine Bolulu muhtarlarla bir araya gelen Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Ahmet Aya, kooperatifin faaliyetleri, mevcut durumu ve yönetim değişikliği ileilgili bilgi verirken, kooperatif üyeleri seçmedikleri bir başkanı yönetimde görmek istemediklerini söylediler.
4 Nisan 2017 Salı 21:40

ÖZKOÇ: “PARTİ SEÇMİYORUZ, GELECEĞİMİZİ OYLUYORUZ”

CHP Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, “Bu işin sağcısı, solcusu yok. Partileri, liderleri, teşkilatları tartışmıyoruz. Önümüzde bir anayasa değişikliği var. Ya yetkiler tek elde toplanacak ya da milletin egemenliği devam edecek. Ülkemizin geleceği için bu iki seçenek arasında tercihimizi yapacağız” dedi.
31 Mart 2017 Cuma 19:36

Genç Kürsü Söğütlü’deydi

AK Parti İl Gençlik Kolları,Söğütlü OrtaMahallesi'nde, Söğütlü İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Genç Kürsü" programında Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili soruları yanıtladı.
15 Mart 2017 Çarşamba 18:34

AK GENÇLİK GEYVE’DE “KÜRSÜ SENİN SÖZ SENİN” DEDİ

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Geyve ilçesinin Tepecikler Mahallesinde, Geyve İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen "Genç Kürsü" programında Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili soruları yanıtladı.
5 Mart 2017 Pazar 00:12

Çağdaş Yönetim İlkeleri Liderliği İşaret Ediyor

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, “Kalite süreçlerinde gördük ki, bugünlerde ülke gündemimizde de olan sistem değişikliği ile ülke olarak daha dinamik, hedef ve sonuç odaklı, pratik, bürokrasiden arınmış, şeffaf ve liderliğin ön planda olduğu çağdaş bir yapıya kavuşabiliriz” şeklinde konu
1 Mart 2017 Çarşamba 18:31

CHP’DEN “ÜÇ MAYMUN” PROTESTOSU

CHP’liler, halk “görmeden, duymadan, fikrini söylemeden” gerçekleştirilen Anayasa değişikliği sürecini protesto için “3 maymunu” oynadı.
16 Ocak 2017 Pazartesi 19:45

Çevreyi korumak insani vazifemizdir

‘İklim Değişikliği Farkındalık Geliştirme Projesi Çalıştayı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “İnancımız, yaşadığımız dünyanın bize bir emanet olduğunu ve bu emaneti korumanın da bizim en temel ahlaki görevimiz olduğunu hatırlatmaktadır.
20 Aralık 2016 Salı 02:07

Babadağı'na Dostluk İçinde Veda Ziyareti

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevini 2 yıldır başarılı bir şekilde sürdüren Osman Babadağı'nın görev değişikliği nedeniyle ziyaret Sakarya Müteahhitler Birliği'nden geldi
31 Ekim 2016 Pazartesi 19:03

REKTÖR ELMAS, TÜRKİYE’DE SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİNE DİKKAT ÇEKTİ

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Türkiye’de hizmetler konusunda bir tur daha yukarı çıkmak için sistem ve mantalite değişikliğinin şart olduğunu söyledi.
7 Aralık 2015 Pazartesi 17:33

Bu Kartı Olmayan Özel Halk Otobüsü Kullanamayacak”

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, özel halk Otobüs yönetmeliği değişikliği kapsamında bir yeni uygulamayı daha hayata geçireceklerini belirtti.
9 Ağustos 2015 Pazar 22:03

CHP Sakarya İl Teşkilatı’ndan Alternatif 23 Nisan Töreni…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın resmi törenlerindeki uygulama değişikliği nedeniyle Kent Meydanında ki Atatürk Anıtı’na çelenk koyamayan CHP’liler, Sakarya da yaklaşık 100 kişinin katılımıyla alternatif kutlama yaptı.
23 Nisan 2015 Perşembe 21:49

Hendek Belediyesi’nde yeni atamalar gerçekleşti.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, yaptığı açıklamada, “Hendek Belediyesi bünyesinde farklı görevlerde bulunan personelle ilgili olarak bazı görev değişikliği yapıldı. Emekli olan arkadaşlarımızın yerine yeni atamalar gerçekleştirdik.
20 Ocak 2015 Salı 18:14

Dev Proje Başlamadan İkinci Kez Durdu

1 Aralık 2013 tarihinde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu?nun katılımıyla temeli atılan 558 yataklı Manisa şehir hastanesinin yapımı ikinci kez başlamadan durdu. Daha önce proje değişikliği nedeniyle dur
13 Kasım 2014 Perşembe 21:12

Saadet Partisi Erenler İlçe Kongresi Yapıldı…

“Türkiye, kabine değişikliğine değil, zihniyet değişikliğine gitmek zorundadır”
11 Kasım 2014 Salı 07:00

Zafer Poyraz Genel Sekreter Yardımcısı Oldu

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, "Büyükşehir Belediyesi bünyesinde farklı pozisyonlarda görev yapan personelle ilgili olarak görev değişikliğinde bulunulduğu belirtildi.
26 Eylül 2014 Cuma 02:06

Büyükşehir Personeline İklim Eğitimi..

MARKA Teknik Destek Programı kapsamında Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Koruma Kontrol Dairesi Başkanlığı’nda görevli teknik ekibe, Küresel Isınmanın Etkileri ve İklim Değişikliğine Uyum Konusunda Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi eğitimi verildi.
12 Eylül 2014 Cuma 02:01

TIP MERKEZİNE UZMAN DOKTOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi Dahiliye Bölümü’nde görev değişikliği gerçekleşti.
27 Mayıs 2014 Salı 22:03

İSLAM’IN BAKANLIĞI SAKARYALI KADINLARI SEVİNDİRDİ

Sakarya Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilge Dikmen, son kabine değişikliği ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam’ı tebrik etti.
26 Aralık 2013 Perşembe 22:41

SÜREKLİ ÖĞRETMEN DEĞİŞMESİ VELİLERİ İSYAN ETTİRDİ

Adapazarı Türk-iş İlköğretim Okulu öğrenci velileri, okulda sürekli öğretmen değişikliği yaşanmasını protesto ederek Sakarya İl Milli Eğitim Müdürüne sıkıntılarını anlattılar.
4 Kasım 2013 Pazartesi 20:55

SERDİVAN BELEDİYESİ’NDE 15 SÖZLEŞMELİ MEMUR KADROYA GEÇTİ

Serdivan Belediyesi’nin Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda 7 maddelik gündem maddesi arasında yer alan ve belediyede görevli 15 sözleşmeli memurun kadro ve unvan değişikliğinin yapılmasını içeren yedinci madde oy birliği ile kabul edildi.
4 Eylül 2013 Çarşamba 01:59

Aile Hekimleri Eylem Kararı Aldı

Tüm yurt genelinde Aile Hekimleri ve bağlı bulundukları il dernekleri ve AHEF (Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu) 19.07.2013 gece yarısı resmi gazetede yayınlanan yönetmelik değişikliğindeki maddeleri protesto etmek...
24 Temmuz 2013 Çarşamba 01:24

SATSO’DA ÇEVRE PANELİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Çevre Komisyonu 3-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Çevre Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapılacak olan “Küresel İklim Değişikliği, Etkileri Ve Bize Düşen Görevler” konulu çevre paneline ev sahipliği yapacak.
3 Haziran 2013 Pazartesi 21:46

SATSO’DA ÇEVRE PANELİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Çevre Komisyonu 3-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Çevre Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapılacak olan “Küresel İklim Değişikliği, Etkileri Ve Bize Düşen Görevler” konulu çevre paneline ev sahipliği yapacak.
30 Mayıs 2013 Perşembe 21:50

TÜRKÇE OLİMPİYATLARININ İSMİ DEĞİŞTİ

10 yıldır Türkçe Olimpiyatları olarak kutlanan uluslararası etkinlik bu yıl isim değişikliğine gitti. Uluslararası Dil ve Kültür Festivali olarak ismi değiştirilen etkinliğin bu yıl 11’incisi gerçekleştirilecek. Festivalin gerçekleştirileceği 55 ilden biri olan Sakarya’da festivalin büyük gösterisi 11 Haziran 2013 Salı günü Atatürk Stadında yapılacak.
28 Mayıs 2013 Salı 21:33

CEZA ALDI ÖDÜLLLENDİRİLDİ

Sakarya ili Akyazı ilçesi Kuzuluk Topçusırtı İlkokulu Müdür Yrd. ve Müdür Vekili Kazım Akalan, okulda öğretmenlerine hakaret etmekten dolayı disiplin cezası aldı ve bu okulda görev yapmasının sıkıntılar oluşturacağı gerekçesiyle görev yeri değişikliği kararı verildi.
12 Mayıs 2013 Pazar 04:36

Sakaryalı esnaflar tepki gösterdi.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda serbest kılık kıyafet değişikliği uygulamasına Sakaryalı esnaflar tepki gösterdi.
26 Aralık 2012 Çarşamba 17:10

Otobüs hatlarında güzergah ve saat değişikliği

Sakarya Büyükşehir Belediyesi belediye otobüs hatlarında güzergah ve saat değişikliğine gidiyor.
6 Temmuz 2012 Cuma 16:29

Avrupa yasaları ailesel bütünlüğü çözüyor

Sakarya Adalet Girişimi’nin 342. Haftasında “kadına şiddeti’ önlemek için hazırlanan kanun değişikliği ile zorunlu eğitim sistemini kesintili hale getirilen 4+4+4 modeli oldu
24 Mart 2012 Cumartesi 18:42

Türkiye en çok susayacak ülkeler arasında

Dünyadaki temiz su varlığı iklim değişikliği nedeniyle her geçen gün daha büyük bir tehlike altında. Bunun sonucunda en çok "susayacak" ülkeler arasında Türkiye de var.
21 Mart 2012 Çarşamba 22:52

Ayşenur İslam'dan MEB ile ilgili açıklama

Ayşenur İslam MEB ile ilgili yapılan kanun değişikliği tasarısı yazılı bir açıklamayla anlattı
15 Mart 2012 Perşembe 18:47

TOPLU SÖZLEŞME YASA TASARISINA, HEM YETMEZ, HEM DE HAYIR DİY

12 Eylül 2010'da yapılan referandumla kabul edilen ve kamu görevlilerine toplu sözleşme hakkı veren Anayasa değişikliğini fiilen hayata geçirecek kanun tasarısı, 16 ay gecikmeli olarak TBMM'ye sevk edildi.
27 Ocak 2012 Cuma 19:07

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Sakarya'da

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2B arazilerine ilişkin düzenlemede 6 aylık bir süre öngördüklerini açıklayarak 81 il defterdarına, "Hazırlıklarınızı tamamlayın" talimatını verdi. Şimşek ayrıca hazine arazilerinin değerlendirilmesinde tarz değişikliğine gid
7 Ocak 2012 Cumartesi 21:27

Yarın hava nasıl olacak?

Aygaz'ın, iklim değişikliğine karşı kamuoyunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan "Yarın hava nasıl olacak?" projesinin bu yıl ikinci durağı Sakarya oldu.
4 Nisan 2011 Pazartesi 22:01

Ocak Konferansları Başlıyor

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanlığında, Ekim ayında gerçekleşen yönetim değişikliğinin ardından hazırlanan eğitim ve seminer programları kapsamında yer alan 'Ocak Konferansları' projesi hayata geçiyor.
20 Ocak 2011 Perşembe 17:19

Ekmeğe zam kaçınılmaz

Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmeğe yapılacak zam tartışmalarıyla ilgili olarak, "Ekmeğe 30 aydan bu yana bir artış olmadığını fiyat değişikliğinin zorunlu olduğunu ifade ettim, ancak sözlerim TESK Başkanı tarafından çarpıtılmıştır" ded
15 Ekim 2010 Cuma 20:31

Müsiad Referandumda 'evet' Diyecek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Başkanı Halit İnci Anayasa Değişikliği'ne ilişkin yapılacak referandumda 'evet' oyu vereceklerini açıkladı.
1 Eylül 2010 Çarşamba 14:30

DSP Genel Başkanı Türker Sakarya'da

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, Anayasa değişikliğinin Anayasa Mahkemesi'nin güvenirliğini yitirmesine neden olabileceğini belirtti.
28 Ağustos 2010 Cumartesi 20:51

SAKARYA'DA 55 SİVİL TOPLUM KURULUŞU

Sakarya'da faaliyet gösteren 55 sivil toplum kuruluşu, 12 Eylül'de yapılacak Anayasa değişikliği referandumunda "Evet" deme kararı aldı.
19 Ağustos 2010 Perşembe 21:13

Sayın vekilin utanması lazım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Münir Kutluata, Anayasa değişikliğinin arasına milleti şaşırtmaya yönelik birkaç madde serpiştirildiğini belirterek
18 Ağustos 2010 Çarşamba 22:49

Karış Karış Sakarya

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Münir Kutluata, Anayasa değişikliğinin AK Parti'nin Türkiye'yi ayrıştırma yolunda Anayasal engelleri bertaraf etmek için kalkıştığı bir çaba olduğunu söyledi.
15 Temmuz 2010 Perşembe 06:23

İşte AKP'nin yeni Anayasa paketi

AKP yönetimi parti içinde yeniden anayasa değişikliğini tartışmaya açmaya hazırlanıyor. AKP, demokratikleşme paketi olarak adlandırılan Anayasa’nın tamamı yerine yaklaşık 40 maddeden oluşan bir değişikliği gündeme getirmeyi planlıyor.
10 Ağustos 2008 Pazar 23:20

Türban Kararına Tepki

Sakarya Başörtüsü Platformu tarafından yapılan açıklamada, Anayasa Mahkemesi'nin türbana üniversitede serbestlik getiren Anayasa değişikliğini iptal etmesine tepki gösterilerek,
7 Haziran 2008 Cumartesi 20:53

Sakarya Üniversitesinde Türban Kontrolü

Anayasa Mahkemesi'nin başörtüsünün üniversitelerde serbest bırakılmasına ilişkin anayasa değişikliğini iptal etmesi sonrasında Sakarya Üniversitesi'nde güvenlik görevlileri girişleri sıkı kontrol altına aldı.
6 Haziran 2008 Cuma 10:39

TÜRBANA RED KARARI

Anayasa Mahkemesi merakla beklenen "başörtüsünün üniversitelerde serbest bırakılmasına ilişkin anayasa değişikliğini" değerlendirdi ve yürütmesinin durdurulmasına karar verdi.
6 Haziran 2008 Cuma 03:55

Galibiyete rağmen Körfez Karıştı

Yanlış oyuncu değişikliği gerekçesiyle Kocaelispor yönetimi, Teknik Direktör Kayahan Çubuklu'nun işine son verdi.
21 Nisan 2008 Pazartesi 19:04

Başörtüsü konusunda yasaya uyarız

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Durman, üniversitelere başörtüsü serbestisi getirmek amacıyla TBMM'de yapılan anayasa değişikliğinin Cumhurbaşkanı tarafından onaylanması halinde, yasalara uyacaklarını söyledi.
11 Şubat 2008 Pazartesi 22:41

Sandıktan EVET çıktı

Anayasa değişikliğine dair halk oylamasında sandıktan EVET çıktı
21 Ekim 2007 Pazar 21:41

Oy kullanmayana para cezası

Cumhurbaşkanı’nın halk tarafından seçilmesini de öngören anayasa değişikliği paketi için referandum, bugün yapılıyor. Oy kullanmayanlara 19 YTL para cezası verilecek.
20 Ekim 2007 Cumartesi 23:17

Oy Verme İşlemi Bugün Başlıyor

Cumhurbaşkanı'nın halk tarafından seçilmesini de içeren Anayasa değişikliğiyle ilgili halk oylamasında süreç işliyor. Gümrük kapılarında oy verme işlemi bugün başlayacak.
11 Eylül 2007 Salı 04:44

Cumhurbaşkanı Değişikliği Onayladı

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 22 Temmuz'da yapılacak milletvekili genel seçiminde bağımsız adayların da birleşik oy pusulasında yer almasına ilişkin Anayasa değişikliği kanununu onayladı.
17 Mayıs 2007 Perşembe 20:01

Ünvan Değişikliği Sınavı

Sağlık Bakanlığı, 6 bin 22 personeli için 17 Aralık tarihinde Unvan Değişikliği Sınavı yapacak.
14 Kasım 2006 Salı 02:54

Okul Müdürlerine Rotasyon

Bulunduğu okulda 5 yıldan fazla yöneticilik yapan okul müdürlerinin yeri değiştirilecek. Müdürlerin yer değişikliğinde hizmet puanları ve istekleri dikkate alınacak.
21 Şubat 2006 Salı 06:18

Unakıtan'a Jet Hızıyla Kıyak

Unakıtan SİT alanına iki villa yaptırdı, Üsküdar Belediyesi'ne de imar planı değişikliği için ricada bulundu. Bakan'ın ricası yerine getirildi, kaçak villalar yasallaştı.Muhalefet edenler sürgün yedi.
27 Ocak 2006 Cuma 03:22

İmam Hatipliye Çifte Diploma

Milli Eğitim Bakanlığı, ÖSS’de uygulanan farklı katsayının kaldırılması yönünde istediği değişikliği yapamadığı imam hatipler için, ikinci büyük düzenlemeye hazırlanıyor. Yeni düzenlemeyle imam hatiplilerin
10 Aralık 2005 Cumartesi 06:42

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free